Jak dopadlo testování GYNELLA® Silver Caps pro ženy a ANDRYLL Silver Gel pro muže pro společné zdraví v intimních partiích? 

image
otestováno
Počet recenzí
16
jak jste hodnotily
5
12x
4
4x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 13. 11. 2023
do 17. 12. 2023

GYNELLA® Silver Caps

Vhodný jako podpora léčby při akutních i opakujících se vaginálních infekcí a mykóz.  

Vyhněte se nepříjemným pocitům v intimních partiích a předejděte vaginálním infekcím. Díky patentované technologii TIAB® s antimikrobiálním účinkem zůstanete chráněná. Nevystavujte se zbytečnému riziku a buďte dole bez starostí. 

Sport

Nenechte se omezit nepříjemnými pocity během sportovních aktivit. Během sportovních aktivit jsou Vaše intimní partie vystaveny zátěži, která se může projevit oděrkami, zarudnutím, pálením nebo svěděním. Chlorovaná voda může také způsobit narušení poševní sliznice.

 • plavání
 • jízda na kole
 • běh.

Hojení ran

Díky svým hojivým účinkům je produkt GYNELLA Silver Caps doporučován i po operačních zákrocích, jako jsou konizace nebo hysterektomie, pro snazší hojení tkáně.

Výhody GYNELLA® Silver Caps

 • Lehce rozpustné gelové tobolky.
 • Snadná aplikace bez pomoci aplikátoru.
 • Účinné proti 3 druhům patogenů (bakterie, kvasinky, viry).

Více informací o produktu najdete TADY.


ANDRYLL Silver gel  

Gel určený speciálně pro muže. Podporuje léčbu bakteriálních, plísňových a virových infekcí v oblasti genitálií a podporuje také hojení.   

Vhodný pro muže s problémy v intimní oblasti:

 • Infekční onemocnění (virové, bakteriální, kvasinkové).
 • Červené skvrny na žaludu nebo předkožce.
 • Opruzeniny a zapařené okolí genitálu (nevhodné prádlo).
 • Operace (obřízka, operace hydrokély, varikokély).
 • Mechanické podráždění penisu (začervenání a prasklinky způsobené sportem nebo po sexu, případně sedavým zaměstnáním.
 • Oděrky a praskliny po sportu (např. cyklistika, hokej a jiné sporty).

Díky unikátnímu složení na bázi antimikrobiálního stříbra chrání povrch tkání před infekcí. Díky svému složení regeneruje, hydratuje, zklidňuje tkáně a podporuje hojení.

 • Lehce roztíratelný gel.
 • Jednoduchá aplikace.
 • Doporučené i pro diabetiky.


Složení: TIAB® (mikrokrystaly oxidu titaničitého s kovalentně vázanými monovalentními stříbrnými ionty), hyaluronát sodný, extrakt z Aloe barbadensis.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
16
avatar
Petra
U těchto kapslí se mi líbí snadné zavádění, i když je poté třeba ležet aby obsah po rozpuštění nevytekl. Po pár dnech zmizeli nepříjemné pocity jako svědění a pálení. Manžel byl současně přeléče formou pro muže, což velmi chválím a doufám že efekt bude dlouhodobý.
klad Snadné zavádění
klad Široké spektrum působení
klad Cena
příloha
avatar
Petra
Myslím, že tento krém je konečně to pravé! Prvních pár dnů prý nebylo pohodlných, ale poté manželovi nářky na diskomfort odezněly a vystřídala je úleva větší pohodlí než před užíváním. Za nás tedy mohu doporučit, jen ta cena by mohla být o malinko nižší, ať člověk nemusí čekat na slevy :-D
klad Široké spektrum působení
klad Vše v jednom
klad Snadná aplikace
klad Cena
příloha
avatar
Hana
Celkově jsem s Andryll gelem spokojený, pomáhá mi proti zápachu penisu. Někdy trpím na začervenání, to se během doby aplikace neobjevilo. Co je trošku nevýhoda je konzistence, která je hodně hustá a špatně se pak smývá, ale jinak je aplikace příjemná.
klad Pomohl na zápach penisu
klad Jednoduchá aplikace
klad Špatně se pak smývá
příloha
avatar
Hana
Tabletky jsou malé, hladké a velice dobře se zavádí. Hodně oceňuji, že příliš nevytíkají a nebarví, není ani potřeba si brát intimku. Částečně mi ulevily od vaginálního dyskomfortu, ale ještě to není úplně ono, možná bych příště zkombinovala ještě s výplachem.
klad Snadnost zavádění
klad Příliš nevytíkají
klad Dyskomfort mi úplně nevyléčily
příloha
avatar
Hana
Tabletky jsou malé, hladké a velice dobře se zavádí. Hodně oceňuji, že příliš nevytíkají a nebarví, není ani potřeba si brát intimku. Částečně mi ulevily od vaginálního dyskomfortu, ale ještě to není úplně ono, možná bych příště zkombinovala ještě s výplachem.
klad Snadnost zavádění
klad Příliš nevytíkají
klad Dyskomfort mi úplně nevyléčily
příloha
avatar
Martina
Kapsle se snadno zavádí, dobře rozpouští a jsou účinné již při prvním použití. Opravdu mi byly okamžitou záchranou při obtížích jako jsou svědění, pálení a řezání sliznice při léčbě antibiotiky. Také mi moc pomohly při regeneraci sliznice po malém gynekologickém zákroku.
klad snadné zavádění
klad rychlé rozpuštění
klad vyšší cena
příloha
avatar
Martina
Lehký krém, bez parfemace se krásně nanáší a roztírá. Velmi snadno se vstřebává a nezanechává pocit mastné či ulepené pokožky. Má výborné ochranné a hojivé účinky jak na kůži,tak na sliznice. Manžel i já jsme s výrobkem moc spokojeni, ať už na dobrné trhlinky či ranky nebo podrážděnou pokožku.
klad bez parfemace
klad snadno se nanáší a roztírá
klad výborné účinky
klad cena je dosti vysoká
příloha
avatar
Simona
S partnerem se opakovaně potýkáme s obtížemi po pohlavním styku. I po přeléčení clotrimazolem nás obou partner do druhého dne od pohlavního styku trpí na svědění a zarudnutí v intimní oblasti, mně se do pár dní vždy nějaká infekce též rozjede. Začala jsem s užíváním Gynella Silver caps a partner po sexu aplikuje Andryll, a zatím to vypadá velmi slibně, potíže se neobjevily (zatím v rámci asi 14 dnů).
klad Zdá se že funguje
klad Vyšší cena
příloha
avatar
Simona
Už jsem moc nevěděla kudy kam, během těhotenství se mi opakovaně vracely různé formy vaginalního diskomfortu. Po přeléčení přípravky s obsahem clotrimazolu se mi sice vždycky ulevilo, ale do pár dní se to zase vrátilo. Gynekoložka mi doporučila vyzkoušet produkty Gynella Silver. Jsem už 2 týdny po dobrání prvního balení tobolek a potíže se zatím nevrátily a to jsme konečně zkusili s partnerem i pohlavní styk.
klad Možné užití v těhotenství (po konzultaci s lékařem)
klad Takřka okamžitá úleva
klad Cena (ale když to funguje, stojí za to)
příloha
avatar
Lucie
Velmi často trpím na opakující se potíže jako je svědění, pálení,... A tak jsem se rozhodla vyzkoušet i tento produkt. Momentálně ho používám třetí den a zatím bez úlevy, tak snad se brzy dostaví. Každopádně to ale neznamená, že produkt nefunguje. Určitě se obtíže ani nezhoršují jak tomu bývá.
klad Snadné zavádění
klad Bez zápachu
klad Neúčinkuje rychle
příloha
avatar
Vendula
Super, účinkuje při potížích a je dobrý i jako prevence při sportech apod. Je příjemnější než jiné přípravky tohoto typu a mám pocit, že účinek působí dobře i na mikrofloru, což u jiných přípravků říct nemohu. Myslím, že budu vyuzivat nadale i jako prevenci, právě při sportech, abych se vyvarovala problemum do budoucna.
klad Účinnost
příloha
avatar
Lucie
Partnerka často trpí na gynekologické potíže. Občas se tím pádem objeví i u mne. Stejně tak tomu bylo i teď. Musím říct, že krém mi hodně pomohl od nepříjemného svědění a pálení. Dobře se nanáší a roztírá. Zároveň se i rychle vstřebává. Jen já bych uvítal spíše zacvakávací víčko než šroubovací. Ale to je to nejmenší. Za mě tedy mohu určitě doporučit.
klad Snadné použití
příloha
avatar
Kateřina
Tobolky jsou malé, menší než u jiných výrobků a tím bylo zavádění pro mně snadnější. Úleva přišla rychle , ráno už byly potíže mírnější. Velkou výhodou je že po večerním zavedení tobolky, není uživatelka ulepená což je fajn. Použití je rychlé a bez nepříjemných pocitů.
klad Velikost
příloha příloha
avatar
Kateřina
Příjemně mne překvapilo, že krém je bez zápachu na což nejsem u podobných přípravků zvyklá. Krém byl použit na nepříjemné pocity, způsobené mykózou a po nanesení přišla rychlá úleva. Použití je jednoduché a rychlé. Splňuje očekávání. Ideální přípravek pro muže.
klad Bez zápachu, není mastný
příloha příloha
avatar
Mili
Přítel mě obtíže, které musel chytit ode mně vlivem vaginálního zánětu. Tento gel si mazal 2x denně a skutečně ho to přestalo pálit a cítil úlevu. Trpím na to bohužel často, tak jsem ráda, že teď máme doma něco, co mi může pomoci. Cena je vyšší, ale produkt za to stojí. Osobně neznám jiný produkt pro muže, kromě těch na předpis z gynekologie, které by takto pomáhaly. Přítel rád doporučuje.
klad efekt
klad nic
příloha
avatar
Mili
Gynellu Silver Caps znám cca již rok. Tento produkt je bezpochyby jejich nejlepší. Pomáhá jak na svědění a diskomfort po antibiotikách, pohlavním styku či při vaginální mykóze. Většinou mi problémy odejdou do 2-3 dnů, ale již po první tobolce cítím úlevu. Bezproblémová aplikace (lepší je zasunout hluboko), avšak pozor doporučuji si vzít lehčí vložku kvůli slabému vytékání kapsle- ale není to nic hrozného. Za sebe produkt moc ráda doporučuji všem ženám!
klad aplikace
klad Baleni
klad pomoc při potížích je znát
klad možná lehký výtok, ale není to nic hrozného
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel