Kojenecké mléko HiPP je inspirováno mateřským mlékem. Maminky ho doporučují!

image
otestováno
Počet recenzí
41
jak jste hodnotily
5
37x
4
4x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 3. 4. 2018
do 2. 5. 2018

HiPP mléčné výživy jsou připravované tak, aby Vaše dítě dostávalo to, co přesně potřebuje pro zdravý vývoj. Složení je založeno na posledních výsledcích vědeckého výzkumu v mléčné výživě. Vysoce kvalitní mléčná výživa HIPP je navíc vyráběna z BIO surovin, je získávána přirozenou cestou.

95% miminek by řeklo mňam! Toto mlíčko, podobné mateřskému mléku, od vás získává krásné hodnocení :)

 
 
9.5.2018
Za nás dávám palec nahoru. Velmi jednoduše se připravuje. Mlíčko chutná, malá po něm nemá žádné problémy, jako u některý konkurentů - vyrážky, bolení bříška a prdíky.. Dáváme ho ráno a večer. Jsem moc ráda za možnost testovat, protože malé opravdu sedlo a dobře zasytí i dodá potřebné vitaminy. Od teď už budeme kupovat jen tohle. 

S unikátní kombinací prospěšné přírodní kultury mléčného kvašení* a .

Mléčné výživy pro děti od 6. měsíců mají navíc OMEGA - 3 nenasycené mastné kyseliny, které jsou přirozeně také součástí mateřského mléka. Ty jsou důležité pro vývoj mozku a nervových buněk. Značný vliv mají také i na správný vývoj zraku.

Mléko je zdrojem vitamínů A, C, D pro podporu imunitního systému.

 

* Mateřské mléko obsahuje velké množství probiotických kultur, jejichž složení může být individuálně rozdílné.
Důležité upozornění: Kojení je pro Vaše miminko v prvních měsících života to nejlepší. Konzultujte použití mléčné výživy s Vaším pediatrem.

 

 Své hodnocení vkládejte nejpozději do 2. 5. 2018.

Hodnocení
41
avatar
Hana
klad Kojenecké mléko, které děťátku naprosto vyhovuje, chutná a zasytí na dlouhou dobu. Děťátko prospívá. Balení trochu nepraktické v krabici, ale přesypávám do dózy a je to ideální varianta. Cena za toto balení odpovídá kvalitě. Doporučuji všem maminkám.
avatar
Markéta
klad Vyzkoušeli jsme plno různých mlík a skončili na Hipp. Felix netrpí ani průjmy (14x za den po Sunaru) ani zácpou po Nutrilonu (AR), ani vyrážkami. u druhého dítě půjdeme rovnou do hippu (HA) po děsivé zkušenosti s kolikou a řvoucím miminkem první měsíc i celé noci.
avatar
Marika
klad Kojenecké mléko, které děťátku naprosto vyhovuje, chutná a zasytí na dlouhou dobu. Děťátko prospívá. Balení trochu nepraktické v krabici, ale přesypávám do dózy a je to ideální varianta. Cena za toto balení odpovídá kvalitě. Doporučuji všem maminkám.
avatar
Sylvie
klad Vymizení ublinkavani ze dne na den,zkoušely jsme další 3znacky mlicka a byla to jedna hrůza za druhou i chuť je výborná a cena na to že je Bio super.Od té doby co synek pije HiPP a je to už skoro rok tak má spokojene bříško a má ho pořád moc rád.Za nás jedině doporučujeme
klad Jediné co bych měnila je balení nebo aby výrobce nabízel boxy do nich lze mléko presypat.V papírové krabici se všude nalepí a při zarovnávání o hranu se sype mimo sáček.
avatar
Monika
klad Zasytí dítě na delší dobu
klad Suprové provedení krabičky
klad Snadná přilprava, hlavně rychlá.
klad Syn na něm byl tri měsíce, poté z důvodu zdravorních jsme přešli na jiné mléko.
klad Ale za ty tri mesice si nemohu stezovat
klad Nic, byla jsem naprosto spokojena jak se slozenim tak s pripravou a chuti. Je to proste výborné mléko od půl roku.
avatar
Denisa
klad Tohle umělé mléko je jediné, které můj syn snese. Dávám každý den na noc, abych se alespoň trochu vyspala. Má šílené problémy s bolením bříška a z tohoto mléka to není alespoň řev přes celou noc. Sice cena nic moc, ale když je akce, tak se to dá.
klad Bohužel vyšší cena, než bych si představovala, ale když je na mléko akce, tak se to dá utáhnout i z té almužny, co nám stát dává :-D
avatar
Marie
klad Za nás dávám palec nahoru. Velmi jednoduše se připravuje. Mlíčko chutná, malá po něm nemá žádné problémy, jako u některý konkurentů - vyrážky, bolení bříška a prdíky.. Dáváme ho ráno a večer. Jsem moc ráda za možnost testovat, protože malé opravdu sedlo a dobře zasytí i dodá potřebné vitaminy. Od teď už budeme kupovat jen tohle. :)
avatar
Denisa
klad S mlékem je naše Terezka moc spokojená. Žádná bolest bříška nenastala ani při změně mléka. Příprava je velmi snadná a rychlá. Nevznikají žádné hrudky ani nezůstává na dně lahvičky tzv mazlavý kal. Příjemná mléčná chuť a vůně mléka. Spousta zdraví prospěšných látek a vitamínů atskebio kvalita. Doporučuji ostatním maminkám.
avatar
Denisa
klad Mlíčko Hipp používáme už od narození, mlíčko je kvalitní, doporučováno lékaři, nesmrdí, dobře se rozpouští. Prckovi velmi chutná. I já sama jsem ho ochutnala a není špatné :-D Oceňuji, že se velmi dobře rozpouští a to i při velké dávce. Taktéž jsem ráda, že není zahušťované škrobem.
avatar
Andrea
klad Jako ostatní maminky musím souhlasit, že mléko je naprosto chutné, skvělé a snadno se připravuje. Dále mě potěšilo, že je v Bio kvalitě a plné vitamínů a jiných látek, které přispívají k zdravému vývoji našeho dítěte. Nezůstalo u nás pouze u tohoto zkušebního balení... již máme objednané přes internet zásobu na další týdny či pár měsíců. Když se sežene za dobrou cenu, tak kvalita mléka za ty peníze stojí. Za nad tedy obrovské plus a doporučení s hvězdičkou:-D:-)
avatar
Jana
klad Velmi moc děkuji za možnost vyzkoušet mléko Hipp. Tuto značku doma používáme a věříme jí. Mléko se při přípravě snadno rozpouští a netvoří hrudky. Také je pro mne důležitá bio kvalita a i to, že dítěti chutná. Žádné bolesti bříška se neobjevily a ni po změně mléka a snadno jsme na něj přešli. Doporučuji určitě dále.
avatar
Anna Marie
klad Mléko se u nás setkalo s kladnou odezvou. Je velmi chutné a lahodné s příjemnou mléčnou chutí. Také balení je praktické a mléko se hezky skladuje a také jsem ocenila možnost zasunutí odměrky na určené místo. Obsahuje veškeré potřebné vitamíny a prebiotika a to je velmi důležité. Dobře se připravuje a má i přijatelnou cenu oproti kvalitě, kterou nabízí.
avatar
Petra
klad Když jsem syna přestala kojit, pak bylo umělé mléko Hipp tou správnou volbou stejně jako kosmetika od té samé značky. Mléko synovi moc chutnalo a já této značcce důvěřuji. Navíc také i cena je docela příznivá a umělé mléko se dá sehnat v různých výhodných akcích v drogeriích i v lékárnách, takže dostupnost je opravdu široká.
avatar
Barbora
klad Tak za nas urcite ano opravdu doporucuji mala nemela po tomto mlicku vubec bolesti briska a moc ji chutnalo. Libi se mi slozeni,ktere je opravdu kvalitni. Drive jsme male kvuli bolestem briska davali probiotika a s timhle mlickem jsme nemuseli coz je super
avatar
Lucie
klad Tak tohle doma máme a ne jen jednou. Mléko synovi chutnalo už hned od začátku a dávám mu ho, i když mu je už 16 měsíců. Má to jako svačinku, moc mu chutná a nebolí ho bříško a to jako mámu moc těší. Navíc se mu po něm krásně spinká. Doporučuji všem maminkám
avatar
Lenka
klad Kojenecké mléko HiPP si mě získalo tím, že je vyrobeno z BIO surovin a že obsahuje OMEGA - 3 nenasycené mastné kyseliny a různé vitaminy. Přidávala jsem ho mému 2 letému synovi do kaší, jelikož přes den už samotné umělé mléko nepije a chutnalo mu. Značka Hipp je velmi kvalitní, máme od ní rádi různé kašičky, které kupujeme. Na bříško působilo dobře.
klad Jediné minus vidím v ceně, mléko je dražší.
avatar
Pavlína
klad Balení má krásně jemné a přitom výrazné barvy. Příprava mlíčka je poměrně rychlá a jednoduchá. Velmi oceňuji, že se prášek snadno rozpouští, nehrudkovití. Vůně je příjemně neutrální. A jak mlíčko miminku chutná? Evidentně moc. Jakmile krabičku s Hipp zahlédne, už se moc těší, zavýská a směje se. Miminko je spokojené a na delší dobu také dobře zasycené. Jsem ráda, že mu vyhovuje.
klad Otevírání je maličké mínus, uvítala bych pevnější krabičku a lepší uzavírání v podobě víčka.
avatar
Alena
klad Jsem s mlíkem velmi spokojená přidávám ho do kašiček a malé chutná je myslím lepší než sunar, který jsem používala dříve a kvalitnější, ale mateřského mléka se nechce vzdát, je to závislost na prsu.Odbourat to bude těžké. Co nevidět jí bude 10 měsíců.
avatar
Jana
klad Balení je krásně barevně sladěno. Otevírání je úplně super (navíc je to krásně na horní straně popsáno, takže s ním nemůže nikdo mít problémy). Mléko je Bio a obsahuje všechny vitamíny, železo a omega-3, i probiotika a praebiotika. N a boční straně je krásně popsána historie značky a povídání o mléku. Mléko malému moc chutnalo.
klad Jeden velký sáček, když prcek ještě není úplně na umělém mléku je mínus. Než ho vypotřebuji, trvá to déle a tak bych preferovala více sáčků. Ideálně 3.
avatar
Růžena
klad Mléko je naprosto perfektní. Snadno se rozpouští a je velmi chutné. V mléce po připravení nezůstávají žádné hrudky a chvíli trvalo než zachutnalo. Nyní mám doma již zásobu a zůstaneme u něj i nadále. Takže doporučuji ostatním maminkám a děkuji za možnost mléko vyzkoušet :-)
Zobrazit více recenzí