Naše páry společně otestovali GYNELLA® Silver Caps a ANDRYLL Silver Gel pro zdraví v intimních oblastech. Jak jsou s produkty spokojení? 

image
otestováno
Počet recenzí
12
jak jste hodnotily
5
8x
4
4x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 16. 5. 2023
do 18. 6. 2023

GYNELLA® Silver Caps

Vhodný jako podpora léčby při akutních i opakujících se vaginálních infekcí a mykóz.  

Léto

Vyhněte se nepříjemným pocitům v intimních partiích a předejděte vaginálním infekcím v letních měsících, kdy jsou Vaše intimní partie vystaveny neobvyklým vnějším vlivům, jako jsou mokré plavky, zapaření nebo nedostatečná hydratace a vaginální sliznice je tak náchylnější vůči vaginálním infekcím a mykózám. Díky patentované technologii TIAB® s antimikrobiálním účinkem zůstanete chráněná. Nevystavujte se zbytečnému riziku a buďte dole bez starostí. 

Sport

Nenechte se omezit nepříjemnými pocity během sportovních aktivit. Během sportovních aktivit jsou Vaše intimní partie vystaveny zátěži, která se může projevit oděrkami, zarudnutím, pálením nebo svěděním. Chlorovaná voda může také způsobit narušení poševní sliznice.

 • plavání
 • jízda na kole
 • běh.

Hojení ran

Díky svým hojivým účinkům je produkt GYNELLA Silver Caps doporučován i po operačních zákrocích, jako jsou konizace nebo hysterektomie, pro snazší hojení tkáně.

Výhody GYNELLA® Silver Caps

 • lehce rozpustné gelové tobolky
 • snadná aplikace bez pomoci aplikátoru
 • účinné proti 3 druhům patogenů (bakterie, kvasinky, viry).

Více informací o produktu najdete TADY.


ANDRYLL Silver gel  

Gel určený speciálně pro muže. Podporuje léčbu bakteriálních, plísňových a virových infekcí v oblasti genitálií a podporuje také hojení.   

Vhodný pro muže s problémy v intimní oblasti:

 • Infekční onemocnění (virové, bakteriální, kvasinkové)
 • Červené skvrny na žaludu nebo předkožce
 • Opruzeniny a zapařené okolí genitálu (nevhodné prádlo)
 • Operace (obřízka, operace hydrokély, varikokély)
 • Mechanické podráždění penisu (začervenání a prasklinky způsobené sportem nebo po sexu, případně sedavým zaměstnáním
 • Oděrky a praskliny po sportu (např. cyklistika, hokej a jiné sporty)

Díky unikátnímu složení na bázi antimikrobiálního stříbra chrání povrch tkání před infekcí. Díky svému složení regeneruje, hydratuje, zklidňuje tkáně a podporuje hojení.

 • lehce roztíratelný gel
 • jednoduchá aplikace
 • doporučené i pro diabetiky

Složení: TIAB® (mikrokrystaly oxidu titaničitého s kovalentně vázanými monovalentními stříbrnými ionty), hyaluronát sodný, extrakt z Aloe barbadensis.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
12
avatar
Eliška
Gynella Silvestr caps jsem začala užívat v době těhotenství, jelikož často trpím na vaginální infekce a nebyla jsem si jistá zda se mi právě nějaká "nerozjíždí". Tento produkt je na všechny patogeny, viry bakterie i kvasinky, což u všech podobných výrobků není, ženy kolikrát to neví a akorát si prodlužují a zvětšují svůj problém.
klad Velké balení
klad Dobře se rozpouští
klad Nedocetla jsem se, zda může užívat těhotná
příloha
avatar
Eliška
Gel manžel užíval v době, kdy já užívala gynella silver čápa, abychom se oba " přelečili", jelikož sama často trpím na vaginální záněty a po zjištění, že jsem těhotná, jsem měla obavy o infekci. Manžel sám měl občas potíže v době, kdy jsem měla opakovaně záněty a lékaři se k tomu stavějí různe, některy chce partnera automaticky přeléčit, jiný to bagatelizuje, jediné co mu lékař poradil byla mast na kvasinky, která nezabrala, takže jsem určitě ráda, že existuje na trhu výrobek, který snad přispěje k řešení i mých obtíží.
klad Jednoduchá aplikace pouze 2* denně
klad Nebarví
klad Zklidňuje
klad Příjemná vůně
klad Dobře se roztírá, stačí malé množství
klad Je to spíše krém než gel, ale pro nás lepší
klad Cena
příloha
avatar
Eva Pakošová
Díky patentované technologii s antimokrobionálním účinkem, kterou Gynella Silver Caps obsahuje, jsem zůstala uchráněná před vaginální infekcí a před mikózou při plavàní. Žádné zarudnutí, žádné pálení a svědění se tentokrát nekonalo. Gynella Silver Cabs mi naprosto vyhovuje a jsem s ní naprosto spokojená. Mile mě překvapila i snadná aplikace bez aplikátoru a velikost tobolek, které se velmi rychle rozpouští. Všem ženám, které trpí podobnými problémy při sportu, či už je to plavání, běhání nebo jízda na kole, tento výrobek doporučuji. Naprosto mi změnil život.
klad Snadná aplikace bez aplikátoru
klad Tobolky se velmi rychle rozpouští
klad Antimikrobionální účinek proti bakteriím, kvasinkàm a virům
klad Hezké provedení obalu
klad Vše bylo dokonalé
příloha příloha
avatar
Eva Pakošová
Gynella Andryll je zcela vhodný pro muže s problémy v intimní oblasti, které trápí zejména onfekční onemocnění, červené skvrny na žaludu nebo předkožce, opruzeniny a zapařené okolí genitálu. Velkou úlevu poskytuje zejména po operačních zákrocích, jako je obřízka, operace hydrokély a varikokély. Nám se Gynella Andryll osvědčil při léčbě oděrků a prasklinek po sportu a po sexuálním styku. Aplikace je příjemná a bezbolestná, poskytuje rychlou úlevu od bolesti. Oceňuji praktické balení, které si vždy můžete vzít sebou.
klad Hezký design obalu
klad Praktické balení
klad Příjemná a rychlá aplikace
klad Rychlá úleva od bolesti
klad Účinné hojení ran
klad Naprosto vyhovoval
příloha příloha
avatar
Klára
Dobrý den, tak s tímhle produktem jsem očekávala taky asi trochu něco jiného. Pocit pálení mě přešel skoro ten den, ale pocit svědění přetrvává skoro po celou dobu. A tak nevím jestli jsem náhodou neměla nějakou přecitlivělost na nějakou účinnou latku.
klad Praktické baleni
klad Nefunkčnost
klad Cena
příloha
avatar
Klára
Přítel žádnou změnu nezpozoroval. Ale neříkám, že nezabírá. Hezký mi to vonělo, a mělo to příjemnou konzistenci. Nedokážu posoudit, jako žena jestli opravdu byl nebo nebyl rozdíl. Zkusíme to určitě ještě jednou, a pak uvidíme. Dáme tomu druhou šanci.
klad Příjemná konzistence
klad Příjemná vůně
klad Žádná změna
příloha
avatar
Martina
Kapsle se velmi snadno zavádí, rychle rozpouští a tím přichází i rychlá úleva od obtíží. Doporučuji užívat v prvopočátku obtíží, když zachytíte zavčas, do dvou dnů o žádném problému nevíte. Ihned po rozpuštění zmírňuje svědění a poráždění. Mizí i pocit suchosti sliznice.Tento výrobek mohu vřele doporučit.
klad Snadné použití
klad rychlá úleva
klad brzké vymizení obtíží ( při prvních příznacích)
příloha
avatar
Martina
Musím uznat, že tenhle výrobek se velice vydařil. Chválí si ho jak partner, tak i já. Krém je jemné, rychle se vstřebávací konzistence, bez parfemace. Okamžitě zklidní podrážděnou pokožku a sliznice, mírní začervenání, otok, po pár hodinách je viditelný proces hojení, prasklinky a iritace kůže se velmi rychle hojí. Nemám nic,co bych vytkla, až na cenu, buď bych ocenila větší balení za stejnou cenu nebo tohle balení 25 ml, ale za nižší cenu. Produkt sám o sobě je vynikající.
klad rychlá úleva
klad bez parfemace
klad dobře vstřebatelný
klad cena výrobku
příloha
avatar
Jan
Vyzkoušel jsem Gynella Andryl gel, který je sice ve zdánlivě malém balení, ale na jednu aplikaci stačí velice malé množství gelu. Už po první aplikaci pocítíte úlevu od podráždění popřípadě různých odřenin. Gel je lehce parfémovaný a nezanechává skvrny na spodním prádle. Po aplikaci se nemusíte bát žádného pálení. Produkt mohu doporučit.
klad Cestovní velikost
klad Snadná aplikace
klad Rychlá úleva
klad Nezanechává skvrny
klad Cena
příloha
avatar
Jan
Vyzkoušela jsem produkt Gynella Siver Caps. Na tobolkách oceňují především to, že se snadno zavádějí. Produkt se po zavedení dobře vstřebává, druhý den po zavedení vyteče ven jen velmi malé množství, takže se nemusíte bát že budete celý den špinit. Produkt celkově zklidní podražděnost a svědění. Ovšem vážnější záněty a podráždění nevyléčí.
klad Snadnost zavádění
klad Dobrá vstřebatelnost produktu
klad Na vážnější problémy nefunguje na 100%
příloha
avatar
Mili
Gynella Adryll hodnotím jako super produkt pro pány, když jejich partnerka trpí infekcí - slouží super jak preventivně tak při objevujících se problémech obou z páru. Zmírnění obtíží je téměř do dne, nutné se ale připravit na to, že po prvním namazání oblast lehce pálí, pak to ale přestane. Ráda všem doporučuji.
klad úleva
klad pálení které ale pak přešlo
příloha
avatar
Mili
Gynella Silver Caps jsou pro mě zatím asi jediné bobulky, které mi pomohou, když se u mě objeví akutní problémy - nepříjemné pálení či svědění a rovněž, když nezabírá nic jiného. Oproti jiným tabletkám navíc nezanechávají po sobě spoušť (jen v rozumné míře). Ráda všem doporučuji. Rozhodně nejlepší tabletky na českém trhu.
klad balení
klad pomoc při akutních problémech
klad Nic
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel