Dopřejte si dobrou kávu i během hektických rán! Otestovali jsme kávovar Beko Caffe Experto

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotily
5
8x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 13. 11. 2023
do 3. 12. 2023

Zpříjemněte si rodinné chvilky lahodnou kávou. Díky automatickému kávovaru Beko CEG7302B připravíte kávu snadno stiskem jednoho tlačítka, a přitom bez kapslí! Výběr typu kávy vám usnadní barevný dotykový displej. Další funkce, jako je třeba nahřívání šálku, jsou příjemným bonusem navíc.

Jednoduchá příprava kávy jedním tlačítkem s kávovarem Beko CaffeExperto

Řadu kávovaru CffeExperto spojuje jednoduchá příprava kávy, snadné ovládání přes dotykový displej a hlavně povedený design.

Vlastnosti

  • Rychlé ovládání s přímou volbou typu kávy: Velký dotykový displej přehledně zobrazuje všechny typy kávy, které lze připravit. Stačí vložit hrneček, dotknout se typu kávy, který chcete připravit, a je to.
  • Tlak čerpadla 19 bar: Během přípravy kávy dosahuje tlak čerpadla až 19 baru, čímž dochází k vyšší extrakci kávy. Výsledkem je pak plná intenzivní chuť a výrazná káva, kterou si vychutnáte zejména v ristrettu a neztratí se ani při přípravě káv s mlékem.
  • Snadné nahřátí šálku: Možnost nahřátí šálku, aniž by se do něj musela dávat horká voda nebo se musel ohřívat v mikrovlnce, je snadný způsob pro udržení správné teploty připraveného espressa.
  • Objem kávy podle vás: Někdo upřednostňuje maličké ristretto, někdo zase větší šálek kávy. V nastavení kávovaru proto lze upravit objem kávy, který bude kávovar dávkovat tak, jak vám vyhovuje.
  • 13 úrovní hrubosti mletí kávy: Kávový mlýnek má 13 poloh nastavení stupně mletí kávy od nejhrubší po nejjemnější. Nastavením stupně hrubosti mletí tak můžete získat přesně tu chuť kávy, jakou preferujete.
  • Intenzita podle chuti: Volba intenzita kávy upraví, kolik zrnkové kávy kávovar namele. Pro standardní intenzitu připraví kávu z 8 g kávových zrn, pro intenzivnější pak z 10 g.
  • Rychlé a snadné čištění: Předností kávovarů Beko je snadná údržbaotevírá se zepředu, návod k čištění má uvedený uvnitř, odkapovou misku a misku na kávové pelety lze vyjmout zvlášť a součástí je také program pro čištění a dekalcifikaci.


Více informací TADY.


Hodnocení
10
avatar
Věra
Intuitivní snadná obsluha, dotykový displej, ikonky upozorňující na nutnost vyčištění nádoby na sedliny nebo nutnost dolití vody, elegantní design, to jsou hlavní výhody. Expresso má intenzivní chuť, je možno si volit mezi silnější a slabší variantou espressa v závislosti na množství kávových zrn. Tryska na naplňování mléka vytváří dokonalou pěnu. Kávovar se sám od sebe čistí, jen trysku na mléko je třeba po použití vyčistit přiloženým kartáčkem popřípadě hadříkem, který je také součástí balení.
klad Design, jednoduchá obsluha
klad Intenzivní chuť espressa
klad Možnost napěnění mléka tryskou
klad Možnost použití i předem mleté kávy
klad Poněkud hlučný mlýnek na kávu
příloha
avatar
Pavlína
S kavovarem jsem spokojena..prekvapilo mě jednoduche ovládání a přehledný pěkný digitalni displey, meli jsme kavovar jen na cudliky, ale tohle se mi libi víc,působí to designově…vyhovuje mi velká nadobka na vodu, která pojme až 2 litry. Super je také možnost nahřátí šálku..u kavy si můžete navolit silu kavy a množství vody. libi se mi též možnost automatického samocisteni a odvapnění..káva je vyborna..jen bych brala kdyby u kavovaru byla nějaka nadobka kde bych mohla naslehat mleko
klad Velikost nadrzky na vodu
klad Možnost nahřátí šálku
klad Parní tryska
klad Režim čištění a odvápnění
klad krásný design s digitálním displayem
klad absence nadobky k našlehání mléka
příloha
avatar
Lucie
Snadné ovládání kávovaru. Velice příjemné a jednoduché uživatelské menu, kde si můžete vybrat z klasických druhů kávy. Naprosto dostačující zásobník na vodu a kávu. Snadný způsob nastavení hrubosti mletí. Naprosto skvělý design, který se hodí do každé kuchyně nebo kanceláře. Při prvním používání, uživatel neví, jak velký šálek zvolit.
klad jednoduchý uživatelský profil
klad velikost zásobníku na vodu a kávu
klad design
klad příliš vody na propláchnutí
klad nevím kolik ml vody je na druh kávy
příloha

Přílohy

IMG_5518.mov
avatar
Romana
Kávovar BEKO přišel velmi dobře zabalený, zaručovalo to poměrně dobře jeho doručení bez případného poničení při přepravě. Jeho design je příjemně elegantní a moderní. Ocenila jsem jeho velký displej, který se na mě krásně rozsvítil, když jsem kávovar zapojila do zásuvky a spustila start. Možná bych ocenila trošku delší šňůru pro zapojení do zásuvky. Podle obrázků, které se mi zobrazily na displeji, bych asi neměla žádný problém si kávu bez instrukcí a návodu uvařit, nicméně jsem si zběžně návod prošla. Návod je v několika jazycích, ale hlavně je v českém jazyce, což zaručuje opravdu každému, že se zorientuje. Po výběru velikosti mé oblíbené kávy a výběru větší intenzity chuti kávy se mi do hrnečku připravila lahodná káva, kterou jsem opravdu s chutí vypila. Každý si může navíc upravit svou oblíbenou dávku kávy a vody. Za mě velká spokojenost.
klad snadné zapojení přístroj
klad jednoduché ovládání
klad dostupná cena
klad kratší šnůra pro zapojení do zásuvky
klad chybějící hodiny na displeyi
příloha příloha příloha
avatar
Lucie
Na kávovaru oceňuji snadnost samoobsluhy, není to nic těžkého na ovládání. Zajímavostí je nahřívač šálků, to jen tak takový kávovar nemá, ale upřímně mi nepřijde, že by zase tak moc nahříval. Výběr nápojů není sice úplně malý, ale pro někoho, kdo má rád kávu s mlékem, tak mu stačit nebude, škoda, že není pěnič mléka vyřešen lépe a uživatelsky příjemněji.
klad Design
klad Obsluha přístroje
klad Snadné čištění
klad Parní tryska na pěnění mléka
příloha
avatar
Dagmar
Černá barva a lesklý, celkem velký ovládací displej působí elegantně. Snadné intuitivní ovládání stisknutím obrázku na displeji umožní i slabozrakým přípravit 5 přednastavených druhů kávy. Použitím parní trysky vyrobíme pevnou pěnu z mléka, čímž se nám kávový repertoár značně rozšíří. Dobře se čistí. Pro vysypání zásobníku na lógr dostaneme zvukový povel. Vzhledově se hodí do jakéhokoli většího interiéru. Velikostí předčí většinu kávovarů. Nedoporučujeme jej tudíž do malé kuchyně. Přesto jsem ráda, že jsme do něj šli.
klad Jednoduché ovládání
klad Displej s většími obrázky kávy
klad Snadná údržba
klad Elegantní vzhled
klad Tryska na napěnění mléka
klad Prostě se nám líbí.
klad Je dost velký.
klad Čištění mléčné trysky před použitím. Kdo nečte dobře návody, má vodu v mléce
klad Káva není horká.
příloha příloha

Přílohy

Kafe.mp4
avatar
Alena
Obsluha bez potíží snadná zmáčknu čudlík dle výběru kávy, velikosti, udržba je až častá--časté čištění a proplachování po každém vypnutí, zapnutí , ale to je jediná nevýhoda. Jinak čisté namletí kávy , nastavení hrubosti vše nám vyhovuje. Desink bezva. veikost taktéž.
klad barva
klad jednoduchost obsluhy
příloha
avatar
Petr
Kávovar mě mile překvapil svým designem, přípravou kávy, rychlostí přípravy kávy a nahřívání šálků.. vyhovuje mi také nastavení vody. Čištění kávovaru je taky zcela jednoduché, stačí se řídit návodem kde najdete vše potřebné, určitě bych doporučil kávovar dále:)
klad design
klad Rychlost
klad Nahřívání šálků
klad Mletí kávy
klad Nemožnost nastavit capuccino nebo jiné druhy kávy s mlékem
klad Musíte si koupit konvičku na mléko
příloha příloha příloha příloha
avatar
Zuzana
Automatický kávovar s elegantním designem a propracovaným-jednoduchým systémem ovládání, které je řešeno velkým dotykovým displejem na předním panelu, na kterém si zvolený nápoj můžete vybrat jediným dotykem. Zásobník na vodu je odnímatelný a je umístěn v zadní části přístroje, zásobník na zrnkovou kávu je umístěn v horní části, nádobku na mléko nenajdete – místo ní je kávovar vybaven tryskou na zpěnění mléka. Předností kávovaru je možnost nastavení intenzity chuti kávy, množství vody, hrubosti namletí kávy. Samozřejmostí toho kávovaru je i funkce samočištění a automatického odvápnění a předností funkce nahřívání šálků. Kávovar na první pohled působí profesionálně, ale i laik hned pochopí jeho jednoduché ovládání i údržbu. Otevírá se velice jednoduše zepředu, má odnímatelnou odkapovou misku i nádobu na kávovou sedlinu. Vytvoří voňavou kávu rychlostí blesku-zmáčknutím jednoho tlačítka, aniž bych složitě musela něco nastavovat a odpoledne bádat nad tím, jak nejlépe přístroj vyčistit.
klad jednoduché ovládání, intuitivní
klad snadná údržba
klad snadné rozebrání výrobku
klad funkce nahřátí šálků
klad trošku hlučný, ale s tím se u mletí kávy počítá
klad milovníci cappuccina budou postrádat nádobku na mléko
příloha
avatar
Marketa
Pro kávovar Beko jsem se rozhodla hlavně kvůli jeho vzhledu, snadnosti ovládání a jedni ze zásadních parametrů byl také šlehač mléka. Uvedení kávovaru do provozu bylo velmi snadné i bez návodu, ke kávovaru je ale velmi přehledný návod. Má krásný velký dotekový displej Voda se velmi snadno doplní vyjmutím zásobníku na vodu. Kávová zrna se snadno dosypou a velice chválím těsnící víko, aby káva nezvětrala a zachovala si svoji vůni. Mléko si snadno vyšleháte buď přímo v hrnku a nebo v konvičce na mléko. Díky tomu, že na mléko není potřeba žádná nádoba a hadičky, je velice snadná údržba a “čištění”, stačí otřít hadříkem.
klad Velký dotekový displej
klad Šlehač mléka
klad Vzduchotěsné víko na zrna
klad Vyjímatelný zásobník vody
klad Snadné čištění
klad Nemám co vytknout
příloha příloha

Přílohy

IMG_2357.mov
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel