Igráček MultiGO

image
otestováno
Počet recenzí
52
jak jste hodnotily
5
47x
4
4x
3
1x
2
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 6. 12. 2014
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá čtvrtá, která se přihlásí po testovací výzvě a zároveň splní tyto podmínky:

- potvrdí nám, že má syna ve věku od dvou do pěti let 

- napíše nám, jestli bude chtít pro svého syna cisternu, sklápěčku, popeláře nebo traktor

- a bude mít ve svém profilu spolu s adresou vyplněný i telefon.

Celkem na vás čeká 10 Igráčků a na testování se můžete těšit v pátek 5. prosince mezi 17 a 18 hodinou. [*] [*] [*]

...

Igráček MultiGO je nová řada nákladních aut, která umožňují snadnou výměnu korbiček. Jedinečná novinka dokáže vyřešit věčný problém, že děti jejich hračky brzy omrzí. Specifický design autíčka navíc podporuje svobodu ve hře a rozvoj kreativity.

Základem řady MultiGO je tělo auta, na které se nasazují různé korbičky. Dítě jednoduchým pohybem vymění korbičku a změní tak popelářský vůz na cisternu nebo třeba sklápěčku. Dítě tak uspokojí svou potřebu něčeho nového, aniž by vyžadovalo další hračku.

Všechny části MultiGO vyrábí firma EFKO v České republice z vysoce kvalitních materiálů, díky čemuž si děti s auty mohou hrát uvnitř i venku. Důkazem kvality, vysoké výchovné hodnoty a originálního zpracování je prestižní ocenění Grand Prix, které produkt získal krátce před uvedením na trh.

Více se dozvíte ZDE.

 

Hodnocení
52
avatar
Hana
klad Tak podle mě je igráček multigo opravdu originální hračka a hlavně nestárnoucí. Já ho měla jako dítě taky a pamatuji si, že jsme si s ním hodně vyhrála společně s mým bratrem. Hračka je krásně a kvalitně zpracovaná a není pro dítě nebezpečná, doporučuji
avatar
Jana
klad Tato hračka je vhodna i pro malé děti, protože nemá ostré hrany, o které by se mohlo dítě poranit. Auta jsou celkem bytelná.
klad Jednou se nám ulomil dílek, na který se napojoval vozík. Jinak panáčci k Igráčkům jsou krásní, ale jde jim oddělit vlasy a hlava, což je blbé, protože je batole dává do pusy či se ztratí. Cena dobrá.
avatar
Lucie
klad Tak podle mě je igráček multigo opravdu originální hračka a hlavně nestárnoucí. Já ho měla jako dítě taky a pamatuji si, že jsme si s ním hodně vyhrála společně s mým bratrem. Hračka je krásně a kvalitně zpracovaná a není pro dítě nebezpečná, doporučuji
avatar
Věra
klad Igráček..nestárnoucí hračka......hráli jsme si s ní tenkrát a mají ji rádi děti ještě dnes. Líbí se mi, že má Igráček mnoho podob a děti si s ním báječně vyhrají! Přečetla jsem si, že je vyroben z nezávadných materiálů a to je jistě skvělá zpráva! Mohu s klidem dát 10 bodů!
avatar
Martin
klad Igráčka si všichni pamatujeme už z dětství. I já jsem si s igráčkem hrál. Skvělé, že výroba pokračuje už tooolik let. Dceři jsem také koupil, je celkem bezpečně vyrobený, bez ostrý hran, akorát se dá oddělit čepice a vlasy, ale dítě od 3 let je natolik rozumné, že to není problém. Dá se pořídit za rozumnou cenu.
příloha
avatar
Anna
klad doporučuji všem :-) :-) :-)
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Daniela
klad Igráček MultiGO je bezvadná hračka, která baví. Pro malé děti je tato hračka maximálně vhodná, neobsahuje žádné malé části a je jednoduchá. Autíčko je pevné a působí odolně, nemá žádné ostré hrany, takže provedení je super. Autíčko vypadá pevně snese i hrubší zacházení , takže pro děti perfektní. Rozhodně doporučuji.
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Monika
avatar
Petra
avatar
Renata
avatar
Miroslav
avatar
Dorota
avatar
Adéla
avatar
Ludmila
avatar
Dagmar
Zobrazit více recenzí