Otestovaly jste Immune Akut sirupu na posílení dětské imunity

image
otestováno
Počet recenzí
27
jak jste hodnotily
5
17x
4
7x
3
2x
2
1
1x
doporučuje
89 %
Testováno v období
od 23. 9. 2019
do 4. 11. 2019

 

Immune Akut sirup obsahuje jedinečnou kombinaci účinných látek jako jsou extrakt z plodů aceroly a bezu černého, nukleotidy a zinek. Jeho užívání se doporučuje na akutní podporu imunity anebo v průběhu rekonvalescence.

 

Sirup je vhodný pro děti od 1 roku. Neobsahuje konzervační látky, umělé sladidla, ani přidané barviva.

Vitamin C, bez černý a zinek přispívají k normální funkci imunitního systému. Vitamin C navíc přispívá i k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Bez černý podporuje správnou funkci dýchacích cest. Plody bezu černého obsahují vitamíny C a A, vitamíny skupiny B, polyfenoly, antokyany.

Acerola, známá též jako barbadoská třešeň, patří mezi nesmírně bohaté zdroje přírodního vitamínu C, jehož obsahuje až 30x více než citrusy.

Immune Akut sirup obsahuje zinek ve formě glukonanu zinečnatého, což je vodorozpustná sloučenina zinku.

Nukleotidy jsou sloučeniny obsažené v jádrech buněk všech živých organismů a mají rozhodující úlohu v řadě biologických procesů. Nejvíc nukleotidů vyžadují buňky rychle rostoucích tkání, buňky krvetvorby a buňky imunitního systému. Zvýšená potřeba nukleotidů je v dětství pro růst organismu, v dospělosti a starším věku pro regeneraci tkání, při rekonvalescenci, při stresu a vyčerpání organismu.

 

Doporučené dávkování:

V akutním případě užívat po dobu 7 dnů:
Děti od 1 – 3 let: 5 ml sirupu 1 krát denně
Děti od 3 – 12 let: 10 ml sirupu 1 krát denně
Děti od 12 let: 15 ml sirupu 1 krát denně

Při dlouhodobém užívání je doporučené dávkování následující:
Děti od 1 – 3 let: 2,5 ml sirupu 1 krát denně
Děti od 3 – 12 let: 5 ml sirupu 1 krát denně
Děti od 12 let: 10 ml sirupu 1 krát denně

Upozornění: Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. Po otevření originálního obalu spotřebujte obsah do 30 dnů!

 

Hodnocení
27
avatar
Renata
Kupujeme a užíváme každý podzim. Díky dobré, přirozené chuti se děti nezdráhají sirup užívat a já mám díky jeho složení zaručeno, že děti dostanou koktejl těch nejúčinnějších a prospěšných látek v tom nejlepším poměru. Složení je ideální pro posílení citlivého dětského organizmu. Dodá snadno potřebné vitamíny a další prospěšné látky a zároveň neobsahuje umělá sladidla a barviva. Tekutá konzistence zaručí snadné nalévání a polykání. Bylinková, příjemná vůně. Doporučuji.
klad Účinnost
klad CHUŤ
klad nic
avatar
Petra
Tento sirup na imunitu má pěkné složení a příjemnou chuť. Vyplatí se začít ho dávat již s předstihem, ideálně měsíc před nástupem do školky nebo do školy anebo pak během nemoci v době oslabení organismu. Synovi chutná a určitě trochu pomohl k lepšímu zdraví.
klad složení
klad chuť
klad nic
avatar
Kamila
Pro děti zkouším různé přípravky. Máme zkušenost i s Immune Akut sirupem. Dětem chutná a na lžíci svoji dávku vypijí a já vím, že pro ně něco dělám. Dostanou tak s ním vitamín C a A. Líbí se mi, že sirup neobsahuje umělá sladidla, ani barviva. Jsem s ním spokojena.
klad neobsahuje umělá sladidla, ani barviva
klad nic
avatar
Petra
Moc děkuji za možnost testovat s dcerami Immune Akut sirup. Dětem moc chutná, konzumace je příjemná, dávkování přehledné a věřím že díky němu odoláváme chřipkové epidemii, která propukla ve škole. Děti se na svůj sirup těší, příjemně voní a já věřím, že teď na nás budou všechny podzimní neduhy krátké :-)
klad c
klad vůně
klad konzistence
klad nic
avatar
Hana
sirup přišel v pravou chvíli vnouček Honzík dostává 5 ml sirupu 1 krát denně a mohu jen doporučit. Kašel a rýma je na ústupu a Honzík se cítí velmi dobře. Hlavně ten hrozný kašel ustoupil po 3 dnech tu mám opět malého divocha který dává babičce a dědovi pořádne zabrat.
klad jednoduchost používání
klad opravdu funguje
klad po 3 dnech je vše v normě
klad nevidím žádnén
avatar
Lucie
Tento přípravek jsem pořídila na začátku září, když se rozmáhá chřipka a nachlazení. Synovi jsme podávala dle návodu a nelituji. Sirup skvěle chutná, což je velké plus, protože syn by si to jinak nevzal. Potěšila mě i příjmená cena. Syn zatím jen měl rýmu,a le chřipku zatím neměla. Třebaje to i zásluha sirupu.
klad chuť
klad žádné
avatar
Alena
Vyzkoušeno na 5-ti letém vnoučkovi, který ze školky nosí často domů nejrůznější bacily. Snadno se užívá, má relativně příjemnou chuť a při pravidelném užívání byl znát posun k lepšímu. Takže určitě můžu doporučit, hlavně pro školkové děti nebo při snížené imunitě.
klad chuť
klad účinnost
klad dávkování
klad nic
avatar
Tereza
Immune Akut sirup má velikost 105ml. Balení obsahuje i šikovnou odměrku pro jednoduché dávkování. Chuťově je nejvýraznější právě acerola a černý bez který nám vyhovuje a chutná. Sirup je dost sladký ale tím že neobsahuje umělá sladidla nám to nevadí. Velmi připomíná domácí šťávu. Velikost balení odpovídá době spotřeby po otevření, kdy se nemůže stát že zbytek lahvičky musím pak vyhodit. Co se týče účinnosti tak dcera byla zrovna nachlazená. Při týdenním užívání se nijak její stav výrazně nezlepšil ale hlavně se nezhoršil. Věřím že jí sirup pomohl ustát tuto virózu což bylo naším očekáváním. Je to prostředek pro imunitu ne lék.
klad nepřítomnost konzervačních látek, umělých sladidel a barviv
klad přírodní složení
klad vůně a chuť
klad užívání 1x denně
klad odměrka v balení
klad uvítala bych i větší a cenově výhodnější balení pro rodinu
avatar
Markéta
Immune Akut sirup nám přišel do ruky v pravou chvíli. Zrovna když syn onemocněl a dostal rýmu a kašel, neváhala jsem a začali jsme s testováním sirupu. Sirup mu překvapivě chutnal a neprskal ho jako ostatní sirupy. Má lahodnou, sladkou chut po ovoci. Líbí se mi že je bez sladidel, konzervantů a barviv. Měl po něm více energie a nebyl tolik unavený jako jindy při nemoci. Hrozně mě překvapilo že doba nemoci byla mnohem kratší než normálně. Rýmu měl místo 14dnů jako vždy jen 8dní. Určitě budeme užívat i dál.
příloha
klad Zkrácená doba nachlazení
klad Lahodná chut'
klad Barva, nejde vyprat z oblečení.
avatar
Tereza
Mám čtyřletého syna a jelikož jsme začali minulý týdenbýt všichni nastydli tak se mi testování sirupu Immune Akut velice hodilo. Dávala jsem mu 7 dní 10 ml sirupu jednou denně a sice mu rýma stále neustopila ale nic víc se mu narozdil od nás nerozjelo. Zato nám se rozjel i kašel a škrábání v krku a bolesti kloubů.
klad Přírodní složení
klad Šetrné pro děti
klad Obsahuje hodně vitamínů
klad Zdá se že pomáhá
klad Synovi nechutnal
avatar
Kateřina
syn bývá často nemocný, spíš nachlazený tak že to není ani na paragraf ani na vzití do školky, imunitu se mu snažím podpořit a tento sirup je dobrý, samotný mu sice nechutnal, ale naředila jsem mu ho vodou do jeho oblíbeného hrnečku vždy ráno a on ho vypije, zatím se drží, tak snad to tak bude i dál
klad jednoduché rozpuštění ve vodě
klad malinová barva
klad malý obsah
avatar
Mirka
Sirup testoval můj syn ,chutově je strašný , ale má něco do sebe . Syn je ted trochu odolnější .Zmokl, protože sportuje .Myslela jsem , že bude nemocný .Ale je v pohodě vůbec neonemocněl.Určitě doporučuji. Koupím i pro menšího syna.Protože jsem ted byly často nemocní . Tak musíme posílit imunutu syn měl dnes rok tak začneme tady dávat.
klad balení
klad chut je strašná
avatar
Ilona
Užívali 2 děti jeden týden, rozhodně by bylo lepší i větší balení. Chuť velmi příjemná, dětem chutnal. Jediné co by šlo vytknout je ten opatlany dávkovač po podání - člověk to musí umýt, aby to mohl vrátit do krabičky. Lepší by byla ta dávkovací tyčinka. Myslím, že na podporu imunity je to vhodný doplněk.
klad Chuť
klad Konzistence
klad Malé balení
klad Dávkovač
avatar
Soňa
Sirup Imunne Akut jsem dávala dětem ve věku 4 a 7 let. Zrovna bylo období viroz a nachlazení, ale moje děti to díky sirupu ustály. Viroza měla o poznání mírnější průběh. Jako bonus beru to, že jim navíc moc chutnal. Už jsem zakoupila další na příště do zásoby. Za mě doporučuji.
příloha
klad Chuť
klad Složení
klad Účinnost
klad Cena
klad Malé balení
avatar
Lenka
Výborný sirup který dětem určitě zachutna, sladká ne horka chuť. Pookrani po nemoci bylo viditelné do 2 dní po užívání sirupu. Snadné dávkování do odměrky. Určitě budeme dále kupovat a doporučuji všem k vyzkoušení. Výborná medicína a prevence k posílení imunity nejen děti.
příloha příloha
klad Chut
klad Nic
avatar
Alena
Tento sirup jsem dostala na testování ve chvíli, kdy u nás řádila nějaká viróza. Opravdu děti nakonec vše ustály pouze s rymou. Byl o poznání lepší průběh klasické virozy. Navíc má sladkou chuť a děti by ho pily ve velkém. Opravdu doporučuji vyzkoušet, pro podporu imunity.
klad Účinky
klad Chuť
klad Cena
klad Nic
avatar
Marketa
Sirup Immune Akut se nam moc hodil, maly mel predepsana ATB, takze jsem podavala soucasne a verim, ze pomohl ke snizeni unavy, nepohodli a urychlil proces uzdravovani. Samozrejme jsem jeste davala nezbytna probiotika. Nekdy se proste ATB predepsat musi a je dobre, ze existuje moznost, jak zlepsit jejich nezadouci ucinky. Diky.
klad sladky akorat
klad jednoduche davkovani
klad bez umelotin
klad odpovidajici cena
klad nic
avatar
Jitka
Podavala jsem sirup Immune Akut malemu, zrovna mu zase zacinala ryma, kasel.. Sirup, ktery je vhodny od 1.roku, mu chutnal, je sladky akorat, nebo lze pridat do piti. Musim rict, ze sirup hodne zmirnil prubeh a zkratil dobu nemoci na 4 dny. Ocenuji jeho prirodni slozeni, extrakt z plodu aceroly, bezu cerneho, pridany zinek a nukleoidy. Doporucuji i v chripkovem obdobi jako prevenci ! Dale se mi libila brozura od farm. firmy Generica, ktera byla pribalena v balicku. Souhrne predstavuje svoje produkty, se kterymi mam jen vynikajici zkusenosti. Nasla jsem, ze se na trhu objevil i GENERICA Immune Akut 30 cucavych tablet, ktere jsou vhodne pro deti od 12 let, dospele, kojici i tehotne zeny. Urcite take vyzkousim :)
příloha
klad prirodni slozeni
klad davkovani 1x denne
klad cucave tablety od 12 let
klad 105 ml akorat, mas se spotrebovat do 30 dnu od otevreni
klad .
avatar
Petra
Immune Akut sirup je má velmi příjemnou chuť, není přeslazený, jen příjemně sladký, je více tekutý, než ostatní sirupy co známe, ale to přisuzuji právě tomu, že se jedná o čistě přírodní produkt bez přidaných sladidel, konzervatnů a zhušťovadel. Je v něm cítit velmi příjemná chuť plodu černého bezu a opravdu je velmi chutný! Jsem zastáncem používání přírodních produktů, bylin a tato varianta na podporu imunity mi velmi vyhovuje. Sirup jsem podávala dceři, která je velmi často nemocná, na konci srpna měla poslední antibiotika a ačkoliv je už venku sychravé a chladné počasí, prozatím se naštěstí žádné nachlazení či viróza nedostavily. Tak moc jí sirup chutnal, že jej vyžadovala i vícekrát na ukojení chuti na sladké :O) Imunne Akut lze získat i v tabletách, oceňuji za oba produkty příznivou cenu, ale potřebovali bychom větší balení. Takto vydrží lahvička na cca. 7 dní pro starší děti, pro úplně malé 21 dnů. Určitě doporučuji vyzkoušet!
příloha příloha
klad příjemná chuť
klad není přeslazený
klad čistě přírodní produkt
klad bez přidaných barviv, sladidel a konzervačních látek
klad je trochu víc tekutý, vhodný na dávkování pomocí kalíšku s odměrkou
klad malé balení 105 ml nebo 30 tbl.
avatar
Kristýna
Immune Akut sirup jsem podávala oboum synům, mladší má 2 roky, tomu sirup celkem chutnal, starší školák se poprvé trošku šklebil, ale další den už nebyl žádný problém.Sirup jsme podávali preventivně, starší syn bývá často nemocný a po dobu podávání ho nezkolil žádný bacil. Obrovské plus za přírodní složení.
klad Složení
klad Malé balení
Zobrazit více recenzí