Otestovaly jsme Helios Herb Rodinný sprej na opalování OF 30. Podívejte se na recenze, jak s ním byly naše testerky spokojené

image
otestováno
Počet recenzí
49
jak jste hodnotily
5
30x
4
14x
3
5x
2
1
doporučuje
90 %
Testováno v období
od 13. 7. 2021
do 22. 8. 2021

Helios Herb Rodinný sprej na opalování OF 30    

Helios Herb je vlastní značka Teta drogerie, kterou tvoří vysoce kvalitní a 100% spolehlivé produkty sluneční kosmetiky. Chcete-li si užívat zaslouženou dovolenou bez obav o zdraví pokožky své i svých blízkých, zvolte osvědčenou kvalitu Helios Herb za příjemnou cenu. Výrobky Helios Herb splňují veškeré požadavky EU ohledně účinnosti opalovací kosmetiky.

Rodinný sprej na opalování OF 30

Chrání pokožku před spálením sluncem a škodlivým UVA i UVB zářením. Prodlužuje dobu bezpečného pobytu na slunci až třicetkrát. Obsažený betakaroten podporuje trvalejší opálení pokožky.

  • Vysoká ochrana
  • S ß-karotenem
  • UVA / UVB
  • Vyhovuje všem požadavkům EU
  • Dermatologicky testováno


Určete svůj fototyp pokožky

  • Fototyp 1 - reaguje velmi citlivě na sluneční záření. Velmi světlá pokožka, nikdy nezhnědne a často se spálí. Zrzavé vlasy a mnoho pih. Přirozená vlastní ochrana: 5 - 10 minut.
  • Fototyp 2 - reaguje citlivě na sluneční záření. Pokožka je světlá, opaluje se pomalu a občas se spálí. Blond vlasy a pihy. Přirozená vlastní ochrana: 10 - 20 minut.
  • Fototyp 3 - na sluneční záření reaguje normálně. Světle hnědá pokožka, rychle se opaluje a málokdy se spálí. Tmavě blond až světle hnědé vlasy, málo pih. Přirozená ochrana: 15 – 25 minut.
  • Fototyp 4 - je odolný slunečnímu záření. Snědá pokožka, velmi rychle se opaluje a téměř nikdy se nespálí. Hnědé až černé vlasy, žádné pihy. Přirozená vlastní ochrana: 20 – 30 minut.

Výběr správného ochranného faktoru
Zjistěte svůj fototyp a přirozenou ochranu své pokožky. Pamatujte, že blíže k rovníku a ve vyšší nadmořské výšce se přirozená ochrana snižuje. Určete dobu, jakou chcete strávit na slunci. Vynásobením čísla ochranného faktoru a času vaší přirozené ochrany byste měli dojít ke stejnému výsledku. Např: Fototyp 2 = 10 min přirozené ochrany x OF 20 = 200 minut bezpečného pobytu na slunci.

Spolehlivá ochrana před slunečním zářením
Slunce je odpradávna zdrojem života, má blahodárný vliv na naši psychiku a napomáhá při tvorbě vitaminu D. Vysílá však k zemskému povrchu také dva druhy nebezpečných paprsků – UVA a UVB. Proti těm Vás ochrání naše vlastní značka sluneční kosmetiky Helios Herb. Vybírat si můžete z celé škály mlék, krémů a sprejů na opalování. Nezapomínejte, že je nutná opětovná aplikace po koupání nebo otření ručníkem. Opětovným nanášením se doba ochrany neprodlužuje.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
49
avatar
Pavla
Produkt mě velice mile překvapil. Balení vystačilo pro celou rodinu na naší dovolené. Díky spreji se skvělé nanáší na celé tělo. Mléko má hustší konzistenci ale dobře se roztírá a má příjemnou vůni. Pokožka po něm nezůstává mastná, což ocení hlavně muži. Ochrana byla dostatečná a nikdo z nás se na slunku nespálil. Takže hodnotím velice kladně a koupím i na příští léto.
klad Obal a pumpička
klad Konzistence
klad Lehce se roztírá
klad Vůně
klad Cena
klad Velikost
klad Bez výhrad, jsem spokojená
avatar
Martina
Sprej na opalování od firmy Herb Helios má své klady i zápory. Vypíchla bych snadné nanášení, příjemnou vůni, nezanechává nepříjemně mastný a “lepkavý” film. V čem bohužel pokulhává, tak je jeho výdrž (není voděodolný). Tudíž i cena se mi díky tomuto faktu zdá nepatrně vysoká. Pro malé děti, které jsou neustále ve vodě a potřebují tak vyšší faktor, tento krém rozhodně není. Nicméně po použití tohoto krému se nikdo na sluníčku nespálil :). Pokud vám tedy nevadí častější nanášení krému, abyste byli chráněni, mohu doporučit
klad Konzistence
klad Vůně
klad Nelepí
klad Velké balení
klad Chybějící voděodolnost
klad Nevhodné pro malé děti
klad Vyšší cena vzhledem k absenci voděodolnosti
avatar
Jana
Výrobek Helios Herb hodnotím s rozporuplnym pocitem. Jako první zmíním, že obal máte, kdo rychle čte tak by si mohl myslet, že je opalovací krém na přírodní bázi (Herb= bylina), avšak při přečtení složení, tomu opravdu tak není. Dale zmíním cenu cca 190,- za faktor 30 bez vodeodolnosti je docela hodně, vzhledem k začínající značce ( vidím ji poprvé). Musím tady vyseknout pochvalu snadné manipulaci s dávkováním, perfektním roztiranim, lehkou texturou a co je fajn, že nezanechává mastný film a světle fleky na tmavém oblečení. Výrobek ač na první pohled vypadající lacině, je trošku z dražších krajů. Ale na druhou stranu svůj účel splnil, nikdo se nespalil (bylo max 27st °) a nebyly jsme ani vystavení přímému slunci, ale nepriklad dopolední a večerní procházce. Vzhledem k faktoru u, kterého výrobce uvádí UVA a UVB ochranu a přídavek betakarotenu, z čehož ani jedno lidské oko nepozná, nebyl celkový výsledek nějak překvapivý.
klad Lehce se roztira
klad Nedělá fleky na obleceni
klad Nezanechává mastný film
klad Klamani názvem "Herb"
klad Cena
klad Nevhodný pro děti a citlivou pokožku
příloha příloha
avatar
Dana
Spreje na opalování mám nejraději, proto musím ocenit snadnou aplikaci. Kromě toho se mi líbí vůně produktu a snadná roztíratelnost. Balení má ideální velikost, jen by mohlo být designově zajímavější. Spokojená bohužel nejsem se složením, a to hlavně proto, že pod pojmem “rodinný” si představují takový přípravek, který můžou používat i děti. Pro ně ale některý obsažené látky nejsou vhodné.
klad Velikost balení
klad Snadná aplikace
klad Cena
klad Vůně
klad Design obalu
klad Složení
příloha
avatar
Kateřina
Helios Herb rodinný sprej na opalování v balení s pumpičkou má praktické dávkovaní, hezký design obalu, má příjemnou nevtíravou vůni, na pokožce se dobře roztírá nezanechává mastný film, cena je odpovídající za tento objem. Produkt mohu všem doporučit
klad Dávkování pumpičkou
klad Vůně
klad Nic
příloha
avatar
Lucie
Sprej na opalování má příjemnou vůni,lehce se roztírá,konzistence opalovacího krému mi přišla akorát, prostě vhodný opalovaci krému na dovolenou, který využije celá rodina díky většímu balení a dávkování sprejem je to ideál. Cena mi přijde taky přijatelná
klad Ve
klad Nic
avatar
Dita
Balení je díky aplikátoru vyšší, ale vzhledem k tomu, že se jedná o rodinné balení, tak není potřeba brát na dovolenou extra krém pro děti, tudíž je to v pořádku. Do kabelky je nutné vybrat jiný typ balení. Krém se dobře aplikuje, lehce se roztírá a co je hlavní, nezanechává bílé stopy, což některé krémy dělají. Betakaroten podporuje trvalejší opálení. Balení 300 ml za 189,90 Kč je pro mě velmi příznivá cena.
klad cena
klad způsob aplikace, preferuji pumpičky a spreje
klad konzistence krému
klad snadné nanášení
klad obsahuje betakaroten
klad nic
příloha
avatar
Žaneta
Helios Herb Rodinný sprej na opalování OF 30 jsem využila na rodinné dovolené u vody a můžu vřele doporučit všem. Se sprejem se dobře manipuluje a má hezký moderní a letní obal. Skvěle se roztírá a nezanechává po použití žádné fleky ani pocit mastnoty. Vydrží přibližně hodinu. Pokožka je po použití příjemné hebká a opálení je po použití krásně hnědé.
klad obal
klad konzistence
klad vůně
klad použití
klad výdrž
klad nic
příloha
avatar
Romana
Sprej na opalování se díky pumpičce lehce nanáší a ihned vstřebává do pokožky,nezanechává mastný film .Vůně je příjemná .Mám světlý pigment a po tomto opalovacím spreji jsem se nespálila a netrpěla na růžové flíčky.I moji malé dceři vyhovoval .Sprej jsem doporučila sestře a je s ním také velmi spokojená.
klad Aplikace
klad Vůně
klad Nic
avatar
Šárka
Tento sprej na opalování se mi velmi líbí. Na začátku jsem trochu bojovala s tím, než jsem odhalila, jak funguje pojistka a jak se musí přepnout. Rozprašovač jinak funguje dobře, jen mi trochu vadí, že v něm vždycky zůstane zbytek krému, který je třeba otřít. Opalovací krém příjemně voní a dobře se roztírá, nezůstává po něm nepříjemný povlak. Cena mi přijde trochu vyšší.
klad rozprašovač
klad pojistka proti náhodnému stisknutí
klad vůně
klad snadná roztíratelnost
klad nezanechává nepříjemný film
klad trochu vyšší cena
klad na první pohled není zcela jasné, jak funguje pojistka
příloha
avatar
Hana
Krem Helios Herb rodinny - vyborna aplikace na vsechny mista tela, diky rozprasovaci. Snadno se rozmaze, nenecha mastny filtr, prijemny na pokozce. Rychle se vstreba do pokozky. Cena odpovidajici kvalite, doporucim a i my budeme pouzivat dal. Diky za tip !
klad Rychle rozmazani po tele, snadna aplikace
klad Neni co vytknout
příloha
avatar
Hana
Design jednoduchý, vše co je potřeba vědět tam je uvedeno. Praktické nanášení. Ochrana není zas až tak velká, ale asi záleží kde jste na dovolené. My jsme v Turecku a tady by byla potřeba větší. Jinak ale musím říct, že tento výrobek splňuje vše co od nej očekávám. Jako velké plus beru, že má rozprašovač, je to rychle nanesené, kdekoliv potřebujete. Nosím ho s sebou všude vždy v tašce.
klad Jednoduchá etiketa
klad Prakticky rozprašovač
klad Rychlost nanášení
klad Dobra roztíratelnost
klad Faktor ochrany se mi zda menší
klad Jinak žádné
příloha příloha příloha
avatar
Kateřina
Helios Herb rodinný sprej SPF 30 má konzistenci hustšsího tělového mléka,dobře se vsakuje,roztírá,nelepí,nezanechává na pokožce bílé mapy a má velmi příjemnou vůni.Aplikátor je velmi vhodný do ruky a benefit je i obal z recyklovatelného plastu a hlavně přijatelná cena.Všem velice doporučuji.
klad snadná aplikace,
klad úččinost
klad Vůně
klad roztíratelnost
klad cena
klad není vodděodolný
avatar
Renata
Produkt Helios Herb Rodinný sprej na opalování je super,celkově je kvalitní a balení je také praktické na cesty a co se týká dalšího tak pokožka je opravdu chráněná tak že se člověk opravdu nespálí naopak po vyzkoušení nejen mnou ale i manželem jsem se krásně opálily tak že spokojenost mohu jen doporučit prostě celkově kladné hodnocení a ano mohu jen doporučit
klad celkově vše
klad nemám co dodat
avatar
Jana
Tvar lahve je ideální pro držení v ruce. Potisk moře a písku by mohl být i jiný nebo žádný a stačila by hezky vymyšlená grafika. Produkt pak nebude působit lacině. Produkt hezky voní a díky spreji de skvěle roztírá. Po aplikaci působí stejně jako jiné opalovací krémy.
klad Sprej díky kterému se dobře nanáší na pokožku
klad Design lahve
avatar
Michaela
Helios Herb rodinný sprej na opalování OF30 má pěkný design a tvar, lahvička se dobře drží v ruce. Jen bych jej nenazvala sprejem, protože je uvnitř bílé opalovací mléko, které se nerozprašuje rovnoměrně, ale spíše jen vyprskne, je lepší si jej stříknout do dlaně. Výborná je pojistka u rozprašovače, takže se nemusíme bát, že vyteče do tašky. Sprej má velmi příjemnou jemnou vůní, lehce se roztírá a rychle vstřebává, nezanechává pocit mastnoty na pokožce.
klad Příjemná vůně léta
klad Pojistka u rozprašovače
klad Dobrá roztíratelnost
klad Rychle se vstřebává
klad Špatně se rozprašuje
klad Zavádějící název, je to opalovací mléko
příloha
avatar
Marie
Před dovolenou u moře se mi docela hodilo, že jsem měla možnost si tento opalovací krém vyzkoušet. Vzhledem k tomu, že jsme celá rodina světlý typ nezačínáme menším než OF50 a výše. K tomuto krému jsme se proto propracovali po několika dnech. První co mě nadchlo bylo jednak dostatečně velké balení pro rodinu. Další věc byl mechanický rozprašovač který ni přijde i ekologičtější bez zbytečných aerosolů. Krém má poměrně neutrální hezkou vůni. Na první pohled je krém hutný nicméně se snadno roztírá a nezamechává po sobě barevné mapy jako jiné krémy podobné konzistence. Cena je navíc příznivá
klad Baleni
klad Při mastnejších rukách špatná manipulace s roztřikováním
avatar
Martina
Helios Herb rodinný sprej na opalování splnil očekávání. Design výrobku je optimistický, nabíjející energií a slibující krásné léto. Pumpička na výrobku je zcela vyhovující, ač pro méně technicky zdatné typy zpočátku trochu oříšek. Konzistence hustšího mléka, které se dobře roztírá a je příjemné na pokožce také v pořádku. Vzhledem k velikosti výrobku je i cena přijatelná. Určitě bych výrobek doporučila.
klad dobrá roztíratelnost
klad konzistence
klad aplikátor
klad velikost výrobku
klad -
avatar
Katerina
Opalovací sprej Helios herb mě překvapil nejen nízkou cenou, ale zejména kvalitni ochranou, kterou jsme vyuzili cela rodina. Výborně se roztira, nezanechava bílé stopy, má příjemnou konzistenci, pokožka je po namáhání hebka a jemná. Doporučuji a na pristi dovolenou jej bereme zase.
klad Kvalita
klad Cena
klad Nenašla jsem
avatar
Pavlína
Snadno se aplikuje a nanáší. Využíváme celá rodina. Ochranný faktor 30 naprosto stačí a nikdy za dobu využití jsme se u nás nikdo nespálil. Krém ve spreji se lehce roztírá a docela drží i po koupání v bazénu. Cena je naprosto přijatelná vzhledem ke konkurenci jiných značek. Doporučuji
klad Cena
klad Lehká aplilace
klad Snadné roztírání
klad Výdrž
klad Vše ok.
Zobrazit více recenzí