Kojenecké mléko HiPP je inspirováno mateřským mlékem. Maminky ho doporučují!

image
otestováno
Počet recenzí
41
jak jste hodnotily
5
37x
4
4x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 3. 4. 2018
do 2. 5. 2018

HiPP mléčné výživy jsou připravované tak, aby Vaše dítě dostávalo to, co přesně potřebuje pro zdravý vývoj. Složení je založeno na posledních výsledcích vědeckého výzkumu v mléčné výživě. Vysoce kvalitní mléčná výživa HIPP je navíc vyráběna z BIO surovin, je získávána přirozenou cestou.

95% miminek by řeklo mňam! Toto mlíčko, podobné mateřskému mléku, od vás získává krásné hodnocení :)

 
 
9.5.2018
Za nás dávám palec nahoru. Velmi jednoduše se připravuje. Mlíčko chutná, malá po něm nemá žádné problémy, jako u některý konkurentů - vyrážky, bolení bříška a prdíky.. Dáváme ho ráno a večer. Jsem moc ráda za možnost testovat, protože malé opravdu sedlo a dobře zasytí i dodá potřebné vitaminy. Od teď už budeme kupovat jen tohle. 

S unikátní kombinací prospěšné přírodní kultury mléčného kvašení* a .

Mléčné výživy pro děti od 6. měsíců mají navíc OMEGA - 3 nenasycené mastné kyseliny, které jsou přirozeně také součástí mateřského mléka. Ty jsou důležité pro vývoj mozku a nervových buněk. Značný vliv mají také i na správný vývoj zraku.

Mléko je zdrojem vitamínů A, C, D pro podporu imunitního systému.

 

* Mateřské mléko obsahuje velké množství probiotických kultur, jejichž složení může být individuálně rozdílné.
Důležité upozornění: Kojení je pro Vaše miminko v prvních měsících života to nejlepší. Konzultujte použití mléčné výživy s Vaším pediatrem.

 

 Své hodnocení vkládejte nejpozději do 2. 5. 2018.

Hodnocení
41
avatar
Marie
klad Hipp znám už z porodnice - kosmetiku (olej, šampon, sprchový gel, krém ...). Sami jsme prvních 5 měsíců dokrmovali pouze Hippem, nyní zkoušíme i jiné značky, pokračovací výživu Hipp 2 jsme ještě nezkoušeli, naší dceři je dnes 7 měsíců, Hipp je pro mě zárukou kvality, nedám an tuto značku dopustit
klad Pouze vysoká cena ve srovnání s konkurencí
avatar
Renata
klad Naše oblíbená značka. U dětí i u dospělých. Mám jen pozitivní zkušenosti. Výrobek obsahuje všechny, pro zdravý vývoj miminka důležité látky. Příprava je velmi snadná a dětem chutná. Přirozené složení v biokvalitě je vynikající. Pěkné balení láká ke koupi.
avatar
Petra
klad Mléko HiPP jsem dávala synovi od narození (dostal ho vlastně už jako první příkrm v porodnici) a byla jsem s ním spokojená. Syn netrpěl na bolesti bříška, byl usměvavé miminko.
klad Vyšší cena a škoda, že na první mlíčko platí zákaz různých slev a dárečků... ale za to HiPP nemůže...
avatar
Petra
klad Kojenecké a batolecí mléko Hipp jsem používala pro obě děti, od čtyř měsíců do více než třech let - moc jim chutnalo, nebolelo je bříško, výborně prospívaly a mléko se snadno připravovalo. Věřím kvalitě firmy Hipp, kupovala jsem od nich i další příkrmy a mohu vše od nich jen doporučit.
avatar
Alena
klad Sice jsem nebyla vybraná jako testerka, ale s mlíčkem od hipp máme jen dobrou zkušenost používali jsme ho jako přídavek ke kojení, malá spokojená, bříško nebolelo, chutově a složením vyhovovalo, občas ještě přídáváme ,např. na dovolené, když máme vzoreček, značka hipp je kvalitní , i když trochu dražší značka
avatar
Růža
klad Kojenecké mléko HiPP jsme používali chvíli jako doplněk ke kojení které mému malému jeden čas nestačilo. Bylo to se zavedením příkrmů a pak se to srovnalo takže teď momentálně žádné nemá, jen kojím a jí už v devatenácti měsících skoro všechno. Mlíčko malému chutnalo, žádné problémy s bříškem neměl, kakal lépe než obvykle a na láhev se vždycky moc těšil.
avatar
Helena
příloha
klad Mlíčko Hipp,je výborné mlíčko malému hodně chutná,bříško nebolí,krásně spinká,je spokojený po každém jídle.Zkoušeli jsme různé mlíčka,ale HIPP vyhrálo.Mlíčkem jsme začali už porodnici pěkně malý po něm přibýval na váze,věřím,že je to hodně kvalitní mlíčko,myslím si že má všechny vitamíny,které dítě potřebuje
klad Jen jedno negativum má,že je hodně drahé.Jinak nemám co bych mlíčku HIPP vytkla
avatar
Kateřina
klad Ve srovnání s jinými UM, které jsme zkoušeli, toto nemá žádný nepříjemný zápach po otevření sáčku, což vidím jako velké plus, hned ho malému dám radši.
klad Moc mu chutná, neucpává a skoro nepění při šejkování
avatar
Sylva
příloha příloha
klad Děkujeme moc za možnost testovat. Krabice mlíčky je na první pohled hrozně moc sympatická. Po otevření mě zaujal záhyb na zarovnání mléka a též otvor pro odměrku. Po otevření sáčku jsem cítila příjemnou vůni mléka. Příprava je velice snadná. Mléko nepění a nehrudkuje, což mi pár mlék udělalo, ale toto ne. Na chuť je velice příjemné, Verči zachutnalo, dokonce ji po něm nebolí bříško. Vypadá, že jsme našli nám vyhovující mléko. U nás velká spokojenost a určitě moc ráda doporučuji.
avatar
Irena
klad Za mě naprosto perfektní, mlíčko chutná, žádná alergická reakce. Firma Hipp je pro mě zárukou kvality, miluji taktéž jejich kosmetiku - šampon, olej, sprchový gel i krém na tělo. Rozhodně budeme kojenecké mléko kupovat nadále, je perfektní, dobře se rozouští, od Hippu jsme zkoušeli i přesnídávky
avatar
Martin
klad Naší malé mlíčko chutná, líbí se mi jak obal, tak konzistence. U jiných značek se nám stávalo, že se někdy prášek špatně rozpustil a hrudkovatěl, případně zůstávala sedlina, Hipp toto nedělá, což je úplně super. S výrobekm jsme všichni spokojeni. Má i praktické balení a zárovnavač odměrek
avatar
Petra
klad S kosmetikou Hipp jako takovou máme bohaté pozitivní zkušenosti, s tímto mlékem však šlo skutečně o naše první poznání. Za nás samá chvála, malému mléko sedlo, chutnalo, mamince nečinilo potíží s přípravou, ba naopak, vše jasné, srozumitelné a velice rychle připravené. Skvělá chuť, malý nechtěl dát flašku z ruky.
klad vyšší cena, která mě, ale neodradí
avatar
Petra
klad Toto mateřské mléko jsme nejprve vyzkoušeli jako vzoreček zakoupený v drogerii (což je opravdu vítaná výhoda) a naštěstí dcerce ihned zachutnal narozdíl od levnějších značek. Navíc má mnohem kvalitnější složení blízké složení mateřského mléka a proto je pro miminko vhodné i při přechodu z kojení na UM. Příprava je jednoduchá a rychlá, nehrudkovatí ani nemá "umělé" aroma. Doporučuji
avatar
Petra
klad Děkuji za možnost testování, jelikož hipp mám moc ráda! Jako velké plus vidím především to, že produkt je v bio kvalitě! Mléko dceři chutná a příprava je snadná. Praktický je i záhyb na zarovnání mléka a otvor pro odměrku. Mléko nehrudkuje a dobře se rozmíchává. Určitě za sebe mohu doporučit!!
avatar
Hanka
klad Krásný víkend všem, kojenecké mléko HIPP, je opravdu výborné. Našemu prckovi velice chutná, museli jsme přejít ze Sunaru na HIPP. Velice se mi líbí možnost záchytu na odměrky a také celý obal. Na obalu v němž je mlíčko je skvělá páska na zakrytý. Pro nás je HIPP Top!
avatar
Jan
klad Mléko od značky Hipp bych moc rád doporučil. Dceři hrozně moc chutná. Zasytí ji dost, takže nepláče za hodinu, že má hlad. Mléko Hipp má příjemnou vůni a dokonalou chuť. Chutnal jsem i já, a z mlék co jsme vyzkoušeli, byla ze všech nejlepší. Příprava mléka Hipp je snadná. Mléko se snadno rozpouští, delší odměrka je super a díky ní se mléko dává a nabírá lépe. Dal už zkoušet nebudeme, dcera je spokojená. Děkujeme. *heart*
avatar
Marta
klad Děkuji Vám za možnost testování kojeneckého mléka od známé firmy HIPP. Neuvěřitelné žádné bolesti od bříška, velice chutný a samozřejmě nemohu zapomenout na to, že obsahuji důležité látky pro vývoj mozku a nervových buněk. Značný vliv mají také i na správný vývoj zraku. Velice spokojeni jsme. Doporučuji dále.
avatar
Petra
klad Kojenecké mléko Hipp rozhodně doporučuji. Synovec po něm nemá žádné bolesti bříška, zasytího na velmi dlouho a je velmi chutné. Navíc příprava mléka je rychlá, což je velkou výhodou obzvláště v nočních hodinách. A nesmím opomenout že obsahuje spoustu vitamínů.
avatar
Kateřina
příloha
klad Jsem moc spokojená. Mlíčko přišlo rychle. Příprava je jednoduchá, velmi dobře se rozpouští, nezůstávají hrudky. Naši malé mlíčko chutná. Dáváme ho večer před spinkanim a pak často i ráno k snídani. Mlíčko dobře zasytí, dcera pak už nemá hlad. Velikost balení vyhovuje. Takže já mohu jen doporučit.
avatar
Kristýna
příloha
klad Po dlouhé době mlíčko, které synovi chutná a to jsme jich už vyzkoušeli dost...Dobrá rozpustnost, nesetkala jsem se po protřepání s žádnou hrudkou. ,,Nezapáchá,, jako některé konkurenční značky.Chuťově je takové nasladlejší.Líbí se mi šikovné balení.
klad Palmový olej
avatar
Alena
klad Za nás dávám plný počet bodů. Mlíčko chutná, malá po něm nemá žádné problémy jako prdíky, vyrážka a další. Jednoduše se připravuje, pěkně rozpouští. Dáváme ho ráno a večer na dokrmení a už pomalu odbouráváme kojení. Už po 10 měsících nemám dost mléka a malá už kolikrát dá přednost flašce a já jsem ráda, že ji zasytí a dodá ji potřebné vitamíny.
klad Jako mínus vidím to samotné balení. U mléka jiné značky bylo super plastové víko na uzavírání, tady je jen papír, takže už to není vakuově uzavřené a navíc se mi ten vrch krabice rozlepil, takže už to ani neplnilo ten účel. Takže buď lepší krabice nebo aspoň dva sáčky místo jednoho velkého.
avatar
Růžena
klad Mléko je naprosto perfektní. Snadno se rozpouští a je velmi chutné. V mléce po připravení nezůstávají žádné hrudky a chvíli trvalo než zachutnalo. Nyní mám doma již zásobu a zůstaneme u něj i nadále. Takže doporučuji ostatním maminkám a děkuji za možnost mléko vyzkoušet :-)
avatar
Jana
klad Balení je krásně barevně sladěno. Otevírání je úplně super (navíc je to krásně na horní straně popsáno, takže s ním nemůže nikdo mít problémy). Mléko je Bio a obsahuje všechny vitamíny, železo a omega-3, i probiotika a praebiotika. N a boční straně je krásně popsána historie značky a povídání o mléku. Mléko malému moc chutnalo.
klad Jeden velký sáček, když prcek ještě není úplně na umělém mléku je mínus. Než ho vypotřebuji, trvá to déle a tak bych preferovala více sáčků. Ideálně 3.
avatar
Alena
klad Jsem s mlíkem velmi spokojená přidávám ho do kašiček a malé chutná je myslím lepší než sunar, který jsem používala dříve a kvalitnější, ale mateřského mléka se nechce vzdát, je to závislost na prsu.Odbourat to bude těžké. Co nevidět jí bude 10 měsíců.
avatar
Pavlína
klad Balení má krásně jemné a přitom výrazné barvy. Příprava mlíčka je poměrně rychlá a jednoduchá. Velmi oceňuji, že se prášek snadno rozpouští, nehrudkovití. Vůně je příjemně neutrální. A jak mlíčko miminku chutná? Evidentně moc. Jakmile krabičku s Hipp zahlédne, už se moc těší, zavýská a směje se. Miminko je spokojené a na delší dobu také dobře zasycené. Jsem ráda, že mu vyhovuje.
klad Otevírání je maličké mínus, uvítala bych pevnější krabičku a lepší uzavírání v podobě víčka.
avatar
Lenka
klad Kojenecké mléko HiPP si mě získalo tím, že je vyrobeno z BIO surovin a že obsahuje OMEGA - 3 nenasycené mastné kyseliny a různé vitaminy. Přidávala jsem ho mému 2 letému synovi do kaší, jelikož přes den už samotné umělé mléko nepije a chutnalo mu. Značka Hipp je velmi kvalitní, máme od ní rádi různé kašičky, které kupujeme. Na bříško působilo dobře.
klad Jediné minus vidím v ceně, mléko je dražší.
avatar
Lucie
klad Tak tohle doma máme a ne jen jednou. Mléko synovi chutnalo už hned od začátku a dávám mu ho, i když mu je už 16 měsíců. Má to jako svačinku, moc mu chutná a nebolí ho bříško a to jako mámu moc těší. Navíc se mu po něm krásně spinká. Doporučuji všem maminkám
avatar
Barbora
klad Tak za nas urcite ano opravdu doporucuji mala nemela po tomto mlicku vubec bolesti briska a moc ji chutnalo. Libi se mi slozeni,ktere je opravdu kvalitni. Drive jsme male kvuli bolestem briska davali probiotika a s timhle mlickem jsme nemuseli coz je super
avatar
Petra
klad Když jsem syna přestala kojit, pak bylo umělé mléko Hipp tou správnou volbou stejně jako kosmetika od té samé značky. Mléko synovi moc chutnalo a já této značcce důvěřuji. Navíc také i cena je docela příznivá a umělé mléko se dá sehnat v různých výhodných akcích v drogeriích i v lékárnách, takže dostupnost je opravdu široká.
avatar
Anna Marie
klad Mléko se u nás setkalo s kladnou odezvou. Je velmi chutné a lahodné s příjemnou mléčnou chutí. Také balení je praktické a mléko se hezky skladuje a také jsem ocenila možnost zasunutí odměrky na určené místo. Obsahuje veškeré potřebné vitamíny a prebiotika a to je velmi důležité. Dobře se připravuje a má i přijatelnou cenu oproti kvalitě, kterou nabízí.
avatar
Jana
klad Velmi moc děkuji za možnost vyzkoušet mléko Hipp. Tuto značku doma používáme a věříme jí. Mléko se při přípravě snadno rozpouští a netvoří hrudky. Také je pro mne důležitá bio kvalita a i to, že dítěti chutná. Žádné bolesti bříška se neobjevily a ni po změně mléka a snadno jsme na něj přešli. Doporučuji určitě dále.
avatar
Andrea
klad Jako ostatní maminky musím souhlasit, že mléko je naprosto chutné, skvělé a snadno se připravuje. Dále mě potěšilo, že je v Bio kvalitě a plné vitamínů a jiných látek, které přispívají k zdravému vývoji našeho dítěte. Nezůstalo u nás pouze u tohoto zkušebního balení... již máme objednané přes internet zásobu na další týdny či pár měsíců. Když se sežene za dobrou cenu, tak kvalita mléka za ty peníze stojí. Za nad tedy obrovské plus a doporučení s hvězdičkou:-D:-)
avatar
Denisa
klad Mlíčko Hipp používáme už od narození, mlíčko je kvalitní, doporučováno lékaři, nesmrdí, dobře se rozpouští. Prckovi velmi chutná. I já sama jsem ho ochutnala a není špatné :-D Oceňuji, že se velmi dobře rozpouští a to i při velké dávce. Taktéž jsem ráda, že není zahušťované škrobem.
avatar
Denisa
klad S mlékem je naše Terezka moc spokojená. Žádná bolest bříška nenastala ani při změně mléka. Příprava je velmi snadná a rychlá. Nevznikají žádné hrudky ani nezůstává na dně lahvičky tzv mazlavý kal. Příjemná mléčná chuť a vůně mléka. Spousta zdraví prospěšných látek a vitamínů atskebio kvalita. Doporučuji ostatním maminkám.
avatar
Marie
klad Za nás dávám palec nahoru. Velmi jednoduše se připravuje. Mlíčko chutná, malá po něm nemá žádné problémy, jako u některý konkurentů - vyrážky, bolení bříška a prdíky.. Dáváme ho ráno a večer. Jsem moc ráda za možnost testovat, protože malé opravdu sedlo a dobře zasytí i dodá potřebné vitaminy. Od teď už budeme kupovat jen tohle. :)
avatar
Denisa Vacková
klad Tohle umělé mléko je jediné, které můj syn snese. Dávám každý den na noc, abych se alespoň trochu vyspala. Má šílené problémy s bolením bříška a z tohoto mléka to není alespoň řev přes celou noc. Sice cena nic moc, ale když je akce, tak se to dá.
klad Bohužel vyšší cena, než bych si představovala, ale když je na mléko akce, tak se to dá utáhnout i z té almužny, co nám stát dává :-D
avatar
Monika
klad Zasytí dítě na delší dobu
klad Suprové provedení krabičky
klad Snadná přilprava, hlavně rychlá.
klad Syn na něm byl tri měsíce, poté z důvodu zdravorních jsme přešli na jiné mléko.
klad Ale za ty tri mesice si nemohu stezovat
klad Nic, byla jsem naprosto spokojena jak se slozenim tak s pripravou a chuti. Je to proste výborné mléko od půl roku.
avatar
Sylvie
klad Vymizení ublinkavani ze dne na den,zkoušely jsme další 3znacky mlicka a byla to jedna hrůza za druhou i chuť je výborná a cena na to že je Bio super.Od té doby co synek pije HiPP a je to už skoro rok tak má spokojene bříško a má ho pořád moc rád.Za nás jedině doporučujeme
klad Jediné co bych měnila je balení nebo aby výrobce nabízel boxy do nich lze mléko presypat.V papírové krabici se všude nalepí a při zarovnávání o hranu se sype mimo sáček.
avatar
Marika
klad Kojenecké mléko, které děťátku naprosto vyhovuje, chutná a zasytí na dlouhou dobu. Děťátko prospívá. Balení trochu nepraktické v krabici, ale přesypávám do dózy a je to ideální varianta. Cena za toto balení odpovídá kvalitě. Doporučuji všem maminkám.
avatar
Markéta
klad Vyzkoušeli jsme plno různých mlík a skončili na Hipp. Felix netrpí ani průjmy (14x za den po Sunaru) ani zácpou po Nutrilonu (AR), ani vyrážkami. u druhého dítě půjdeme rovnou do hippu (HA) po děsivé zkušenosti s kolikou a řvoucím miminkem první měsíc i celé noci.
avatar
Hana
klad Kojenecké mléko, které děťátku naprosto vyhovuje, chutná a zasytí na dlouhou dobu. Děťátko prospívá. Balení trochu nepraktické v krabici, ale přesypávám do dózy a je to ideální varianta. Cena za toto balení odpovídá kvalitě. Doporučuji všem maminkám.