Testovaly jste s námi plochý mop Easy Wring Ultramat od Viledy. Jak se osvědčil? Na 96 % ANO!

image
otestováno
Počet recenzí
34
jak jste hodnotily
5
32x
4
1x
3
1x
2
1
doporučuje
97 %
Testováno v období
od 7. 4. 2017
do 7. 5. 2017

Pohyb je skvělá věc. Ale takový, který nás baví. Můžeme vyběhnout do přírody, zajít si zacvičit do fitka nebo třeba vyrazit na kole. Domácí práce nám dávají také pěkně zabrat. Znám to moc dobře. Přijdu unavená večer z práce a ještě je potřeba vyluxovat, vytřít a milion dalších věcí.

Také přemýšlíte o tom, jak úklid co nejvíce usnadnit? Což takhle vyzkoušet plochý mop od Viledy, se kterým budete mít hotovo mnohem rychleji. Společně jsme se vrhly do testování. 

Vytírání nebylo nikdy jednodušší

Jednou z nejnenáviděnějších činností všech hospodyněk je bezesporu vytírání podlahy. Kdo by se také vyžíval v nekonečném ždímání hadru v kýblu? Tuto nepříjemnou práci dokáže skvěle ulehčit použití mopu. Moderním pomocníkem, kterého si ihned zamilujete, je rotační mop Easy Wring Ultramat značky Vileda.

Tento plochý mop vás překvapí jednoduchým používáním, vysokou kvalitou a do detailu promyšleným zpracováním. Je vybaven praktickým pedálem, který mop vyždímá do poslední kapky. Nejen, že vám odpadne námaha při ždímání, ale je díky tomu vhodný na podlahy citlivé na působení vody, jako jsou parkety či dřevo. Optimální savost a dokonalé čisticí vlastnosti, zaručuje tkanina ze 100% mikrovlákna. Chytrý tvar ždímače zabraňuje vyšplouchnutí vody mimo kýbl a vzniku nechtěných loužiček.

Unikátní „XXL power zóna“ určená pro hloubkové čištění podlah zase zaručuje jednodušší odstranění i odolné nečistoty. Tzv. power zóna zvyšuje tlak na podlahu a snadno tak odstraní veškerou špínu. Mycí návlek má vysokou životnost, protože se dá jednoduše vyprat v pračce. 

Easy Wring Ultramat je vhodný na všechny typy podlah a k dostání je v běžných sítích hypermarketů/hobby marketů od 999 Kč. 

 

Více informací ZDE.

Jaké byly vaše zkušenosti s plochým mopem Easy Wring Ultramat od Viledy?

Vaše ohlasy byly opět skvělé a nešetřily jste chválou. „Úžasný pomocník od Viledy, na kterého jsem se děsně těšila“, píše nám testerka Adelita a pokračuje: „Vyhovovala mi velikost kýble a také návlek, který se dá vyprat v pračce,“ pochvaluje si.

S mopem se opravdu krásně vytírá. Máme velké prostory ke stírání, které vytřu během chvilky. Navíc oceňuji jednoduché použití. Mop má navíc nastavitelnou výšku rukojeti, což je skvělé pro vyšší osoby,“ podělila se s námi o své zkušenosti Jarcca.

Zdena také testovala a byla moc spokojená. „Tento mop mam doma a dobře se s ním uklízí. Nemusím si máchat ruce v kýblu s hadrem. Mohu doporučit všem ženám,“ napsala další skvělé hodnocení.

Milé testerky, děkujeme za všechna hodnocení. Je vidět, že osvědčených pomocníků do domácnosti není nikdy dost. A proč bychom si neusnadnily život, že? Čím méně času nám zabere úklid, tím více jej máme samy pro sebe!

Máte i vy zkušenosti? Sdílejte je s námi. Hodnocení můžete vložit pod článek. A pokud ještě nevíte a vybíráte, přečtěte si recenze žen, které měly možnost produkt vyzkoušet.*enzo*

 

 

 

Hodnocení
34
avatar
Lenka
klad Mám tento mop už asi rok doma, jsem maximálně spokojena. Ušetřím spoustu času a vytírání je hračkou :-). Do doby, než jsem si ho pořídila, jsem nerada vytírala, ale nyní mi to vůbec nevadí.
klad Jediná "nedokonalost" snad, že je hlavní nádoba těžká, ale jak by nebyla, když tam je to zařízení na ždímání.
avatar
Markéta
klad Tento mop jsem si strašně přála k narozeninám, a určitě splnil má očekávání, myslím si, že nic nemůže byt dokonalé, ale funguje jak má a já jsem spokojená. To co jsem dříve vytírala hodinu, teď zvládám za 15 minut :). Určitě bych ho doporučila všem maminkám s dětma.
klad Hodně cáká, ale s tím se asi nic moc nadělat nedá. Jinak si myslím, že se to za ty peníze vyplatí.
avatar
Alena
klad Plochý mop od Viledy jsem používala dříve, než jsme přešla na rotační třásnový, každopádně i s tímto jsem byla nesmírně spokojená, nastavitelná rukoveť, skladné, lehké a snadné používání, ...............................................................
avatar
Amandine
klad Už ho dlouho doma používám, není na co si stěžovat. S plochým mopem je úklid snadnější a rychlejší, člověk už pak nemá tolik odpor vytírat. Vyčistí krásně všechny rohy, které jsou často špatně dostupné.
klad Žádné negativní stránky, sice přímo zázrak to není, za vás úklid neudělá :) , ale plní všechny své funkce.
avatar
Soňa
klad Vždy jsem měla pouze třásňový mop a toužila už dlouho po plochém. Musím říct, že se s ním mnohem lépe vytírá a lépe zachycuje nečistoty. Manipulace je jednoduchá, mop je lehký a všude se s ním dobře dostanu. Určitě doporučuji, už si bez něho nedovedu představit každodenní úklid :-)
avatar
Šárka
klad Po mopu od Viledy jsem už nějaký ten pátek pokukovala a tajně doufala, že si jej zde vytestuji. Bohužel se nezadřilo, takže přišla na řadu investice. Mop jsem si zakoupila domů a jsem opravdu nadšená. Úklid je o něco rychlejší, než při vytírání "hadrem na koště". Pěkně se dostane i do rohů. Ideální na plovoucí podlahu. Za mě perfektní pomocník do domácnosti.
klad Jedinou nevýhodu shledávám v trochu těžším kyblíku,ale je to pravděpodobně kvůli tomu systému na ždímání.
klad Neumí vytírat sám, ale i tak je to skvělý pomocník ;)
avatar
Kamila
klad :-) Moc jsem nevgytestovala resp. neměla jsem štěstí, ale máme ho u maminky. Plochý mop Easy Wring Ultramat od Viledy má své přednosti. Dobře se s ním vytírá a lépe zachycuje nečistoty.
klad Na plouvoucí podlahu je dobrý. Hodnotím ho jako povedený pomocník do každé rodiny!!!!
avatar
Kláruš
klad jednoduše super :), díky za možnost tento mop od viledy otestovat :) zdá se být skvělý pomocník při úklidu, skvěle zachytává nečistoty, podlaha je rychle suchá, je skladný. Je super, že se dá mycí návlek hodit do pračky. Díky tvaru se lze skvěle dostat pod postel nebo do rohů místnosti.
klad škoda, že se převažuje lehce na stranu, když ho člověk drží za madlo, možná by to chtělo dvě..
avatar
Karolína
klad Děkuji za možnost ozkouset a zároveň získat do rodiny takového super pomocníka. Mop rozhodně doporučuji, již žádné ohýbání ke ždímání, nasazování hadru, dobře se s ním vytírá, zajede se s ním do každého rohu i kolem zdi, hned se vytírá s větší radostí, dokonce i manžel se zapojil
klad Tyč by mohla být o malinko větší, s manželem jsme oba vysocí a nějaký cm navíc bychom uvítaly
avatar
Zuzana
příloha
klad Plochý mop Easy Wring Ultramat od Viledy je dalším skvělým výrobkem této firmy. Jsem s ním absolutně spokojená, tak jako se všemi výrobky od Viledy, které používám. Jeho plochý tvar perfektně uklidí rohy. Je lehký a dobře padne do ruky. Pedál kyblíku jde snadno a dobře vyždímá mop. Líbí se mi i otvor na vylévání špinavé vody. Rozhodně doporučuji
avatar
Petra
klad Značka Vileda je u nás poměrně dost zastoupena a tento mop je jeden z hlavních pomocníků. Kdo má děti, kočku, manžela a tak dále ocení účinnost a rychlost s jakou se podlahy dostanou do skvělého stavu. Ždímací systém zaručí, že za mopem nezůstávají loužičky a oceňuji také, že s ním vytřete do čista dlažbu, pvc i dřevo. Šikovná rukojeť, akorát velký kbelík a velká vytírací plocha, to jsou velké plusy tohoto výrobku.
avatar
Magda
klad Mop od Viledy jsem si vždy přála vyzkoušet,proto za něj děkuji.
klad Chvíli mi trvalo,než jsem prišla na to, jak zaseknout mop do ždímacího mechanismu.Jinak výborně vyždíme, nikde nestříká,dostanete se se ním dobře do všech rohů.Já jsem spokojená a tento mop doporučuji.
klad Trochu těžší kyblík,převažuje se na stranu
avatar
René
příloha příloha
klad Moc děkuji za možnost tento mop testovat, má nastavitelnou tyč, tak jsem si ho přizpůsobila své výšce, nejsem moc vysoká. Tyč má oko na pověšení, což je také super. Je báječné napustit vodu do kbelíku a poté ždímat a nemusel se máchat ve vodě, již žádné mokré ruce a ohýbání zad. S kolem se dostanu dobře i pod skříně, za což jsem moc ráda. Za mě mohu jen doporučit! Děkuji i za přibalený prostředek a úklid viz foto, vůní konvalinek miluji.
avatar
Iva
klad Plochý mop Easy Wring Ultramat od výrobce Vileda je další z perfektních pomocníků v domácnosti od této firmy. Jsem s tímto mopem absolutně spokojená. Vytírání s tímto mopem už není jen nepříjemnou nutností. Plochý tvar mopu umožňuje perfektně uklidit všechny rohy. Je velmi lehký a dobře se s náím maniouluje.
avatar
Zuzana
příloha
klad Jelikož mě se asi nikdy nepovede žádný mop značky Vileda vyhrát, tak jsem si ho po studiu hodnocení na tomto webu, koupila sama a jsem unešená,j ak lze vytírat lehce a bez námahy. Takže doporučuji všem, kdo nechce lézt u vytírání podlah po kolenou!
avatar
Daniela
klad Plochý mop Easy Wring Ultramat od Viledy je naprosto perfektní. Ostatně jako všechno od Viledy, co jsem kdy použila. Zejména oceňuji jak je lehoučký a jak snadno se s ním manipuluje. Dostanu se s ním absolutně všude. A ždímací systém to je paráda. Šetří naše ruce. Rozhodně všem ženám doporučuji.
avatar
Milena
klad Z tohohle skvělého pomocníka od Viledy jsem naprosto nadšená. Podlaha se s ním vytírá jedna báseň,zajede do každého rohu,nemusím si máčet ruce ve vodě.Nastavitelná tyč je bomba,můžu si nastavit výšku a nekrčit se tak. A podlaha nezůstává mokrá.Doporučuji :)
avatar
Věra
klad Tento mop je úžasný. Mám značku Vileda moc ráda. Je to má oblíbena značka nejen co se týká mopu, ale také houbiček, mikrohadříků a dalších. Tento mop mám doma a vytírá se s ním opravdu snadno. Funguje naprosto bez problému a dostane se všude. Po předchozí zkušenosti s jinou značkou, kde mi tu a tam při úklidu nějaká součástka upadla, už bych Viledu nevyměnila.
avatar
zdeňka
klad Tento mop mám doma a moc dobře se s ním uklízí. Nemusím si máchat ruce v kýblu s hadrem, jen namočím v kýblu a vyždímám ve ždímačce a už jedu. Vytřeno mám opravdu za chviličku. Už si nedokážu představit, že bych vytírala s něčím jiným. Tento mop mohu doporučit všem ženám.
avatar
Jiřina
příloha příloha
klad Tento mop od Viledy se mi moc líbí, jsem ráda za možnost jej vyzkoušet, Ráda umývám podlahu hodně horkou vodou a tak ždímání mopu je výborná vychytávka, navíc má perfektní tvar a dá se s ním dostat pěkně do všech rohů. Mop mohu jen doporučit ! Děkuji.
klad Nic !
Zobrazit více recenzí