Otestujte s námi komplexního pomocníka do kuchyně - Kuchyňský robot Kenwood KWL 90.244SI z řady Titanium Chef Patissier XL s Food processorem

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
6
Přihlásit se můžete do
26. 9.
23:00
konec testování
7. 10. 2021

Koho hledáme

Hledáme 6 testerek z České republiky, které si zakoupí a otestují Kuchyňský robot Kenwood KWL 90.244SI se slevou 30 %.

  • Finální cenu po slevě najdete v přihlašovacím dotazníku skrz tlačítko "PŘIHLÁSIT SE K TESTOVÁNÍ PRODUKTU".

Kuchyňský robot doma otestují a poté se s námi podělí o svou recenzi zde na webu, na Heureka.cz a na Mall.cz    

Podle čeho vybíráme

Při přihlašování do testování, prosím vyplňte krátký dotazník a potvrďte, že máte vážný zájem o nákup Kuchyňského robota Kenwood KWL 90.244SI.

Redakce ze všech odpovědí vybere 6 testerek, kteří získají slevu 30 % na nákup produktu.

Upozorňujeme, že přihlášení do testování je závazné a souhlasíte tím se zakoupením Kuchyňského robota Kenwood KWL 90.244SI !

Kuchyňský robot Kenwood KWL 90.244SI z řady Titanium Chef Patissier XL

Představujeme vám nový multifunkční přístroj Titanium Chef Patissier XL KWL90.244SI, díky kterému se každý vášnivý kuchař může stát expertem na pečení. Má nejen vkusný design, který bude vaší kuchyni slušet, ale s tímto inteligentním pomocníkem můžete doma vážit, míchat, hníst i ohřívat v jednom stroji. Tohle je víc než obyčejný mixér, tento kuchyňský robot vám pomůže vyniknout i v těch nejsložitějších receptech, a to vše po otočení jediného tlačítka.

Používání je pohodlné díky jednoduchému výklopnému rameni a inteligentnímu systému pro regulaci rychlosti otáček. Plynulé nastavení rychlosti a pulzní funkce umožní snadno přizpůsobit pracovní tempo přístroje na míru vašim potřebám. Díky speciální funkci připravíte během několika okamžiků krémy a hmoty, které standardně vyžadují velmi pomalé míchání. Zatímco na nejvyšších otáčkách precizně vyšleháte tuhý sníh z bílků. Efektivní práci usnadňuje podsvícený regulátor.

Základem robotu je nerezová mísa o objemu 6,7 l, která umožňuje přípravu jídel pro celou rodinu. Provedení z nerezové oceli zaručuje efektivní distribuci tepla v míse. Má pohodlná a tepelně odolná pogumovaná držadla, která chrání před popálením. Maximální kapacita na vaření je až 3 litry a pojme 4,55 kg koláčového těsta, 16 vaječných bílků (560 gramů), 2,56 kg tuhého těsta nebo 910 gramů mouky na výrobu pečiva. Praktická odměrka uvnitř mísy usnadňuje odměření vybraného množství surovin.

Součástí příslušenství je Food Processor. Nádoba je vyrobena z vysoce odolného materiálu Tritan™ a sekací nože z nerezové oceli. Součástí balení je také šest precizních krouhacích disků: jemné plátky (2 mm), silné plátky (4 mm), jemné krouhání (3 mm), hrubé krouhání (5 mm), disky Julienne na tenké nudličky (5 mm) a disk na strouhání vhodný na parmazán nebo brambory.


Více informací najdete TADY.