Blogerka Mary za vás otestovala Ferrari mezi přípravky proti vráskám. A její názor? Na 98 % ano!

image
otestováno
Počet recenzí
8
jak jste hodnotily
5
8x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 7. 6. 2017
do 1. 7. 2017

Tento super jemný luxusní hydratační krém představuje skutečný průlom v anti-ageing péči o pleť. Redukuje všechny známky stárnutí pleti. První výsledky jsou viditelné již po 4 týdnech. Hledáme proto JEDNU ŽENU - BLOGERKU, ve věku 35+, která miluje svět kosmetiky, je ve zralém věku a aktivně se věnuje blogům/vlogům z oblasti péče o pleť.

Ferrari mezi přípravky proti vráskám!

Jediný produkt na světě, který obsahuje speciální molekulu Retinyl retinoate. Vývoj tohoto patentovaného retinolu trval 8 let a již dostal 2 mezinárodní ocenění.  Jedná se o diamant mezi anti-aging krémy.

Čím je r-Retinoate jedinečný?

Tato kombinace přináší několikanásobné zlepšení výsledků bez podráždění pleti:

*enzo* Speciální patentovaná molekula Retinyl retinoate, kterou v žádném jiném produktu nenajdete

*enzo* Zapouzdřená aktivní látka retinyl retinoate, obsažená v produktu, je patentována a Medik8 má celosvětově výhradní právo k jejímu používání.

*enzo* Jedná se o speciální molekulu, vytvořenou spojením kyseliny retinové a retinolu

*enzo* Je 8x účinnější než klasický vitamín A (retinol), dokázáno studiemi

*enzo* Vývoj tohoto produktu trval 8 let, aby byl opravdu dokonalý

*enzo* Redukuje nejen vrásky, ale také pokožku viditelně rozjasňuje

Molekula Retinyl retinoate byla za technologii oceněna samotným prezidentem Jižní Koreje, což je (společně s Japonskem) "Mecca" technologie a výzkumu. Ve Velké Británii dostal tento produkt cenu časopisu Cosmopolitan za nejlepší kosmetický výrobek roku 2016.

Jedná se o jediný typ retinolu, který se může používat ve dne i v noci, protože obsažená molekula r-Retinoate je fotostabilní. Neexistuje riziko podráždění, obsažená patentovaná molekula r-Retinoate je enkapsulovaná.

Medik8 r-Retinoate® se postará o:

*enzo* Redukci všech známek stárnutí pleti

*enzo* Hydrataci pokožky

*enzo* Zlepšení elasticity a pevnosti pleti

*enzo* První výsledky viditelné již po 4 týdnech

*enzo* Neobsahuje parabeny, parfémy, silikony, alkohol, glykoly, barviva ani minerální oleje

*enzo* Pleť je opticky načechraná, hladká a rozjasněná, a to již po 4 týdnech. Výsledného efektu je dosaženo po přibližně 12 týdnech používání

r-Retinoate® má jemnou krémovou konzistenci s velmi lehkou a příjemnou vůní. Je nemastný, rychle se vstřebává.

Je neuvěřitelně stabilní a v kombinaci s obsaženým vitamínem C a vitamínem E vykazuje pozoruhodnou účinnost při redukci jemných vrásek a rýh.

VÍCE INFORMACÍ ZDE.

Hodnocení
8
avatar
Petra
klad Neváhám si připlatit za kvalitu a osvědčené přípravky. Kvalitního přípravku stačí méně. Tento přípravek je vynikající. Dostala jsem ho k narozeninám a užívala ho 4 měsíce. Největší změna se projevila na jemných vráskách kolem úst a kolem očí. Pokožka je vypjatá, přirozeně vypadající. Mladistvější vzhled pokožky mi pochválilo několik přátel. Doporučuji.
avatar
Zuzana
příloha
avatar
Mary
příloha příloha
klad Medik8 r-Retinoate®
klad Když mi přišel email gratulujeme Vám k úspěchu v testovací výzvě ze dne 7. 6. 2017 kdy jsem byla vybraná na testování hudratačního krému, který patří mezi ferrari kosmetických přípravků, jásala jsem radostí.
klad Vzhledem k tomu, že jsem ve spolupráci i s luxusními značkami, tak má pleť je svým způsobem celkem rozmazlená a říkala jsem si, že to zase takový rozdíl nebude.
klad Krém mě mile překvapil, protože první dojem byl, no jak bych to nazvala…..mazlící? :-D
klad Má formu lehké emulze, což je pro letní sezónu ideální, že se Vám pleť neleskne, nicméně pro suchý typ pleti, se může zdát málo mastný, ale je to o individuálním pocitu.
klad Jsem v prvních dnech testování, takže další efekty, které krém nabízí, což v tomto případě je anti - aging (rozjasnění pleti a vyhlazení vrásek) Vám shrnu po skončení testování v krátkém videu.
klad Mary
avatar
Věra
klad Tato kosmetika je jedna z nejúčinnějších na trhu. Osobně jsem od nich měla dva přípravky, které jsem si zakoupila opakovaně. Jednak mě dlouho vydrží a účinek je opravdu znatelný. Vlastně neznám žádnou jinou kosmetiku na vrásky, která by byla tak účinná! Doporučuji všema deseti!
avatar
Kamila
klad Po shlédnutí hodnocení ve formě videa od bloggerky Mary se musím vyjádřit i já k hodnocení hydratačního krému, který patří mezi ferrari kosmetických přípravků. Jsem velice ráda, že se jedná o luxusní výrobek, který skutečně funguje- Také je to zaplaceno. Ale kdo chce dobře vypadat, rád si připlatí. Jsem nadšení.
avatar
Marika
klad Asi vůbec nejúčinnější výrobek na vrásky, kterým jsem měla možnost zkusit a byla výsledkem nadšená. Nikdo asi nečekáme zázrak v podobě bezchybné pleti bez jediné vrásky, ale tento produkt je rozhodně gumuje. Citlivé pleti nevadí. Budu nadále používat.
avatar
Lucie
klad Tak to teda koukám! Myslela jsem, že to bude kosmetika nic moc, ale když jsem krém vyzkoušela poprvé, tak jsem byla naprosto spokojená, protože krém umí rozhodně velké zázraky. A to nepíšu jen tak! Je opravdu skvělý, má jemnou texturu a hlavně funguje!
avatar
Zuzka
klad Tento produkt ma prekvapil, odstránila vrásky, zjemní a vyhladí :-D Odporúčam
klad
klad :-D