Plavací pleny Huggies Little Swimmers si získaly vaší oblibu! Malí plaváčci je milují

image
otestováno
Počet recenzí
69
jak jste hodnotily
5
61x
4
7x
3
2
1x
1
doporučuje
99 %
Testováno v období
od 18. 4. 2018
do 21. 5. 2018

Elastické plenkové kalhotky Huggies Little Swimmers ® jsou jednorázové plenky navržené speciálně pro dovádění dětí ve vodě. 

Vyzkoušely jste je se svými plaváčky a hodnocení je krásných 95%

Oproti běžným plenkám po namočení vodu nenasáknou, mají elastické lemy s funkcí opakovaného zapínání a rozepínání a rozšířené okraje, které zabrání prosakování a malým nehodám.Díky vysokému pasu zabraňují protečení vody svrchu a speciální absorpční vložka nezvětšuje jejich objemVhodný střih současně poskytuje dítěti volnost a umožňuje svobodný pohyb.

 Huggies Little Swimmers jsou ideálním společníkem pro vás i vaše ratolesti, dovádějící ve vodě i u vody.

         Vlastnosti

  • balení obsahuje 12 ks plen
  • nezvětšují objem, jako obyčejné plenky
  • elastické boky pro pohodlné oblékání
  • dobrá absorpce – nepropustí tekutinu
  • v různých veselých barvách s Disney motivy

 

Své hodnocení vkládejte nejpozději do 21. 5. 2018.

Hodnocení
69
avatar
Petra
klad Tyto plenky vhodné do vody používáme od 8 měsíců věku, kdy jsme začali chodit do plavání pro kojence. Umožňují přirozený pohyb dětí ve vodě a zároveň zabrání nechtěným nehodám. Dostupné jsou v mnoha velikostech a designu. Další výhodou je, že je seženete v běžné drogerii či na eshopu.
avatar
Petra
klad Do testování se nehlásím, plenky znám a mám vyzkoušené na dětech. Jsou opravdu super do vody, nic nepropustí. Děti se v plenkách pohybovaly úplně bez problémů. Kladně hodnotím i dostupnost v prodejnách - já kupovala v DM. Děti vždy potěšil barevný obrázek na plenkách :-)
klad Brala bych balení např. po jednom kuse - když náhodou zapomenu plenky doma, ať nemusím kupovat celé balení.
avatar
Renata
klad Také už výrobek znám a mám s ním dlouhodobou zkušenost. Děti se nebránily používání, protože je nijak neomezují v pohybu, neškrtí, neškrábou a jsou skutečně vodě odolné. Pěkně přiléhají a dokonale těsní. Balení je dostatečně velké a plenky dostupné v běžných obchodech. Cena je únosná.
avatar
Šárka
klad Plavací plenky Huggies používala dcerka na kojeneckém plavání. Využili jsme 20 plenek a ani jednou plenkou neproteklo "nadělení!, které se stalo několikrát. Vždy řádně zachyceno plenkou. Jak "nadělení" při plném kojení tak při stravování příkrmy a to je rozdílné. Já jsem byla spokojená s navlékáním i svlékáním plenky.
klad cena
avatar
Růža
klad Za nás jsou tyhle plenky Huggies Little Swimmers jedny z nejlepších, ba možná i nejlepší na trhu. Dobře sedí, neztěžkávají, neprotékají a malý nemá otlačené gumičky na stehýnkách jako u konkurenčních značek. Dobře se navlékají a svlékají i ve stoje a oceňuji i hezký dětský vzor a počet kusů v balení.
avatar
zuzana
klad Mám tyto plenky Plavací Huggies ráda, jelikož jsou pohodlné a náš malý je miloval, dokud nepřešel na plavky, byly cenově unosné. Nenasakovaly moc vody, neškrtí, neškrábou a opravdu těsní. Byly prostě moc fajn a tak je můžeme jen a jen doporučit. :-)
avatar
Petra
klad Tyto plenky s námi jezdily na plavání dobré 4 roky, dva roky s každou holčičkou - později už jen jako pojistka, ale nebyly nikterak nepříjemné. A vždy na 100% spolehlivé, nikdy neuniklo to co nemělo a plenky nenasakovaly vodu, čemuž jsem nemohla uvěřit. Navíc dětem se líbí veselé motivy, snadno se oblékají a vyšší cena je skutečně úměrná kvalitě.
avatar
Irena
klad Plenky jsou perfektní, mají pěkné obrázky které děti motivuje plavat jako ryba ve vodě, lehce se nasazují a netlačí. Děťátko nijak neomezuje v pohybu a neznervozňují.
klad Někdy jsou dražší, ale když je akce tak to jde.
klad Suché zipy se občas rozlepí. Jsou jen na oko, ale aspoň nám ty děti nikdo nebude očumovat.
avatar
René
klad Tyto plenky známe už řadu let, používali jsme již u prvního dítěte. Byli jsme rádi, že jsme je kdysi objevili a mohli jsme s nimi s malým dítkem o dovolené do bazénu. Plenky jsou pružné, dobře držely a nebránily dítěti v pohybu. Byli jsme vždy velmi spokojeni.
avatar
Eliška
klad plavací pleny Huggies Little Swimmers jsou naprosto úžasné, jak svým designem, tak také savostí a jednoduchým oblečením. Dceří se ze všech plen líbí nejvíc. Nikdy se mi nestalo, že by z nich unikl bobek. Je super, že je k výběru více velikosti. Dcera nemá nikde otlačeniny jako u konkurenčních plen
avatar
Jana
klad S plenkami jsem naprosto spokojená. Už jsem je používala u prvního syna takže volba je i teď jasná. Mají moc hezký design, takže malé dítko zaujmou :) Snadno se navlékají a svlékají, jsou pružné a velmi dobře drží.. Neměli jsme s nimi nikdy žádný problém. Určitě je budeme používat na každé plavání, dokud budeme mít plenky.
klad Nic
avatar
Petra
klad Plenky jsou naprosto dokonale, krasne vzhledove, pohodlne. Jsme s nimi na 1000% spokojeni. Plus je snadne oblekani a svlekani, krasny obrazky ktere deti zaujmou a jsou ve vsech smerech pohodlne. Jine plenkove plavky uz nikdy jindy nechceme za nas jsou tyto Top!!
avatar
Lenka
klad Měli jsme možnost testovat plenky Huggies Little Swimmers do vody. Dcerka byla nadšená z obrázků (hledá se Dory) já zase z toho, že se dají opakovaně nasadit. Lem hezky těsní ale zároveň neomezuje dítě v pohybu ani neškrtí. A pleny jsou lehké i po vylezení z vody. Takže za mě skvělé hodnocení, děkujeme :)
avatar
Hana
příloha
klad děkuji za umožnění testovat plavací plenky Huggies Little Swimmers. dnes proběhlo první testování. plenka se dobře nasazuje i sundavá, dítě nikde neškrtí a skutečně nepropouští vodu. pohádkové vzory na plenkách jsou krásné a takže vzhledem ke kvalitě je mohu doporučit.
avatar
Zdeňka
příloha
klad Testovali jsme pleny do vody Huggies Little Swimmers na mé pravnučce, které je 8 měsíců - konkrétně velikost pro 3-8kg a byli jsme moc spokojeni. Plenky krásně drží, jsou hezky dětsky pomalované. Opravdu nenasáknou vodou, že se z plenky nestane nasátá houba, která by ji ve vodě tížila ke dnu.
avatar
Zdeňka
příloha příloha
klad Otestovala jsem na miminku plenky na velikost 3-8 kg a byla jsem spokojená, pěkně drží, mají krásné dětské obrázky, po namočení vodu nenasáknou ani nezvětšují objem. Mohu jen doporučit!
klad Cena je vyšší. Je to asi dáno krásnými barevnými obrázky. Na druhou stranu, když jsou plenky na jedno použití, uvítala bych nižší cenu a třeba omezit barevnost.
avatar
David
klad testovali jsme elastické plenkové kalhotky Huggies Little Swimmers ® poprvé tento týden. Plenky dobře drží, jsou pružné, nikde neškrtí a nenasakují vodu. cena se může zdát někomu vyšší, ale je vyvážena kvalitou. za nás budeme používat i nadále. doporučuji
avatar
Lucie
klad Tak tyhle plenky mám. Říkám jim koupací plínka a jsou fakt skvělé. Nepadají z dítěte, neudělají bouli, když je dítě v bazénku. Jen je škoda, že jsou tak drahé. Ale já jeden kus využívám nadvakrát a drží stejně dobře i stále plní svou funkci :) doporučuji
avatar
Lenka
příloha
klad Testovala jsem na dvouletém synovi pleny Huggies - větší velikost 7-15 kg. Syn má 13 kg a jsou mu dobře. Běžně používáme jinou značku plenek do vody, tyto jsou mnohem hezčí, obrázky jsou nádherné. Tato značka je kvalitní, byli jsme spokojení. Minus vidím jen ve vyšší ceně.
avatar
Petra
klad Plenky Huggies Little Swimmers do vody otestovány a byli jsme mile překvapeni. Jsou pohodlné, elastické gumičky nikde neškrtí a vodu skutečně nenatáhnou. používali jsme jinou značku, ale s těmito jsme také spokojeni a prozatím u ní zůstaneme. doporučuji
Zobrazit více recenzí