Kniha Dokonalý život

image
otestováno
Počet recenzí
43
jak jste hodnotily
5
35x
4
7x
3
2
1
1x
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 26. 8. 2014
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] Testovací výzva padne v pondělí 25. srpna mezi 17 a 19 hodinou. Máme pro vás 10 výtisků a pro domácí čtení a testování ji získá každá čtvrtá z vás. [*] [*] [*]

 

Richard Drakin, lehce znuděný mladý muž, si začíná uvědomovat, že mu v životě něco schází. Náhodou si přečte zprávu o nepříliš slavném odchodu významného generálního ředitele. Napadne ho oslovit jej a získat od něj návod, jak být v dnešním světě skutečně úspěšný. K jeho překvapení John Rock na setkání kývne. Dojde k úmluvě, ve které se John zavazuje provést Richarda místy a příběhy, které navždy ovlivní jeho život. Richard si zpočátku neuvědomuje, že se jedná o osudové setkání dvou lidí: mistra a žáka, kteří na sebe dlouho čekali.

Nechte se strhnout ostrými dialogy a dějem, který vás zavede do různých koutů světa, k výjimečným lidem a jejich osudům, které mohou změnit váš život. Bláznivá, zdánlivě nepřipravená cesta okolo světa, divoké situace, tajemství, mystifikace a postupné poznávání jednoho druhým vás udrží v nepřetržitém napětí. Neobyčejný příběh má od samého začátku rychlý spád a než se stačíte nadechnout, zamrzí vás, že jste na konci.

Kniha ukazuje důležitou cestu k osobní svobodě a nezávislosti a nenápadnou, nenásilnou formou předává vědomosti o principech budování vlastní kariéry, dosahování skutečného úspěchu a štěstí.

Autor: Pavel Vosoba

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
43
avatar
Ludmila
avatar
Anna
avatar
Dana
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Renata
avatar
Věra
klad Měla jsem možnost testovat knihu Dokonalý život. Na první pohled mě zaujal název knihy a její obálka. Kniha se velmi dobře čte, je rozdělena do jednotlivých kapitol kde radí jak začít podnikat, realizovat se a být úspěšný. Jak nebýt průměrný. Knihu doporučuji.
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Michaela
klad Kniha Dokonalý život od Pavla Vosobáka se mi moc líbila a určitě ji doporučuji. Obzvlášť lidem, kteří se chystají podnikat. Je pravda, že mi chvíli trvalo, než jsem se do knihy začetla, ale asi tak po deseti stránkách už to mělo spád. Co se mi líbí opravdu hodně je fakt, že je kniha dělená do kapitol, kdy každá má hned na začátku nějaké motto, které stojí za přemýšlení. Rozhovory zkušeného generálního ředitele Johna Rocka s jeho "žákem" Richardem Drakinem jsou v knize velice zajímavé a nutí člověka k zamyšlení, kdy si mnohdy uvědomí, kolik hloupých chyb zbytečně dělá. Pro mě opět skvělá kniha, která stojí za přečtení. Zatím všechny knihy, které se mi podařilo vyhrát v testování, měly pro mě něco, co mě obohatilo. :)
avatar
veronika
klad Velmi pěkná kniha už svým vzhledem který mě zaujal žádná nudná obálka a mála písmena.Když jsem ji otevřela kniha je dobře řazená na kapitoly. Dala jsem se do čtění a opravu paráda ,zajímavé čtení a relax
avatar
Zuzana
klad Knížka dorazila a potěšila, jak vzhledem, tak formátem a i krátkymi kapitolami ideálními pro čtení cestou do práce :). Navíc tématicky zajímavé čtení s možností inspirace pro zlepšení života, knížku doporučuju a po přečtení určitě posunu dál :)
avatar
Jana
avatar
Dagmar
avatar
Alena
klad Jsem ráda, že jsem dostala možnost tuto knihu testovat. V prvé řadě mě zaujal název - kdo by nechtěl mít dokonalý život, že?! Hned druhý den co přišla, jsem se pustila do čtení. Super je to, že je psaná do kapitol na více příběhů - takže pro maminku na končící mateřské dovolené ideální :-) Kniha je velice pěkně čtená a kdo se zajímá o podnikání či kariéru - je toto ideální počteníčko. Je fajn, že se nejedná o klasický "návod", který málokoho baví, ale je to popsáno formou příběhu, který vás jednoduše baví a vtáhne do děje. Knihu jsem měla během víkendu přečtenou a půjčila jsem ji dál ;-)
avatar
Šárka
avatar
Marika
klad Kniha Pavla Vosoby Dokonalý život pomáhá otevřít oči a dívat se na svět i vlastní život jinak a zároveň motivuje člověka pomocí výstižných hesel, která v knize zazní ("průměrnost je druh lenosti, která nám usnadňuje přežívat za cenu ztráty vlastních snů a hodnot" ) vydat se cestou jinak, nebýt závislý, rozvíjet sebe sama i kariéru s cílem naplnění vlastních tužeb a dosažení úspěchu. Příběhy, které se v knize interpretují na bázi rozhovoru dvou lidí, kdy jeden z nich má zkušenosti a vystupuje z pozice „učitele“, jsou podkladem pro motivační myšlenku, kterou by se měl každý řídit, pokud chce tohoto cíle dosáhnout. Přestože se dá mnohé aplikovat i do osobního života, měla jsem nicméně dojem, že mě kapitoly odvádějí více do světa businessu a profesního života a je tedy příjemnou příručkou pro někoho, kdo se chce v této oblasti lépe realizovat.
avatar
Věra
klad Kniha Dokonalý život je pro mě první motivační knihou, která je napsaná formou příběhů. Zatím jsem měla možnost číst pouze knihy, které byly napsány formou návodu. Kniha Dokonalý život tak daleko lépe dokáže přiblížit a vysvětlit motivační myšlenku než některé motivační knihy, které jsem doposud četla. Zásadní rozdíl pro mě vidím v tom, že u motivačních knih si vždy musím dát pauzu a informace "vstřebat" a některé se takto čtou velmi dlouho a někdy i nesnadno a kniha Dokonalý život předává motivace přirozenou cestou.
avatar
Lenka
avatar
Helena
Zobrazit více recenzí