Plavací pleny Huggies Little Swimmers si získaly vaší oblibu! Malí plaváčci je milují

image
otestováno
Počet recenzí
69
jak jste hodnotily
5
61x
4
7x
3
2
1x
1
doporučuje
99 %
Testováno v období
od 18. 4. 2018
do 21. 5. 2018

Elastické plenkové kalhotky Huggies Little Swimmers ® jsou jednorázové plenky navržené speciálně pro dovádění dětí ve vodě. 

Vyzkoušely jste je se svými plaváčky a hodnocení je krásných 95%

Oproti běžným plenkám po namočení vodu nenasáknou, mají elastické lemy s funkcí opakovaného zapínání a rozepínání a rozšířené okraje, které zabrání prosakování a malým nehodám.Díky vysokému pasu zabraňují protečení vody svrchu a speciální absorpční vložka nezvětšuje jejich objemVhodný střih současně poskytuje dítěti volnost a umožňuje svobodný pohyb.

 Huggies Little Swimmers jsou ideálním společníkem pro vás i vaše ratolesti, dovádějící ve vodě i u vody.

         Vlastnosti

  • balení obsahuje 12 ks plen
  • nezvětšují objem, jako obyčejné plenky
  • elastické boky pro pohodlné oblékání
  • dobrá absorpce – nepropustí tekutinu
  • v různých veselých barvách s Disney motivy

 

Své hodnocení vkládejte nejpozději do 21. 5. 2018.

Hodnocení
69
avatar
Petra
klad Tyto plínky jsme používali na kroužku plavání. Neškrtí a barevné motivy mají děti rády. Funkčnost neporadím, žádná nehoda se nám nestala :-) . Přijdou mi fajn.
avatar
Hana
klad Některé pleny pro malé se vůbec neosvědčily, například ty z DM. Tyto pleny ale splnily očekávání, dobře absorbují, nemění tvar, mají krásné motivy. Děťátko se cítí pohodlně a plave jako delfín. Voda nikde neprotéká. Mohu doporučit tohoto výrobce.....
avatar
Marika
klad Některé pleny pro malé se vůbec neosvědčily, například ty z DM. Tyto pleny ale splnily očekávání, dobře absorbují, nemění tvar, mají krásné motivy. Děťátko se cítí pohodlně a plave jako delfín. Voda nikde neprotéká. Mohu doporučit tohoto výrobce. :-)
avatar
Zdeňa
klad Tyto koupací plenky jsem dostala od kamarádky protože už je nestihli využít a byla jsem s nimi moc spokojená . Narozdíl od jiných, které jsme zkoušeli před tím hezky drží kolem nožiček a opravdu nic nepropustily. Navíc jsou s veselými barevnými obrázky, které se dceři moc líbí stejně jako plavání. Určitě můžu všem doporučit.:D
avatar
Lucie
klad Plavání je našim oblíbeným koníčkem a plenek jsme vyzkoušeli již řadu. Huggies Little Swimmers jsou nejenom krásné napohled, ale opravdu udrží co je potřeba - to jsme zkusili již dvakrát :-D nohavičky dobře těsní. Já jsem ráda za bezva sundavání pouhým škubnutím ve švu. Vřele doporučuji.
avatar
Alena
klad Sice jsem nebyla vybranou testerkou , ale s Huggies Little Swimmers jsme velmi spokojení, nic neproteče, pěkně drží na zadečku a netvoří se objemný tzv. dundel,l dobře se nasazují i zeslíkají , v bazeně perfektní a pojedou s námi i k moři, doporučujeme
avatar
Petra
klad Děkuji za možnost vyzkoušet plenky Huggies. Plenky jsou krásné na pohled, vypadají jako prďácké plavky. Měla jsem trochu strach, jestli všechno zůstane tam, kde má a ano, zůstalo! Takže jsme moc spokojeni a určitě budu kupovat nadále. Plenky mají elastické lemy, takže vůbec neškrtí a moc dobře se s nimi pracuje.
avatar
Kateřina
klad Mám radost, že jsem měla příležitost plenky vyzkoušet. Nejen že jsou krásně barevné, ale oceňuji, že se nemusím s malým omezovat a můžeme si společně užívat koupání. za nejlepší funkci považuji, že plenky nezvětšují objem a to ani za téměř hodinu pobytu ve vodě. Malý neměl ani žádné otlačené místa a přitom plenky krásně drží. Doporučuji vyzkoušet všem maminkám:)
klad nic
avatar
Verča
klad Plavací pleny Huggies Little Swimmers mají v prvé řadě skvělý design, synovi se moc líbily, pořád na ně musel koukat. Jednoduše se nasazují, výborně absorbují a opravdu nezvětšují objem. Pro malé děti, které stále nosí pleny, výborná věc do vody. Doporučuji všem maminkám :)
avatar
Zdenka
klad Plenky jsem vytestovala pro svoje vnoučata, kterým je více jak jeden rok a vodu milují. Dcera je s nim také pořád někde v bazénu :-) Plenky mě a hlavně děti zaujaly krásným barevným vzhledem se známími postavičkami. Velice jednoduše se navlékají a krásně těsní, nic nepropustí a nepustí a velice dobře absorbují. Použité se i velice dobře svlékají, resp. fungují jako klasické plínky kdy po stránách jen odlepíte. Za mě palec nahoru, v letní sezónu nutná výbava každé maminky.
avatar
Alice
klad Opravdu skvělé pleny! Jejich barevné provedení bylo pro mého syna velice okouzlující! Chtěl si je ihned obléci a jiné pleny nechce:) I ve vodě skvěle padnou a nikde se neuvolňují, takže plena není těžká. Pleny si určitě ještě budu kupovat . Doporučuji všem:)
avatar
Nada
klad Plavací pleny mě hodně překvapily. Když moje dcera asi po hodině v bazénu šla ven, její plena nebyla vůbec nasátá a tudíž těžká. Mohla dále spokojeně hrát i na "souši" pleny si určitě dokoupím do zásoby na léto. Líbí se i také jejich barevné provedení. I dceři se moc líbilo a plavky si chtěla obléknout ihned, co je viděla:)
avatar
Alice
klad Skvělé pleny se super motivy. Vřele doporučuji každému miminku, co se rádo koupe. Já jsem z plen nadšená. Hezky drží, nejsou těžké a barevné motivy děti milují! Cenově jsou dostupné a dají se koupit skoro kdekoliv. Pleny si určtě nakoupím na dovolenou co letíme za měsíc!
avatar
Barbora
klad Plavací pleny mě velice potěšily Díky bočním elastickým lemům, nic nemohlo "vytéc" ven. Také pleny nebyly nasáknuté vodou, což bylo pro mi moji dceru bylo myslím velice příjemné, že netahala za sebou těžkou plenu. Taky se jí moc líbily Disney motivy. Pleny si na léto určite nakoupím. Jsou hezké a praktické.
avatar
Jana
klad Moc hezké barevné plínky, které zaujmou každého prcka. Maminky zase ocení jak jednoduše se plínky/kalhotky prckovi navlékají a že krásně drží a hlavně těsní, my jsme zkoušeli ve vaně a malá nehoda se tedy stala :-) Pro nastávající letní sezónu ideální tip.
avatar
Jarmila
klad Pleny se jednoduše nandávají a krásně na tělíčku drží! I když jsou nasáklé nesjíždějí, ale dítko přitom nemá otlačeniny. Při nasáknutí moc nezvětší svůj objem, takže dítěti nebrání v pohybu. Navíc mají krásný potisk který zaujme i dítě a tak nemá problém si je nechat nandat! :-)
klad Syn je v létě ve vodě každý den, takže cena je na častou potřebu dost vysoká.
avatar
Alena
klad Děkuji za možnost testovat plenky Huggies Little Swimmers. Testovali jsme plenky ve velikosti 3-4 pro děti s váhovým rozpětím 7-15 kg a nemám žádné výtky, krásné obrázky a veselé, fungují jak mají gumičky těsní a plenky sedí.Jsem spokojená a budu je kupovat když se budeme chystat k vodě.
avatar
Nikola
klad Děkuji za možnost testovat plenky Huggies Little Swimmers. Testovali jsme plenky ve velikosti 3-4 pro děti s váhovým rozpětím 7-15 kg. Plenky velikostně odpovídají, jsou poměrně tenké a materiál zevnitř je příjemný. Lepící plocha je dostatečně velká a lepíky opravdu dobře lepí, a to i opakovaně. Plenka se díky tomu, že je pružná, krásně přizpůsobí tělíčku dítěte a nikde tak nevzniká žádná mezera. V neposlední řadě oceňuji, že nijak výrazně chemicky nesmrdí.
klad Z ekologického i ekonomického hlediska je výhodnější pořídit dětem plavečky.
avatar
Gábi
klad Už obal plenek slibuje krásný design. Když pak plenky vidíte naživo, jejich vzhled hned zaujme, a to jak maminky, jejich děti, ale i ostatní návštěvníky bazénu. Velikosti pasují. V balení jsou dva různé designy plenek. A teď k funkčnosti: plenky udrží, co mají. Přitom nikde neskrti, nedrhnou, mají pružné lemy a vršek zadního dílu. Jdou lehce sundat a vyměnit. Já měla velikost 2 - 3 pro 3 - 8 kg. Děkuji za možnost testování.
příloha příloha příloha
avatar
Evelina
klad Ze vsech plenek urcenych do vody jsou Huggies jednoznacne nejlepsim vyberem. Deti nadchl krasny Disney motiv. Ve vode plenky nenasaknout, nic nepropusti a krasne drzi na telicku bez otlaku. Material je velice prijemny a k memu prekvapeni lze pleny vyuzit opakovane. Rozhodne doporucuji.
příloha
Zobrazit více recenzí