Jak se líbila hra Příběhy z kostek Mindok celé vaší rodině?

image
otestováno
Počet recenzí
52
jak jste hodnotily
5
45x
4
6x
3
1x
2
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 15. 5. 2015
do 1. 1. 1970

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá třetí, která se přihlásí po testovací výzvě a napíše nám rok narození svého dítěte. Do testování budou vybrány jen ty, které mají dítě ve věku 5 až 10 let.

Testerka musí mít zároveň ve svém profilu vyplněno, že má děti.

Testování proběhne ve čtvrtek 14. května mezi 13 a 13:30 hodin. Čeká na vás dvacet těchto společenských her. [*] [*] [*]

 

Jedinečná hra, která rozvíjí představivost a kreativitu dětí i dospělých.

9 kostek, 54 obrázků, 10 miliónů kombinací, nekonečné pohádky...

Hoďte kostkami a vyprávějte pohádku. Buď jen tak vyprávějte, nebo soutěžte o nejzajímavější příběh.

Prostě hoďte kostkami a podívejte se na obrázky, které vám padly. Pak začněte skládat příběh, ve kterém se vše, co je na kostkách, objeví. Příliš nepřemýšlejte. Prostě se podívejte na obrázky a příběh se sám začne rozvíjet.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
52
avatar
Anna
avatar
Adéla
klad Hra dorazila velice brzo - perfektní. Hra vypadá velice snadná a je v perfektním malém provedení vhodná i na cestování a do kabelky. Dcerka si kostičky prohlédla a hra mohla začít, krásně vymýšlela zajímavé příběh a rozvíjela se ji fantazie a slovní zásoba. Můžeme jen a jen doporučit.
avatar
Dorota
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Věra
klad Na testování přišlo pár kamarádů různého věku. Dle obrázku jsem čekala větší krabičku s hrou. Obrázky na kostičkách jsou srozumitelné, když děti nevěděly, tak si vymyslely svoje povídání. U hry vydržely poměrně dlouho a bavilo je to. Díky
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Bohumila
klad Tuto hru bych rozhodně doporučila všem. Rozvíjí představivost (dospělých i dětí - zvlášť pokud hru hrají společně). Je velice skladná (vejde se i do kapsy), díky rozměrům cca 8x8x3 cm. Samotná hra pak může být dlouhá dle samotných hráčů (tedy - konec není daný hrací deskou, ale buď nastavenými pravidly - např. každý bude házet 5 krát a nebo až když hráče příběh přestane bavit).
klad Ačkoli je to drobnost, tak mne nepříjemně překvapilo, že dvě ze dvou kostek nejsou úplně ve 100% kvalitě. Na první pohled jsem měla pocit, že jsou kostky špinavé, ale jedná se o jakési vrypy. Kvalita kostek naštěstí nijak neovlivňuje samotnou hru.
avatar
Květa
klad Děkuji za možnost testování této hry.Překvapilo mě jak je krabička maličká :) ale má to své výhody,můžeme si ji brát všude s sebou.S dětmi tuto hru hrajeme každý den a velice je baví,je úžasné jakou mají děti představivost a jaké krásné,vtipné a mnohdy i strašidelné příběhy vymyslí,hlavně můj šestiletý syn má obrovskou představivost.Je to super hra a určitě ji doporučuji všem,kteří mají rádi zábavu.
avatar
Ivana
klad Hra dorazila hned druhý den, mohli jsme se se synem tedy rychle vrhnout do testování. Zprvu jsem měla strach, jestli to nebude na syna trochu těžší vymýšlet podle vhozených kostek. Ten mě ale velice překvapil. Vymýšlel pěkné pohádky a příběhy, dokonce jsme se i hodně nasmáli. Přiznám se,že jsem toho nevymyslela tolik, kolik navyprávěl syn. Tato hra pěkně rozvíjí představivost a hlavně také slovní zásobu a také se při ní dobře pobavíte.
avatar
Martina
klad Tahle hra je opravdu zábavná.Nenapadlo mě ,že můj syn má až takovou představivost.Docela vtipné je jak si kazdý z nás jinak vysvětlujeme obrázky na kostce.Podle této hry se dá někdy i poznat nálada dětí,protože někdy vidí obrázky pozitivně a někdy zase negativně. Hra je tak malinká,že si ji můžeme vzít kamkoliv.Děkuji za možnost testovat.
avatar
Jana
avatar
Alena
avatar
Kristýna
klad Děkujeme moc za možnost testovat tuto hru.
klad U nás vedou kostkové hry na prvním místě.
klad Hned po rozbalení a vysvětlení synovi jak se hraje začal vymýšlet příběhy.
klad Už s kostkami seznámil i babičku a tak spolu vymýšlejí, babička si vždy neví rady a syn je štastný, že ji může pomoct vymyslet příběh :) Rozvíjí fantazii a pokaždé se dá říct příběh na různé způsoby. Využijem na dlouhé cesty vlakem , nebo na výlety:)
avatar
Dominika
avatar
Renáta
klad Na první pohled mě velmi překvapilo, jak je hra malá. Ale na druhou stranu je zase vhodná na cesty letadlem nebo na dovolenou. Hra je založená na trochu jiné bázi, než hry, které máme doma, tak je to pro nás zpestření :) Obrázky na kostkách by možná mohly být trochu jasnější, ale zase hrajeme hru s dětmi společně, tak to co není jasné na první pohled vysvětlíme. Myslím, že tato hra je vhodná pro společně strávené chvíle - dohromady děti i dospělí.
avatar
Marcela
klad Za mě velká spokojenost. Hlavně ocenuji velikost. Je tak akorát na cesty, do batůžku. Nezabere moc místa. Hrálo se mám dobře, dcera má velkou fantazii, velmi si hru užívala. Na dovolenou přibalíme hru do batůžku s námi.
avatar
Alena
klad Hrát si s těmito kostečkami nás velmi bavilo. Většinou nám z toho vycházely hodně zajímavé příběhy. prostě děti,mají velkou fantazii. Krabička má menší velikost. Velmi příjemná do kabelky na cesty. Doporučujeme a děkujeme za testování
avatar
Marika
Zobrazit více recenzí