Kniha Dokonalý život

image
otestováno
Počet recenzí
43
jak jste hodnotily
5
35x
4
7x
3
2
1
1x
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 26. 8. 2014
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] Testovací výzva padne v pondělí 25. srpna mezi 17 a 19 hodinou. Máme pro vás 10 výtisků a pro domácí čtení a testování ji získá každá čtvrtá z vás. [*] [*] [*]

 

Richard Drakin, lehce znuděný mladý muž, si začíná uvědomovat, že mu v životě něco schází. Náhodou si přečte zprávu o nepříliš slavném odchodu významného generálního ředitele. Napadne ho oslovit jej a získat od něj návod, jak být v dnešním světě skutečně úspěšný. K jeho překvapení John Rock na setkání kývne. Dojde k úmluvě, ve které se John zavazuje provést Richarda místy a příběhy, které navždy ovlivní jeho život. Richard si zpočátku neuvědomuje, že se jedná o osudové setkání dvou lidí: mistra a žáka, kteří na sebe dlouho čekali.

Nechte se strhnout ostrými dialogy a dějem, který vás zavede do různých koutů světa, k výjimečným lidem a jejich osudům, které mohou změnit váš život. Bláznivá, zdánlivě nepřipravená cesta okolo světa, divoké situace, tajemství, mystifikace a postupné poznávání jednoho druhým vás udrží v nepřetržitém napětí. Neobyčejný příběh má od samého začátku rychlý spád a než se stačíte nadechnout, zamrzí vás, že jste na konci.

Kniha ukazuje důležitou cestu k osobní svobodě a nezávislosti a nenápadnou, nenásilnou formou předává vědomosti o principech budování vlastní kariéry, dosahování skutečného úspěchu a štěstí.

Autor: Pavel Vosoba

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
43
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Daniela
klad Kniha Dokonalý život se mi moc líbila. Je hezky čtivá. Ukazuje důležitou cestu k osobní svobodě a nezávislosti a nenápadnou, nenásilnou formou předává vědomosti o principech budování vlastní kariéry, dosahování skutečného úspěchu a štěstí. Rozhodně všem doporučuji si ji přečíst.
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Michaela
klad Doporučuji moc super nnnnnnmfdgfurohftznohdtghifcuu hdzdv 7h the evidence v fakt nevím g h co by v v
klad Doporučuji moc super nnnnnnmfdgfurohftznohdtghifcuu hdzdv 7h the evidence v fakt nevím g h co by v v
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Bibika
klad Naprosto geniální! Já doporučuji beze slov*heart**enzo*
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Monika
avatar
Anna
avatar
Tomáš
avatar
Dana
avatar
Petra
avatar
Renata
avatar
Anna
avatar
guest
klad Děkuji za možnost testování. Kniha se mi velice líbila. Hlavně na ní oceňuji to, že je psána formou kratších příběhů a ne nějakých strohých návodů, jak tomu většinou bývá. Doporučuji k přečtení!
avatar
Michaela
klad Kniha Dokonalý život od Pavla Vosobáka se mi moc líbila a určitě ji doporučuji. Obzvlášť lidem, kteří se chystají podnikat. Je pravda, že mi chvíli trvalo, než jsem se do knihy začetla, ale asi tak po deseti stránkách už to mělo spád. Co se mi líbí opravdu hodně je fakt, že je kniha dělená do kapitol, kdy každá má hned na začátku nějaké motto, které stojí za přemýšlení. Rozhovory zkušeného generálního ředitele Johna Rocka s jeho "žákem" Richardem Drakinem jsou v knize velice zajímavé a nutí člověka k zamyšlení, kdy si mnohdy uvědomí, kolik hloupých chyb zbytečně dělá. Pro mě opět skvělá kniha, která stojí za přečtení. Zatím všechny knihy, které se mi podařilo vyhrát v testování, měly pro mě něco, co mě obohatilo. :)
avatar
Marie
klad Asi budu první, kdo k této knize píše negativní hodnocení, ale bohužel si nemohu pomoct. Když jsem začala knihu číst, nečetla si mi moc dobře. Pokračovala jsem ale dál a doufala, že se "zažeru" do děje a knihu přečtu během pár dnů. Bohužel se ale tak nestalo. Kniha se mi i nadále četla velmi těžce, musela jsem se několikrát vracet na začátky vět a celý mi to přišlo příliš složitě napsaný. Přiznávám se, že jsem to po pár kapitolách vzdala. Prostě to nešlo. Půjčila jsem ji tatíkovi, o dost zdatnému čtenáři než jsem já, a včera jsem se s ním o tom bavila a skončil u druhé kapitoly. Mrzí mě to, protože jsem se na to těšila :-(
avatar
Alena
klad Jsem ráda, že jsem dostala možnost tuto knihu testovat. V prvé řadě mě zaujal název - kdo by nechtěl mít dokonalý život, že?! Hned druhý den co přišla, jsem se pustila do čtení. Super je to, že je psaná do kapitol na více příběhů - takže pro maminku na končící mateřské dovolené ideální :-) Kniha je velice pěkně čtená a kdo se zajímá o podnikání či kariéru - je toto ideální počteníčko. Je fajn, že se nejedná o klasický "návod", který málokoho baví, ale je to popsáno formou příběhu, který vás jednoduše baví a vtáhne do děje. Knihu jsem měla během víkendu přečtenou a půjčila jsem ji dál ;-)
avatar
Věra
klad Kniha Dokonalý život je pro mě první motivační knihou, která je napsaná formou příběhů. Zatím jsem měla možnost číst pouze knihy, které byly napsány formou návodu. Kniha Dokonalý život tak daleko lépe dokáže přiblížit a vysvětlit motivační myšlenku než některé motivační knihy, které jsem doposud četla. Zásadní rozdíl pro mě vidím v tom, že u motivačních knih si vždy musím dát pauzu a informace "vstřebat" a některé se takto čtou velmi dlouho a někdy i nesnadno a kniha Dokonalý život předává motivace přirozenou cestou.
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel