Testerky testovaly balíček produktů Philips Avent pro aktivní kojence. A my už víme, jak byly spokojené

image
otestováno
Počet recenzí
28
jak jste hodnotily
5
22x
4
5x
3
1x
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 5. 4. 2020
do 10. 5. 2020


Elektronická chůvička Philips Avent

Dětská chůvička DECT zaručuje maximální pocit bezpečí, poskytuje totiž nejdůležitější funkce dětské chůvičky. Nejspolehlivější spojení s křišťálově čistým zvukem a příjemným nočním světlem pro vás a vaše dítě.

Výhody:

 • Technologie DECT zaručuje nulové rušení a 100% soukromí
 • Režim Smart ECO pro úsporu energie pro minimální přenos
 • Vždy budete vědět, zda je chůva v dosahu a připojená
 • Kontrolky znázorňují zvuky, které dítě vydává
 • Dosah až 330 metrů
 • Mimořádná doba provozu až 24 hodin
 • Rodičovská jednotka se napájí ze sítě nebo bateriemi
 • Křišťálově čistý zvuk díky technologii DECT
 • Uklidňující noční světlo

Více informací o produktu najdete TADY.


Hrneček s brčkem

Hrneček s brčkem Philips Avent Bendy s ergonomickými rukojeťmi je ideální pro první doušky z brčka a umožňuje zdravý vývin zubů a dásní. Byl vyvíjen odborníky tak, aby se stal naším nejlepším hrnečkem s brčkem.

 • Hrneček s ohebným brčkem
 • 200 ml
 • Od 9 měsíců
 • 1 ks v balení

Výhody:

 • Brčko je dole ohebné a umožňuje snadné pití až do posledního doušku
 • Design s integrovaným ventilem proti protékání a odklápěcí víčko zabraňují rozlití
 • Málo součástí – snadné sestavení a čištění (vhodné do myčky na nádobí)
 • Kompatibilní s lahvemi a hrnečky Philips Avent
 • Zdravý vývin zubů a dásní
 • Hrnečky Philips Avent odráží vývoj vašeho dítěte
 • Ergonomické rukojeti a měkké brčko – ideální pro malá batolata

Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
28
avatar
Aneta Kassem
Chůvička od Philips Avent určitě spokojenost, vůbec jsem nečekala tak krásně čistý zvuk . Máme velký byt takže i dosah je super nic neruší signál, je spolehlivá dokonce jsem v ní slyšela i jak naše malá chrápe. Lituji že jsem ji nepořídila už dříve určitě doporučuji!
klad Čistý zvuk
klad Snadné ovládání
klad Noční světýlko
klad Velký dosah
klad Žádné zápory
avatar
Aneta Kassem
Je to lehoučká láhev dá se snadno uchopit , to ohebné brčko je super a neteče takže hlavně to oceňuji. To samé platí u mytí dá se krásně rozebrat a i umýt v myčce. Opět Philips Avent nezklamal, lahvičky od nich máme moc rádi. Pořídím ještě jednu pro neteř! Takže doporučuji
příloha
klad Neteče
klad Dá se umýt v myčce
klad Lehký
klad Mytí v myčce
klad Skvělá cena
klad Žádné
avatar
Monika
Chůvička se velice jednoduše ovládá a má velký dosah a přenos zvuku je nerušený různými šumy. Velkou výhodou je kontrolka, která upozorní, že je chůvička v dosahu a má signál. Zkusila jsem ji dát do blízkosti mobilu, jestli bude rušena, ale nestalo se tak, takže za mě super.
příloha
klad design
klad dlouhý dosah
klad čistý zvuk
klad dlouhá výdrž
klad nic
avatar
Monika
Lahev už prošla několika zkouškami po pádu na zem a vydržela bez poškození ani se nic nerozlilo.Snadno se rozebere a je jednoduchá na údržbu (myji ručně). Určitě doporučuji, skvěle padne do ručičky a díky brčku je z lahvičky celý obsah pryč. Objem má 200ml, ale klidně by mohl být vyšší.
příloha
klad design
klad snadná údržba
klad vydržel pády z různé výšky a aintenzity
klad mohl by být větší objem -250 ml
avatar
Lenka
Chůvička má jednoduchý a příjemný design. Má základní funkce, které má chůvička mít a velmi jednoduchou obsluhu. Dosah signálu je dostatečný. Je dostatečně citlivá a zvuk má velmi dobrý. Její nevýhodou je, že nelze použít jinde než v interiéru, a to hlavně protože, že kabel u dětské jednotky je připevněn na pevno a nelze jej odpojit (v kočárku by mohl být tedy nebezpečný). Dále ani jedna z jednotek nemá například šňůrku nebo klip k zavěšení či upevnění, což její využití mimo místnosti omezuje. Jednotky nemají protiskluzové nožičky a jsou hodně lehké. Lze je tedy poměrně snadno převrhnout, pokud někde stojí. Další nevýhodou tohoto modelu je, že rodičovská jednotka hlásí ztrátu signálu za celkem dlouhou dobu a baterky v ní se nedají nabíjet přímo v přístroji. Jako základní chůvička do interiéru jistě postačí, ale pokud někdo potřebuje chůvičku třeba do zahrady, tak tato spíše ne.
klad design
klad jednoduchá obsluha
klad citlivost
klad čistý zvuk
klad dosah signálu
klad nelze odpojit kabel od dětské jednotky
klad použití prakticky jen v domácnosti - není vhodná do kočárku
klad snadno převrhnutelné obě jednotky
klad dlouhá časová prodleva výstrahy při ztrátě signálu
avatar
Lenka
Hrneček má pěkný design – dcerku zaujal a celkem ráda z něj pije. Dobře se dítěti drží. Brčko je měkké a ohebné a skutečně neprotéká. Jen při uzavírání víčka občas nějaká kapka unikne. Hrneček je průhledný, takže je přehled o tom, kolik dítě vypilo nebo kolik zbývá. Dále se hrneček celkem snadno udržuje – lze snadno rozložit a vymýt i v myčce. Životnost brčka nemohu ale zatím posoudit. Ocenila jsem i naprosto nezapáchající materiály, ze kterých je vyroben. Nevýhodou může být, že dítě si samo hrneček neotevře, pokud je zaklopený.
klad design
klad samovolně neteče
klad měkké brčko
klad nezapáchá
klad lze umývat v myčce
klad dítě není schopno víčko otevřít samo
klad při otevírání i zavírání víčka ukápne
avatar
Tereza
Dobrý den, děkuji za možnost testovat hrneček Avent s brčkem. Všem můžu jen doporučit. Skvěle se z něj pije. Dcera už chce pít jen z této lahvičky. Lahvička je ze skvělého materiálu a vůbec neteče, což je vhodné na cesty a nemusím se strachovat, že budu mít mokrou kabelku. U tohoto hrnečku je také výhoda, že se dají všechny části vyndat a pořádně umýt a v brčku nezůstává špína. Toto je opravdu skvělá volba! ?
klad Neteče
klad Mytí
klad Držátka
klad Skladný
klad Možná bych uvítala větší
avatar
Tereza
Dobrý den, děkuji za možnost testovat chůvičky Avent. Doteď jsem měla starší chůvičku také od aventu, ale této se nic nevyrovná. Je v ní slyšet naprosto vše co se u dcery děje. Je malá, skladná tím pádem vhodná na cestování. Skvělé je také noční světlo. Dcera se ve tmě bojí, takže světýlko využíváme na chůvičkách. Má velký dosah, což uvítám když jdu pracovat na zahradu a dceru nechávám spát po obědě. Jediné co mi u tohoto typu chybí je, že dětská část není na baterky a je napájena pouze ze sítě.
klad Velký dosah
klad Slyším vše
klad Skladnost
klad Noční světlo
klad Dětská část pouze do zásuvky
avatar
Klára
Není si na co stěžovat, ovládání krásně jednoduché. Venku jsme nepoužívali, ale uvnitř funguje spolehlivě i přes 4 stěny. Slibovaný zvuk je opravdu dobrý, jak kdyby dítě křičelo přímo u mě. Plus je i noční světýlko, které tedy u nás využití nemělo, protože máme noční lampičku. Rodičovskou jednotku můžete mít stále u sebe (na baterie). Má kontrolky na baterii, dosah zařízení a také na zvuk. Velmi mile mě překvapila. Škoda, že jsem ji neměla už dříve. Ušetřila by mi dost starostí.
příloha
klad jednoduché ovládání
klad dosah
klad zvuk
klad kompaktní velikost
klad nenašla jsem nic
avatar
Klára
Vyzkoušeli jsme několik lahví, ale tenhle se opravdu povedl. Pěkný design, dítěti se dobře drží v ruce. Opravdu neteče, ale když se zaklapne víko, tak nějaká ta kapička ukápne. Dobře se dá rozebrat a umýt. A hlavně se dá i dobře složit. Zatím nemohu hodnotit, jak dlouho vydrží brčko, ale vypadá kvalitně. Kladně hodnotím ohebné brčko, průhlednost lahvičky i použité materiály. Uvítala bych větší objem, abych nemusela stále dolévat pití.
příloha
klad neteče
klad omyvatelnost jednotlivých částí
klad dobře se dítěti drží v ruce
klad materiál
klad malý objem
avatar
Petra
Lahvička je velmi praktická, má ouška dítě si pěkně při pití drží samo. Když spadne nebo se obrátí neteče. Velmi dobře se čistí. Tvar je fajn a velikostně akorat pro dítě, aby nebyla těžká. Rozhodně doporučuji, my ji využíváme už od 1 roka a je velmi oblíbená.
klad Ouška na držení
klad Neprotekavost
klad Nic
avatar
Petra
Chůvička je velmi praktická, lehoučká. Část kterou má rodič nemusí být v zásuvce, což je velmi praktické když chcete být třeba na zahradě. Dosah je perfektní, dosáhl z horního patra až na terasu. Světýlko je velmi nápomocne v tmavém pokoji. Zvuk je krásně čistý.
klad Kvalita Zvuku
klad Světlo
klad Nic
avatar
Eva
Hrneček je super. Musím říct, že malému padl „do ruky“. Okamžitě pochopil, jak ho má, díky ergonomickým úchytům, držet. Pružné brčko, které se dá jedním pohybem „schovat“ pod víčko, které je pevně přidělané k lahvičce je super. Nemusím ho tak neustále hledat. Brčko je pružné, ale přesto velmi odolné, takže odolá i „okusování“, bez kterého se u nás pití neobejde. A příjemným bonusem je jeho 100% nepropustnost vody. Takže v okamžiku, kdy lahvička letí na zem, nemusím startovat s hadrem a utírat kapky vody.
klad ernomické ouška
klad neteče
klad pružné brčko
klad objem
klad nic
avatar
Andrea
Malemu se hrnecek libi - hezky a barevny design ho zaujal. Me se libi, ze se hrnecek lehky a take brcko je mekke. Lahvicka je snadna na otevreni a cisteni. Velmi ocenuji, ze lze myt v mycce nadobi. Na cisteni brcka doporucuji maly stetecek v pripade podavani i sladkych stav. V pripade, ze se lahev zavira je nutne vylit zbytek co je pred zatkou, pak nic nevytece ani pri otevirani. Diky integrovanemu brcku hrenecek nelze vylit, i kdyz si s nim dite hraje. Hrnecek je pruhledny, je tedy hezky videt, kolik dite vypije. Maly jeste neni sam schopny hrnecek otevrit, ale verim, ze za par mesicu jiz bude sikovnejsi. Celkove jsem s hrneckem spokojena a rozhodne doporucuji koupit a vyzkouset.
klad Ohebne brcko
klad Mekke brcko
klad Netece
klad Snadne cisteni- i v mycce nadobi
klad Hezký design
klad Prijemne se diteti drzi v ruccice
klad Lehka lahvicka
klad Super provedeni
klad Pri otevirani/ obcas ukapne kapka
klad Dite samo neotevre /mene nez 9 mesicu
avatar
Andrea
Chuvicka me zaujala svym cistym designem. Je lehka, tvarove idealni do ruky a ma skvely dosah az 330m. Zvuk je cisty a pri prvnim pohybu ditete je krasne slyset, a take zaroven ukazuje kontrolka svetla, ze se neco deje. Jako dalsi vyhodu ma detska jednotka nocni svetylko. Jemne sviti a neni to rusivy element pro dite. Jedinou nevyhodu vidim u detske jednotky, ze neni mozno nabijet bateriemi, je pouze mozne nabijeni ze site. Jako velky klad je jeji ovladani. Jednoducha a ihned k pouziti. Za me skvele funkce a hlavne spolehlivost.
klad Cisty desing
klad Jednoducha obsluha
klad Nocni svetlo
klad Dostacujici dosah
klad Cisty zvuk
klad Signalizace pri vypadku signalu
klad Detska jednotka se nabiji pouze ze site
avatar
Kateřina
Láhev se záklopkou s brčkem je výborný výrobek již pro děti od 9. měsíce věku. Láhev je z kvalitního plastu, ale zároveň není těžký, velikostně tak akorát, aby ji dítě zvládlo samo držet a zároveň se nemusela neustále doplňovat. Líbí se mi, že má "víčko", v tomto případě se jedná o záklopku, tedy odpadá riziko, že víčko spadne na zem a ušpiní se nebo jej ztratíte. Láhev má navíc integrovaná držátka padnoucí do dětských ručiček. Láhev je netekoucí. Brčko odolá i dětským zoubkům, avšak v případě potřeby lze dokoupit a vyměnit jen samotné brčko.
příloha
klad záklopka místo klasického víčka
klad integrovaná držátka
klad kvalitní brčko, navíc vyměnitelné
klad mytí v myčce
klad výběr pouze ze dvou barev
avatar
Kateřina
Chůvičky Philips splňují přesně to, co slibují. Jedná se o základní chůvičky od značky Philips, tedy nemají možnost nabíjení interní baterie či hraní melodií, ale zvuk přenáší čistý, bez rušení. Ovládání chůvičky je velmi jednoduché a intuitivní. Rodičovská jednotka disponuje světelnými diodami, které rodiči i vizuálně ukazují, že se "něco děje". Dětská jednotka má zase možnost rozsvícení světla, které je velmi slabé a dítě nikterak neoslňuje, ideální jako noční světýlko. Chůvičky jsou skladné a jejich design rozhodně nenaruší ani obývací pokoj. Tyto chůvičky jsou ideálním řešením "pevných" chůviček pro ty, kteří potřebují mít chůvičky nastálo například v dětském pokoji a ložnici či podobně.
příloha
klad kompaktnost
klad design
klad kvalita
klad světélko u dětské jednotky
klad nemožnost nabíjení
avatar
Lucie
V první řadě moc děkuji za příležitost testovat výrobky od Aventu, s nimiž jsem byla vždy velice spokojená! :) Chůvička od Aventu mě mile překvapila. Vše naprosto v pořádku, skvělý dosah přeneseného zvuku a hlavně kvalita a čistota hlasu. Oceňuji i noční osvětlení, které je dostačující a zároveň není rušivé. Pozitivně také hodnotím dobu provozu, bez nabití chůvička vydrží prakticky celý den.
příloha
klad Čistota hlasu
klad Noční osvětlení
klad Dlouhá doba provozu bez nabití
klad Dosah
klad Dětská jednotka musí být stále v zásuvce
avatar
Lucie
Na první pohled mě zaujal design lahvičky, je krásně barevná, ale ne kýčovitá. Je velice lehká a příjemně se s ní dítěti manipuluje. Jako největší pozitivum hodnotím, že lahvička opravdu neteče, ať se dítě snaží sebevíc :). Měkké brčko je nápadité a šetrné k dětským dásním a malým zoubkům. Lze mýt v myčce, což jaké také pro maminky velké plus.
příloha
klad Design
klad Měkké brčko
klad Čistění v myčce
klad Neteče
klad Nic mě nenapadá
avatar
Eva
Chůvička Philips AVENT SCD503/26 je super. Přenos signálu si poradil i se silnými stěnami starého domu. V paneláku naopak nedochází k "rušení se" s jinými chůvičkami. U rodičovské jednotky mi vyhovuje i dvojí způsob napájení. Zásuvku využívám především doma a baterka je fajn, když si chci odběhnout třeba na zahradu. Navíc mi vyhovuje, že to jsou klasické baterky a ne vestavěný nabíjecí akumulátor. Obyčejné baterky mám doma totiž vždy po ruce a tak v případě potřeby jen vyměním baterku. Nemusím se omezovat a stále myslet na to, aby byl vestavěný akumulátor nabitý.
klad dosah, dvojí způsob napájení, regulace hlasitosti
klad nic
Zobrazit více recenzí