Testujeme kuchyňský robot Tefal Masterchef Essential QB150138, který slibuje precizní šlehání, mísení i hnětení bez práce

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
10
konec testování
15. 6. 2022

Kuchyňský robot Tefal Masterchef Essential QB150138

Kuchyňský robot Tefal Masterchef Essential se může pochlubit dokonale hladkými výsledky a kapacitou vhodnou pro každou příležitost. Je to ideální nástroj pro veškeré vaše potřeby při mixování a pečení. 4,8litrová nerezová mísa je dostatečně velká pro celou rodinu — s kapacitou, která zvládne těsto na celých pět pizz* — a schopností dosáhnout dokonalých výsledků u mnoha receptů. Planetární pohyb při mixování nevynechá jedinou část mísy a díky chytré rotaci zajistí hladké a stejnoměrné výsledky. Objevte praktického robota na šlehání, který vám umožní výkonné šlehání, spolu s robustním kovovým hnětacím hákem pro tužší směsi. Statný 800W motor poskytuje dostatečný výkon pro všechny vaše oblíbené recepty. Má 6 rychlostí a pulzní funkci pro snadnější mixování den za dnem.

  • VELKÁ KAPACITA: Kuchyňský robot s velkokapacitní nerezovou mísou o objemu 4,8 litru s krytem proti stříkání má dostatek objemu na těsto na 5 celých pizz* a ideální kapacitu pro celou rodinu.
  • DOKONALE HLADKÉ VÝSLEDKY KUCHYŇSKÉHO ROBOTU: Planetární pohyb pracuje po celé míse a hlava kuchyňského robotu a nástroj na dezerty rotují v opačném směru pro zvláště hladké a rovnoměrné výsledky.
  • DOKONALÉ ŠLEHÁNÍ: Lehké a nadýchané výsledky šlehání při zpracování ingrediencí, jako jsou vaječné bílky, krémy a pusinky (až do 800 ml smetany na šlehání).
  • DOKONALÉ MÍSENÍ: Dobře promíchané a  rovnoměrné smíchání ingrediencí, jako je těsto na dezerty, dorty a sušenky (vytvoří až 1,8 kg směsi).
  • CHLEBOVÁ TĚSTA: Robustní kovový hnětací hák pro tuhé směsi na planetární způsob míchání. Hněte těsto na chleba, briošky a linecké těsto (až do 500 gramů mouky).
  • VŠESTRANNÝ VÝKON PŘI MIXOVÁNÍ: Výkonný 800W motor vám umožní realizaci mnoha receptů.
  • SNADNÉ OVLÁDÁNÍ: 6 rychlostí a pulzní funkce pro snadnou kontrolu a preciznost.
  • ODOLNÝ DESIGN: Naprostá stabilita a solidní výkon díky protiskluzovým přísavkám.
  • ELEGANTNÍ VZHLED: Minimalistický design nabízí nadčasový vzhled s moderními prvky.

*pizzy z tenkého těsta o průměru 22 cm.


Více informací o kuchyňském robotu najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
Tereza N.
avatar
Michaela B.
avatar
Petra B.
avatar
Vladimíra V.
avatar
Lenka W.
avatar
Kristýna Š.
avatar
Katy_sant
avatar
Miroslava Š.
avatar
Petra P.
avatar
Radmila H.
zobrazit všechny přihlášené