Otestovaly jste kulmu na vlasy Rowenta Ultimate Experience a dopřály tak svým vlasům dokonalý účes. Jaké je vaše hodnocení? 

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotily
5
10x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 24. 8. 2021
do 16. 9. 2021

Kulma na vlasy Rowenta Ultimate Experience Air Care Curler    

Zažijte inovativní kulmování, které spojuje péči, pohodlí a výkon. Výsledkem jsou zdravé vlasy a pružné kudrny bez námahy. Kulma Rowenta Ultimate Experience Air Care byla navržena pro zcela nový zážitek z kulmování, v neobvyklém tvaru L umožňuje jednoduché a intuitivní použití, které zbavuje proces kulmování námahy a nepohodlí. 

Air Care Curler CF4310F0 vyniká technologií Fresh Flow, která během kulmování vysílá mírný proud studeného vzduchu, jenž chrání vaše vlasy před nadměrným teplem a zároveň fixuje vytvořené vlny - podobně jako studený vzduch u fénu fixuje objem!

Pohodlí a ochranu doplňuje působivá řada funkcí: 8 přesných nastavení teploty od 130 °C do 200 °C, která vyhovují všem typům vlasů a stylům úpravy - od vln po kudrny - spolu s vyšším leskem, rychlými výsledky, funkcí Smart Memory a dalšími.Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
10
avatar
Jarka
Po této kulmě jsem toužila od chvíle kdy mi s ní má kadeřnice vytvořila nádherné vlny. Na první pohled mne zaujalo krásné balení a elegantní design samotné kulmy. Použití je velmi jednoduché. Pracuje se s ní jednoduše, není těžká, takže Vás nebude bolet ruka. Za minutku vytvoříte bohaté vlny. Nastavení teplot je velkou výhodou, samy si určíte co je pro Vaše vlasy nejlepší. Do teď jsem používala k vytvoření vln klasickou žehličku, ale tuto kulmu už nedám z ruky ?
klad Čistý design
klad Váha vyrobku
klad Jednoduché ovládání
klad Lehký přístup i k zadní straně hlavy
klad Rychlost nahřátí
klad Možnost nastavení teploty
klad Fixace studeným vzduchem
klad Postrádám cestovní obal
příloha
avatar
Lenka
Myslíte si, že ženy potřebují zjednodušit práci? Ať je tedy v jakékoliv formě? Já si myslím, že ano a s tím je spojená i tato kulma na vlasy. Nese název Kulma na vlasy Rowenta Ultimate Experience Air Care Curler. Také velký přínos vidím v tom, že je to zdravější způsob zacházení pro vlasy. V prvé řadě jednodušší z hlediska zacházení. To vytváří hlavně nový vzhled kulmy, který má efektivní tvar. Dále v druhé řadě je to zdravější a šetrnější pro naše vlasy, díky funkci studeného vzduchu. Ten i krásně zafixuje účes. Také díky ionizátoru budete mít lesklé vlasy. Teplota kulmy je ideální a to od 130°C do 200°C. A jako výhodu tu máme funkci zapamatování si posledního nastavení, které jste nastavili. Třešničkou na dortu je krásný design. Musím říct, že mě tento produkt mile překvapil a záporné hodnocení si ani nezaslouží. Doporučuji.
klad Jednoduchost zacházení
klad Šetrnost
klad Design
klad Slíbení jiných vln po změně úhlu
příloha
avatar
Martina
Výrobek mě zaujal již svým luxusně vyhlížejícím obalem, samotná kulma je nádherná, lehoučká, moderně provedená, v krásně barvě. Nejprve jsem měla obavy z použití, přece jen jsem byla zvyklá na klasickou kulmu, kde se vlas vloží, zafixuje a kulmou se otáčí. Ale během chvilky jsem si našla "grif" a šlo to úplně samo, velice dobře se s ní manipuluje i v zadní části hlavy. Vlny jsem vytvořila opravdu během několika vteřin, kulma je šetrná k vlasům a funkce studeného vzduchu je také parádní: vlas zafixuje a vlny vydržely dlouho i bez nalakování vlasů.Velkým plusem je rukavice na ochranu proti spálení. Líbí se mi keramický povrch, rychlé zahřátí za 30 vteřin a vyhovuje mi přednastavená teplota 170 st., což na vytvoření vln stačí. Jsem maximálně spokojená a doporučuji všem.
klad lehkost
klad přiložená rukavice
klad funkce studeného vzduchu
klad přednastavená teplota 170 st.
klad keramický povrch
klad vlny během 3-6 vteřin
klad vyšší pořizovací cena
avatar
Týna
Skvělý produkt, velmi rychle nahřátí, krásné a přirozené vlny. Součástí balení je i rukavice proti spálení ruky. Intuitivní ovládání, snadná manipulace, velmi lehké. Vhodné pro jakýkoliv typ vlasů, pamatuje si poslední volbu nastavení. Vlny krasne drží po zafixovani celý den.
klad Rychlé zahřátí
klad Jednoduchá manipulace
klad V balení rukavice
klad Hezké vlny
klad Vše ok
příloha

Přílohy

IMG_2146.MOV
avatar
Michaela
Rychle nahřátá kulma fakt skvěle natočí vlasy a díky svému tvaru při kulmování vzadu na hlavě nemusím různě kroutit ruce. Fresh Flow je skvělý k ochraně vlasů před horkem a zároveň fixuje vlny. Skvělá je i možnost nastavení teploty od 130° do 200° a zároveň poslední nastavení si kulma zapamatujte a automaticky ji nastaví při dalším použití. Jsem ráda, že moje, už tak zničené vlasy, nemusí trpět při kulmování.
klad Rychlé nahřátí
klad Teplota od 130° do 200°
klad Tvar
klad Fresh Flow
klad Funkce zapamatování si teploty
klad Design
klad Nic
příloha příloha příloha

Přílohy

IMG_1666.MOV
avatar
Šárka
V prvé řadě bych chtěla vyzdvihnout překrásné balení, ve kterém mi kulma přišla. Když přijdu k samotnému využití, tak musím zmínit pouze pozitiva, jelikož negativa jsem žádná neobjevila. Tvar kulmy ve tvaru ,,L,, je báječný! Velmi snadno se s ní vlasy natáčí a už nemusím dávat ruce do žádných krkolomných pozic. Díky tomu zabere kulmování i daleko méně času. Jelikož mám jemné vlasy, tak musím zmínit možnost volby teploty, kdy tedy využívám nejnižších možných 130°C. Dalším pozitivem pro mě je možnost fixace studeným vzduchem, díky kterému už nemusím používat lak a tím vlasy zatěžovat. Posledním pozitivem, co bych chtěla zmínit, je možnost uzamykání ovládání, kdy se tedy nemůže stát, že si v průběhu kulmování zvýšíte nebo snížíte teplotu. Maximálně tedy doporučuji - kulma je úžasná!!!
klad tvar kulmy do ,,L,,
klad lehkost produktu
klad fixace studeným vzduchem
klad uzamykatelné ovládání
klad zapamatování posledního nastavení
klad nic záporného jsem neobjevila
avatar
Lenka
První kulma díky které jsem si kulmovani opravdu užila a to i přesto že mám opravdu husté vlasy. Oceňuji že v balíčku s kulmou přijde i rukavice díky které se nemůžete spálit. Vlny fixuji studenym vzduchem a opravdu vydrží, jsem naprosto nadšená. Určitě mohu jen doporučit.
klad Komunikace s e-shopem
klad Rychlost dodání
klad Jednoduchá manipulace s kulmou
klad Možnost výběru teploty kulmovaní
klad Funkce studeného vzduchu
klad Nic nemůžu vytknout
avatar
Taťána
Kulma Rowenta Ultimate Experience Air Care Curlel je vhodně ergonomicky tvarovaná. Kulmování zvláště na zadní části hlavy je uživatelsky jednodušší, přičemž při velikosti zařízeníje také lehká, nezatěžuje ruku. Mám velmi jemné, dosti řídké vlasy, takže jsem uvítala širokou možnost regulace teploty a variantu studeného vzduchu. Vlasy vydrží do dalšího umytí upravené.
klad Ergonomie
klad Široké rozpětí regulace teploty
klad NIc
avatar
Ivana
Od kulmy Rowenta Ultimate Experience Air Care Curler jsem očekávala jen to nejlepší, protože již od této značky vlastním fén, a po vyzkoušení můžu napsat, že je kulma opravdu parádní. Nový tvar usnadňuje manipulaci při kulmování, snáze se natáčí vlasy vzadu na hlavě, nemusíte nijak vylamovat ruku jako u standardních kulm. Velmi oceňuji funkci studeného vzduchu, který vlasy krásně zatáhne a vlny tak krásně drží tvar. Nesmím zapomenout ani funkci ionizátoru, vlasy jsou krásné uhlazené, nikde nelétají, nekrepatí. Trochu zbytečná mi přijde funkce automatického zapamatování posledního nastavení, většina z nás má vyzkoušeno a určitě si pamatuje, jaká teplota je pro vlasy nejlepší. Ale ve výsledku je vlastně fajn nemuset teplotu štelovat při každém použití. Tuto kulmu bych doporučila všem, kterým nevadí si připlatit za značku a záleží jim na zdraví vlasů.
klad nastavení teploty
klad snažší kulmování vzadu
klad funkce studeného vzduchu
klad snadný úchop
klad přiměřená váha
klad vyšší cena
avatar
Lucie
Kulma na vlasy Rowenta Ultimate Experience Air Care Curler nabízí díky unikátnímu tvaru L velice snadnou manipulaci, a to po celé oblasti hlavy. Velice snadno vytvoříte vlnky nebo kudrny i na zadní části hlavy. Díky rukavici, která je součástí balení, nehrozí popálení. Pro moje velmi jemné vlasy je skvělé, že si můžu zvolit teplotu v rozmezí od 130 °C do 200 °C, takže nehrozí poškození. Navíc disponuje technologií Fresh Flow, která díky jemnému proudu studeného vzduchu chrání vlasy před teplem a navíc fixuje vlny. Kulma je velmi rychle nahřátá na požadovanou teplotu a ve chvíli, kdy najdete svoje vyhovující natavení, můžete jej "uložit" díky funkci Smart Memory. Vlasy jsou po použití lesklé, příjemné na dotek a vlny vydrží, rozhodně se stává mojí nezbytnou součástí péče o vlasy.
klad design
klad rychlé nahřátí
klad volba teploty
klad dlouhý kabel
klad Smart Memory funkce
klad možnost chladného vzduchu
klad tvar L pro snadné použití
klad skutečně nemám výhradu
příloha příloha příloha příloha