Povedlo se testerkám zbavit se vodního kamene díky přírodnímu produktu KAMENKO? Přečtěte si jejich recenze a hodnocení

image
otestováno
Počet recenzí
23
jak jste hodnotily
5
9x
4
9x
3
4x
2
1x
1
doporučuje
78 %
Testováno v období
od 5. 4. 2021
do 21. 4. 2021

KAMENKO         

KAMENKO je přírodní produkt určený k odstraňování a rozpouštění vodního kamene na různých površích.

Při profesionálním použití se používá ke každodennímu čištění povrchů, strojů, přístrojů, zařízení a příslušenství, forem a topných těles.

V domácnosti se používá k odstraňování vodního kamene z povrchů v koupelnách, z kuchyňských spotřebičů, nerezových povrchů a dalších povrchů v závislosti na potřebách.

Je přírodní, 100% biologicky rozložitelný a bez agresivních chemikálií.

Díky tomu není nutné při úklidu používat ochranné prostředky (např. gumové rukavice)


Použití a dávkování:

  • nastříkat přímo na povrch, na kterém se usazuje nebo je usazen vodní kámen, ponořit předměty do KAMENKO nebo je přetřít houbičkou namočenou v KAMENKU
  • nechat působit, dokud se veškerý vodní kámen nerozpustí
  • povrch opláchnout čistou vodouNa celou nabídku produktů Aquagen-eko se můžete podívat TADY.

 

Nezapomeňte Aquagen-eko také sledovat na Facebooku nebo Instagramu 

Hodnocení
23
avatar
Zuzana
Produkt jsem využila na vodní kámen v koupelně. Fungoval skvěle na povrchu jako je plast, vana, dlaždice. Méně účinný byl na nerezu. Velkou výhodou pro mě je ekologická stránka produktu a to, že nemusím chránit před vdechnutím nebo podrážděním kůže. Produkt také nemá výraznou vůni, což je fajn, protože mi některé vůně způsobují migrénu
klad Bez parfermace
klad Neúčinný na nerez
příloha
avatar
Zuzana Zů
Jsem velice nadšená z tohoto přípravku "Kamenko", po nastříkání na vodovodní baterie a další nerezové plochy s ulpělým vodním kamenem zatím nejlepší produkt který jsem kdy použila ,není agresivní na pokožku ani oder není nepříjemně toxický jak to bývá u konkurenčních produktů,vřele doporučuji.
klad celkově výborný prostředek
klad není co se nelíbit
příloha
avatar
Petra
Nemá výrazný chemický zápach. Odstraní vodní kámen dokonale. A ten lesk! To jsem neviděla! Navíc není agresivní vůči kůži. Dokonce mi nevadí jako většina přípravků používaných k úklidu. A ten markantní rozdíl jde vidět na části, kde byl jen nastříkán a setřen a kde ne natolik, že jsem ten rozdíl musela i zachytit. Kdybych nevyzkoušela, nevěřila bych! Prostě must have do každé domácnosti!
klad vše
klad absolutně nic
příloha příloha příloha
avatar
Milan
Výrobek mi sice přišel poštou poškozený,otevřený balíček a trochu obsahu vylitý,jako kdyby někdo zkoumal co v tom je.Vyzkoušel jsem v koupelně a kuchyni a můžu porovnat s ostatními výrobky určené k danému účelu.Co se týče výrobku ohledně reakce na pokožku a vůně oproti jinému výrobku byl bez jakýchkoliv negativních reakcí.Celkový obal,množství a design je super.Učinek o něco lepší než jiný výrobek což dokládá foto před použítím výrobku a po něm.Za mě plná spokojenost
klad design
klad celkový objem
klad snadné užívání
klad vysoká účinnost
klad žádná chemie
klad ekologický výrobek
klad není co vytknout
příloha příloha příloha
avatar
Milena
Jsem alergická na chlor a proto velmi oceňuji, že je KAMENKO přírodním produktem bez chemikálií. Nedráždil mé sliznice, nemusela jsem použít rukavice a přesto kůže netrpěla. Zaznamenala jsem velmi dobré výsledky při čištění nerez zařízení od kamene a usazenin z naší velmi tvrdé vody. Vyhovuje mi snadná aplikace pomocí rozstřikovače a to, že účinek čištění je velmi rychlý.
klad Žádný zápach, který by dráždil sliznice
klad Nedráždí kůži, nemusela jsem použít rukavice
klad Velmi dobré výsledky na nerez zařízení
klad Nezatěžuje přírodu
klad Rychlý účinek
klad Velmi snadná aplikace pomocí rozstřikovače
klad zápory jsem neshledala žádné
příloha
avatar
Lucie
Přípravek jsem obdržela teprve minulý týden. Myslím tedy, že na nějaké hodnocení je ještě brzy. Každopádně výrobek jsem vyzkoušela, myslím, že trošku jsem účinek viděla. Kladně hodnotím, že ačkoliv se špatně stříká, měla jsem od něj ruce, tak žádná reakce pokožky se nedostavila. A taky to, že je bez vůně. To mi vyhovuje více, než převoněná drogerie.
klad Bez vůně
klad Bez alergické reakce
klad Špatně se stříká
příloha
avatar
Jana
Přípravek je účinný tak z 85%. Nerozpustí úplně všechen vodní kámen na zástěnách sprchových koutů (zkoušela jsem na plastové i skleněné zástěně). Aplikace je velmi jednoduchá. Po použití šumí a mírně zapáchá. Při použití jsem nepoužila rukavice a měla jsme mírně vysušené ruce. Doporučila bych rozhodně na vodovodní baterie, kde funguje skvěle.
klad Funkčnost
klad Účinnost na sprchových zástěnach
příloha
avatar
Milena
Produkt mě zaujal ze dvou důvodů, je přírodní a jelikož v naší oblasti máme hodně tvrdou vodu, silné a účinné prostředky na vodní kámen se vždy hodí. Ačkoliv neobsahuje výrobek žádnou chemii dokázal si s kamenem poradit, i když doba působení musela být delší. Trochu kamene ještě zůstalo, ale po dalším použití by již měl být zcela pryč. Vodovodní baterie zůstala po použití krásně lesklá a osvědčil se i při úklidu kuchyně. Musím ocenit také to, že nezapáchá a nedráždí jako jiné výrobky, které mohou být i agresivní.
klad přírodní, bez chemikálií
klad účinný na vodní kámen
klad nezapáchá
klad je nutné nechat působit delší dobu či použít více prostředku
příloha příloha
avatar
Marcela
Přípravek Kamenko mě velmi mile překvapil. Stačilo nastříkat, nechat chviličku působit a pak jen lehce setřít a výsledek byl perfektní již po prvním použití. Líbí se mi, že je přípravek ekologický, nesmrdí a je bez chemie. Co je velké PLUS, že není potřeba při čištění používat gumové rukavice. Určitě vyzkouším i další přípravky z nabídky. Doporučuji!!!
klad Bez chemie
klad Nesmrdí
klad Perfektně čistí
klad Ekologický přípravek
klad Není potřeba použí ochranné rukavice
klad Nedráždí pokožku
klad Není nic co by se mi nelíbilo
příloha
avatar
Renáta
KAMENKO je zcela přírodní, velmi dobře se aplikuje, nedráždí pokožku, nevydává nepříjemný zápach, ale při nádechu mírně dráždí dýchací cesty. Velmi dobře odstraní jednotýdenní běžný vodní kámen v domácnosti (máme velmi tvrdou vodu, takže musíme odkameňovat každý týden) z WC, umyvadla, varné konvice.... Pokud je ale vodní kámen dlouhodobější, tak si s ním neporadí - ani po několikerém nástřiku. Za mě je mnohem účinnější obyčejný ocet, který zabere po prvním použití je cca 50x levnější.
klad přírodní, ekologický
klad snadná aplikace
klad nedráždí pokožku
klad odstraní dobře začínající vodní kámen
klad nepůsobí na větší vrstvy vodního kamene
klad vysoká cena
příloha příloha
avatar
Hanka
Přípravek hned po prvním použití odstranil hrubý povrch ve wc míse, včetně rezavého zabarvení. Nezapáchá, nedráždí pokožku ani sliznici. Moc mě potěšilo, že nemusím dlouho čekat na výsledek. Účinkuje opravdu rychle. Nic jiného ve své domácnosti jsem zatím nepotřebovala očistit, ale určitě dám vyzkoušet i svým dcerám.
klad Nezapáchá, nedráždí sliznici
klad Rychlý účinek
klad Nic
příloha
avatar
Kateřina
Dlouho jsem bojovala s vodním kamenem ve sprchovém koutě, převážně na skle a nerezových profilech. Po vyzkoušení Kamenka už nic jiného nekoupím. Kamenko jsem nastříkala, nechala 20 minut působit a poté vzala vlhkým hadříkem a převážně všechen vodní kámen byl pryč. Velikou výhodou oproti chemickým přípravkům je, že po uplynutí 20 minut jsem se mohla pohybovat v uzavřeném sprchovém koutě bez zakrytých dýchacích cest, jelikož nebylo naprosto nic cítit. Další velké plus, že jsem nemusela použít rukavice, po kterých mám pak neskutečně vysušené ruce. Za mě super přípravek. Určitě vyzkouším i další přípravky od tohoto výrobce a doporučím ve svém okolí.
klad Bez chemického zápachu
klad Šetrný k pokožce
klad Velmi účinný
klad Nemám co vytknout
příloha
avatar
Irena
S přípravkem jsem velmi spokojená. Vyzkoušela jsem ho jak v koupelně na umyvadle i vaně, v kuchyni na nerezovém povrchu. Ze všeho jednoduše vodní kámen odstranil. Povrch byl čistý a lesklý. Prostředek mi nevyvolal žádnou reakci na pokožce. Prostředek po ničem nevoní ani není cítit žádná chemikálie. Velké plus má za to že je přírodní.
klad balení
klad složení
klad konzistence
klad nic
příloha
avatar
Markéta
přípravek absolutně bez vůně, a bez jakékoliv reakce pokožky při použití, účinnost je velmi dobrá - použila jsem přímou aplikaci i aplikaci přes houbičku, bohužel mi dorazilo s poškozeným rozprašovačem a aplikace byla tedy mírně nepohodlná, výrobek určitě doporučuji, protož je poměrně účinný, ale nemám zkušenosti s podobnými výrobky
klad účinnost, při pravidelném použití určitě místa vyčistí lépe
klad poničený aplikátor
klad jde o polský výrobek, ocenila bych návod k použití v češtině, pokud by byl součásti testovacího balíčku
příloha příloha příloha příloha
avatar
Renata
Kamenko je velmi účinná, bez vůně, přírodní, rychle rozpouští vodní kámen, stačí nastříkat a za 5 minut setřit nebo opláchnout vodou. Po setření odpuzuje vodu a voda se na daném předmětu neudrží. Po vyčistění je např. koupelnová baterie krásně lesklá, odpadá drbnutí koubičkou a povrch je jako nový. Skvělý je rozprašovač, který se dostane do všech koutů (cílený doktřik všude). Nezaznamenala jsem žádné vysušení a reakci na pokožku. Opravdu skvělé. Přikládám foto před a po aplikaci.
klad Skvěký rozprašovač
klad bez chemie
klad bez aroma
klad funkčnost
klad rychle rozpouští vodní kámen
klad nemusí se drhnout houbičkou
klad šetrně k pokožce
klad věci/předměty jako nové
klad nic
příloha příloha příloha příloha
avatar
Marie
Měla jsem možnost otestovat přírodní produkt k odstranění a rozpuštění kamene. Použila jsem ho v koupelně a na wc. Postříkala jsem všechny plochy, které na sobě nesly znaky vodního kamene. Na některých místech byl účinek rychlejší, jinde se mi zdálo, že se nic neděje. Přestříkala jsem tedy místo znovu a nechala působit delší dobu. Poté jsem opláchla vodou a vytřela do sucha. Musím konstatovat, že vodní kámen zmizel. Prostředek tedy funguje. Líbilo se mi i to, že jsem si nemusela při aplikaci nasazovat rukavice, nebylo potřeba. Kamenko neobsahuje ani chemii, ani aromata, která by dráždila pokožku.
klad Líbí se mi, že Kamenko neobsahuje ani chemii, ani aromata.
klad Nic
příloha
avatar
Josef Vobornik
ekologické užití přípravku nezatěžování životního prostředí a možnost práce s přípravkem bez rukavic,je učinný na chromované a nerezové předměty,dobře použitelný na keramické obklady koupelny i wc,dobrou volbou je použití rozprašovače,malou nevýhodou je délka pusobení
klad široké užití
klad málo voní
příloha
avatar
Marie
Produkt je velmi účinný, odstraní dobře vodní kámen, srovnatelně s chemickými produkty. Tento produkt však nedráždí, příjemně voní. Hlavní výhodou pro mě je, že se nemusím bát, že špatně vypláchnu například vanu a děti se mi osypou. Velmi Doporučuji!
klad Vůně
klad Bez chemických přísad
klad Nedráždí
klad Nepění
příloha
avatar
Irena
účinnost přípravku Kamenko mi vyhovuje,je přírodní,bez chemických přísad,snadná aplikace postřikem míst a žádná reakce na pokožku .Nechala jsem 3-4 dny usazovat vodní kámen,abych mohla lépe posoudit účinek přípravku.Sníky,které přikládám jsou popsané "před" a "po".Na snímku sprchy je hůře vidět vod.kámen,ale jsou to světlá místa po obvodu .Protože je přípravek přírodní,neobsahuje žádnou " vůni",na kterou jsme u některých přípravků my ženy zvyklé.Kamenko bych dopuručila těm,kteří jako já s vodním kamenem bojují.
klad účinek
klad jednoduchá aplikace
klad asi mi trochu chybí nějaká ta vůně
příloha příloha příloha příloha
avatar
Veronika
Produkt opravdu skvěle funguje, člověk nemusí vůbec dlouho čekat a vodní kámen se rozpustí. Řekla bych, že to trochu zasyčí, když se přípravek nanese. Co se týče "vůně" je trochu cítit jakoby po octu, ale jen lehce (mám dost citliví nos :)). Ruce vysušuje minimálně
klad opravdu funguje i na větší nános vodního kamene
klad možná vůně, ale to vykompenzuje skvělá funčnost
příloha příloha
Zobrazit více recenzí