Otestovali jste kuchyňský robot Tefal Masterchef Essential QB150138 s exkluzivní slevou, který slibuje precizní šlehání, mísení i hnětení bez práce

image
otestováno
Počet recenzí
8
jak jste hodnotily
5
3x
4
4x
3
1x
2
1
doporučuje
88 %
Testováno v období
od 13. 7. 2022
do 14. 8. 2022

Kuchyňský robot Tefal Masterchef Essential QB150138

Kuchyňský robot Tefal Masterchef Essential se může pochlubit dokonale hladkými výsledky a kapacitou vhodnou pro každou příležitost. Je to ideální nástroj pro veškeré vaše potřeby při mixování a pečení. 4,8litrová nerezová mísa je dostatečně velká pro celou rodinu — s kapacitou, která zvládne těsto na celých pět pizz* — a schopností dosáhnout dokonalých výsledků u mnoha receptů. Planetární pohyb při mixování nevynechá jedinou část mísy a díky chytré rotaci zajistí hladké a stejnoměrné výsledky. Objevte praktického robota na šlehání, který vám umožní výkonné šlehání, spolu s robustním kovovým hnětacím hákem pro tužší směsi. Statný 800W motor poskytuje dostatečný výkon pro všechny vaše oblíbené recepty. Má 6 rychlostí a pulzní funkci pro snadnější mixování den za dnem.

  • VELKÁ KAPACITA: Kuchyňský robot s velkokapacitní nerezovou mísou o objemu 4,8 litru s krytem proti stříkání má dostatek objemu na těsto na 5 celých pizz* a ideální kapacitu pro celou rodinu.
  • DOKONALE HLADKÉ VÝSLEDKY KUCHYŇSKÉHO ROBOTU: Planetární pohyb pracuje po celé míse a hlava kuchyňského robotu a nástroj na dezerty rotují v opačném směru pro zvláště hladké a rovnoměrné výsledky.
  • DOKONALÉ ŠLEHÁNÍ: Lehké a nadýchané výsledky šlehání při zpracování ingrediencí, jako jsou vaječné bílky, krémy a pusinky (až do 800 ml smetany na šlehání).
  • DOKONALÉ MÍSENÍ: Dobře promíchané a  rovnoměrné smíchání ingrediencí, jako je těsto na dezerty, dorty a sušenky (vytvoří až 1,8 kg směsi).
  • CHLEBOVÁ TĚSTA: Robustní kovový hnětací hák pro tuhé směsi na planetární způsob míchání. Hněte těsto na chleba, briošky a linecké těsto (až do 500 gramů mouky).
  • VŠESTRANNÝ VÝKON PŘI MIXOVÁNÍ: Výkonný 800W motor vám umožní realizaci mnoha receptů.
  • SNADNÉ OVLÁDÁNÍ: 6 rychlostí a pulzní funkce pro snadnou kontrolu a preciznost.
  • ODOLNÝ DESIGN: Naprostá stabilita a solidní výkon díky protiskluzovým přísavkám.
  • ELEGANTNÍ VZHLED: Minimalistický design nabízí nadčasový vzhled s moderními prvky.

*pizzy z tenkého těsta o průměru 22 cm.


Více informací o kuchyňském robotu najdete TADY.

Hodnocení
8
avatar
Ivana
Tento robot mohu jenom doporučit ,snadná udržba ,nezabere moc místa a pečeni s ním zvladne i začínající kuchařka je idealni pro maminky s dětmi , aby jim mohly napéct dobroty.Ušetří spoustu času a obsluha je jednoduchá. Umíchá jak piškotová těsta tak i kynutá.Za mně naprostá spokojenost.
klad snadná montáž i demontáž
klad velka hnětaci nadoba
klad nic
avatar
Radmila
Koupila jsem výrobek především kvůli zvědavosti, jak si poradí s těstem na palačinky, které máme v rodině velmi rádi. Ale ne vždy se mi podaří těsto vyšlehat dohladka a je hrudkovité. Po prvotním zklamání, kdy se těsto nevyšlehalo, mouka zůstala po stranách a špachtlí jsem musela těsto ze stěn seškrabávat, jsem zkusila výkon přepnout z jedničky na dvojku a nakonec se těsto krásně vyhladilo.
klad dostatečně velká nerezová mísa
klad velmi jednoduchá výměna metel
klad průhledné víko, díky kterému lze kontrolovat konzistenci
klad kvalitní přísavky na stůl zabraňující pohybu robota
klad dostačující výkon 800W
klad příznivá cena
klad uvítala bych v základním vybavení ještě jednu stejnou mísu
klad při stupni 6 a 7 velmi hlučný
příloha příloha příloha příloha
avatar
Miroslava
super robot,krásné vláčné heboučké těsto,sice jen půl kila ,ale i tak se krásně zadělá a promíchá,při větším možství nutno dělat na dvakrát.Desing je pěkný,dobře se čistí udržuje.Těsto krásně kine,protože je pěkně promíchané.Robot se líbí i mé dceři,synům a babičce.Také kamarádky a kolegyně na něj koukali a libil se jim.
klad těsto
klad při plném výkonu cestuje po lince
avatar
Iveta
Kuchyňský robot Tefal Masterchef Essential mě velmi mile překvapil. Těsto se vymíchalo až na dno, což u některých robotů je problém. Zatím byla krátká doba na vyzkoušení, ale už teď vím, že to bude skvělý pomocník pro pečení. Určitě si okoupím i další nádstavce pro větší využití robota.
klad je menší, ale výkonný
klad -
avatar
Stanislav
Tento kuchyňský robot skvěle šlehá,mísa je zakrytá krytem.Líbí se mi že nádoba je poměrně velká a z nerezu.V robotu jsem nejčastěji dělal těsto na chleba.Ale zkoušel sem také korpus na dort,vejce vyšlehalo rychle.Dělal sem i těsto na pizzu.Ovládání je jednoduché, nástavce jsou snadno omyvatelné. Robot má celkem 6 rychlostí.Zkoušel sem rychlosti od nejpomalejší po nejrychlejší.Robot perfektně drží. Je skladný,velice snadno se udržuje. Poradil si zatím s každým těstem. Metly se snadno vyměňují. Za mě určitě doporučuji.
klad má 6 rychlostí
klad rychle šlehá vejce
klad těsto bylo krásně homogenní
klad drží na jednom místě
klad snadno omyvatelné metly
klad je skladný
klad trošku hlučnější
příloha příloha příloha příloha
avatar
Petra
Tento robot mě opravdu velice nadchnul?,velice snadné použití, rychlá výměna metliček, snadná údržba.Robot je skladný. Zatím všechna těsta zmáknul na výbornou. K robotu se dají pořídit další komponenty což je super.Splnil mé očekávání za slušné peníze
klad Lehká manipulace
klad Tichý
klad Výkonný
klad Nemám co vytknout
avatar
Kateřina
Robota Tefal jsem si pořídila na takové to domácí používání. Vizuálně se mi líbí, má velmi jednoduché ovládání, což mi také vyhovuje. Propracovanost a kvality robota odpovídá jeho ceně. Myslím si, že není vhodný na žádné složité profi vaření a pečení. V balení jsou tři nástavce. Na hnětení, šlehání a míchání. Já zatím vyzkoušela šlehat bílky a smetanu, s tím jsem spokojená. Zamíchala jsem těsto na bábovku, také naprosto dostačující a na hnětení se teprve chystám, tak to nemohu zatím hodnotit. Dceru práce s robotem moc baví. Údržba je snadná, provoz není úplně z nejtišších, ale to nám až tak nevadí.
klad velká nerezová mísa
klad 6 stupňů rychlosti
klad jednoduché ovládání
klad hlučnost
příloha příloha
avatar
Kristýna
Robot Tefal Masterchef je můj oblíbený pomocník v kuchyni. Ušetří mi strašně práce a tak především času. Perfektně našlehá např bílkový sníh, uhnete těsto na pizzu pro celou rodinu, umixuje nebo zamicha cokoliv si zrovna vzpomenu a já u toho nemusím stát. Jeden přístroj za mě zastane spoustu různých činností a vyrobí nespočet těst, zatímco já si nachystám další věci, nebo poklizim kuchyni. Pak ho stačí oplachnout a je hotovo.
klad Vymenitelné nastavce
klad Snadná udrzba
klad Možnost vytvoření spoustu druhů test prakticky bez prace
klad Vypadá elegantně na lince
klad Dostatečně velká misa pro celou rodinu
klad Perfektně uslehane i umichane bilky/těsto
klad Líbí se mi vsechno