Kojenecké mléko HiPP je inspirováno mateřským mlékem. Maminky ho doporučují!

image
otestováno
Počet recenzí
41
jak jste hodnotily
5
37x
4
4x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 3. 4. 2018
do 2. 5. 2018

HiPP mléčné výživy jsou připravované tak, aby Vaše dítě dostávalo to, co přesně potřebuje pro zdravý vývoj. Složení je založeno na posledních výsledcích vědeckého výzkumu v mléčné výživě. Vysoce kvalitní mléčná výživa HIPP je navíc vyráběna z BIO surovin, je získávána přirozenou cestou.

95% miminek by řeklo mňam! Toto mlíčko, podobné mateřskému mléku, od vás získává krásné hodnocení :)

 
 
9.5.2018
Za nás dávám palec nahoru. Velmi jednoduše se připravuje. Mlíčko chutná, malá po něm nemá žádné problémy, jako u některý konkurentů - vyrážky, bolení bříška a prdíky.. Dáváme ho ráno a večer. Jsem moc ráda za možnost testovat, protože malé opravdu sedlo a dobře zasytí i dodá potřebné vitaminy. Od teď už budeme kupovat jen tohle. 

S unikátní kombinací prospěšné přírodní kultury mléčného kvašení* a .

Mléčné výživy pro děti od 6. měsíců mají navíc OMEGA - 3 nenasycené mastné kyseliny, které jsou přirozeně také součástí mateřského mléka. Ty jsou důležité pro vývoj mozku a nervových buněk. Značný vliv mají také i na správný vývoj zraku.

Mléko je zdrojem vitamínů A, C, D pro podporu imunitního systému.

 

* Mateřské mléko obsahuje velké množství probiotických kultur, jejichž složení může být individuálně rozdílné.
Důležité upozornění: Kojení je pro Vaše miminko v prvních měsících života to nejlepší. Konzultujte použití mléčné výživy s Vaším pediatrem.

 

 Své hodnocení vkládejte nejpozději do 2. 5. 2018.

Hodnocení
41
avatar
Marie
klad Hipp znám už z porodnice - kosmetiku (olej, šampon, sprchový gel, krém ...). Sami jsme prvních 5 měsíců dokrmovali pouze Hippem, nyní zkoušíme i jiné značky, pokračovací výživu Hipp 2 jsme ještě nezkoušeli, naší dceři je dnes 7 měsíců, Hipp je pro mě zárukou kvality, nedám an tuto značku dopustit
klad Pouze vysoká cena ve srovnání s konkurencí
avatar
Renata
klad Naše oblíbená značka. U dětí i u dospělých. Mám jen pozitivní zkušenosti. Výrobek obsahuje všechny, pro zdravý vývoj miminka důležité látky. Příprava je velmi snadná a dětem chutná. Přirozené složení v biokvalitě je vynikající. Pěkné balení láká ke koupi.
avatar
Petra
klad Mléko HiPP jsem dávala synovi od narození (dostal ho vlastně už jako první příkrm v porodnici) a byla jsem s ním spokojená. Syn netrpěl na bolesti bříška, byl usměvavé miminko.
klad Vyšší cena a škoda, že na první mlíčko platí zákaz různých slev a dárečků... ale za to HiPP nemůže...
avatar
Petra
klad Kojenecké a batolecí mléko Hipp jsem používala pro obě děti, od čtyř měsíců do více než třech let - moc jim chutnalo, nebolelo je bříško, výborně prospívaly a mléko se snadno připravovalo. Věřím kvalitě firmy Hipp, kupovala jsem od nich i další příkrmy a mohu vše od nich jen doporučit.
avatar
Alena
klad Sice jsem nebyla vybraná jako testerka, ale s mlíčkem od hipp máme jen dobrou zkušenost používali jsme ho jako přídavek ke kojení, malá spokojená, bříško nebolelo, chutově a složením vyhovovalo, občas ještě přídáváme ,např. na dovolené, když máme vzoreček, značka hipp je kvalitní , i když trochu dražší značka
avatar
Růža
klad Kojenecké mléko HiPP jsme používali chvíli jako doplněk ke kojení které mému malému jeden čas nestačilo. Bylo to se zavedením příkrmů a pak se to srovnalo takže teď momentálně žádné nemá, jen kojím a jí už v devatenácti měsících skoro všechno. Mlíčko malému chutnalo, žádné problémy s bříškem neměl, kakal lépe než obvykle a na láhev se vždycky moc těšil.
avatar
Helena
příloha
klad Mlíčko Hipp,je výborné mlíčko malému hodně chutná,bříško nebolí,krásně spinká,je spokojený po každém jídle.Zkoušeli jsme různé mlíčka,ale HIPP vyhrálo.Mlíčkem jsme začali už porodnici pěkně malý po něm přibýval na váze,věřím,že je to hodně kvalitní mlíčko,myslím si že má všechny vitamíny,které dítě potřebuje
klad Jen jedno negativum má,že je hodně drahé.Jinak nemám co bych mlíčku HIPP vytkla
avatar
Kateřina
klad Ve srovnání s jinými UM, které jsme zkoušeli, toto nemá žádný nepříjemný zápach po otevření sáčku, což vidím jako velké plus, hned ho malému dám radši.
klad Moc mu chutná, neucpává a skoro nepění při šejkování
avatar
Sylva
příloha příloha
klad Děkujeme moc za možnost testovat. Krabice mlíčky je na první pohled hrozně moc sympatická. Po otevření mě zaujal záhyb na zarovnání mléka a též otvor pro odměrku. Po otevření sáčku jsem cítila příjemnou vůni mléka. Příprava je velice snadná. Mléko nepění a nehrudkuje, což mi pár mlék udělalo, ale toto ne. Na chuť je velice příjemné, Verči zachutnalo, dokonce ji po něm nebolí bříško. Vypadá, že jsme našli nám vyhovující mléko. U nás velká spokojenost a určitě moc ráda doporučuji.
avatar
Irena
klad Za mě naprosto perfektní, mlíčko chutná, žádná alergická reakce. Firma Hipp je pro mě zárukou kvality, miluji taktéž jejich kosmetiku - šampon, olej, sprchový gel i krém na tělo. Rozhodně budeme kojenecké mléko kupovat nadále, je perfektní, dobře se rozouští, od Hippu jsme zkoušeli i přesnídávky
avatar
Martin
klad Naší malé mlíčko chutná, líbí se mi jak obal, tak konzistence. U jiných značek se nám stávalo, že se někdy prášek špatně rozpustil a hrudkovatěl, případně zůstávala sedlina, Hipp toto nedělá, což je úplně super. S výrobekm jsme všichni spokojeni. Má i praktické balení a zárovnavač odměrek
avatar
Petra
klad S kosmetikou Hipp jako takovou máme bohaté pozitivní zkušenosti, s tímto mlékem však šlo skutečně o naše první poznání. Za nás samá chvála, malému mléko sedlo, chutnalo, mamince nečinilo potíží s přípravou, ba naopak, vše jasné, srozumitelné a velice rychle připravené. Skvělá chuť, malý nechtěl dát flašku z ruky.
klad vyšší cena, která mě, ale neodradí
avatar
Petra
klad Toto mateřské mléko jsme nejprve vyzkoušeli jako vzoreček zakoupený v drogerii (což je opravdu vítaná výhoda) a naštěstí dcerce ihned zachutnal narozdíl od levnějších značek. Navíc má mnohem kvalitnější složení blízké složení mateřského mléka a proto je pro miminko vhodné i při přechodu z kojení na UM. Příprava je jednoduchá a rychlá, nehrudkovatí ani nemá "umělé" aroma. Doporučuji
avatar
Petra
klad Děkuji za možnost testování, jelikož hipp mám moc ráda! Jako velké plus vidím především to, že produkt je v bio kvalitě! Mléko dceři chutná a příprava je snadná. Praktický je i záhyb na zarovnání mléka a otvor pro odměrku. Mléko nehrudkuje a dobře se rozmíchává. Určitě za sebe mohu doporučit!!
avatar
Hanka
klad Krásný víkend všem, kojenecké mléko HIPP, je opravdu výborné. Našemu prckovi velice chutná, museli jsme přejít ze Sunaru na HIPP. Velice se mi líbí možnost záchytu na odměrky a také celý obal. Na obalu v němž je mlíčko je skvělá páska na zakrytý. Pro nás je HIPP Top!
avatar
Jan
klad Mléko od značky Hipp bych moc rád doporučil. Dceři hrozně moc chutná. Zasytí ji dost, takže nepláče za hodinu, že má hlad. Mléko Hipp má příjemnou vůni a dokonalou chuť. Chutnal jsem i já, a z mlék co jsme vyzkoušeli, byla ze všech nejlepší. Příprava mléka Hipp je snadná. Mléko se snadno rozpouští, delší odměrka je super a díky ní se mléko dává a nabírá lépe. Dal už zkoušet nebudeme, dcera je spokojená. Děkujeme. *heart*
avatar
Marta
klad Děkuji Vám za možnost testování kojeneckého mléka od známé firmy HIPP. Neuvěřitelné žádné bolesti od bříška, velice chutný a samozřejmě nemohu zapomenout na to, že obsahuji důležité látky pro vývoj mozku a nervových buněk. Značný vliv mají také i na správný vývoj zraku. Velice spokojeni jsme. Doporučuji dále.
avatar
Petra
klad Kojenecké mléko Hipp rozhodně doporučuji. Synovec po něm nemá žádné bolesti bříška, zasytího na velmi dlouho a je velmi chutné. Navíc příprava mléka je rychlá, což je velkou výhodou obzvláště v nočních hodinách. A nesmím opomenout že obsahuje spoustu vitamínů.
avatar
Kateřina
příloha
klad Jsem moc spokojená. Mlíčko přišlo rychle. Příprava je jednoduchá, velmi dobře se rozpouští, nezůstávají hrudky. Naši malé mlíčko chutná. Dáváme ho večer před spinkanim a pak často i ráno k snídani. Mlíčko dobře zasytí, dcera pak už nemá hlad. Velikost balení vyhovuje. Takže já mohu jen doporučit.
avatar
Kristýna
příloha
klad Po dlouhé době mlíčko, které synovi chutná a to jsme jich už vyzkoušeli dost...Dobrá rozpustnost, nesetkala jsem se po protřepání s žádnou hrudkou. ,,Nezapáchá,, jako některé konkurenční značky.Chuťově je takové nasladlejší.Líbí se mi šikovné balení.
klad Palmový olej
Zobrazit více recenzí