Igráček MultiGO

image
otestováno
Počet recenzí
52
jak jste hodnotily
5
47x
4
4x
3
1x
2
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 6. 12. 2014
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá čtvrtá, která se přihlásí po testovací výzvě a zároveň splní tyto podmínky:

- potvrdí nám, že má syna ve věku od dvou do pěti let 

- napíše nám, jestli bude chtít pro svého syna cisternu, sklápěčku, popeláře nebo traktor

- a bude mít ve svém profilu spolu s adresou vyplněný i telefon.

Celkem na vás čeká 10 Igráčků a na testování se můžete těšit v pátek 5. prosince mezi 17 a 18 hodinou. [*] [*] [*]

...

Igráček MultiGO je nová řada nákladních aut, která umožňují snadnou výměnu korbiček. Jedinečná novinka dokáže vyřešit věčný problém, že děti jejich hračky brzy omrzí. Specifický design autíčka navíc podporuje svobodu ve hře a rozvoj kreativity.

Základem řady MultiGO je tělo auta, na které se nasazují různé korbičky. Dítě jednoduchým pohybem vymění korbičku a změní tak popelářský vůz na cisternu nebo třeba sklápěčku. Dítě tak uspokojí svou potřebu něčeho nového, aniž by vyžadovalo další hračku.

Všechny části MultiGO vyrábí firma EFKO v České republice z vysoce kvalitních materiálů, díky čemuž si děti s auty mohou hrát uvnitř i venku. Důkazem kvality, vysoké výchovné hodnoty a originálního zpracování je prestižní ocenění Grand Prix, které produkt získal krátce před uvedením na trh.

Více se dozvíte ZDE.

 

Hodnocení
52
avatar
Anna
avatar
Adéla
avatar
Dorota
avatar
Dana
avatar
Ludmila
avatar
Monika
avatar
Věra
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
Monika
avatar
Bohumila
klad Cením si vhodnosti hračky pro děti od dvou let. Sada je za velmi přijatelnou sumu a vzhledem ke konstrukčním vlastnostem zřejmě i vydrží. Líbili se nám propracované detaily popelářského auta (stupačky, podavač popelnice) a kompatibilita s figurkami Igráčka. Sadu jde za rozumné peníze rozšířit o další doplňky.
klad S hračkou jsem byla já i syn spokojená. Přidávám náměty na zlepšení:
klad Hračka by mohla obsahovat i figurku Igráčka. Lépe otevíratelná popelnice. Ta, kterou jsme měli v sadě my, šla otevírat velmi ztuha.
avatar
Tomas
avatar
Dagmar
avatar
Jana
klad My jsme testovali náklaďák...syn měl velkou radost, korbičky se mu líbí, i když upřednostňuje velkou korbu. Doma máme nějaké igráčky, takže hned je zapřáhl do provozu a na korbě vozí co ho napadne. Autíčko je pevné a působí odolně, nemá žádné ostré hrany, takže provedení super. V obchodě jsem viděla i další doplňky k autům, takže se hračka dá obměňovat podle situace. Za nás jednoznačně jedna z lepších hraček!
avatar
Olga
klad Nám došlo autíčko - popeláři. Překvapilo mě svojí velikostí. Pamatuju si igráčky malé postavičky. Synovi se moc líbí, hraje si s ním. Korbičky mění sám. Autíčko vypadá bytelně a udělalo nám moc velkou radost.
avatar
Zuzka
avatar
Marcela
klad První dojem je velmi dobrý, vše je v krabici pěkně připevněné,nehýbe se. Po rozbalení se syn okamžitě vrhl do hraní. Výměnu korbičky zvládá skvěle a to má teprve dva roky. Testujeme sklápečku a má velký úspěch, hned si na ni začal vozit zvířátka. Autíčko vypadá pevně snese i hrubší zacházení syna. Za nás výborné hodnocení. Ted jdeme zjistit, zda se dají dokoupit i jiné korbičky na výměnu.
avatar
Helena
avatar
Ludmila
avatar
Helena
Zobrazit více recenzí