KK arašídy s mořskou solí Alika

image
otestováno
Počet recenzí
137
jak jste hodnotily
5
119x
4
15x
3
1x
2
2x
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 18. 12. 2014
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje prvních sto, které se přihlásí po testovací výzvě a přijdou si arašídy osobně vyzvednout do Pracoven. Testujeme v Pracovnách ŽENY s.r.o. v Praze, Brně, Táboře, Chrudimi a v Teplicích. Arašídy získá 20 testerek z každé Pracovny ŽENY s.r.o. Testovací výzva padne ve středu 17. prosince mezi 10 a 11 hodinou. [*] [*] [*]

Společnost ALIKA přináší na trh novinku v oblasti oříškových pochutin. Oblíbené a nezaměnitelné arašídy pod značkou KK jemně solené mořskou solí.

Arašídy pochází z čínské provincie Shandong a jsou praženy tradičním asijským způsobem. Balení ve vakuové plechovce zaručuje zachování té nejlepší chutě a vůně po celou dobu trvanlivosti. Plechovka je prakticky znovu-uzavíratelná a díky tomu můžete vychutnávat oříšky i několik dnů.

Nyní k zakoupení v sítích Penny, Billa, Makro a Ahold.

A to nás láká – ARAŠÍDY KK!

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
137
avatar
Lenka
klad Tyto arašídy znám a kupuji pravidelně k televizi pro přítele nebo v rámci rodinných setkání. Jsou kvalitní a dobré, jejich chuť je bezkonkurenční. Pánové z rodiny by snesli více soli , mě chutnají takto .
avatar
Ludmila
avatar
Anna
avatar
Jana
klad Vcelku pěkné dvoubalení arašídů mi udělalo opravdu radost. Arašídy "na zobání" máme doma rádi všichni. Tyto od Aliky jsou příjemně tvrdší, tak akorát slané, navíc v praktické dóze vhodné rovnou k podávání...
avatar
Ludmila
avatar
Monika
avatar
Věra
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
Iveta
klad KK arašídy s mořskou solí Alika jsou chuťově vynikající. Arašídy jsou pevné a zdravé. Již na první pohled je vidět, že se jedná o kvalitní produkt. Jsou osoleny mořskou solí (obsah 1%), která je pro chuťové pohárky jemnější než klasická sůl. Balení je praktické – plechovka s uzavíratelným víčkem, takže ji lze zpětně zavřít. Chtěla bych upozornit, že se jedná o návykový produkt, protože u jedné arašídy rozhodně nezůstanete :-) Tento produkt může počítat s tím, že se naše rodina stane jeho pravidelným konzumentem.
avatar
Alena
klad Arašídy KK s mořskou solí jsou skvělé.
klad Všem moc chutnali, slyšela jsem jen samou chválu. KK arašídy máme rádi a novinka s mořskou solí nás příjemně překvapila, určitě je budeme kupovat. Moc děkuji za testování!
avatar
renata
avatar
Markéta
klad Arašídy KK jsou dobrá klasika. Plechovka se malinko hůř otevírala, ale jinak výborná chuť. Nedokážu si představit, co by mohl člověk arašídům vytknout. Všem na návštěvě chutnali a arašídy byly hned pryč.
avatar
Hana
klad Musím říct, že KK arašídy se u nás dlouho "neohřály", zmizely záhy po otevření plechovičky. Na jiných značkách mi vadí chuťový "ocásek", KK arašídy mají úžasně vyrovnané chutě chytré horákyně, ani moc slané, ani moc mastné, ani moc pražené... prostě tak akorát. Jsou tak dobré, že není možné po nich přibrat :)
avatar
Jana
klad Oříšky jsou výborné. Nejsou mastné, tvrdé pro mě tak akorát,příjemně slané. Arašídy KK kupuji běžně, ale tyto s mořskou solí jsem měla poprvé a jsou moje nejoblíbenější. Určitě doporučuji všem, kteří mají rádi arašídy vyzkoušet i tyto.
avatar
Lucie
klad Z těchto arašídů jsem naprosto nadšená.Mají praktické balení ( plechovka se dá použít i pak) vydrží v ní stále křupavé. Chuť je slaná akorát a arašídy opravdu křupou;-) snědli jsme skoro celou ple hovku na posezení;-) opravdu doporučuji ochutnat.Už nebudete chtít jiné;-)
avatar
Zuzana
klad Děkuji za možnost testování. U nás se po oříškách jen zaprášilo :-). Oceňuji jak chuť tak tvrdost - nemáme rádi takové ty "měkké" oříšky :), praktické zavírání jsme pořádně ani nevyzkoušeli, díky tomu jak jsou oříšky dobré :). Arašídy doporučuji a určitě je domů zakoupím znova :-)
avatar
Lucie
klad Všeobeně ořechy jím pouze výjimečně a to pouze některé druhy. Arašídy s mořskou solí Alika mě moc chutnaly, nebyly přesolenné ani mastné, jako některé jiné arašídy bývají. Ocenila jsem také jejich důkladné vyloupání, co mám zkušenosti, vyloupané arašídy často mají takovou hnědou tenkou slupku, která je nahořklá a chuťové není dobrá. U těchto arašídů žádná taková slupka nebyla, dokonce ani náznak, ořechy byly důkladně oloupány. I vzhledově jsem byla spokojená, žádné drobné nebo polámané ořechy. Pokud budu pro nějakou příležitost kupovat slané arašídy, což jsem dosud téměř nekupovala, určitě to budou arašídy s mořskou solí Alika. Balení v plechovce je pro mě také vyhovující.
avatar
Dagmar
klad Ořísky jsem velice ráda otestovala.Velice mile mě překvapilo znovu uzavíratelné balení které bylo velice praktické.Ořísky byly mírně slané což veice vyhovovalo.určitě bych za sebe mohla ostatním jen doporučit
Zobrazit více recenzí