Jak budou testerky spokojené s impregnací INPRODUCTS na kožené oděvy? Již brzo se dozvíme v jejich recenzích

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
25
konec testování
14. 12. 2020

INPRODUCTS Impregnace na kožené oděvy

Svoláváme všechny testery se zájmem o unikátní produkty. Impregnace INPRODUCTS na kožené oděvy vytváří na ošetřeném povrchu tenký film z křemíkových nanočástic, který ochrání vaši bundu, rukavice nebo kabelku. Roztok ve spreji je jedinečný nejen svým složením, ale i vlastnostmi. Jediným přípravkem zabráníte provlhnutí a zašpinění, zvláčníte kůži, a navíc ji naleštíte.

Nedávno jsme představili velmi úspěšnou řadu produktů impregnací na textilní povrchy, která u vás vzbudila velký ohlas. Nyní přicházíme s novinkou na kožené oděvy a opět nesnižujeme ze svých nároků.

Nové spreje INPRODUCTS jsou vhodné na všechny typy koženého oblečení jako jsou bundy, vesty, kalhoty, rukavice, ale i kabelky, pásky a další doplňky. Díky účinnému rozprašovači a přiložené houbičce je přitom aplikace roztoku velmi jednoduchá. Právě křemíková ochranná vrstva, která se během 24 hodin schnutí na oděvu vytvoří, představuje pevný a neprostupný štít proti vodě a nečistotám. Na koženém povrchu tak nevznikají skvrny a nanočástice zabraňují poškozování slunečními paprsky.

Vosková příměs navíc zajistí vyživení kůže, zabrání jejímu popraskání a zachová požadované vlastnosti. Impregnace INPRODUCTS nabízejí široké využití pro kožené oděvy každodenního stylu, pro motorkářské oblečení nebo třeba jen pro kabelku na sváteční příležitosti. Přihlaste se do testování a přesvědčte se sami!

Více informací o produktu na našem webu.

 

Na trhu jsme od roku 2012 a možná nás znáte pod značkou NANOPROTECH – spreje na ochranu mechaniky a elektroniky. Také jsme výrobci hloubkových čističů GNP do domácnosti a na automobily. Věříme v inovativní, nanotechnologickou a ekologicky nenáročnou výrobu produktů, které pomáhají lidem ušetřit práci i peníze.

Tyto a další produkty si můžete zakoupit volně na e-shopu, kde najdete nejen vše o INPRODUCTS, ale také spoustu referencí a veškeré informace k produktům, jako jsou výhody, principy fungování, bezpečnostní listy i manuály.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně produktů se obraťte na zástupce Marka Hrazdiru, e-mail: hrazdira@nanoprotech.cz, tel.: +420 778 494 495.

Vybrané testerky

avatar
Lucka94
avatar
wienn1
avatar
hubajda
avatar
Pavla K.
avatar
Karolína P.
avatar
Miroslava N.
avatar
uglyduckling
avatar
Lucie S.
avatar
Drahuše H.
avatar
Petra K.
zobrazit všechny přihlášené