Vyvážená strava pro vaše psí mazlíčky krmivo - Pet Specialist Premium. Testováno vašimi psy!

image
otestováno
Počet recenzí
32
jak jste hodnotily
5
23x
4
8x
3
2
1
1x
doporučuje
97 %
Testováno v období
od 9. 3. 2018
do 9. 4. 2018

Nevíte stále jaké krmivo koupit pro vašeho psího miláčka? Značka Pet Specialist Premium (exkluzivně v Tesco) je řada s vynikající kombinací čerstvého masa, bez umělých barviv, aromat a konzervantů. Vyvážený obsah bílkovin a tuků. Vitamni B1, E a Omega3. To vše můžete najít v řadě  Pet Specialist Premium.

Je vidět, že si vaši chlupatí kamarádi pochutnali. :)
Dály jste krásných 89 % hodnocení z testování tohoto skvělého krmiva bez konzervantů. 

 
 
10.4.2018
Děkuji za možnost testování. Krmivo PetSpecialist u nás mělo opravdu úspěch. Protože je náš Ben velmi mlsný, zaváděli jsme granulky postupně a nebyl žádný problém. Velmi mě zaujalo balení, a to nejen svým hezkým vzhledem, který je zapamatovatelný, ale i svou praktičností (velikostí, znovu uzavíratelným sáčkem). Za mne mohu doporučit jak granulky, tak kapsičky i pamlsky. Kapsičky jsou navíc obohacené o vitamíny.

 

Snacky bohaté na kuřecí prsa jsou vhodné na dlouhé žvýkání, čímž přispívají k udržení zdravých dásní a k dentální hygieně.

 

Žádná přidaná umělá aromata, barviva a konzervanty. Glukosamin, chondroitin, vápník a fosfor v optimálním poměru na podporu zdravých kloubů a kostry. Omega 6 a omega 3 mastné kyseliny v optimálním poměru přispívají ke zdravé pokožce a lesklé srsti. S řepnými řízky a fruktooligosacharidy na podporu optimálního trávení. Snadno stravitelné složky a vyvážený obsah bílkovin a tuku pomáhají udržet vašeho psa ve skvělé fyzické kondici.

Bez umělých barviv a aromat. Vařené v páře. Inulin pro podporu činnosti trávicího systému. Biotin a zinek pro zdravou kůži a lesklou srst. Vitamin E pro podporu imunitního systému. Vitamin B1 pro podporu metabolizmu.

 

Své hodnocení vkládejte do 9.4. 2018

Hodnocení
32
avatar
Marika
klad Další z kvalitních krmiv na trhu. Každý musí vyzkoušet individuálně, zda u jeho mazlíčka zaboduje, ale za mě spokojenost. Pes je vitální, má zdravou srst a jiskru v oku. Krmivo obsahuje biotin a vitaminy na podporu imunity a metabolismu. Mohu doporučit.
avatar
Lucie
klad Pet Specialist Premium jsem taky zkoušela pro naše pejsky. Byla jsem překvapená, že jim chutnalo hned od začátku a já si tak mohla odpustit problémy s jejim naučením na nové krmivo. Jsem ráda, že psům můžu dávat to nejlepší. Psi mají lepší srst i zuby
avatar
Petra
klad Jako první jsem dala naší holčičce kapsičku a rychlostí světla jí celou snědla. Opravdu jí moc chutnaly, po otevření krásně voněly a masíčko vypadalo velmi šťavnatě. S pamlskami si pak hrála celé odpoledne a také jí moc šmakovaly. Granulky jsem pomalu přimíchávala do těch původních a také sklidily velký úspěch. Takže moc děkuji za možnost testovat a tento druh krmiva budeme nyní kupovat, protože je výrazně levnější a řekla bych že i lepší. :)
avatar
Alena
klad Dobroty pro pejsky značky Pet specialist premium velmi dobře znám. Našemu pejskovi s velkou oblibou kupuji kapsičky i jiné dobroty, které dostává za odměnu. Velice mu tyto dobroty chutnají, a vzhledem k obsahu všech důležitých látek a vitamínů vím, že mu kupuji jen to nejlepší. Ráda doporučuji vyzkoušet.
příloha
avatar
alena
klad Děkuji za možnost testování. Krmivo PetSpecialist u nás mělo opravdu úspěch. Protože je náš Ben velmi mlsný, zaváděli jsme granulky postupně a nebyl žádný problém. Velmi mě zaujalo balení, a to nejen svým hezkým vzhledem, který je zapamatovatelný, ale i svou praktičností (velikostí, znovu uzavíratelným sáčkem). Za mne mohu doporučit jak granulky, tak kapsičky i pamlsky. Kapsičky jsou navíc obohacené o vitamíny.
avatar
Alena
klad Nejvíce oceňuji z testovacích produktů kapsičky, které u nás zmizely jako první. Našemu pejskovi moc chutnaly. Vzhledem ke gramáži balení je to ale pro našeho pejska spíše takové zdravé mlsání na přilepšenou. Na složení oceňuji obohacení o vitamíny. Pamlsky jsme dávaly za odměnu a rovněž chutnaly. Nejhůře hodnotím granulky. Jsou větší než jsme zvyklí u našich běžně používaných konkurenčních značek, takže pejsek se k nim stavěl nedůvěřivě, ale nakonec je zbaštil. Co mě ale nepříjemně překvapilo je větší podíl obilovin, který se projevil při "vyprazdňování" (nevím, jak lépe to popsat, ale pejskaři mi určitě rozumí *smile*. Celkově tedy hodnotím kapsičky a pamlsky na 1. Granulky ale doporučit nemohu.
klad Větší poměr obilovin v granulích
avatar
Dana
klad Granule Pet Specialist mají větší tvar, ale pejsek je v pohodě snědl. Bohužel granule obsahují dost obilovin a kukuřice. Má znovu uzavíratelný obal. Pamlsek ve tvaru kosti peskovi moc chutnal a na cvili se vytratil v klidu si pamlsek žvejkat. Kapsičky mu též chutnaly, ty dostal také za odměnu;)
příloha příloha příloha
avatar
Martina
klad Dobrý den,děkuji za možnost testování pro mého pejska.
klad Byl nadšený ze všeho.
klad Kapsičky hned zblajznul, snack dostával od dcerky za odměnu,granule mu také moc chutnaly,hned všechno snědl.I když byly trošku větší než na které je zvyklý.
klad Takže až půjdeme do Tesca,určitě něco koupíme.
příloha
avatar
Eliška
klad Chtěla bych poděkovat za testování výrobků Pet Specialist Premium Medium - Tesco. Můj psí kamarád byl nadšený a spokojený. Vše mu chutnalo a tak u nás nezůstane jen u tohoto testování. Zařadila jsem do stálého jídelníčku. U všech třech produktů oce%nuji hlavně složení bez přidaných umělých aromat, barviv a konzervantů. A i cena je příznivá. Žvýkací snack byl první, který Endy testoval hned jak jsem balíček přinesla. Celkem pejska zabaví na nějakou chvilku a pomáhá s dentální hygienou. Dávám jako zdravou odměnu, která mu moc chutná a těší se na ní. Kapsičky s vitamíny maí přidané vitamíny a i na pohled vypadají lákavě. U nás se po nich jen zaprášilo. Řekla bych, že gramáží jsou vhodnější pro menší plemena. U nás to byla fajn svačinka, která je zdravá. A jako poslední bych ohodnotila granule, které jsou super. Jak velikostí, tak i složením. Také oceňuji praktické opakované zavírání na obalu. Pejsek je spokojený a vždy se na ně těší. Toto krmivo mě mile překvapilo a určitě doporučuji :)
příloha příloha
avatar
Vladimíra
klad Všechno, co jsme obdrželi k testování pejskovi chutnalo. Se snackem běžel do pelechu, aby ho při kousání nikdo nerušil :). Kapsičky mu velmi chutnaly, už při nandávání do misky byl celý netrpělivý. Granule jsou trochu větší než je zvyklý, ale žádný problém s konzumací nebyl. Oceňuji uzavíratelný sáček u granulí, škoda že tento princip zavírání nemá i obal na snack. Obaly mají hezký design.
avatar
Bohumila
klad Naší malé Barušce toto krmivo hodně chutnalo. Když dostala snack. tak s ním za námi běhala, nosila si ho s sebou v tlamičce. Snack ji dělal dobře i na zuby. nejdříve okousala to růžové masíčko a pak dále.... Celkově krmivo mělo velký úspěch. Zaujalo mne krásným balením. Jsem ráda, že jsme mohli tyto výrobky vyzkoušet, jinak bych o nich ani nevěděla.
příloha
avatar
Michaela
klad Našemu Bruníkovi jste tímto testováním udělali velikou radost, zejména to, jak mu chutnaly kapsičky, bylo až dojemné. Ae i snacky si vychutnával, jeden vydržel přežvykovat skoro půl hodiny. Krmivo je podle složení kvalitní a nedělalo by nám problém ho abčas pro změnu koupit.
avatar
Marcela
klad Granule, kapsičky i snacky měli u našeho Egona úspěch. V granulich je vybíravý, ale s těmito problém neměl. Kapsicky voněly lákavě, těch by dokázal sníst snad plnou velkou misku. A snack byl dobrý na zuby a také mu chutnal.
klad Balení produktů vypadá lákavě. Jsem ráda, ze jsme mohli tyto výrobky vyzkoušet. Nevím, jestli bych o nich jinak věděla. Máme zažité jiné výrobky (granule), ale myslím, že tyto otestované také můžeme začít kupovat.
příloha
avatar
marie
klad Krmivo mělo velký úspěch. Zaujalo mne krásným balením. Značku mohu vřele doporučit. Bude chutnat určitě všem mazlíčkům určitě i těm vybíravým.Měla jsem radost jej testovat. Má velmi dobré složení, neobsahuje barviva ani konzervanty. I cena je optimální.
avatar
Karolína
klad Tak granule chutnaly oběma našim psům a to ze jsou celkem vybíravý
avatar
Gabriela
klad Jsem ráda, že jsme mohli testovat. Našemu pejskovi vše moc chutnalo, hned vše ucítil, jak jsem přinesla domů. Nejrychleji zmizel snack, po kterém se jen zaprášilo. Granule, které si vybírá, také zblajzl raz dva. Vše krásně vypadá, skvělý je uzavíratelný sáček. Vřele doporučuji, určitě budeme kupovat.
avatar
Pavla
klad Snacky kousala dlouho nejdříve okousala to růžové masíčko a zbytek se snažila zahrabat do svého pelíšku , kapsičky zhltala beze zbytku ale granule moc nechce je zvyklá na menší ale dala jsem je setře ta má většího pejska a ta je bez problémů snědla :)
příloha
avatar
Hana
klad Snacky náš pes kousal docela dlouho, takže na udržení zdravých zubů a dásní jsou dobré. Kapsičky v něm zmizely okamžitě a granule mu také chutnají. Je celkem zmlsaný a tak jsem měla trochu obavy, jak nové krmení přijme, ale bylo všechno v pořádku. Oceňuji na krmivu kvalitní složení a to, že neobsahují žádná umělá barviva a konzervanty. Myslím, že cenově jsou k poměru kvality výhodné. Doporučuji jako vhodné a zdravé krmivo.
avatar
Markéta
klad Tak kapsička do nás zapadla ani nevím jak, nestačila jsem ani naplnit misku s vodou..Snack nám taky chutnal, ale nejvíc je náš pejsek spokojený s granulkami. Ty mu obzvlášť chutnají, že se nechce vrátit ke svým původním, ty odmítá. Hlavně je dobré že voní oproti jiným co mají takou zvláštní vůni. Už se chystáme do Tesca pro další. Nejlepší je uzavíratelné balení na granulích,jen pytlík se snackem by si ho taky zasloužil.
příloha příloha příloha
avatar
Nikola
klad Tak toto krmivo, u nás mělo velký úspěch.
klad Musím přiznat, že Snacky u nás vydržely pouze rovné 2 dny, protože náš pejsek přesně ví, kde je měl schované a pořád před skříňkou stál a plakal, abych mu dala ještě. Je to vychytralý pes
Zobrazit více recenzí