KK arašídy s mořskou solí Alika

image
otestováno
Počet recenzí
137
jak jste hodnotily
5
119x
4
15x
3
1x
2
2x
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 18. 12. 2014
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje prvních sto, které se přihlásí po testovací výzvě a přijdou si arašídy osobně vyzvednout do Pracoven. Testujeme v Pracovnách ŽENY s.r.o. v Praze, Brně, Táboře, Chrudimi a v Teplicích. Arašídy získá 20 testerek z každé Pracovny ŽENY s.r.o. Testovací výzva padne ve středu 17. prosince mezi 10 a 11 hodinou. [*] [*] [*]

Společnost ALIKA přináší na trh novinku v oblasti oříškových pochutin. Oblíbené a nezaměnitelné arašídy pod značkou KK jemně solené mořskou solí.

Arašídy pochází z čínské provincie Shandong a jsou praženy tradičním asijským způsobem. Balení ve vakuové plechovce zaručuje zachování té nejlepší chutě a vůně po celou dobu trvanlivosti. Plechovka je prakticky znovu-uzavíratelná a díky tomu můžete vychutnávat oříšky i několik dnů.

Nyní k zakoupení v sítích Penny, Billa, Makro a Ahold.

A to nás láká – ARAŠÍDY KK!

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
137
avatar
Lenka
klad Arašídy v plechovce jsem poprvé jedla u známých a tak moc mi chutnaly, že jsem si je musela koupit sama. Překvapila mě jejich chuť, byla taková jiná než u sáčkových arašídů, taková lepší a chutnější :). A hlavně jsou dostupné cenově. Doporučuji je :)
avatar
Pavlína
klad Arašídy v plechovce jsou jemnější, měkčí a lahodnější než ze sáčku. Velkou výhodou je také doza, ze které můžete arašídy rovnou podávat a nešpiníte již nádobí. Skvělé na rodinné oslavy a posezení s přáteli u sklenky vína. Mohu jen doporučit.............
avatar
Antonín
klad Arašídy KK mají svoji nezaměnitelnou , specifickou chuť a křupavost. Vyznačují je dlouhými velkými ořechy, které nejsou nikdy polámané, nebo dokonce spálené. Jsou pro nás volbou číslo jedna při pořádání oslav, nebo jakékoliv jiné příležitosti pohoštění přátel. Mezi arašídy jsou top.
příloha
avatar
Věra
klad Kdo by neznal KK arašídy s mořskou solí Alika. Pamatuji si ještě na reklamu - arašídy KK a to mě láká :) Je to dobrá značka, která se udržela po mnoho a mnoho let na trhu díky své kvalitě nejen arašídu, ale také obalů. Arašídy jsou velmi chutné a krásně křupavé!
avatar
Martin
klad Do této limitované edice arašídů KK byla přidána mořská sůl, která není v arašídách obvyklá, a proto mají zajímavou, specifickou chuť. Ořechy jsou velké, nerozbité, krásně křupavé a příjemně voní. Výhodou této plechovky je nejen cena v poměru k množství, ale hlavně obsahuje víčko, které se dá opakovaně zavřít a uchovat arašídy stále čerstvé.
příloha
avatar
Soňa
klad Arašídy KKjsou volbou číslo jedna při pořádání oslav, párty, nebo i jako pohoštění pro návštěvu, nebo chuťovka k televizi. Plechovka se dá znovu a znovu zavírat, takže si ořechy dlouho zachovají svou čerstvost. Na skus jsou akorat, ani moc tvrdé, ani měkké, nejsou mezi nimi ani spálené a hořké. Jeden ořech je jako druhý. Jsou skvělým pochunáním, osolené tak akorat.
avatar
Iva
klad KK arašídy s mořskou solí Alika vynikající pochoutka, která potěší všechny milovníky oříšků. Výborně se chodí na párty, pro návštěvu a nebo jen tak k televizi na mlsání. jsou jemně solené a výborně chutnají. Obal upoutá na první pohled a dá se znovu uzavřít což je moc výhodné.
příloha
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Michaela
klad Tyto arašídy jsem zakoupila včera a dnes už je plechovka prázdná. :-) Má 227 gramů, a stojí kolem 40 Kč. Oproti neznačkovým arašídům, které stojí stejnou cenu a je jich půl kila, jsou ale chutnější. Nejsou přesolené-jsou tak akorát. Z jiných obyčejných arašídů mám popraskané rty od příliš mnoha soli. Také jsou vypraženější - nejsou tak bledé, jako obyčejné, a hezky křupou. Jsou takové 'prozdušněnějšíí', jakoby 'nadýchaněhší', jestli to tak jde říci u arašídů - zkrátka hezky křupnou, přesto nejsou tvrdé. Dělá se i v sáčku po 50 gramech. Ale co jsem porovnávala ceny, tak i přesto, že by si mohl někdo myslet, že platí víc za plechovou pikslu, tak se cenově na počet gramůvvyplatí koupit plechovku. Plechovka jde znovu uzavřít plastovým víčkem (no ale vydržte to po 50 gramech zavřít) :-D.
příloha
avatar
Kamila
klad KK arašídy s mořskou solí Alika kupujeme na každou oslavu. Chutnají dospělým, ale poperou se o ně i děti. Balení v dóze mi vyhovuje více, jak v pytlíčku. Pokaždé se rychle sní - to je jediná nevýhoda. Jsou solené tak akorát. Nejsou mastné. Chutnají moc dobře - ochutnejte i vy!!!!
avatar
Jitka
klad Arašídy jsou univerzálním "ďobem" pro každou příležitost a občas je koupíme. U těchto mne zaujalo balení v dóze, čímž se liší od těch zabalených v běžných sáčcích. Chuťový i celkový dojem je ale jinak zcela srovnatelný s ostatními běžně dostupnými arašídy. Neurazí ani nijak zvlášť nenadchnou...
avatar
Petra
klad KK arašídy s mořskou solí Alika jsme vyzkoušeli na Silvestra jako mlsání k televizi. KK arašídy nám moc chutnali a potěšili nás tím, že nejsou přesolené a tolik mastné jako konkurenční výrobky. Byli jsme moc spokojení a určitě moc doporučujeme..:)
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Bibika
klad Doma milujeme celá rodina, doporučujeme úplně celá naše rodinka!!!:-*:-*:-*
klad
klad
avatar
Bibika
klad Doma milujeme celá rodina, doporučujeme úplně celá naše rodinka!!!:-*:-*:-*
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad výborná chut vecer k telce i někam na párty nebo oslavu skvělé
klad
avatar
Daniela
klad KK arašídy s mořskou solí Alika jsou jednoznačně nejlepší arašídy co jsem kdy měla. Chutnají výborně, křupají tak akorát nejsou přesolené, což je pro mě velké plus. Skvělé je i jejich praktické balení s víčkem, takže se dají krásně uzavřít , nerozbijí se a nerozsypou. Často si je kupuji a všem je mohu jedině doporučit.
Zobrazit více recenzí