Jak dopadlo testování kreativního KORES® balíčku s vodovými barvami Akuarellos a Plastelínou? Podívejte se na recenze od našich malých umělců

image
otestováno
Počet recenzí
46
jak jste hodnotily
5
44x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 15. 8. 2023
do 28. 8. 2023

KREATIVNÍ BALÍČEK KORES®

Máte doma malého umělce, který rád kreslí, maluje nebo tvoří? Vyzkoušejte spolu náš kreativní balíček KORES® se zářivými vodovkami Akuarellos a s nově vylepšenou Plastelínou 10 základních barev. Ať už je vaše ratolest krajinář, portrétista, aspirující sochař nebo nová hvězda abstraktního umění, tyto výtvarné a školní potřeby mu jistě sednou do ruky a pomůžou v jeho cestě fantazií. Nás hlavně zajímá, co si spolu o produktech v našem kreativním balíčku KORES® myslíte. Jsou vodovky správně vodové? Je modelína akorát modelínová?

Vodové barvy Akuarellos KORES®

Děti chtějí být často jako dospěláci a nové balení vodovek Akuarellos KORES® jim umožní se cítit jako skuteční umělci! 12 intenzivních sytých barev s vysokou krycí schopností je jen začátek. Unikátní design ve tvaru malířské palety zajistí snadné uchopení i pocit, že se zrovna děje velké umění a že štětec i paletu má opravdu v ruce malíř. Na víčku se  během držení ještě ke všemu dobře rozmíchávají barvy, což snižuje riziko nepořádku i nutnost mít další paletu. Kvalitní štětec je samozřejmě součástí balení. 

 • 12 intenzivních a zářivých barev s vysokou krycí schopností

 • Štětec v balení zdarma

 • Ideální do školy i pro volný čas

 • Unikátní design - obal lze uchopit jako malířskou paletu

 • Praktické víčko s plochou pro míchání jednotlivých barev

 • Omyvatelný obal - po umytí stálé jako nové

 • Nový atraktivní design vrchního balení s kolážovými příběhy


Více informací TADY.Plastelína 10 základních barev KORES®

Maminky i paní učitelky dobře ví, jak dobrá je modelína pro  rozvoj jemné motoriky. Taky dobře ví, že děti nejvíc zajímá, jak dobře se s ní pracuje a jestli můžou vytvořit vše, co je napadne. Dobrá zpráva! S Plastelínou 10 základních barev KORES® to skutečně jde. Tato plastelína se velmi snadno tvaruje, a tím je ideální i pro slabší prstíky, které chtějí odvést drobnou detailní práci. Díky nové vylepšené receptuře vydrží dlouho pružná, má krásné intenzivní a zářivé barvy, nesmrdí a ani nezanechává barevné skvrny (což určitě ocení maminky i pračka).

Každému určitě zvedne náladu i hrdina školních potřeb KORES® Bobřík, který je na novém atraktivním designu balení modelíny.

 • Modelovací hmota v 10 intenzivních a zářivých barvách

 • Netoxická, bez zápachu

 • Vydrží dlouho pružná

 • Nezanechává barevné skvrny

 • Snadno se tvaruje - ideální pro modelování malých detailů

 • Barvy mohou být míchány dohromady

 • Ideální pro školáky i předškoláky - rozvoj jemné motoriky


Více informací TADY.

Hodnocení
46
avatar
Veronika
Plastelína značky Kores má 10 základních barev. Plastelínu máme už týden otevřenou a vše je zatím měkké. Lehce se s ní tvaruje, což určitě ocení malé děti. Má krásné intenzivní a zářivé barvy, nesmrdí a nezanechává fleky na oblečení. Za nás super a doporučuji dále.
klad Nesmrdí
příloha
avatar
Veronika
Kores plastelína nás mile překvapila.Má krásné barvy.Je velmi poddajná a velmi lehce se s ní pracovalo, je dobře tvárná.Práci s ní zvládl i nejmladší syn ač u některých plastelín jiných značek potřeboval pomoc.Plastelína nezanechavá žádné čmouhy na podložce a ani nešpiní ruce, což velmi oceňuji bo náš prostřední syn má diagnostikován autismus a jakékoliv zašpinění rukou ho okamžitě odradí od práce.
klad Krásné barvy
klad Lehce se zpracovává
klad Nešpiní ruce ani povrch
klad Lehká manipulace
příloha příloha příloha
avatar
Veronika
Kores vodové barvy jsou vhodné jak na volný čas tak i do školy. Má 12 krásných sytých barev, které krásně kryjí. K barvičkám je i štětec v balení, což je super. Nový obal je super a je smývatatelný. Určitě značku doporučuji všem kteří mají rádi kvalitu.
klad Obal
klad štětec
klad Nic
příloha
avatar
Veronika
Kores vodové barvy Akuarellos jsou jasnou volbou pro našeho druháka do školy.Úplně si barvičky zamiloval,i mladší synové jsou z barviček nadšený.Barvy jsou krásně syté, jasné, a krásně kryjí.I při použití více vody jsou barvy moc hezké.Při rozevření vznikne malířská paleta na které se dají míchat barvy dle fantazie.V krytu je držáček na štětec,tak už se štětec nikam neztratí.Barvičky vyhovují jak malým tak velkým.Za nás je moc doporučuji.
klad Sytost barev
klad Tvar palety
klad Jasné barvy
klad Držáček na štětec
klad Drhlo víčko
příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Daniela
Plastelína, dětmi tak milovaná a rodiči nenáviděná vec. Děti si s ní dokáží hrát i celý den a my ji pak celý večer taháme z koberce. Naštěstí u této tomu tak není. Nijak se nedrolí a tak se nemusím bát kde všude ji najdu. Modelína je krásně měkká, má pestré barvy a syna hrozně bavilo míchat je do kupy. Opět jsem byla velmi spokojená
klad Barvy
klad Měkkost
příloha
avatar
Daniela
Testování bodovém se nám moc líbilo. Barvy jsou krásně syté a děti to s nimi prostě baví. I když malý sem tam přetáhl barva krásně kryla a vše se hned zamaskovalo. Určitě vodovky doporučím přátelům jejichž děti se právě chystají do školy. Samozřejmě nemůžu vynechat ani super obal, víčko jsem hned využila na míchání barev. Za mě super napad
klad Krytí barev
klad Sytost
klad Víčko
příloha
avatar
Martina
Vodové barvy KORES, které jsou netoxické, vypratelné ??? a mají vysoce krycí schopnost jsou velice kvalitní. Praktické víčko, které lze využít k míchání barev, lze uchopit i jako malířskou paletu. Barvičky jsou opravdu výrazné a dá se namíchat spoustu krásných odstínů. Štětec, který je součástí balení je z příjemného materiálu a dobře se s ním maluje. Další věc která nesmí chybět u školáčků ??
klad Výrazné barvy
klad Skvělé krytí
klad Krásné odstíny
klad Netoxické
klad Dobře vypratelné
klad Praktické víčko
klad Kvalitní štětec
příloha příloha příloha příloha
avatar
Martina
Plastelína KORES zaujala dcerky už jen díky nádhernému veselému obalu a museli jsme si jednu takovou podobnou želvičku i vymodelovat. Vzali jsme si ji sebou na dovolenou a vydržela vysoké teploty i cestování. Takže nezasychá a nerozpadá se. Barvičky se daly snadno míchat a jsou opravdu pestré. Už jsme stihli koupit novou stejnou plastelínu, kterou si dcerka donese do 1. třídy v září.
klad Pestrost barev
klad Nezasychá
klad Nelepí se na ruce
klad Nelepí se na podložku
klad Netoxická
příloha příloha
avatar
Eva
Plastelína kores mě zaujala na první pohled svou vůní. Nesmrdi jako obyčejná modelina. Druhé co mě velmi zaujalo a zároveň potěšilo, byla pestrost barev, barvičky jsou krásné. Další věc byla jemnost této plastelíny, může s nimi tvarovat i menší dítko, plastelína je velmi jemná takže si snadno vytvoří různé tvary i děti s menšími prstíky nebo menší silou. Můžu doporučit, děti jsou velmi spokojené.
klad Krásné barvy
klad Vůně plastelíny
klad Jemnost
klad Málo barev
příloha
avatar
Eva
Barvy jsou krásné a pestré. Dceru paleta vodových barev kores okamžitě nadchla. Byla velmi spokojená, maluje si každý den, baví to ne jen ji ale i brášku. Musím ještě podotknout, že konečně paleta vodových barev taková kde se barvičky nedroli po pár použití. Jsem spokojená a moc doporučuji pro vaše ratolesti do školy a nebo i na malování doma na papír.
klad Spokojenost
klad Barvy jsou pestré
klad Nedroli se
příloha
avatar
Miroslava
Kores Plastelína 10 základních barev super volba. Barvy jsou krásné, syté. Plastelína je na dotek příjemná, měkká, skvěle se s ní pracuje, nelepí, nebarví, bez zápachu, drží a nevysychá, vydrží. Naši děti si velmi oblíbily. Vyhrají si všichni. Představivost je nekonečná, bude se líbit i dospělým. ?
klad Ano,určitě doporučujeme.
klad Žádné negativum.
příloha

Přílohy

IMG_1302.mov
avatar
Miroslava
Kores Vodové barvy Akuarellos určitě doporučuji,krásné,syté barvy,perfektní krytí. Balení je velmi praktické,dětem se líbí,že je do tvaru palety,není potřeba už nic jiného,jen voda a papír. Zároveň není balení moc veliké,takže vhodné i na cesty. Za nás určitě skvělá volba, u této značky rozhodně zůstaneme.
klad Ano,určitě doporučujeme.
klad Žádné negativum.
příloha

Přílohy

IMG_1361.mov
avatar
Nikol
Prvé čo ma napadne, že je skvelá. Ľahko sa s ňou pracuje, je výborná na trénovanie jemnej motoriky. Ma krasne site farby a mame otestované že vam neztvrde hned. Pouzivame ju uz 2 tyDwn skoro každý deň a stalle je skvela a lahko sa s nou pracuje. A nebojte ide vyprat aj z oblečenia
klad Farby
klad Ze sa da vyprať
klad .
příloha
avatar
Nikol
Vodové farby ma veľmi milo prokvapili, farby sú krasne sité, maluje sa s nimi velmi lahko, na stetec nepotrebujete nabrat vela farby a po umiti su stale ako nove. Farby maju skvelý dizajn vhodný do detských ručiciek. V neposlednom rade ma veľmi prekvapilo ze sa farby krasne vyprali z oblecenia
klad Sitosť farieb,
klad Svelý dizajn
klad P pouziti stale ako nove
klad .
příloha
avatar
Lenka
Všechny modeliny tohoto typu jsou takové ty olejové co se lepí na ruce. Tato značka bych řekla ze nezanechava lepkavé ruce a co je nejlepší tak vůbec nezapacha toxicky, dokonce bych i řekla ze voní. Velikost balení je tak akorát protože se počítá ze dítě časem barvy pospojuje. Drží tvar a nevyschla ani přes noc
klad Nezanechava lepive ruce
klad Nesmrdi
klad Neztvrdne když se zapomene uložit
klad Dobra volba barev
klad Obal by mohl byt uzaviratelny a ne jen v mističce
příloha příloha
avatar
Lenka
Sytost barev je úplně jiná, několikrát výraznější než u vodovek za 15korun. Jsou pestré a dobře kryjou. Dobře zvolené odstíny na paletě. Velikost tak akorát. Vyzkoušeno i na sadrove odlitky a drží krasne. Prakticky je i přiložený štětec. Vykrojene misticky na vičku kam de dá nalit voda
klad Sytost barev
klad Nezapacha chemikáliemi
klad Dobra volba barev na paletě
klad Dceru zaujalo
klad Nejde nám zavírat ale asi jsme otevřeli silou a praskl pant
příloha příloha příloha
avatar
Jana
KORES plastelína je jedním slovem SKVĚLÁ. Vždy když jsem nějakou plastelína koupila tak smrděla a nebo vše obarvila, z toho důvodu jsem toto přestala domu kupovat a obloukem se tomu vyhýbala. Tudíž jsem opravdu neuvěřitelně překvapená že plastelína od KORES nesmrdí, nic nám neobarvila a snadno s ni muže tvořit i dvouletý synovec. Barvy má krásně syté a snadno se daji míchat. Její měkkost umožňuje jak jsem již psala tvořit i dvouletému synovci krásné výtvory a nemusí se mordovat aby mohl udělat jen kolečko. A obal s bobřikem? Dcerka jako první tvořila právě něho. Za nás jasná volba do první třídy a rovnou i domů.
klad Sytost barev
klad Pružnost
klad Nezanechává fleky
klad Nemá žádný zápach
klad Barvy se dají míchat dohromady
příloha příloha
avatar
Jana
KORES Vodové barvy Akuarellos jsou pro nás první volba do první třídy. Není asi absolutně nic co bych mohla vytknout. Krytí a sytost barev jsou vlastnosti, které jsou pro nás prioritní při výběru vodovek a Akuarellos splňují obě dvě vlastnosti a ještě více. Balení lze uchopit jak malířskou paletu. Je to velmi praktické a dcerka si vždy hraje na velkou umělkyni, kterou možná jednou bude. Štětec v balení je opravdu kvalitní a nezanechává “chlupy” na papíře. Za nás doporučuji jak do vybavení školního kufříku tak i domu na odpoledne.
klad Sytost barev
klad Krytí barev
klad Praktické balení
klad Unikátní desing
příloha příloha
avatar
Eva
S plastelínou se krásně pracuje, nezanechává na rukou barvy, netrhá se, je pružná a hlavně se nedrolí ( což je pro nás nejdůležitější) . Nezanechává mastné skvrny, nezapáchá a má 10 pestrých barev . Velké plus je krásný obrázek na krabičce, který se mým dětem líbil natolik, že postavičku bobra hned z modelíny vyrobily.
klad Krásné syté barvy
příloha
avatar
Eva
Vodové barvy mají praktické balení snadno se otevírají. Mají praktické víčko s plochou pro míchání barev. Sytost barvy zůstává po namalování stejná jako nám nabízí paleta. Jsou snadno roztíratelné a velká barevná škála vyhovuje požadavkům dětí. Každé dítě si bude připadat jako opravdový umělec vzhledem k unikátnímu designu, který lze uchopit jako malířskou paletu, Všem doporučuji.
klad Tvar palety a zářivé barvy
příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel