Dopřejte si dobrou kávu i během hektických rán! Právě testujeme kávovar Beko Caffe Experto

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
10
konec testování
3. 12. 2023

Zpříjemněte si rodinné chvilky lahodnou kávou. Díky automatickému kávovaru Beko CEG7302B připravíte kávu snadno stiskem jednoho tlačítka, a přitom bez kapslí! Výběr typu kávy vám usnadní barevný dotykový displej. Další funkce, jako je třeba nahřívání šálku, jsou příjemným bonusem navíc.

Jednoduchá příprava kávy jedním tlačítkem s kávovarem Beko CaffeExperto

Řadu kávovaru CffeExperto spojuje jednoduchá příprava kávy, snadné ovládání přes dotykový displej a hlavně povedený design.

Vlastnosti

  • Rychlé ovládání s přímou volbou typu kávy: Velký dotykový displej přehledně zobrazuje všechny typy kávy, které lze připravit. Stačí vložit hrneček, dotknout se typu kávy, který chcete připravit, a je to.
  • Tlak čerpadla 19 bar: Během přípravy kávy dosahuje tlak čerpadla až 19 baru, čímž dochází k vyšší extrakci kávy. Výsledkem je pak plná intenzivní chuť a výrazná káva, kterou si vychutnáte zejména v ristrettu a neztratí se ani při přípravě káv s mlékem.
  • Snadné nahřátí šálku: Možnost nahřátí šálku, aniž by se do něj musela dávat horká voda nebo se musel ohřívat v mikrovlnce, je snadný způsob pro udržení správné teploty připraveného espressa.
  • Objem kávy podle vás: Někdo upřednostňuje maličké ristretto, někdo zase větší šálek kávy. V nastavení kávovaru proto lze upravit objem kávy, který bude kávovar dávkovat tak, jak vám vyhovuje.
  • 13 úrovní hrubosti mletí kávy: Kávový mlýnek má 13 poloh nastavení stupně mletí kávy od nejhrubší po nejjemnější. Nastavením stupně hrubosti mletí tak můžete získat přesně tu chuť kávy, jakou preferujete.
  • Intenzita podle chuti: Volba intenzita kávy upraví, kolik zrnkové kávy kávovar namele. Pro standardní intenzitu připraví kávu z 8 g kávových zrn, pro intenzivnější pak z 10 g.
  • Rychlé a snadné čištění: Předností kávovarů Beko je snadná údržbaotevírá se zepředu, návod k čištění má uvedený uvnitř, odkapovou misku a misku na kávové pelety lze vyjmout zvlášť a součástí je také program pro čištění a dekalcifikaci.


Více informací TADY.


Vybrané testerky

avatar
Zuzana V.
avatar
alus
avatar
Lucie Š.
avatar
Romana N.
avatar
Pavlína L.
avatar
Jsem D.
avatar
Lucie N.
avatar
Marketa S.
avatar
Věra K.
avatar
Petr K.
zobrazit všechny přihlášené
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel