Testovali jste se svými dcerami produkty na intimní hygienu GYNELLA® A jak to dopadlo?

image
otestováno
Počet recenzí
237
jak jste hodnotily
5
132x
4
79x
3
17x
2
5x
1
4x
doporučuje
89 %
Testováno v období
od 6. 12. 2018
do 15. 2. 2019

GYNELLA®Intimate Wash je intimní mycí gel pro pravidelnou intimní hygienu ženy. Intimní mycí gel je díky vyváženému pH a obohacení o kyselinu mléčnou vhodný pro každodenní intimní péči. Je vhodný pro ženy s citlivou pokožkou se sklonem k vaginálním infekcím. Mycí gel je možné použít i na holení intimních partií.

GYNELLA®Girl Intimate Wash je mycí přípravek určený pro intimní hygienu dívek od 3 let věku. Je vhodný pro každodenní použití a je velice šetrný k dívčí pokožce i intimním partiím.

Extrakt ze šalvěje působí jako přírodní antiseptikum a poskytuje mikrobiální ochranu pokožky, bisabolol a allantoin mají zklidňující a regenerační účinky.

Intimní mycí gel je vhodným prostředkem jak naučit dívky správným návykům v oblasti intimní hygieny již od raného věku.

Hodnocení
237
avatar
Alena
Svěží, nedráždivý. Gel by mohl být větší. Kupovala jsem si intimní gely z Avonu, ale teď si budu kupovat tyto. Super je, že gel je vhodný i na holení, podrážděnou a citlivou pokožku. Taky je dobré, že pokožku zklidňuje. Někdy trpím infekcemi, takže super, že je proti vaginálním infekcím.
klad svěží
klad je i na holení
klad proti vaginálním infekcím
klad malé balení
avatar
Renata
Gynellu používám nejen já a dcera, ale i maminka a babička. Jedinečné složení s kyselinou mléčnou a zklidňující šalvějí nám moc vyhovuje. Všechny trpíme na "ty nepříjemné ženské obtíže" a podobné přípravky nám velmi pomáhají je řešit. Dobrá konzistence, žádné zbytečné, umělé látky a parfemace. Snadno se aplikuje, dobře oplachuje. Pěkná, elegantní lahvička a přijatelná cena.
klad Všechno!
avatar
Milena
Gel na intimní hygienu Gynella mě mile překvapil. Pěkně voní, má pěkný obal, a je zabalený v krabičce takže se dá zabalit i jako dárek. Sačí ho málo, ale je hodně řídký a tak mi poprvé hrknulo do ruky hodně gelu. Jinak jsem spokojená. Dětský je skoro stejný akorát v menším provedení a má jinou parfemaci. Za nás dvě doporučuji. Malá Milenka si na něj zvykla a uz včera hlásila moje mydýlko mami!
příloha
klad Obal je pěkný
klad Pěkně voní
klad Stačí ho troška
avatar
Jiřina
Děkuji za možnost testování mycího gělu GYNELLA Intimate Wash, měla by ho mít doma každá žena. Má velmi příjemnou vůni a vůbec mi nevadí a jsem spokojena, že ho mohu používat i při holení, za mě super 2 v 1. Intimní mycí gel je díky vyváženému pH a obohacení o kyselinu mléčnou vhodný pro každodenní intimní péči a nemusím se obávat, že budu mít zas nějaké problémy. Děkuji za možnost dát i vzorky kamarádkám a doufám, že napíšou i recenzi, žádná z nich nemá zkušenost s tímto výrobkem. Je dobré, že ho mohou používat i malé slečny, aspoň se naučí správné hygieně.
klad super
avatar
Srbová
Děkuji za možnost testování mycího gělu GYNELLA Intimate Wash. V každé domácnosti by ho měla mít doma každá žena. Má velmi příjemnou vůni a vůbec mi nevadí a jsem spokojena, že ho mohu používat i při holení, za mě super 2 v 1. Nemusim se obávat nejakých nepříjemností díky jeho složení. Je šetrný a krásně voní. Děkuji za možnost dát i vzorky kamarádkám a doufám, že napíšou i recenzi, žádná z nich nemá zkušenost s tímto výrobkem. Je super, že ho mohou používat i malé dívky, aspoň se naučí správné hygieně.
klad doporučuji
avatar
Kamila
GYNELLA®Intimate Wash znám již jsem ho měla možnost vyzkoušet. Má vyvážené pH, takže není zásadité jako mýdlo - dobře pění, není po něm cítit svědění. A příjemně voní. Cítím se s ním čistá - dá se používat pravidelně jako intimní mycí gel pro ženy. Mycí gel je možné použít i na holení intimních partií.
klad líbí se mi, že jde používat i na holení
klad voní
avatar
Alena
Za nás super. Dcera je nadšená, konečně má zase gel, který je jí příjemný a nepálí. Sama si ho při koupání vyžádá. Já jsem také spokojená. Gel je příjemný, neutrální. Jen je možná příliš tekutý, mohl by být víc hustý. Příjemná je i velikost lahvičky, která je tak akorát do ruky.
klad vůně
klad přírozenost
klad konzistence
avatar
Vladimir a helena
S dcerkou jsme testovaly gynellu. A prekvapilo me ze ta detska voni trochu po mentolu. Ma hodne tekutou konzistenci ale prijemne se pouziva jen je potreba opatrne nemuze si mydlo brat sama! Damska gynella voni prijemneji ale take je hodne tekuta. Jinak jsme spokjene obe a doporucujeme.
klad Vune
klad Obal
klad Hodne tekuta
avatar
Kivanca
Vůně je jemná a velmi příjemná. konzistence výrobku tak akorát. Pěnivost jemná , tak akorát. Velmi se mi líbí balení výroků, má hezké jemné barvy a působí elegantně i v koupelně. Učinky Gynelly jsou výborné. Děkujeme za možnost vyzkoušení a hlavně kvalitní produkt, který funguje. Nebyl žádná negativní pocit svědění čí dráždění.
klad vůně
avatar
Gabriela
GYNELLA®Girl Intimate Wash pro dívky od 3 let i NELLA® Intimate Wash jsou mycí přípravky na intimní hygienu, které mě i dětem vyhovovaly. Jemná vůně, která přetrvává, mycí prostředek nedráždí pokožku, konzistence je tak akorát pro tekuté mýdlo a velikost balení vyhovující. Takže doporučujeme.
příloha
klad vůně, konzistence
klad x
avatar
Soňa
S produkty Gynella jsem opravdu spokojena. Mycí gel pro ženy jsem znala, už jsem ho dříve používala, a je opravdu jemný, šetrný, má svěží nevtíravou vůni. Konzistence je hustší než pro dívky, a ta mi vyhovuje více. Dcera si Gynellu také oblíbila hned po prvním vyzkoušení.
klad množství
klad cena
klad pro dívky moc tekuté
avatar
Martina
Dostala jsem k otestování balíček Gynella od uživatelky sonamik. Výrobky Gynella jsem dosud neznala, ale oslovily mě. Jsou jemné a příjemné, mají svěží vůni. Zaujalo mě, že se myslí na intimní hygienu už u tak malých holčiček, které mají 3 roky. Dcera byla spokojená. Konzistence je více naředěná než u klasické mycí emulze, ale nevadí to. Myslím, že velikost balení je naprosto dostačující. Stačí použít jen malé množství.
klad vůně
klad svěžest
klad cena
klad žádné jsem nenašla
avatar
Petra
Děkuji za možnost testovat výrobky Gynella. Na otestování jsem je dostala od uživatelky sonamik. Mycí gel pro ženy je aromatičtější než ten pro holčičky, ale velice příjemný a navozuje pocit naprosté svěžesti. Je viditelně hustší konzistence a nádobka je také větší. Dcerce ta emulze pro holčičky moc nevyhovuje, je jí nepříjemná, ale možná proto, že je ještě malá, má čerstvě 3 roky. jinak za mě spokojenost
klad aroma
klad konzistence
klad cena
klad pro dívky moc tekuté
avatar
Alena
Děkuji za možnost otestování mycí emulze Gynella. Produkty jsem dostala dva, jeden pro dospělé ženy a jeden pro dívky od tří let. To stejné i pro dvě kamarádky. Oba výrobky mě potěšily. Jsou jemné a šetrné. Mají příjemnou vůni, ta pro ženy je o dost aromatičtější. Dcerce nevyhovuje konzistence, je na rozdíl od dospělácké emulze velmi tekutá. Určitě budeme používat i nadále.
klad vůně
klad množství
klad konzistence pro ženy
klad konzistence pro dívky
avatar
Věnceslava
Děkuji za možnost připojit se a testovat produkty Gynella, které jsem dostala od uživatelky Rebarbora. Produkty jsou pro mě novinkou, doposud jsem používala jinou značku. Udivilo mě, že se vyrábí intimní hygiena už pro malé holčičky. To chválím. Mycí emulze je jemná, na můj vkus trošku hustší konzistence, má velmi intenzivní svěží vůni. Pro dívky je balení menší, obsah tekutější, a aroma je velice jemné. Obě jsme s dcerkou spokojeny.
klad intimní hygiena už od 3 let
klad příjemná svěžest
klad malé balení pro dívenky
avatar
Kamila
Produkty jsem dostala od uživatelky Rebarbora. Zaujal mě mycí gel pro holčičky. Učit děti od tří let intimní hygieně je zajímavé. Dcerce vyhovoval. Má jemnou, nevtíravou vůni, hladkou tekutou konzistenci, a stačí použít opravdu malé množstaví. Pro dámy je mycí gel hustější, krémovější, má větší balení a intenzivnější svěží vůni. Oba produkty hodnotím kladně.
klad konzistence
klad vůně
klad množství
klad množství pro dívky
avatar
Antonie
Děkuji za možnost testovat produkty na intimní hygienu. Na první pohled mě zaujaly už svým obalem. Příjemná je i jejich cena, vzhledem k tomu že jistě déle vydrží, protože k užití stačí pouze malé množství, které vykouzlí neuvěřitelnou svěžest. Zvláště ta pro ženy má silnou intenzivní svěží vůni. Dětská emulze je jemnější, méně aromatická a velmi šetrná k dětské pokožce.
klad cena
klad vůně
klad množství
klad balení, obal
klad nic
avatar
Martin
Produkty k otestování jsme dostaly od uživatelky Icestyle. Dcerka je nadšená. Mycí gel je velice jemný s příjemnou lehoučkou vůní, která je nevtíravá a šetrná k dětské pokožce. Je skvělé že existují tyto produkty už pro tak malé holčičky. Mycí emulze pro dospělé je vůní intenzivnější, a také jemná.
klad jemnost a šetrnost
klad vůně
klad nic
avatar
Antonín
Žena a dcera testovaly tyto produkty, které obdržely od uživatelky Icestyle. Obě mycí emulze jsou svou vůní příjemné. Pro dívky samozřejmě není tak intenzivní. Pro dcerku je velmi šetrná, i když je poněkud více tekutá, že se občas stane, že se trocha vylije. Mycí emulze pro ženy je intenzivní vůně, hustější konzistence, ale také jemná a šetrná. Doporučujeme
klad příjemná vůně
klad konzistence pro ženy
klad pro dívky moc tekuté
avatar
Jana
Děkuji za možnost otestovat mycí gel gynella. Znám mycí pěnu a ráda ji používám. S gelem nemám dosud zkušenost. Zaujala mě lehká parfemace a konzistence gelu. Hezký obal, který se dobře otevírá a drží v ruce. Určitě vyzkouším gel při holení. Moje dcera je s gelem také spokojená. Kamarádka vyzkoušela gel, líbila se ji parfemace i obal.
klad parfemace
klad obal
klad jednoduché použití
klad nenašla jsem nic co by se mi nelíbilo
avatar
Jana
Děkuji za možnost otestovat Gynellu intimní gel. Mycí gely všeobecně doma nepoužívám. U tohoto výrobku se mi líbí nevtíravá vůně gelu. Hezký obal určitě zaujme a dobře výrobek prodává. Oba další výrobky jsem předala kamarádkám k otestování. I je zaujala parfemace výrobku a hezký obal.
klad parfemace
klad obal
klad nic jsem nenašla
avatar
Tereza
Ráda jsem otestovala s dcerou a kamarádkou intimní gel. Velmi mne oslovila příjemná vůně. Gel je velmi příjemný na intimní partie, vyzkoušela jsem i při holení. Žádná zarudlá kůže ani pupínky se nedostavili, takže za mne palec nahoru! Protože mám velmi citlivou pokožku a hned mívám červené fleky. Jsem ráda, že jste mi nabídli i gel pro dceru, která tak začala více o sebe pečovat a pravidelně gel používá. Jen jsme si museli zvyknout na dávkování, gel je více tekutý než předešlé, které jsme používali.
klad příjemná vůně
klad gel i pro dceru
klad je opravdu na citlivou pokožku
klad moc tekutý
avatar
Dagmar
Gynelu jsem predala sestre a ta ji zkousela s malou. Recenzi pisi za ne:oba intimni gely pekne voni a prijemne se pouzivaji. Libi se mi obal a je pekne ze v koupelne stoji vedle sebe velky a maly gel a kazda vime komu patri ktery. Za nas doporucujeme a moc dekuji za moznost vyzkouset.Jitka.
klad Obal
klad Vune
klad ?
avatar
Pavlína
Mycí gel svěže a příjemně voní. Je jemný k pokožce - nijak nedráždil, nepálil. Jednoduše se používá, dokonce i místo holicí pěny. Velmi pozitivně ale hodnotím variantu pro malé dívky. Neteř byla nejdřív překvapená, ale postupně si na mycí gel zvykla. Což je super, s těmihle návyky je určitě dobré začít brzy (v našem případě 10 let). Kamarádky mluvily taky podobně, jedna s mladší dcerkou (pět let) akorát říkala, že v tomhle věku jí podobný výrobek přijde ještě zbytečný.
klad Vůně
klad Jednoduché použití
klad Nedráždí, i na citlivou kůži
klad Cena
klad Velikost balení
klad Žádný
avatar
Michaela
Intimní mycí gel má trvalé místo na poličce v mojí sprše, používám jej už roky zcela samozřejmě stejně jako moje dcera. Na doporučení lékařky jej používám také na péči o oblast prsou. Mohu srovnávat různé značky, oproti např. Idelyn Beliema je Gynella o level lepší.
klad jemná péče a vůně
klad nic nemohu vytknout
avatar
Gabriela
Gel pro intimní partie žen Gynella je velice příjemný. Po umytí mě příjemný pocit mile překvapil. Přípravek svojí jemnou parfemací nikoho neurazí. Gel pro mladé dívky jsem dala vyzkoušet své dceři, která je deset let stará, byla ráda, že má vlastní přípravek. S jeho užití byla spokojená.
klad Parfemace
klad Obal
klad -
avatar
Maru
GYNELLA®Intimate Wash je intimní mycí gel pro pravidelnou intimní hygienu ženy jsem vyzkoušela. Vůně byla příjemná nevtíravá, ale bohužel pro mou citlivou pokožku absolutně nevyhovující. Po druhém použití jsem si extrémně vysušila intimní partie a přivodila jsem nepříjemný pocit suchosti a svědění.
klad příjemná vůně
klad nespokojemnost
avatar
Marie
GYNELLA®Intimate Wash je intimní mycí gel pro pravidelnou intimní hygienu ženy. Intimní mycí gel je příjemný, ale bohužel po druhém použití mi vysušil pokožku na tolik, že jsem ho musela přestat používat, takže ho nedoporučuji dospělým ženám natož dospívajícím dívkám
klad zajímavý obal
klad nedoporučuji obsahem
avatar
Jana
GYNELLAIntimate Wash je intimní mycí gel pro pravidelnou intimní hygienu ženy.padne pěkně do ruky lehce se otvírá je příjemny.. krasně se po něm holí zkoušela jsem ho je perfektní.žadna alergická reakce je vhodny určitě pro všechny ženy.určitě nejsou po něm žadne problémy palení atd....vřele doporučuji
klad je příjemny
klad krasně tekuty
klad žádne nemá
avatar
Martina
Testovaly jsme s dcerou Gynella Girl Intimate Wash a Gynella Intimate Wash. Dcerka měla velkou radost, že bude mít svůj vlastní přípravek na intimní partie a bude jako maminka. Dříve totiž speciální přípravek nepoužívala. Jsme obě dvě spokojené, já i dcerka potvrzujeme příjemnou svěžest po použití. Vůně i konzistence je rovněž vyhovující. Doporučujeme!
klad vůně
klad konzistence
klad svěžest
klad nevidím negativa
avatar
Hana
Jsem moc ráda, že jsem mohla testovat intimní mycí gel GYNELLA®Intimate Wash. Nikdy jsem žádný mycí přípravek určený pro intimní hygienu nepoužívala, tak nemohu srovnávat. Po otevření jsem cítila jenom jemnou vůni, což se mi líbilo, protože nemám ráda výrazné vůně. Byla jsem překvapena, jak gel pěkně pění a zanechává příjemný pocit na pokožce. Gel bych ženám určitě doporučila a sama ho také budu používat.
klad vyvážený pH
klad šetrný k pokožce
klad jemná vůně
klad zápory jsem nenašla
avatar
Iveta
Intimní mycí gel Gynella Intimate Wash je jemný přípravek pro ženy a dívky . Je možná až moc tekutý. Při prvním použití mě jeho tekutost docela překvapila. Zvyk, že gel je hustší, se mi vylilo na dlaň až moc přípravku. Příjemně voní, nedráždí. Cítím se být v pohodě, jsem spokojená. .... .
klad vůně
klad vše se mi líbí
avatar
Markéta
Intimní gel Gynella Intimate jsme s dcerkou poctivě otestovaly. Má příjemnou vůni i konzistenci a pro sprchování intimních partií je ideální. Věřím, že každodenní používání tohoto gelu bude pozitivně působit a chránit před vaginálními infekcemi. Určitě budeme kupovat i následně.
klad kvalitní výrobek,který pomáhá
klad nic
avatar
Eva
Gynellu do sprchy jsme vyzkoušela já i moje dvě malé dcerky.Hrozně je bavilo,že si mohou hrát na maminku a používat stejný gel jako ona. Tento intim gel má velmi příjemnou vůni, dobře se používá, pění tak akorát, Často trpím na záněty,ale co tento intim gel používám, zatím tyto problémy nemám. Takže určitě pomáhá i s těmito problémy.Plně mu důvěřuji.
klad vyhovuje mi maximálně
klad není
avatar
Aneta
Gynella intimní mycí gel má velice příjemnou jemnou vůni, která nedráždí. Skvělé je, že je pro každodenní použití.Moc se mi líbí, že se vyrábí i pro dívky od 3 let. Brala bych kdyby se vyrábělo i větší balení Velká výhoda je,že se dámský mycí gel dá použít i na holení
klad Jemná příjemná vůňe
klad Je pro každodenní použití
klad Obal
avatar
Andrea
Tento výrobek jsem použila poprvé a je mi moc příjemný. Má hezkou vůni a po použití se cítím svěže a dobře. Je mi sympatické, že se prodávají balení pro maminky a také mladší dívky. Mohu ho používat každý den a tak mít pocit, že dělám vše, co potřebuji pro intimní hygienu.
klad Příjemná vůně
klad Dobrý pocit po použití
klad Zatím jsem nic neobjevila
avatar
Kateřina
Tento intimní gel jsem použila poprvé a musím říct, že mě příjemně překvapil. Používám ho každý den, ale asi největší prospěch pro mě má, když ho použiji po holení. Pokožka pak není tolik opuchlá a citlivá. Mohu všem doporučit, mně pomáhá. Jsem spokojená
klad Svěží pocit
klad tlumí přecitlivělost
klad nic
avatar
Adriana
Nepřijde mi o nic lepší, než jiné intimní gely, které používám, ale i tak nemohu říci, že bych s ním nebyla spokojená. Příjemně voní, používám ho spíše po holení, než každý den. Je příjemný a moc se mi líbí, že ho mohou používat dívky už od raného věku.
klad příjemná vůně
klad nic
avatar
Simona
Mám citlivou pokožku se sklonem k vaginálním infekcím. Intimní mycí gel GYNELLA je velmi příjemný k pokožce. Po použití je pokožka v intimních partiích hydratovaná, není vysušená. Dívčí GYNELLA Girl Intimate Wash má příjemnou vůni, zjemňuje a zklidňuje pokožku.
klad Chrání, uklidňuje a hydratuje pokožku.
klad Nic jsem nezaznamenala.
avatar
Jitka
Ohromně příjemná vůně, sympatická barva. Konzistence okay, i když osobně preferuji u intimních mycích prostředků pěnu, nikoli gel. Testovaný mycí gel byl příjemný, nepálil, neštípal atp. Oceňuji výtažky ze zeleného čaje, dobré by bylo nahradit ještě sulfáty.
klad Hezké balení
klad Velmi sympatický formát pro dívky
klad Překrásná vůně
klad obsah sulfátů
avatar
Zdeňka
GYNELLA®Intimate Wash intimní mycí gel pro ženy moc hezky voní a je šetrnný k pokožce. Nemám strach se s ním umýt celá, když je přímo určený na ženskou hygienu. Gynellu pro dívky od 3 let vyzkoušela moje vnučka a taktéž nám vůně voněla a nebála jsem se jí tento sprchový gel dát. Jediné mínus je otvor, ze kterého gel vytéká - pro dívky se mi zdá dost veliký, že zbytečně vyteklo více gelu než bylo třeba, ale to je čistě můj názor.
příloha
klad použití i pro malé dívky
klad malé balení pro dívky- mohlo by být stejně veké jako pro dospělé
avatar
Alena
Výrobek jsem se svou dcerou vyzkoušela. Vyhovuje nám jeho nenápadná vůně a jeho šikovné balení, které se lehko používá při hygieně. Toho to přípravku nám cena velmi vyhovuje. A rády se k němu opět vrátíme. Doporučíme tento výrobek našim příbuzným a kamarádkám
klad vůně
klad dostupnost v drogeriích
avatar
Jana
Gynella intimní hygienu jsem neznala a získala si mě svou vůní a obsahem zeleného čaje, který mám ráda. Jen bych nemusela mít ve složení i parfém. S mycím gelem jsem neměla problém já ani vnučka, mohu ho doporučit. Balení je menší, ale na druhou stranu se dobře drží v ruce. Pokud by bylo větší, doporučila bych dávkování s pumpičkou.
příloha
klad vůně
klad nápad
klad parfém v dospělé verzi
avatar
Jana
Intimní gel Gynella jsem vyzkoušela s dcerami a vyhovuje nám jeho vůně a to, že neštípe a nepálí. Jen bychom uvítaly, kdyby byl měl gel hustší konzistenci, protože hned protékal mezi prsty. A možná i jiné balení, s pumpičkou. Gely mi doporučila kamarádka paní Petra Chodilová.
klad vůně
klad neštípe
klad hustota
klad obal
avatar
Dominika
Moc děkuji za obrovské množství intimních gelů, kterými jsem také obdarovala své kamarádky. Všechny se shodneme, že je to jeden z nejlepších intimních gelů, jaké jsme kdy vyzkoušely. Vůně je příjemná, nevtíravá. Gel je pro pokožku jemný, nepálí, vyzkoušen i na holení a vše v pohodě. Co se týče dívčích gelů, přijde nám to jako skvělý nápad učit devčátka už od tří let pravidelné intimní hygieně. Všechny dcery jsou spokojeny, mně přijde dívčí gel méně parfémovaný. Doporučuji.
klad Celkem přírodní složení
klad Příjemná, nevtíravá vůně
klad Gel nedráždí pokožku
klad Vhodný i na holení intimních partií
klad Vyšší cena
avatar
Veronika
Nemam zatim zkusenost s podobnym pripravkem, takze nemuzu srovnavat. Pripravek mi vyhovuje, nemam s nim zadne problemy. Nevim, v cem bych mela ocekavat zlepseni. Jedine co mi nevyhovuje je konzistence, pripada mi prilis tekuta. Kdyz si dam mydlo na ruku tak mi stika z ruky. Uprednostnila bych proto baleni s davkovacem.
příloha příloha
klad Dcera je nadsena, od te doby, co mydlo ma, s nadsenim se umyva
klad prijemna vune
klad konzistence
avatar
Jana
Předem moc děkuj za možnost testování. Čekala jsem nějaké malé balení a velmi mile mě překvapilo, že bylo jak malé tak velké. Jsem hodně vybíravá co se týče produktů na péči o intimní hygienu. Né vše mi sedne a nemám potom nějaké problémy. Gynella mě velmi mile překvapila. Sedla mi opravdu dobře a nemám pocity pálení nebo svědění, jako u jiných produktů. Myslím, že až mi dojde testovací vzorek, ihned si ji pořídím domů a vyměním za doteď používané produkty jiných značek.
klad Příjemně voní
klad Nedráždí pokožku
klad Pocit svěžesti a zklidnění
klad Prostě perfektní
klad nic
avatar
Jana
Gynella produkty znám díky testování, které se konalo již v loni na začátku roku. S dcerami rády používáme. Mám holčičky dvojčátka a myslím si, že je dobré již od mala jim ukázat, že určitým partiím je dobré věnovat zvláštní pozornost při hygieně. Gynella nám vyhovuje, parfemace není nijak výrazná a konzistence je tak akorát i když možná by nemusela být až tak tekutější ... také bych možná uvítala jako uzávěr pumpičku. Každopádně nás Gynella nijak nedráždí a rády používáme. Škoda jen že není k sehnání v regálech drogérií.
klad parfemace
klad produkt i pro holčičky
klad nesežene se tak jednoduše
avatar
Lucie
Nemam co vytknout. Lehka a svěží konzistence. Pouzivam kazdodenne a zatim vse v poradku. Bez velke parfemace coz mi vyhovuje. Male baleni je super na cesty a velke si nechavam doma. Urcite bych doporucila ostatnim zenam a rada doporucim i svym kamaradkam :)
klad Male baleni
klad Nic
avatar
Valentina
Gel je velmi příjemný. Má jemnou vůni a nedráždí. Pár let už hledám intimní gel, který by nepálil a byl šetrný. Nemohu říct, že by gel dělal zázraky a zvládl vyléčit případné infekce nebo jiné neduhy, ale pro pocit čistoty a svěžesti je ideální. Dala jsem vyzkoušet gel mamce i sestrám a všechny byly spokojené. Sice mají své speciální značky, které užívají dlouhodobě a stoprocentně se k ním vrátí, ale Gynellu nijak neodsoudily a naopak ji i chválily. Gel určitě doporučuji ženám jakéhokoliv věku.
příloha příloha
klad Vůně
klad Struktura
klad Balení
klad Nic
avatar
Denisa
Dekuji za moznost testovat tyto uzasne intimni myci gely pro deti i dospele. Jsou uzasne, prijemne, nestipou, hezky voni a vyhovuji me i dceram. Ja i holky jsme spokojene, moc se mi libi i design baleni. Urcite mu zustanu verna a hlavne muzu doporucit. Kamaradkam jsem taky poskytla, tak jsem zvedava na jejich recenze.
klad Super vyrobek
klad Vse ok
avatar
Jana
Mycí gel jsme s dcerkou vyzkoušely. Dospělácký voní krásně, dětský téměř vůbec. Mě gel vyhovuje, žádné nežádoucí účinky se nedostavily, takže můžu doporučit. Dcerce vyhovuje lépe jiná značka z lékárny, ale kamarádka je i s dětským spokojena. Takže super. Děkujeme za testování.
klad vůně
klad konzistence
klad obal
klad malé balení
avatar
Milena
Moc děkuji za obrovskou várku sprchových gelů, kterou jsem se podělila s dcerou, kamarádkami a jejich dcerami. Tyto intimní gely jsou prostě pecka. Mají příjemnou, nevtíravou vůni, řekla bych, že voní po bylinkách. Nedráždí mou citlivou pokožku a stačí ho použít malé množství. Pro dceru to bylo prvotní seznámení s intimní hygienou, ale naučila se jí používat každý den a je spokojená. Kamarádky a jejich dcery jsou také spokojené. Ačkoliv jsme tuto značku doposud neznaly, koupíme si určitě výrobky do zásoby, protože jsme velice spokojené.
klad Nedráždí citlivou pokožku
klad Jemná vůně
klad Stačí malé množství
klad Nedostupné v drogerii
avatar
Romana
Gel me mile prekvapil... teda malem jsem ho vylila protoze tkuta konzistence preci není gel?-no cekala jsem vic hustsi... Jinak ale prijemne voni, nijak nestipe, dela primerenou a fajn penu, pouzivam ho i pri holeni a nijak nedrazdi, takze doporucuji pokud i cena bude slusna.
klad Fajn jemna vune nestipe a dela hezkou penu
klad Nevim cenu a mohl by byt hustsi nebo nenazyvat gelem
avatar
Lenka
Mycí gely jsou v pořádku, ale nechápu, proč mají odlišné balení - dospěláci mají 200 ml a děti jen 100 ml, chtělo by to podle mého názoru, aby měli obojí 200 ml. Vůně pro dospělé se mi moc líbí, trefila se mi do vkusu, vůně pro děti se mi tak moc nelíbí, cítím tam ten zelený čaj, ale oceňuju, že není pro děti zbytečně parfemovaný, takže za to body nestrhávám, to je tak dobře. Pro děti by mohlo být balení více "dětské" s nějakou postavou pro děti, aby se jim líbilo. Díry v obou balení jsou moc veliké a zbytečně proteče nazmar moc gelu, dírka by se měla zmenšit. Ale oceňuji "kyselost" gelu, že je gel šetrnný k ženskému / dětskému kolu.
příloha
klad vůně u gelu pro dospělé
klad velikost balení pro dospělé
klad vůně u dětského gelu
klad velikost balení pro děti
avatar
Zdeňka
Mycí gel Gynela je perfektní myšlenka. Pěkně se vstřebává a voní, vnučka je s gelem spokojená a i já a celá naše ženská část domácnosti. Mohu pochválit myšlenku šetrnnosti k pokožce. Pěkná je i myšlenka, že se dá gel použít na holení nejen intimních partií, to je další plus všestranného využití.
příloha
klad šetrnnost k pokožce
klad pěkně voní
klad cena
avatar
Markéta
Jsem ráda, že jsem Gynellu objevila. Nikdy jsem se jí v obchodě nevšimla, a přitom nyní již nebudu nic jiného na intimní hygienu používat. Konzistence gelu je vyhovující, neni tolik tekutá,nestéká.Jen by mohla být v obalu s pumpičkou,dávkovač em,pro lepsi manipulaci s gelem.Prijemna nenásilná vune,nedraždivá.obal dobře drží v ruce
klad Konzistence gelu je akorát,nestéká,nenásilná vůně, nedraždivá,obal dobře drží v ruce
klad Chybi mi dávkovač gelu
avatar
Inna
Velice prijemna prirodni vune. Jemne osetruje a zustava svezi pocit. Gel je jemny a nedrazdivy, akorat dost ridky, ale i tak vydrzi dlouho. Vyzkouseli to i dve moje kamaradky a jsme naprosto spokojeni a muzeme jen doporucit. Dekujeme za moznost otestovat tento produkt.
klad prijemna vune
klad ridky
avatar
Libuše
Příjemná neutrální vůně, praktické balení, rozumná cena. Konzistence je na můj vkus moc řídká, jsem zvyklá na hustější gely, hodně toho zbytečně proteče mezi prsty. Oceňuji, ale, že jsou tyto výrobky i pro malé slečny a učí tak ke správné hygieně..za to má u mě tato značka velké plus :) Celkově jsou výrobky od této firmy kvalitní.
klad obal, cena, produkt vhodný i pro malé slečny
klad příliš řídká konzistence
avatar
Kristýna
Na tomto intimním gelu oceňuji zejména příjemnou vůni zeleného čaje. Intimní gely jsou většinou pouze neutrální, mýdlové nebo mentolové. Takže za vůni uděluji velké plus. Naopak, co mi moc nevyhovuje je jeho až moc tekutá konzistence. Přijde mi, že se tak rychleji spotřebovává.
klad Vůně
klad konzistence
avatar
Petra
Produkty Gynella hodnotim velmi pozitivne, zatim jsem byla zvykla pouzivat stejne pripravky od firmy Avon, ale Gynella je taky moc fajn. Baleni je prijemne, mozna bych ocenila pumpicku, ktera by se ve sprse jen lehce stlacila a nebylo by nutne otevirat baleni.
klad Vune
klad Design baleni
klad Absence pumpicky pro snadne davkovani
avatar
Gábi
Jelikož mohu já i moje kamarádka srovnávat s jinými intimními gely , shodli jsme se na tom,že nám nevyhovuje.Druhá kamarádka srovnání nemá ,nemohla tedy posoudit ale shodla se s námi na té tekuté konzistenci. Trpím na mykózy a po delší používání jsem nezjistila žádné zlepšení.
klad Má příjemně lehkou vůni
klad Udělá docela dost pěny a dobře se potom holí třísla .
klad Při vylití do dlaně jsme čekali na hustší konzistenci ale gel je dost vodový.Kamarádce vytekl na zem, jelikož nečekala tak vodové složení
klad V takové konzistenci bychom spíše čekali pumpičku na lahvičce.
avatar
Petra
Doma jsme otestovaly Jak intimní mýdlo pro dospělé ženy, tak i pro dívky. Oba jsou velice jemné, pro dospělé obsakuje mýdlo i zelený čaj, což je dobré pro předcházení různým mykózám. Mýdla dokonce i pěkně vypadají :-) S oběma výrobky jsme byly opravdu spokojené, co mě ale zarazilo a nemile překvapilo bylo použití pouze do 1/2019...takže se jen někdo potřeboval zbavit starých zásob :-( Já mýdlo použiji i pak, ale dceru prošlým mýdlem (ještě na intimní partie) umývat nebudu.
klad vůně
klad jemný k intimním partiím
klad nedráždí
klad výrobku tento měsíc končí trvanlivost!
avatar
Věra
Oba mycí gely pro intimní hygienu mají líbivé balení. Tento gel je proti ostatním více tekutý, což mi nijak nevadí, ale při prvním použití mi z lahvičky vyteklo více než jsem potřebovala. Při použití nedráždí, nepálí, příjemně voní. Vyzkoušela jsem i holení. Přípravek mi vyhovuje.
klad účinek
klad nepálí, nedráždí
klad balení
klad příliš tekutý
avatar
Pavla
otestovala jsem společně se svou sedmiletou vnučkou produkty Ganella. oba velmi příjemně a jemně nevtírvě voní, mycí gel je tekutější než bych očekávala, pokožka po použití gelu je vláčná jakoby zvlhčená nevysušená. Mycí gel mi pomohl od lehkých zapařenin v intimních oblastech.
klad jená příjemný vůně
klad hebkost pokožky po použití
klad mohl by být trochu hustší
avatar
Dagmar
Jsem ráda, že jsem dostala možnost otestovat produkty intimní hygieny GYNELLA. Trpím občasnými problém v této oblasti a tento výrobek vypadá, že by mohl být vhodný díky svému složení, je jemný, jak by výrobky pro intimní oblast měly být. Oceňuji i to, že je vhodný pro holení
klad není přehnaně parfemovaný
klad nejsou
avatar
Jana
Testovala jsem mycí přípravek určený pro intimní hygienu GYNELLA®Intimate Wash . Jako první mě zaujalo krásné balení. Přípravek je opravdu velmi příjemný, jemný, nedráždivý, velice příjemná vůně. I když je určený spíše pro mladší dívky, budu ho používat
klad spokojenost
klad krásně voní
klad žádné
avatar
Lída
Příjemný mycí gel pro mne i mou dcerku. Žádné pálení a naprosto vyhovuje. Děkujeme za možnost testování. Budeme kupovat určitě do budoucna. Uvítala bych ale dávkovací pumpičku, či něco obdobného. Balení je dostačující, plně vyhovuje našim potřebám. Zakoupila jsem i na akci Mám se ráda v Praze, kde nabízeli akci:-)
příloha příloha
klad balení
klad cena
klad neutrálnost
klad příjemný
klad chybí pumpička
avatar
Hana
Jsem velmi spokojená s tímto intimním gelem. Jsou znát účinky, kdy díky gelu dochází ke zklidnění obtíží a i pokožka není zarudlá a podrážděná. Pravidelným používání došlo ke zmírnění všech obtíží. I po holení je pokožka klidnější a nesvědí. Gel má velmi jemnou parfumaci a je celkově příjemný. Jsem ráda, že jsem objevila skvělý výrobek, který po zdravotní stránce pomáhá. Mohu jen k intimní péči doporučit.
klad Líbí se mi a doporučuji
klad Žádné zápory jsem na gelu neobjevila.
avatar
Jana
Na rozdíl od většiny intimních mycích gelů má Gynella velmi jemnou, příjemnou vůni. Je vhodný i pro citlivou pokožku, nezpůsobuje žádné podráždění ani pocit svědění. Po použití se cítím víc svěží a čistější. Gynellu jsem testovala se svou mladší sestrou, které se moc líbí tvar a velikost mycího gelu. Má pocit, že je to něco extra pro ni, což mají malé slečny moc rády. :) Vždycky, když se jde umýt, vyžaduje ,,svůj" gel a myslím, že už si do budoucna navykla pečovat o svoje intimní partie jinak, než o zbytek těla.
klad Velmi jemná vůně
klad Nedráždí ani velmi citlivou pokožku
klad Hezké balení
klad Nemám co vytknout
avatar
Alena
GYNELLA®Intimate Wash je příjemný mycí prostředek na intimní hygienu. Při mytí žádnou z testerek nepálil, všechny oceňujeme vůni a také to, že na umytí je zapotřebí jen velice malé množství prostředku. Balení je praktické a hezké, lahvička se dobře drží v ruce i pod sprchou.
klad balení
klad vůně
klad malé množství potřebné k umytí
klad velice krátká doba upotřebitelnost -do konce ledna 2019
avatar
Pavla
Na produkt Gynella jsem se opravdu těšila,i proto,že to byla dá se říct společná záležitost s dcerou.a jsme spokojené,krásně jemně voní,nevysušuje a nedráždí.Dcera se umývání více věnuje,pečlivěji.Jen je gel tekutější než jiné,tak jí musím hlídat,aby toho nedávala moc.
klad Balení
klad Jemná vůně
klad Složení
klad Hustota,nebo jak napsat.Dcera ho používá moc
avatar
Tereza
S výrobkem Gynella jsem velice spokojená. Krásně svěže voní, je v pěkném balení a co víc..líbí se mi také to, že je speciální výrobek i pro malé holčičky od útlého věku. Už nebudu kupovat jinou značku, jsem opravdu moc spokojená. Kamarádky, kterým jsem balení rozdala, byly též spokojené a i překvapené, že existuje intimní gel i pro jejich malé dcerky.
klad vůně
klad nic
avatar
Monika
Intimní mycí gel GYNELLA, Intimate Wash jsem měla to štěstí vyzkoušet a musím říci že po cca měsíčním užívání jsem spokojená. Mycí gel je opravdu šetrný. Má příjemnou vůni a tekutou konzistenci. Možná by nevadilo kdyby byl trošku hustší, ale to je maličkost. Svůj účel plní a doporučuji ho.
klad šetrný
klad příjmená vůně
klad mohla by být hustší konzistence
avatar
Jana
GYNELLA®Girl Intimate Wash jsem otestovala a také dala k testování svým pravnučkám, když je to určeno spíš pro malé holčičky a všichni tři jsme spokojené, velmi příjemná vůně, gel je opravdu jemný a šetrný k pokožce, navíc má i moc hezké balení, i když trochu vyšší cena
klad příjemný, jemný
klad vyšší cena
avatar
Jana
Prijemne me prekvapila velikost baleni, vydrzi dlouho. Pouziti je prijemne, protoze pena je setrna a vubec nedrazdi pokozku intimnich partii (ani po holeni),coz velice ocenuji! Detske baleni testuje vnucka (5 let) a udelalo ji velkou radost. Hezky ji mysdlo voni. Dekuji!
klad Nedrazdi
klad Vune
klad Nic
avatar
Jana
Gel Gynella má velmi příjemnou konzistenci a vůni. Určitě je vhodný pro každodenní hygienu žen i dívek. Líbí se mi přírodní Borovicová silice, která eliminuje zápach. To je jistě velká výhoda jeho použití. Oceňuji praktické, snadno uzavíratelné balení, poměrně cenově dostupné.
klad vůně
klad bez výhrad
avatar
Iveta
moc děkujeme za testování intimního gelu Gynella.Moc si toho vážím. Testovaly jsme rovnou ve třech . Věkové rozpětí je velmi široké :-) 40, 14 a 6 let. Všechny jsme velmi spokojené. Konzistence je příjemně hustá, nestéká i pro nejmenší testerku, která i ocenila jemnou vůni a že jí gelík vůbec neštípe. Používaly jsme do teď jinou značku, kterou jsme považovaly za nejlepší, na intimní hygienu jsme velmi vybíravé a nejmenší dcerka nemůže vše..... Gynullu si koupím určitě pro nejmenší. Té mycí gel vyhovuje nejvíce a to jsem moc ráda, protože mytí bylo vždy pro ní stresující.
klad jemná vůně
klad příjemná konzistence
klad nic mě nenapadá
avatar
Markéta
Produkty jsou super,prijemna,jemna vune.velka vyhoda prakticke, akoratni baleni do cestovni kabelky-)a muze pouzivat i dcera a nemusi krast moje-)velmi setrny k pokozce.vrele doporucuji a urcite doporucim dále svým kamaradkam.cenove také velmi prijatelny,nepredrazeny.
klad jemny k pokozce,krasne voni
klad neni zde co vytknout
avatar
Lucie
Produkty na intimní hygienu používám již několik let. Vyzkoušela jsem různé značky, tak mohu porovnávat. Jsem ráda, že jsem mohla testovat GYNELLA®Girl Intimate Wash. Vyhovovala mi jemná gelová konzistence přípravku, mírná vůně a jemná pěna. Tento produkt na intimní hygienu určitě doporučuji.
klad jemná vůně
klad nevysušuje
klad nenašla jsem nic, co by se mi nelíbilo
avatar
Hana
Nikdy jsem žádný podobný přípravek nepoužívala. Proto jsem byla ráda, když jsem od kamarádky dostala GYNELLA®Intimate Wash intimní mycí gel pro pravidelnou intimní hygienu ženy. Překvapila mě jemnost mycího gelu a snadné použití. Vůně byly příjemná a pěna tak akorát.
klad jemnost
klad vůně
klad jsem spokojená
avatar
Šárka
Musím poděkovat že jsem po dlouhé době mohla něco testovat i z kamáradkama všechny jsme vyzkoušely balíček Gynnella. A všechny jsme se z hodly že pěkný vonní a má bohatou pěnu .U rčitě bych to doporučila káždé ženě ktera trpí zanětama mě to hodně pomohlo jsem spokojená a určitě to budu dál použivat
klad ano
klad nic
avatar
Jaroslava
Měla jsem možnost se svou dcerou vyzkoušet mycí gel pro ženy a pro dívky. S produktem jsem spíše spokojená, gel pro ženy je příjemný k pokožce, s jemnou vůní. Zvědavá jsem byla především na mycí gel pro dívky, protože na trhu je málo podobných přípravků. Dcera mívá poměrně často potíže s podrážděním intimních partií a tento mycí gel ji vyhovuje, při akutních problémech ji štípe trochu méně než dětský sprchový gel. Vůně je rovněž jemná. Vadí mi velmi řídká konzistence především u dětské emulze. Je tak tekutá, že velmi rychle proteče mezi prsty dřív než ji dítě stihne aplikovat. Obě mycí emulze jsou zcela čiré, takže se rovněž těžko kontroluje množství, které z lahvičky vyteče.
příloha
klad vůně
klad velmi tekutá konzistence
klad emulze je čirá
klad vysoká cena u dětské emulze
avatar
Andrea
Intim gel pro dcerku ma prijemnou bylinkovou vůni a trochu řidší konzistenci. Dcerku nijak nepalil, proto můžu doporučit. Intim gel pro mě ma také příjemnou vůni, přivítala bych pumpicku, ktera je praktičtější. Gel mě také nepali, můžu doporučit. Kamarádky byly s gely také spokojeny.
klad Vune
klad Pocit svěžesti
klad Stačí menší množství, dlouho vydrzi
klad Chybí pumpicka
klad Řidší konzistence
avatar
Táňa
S testovám Gynella jsem byla já, dcera a kamarádky spokojené. V čem jsme se shodly je, že by mohl mít hustší konzistenci. Vůně je příjemná, taková neutrální. Mně přišlo, že málo pění, kamarádky byly spokojené. Dočetla jsem se na krabičce, že je vhodný i na holení, vyzkoušela jsem, ale zůstanu u použití pěny.
klad příjemná vůně
klad dobře se oplachuje
klad bez jakékoliv reakce negativní
klad řídký
avatar
Lenka
Musím říci, že s Gynellou jsme s dcerou velmi spokojeny. Dceři hodně pomáhá, že má vlastní lahvičku,tak na mytí nezapomíná. Obě máme po mytí svěží pocit bez podráždění. Parfemace je jen jemná, ne výrazná, což je také +. Jen ta konzistence by mohla být méně tekutá. Rozhodně doporučuji! A co na to kamarádky? Petra: "S produktem jsem velmi spokojena, celkově mám citlivou pokožku a tohle je jeden z prvních produktů, který mě nepálí. A dcerka je také spokojena, moc se mi líbí, že je gel svým složením uzpůsoben jejímu věku." Lucie: "Líbí se mi, že je produkt vhodný i pro holení, ačkoli méně pění, nedráždí pokožku. Skvělý je i svěží pocit. Dcerce se gel moc zamlouvá, mytí je pro ni příjemné, jen jí občas vyteče z ruky - je tekutější."
klad Jemná parfemace
klad Nedráždí a nepálí
klad Tekutější konzistence
avatar
Petra
Příjemná vůně, nedráždivý, jemný k pokožce. Při mytí moc nepění, což oceňuji. Možná bych volila hustší složení, protože při nalití na ruku jej vyteče hodně. Malinké 4 leté neteři taky sedí. Jediná nevýhoda je, že expirace na obale byla do ledna roku 2019. Děkuji.
klad vůně
klad nedráždí
klad cena
avatar
Pavla
Děkuji za možnost mycí gely testovat, nikdy jsem nic takového neměla a poctivě jsem se podělila s holkama v rodině a jejich dětmi. Gel je příjemný, zvykla jsem si na něj rychle, nedráždí, příjemně, ale velmi nenápadně voní. V rodině u vnuček a neteře obstála i dětská varianta, kterou prý používá i jeden chlapeček.
klad smysl používání
klad nic
avatar
Lenka
Myci gel Gynella je vemi prijemny, jemny a s neutralni vuni. Je vhodny na kazdodenni pouziti bez znamek paleni a jinych neprijemnych pocitu. Zkousela jsem pouzit i na holeni a funguje to velice dobre. Dcerka vyzkousela variantu pro divky a bez probemu ho denne pouziva.
klad neutralni vune
klad uvitala bych baleni s pumpickou
avatar
Jana
Testovala jsem tento produkt pro dospělé a byla jsem maximálně spokojená. Gel se dobře nanáší a příjemně voní. Žádné potíže jsem během používání nezaznamenala. Určitě mohu doporučit a budu ho kupovat. Moje pokožka je citlivá a tento produkt je díky vyváženého pH přesně pro mě.
klad Cena versus kvalita.
klad nic
avatar
Nikola
je to velice příjemné, jak pro moji mamku tak i sestru. Je skvělé že je to pro jemnou pokožku protože tím pádem nám to nikomu nevadí. Jsem ráda že jsem to mohla vyzkoušet. určitě doporučuji vyzkoušet. Jsem ráda že jsem to mohla vyzkoušet, už dlouho jsem něco takového sháněla
klad příjemné
klad nic
avatar
Oldřiška
Na základě informací zde získaných jsem se rozhodla Gynella gely koupit. A určitě budeme s dcerami požívat. Vůňe je příjemná. Mladš dceří pomáhá v důležitosti hygieny. Starší dceři pomáhá bojovat proti slabému výtoku. A mě osobně nadchl při holení. Gynella má u nás v koupelně své místo.
klad Je super
klad Nemám nic na vytknutí.
avatar
Markéta
Líbí se mi design lahviček. Pro ženy je gel příjemný, jemně pění, vůně pěkná, jemná. Oceňuji českou firmu. Vysoká cena vzhledem k malému objemu, zvláště u dětského. Je velmi tekutý, zbytečně vyteče víc gelu než potřebuji Pro intimní hygienu, zvláště dětí bych vynechala parfemaci úplně. Dceru bohužel pálí, ovšem, má to tak zatím s každým mýdlem, asi je hodně citlivá.
klad Líbí se mi desig lahviček. Pro ženy je gel příjemný, jemně pění, vůně pěkná, jemná. Oceňuji českou firmu.
klad Vysoká cena vzhledem k malému objemu, zvláště u dětského. klad Pro intimní hygienu, zvláště dětí bych vynechala parfemaci úplně. klad Dceru bohužel pálí, ovšem, má to tak zatím s každým mýdlem, asi je hodně citlivá.
avatar
Vlasta
Děkuji za testování gelu Gynela, jsem s ním velice spokojená, velmi jemný, moc příjemný na tělo, krásná vůně. Další dva vzorky jsem dala dvěma vnučkam a taky si gel moc chválí. Jen cena se mi zdá celkem vysoká, ale za kvalitu se musí připlatit, možná vnučkam ještě koupím
klad Spokojenost
klad Vyšší cena
avatar
Jita
Dobrý den,máme možnost testovat produkty intimní hygieny Gynella Girl Intimate Wash. Dcera jde do puberty, tak i sama byla ráda, že má tuto možnost vyzkoušení produktu. Za nás dáváme palec nahoru a všem můžeme doporučit. Pokožka je jemná po umytí i osušení.
klad balení
klad vše ok
avatar
Petra
s intimním mycím gelem GYNELLA®Intimate Wash jsem již zkušenost měla, očekávala jsem tedy pozitivní změny. konzistence je stále stejně příliš tekutá a absence dávkovače přispívá k velmi rychlému spotřebování mycího gelu, protože z důvodu jeho přílišné tekutosti si do dlaně nalejete víc, než byste chtěli a nebo bylo potřeba. dcera žádné nežádoucí účinky při užívání neměla.
klad design balení
klad přílišná tekutost gelu a tedy rychlejší spotřeba
klad absence dávkovače
avatar
ingrid
mám dlouhodobé intimní problémy a tak používám výhradně mýdlo Lactacyd s antimykotickým účinkem. GYNELLA®Intimate Wash jsem měla možnost díky Vám otestovat a ač jsem měla obavy, nedošlo k žádnému zhoršení. Na tomto mýdle mi vadí, že chybí praktická pumpička a také to, že je gel příliš tekutý, jsem zvyklá na hustější gely. Dceři vyhovoval, ale právě kvůli jeho tekutému složení se rychle spotřebuje.
klad vůně
klad obal dobře padne do ruky
klad tekuté složení
klad nemá pumpičku
avatar
Michaela
Gynella mě mile překvapila. Už jsem měla možnost zkusit vzorek, ale přece jen použití jedenkrát není úplně na otestování. Přijde mi, že hezky voní, nepálí-naopak musím vyzdvihnout svěží pocit. Dětská Gynella je taky super, dcera si ji celkem pochvaluje. Jen mi přijde řidší,což je celkem problém v dávkování. Zrovna u této bych asi ocenila pumpičku. Dcera si ji neumí sama dávkovat-vždy ji vylije moc. Hezká jemná vůně
příloha
klad Obsa
klad Balen
klad Vůně
klad Knzistence
klad Dtská je řídká
avatar
Květka
Intim gel Gynella jsem ráda vyzkoušela společně s mojí třináctiletou a 6 letou dcerou . Byla jsem nadšená že gel mohu použít i na holení také jsem hned tak učinila ale bohužel jsem měla velmi silnou reakci nepříjemná vyrážka se dostavila asi 15 min. po použití . Pro mě tedy tento výrobek nevyhovující .
klad PbalObal
klad Probedeni i pro male slecny
klad Složení vůně konzistence
avatar
Jaroslava
Oba přípravky mají pěkný obal, který se díky menšímu balení pěkně drží. Oceňuji, že jsou šetrné k citlivé pokožce při intimní hygieně. Nejsou zvlášť parfémované, což mi také vyhovuje. Pouze konzistence mi připadá řidší a tak bych doporučila menší otvor, aby nevytékalo velké množství přípravku.
klad jsou šetrné k citlivé pokožce
klad řídká konzistence
avatar
Jana
S oběma výrobky jsem byla spokojená. Mají hezký obal, akorát tak "do ruky". Složení je velmi šetrné k intimním partiím, má zklidňující účinky. Hlavně "neštípe" a tak i moje malá dcerka neprotestovala, když jsem jí důkladně myla. Což mi u jiných přípravků někdy dělá.
klad šetrné složení
klad nic
avatar
Lucie
S oběma produkty od Gynella (jak pro dceru, tak pro mne) jsem velmi spokojena. Rozhodně splňují účel, který jsem od tohoto produktu očekávala. Vůně je velice příjemná, gel šetrný a zklidňující. Dcera se jej naučila okamžitě používat. Problémy v intimních partiích téměř vymyzely. Pouze bych doporučila výrobci nepatrně hustší konzistenci, aby se gel lépe nanášel. Výrobky Gynella doporučuji jako prevenci při opakovaných potížích..
klad účinek
klad vůně
klad design
klad konzistence
avatar
Denisa
Velmi ráda jsem si vyzkoušela intimní mycí gel Gynella - byla jsem s ním naprosto spokojená. Líbí se mi, že je šetrný, nemá aroma a nedráždí pokožku. Lze ho používat denně. Zároveň obsahuje kyselinu mléčnou, která podporuje přirozené pH. Proto rozhodně doporučuji.
klad bez aroma
klad šetrný
klad udržení přirozeného pH díky kyselině mléčné
klad vhodné pro denní použití
klad žádné
avatar
Kvetoslava
Gynella je velmi kvalitní gel. Velmi mě zaujal už samotný obal. Jsem ráda, že jsem mohla testovat gel i nabídnout produkty k testování kamarádkám. Já jsem s gelem byla velmi spokojená. hydratuje a je velmi šetrný. Konzistence je akorát a po umytí jsem se cítila čerstvě a čistě. Gel velmi příjemně voní. Kamarádky byly také velmi spokojeny. Jedna velmi dobře hodnotila gel a uvítala, že je možné použít jej i k holení. Druhá kamarádka velmi uvítala testování a jistě si gel koupí, protože letos očekává narození dítěte. Dívčí gely jsem rozdala dospivajícím dívkám. Byly rády, že se seznámily s tímto produktem, protože jej dosud neznaly.
klad Konzistence, jemná vůně, složení, možnost každodenního použití s hydratačními účinky. Líbí se mi i obal.
klad -
avatar
Jana
Bohužel nás Gynella zklamala. Má sice příjemnou vůni, ovšem její příliš řídká konzistence neumožňuje optimální dávkování a vede k plýtvání a "opatlání " lahvičky. Zvlášť nevhodné je to pro malá děvčátka, která proto balení zbytečně vypotřebovala za několik použití. Mycí účinky byly hodnoceny kladně, i když jedna z nás konstatovala, že má pocit přílišného vysoušení. Děvčátka konstatovala, že je nepálí". Vzhledem k tomu, že máme lepší zkušenosti s jinými podobnými výrobky , nemůžeme hlavně kvůli její konzistenci Gynellu doporučit.
klad vůně
klad konzistence
avatar
Lucie
Jsem nadšená. Nečekala jsem od výrobku, že mě takhle překvapí. A ta vůně... Krása! Mycí gel, krásně pění a dělá přesně to, co má. Nemám mu co vytknout. Dokonce mi ho "krade" i přítel :D Kamarádka, je s ním taktéž spokojena. Má take malou dceru, ktere gel vyhovuje.
klad Vůně
klad Skoda, že není s pumpičkou
avatar
Alena
Mycí a intimní gel Gynella je moc príma, oblíbila si ho i moje dcera a já ho používám i na holení intimních partii, má jemnou nevtíravou vůni, dobrou konzistenci tedy snadné používání téměř bez parfemace, používáme ho i na mytí celého těla, každá ten svůj.
klad velikost balení i pro holčičku menší abysme si ho nepletly
klad nejsou
avatar
Ivana
Dobrý večer,jako nová testerka,jsem měla jako první možnost testovat Gynella Girs Intimate Wash.Jeden vzorek jsem dala své dceři a druhý vnučce.Všechny jsme se schodly na krásném balení a moc příjemné nevtíravé a jemné vůni.Vnučka má citlivou pokožku a myslím si ,že tento gel je právě vhodný pro ni a do budoucna určitě bude používat.Ikdyž cena je trochu vyšší.Možná malé mínus bych dala ,po otevření se mi zdá dost velký otvor a zbytečně moc gelu vyteče.JInak za nás na JEDNIČKU.URČITĚ BUDU DOPORUČOVAT
klad SPOKOJENOST
klad OTVOR GELU
avatar
Martinka
Příjemný intimní gel. Příjemná vůně. S dcerou nám skvěle vyhovoval. U dcery zmizelo paleni a zarudnuti. Kamaradky byli také velice spokojené. Určitě budeme pouzivat i nadále. Uvitala bych vetsi baleni u divciho gelu. A sirsi vyber vuni a jinych produktu
klad Vůně
klad Nic
avatar
Martina
Výrobky Gynella Intimate Wash jsou velmi kvalitní, já i dcery jsme spokojené. Jsou především účinné, příjemné, šetrné, ale také moc hezky voní. Používáme je jako prevenci a díky tomu nemáme žádné problémy. Gynellu doporučuji všem ženám i dívkám jako prevenci.
klad vůně
klad účinek
klad velikost a aplikace
avatar
Tereza
Jsem ráda,že jsme mohli Gynellu vyzkoušet...i když intimními problémy moc netrpíme.Příjemně voní,je jemný,překvapilo mě že není hustý jako ostatní gely.Za mě určitě ano,budu si ho nadále kupovat,jsem s výrobkem spokojena a děkuji za možnost výrobek vyzkoušet.
klad jemná vúně
klad nemám co bych vytkla
avatar
Dita
Intimní mycí gel Gynella jsem začala používat bez veškerých očekávání a byla jsem mile překvapená jeho nádhernou vůní a hebkou čistotou po jeho použití. Dcera dosud používala na intimní partie pouze čistou vodu a myslím si, že zkušenost s gelem je pro ni dobrým začátkem v péči o své tělo. Velice děkujeme za možnost vyzkoušení vašeho skvělého výrobku.
klad vůně
klad konzistence
klad není nic, co se nelíbí
avatar
luci
Otestovala jsem se svou dcerou produkty na intimní hygienu GYNELLA®. sice žádné zarudnutí,ani svědění neměla,neměla jsem tedy potřebu dříve tyto produkty shánět a kupovat, ale používání Gynelly je fajn a příjemné, že určitě u nás v koupelně své místo najde.
klad balení,vůně
klad ok
avatar
Hana
děkuji Vám za možnost vyzkoušet a otestovat produkt Gynella Intimate wash, který jsem s dcerou testovala. vůně výrobku je příjemná, nevtíravá a decentně jemná. design balení je pěkný, pro holčičky bych obal možná trochu obarvila do veselých barviček. jinak super výrobky
klad obal
klad jemná vůně
klad není dávkovač
avatar
MVDr. Lucie
GYNELLA®Intimate Wash mycí gel jsem zkoušela poprvé, tento výrobek jsem v drogerii Teta, kam chodím nejčastěji, zatím neviděla....gel mi připadá příliš tekutý,což mě osobně úplně nevyhovuje, také nemá dávkovač, takže zbytečně velké množství gelu se nevyužije 5/10 bodů
klad příjemná vůně
klad absence dávkovače
avatar
josef
tento mycí gel testovala manželka a dcerka. zprostředkovaně tedy vím, že neměly ani jedna žádné negativní projevy, ačkoliv jsou manželka i dcera alergičky a trpí at.ekzemem a obě mají velice citlivou pokožku a nedocházelo k vysoušení. gel má neutrální vůni dle mého názoru . doporučujeme
klad nevysušuje
klad neutrální vůne
klad cena je vyšší
avatar
Michaela
Na první otevření mne velice překvapila příjemná a jemná vůně. Co se týká samotného gelu, tak jak gel pro mne tak gel pro dceru je super, nemám co vytknout. Nemám sice srovnání, protože jsem před tím žádný nepoužívala, ale teď vím, že požívání intimního gelu je mnohem lepší. Některé ženské problémy se mi zlepšily. Kamarádka, které jsem gel věnovala, srovnání má a říkala, že tento je nejlepší, který vyzkoušela. Velké plus také dávám tomu, že se dá používat i na holení.
klad Vůně
klad Možnost využití na holení
klad Nemám co vytknout
avatar
Nikola
Jsem ráda,že jsem se mohla tohoto testování zúčastnit. Gely hodnotíme velice kladně. Měla jsem občasné potíže, které úplně vymizely při používání tohoto gelu. Co se týká dcerky,té nedávám každý den,ale obden. Každopádně je vymizely problémy,které měla. Gely krásně a příjemně voní,nejsou agresivní.
klad vůně
klad složení
klad užívání v brzkém věku
klad konzistence
klad nic
avatar
Veronika
Nedráždivý intimní gel s jemnou, nevtíravou vůní. Příjemná konzistence mýdla. Líbí se mi hodně verze pro holčičky, na trhu snad jediný nebo jsem si alespoň jiného nevšimla. Dcera intimní mýdlo používá ráda, má 4 roky. Hezký obal, množství tak akorát.
klad Vůně
klad Žádné
avatar
Karolína
Gynella intimate wash krásně voní, nedráždí pokožku ani mojí ani dcery. Stačí nanést jen pár kapek. Cenově je také celkem přijatelné. S produktem jsem velice spokojená a v budoucnu určitě znovu objednám. Jediná malá chybka je, že balení není větší :D
příloha
klad vůně
klad nedráždí
klad malé balení
avatar
David
přípravek Gynella testovala manželka a dvě dcery. Žena si pochvalovala gel,že nemá výraznou parfemaci, ale negativně hodnotila konzistenci, která byla příliš vodová a také absenci pumpičky (používá Lactacyd s pumpičkou a ten jí vyhovuje víc). gel se dobře nanášel a citlivé pokožce vyhovoval.
klad jemná neutrální parfemace
klad není pumpička
avatar
Petra
nevím, mycí gel Gynella mě nijak příliš neoslovil. pro mě je příliš tekutý,takže zbytečně spotřebuji větší množství gelu, než bych potřebovala. kamarádky však byly mile překvapené a stejně jako já, značku neznaly a rády ji zkusily. kromě konzistence výborná věc
klad hezký obal
klad konzistence
klad cena
avatar
lucie
trpím velmi často na gynekologické problémy a proto jsem ráda testovala GYNELLA®Intimate Wash, který je vhodný i pro osoby, jako jsem já. z gelu jsem neměla žádné nepříjemné reakce ani vysušenou pokožku. negativum spatřuji v tom, že jsem ho neviděla v obchodech jako hypermarket Albert, či drogerie Teda a DM, možná jsem špatně koukala, ale chtělo by to tedy nějakou reklamu či upozornění v regálu, aby nezapadl.
klad balení padnoucí do ruky mě i dceři
klad hezká vůně, jemná a nevtíravá
klad není k dostání ve většíně obchodů
avatar
Magda
Produkt mi doporučila sestra. Já i moje dcery jsme vyzkoušely a jsme s ním všechny spokojené. Dokonce ani nedráždí již poškozenou pokožku, neštípe. Stačí ho jen malé množství a hodně pění a tím i dlouho vydrží.Používám ho i při holení intimních míst místo gelu na holení, je lepší. Doporučujeme i ostatním ženám.
klad vůně
klad stačí malé množství
klad nedržážní a neštípe
klad nevím
avatar
Alena
GYNELLA®Intimate Wash je intimní mycí gel s kyselinou mléčnou , vaginální potíže se neobjevily, nedráždil mi pokožku ani při holení intimních partií, což tuto možnost 2v1 ocenuji, výhodné balení na cesty, příjemná nevtíravá vůně a pro dcerku super varianta pro slečny, chválí si gel a nosí si jej i na sport , balení vydrží na dlouho, stačí opravdu malé množství Vzorky rozdány a slyším spíše pozitivní odezvu, recenzi napíší
klad složení
klad praktické balení
klad nic
avatar
Marie
Myslím si, že přípravky Gynella jsou velice dobré a mezi těmito přípravky vynikají díky tomu, že nad míru splňují očekávání. Přípravek je po všech stránkách příjemný, hezky voní, je velmi jemný a šetrný. Jen by to chtělo, aby byl hustší. Moje vnučka je s ním také moc spokojena, líbí se jí lahvička a ví přesně, na kterou část těla se používá..
klad vůně
klad funkčnost
klad malé balení
klad moc řídký
avatar
jarmila
děkuji za vybrání a možnost testovat tento intimní mycí gel - GYNELLA®Intimate Wash. velkým překvapením pro mě byla velikost balení (100 a 200ml, což mě mile překvapilo i potěšilo). gel se na pokožce lehce roztírá a má příjemnou slabou vůni. mám suchou a citlivou pokožku stejně jako dcera a naprosto bez problémů. cena výrobku je vyšší...
klad objem balení
klad vůně
klad vyšší cena
avatar
františek
produkt testovala manželka, dcera, setra manželky a její dvě dcery a kamarádka s dcerou. ani jedna si na mýdlo nestěžovaly, co se týče reakcí na pokožku (žádné zarudnutí, vysušení atd.), vůně byla nevýrazná a slabá, což bylo pozitivní. všechny se ale shodly na tom, že konzistence je moc řídká.
klad není agresivní na pokožku
klad řídký gel
klad cena mýdla
avatar
Julie
Přestože příliš tekutá konzistence gelu není 100% vyhovující (pro pohodlnější užití by se hodilo gel trochu zahustit), moje zkušenost s přípravkem je rozhodně pozitivní. Gel nijak nedráždí a příjemně voní, nenašla jsem nic, co by mi na něm vyloženě vadilo. Sprchový gel doporučuji.
klad příjemná vůně
klad nedráždí
klad příliš tekuté
avatar
Jarmila
Dostala jsem s dcerou možnost vyzkoušet tento skvělý výrobek Gynella. Již v mládí jsem řešila každou chvíli nějaký problém. Co jsem začala používat gGynellu, jsem velmi mile překvapena jejímy účink
příloha
klad Jemná vůně
klad vyšší cena
avatar
Denisa
Je super naučit používat gel i malé děti, konkrétně dívky. Je příjemný - není parfémovaný, lehce pění a nedráždí intimní partie. Krásně se roztírá... Používáme jí strašně rádi. Mě vždy každý intimní gel pálil... U tohoto výrobku se tak neděje. Velmi doporučuju.
klad Bez parfemace
klad Nedráždí
klad Dobrá roztíratelnost
klad Lehce pění
avatar
Darlen
Mela jsem moznost testovat tyto uzasne intimni myci gely, ktere me nadchly nejen svou vuni, ale take konzistenci, barvou a proste jsou super, nedrazdi, ani me, ani dceru ci vnucky. Vyhovuji nam a za to davam palec nahoru teto znacce. Urcite uz vim, co budeme kupovat. Kamaradkam jsem take nabidla k vyzkouseni a velka spokojenost. Doporucujeme vsechny.
klad Super vyrobek
klad Vse ok
avatar
Barbora
S mycím gelem na intimní hygienu od společnosti GYNELLA jsem velice spokojená. Praktické a decentní balení, ideální velikost a velmi jemná vůně. Je vhodné pro každodenní použití, nevysušuje a nedráždí a předchází všemožným infekcím. Druhý - mycí přípravek pro intimní hygienu dívek od 3 let věku jsem dala naší dceři a je také velice spokojená a zvykla si na pravidelné používání. Drobné problémy ustoupily. Děkujeme a doporučujeme.
příloha
klad praktické a decentní balení
klad jemná vůně
klad vyvážené pH
klad žádný
avatar
Tereza
co se týče intimního gelu pro dospělé, doporučuji všemi deseti, gel je velmi příjemný, má jemnou vůni a vytváří jemnou pěnu, akorát u dcery si nejsem tak jistá, protože ji občas pálil nevím jestli to bylo tím, že si ho dávala hodně, ale stěžovala si na to, že ji to pálí
klad jemná vůně
klad pálení u dcery
avatar
Kamila
Intimní gel gynella je velmi příjemný a ráda ho s sebou vozím na cesty. Má praktické balení a že se dá postavit na víčko je praktické a užitečné. Vůně není silná ani nijak vlezlá, ale přesto se mi moc nelíbí. Textura je opravdu hodně gelová a vyhovuje mi.
klad Balení
klad Textura
klad Vůně
avatar
Daniela
Přípravek pro intimní hygienu používám a vedu k tomu i dcery. Výrobek pro ženy je příjemné konzistence a má příjemnou vůni. U dětské verze příjemná konzistence a vůně velmi slabá. Dle mého soudu: alespoň u dětské verze bych změnila balení do lahvičky s pumpičkou. Dcera "vyplácala" svou lahvičku během 2 koupání.
klad jemná vůně
klad balení
avatar
Barbora
Když jsem si ho koupila ještě před testováním, říkala jsem si co to asi bude.. svěží vůně, příjemná, nic extra parfemovaneho,prostě super. Jediné,na co jsem zvyklá u předchozích intim gelu co jsem měla, je pumpička, ale to už je detail ☺️ takže mohu jen doporučit
klad Příjemna vůně
klad Nic
avatar
Šárka
jsem ráda že jsem dostala šanci testovat tento výrobek .Vyrobek Gynella jsme z kamáradky testovaly a byli jsme všechny překvapené jak výrobek krásně vonní a dost pěny koušely jsme ho celý měsic každý den a zjistila že dost tento vyrobek je dost dobrý a pomaha všechny jsme se zhodly že tento vyrobek mužeme doporučit
klad moc dobrý
klad libi
avatar
Kateřina
Vzhledem k častým a opakovaným potížím zánětu, pálení, že štípání při močení, a vyzkoušení všech možných přípravku oporu ují přípravek gynella, že uklidní a zmírní příznaky po delším používání příjemný svěží pocit, bez komplikací, doporučuji sem vyzkoušet za mě spokojenost.
klad Svezest
klad Nic
avatar
Eva
Dobrý den,testovala jsem produkt intymní gel Gynella,je velmi příjemný ,voňavý,šetrný k pokožce , velmi hladoučkový, testuji intimní gel již celý měsíc a testují ho i mé dvě dcery, kterým velmi příjemně voní a velmi výtečně napění,když se s ním myjí,ráda doporučím.
klad líbí se mi jak voní
klad žádné jsem nenašla
avatar
Erika
Produkt mě velmi překvapil a to příjemně. Vůně je nevtíravá. Abych pravdu řekla, tyto produkty jsem v obchodě nevyhledávala a nyní již zařazuji na seznam oblíbených. I dcera (16 let) si tento produkt velmi vychvaluje. Produkt předán i dále kamarádkám a odezva je velmi příznivá. Nevtíravá a příjemná vůně, použití i při holení atd. Doporučuji dále.
klad jemná vůně
klad užitečné balení
klad nenašla jsem nic
avatar
Ľudmila
S touto znackou som sa stretla prvy krat a milo ma prekvapila. Ocenujem, ze sa jedna o ceskeho vyrobcu. Gel je na pouzivanie prijemny, ma jemnu vonu a nedrazdi. Testovali sme spolu s dcerou a vnuckou a obe boli velmi spokojne. Takyto gel by mal byt vybavou kazdej zeny bez ohladu na vek. Doporucujem.
příloha
klad vona
klad konzistencia
klad ucinok
klad nic
avatar
jitka
Testovaly jsme s dcerou intimní mycí gel určený pro intimní hygienu, samozřejmě každá svůj:) Zklidňující účinek, neutrální pH a obohacení o kyselinu mléčnou vhodnou pro každodenní intimní péči mi skvěle vyhovuje. Oba produkty jsou od sebe zřetelně rozeznatelné a tak si je nemůžeme navzájem poplést.
klad neutrální pH
klad hydratace
klad kyselina mléčná
klad nemám
avatar
Alenka
Gynella intimní gel je velmi dobrý a jsem moc ráda že jsem mohla vyzkoušet jak pro sebe tak pro dcerky :-) krásné voni a nedráždí pokožku vyhovoval nam velmi a urcite zakoupim znovu kvalitní výrobek a setrni k pokožce. Děkuji za to ze jsme mohly vyzkoušet
klad Krásně voní a cisti
klad Malo geloví
avatar
Romana
Na toto testování jsem byla velice zvědavá. Zkusila jsem několik různých produktů. Málokterý mi vyhovoval. Tento se zatím jeví jako jeden z těch co mi vyhovují. Žádné pocity pálení,příjemná vůně a konzistence. Není přehnaně parfemovaný. Takže za mě doporučuji.
klad vůně
klad konzistence
klad nepřehnaná parfemace
klad nic
avatar
Radmila
Mycí přípravek Gynella mě příjemně překvapil tvarem nádobky, která dobře padne do ruky. Vůně je příjemná, čistá, velikost balení odpovídající, určitě bych nechtěla větší. Dcera si mytí Gynellou velmi oblíbila, s výsledky jsme obě spokojené. Určitě doporučím kamarádce.
klad vůně
klad velikost balení
klad konzistence
klad -
avatar
Jarmila
Mýcí gel Gynella je pro ženy s citlovou pokožkou se sklonem kvasinálním infekcím pro intimní péči. Je šetrný pro péčí o intimní partie . Je parfémovaný, příjemný na tělo. Voní, je speciálně určený pro intomní partie těla. Doporučila bych, vhodný na cestování, vzhled nenápadný.
klad šetrný, parfémovaný, vhodné balení
klad cennově dostupný
klad jeho konzistence je trochu řídká, vodnatá, mohla být hustší
avatar
Jarka
Mycí gel je vhodný a šetrný pro citlivou pokožku se sklonem pro kvasinkovou infekci. Je vhodný pro každodenní péči, šetrný k dívčím komplikacím s kvasinkovou infekcí. Je dostupný, používání je příjemné, parfémovaný, dávkování dle potřeby. Muhu za mě jen doporučit. Problémy se zmírnily, ne-li úplně vymizely.
klad dostuponý, šetrný, příjemný na pokožku
klad mohl být hustší konzistence
avatar
Marcela
Jsem velice spokojená. Obtíže, kterými Jsem dost často trpěla,tak zmizeli. A u dcerky, která si stěžovala na problémy, tak to stejné. I když na začátku tomuto výrobku nevěřila,ze začátku ji gel pálil,ale po druhé už to bylo lepší. I kamarádka byla velice spokojená.
klad Ideální balení do kabelky
klad Žádné
avatar
Andrea
Měla jsem možnost otestovat produkty Gynella spolu se starší dcerou a 4letou dcerkou. Starší dcera i já jsme dost trpěly problémy s výtoky a po používání tohoto intimniho mycího gelu tyto problémy zmizely. Navíc krásně voní. Mladší dcera také používá dívčí intimní gel. Určitě u tohoto produktu zůstaneme i nadále. Produkty určitě doporučím i svým známým a kamarádkám. Jsem moc ráda, že jsme se mohly zůčastnit tohoto testovani.
klad Krásně voní
klad velikost balení dívčího mycího gelu
klad účinkuje rychle
klad Velikost baleni je jen 200 ml, 100 ml je jen u dívčího mycího gelu
klad Uvítala bych i provedení ve 100 ml balení
avatar
Magda
Gel je příjemný, jemné vůně. Mohl by být trochu hustější, ve sprše se hned roztékal. Na holení ale vhodný, mohu doporučit. Dcera ho používá také a líbí se ji. Oceňuji balení v pevné lahvičce, její uzávěr pevně doléhá a nehrozí, ze by se obsah vylil. Nemohu posoudit vhodnost gelu při gynekologickych obtížích, ve sledovaném období se nic neobjevilo .
klad Praktické balení
klad Roztékavost
avatar
Hana
Nebyla jsem zvyklá používat gel na intimní hygienu pouze šetrnější sprchové gely, proto děkuji za tuto možnost. Jsem příjemně překvapena jemností gelu a hlavně jemnou skoro žádnou parfemací. Po aplikaci mám skvělý pocit čistoty. Budeme s dcerou nadáme používat.
klad jemná parfemace
klad žádné
avatar
Hana
Gely pro intimní hygienu používám neustále. Ovšem nikdy jsem nepoužila tuto značku. Musím, ale říct, že konkurenční značka, kterou jsem používala do dnes mi vyhovuje více pro svoji mentolovou přísadu. Ale u Gynelly mi vyhovuje konzistence výrobku i dávkovač.
klad konzistence
klad neparfemace
avatar
Jarka
Děkuji za možnost vyzkoušet intimní mycí gel GYNELLA Intimate Wash , který jsem mohla otestovat s dcerou. Pro mne i pro ni je gel velmi příjemný .. má svěží lehkou neagresivní vůni, při jeho použití nedráždí, ani nepálí, ... za nás dobrá zkušenot. Jen by mohlo být větší balení, ale i tak : Mohu jen doporučit :)
klad vůně
klad svěží pocit
klad nedráždí
klad nepálí
klad cena
klad velikost balení
avatar
Naďa
Dobrý den, s intimním gelem jsem spkojená, nicméně mám nějaké výhrady. Je v krásném balení, bezva krabička, design, moc hezky uděláno i lahvička je akorát do ruky. Jako zákazníka by mě zaujalo pěkné balení, to je to první na co se díváte, opravdu pěkné! Gel hezky voní a příjemný, neštípe, nedráždí. Mám pocit, že jsem opravdu dobře a šetrně umytá. Jen jednu výhradu mám, pokud si gel naliji do dlaně, asi půlka mi vyteče z ruky než jej nanesu na intimní partie, je hodně řídký. Měl by být hustější a nebo by bylo dobré balení s dávkovačem. Dcera je s používáním intim.gelu spokojená. Doporučila bych intimní gel všem ženám, moc pozdravů.
klad voní, nedraždí
klad krásné balení
klad je řidší
avatar
Monika
Zbylé dva intimní mycí gely jsem k Vánocům nadělila sestře a švagrové do kosmetického balíčku. Moje zkušenost s Gynellou před testováním byla nulová kvůli ceně. Z konkurenčních značek jsem vyzkoušela Niveu, která mi vyhovovala a začala jsem si ji pravidelně kupovat. Ovšem u značek Dove a Chilly jsem pociťovala svědění. Díky intimní hygieně Gynella jsem nepociťovala nepříjemné svědění, pálení, ani jsem nezaregistrovala zarudlou pokožku. Určitě po ni díky této zkušenosti v drogerii opět sáhneme. :)
klad kvalita
klad žádné
avatar
Eva
Spolu s dcerami jsme vyzkoušely Gynellu. Shodně jsme mycí gel vyhodnotily jako vyhovující, příjemně voní, balení je hezké. Co bychom shodně uvítaly, je pumpička, neboť se nám gel zdá být moc řídký, a tím máme pocit, že bychom ho spotřebovávaly více, než chceme. Ale jinak jsme byly spokojené.
klad mám po něm pocit čistoty
klad příjmná vůně
klad hezké balení
klad řidší konzistence
klad větší spotřeba díky řidší konzistenci
avatar
Kamila
Produkty jsem zkusila já, sestra, švagrová s neteří a kamarádka s dcerou. Jako velké plus bereme to, že se dá využít i na holení intimních partií a neštípe. Je příjemná i vůně. Co se týče verze pro mladé slečny, tak je též příjemná vůně a to , že to neštípe. Slečny nemají problém s používáním. Jen mě nevyhovovala hustota produktu. Já jsem zvyknutá na hustější mycí gely, ale tento problém jsem měla jen já. Jinak naprostá spokojenost
klad vůně
klad pěnivost
klad konzistence- hustota
avatar
Pavlína
Krásné balení, ocenila bych ale pumpičku pro snažší manipulaci ve vaně. Intimní gel i příjemně voní,ale po nanesení poštipkává až pálí. U dětského gelu tyto projevy u testovacích osob nebyly. Gel i poměrně rychle z lahvičky vyteče,takže se vyleje i zbytečně velké množství gelu.
klad Balení
klad Vůně
klad Pálení
klad příliš tekutý
avatar
Petra
Má velmi příjemnou vůni zeleného čaje. Bez jakýchkoliv problémů se snáší i s citlivou pokožkou. Za mě je jediným mínusem konzistence, která rozhodně není podobná gelu. Je příliš tekutý a nepění natolik, aby zde opravdu byla možnost použití místo gelu na holení.
klad Příjemná vůně
klad Snášenlivost s pokožkou
klad Konzistence
klad Nepění
avatar
Maky
Produkt se mi velice líbí. Má velmi decentní a příjemný vzhled, to samé platí i o vůni, která je velice příjemná. Až mi dojde, určitě zakoupil znovu tuto značku. Líbími možnost otestovat u mě i u dcery, plus další dvě balení jako dárek, kamarádky byly nadšené.
klad Vůně
klad Vzhled
klad Není
avatar
Nikola
Bohužel tenhle výrobek nepřesvědčil me ani mou dceru ani me kamarádky. Konzistence výrobků byla jiná než na co sem zvykla, kdybych u výrobků zůstala musela bych mít několik balení na měsíc. Na co je ovšem dobrý a to je na holení. Kůže po něm zustala příjemna.
klad Holeni
klad Konzistence a vůně výrobků. Vysoká cena výrobku.
avatar
Sára
Vzhledem k tomu, že jsme nikdo z testovaných žádné problémy neměli, je těžké říct jestli se něco zlepšilo, nebo ne. Samozřejmě ani po užívání, žádné nenastali. Výrobky GYNELLA Intimate Wash nikoho z nás nepálili, neštípali, nenastalo žádné zarudnutí ani svědění. Jedné kamarádce vadila vůně, mě osobně přišla příjemná. Takže jako prevenci vřele doporučiji.
klad obal
klad snadná aplikace
klad konzistence (moc tekuté)
avatar
Petra
Dcery 8 a 10 prohlásily...mamíííí to nádherně voní!!! :o)...i já souhlasím s jejich názorem, příjemné, nenásilné a jemné vůně, neštípe a pění tak akorát. V návodu byl typ, že je možné použít gel místo přípravku na holení - také jsem vyzkoušela a opravdu funguje velice účelně. Označuji gel za výborný produkt pro péči o intimní partie těla. pozn. použila jsem dokonce 1 x na umytí našeho malého pejska, neboť mi došel psí šampon a naše psí slečna krásně voněla a neměla podrážděnou kůži. Jediné, co bych upřednostnila, zejména u produktu pro děti - tj. opatřit balení pumpičkou a bylo by fajn, kdyby konzistence gelu byla hustší. Celkem rychle jsme jej vypotřebovaly, neboť hodně "proteklo" mezi prsty, než se dostalo na správné místo :o)
příloha příloha
klad velmi příjemná jemná vůně
klad možnost využití i na holení intim. partií
klad konzistence by mohla být hustší
klad balení - hlavně pro děti by bylo fajn s pumpičkou
avatar
Petra
Děkuji za možnost otestovat GYNELLA®Intimate Wash a GYNELLA®Girl Intimate Wash. Oba testované mycí gely měly příjemnou vůni a konzistenci. Při použití oba gely tvořily jemnou pěnu, která se velmi dobře omývala. Otestovala jsem gel také při holení a velká spokojenost. Mycí gely Gynella 100 % doporučuji.
klad velikost balení
klad vůně
klad konzistence
klad nic
avatar
Irena
S mycím gelem jsem spokojená já i dcera. Je fajn, že gel nepění jako jiné gely, je speciálně upravený pro intimní hygienu. Dcera měla radost, že má jen svůj gel sama pro sebe. Já zase gel používám občas i při holení. Gel nemá žádnou výraznou vůni a i obsah balení nám vyhovuje.
klad každá máme svůj gel
klad desing
klad vyvážené PH pro int. hygienu
klad možná cena by mohla být menší
avatar
Lada
Gynella je příjemný mycí gel pro intimní partie. Líbí se mi jeho obal, praktické balení a u verze pro dospělé ženy i příjemná vůně. Pocit čistoty po jeho použití je naprosto dokonalý. Velmi jsem si ho oblíbila. Dívčí verze je tekutější, takže dceři někdy ujede ruka a vytlačí množství, které by stačilo pro dívčí internát, ale nevadí.Balíčky které byly navíc jsme rozdaly kamarádkám. Většinou Gynellu neznaly a byly potěšeny.
klad pocit čistoty
klad vůně
klad balení
klad nic
avatar
Klára
Výrobky nás mile překvapily, byly jsme velmi spokojene, mají příjemnou vůni. S porovnáním s výrobky co jsem používala do teď jsou trochu dražší, ale řekla bych že jsou mnohem kvalitnější. Jsem ráda že jsem to mohla vyzkoušet a určitě natuto značku na trvalo přejdu.
klad Vůně
klad Je bezbarvý
klad Vyšší cena
avatar
Alena
Gel Intimate Wash příjemně voní zeleným čajem, nepálí. Nepění tolik jako jiné intimní gely. Jeho konzistence je více tekutější, což mi trochu vadí. S gelem Girl Intimate Wash je dcera spokojená. Nestěžuje si po něm na pálení ani na svědění. Na holení jsem ho nezkoušela.
klad - vůně
klad konzistence
avatar
Monika
Děkuji za možnost testování, nejsem zrovna z typů žen, co by na sebe mohli použít cokoli aniž by to nemělo následky. Takže jsem se trochu bála ale výsledek mě velice potěšil. Gel je příjemný, není výrazně parfemovany. Neměla jsem po něm žádné problémy, což se u jiných podobných produktů říci nedalo. Dcerce se líbilo balení :-)
klad Vůně
klad Balení
klad Nemám co vytknout
avatar
Petra
Gel na intimní hygienu Gynella má pro mě příjemnou jemnou parfemaci. Nedráždí pokožku. Šetrně myje. Na čem jsme se s kamarádkami shodly je to, že nám vadí příliš tekutá konzistence gelu. Při jednom použití se tak vypotřebuje více produktu než je potřeba. Myslím, že by to vyřešilo balení s pumpičkou, které je pohodlnější a produkt tak vydrží delší dobu. Oceňuji, že výrobce myslí i na malé holčičky a já se nebála vyzkoušet i na mé dvouleté dceři, protože gel je opravdu jemný a nedráždí.
klad Jemná vůně
klad nedráždí pokožku
klad šetrně myje
klad vhodné i pro dívky od 3 let
klad konzistence
klad balení
avatar
Hana
Děkujeme za možnost vyzkoušení produktů Gynella pro intimní hygienu. Gel je v obou případech jemný, především v dětské variantě velmi pěkně voní. Při použití jsme jen v jednom případě ze šesti zaznamenaly drobné zarudnutí, jinak u ostatních prošel na výbornou. Gynella je dobrou variantou v péči o intimní hygienu.
klad jemnost
klad parfemace
klad velikost balení
klad žádné
avatar
Tereza
Tento výrobek od firmy Gynella musím jen vychvlit. Zatím je nejlepší na který jsem přišla a vlastně vůbec kdy použila. Po pravidelném používání tohoto gelu/mýdla se zbavíte všech potíží, jaké jste kdy měly, a pokud jste žádné problémy nikdy neměly, je to ten nejlepší přípravek k prevenci. Po použití se budete cítit čistější a svěžejší než kdy dříve.
klad Provedení, cena, účinky
klad Nic
avatar
Marketa
Gynella pro intimní hygienu je moc příjemná a opravdoví pocit čistoty je hned poznat a velice jsem si jí oblíbila je to velmi podařený výrobek na trhu a nestydím se za sebe říci že udělá mnoho dívek i žen spokojenými .Vřele doporučím svým kamarádkám .
klad vůně
klad konzistence
klad jemnost
klad uzavírání byla by lepší punpička
avatar
Kamila
Mělas jsem tu možnost vyzkoušet produkt v minulosti a musím říct, že za mě je intimní mycí gel gynella suprovní. Neštípe, snadno se nanáši na ruku a jsem opravdu spokojená. Dcera zkoušela taky a říkala to samé, byla spokojená a určitě budeme kupovat tento mycí gel i do budoucna
klad balení
klad nic
avatar
Zlata
Dcera občas bojuje se svěděním v intimních partiích.Má velmi citlivou kůži,a tak stačí opravdu málo a pořád se škrábe .Intimní gel jsme používaly denně a musím podotknout,že určité zlepšení určitě je.Pozitivní ohlas mělo testování taky u kamarádek,které se se mnou zapojily se svými dcerkami.Shodly jsme se také ,že oba gely mají příjemnou vůni.
příloha
klad jemná vůně
klad má speciálně upravené pH (neutrální)
klad zklidňující a regenerační účinky
klad Po týdnu se nám uzávěr utrhl.Volila bych pevnější materiál nebo třeba pumpičku.
avatar
hela
Gynella krém je velmi příjemný pro dětskou pokožku, nedráždí, má tekutou, až olejovou strukturu. Což je právě sympatické. Docela hodně pění a navíc má příjemnou, nevtíravou vůni. a vlastně celkově příjemnou vůni. dávám hodnocení, že je vše v pořádku.
klad nevtíravou vůni
klad ok
avatar
Kája
S používáním sprchového intimního gelu Gynella jsme velmi spokojeni, splnil naše očekávání. a to je právě Gynella krém . Gynella, na kterou jsme zvyklé, s kterou rády používáme. Ještě bych chtěla vyzkoušet Gynellu pro dospělé, protože zatím máme na vyzkoušení a testování pouze dětskou.
klad balení
klad líbí vše
avatar
Olga
Gel Gynella je příjemně osvěžující. Má svěží vůni zeleného čaje. Díky vyváženému pH neštípe, ani ve verzi pro dívky. Je optimální pro každodenní použití. Gel pro ženy má dobrou hustotu, gel pro dívky je o něco tekutější. Překvapila mě krátká doba spotřeby, jinak byl přípravek naprosto vyhovující.
klad obal
klad vůně
klad mycí schopnost
klad krátká doba spotřeby
avatar
Jitka
Gynella se mi osvědčila jako ideální gel pro intimní hygienu. Má příjemnou , svěží vůni, nedráždí pokožku a předchází problémům , které způsobuje mytí běžným mýdlem. Mohu jen doporučit a chystám se kupovat tento výrobek i nadále. Děkuji za možnost testování. Osvědčil se velice.
klad Příjemná vůně, nedráždí pokožku.
klad Nejsou
avatar
Alena
Zatím jsem v rámci intimní hygieny zůstávala věrné jedné značce a ráda jsem vyzkoušela Gynellu. Zaujala mě možnost gelu pro holčičky, protože dcerka má 4 roky a někdy si stěžuje na pálení. Už jsme byly i u doktorky naštěstí se zánět nepotvrdil. Dcerka byla nadšená, že má "svoji" lahvičku a moc ráda se myla. Slabá vůně mi vyhovuje, nejsme moc na parfemované věci. Konzistence by mohla být hustší, hlavně pro dětské ručky. Celkově nám vyhovoval - nic nás nepálelo, měly jsme pocit svěžesti a určitě ji budeme rády používat dál.
příloha
klad šikovné balení
klad slabá vůně
klad příjemný pocit čistoty
klad řidší konzistence
klad vyšší cena
avatar
Gabriela
Produkt se nám moc líbil, mě i dceři, ta je nadšená, že má svůj výrobek. Příjemně voní, používáme každý den a všechny problémy, které byli, tak zmizely. Balení je také přijatelné. Určitě všem doporučujeme a po vypotřebování určitě zakoupíme a budeme používat i nadále.
klad moc
klad nic
avatar
Ivanka
Gynella má pěkný obal, pro menší holčičky má praktičtější zmenšené balení, které je akorát do ruky. Příjemně voní a stačí opravdu maličko. Byla jsem velmi spokojená, totéž i kamarádky s dcerkami. Super nápad, jak naučit děti dodržovat intimní hygienu.
příloha
klad Vlně
klad Balení
klad Nic
avatar
Růžena
S výrobkem Gynella jsem velmi spokojená. S ostatními přípravky jsem nebyla tak spokojená jako s přípravkem od značky gynella. Vůně přípravku je mi velmi příjemná a jemná. Líbí se mi velké balení pro mě a menší balení pro dceru. Kamarádky byly také nadšené a spokojené.
klad Vůně
klad Nic
avatar
Jana
Tento produkt jsem neznala a už vůbec by mě asi nenapadlo kupovat 6 leté dceři přípravek pro intimní hygienu ... přijde mi to brzy. Na druhou stranu ale proč už v tak brzkém věku v holčičkách nebudovat správné hygienické návyky. Gel nám vyhovuje, nijak neštípe, jak při aplikaci, tak po použití. Dcerka trpěla občas začervenáním v oblasti genitálií. Nevím zda Gynella vyřešila, každopádně dlouho se nezmínila, že by ji něco zlobilo. Gel i příjemně voní a konzistence mi přijde taky fajn. Cena není nízká, ale člověk si za kvalitu a funkčnost rád připlatí.
klad funkčnost - pro malé holčičky
klad příjemná
klad konzistence
klad možná vyšší cena
avatar
Jitka
Diky za moznost testovani Gynella – intimni myci gel a intimni myci gel pro divky. Vyrobky predcily me vysoke ocekavani :) Krasna jemna vune zeleneho caje, vyvazene PH, kyselina mlecna. Ma 5leta dcera je take spokojena, gel se salveji jako prirodnim antiseptikem ji vyhovuje, nestipe, nepali. Super napad, jak se naucit spravne hygiene od malicka ! Hlavne dokonale oplachnout ! Dalsi 2+2 vyrobky jsem venovala mym sestram a neterim, hlasi tez spokojenost. Mate nove zakaznice ;) Jedina vec – ze me bych pridala pumpicku, ikdyz stavajici design je moc elegantni, davkovac/pumpicka je proste prakticka pri tomto tekutejsim gelu.
příloha
klad jemna vune zeleneho caje
klad salvej jako prirodni antiseptikum
klad kyselina mlecna
klad vyssi cena
klad davkovani
avatar
Jan
Dostal jsem možnost otestovat produkt Gynella. Netestoval jsem samozřejmě jí osobně, ale manželka a pak jsme testovali s dcerkou (3,5 let). Dávkování je fajn, jen emulze je trochu víc tekutější. Přípravek svěže a nevtíravě voní a stačí malé množství. Je šetrný k dívčí pokožce a nezpozorovali jsme žádnou reakci na pokožce. Doporučuji.
klad příjemná a nevtíravá vůně
klad šetrný
klad tekutější
avatar
Ivana
Intimní mycí gel Gynella hned zaujme svým balením, krabička i dávkovač mají opravdu krásný originální design.Gel hezky voní po zeleném čaji.Gel použivám denně, mám citlivou pokožku a osvědčil se mi i při holení intimních partií. Gel se hodí nejen pro dospělé ženy, mohou ho používat i dívky a moje dcera si ho velmi oblibila pro jemnou a něžnou vůni.
příloha
klad Design
klad Vulně
klad Pužití při holení int.partií
klad Nc
avatar
Kamila
Byla jsem opravdu mile překvapená , že jsem byla vybrána k testování tohoto produktu, a obzvláště také moje dcerka. Tento výrobek zcela splnil moje očekávání, snadno se nanáší - dobrá gelová konzistence,je příjemně parfémovaný , zvláštně vhodný pro citlivou pokožku se sklonem k vaginálním infekcím, má vyvážené pH a proto je ideální pro každodenní intimní hygienu každé ženy. Co se týká přípravku Girl Intimate Wash, je určený již pro intim. hygienu dívek již od 3 let věku, navíc je tento výrobek obohacen extraktem ze šalvěje, který působí jako přírodní antiseptikum. Dcera celkově s jeho použitím byla velmi spokojená, navíc v praktickém balení. Dále jsem předala další produkty i svým kamarádkám a i ty si je také velmi pochvalovaly. Tento produkt je ideální hlavně pro citlivou pokožku, která hůře snáší jiné mycí přípravky, a také vede ml.dívky k tomu, aby si správně osvojily hygienické návyky už v dětství.
příloha
klad gelová konzistence
klad příjemná vůně
klad obsahuje kyselinu mléčnou
klad zklidňují a regenerační účinky
klad určen spec.pro ženy
klad žádné
avatar
Lenka
Testovaný produkt je jemný ,má nevtíravou vůni a vymizeli i ty malé problémy, které jsem občas měla, testovala jsem spolu se svou 8letou vnučkou.přípravkem byla okouzlena pro jeho snadný oplach a příjemnou vůni.ráda tento přípravek doporučím ostatním ženám.
klad OBAL
klad SNADNÁ APLIKACE
klad NEMÁM
avatar
Drahomíra
Byla jsem s Gynellou naprosto spokojená. Brala jsem delší dobu antibiotika a i díky ní jsem se vyhla kvasinkové infekci - mám ji pokaždé po antibiotikách. Po každém použití jsem měla příjemný pocit svěžesti i čistoty. Jedinou výtku mám k tom,u, že je celkem řídká. Hlavně dcera, která testovala s mou vnučkou říkala, že ta holčičí se jí špatně nalévá, že by byla lepší pumpička. Obě Gynelly měly krásné, řekla bych až luxusní balení. Obě verze krásně voní po zeleném čaji. Za sebe můžu Gynellu ráda doporučit i kamarádkám, které své recenze teprve přidají...
klad Obal
klad Vůně
klad Obsah
klad Kvalita produktu
klad Děcká je prostě řídká
avatar
Pavla
Gynella pro intimní hygienu nám vyhovuje. Čtyři testerky jsou alergičky, žádná nezaznamenala jakýkoliv problém. Gel spolehlivě a šetrně omyje intimní partie, je jemný, dobře pění, dětská varianta i hezky voní. Určitě je tento mycí gel dobrou variantou pro každodenní hygienu.
klad Velikost balení
klad Vůně
klad Účinnost
klad Doba upotřebitelnosti
avatar
Gabriela
Dobrý deň,gel je príjemnej, skôr neutrálnej vône, dobre pení a mám lepší pocit, ako pri obyčajných mydlách alebo sprchových geloch. Môžem len vrelo odporučiť, som s ním veľmi spokojná, určite budem používať aj v budúcnosti. Dá sa použiť aj na holenie, pretože vytvára dostatok peny.
klad penivosť
klad žiadne
avatar
Lenka
Asi nejlepší intimní sprchový gel, který jsem vyzkoušela. Při použití nepálí, vůně je jemná, nevtíravá. Vyzkoušela jsem ho i na holení intimních partií a poprvé jsem neměla podrážděnou pokožku. Dcera si gel také pochvaluje, doposud používala jinou značku, ale chtěla by přejít na tento. Za nás super a koupíme zásoby!
klad Nepálí
klad Obsahuje kyselinu mléčnou
klad Jemná vůně
klad Vyšší cena
avatar
Martina
Měly jsme možnost ozkoušet gel Gynella Intimate Wash pro intimní hygienu ženy a gel GYNELLA Girl Intimate Wash pro intimní hygienu holčiček a dívek od 3 let. Gel Gynella má průhlednou barvu bez výrazné vůně, součástí gelu kyselina mléčná a borovicová silice, gel udržuje ženské pH v rovnováze. Gel se dobře roztírá, je příjemný na dotek a k intimním partiím ženy velmi šetrný. Při podráždění dokáže pokožku intimních partií uklidnit a zvláčnit, je vhodný při opakovaných obtížích s vaginálními infekcemi. Pocitově mi ve složení přišlo něco jako mentol nebo pantenol, tak trochu jako chladivě působil. S dětským gelem máme horší zkušenosti, bylo mi řečeno, že je trochu pálivý. Možná při podráždění může působit pálivě.
příloha
klad dobře roztíratelný
klad příjemný
klad šetrný
klad vhodný pro citlivé intimní partie
klad někdy může díky nějaké složce působit víc chladivě nebo naopak pálivě, pokud jsou již intimní partie podrážděné
avatar
Eva
Ráda jsem testovala spolu s kamarádkami tento výrobek. Za dámský byla většinou spokojenost. Za mně osobně bych možná jen snížila parfemaci a zvýšila hustotu. Mám ráda hustější intimní a sprchové gely, které mi neprotékají mezi prsty. Jinak spokojenost, neštípal (což mám zkušenost, že jiné značky ano), příjemné použití, ale na našeho favorita bohužel nemá. A dívčí vypadají super, velikost lahvičky akorát do dětských rukou, příjemná vůně, ale zase moc řídké a dcerce protékalo mezi prstíky, takže jsem musela nalévat já přímo doprostřed dlaně nebo se musela začít rychle mydlit. Ale dcerka si tedy stěžovala, že ji to štípe, což mě napadlo, jestli není i tím, že přeci jen už dlouho někde stojí, když je expirace 01/2019??? Takže pro nás přínosná zkušenost, ale zůstaneme věrné své značce.
klad vhodná velikost balení
klad produkt pro malé slečny, které mají něco svého
klad hezký vzhled
klad příjemné použití
klad moc řídká konzistence, protéká mezi prsty
klad dámský by mohl být méně parfemovaný
klad dcerku štípal, ale možná díky expiraci 01/2019
avatar
Baru
Gynella intimní mýdlo je za mne a především i za dceru super! Krásně a jemně voní, je velice příjemné, dceru nepálí i přes to, že se myje sama a občas opláchnutí odflákne a na mne má léčivé a zklidňující účinky. Určitě jsme nezkoušely Gynellu naposledy, moc rády zakoupíme znovu :).
klad krásně voní
klad nepálí
klad má zklidňující účinky
klad Nemá
avatar
Miloslava
Intimní micí gel Gynela Intimate Wash mě velice mile překvapil .Je příjemný na intimní partie ,zklidňuje pokožku používám ho denně a jsem velice spokojená. Už jsem vyzkoušela několi značek na mytí intimních partií a tento mi nejvíce vyhovuje . Také jsem velice ráda že je to český výrobek ,protože podporuji české výrobce na trhu. Hodnotím na výbornou .
klad super
klad nic
avatar
Zdenka
Intimní micí gel Gynela Intimate Wash mě velice mile překvapil .Je příjemný na intimní partie ,zklidňuje pokožku používám ho denně a jsem velice spokojená. Už jsem vyzkoušela několi značek na mytí intimních partií a tento mi nejvíce vyhovuje .Hodnotím na jedničku a všem doporučuji.
klad super
klad nic
avatar
Michaela
Jsem moc ráda že jsem mohla já i dcera vyzkoušet mycí Gel od Gynelly. Pár intimních gelů jsem už vyzkoušela, ale nikdy u mytí s nimi nezůstala, vždycky mě v něčem nevyhovovali a já tak skončila zas u mytí mýdlem. Ale co už vím, tak tento gel bude mým oblíbencem. Krásně voní, intimní partie po němc nemám podrážděné, nikde mě nic nesvědí a dodává mi pocit čistoty po celý den bez zápachu. Díky obsahu kyseliny mléčné ho mohu používat každý den. Na holení jsem ho zatím nevyužila, ale všimla jsem si, že firma má v nabídce také přímo pěnu na holení, tu rozhodně vyzkouším :) Předu k intimnímu gelu Girl, dcerka říkala, že po úmývání tímto gelem ji již nic nesvědí, občas měla malé výtoky a ty také zmizeli. Na přípravku oceňuji jeho přírodní složení. Pro dětskou pokožku nejlepší složení :)
klad Přírodní složení
klad Vůně
klad nic
avatar
Kristýna
Gynellu-intimní mycí gel jsem vyzkoušela poprvé a jsem spokojena. Příjemný, jemný a nedráždivý mycí gel. Jako velké plus je pro mě to, že gel je vhodný i na holení intimních partií. Zkrátka super výrobek pro každodenní hygienu. Jsem ráda, že jsem měla možnost se s tímto produktem seznámit.
klad Vůně
klad možná příliž tkotuá konzistnce
avatar
Anna
Výrobek je velice kvalitní, oceňuji jeho jemnou vůní a olejovou konzistenci.je nedráždivý a nedráždí ani po holení jak intimních partií tak jejich okolí. Design lahviček a jejich tvar lehce oadnepadne do ruky a díky tomu i velké balení nevypadá zas tak velce. Kamarádky byly také moc spokojené.
klad Vůně
klad Konzistence
klad Nic
avatar
Martina
Tento intimní mycí gel jsem si já i dcera velice oblíbily. Při použití nás neštípe, nepálí a vyhovuje nám jeho příjemná vůně. Gel jsem zkusila i na holení intimních partií a pokožka poté nebyla podrážděná, tak jako se mi to stávalo s ostatními sprchovými gely. Moc doporučujeme!
klad Nepálí
klad Příjemná vůně
klad Vysoká cena
klad Není dostupný v drogeriích
avatar
Iva
S tímto přípravkem jsme byly já, dcera i kamarádky spokojeny. Gel je lehce olejovité konzistence, s příjemnou vůní. Hlavně však nezpůsobuje podráždění pokožky. Kvůli jeho vyšší ceně a nedostupnosti v běžných drogeriích však zůstanu já i dcera věrná původní značce.
klad Nedráždí pokožku
klad Příjemná vůně
klad Nedostupnost v drogerii
klad Vyšší cena
avatar
Zdeňka Emma
Jsem opravdu ráda, že jsem mohla vyzkoušet intimní gel od značky Gynella. Gel je jemný, nedráždí a hezky voní. Oceňuji také balení - dobře se otevírá. Jediné, co bych vytkla, je konzistence - na mě je gel moc řídký, ocenila bych hustější konzistenci. Celkově jsem ale s tímhle gelem spokojená a určitě doporučuji. :)
klad Nedráždí
klad Hezká a nevtíravá vůně
klad Balení
klad Konzistence
avatar
Jana
Intimní micí gel Gynela Intimate Wash mě velice mile překvapil .Je příjemný na intimní partie ,zklidňuje pokožku používám ho denně a jsem velice spokojená. Už jsem vyzkoušela několi značek na mytí intimních partií a tento mi nejvíce vyhovuje . Také jsem velice ráda že je to český výrobek ,protože podporuji české výrobce na trhu. Hodnotím na výbornou .
klad boží
klad vše ok
avatar
Kateřina
Produkt gynella jsem Otestovala s velkou radosti. Gel už mě od pohledu zaujal svým luxusním balením a jeho krásným desingem. Určitě bych se nebál jej věnovat jakou dárek nějaké žene. Dávkování je velmi příjemné a dobře se s ním pracuje.rada si gel koupím znovu a budu ho doporučovat
klad Jemna vůně
klad Účinnost
klad Nemám zapor
avatar
Monika
výroběk mě zcela nenadchnul. jeho konzistence je pro mě osobně až příliš řídká a tudíž dochází ke zbytečnému použití většího množství a plýtvání výrobku. co se týče vůně, tak ta není nijak výrazná, což je super u takového druhu výrobku, ale zatím zůstanu věrná Lactacydu. děkuji za testování
klad vůně
klad konzistence mýdla
avatar
Dorota
Gel pro intimní hygienu GYNELLA na mě nijak extra nezapůsobil. Gel pro intimní hygienu GYNELLA měl oproti jiným produktům příliš tekutou konzistenci, a proto znemožňuje jednoduchou aplikaci. Také se mi nelíbilo balení výrobku, které bylo nekvalitní. U gelu pro intimní hygienu GYNELLA však mohu vyzdvihnout velice příjemnou a svěží vůni.
klad příjemná vůně
klad příliš tekutá konzistence
klad design obalu
klad kvalita obalu
avatar
Adéla
Přípravek Gynella Intimate Wash mě velmi mile překvapil. K prostředkům na intimní hygienu přistupuji velmi skepticky, neboť s nimi nemám dobré zkušenosti. Gel jemně voní, na intimních partiích neštípe ani nepálí. Žádná alergická reakce se nedostavila. Vyzkoušela jsem jej i při holení, je šetrný a žádné pupínky jako po některých gelech a pěnách nevyskákaly. Mohu vřele doporučit.
klad příjemná vůně
klad neštípe a nepálí
klad žádná alergická reakce
klad dobře se s ním holí intimní partie
klad malé balení
klad je trochu řidší
avatar
Ilona
Velmi oblíbená prémiová intimní péče s extraktem ze šalvěje působí jako přírodní antiseptikum a poskytuje mikrobiální ochranu pokožky s vynikajícími výsledky. Příjemný, jemný a nedráždivý mycí gel, který je vhodný i pro ženy po přechodu, neboť nevysušuje. Jsem naprosto spokojená s výsledkem působení, bez jakékoliv alergické reakce. Nic jiného už používat nebudu. Velmi kvalitní výrobek, mohu vřele doporučit.
klad velmi kvalitní intimní péče
klad nic
avatar
Lenka
Asi nejlepší intimní sprchový gel, který jsem vyzkoušela. Při použití nepálí, vůně je jemná, nevtíravá. Vyzkoušela jsem ho i na holení intimních partií a poprvé jsem neměla podrážděnou pokožku. Dcera si gel také pochvaluje, doposud používala jinou značku, ale chtěla by přejít na tento. Za nás super a koupíme zásoby!
klad Nepálí
klad Jemná vůně
klad Vhodný i na holení
klad Vyšší cena
avatar
Daniela
Intimní gel je za mě podprůměrný. Pro dceru je vyloženě strašný, pocity strašného svědění, vyzkoušela jsem ho taky a i mě po něm svědila kůže. Pro dospělé je v pohodě, ale taky žádná sláva. Mám raději olejové, nakonec jsem ho využila na holení. Proto tento intimní gel nemůžu doporučit.
klad vůně
klad pocit svědění
avatar
Zuzana
Produkty intimní hygieny GYNELLA® Girl Intimate Wash a GYNELLA® Intimate Wash jsou skvělé. Oproti jiným, co jsem zatím vyzkoušela vůbec nepálí, není dráždivý, je přírodní, příjemný a plní svoji funkci. Nejen, že má praktické balení, ale po použití cítím pocit čistoty a svěžesti
příloha
klad Doporučuji
klad Žádné
avatar
Věra
Dcerka byla nadšená a měla velkou radost, že bude mít svůj vlastní přípravek na intimní partie a bude jako maminka. To bylo slávy. Mycí přípravky Gynella mohu vřele doporučit. Neutrální vůně, čirý gel, neštípe, cítíte se po něm svěže. Zkoušela jsem i na holení a byla jsem mile překvapena. Velikost balení ideální, jak u dámského, tak i dívčího gelu. Přípravek jsme si tak oblíbili, že už jiný nekupujeme.
příloha
klad velikost balení
klad neštípe
klad pocit svěžesti
klad Alespoň u Gynella Girl Intimate Wash by byla vhodná pumpička na dávkování - produkt je řidší.
avatar
Markéta
Jsem ráda,že jsem mohla testovat GYNELLA INTIMATE WASH ,Již při otevření lahvičky mě ovanula svěží letní vůně.Při mytí intimních partií jsem měla svěží pocit.Ani po oholení jsem neměla pocit pálení a svědění. Moje dcerka vždy při hygieně ráda použila dívčí gel .U dívčího gelu bych upřednostnila dávkovací pumpičku.Jinak jsem byla i moje dcerka velice spokojená.
klad svěžest
klad aplikace u dívčího gelu
avatar
Alena
Jsem ráda, že jsem mohla testovat přípravek Gynella pro osobní hygienu. Jeho použití je příjemné a navíc krásně voní, ještě jsem se nesetkala s výrobkem k osobní hygieně, aby tak hezky voněl. Určitě bych ho doporučila svým kamarádkám i jejich malým princezničkám.
klad hezky voní
klad nic záporného jsem nenašla
avatar
Kateřina
Dekuji za moznost testovani,bohuzel me emulze/gel nezaujal a pro starsi dceru nevhodny.Kamaradkam se libil,ale take nenadchl.Testovani vyrobku intimni hygieny mesic pred koncem zivotnosti i na vyzkous3ni mi prislo nevhodne.Me to osobne nevadilo ale dceram kamaradek seto uz nezamlouvalo. Urcite bych nedoporucila,znam lepsi ale dekuji za zkusenost ikdyz byla spise spatna
klad vune
klad mnozstvi
klad zivotnost
avatar
Anna
Gynela nás překvapila všechny, testovali jsem je. Darek byl pod stromečkem a každá z obdarovanych, kmaradka, dcera a babicka si gynekologie velmi chvály. Vubec nepalila, je příjemná na intimních místech. O proti jiným intimich gelu je tahle nejlepsi. Tak za mně doporučuji všem ženám.
klad Pijemna na dotyk
klad Nepálí
klad Vhodna pro holky
klad Vhodna pro babicky
klad Male baleni
avatar
Jana
Krasne voni intimní partie nesvedi vhodné pro ženy s citlivou pokožkou nejde cítím zadny zápach ideální mytí i při mestruace a girl pro mladé dívenky ideální tahle značka a vůně super denně dřív jsem používala lactacyd ale vyhovuje mi gynella :)je prostě super:-)
klad Vůně baleni
klad Nic
avatar
Anne
Děkuji za možnost otestovat Gynellu. Výrobek se osvědčil pro mě jako vhodný, protože trpím vyšší citlivostí na tyto prostředky, ale po použití vše bylo v pořádku. Co mě moc nenadchlo, tak byla konzistence přípravku, protože byl hodně tekutý a tudíž se mi na ruku dalo vždy více množství, proto balení za poměrně rychle ubylo. Cena vzhledem k podobným produktům je vyšší, ale ráda si jej koupím v obchodě i díky dobrému složení.
klad parfemace
klad obal
klad nedráždí
klad konzistence
avatar
Lucie
Gynella je podle mě velmi skvělý přípravek, který mi na našem trhu dlouho chyběl. Není ani tak moc drahý, ajko konkurenční výrobky. Má praktické balení a gel vůbec nedráždí. Intimní partie nejsou vůbec vysušené, citím se přjmeně a svěže. S klidem mohu doporučit všem.
klad vůně
klad šetrnost
klad žádné
avatar
Lucie
Gynellu jsem vyzkoušela poprvé a musím říct, že jsem spokojená. Příjemná vůně i konzistence. A překvapilo mě, že Gynella je super pomocnice při holení. Moje dcera dokonce nechce jiný gel používat. Opravdu jsem takovou spokojenost nečekala. Jsem ráda že jsem mohla tento produkt testovat.
klad Vůně
klad Svěží pocit
klad Malé balení
klad Cena
avatar
Michaela
Tento gel na myti je uplne super, krasne voni,je setrny k pokozce,nestipe,nesvedi zatim moc dlouho ho nepouzivam,ale i tak jsem s nim moc spokojena a dcera take.za nas zatim velka spokojenost.urcite budeme pouzivat dal ,zatim dcera rikala ze uz jiny ani nechce :-)
příloha
klad Vune
klad Hebkost
klad Setrny k pokozce
klad Zatim nevim
avatar
Renáta
Příjemně voní.Má řidčí konzistenci než konkurence kterou normálně používam,ale to mi nevadí.Musím říct,že po týdnu používání se mi zmírnil zápach,na který bohužel v letních horkých dnech trpím,a nemusím používat intimní vložky....Dcerce je 8 let a chválí si že hezky voní
klad krásný poutavý obal
klad uvítala bych balení s dávkovací pumpičkou nejen pro mě,ale hlavně pro dcerku
avatar
Vendula
Testovaly jsme s dcerou zaslané intimní gely Gynella a jsme obě velice spokojené. Chválím krásnou příjemnou vůni a pohodlné použití. Zároveň bych chtěla velice vyzdvihnout mycí gel pro malé slečny, protože toto byla první značka, u které jsem se s tímto výrobkem setkala. Dcera je s ním velice spokojená a moc ráda ho používá. Myslím, že do budoucna u těchto gelů zůstaneme.
klad Výrobek pro malé slečny
klad Příjemná vůně
klad Skvělé složení
klad Na nic jsem nepřišla
avatar
Romana
Obě s dcerkou jsme maximálně spokojené, Gynella je perfektní, žádné svědění ani nepříjemné pocity se nekonaly. Otestovaly jsme i na dovolené kam s námi zkušební vzorek cestoval a paráda, dcerka měla po cestě menší obtíže, ale gel to hned spravil a pri hygieně ji nestipal, což hodnotím take velmi pozitivně. Dcerka si velmi hlídá, jestli se zas bude mýt tím novým gelem, takže ji opravdu vyhovuje a ja jsem ráda. Za sebe jsem také velmi spokojená, vůně je příjemná, ale ne nijak výrazná (výrazné vůně mě spíše odrazuji) Až nám dojde ta zkušební, budeme potřebovat další. ???? Děkuji za možnost otestovat ????
klad za nás jen samá pozitiva
klad nemáme žádné výhrady
avatar
Eva
všechny jsme tři spokojené, je to první intimní gel vhodný pro děti, o kterém jsem se doslechla. dětský není výrazně parfémovaný, což je skvělé a dámský dodává pocit svěžesti, čistoty a eliminuje pachy. v období gynekologických obtíží jsem jej zatím nezkoušela, ale věřím, že by obstál.
klad dětská verze
klad žádné
avatar
Lucinka
Fakt, že by ženy, dívky a i ty mladé, měly pečovat o své intimní partie, je nesporný! A jsem velmi ráda, že jsem tento produkt mohla testovat i se svou šestiletou dcerou a nemusela jsem ji stále vysvětlovat, že ten gel, který používám já není pro malé slečny. Takhle si každý večer při mytí sama vzpomněla a já jsem ráda, že si tento správný návyk buduje už od dětství
klad Jemné složení
klad Příjemná vůně
klad Tvar nádobky padne akorát do ruky
klad Možná trochu hustší složení, aby při cáknutí na ruku hned nestekl gel pryč
avatar
Renča
S přípravkem na intimní partie jsme byly s dcerou moc spokojené. Je příjemný na pokožku. Dcerka v době testování zrovna dostala první měsíčky, tak ho používala i v tyto dny a i díky němu zvládla hygienu na výbornou. Děkujeme, že jsme mohli otestovat, až ho dobereme, určitě si ho objednáme.
klad struktura gelu
klad balení
klad design
klad nic mě nenapadá
avatar
Radka
Musím doporučit. U me po holení super.u dcery zatim testuji.myslím ale ze super nebot do tet neměla žádný zanet a to na ně trpela hodne často. Určíte produkt doporucimdále ať kamaradkamkamarádkám tak i jejijejich dceram.vyzkouseli směrem hodne druhu a tenhle pro nás top
klad Prijemna vune
klad Prijemna vune
klad ZZadne
klad ZZadne
avatar
Deni
Jsem rada že jsem mohla se svou 3letou dcerou testovat Gynellu a učit ji od ranného věku ke správné imtimní hygieně. Gynela je super má přijemné složení a vůni a navíc velice oceňuji i při holení na citlivou pokožku. Určitě u této značky zůstaneme . děkuji za možnost testovat :-)
klad příjemná vůně
klad jemné složení
klad určitě by bylo lepší dávkovani s pumpičkou
avatar
Jana
Intimní gely přišli rychle a v pořádku, bylo to pro nás překvapení. já i dcera jsme spokojený. Neštípe, nepálí, jen je moc řidký. S dámským gelem se moc holit nedá. Dobře však pění, stačí použít jen malé množství. Vůně je jemná, téměř nepatrná. Doporučila bych ho i dalším ženám.
klad jemná vůně
klad osvěžuje
klad dobře pění
klad řídká konzistence
avatar
Martina
Produkt Gynella byl pro mě velmi příjemným překvapením. Jsem velmi citlivá na intimní mycí gey, řadu z nich mi má lékařka nedoporučuje, Gynella mi však velmi sedla. A oceňuji balení pro dívky od 3 let, dcerám jsem její používání pěně vysvětlila a od té doby obě dbají na její používání, je fajn, že se intimní hygieně učí již od brzkého věku.
klad nedráždí pokožku
klad nevysušuje
klad praktické balení
klad nic mě nenapadá
avatar
Veronika
Skvělý výrobek, který sedí nejen mě, ale i mým dvěma dcerám. Úžasně jemný. Dcerka bývala občas opruzena a nyní zcela bez problémů. Ještě ke všemu krásně voní. Moc děkuji za možnost testování tohoto přípravku a opravdu vřele doporučuji všem. Byla jsem moc spokojená
klad Příjemná vůně
klad Nic
avatar
Klára
Má skvělé složení. Je velice jemný.a krásně příjemnou vůni. Během používání nejsou žádné ženské nebo dívčí problémy, což je veliké plus. Vůbec nijak nepálí nebo nedráždí. Všem opravdu moc doporučuji a nechte vyzkoušet i vaše dcerky. Budou určitě nadšené taky
klad Vůně
klad Nic
avatar
Ivana
Gynella je opravdu skvělý výrobek. Nikdy jsem o něm dříve neslyšela. Jsem ráda, že mi ho dcera donesla vyzkoušet od její kamarádky. Má opravdu skvělou konzistenci, nádherně voní a je velice příjemný. Rozhodně doporučuji všem ženám, ale i dětem kteří mají citlivější pokožku. Za mě určitě ANO
klad Celkově je super
klad Nic