Testovaly jste LaVitu. Jak dopadlo hodnocení?

image
otestováno
Počet recenzí
14
jak jste hodnotily
5
12x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 26. 5. 2017
do 3. 9. 2017

10 z Vás vyzkoušelo tříměsíční kúru a níže si můžete přečíst, jak testování dopadlo.

Lavita od Vás získává 99%

To nejlepší z přírody

LaVita je to nejlepší z přírody, co potřebujete pro své zdraví a vitalitu a to vše jen na jedné lžíci. S LaVitou budete za 90 dní úplně nový člověk.

Koncentrát LaVita zásobuje buňky všemi důležitými vitamíny a minerály. Díky jedinečné receptuře na základě přírodních surovin jako jsou ovoce, zelenina, bylinky a rostlinné oleje jsou vitální látky pro naše tělo výborně využitelné. Během 90 dnů se minimálně jednou obnoví většina buněk v našem těle. Při 90denní kůře s LaVitou jsou obnovené buňky optimálně vyživeny a tím tak položen základ pro zdravý a výkonný organismus.

Každodenní zásoba

LaVita nabízí řešení, jak jednoduše a prakticky optimalizovat každodenní stravu a zásobit tělo všemi důležitými vitamíny a minerály. Stres, pravidelné užívání léků, alkohol, kouření a chronická onemocnění jsou příklady, kdy naše tělo potřebuje více vitálních látek, než jsme schopni mu stravou zajistit. 

Více informací ZDE.

Moc děkujeme za krásná hodnocení níže :) 

"S LaVitou jsem byla naprosto spokojená. Velmi mi chutnal připravený nápoj a vždy jsem se na něj těšila. Nejvíce jsem pocítila zlepšení na pleti, vlasech a nehtech"

"Tento výrobek mě opravdu natchl! A testování mě neskutečně pomohlo! Než jsem začla užívat byla jsem těsně po dvou potratech... neustále unavená, tělo rozhozené a imunita žádná! Už po prvním měsíci užívání jsem začala cítit velký rozdíl a chvíli na to zjistila, že jsem znovu těhotná"

 

Hodnocení
14
avatar
Zuzka
klad Super produkt, ktoré ma zásobí plno vitamínmi.
klad
klad :-D
avatar
Markétka
klad Perfektní, takže pokud váháte, zda produkt zakoupit, nebo radši ne, rozhodně vřele doporučuji, jen do toho. Požitek se vyplatí!!
klad Žádné nejsou, musím po dlouhé době říct, že u tohoto produktu se z mé strany zkrátka nedá zhola nic vytknout!! Jsem velmi šťastná, že jsem měla možnost produkt vyzkoušet.
avatar
Marika
klad Zajímavý produkt, který je rozhodně ku prospěchu v rámci zdravé výživy. Výrobce by se měl ale zamyslet nad balením, design se skutečně nepovedl a lahev připomíná rostlinný olej. Přírodní složení oceňuji a pozitivní recenze mě naprosto nadchly. :-) :-)
avatar
Andrea
klad S LaVitou jsem byla naprosto spokojená. Velmi mi chutnal připravený nápoj a vždy jsem se na něj těšila. Nejvíce jsem pocítila zlepšení na pleti, vlasech a nehtech. Také se nyní cítím klidnější a energie mi také najednou přibylo. Omlouvám se za pozdní vložení. Určitě doporučuji ostatním ženám i mužům, kteří váhají díky ceně. Testovala jsem spolu s manželovou maminkou, která ji také vyhrála a spokojená byla taktéž.Myslela že je to do 3. září 2017.
příloha příloha
avatar
Jarmila
klad Tento výrobek mě opravdu natchl! A testování mě neskutečně pomohlo! Než jsem začla užívat byla jsem těsně po dvou potratech... neustále unavená, tělo rozhozené a imunita žádná! Už po prvním měsíci užívání jsem začala cítit velký rozdíl a chvíli na to zjistila, že jsem znovu těhotná. LaVita mě opravdu v prvním trimestru doslova zachránila od únavy a věřím, že je její velkou zásluhou, že jsem se celkově dala do kupy. Takže těm co váhají s koupí musím říct, že stojí za každou korunu!
avatar
Alena
klad omlouvám se se zpožděným hodnocením, byla jsem na dovolené. Poctivě jsem dle návodu užívala 3 měsíce přípravek LaVita, který je podle mně opravdu "nabíječ" energie, mám oslabenou imunitu, ale po dobu, co jsem LaVitu užívala, neměla jsem žádné problémy, cítím se skvěle a uvažuji o koupi tohoto přípravku, že bych jej užívala pravidelně dlouhodobě.. I podávání jako džusík je super. Doporučuji všem.
příloha
avatar
Jana
klad Moc děkuji za skvělé testování, Lavita je super, určitě shledávám, že se mně zlepšily nehty, přestala jsem bylt tak unavená. Super je že je to čistě přírodní produkt, bez žádné chemie. Je skvlé chuti, dá se přidat do čehokoliv, dávala jsem i do jogurtu bílého a super. Za mně velká spokojenost a mohu jen doporučit.
příloha
avatar
Anežka
klad Testování Lavity je pro mně naprosto úžasný, tento výrobek jsem dřív neznala, ale vím že budu i dál kupovat. Řekla bych že se mně určitě zlepšila imunita, zpevnili se mně nehty, vlasy, mám víc energie a jako bonus báječně chutná. Labuti mohu jen a jen doporučit.
avatar
Denisa
klad věnovala jsem přípravky své těhotné kolegyni v práci. Fotografie mi sice neposkytla, ale s kúrou je velice spokojena. Celkově se cítí velice dobře a určitě má na to vliv i pití každé ráno LaVity. Vřele doporučuje a určitě bude objednávat i do budoucna
avatar
Dana
klad Také velmi děkuji za možnost testovat La Vitu.Musím uznat,že mě opravdu velmi překvapila.Po prvním napití jsem si okamžitě oblíbila její chuť.Ano,takto by měli chutnat zdravé věci.A teď k účinkům.Na sobě jsem zpozorovala pevnější nehty a vlasy.Co mě ale opravdu překvapilo,bylo zklidnění mých nervů.Po dobu užívání jsem vyrovnanější a prý i veselejší.A nakonec jsem také zhubla 4 kila.Takže za mě jen mohu doporučit.
klad Určitě cena,a také nepraktická skleněná láhev.
příloha
avatar
Zdena
klad Hned na začátku mockrát musím poděkovat za možnost vyzkoušet Lavitu. Chuť je vynikající a ráno i večer jsem si nápoj s chutí připravila.Do testování jsem se pustila spolu se snachou, která jí také shodou okolností vyhrála ;-) Nejvíce jsem ocenila, že mi téměř přestaly padat vlasy a jsou zdravější. Dále pak nehty, pleť a dokonce i po psychické stránce se cítím lépe. Také mám více elánu a necítím se tolik unavená. Opravdu zázračný nápoj. Zvažuji jeho zakoupení a další užívání do budoucna. také se mne vyhnula rýma či nachlazení a to kolem běhali vnoučata, která stonala. Opravdu jsem byla moc spokojená a vřele doporučuji ostatním, kteří chtějí investovat do svého zdraví.:-D
příloha příloha příloha
avatar
Lucie
klad Koncentrát LaVita je opravdu velmi chutný způsob užívání vitaminů. Velmi se mi líbí způsob užívání, protože máte dojem, že si dáváte v podstatě 2 sklenice džusu denně, nemusíte polykat žádné veliké a často odporné tablety.
klad K užívání ještě musím dodat, že jsem si LaVitu často přidávala do smoothie nebo k rozmixovaným jahodám s jogurtem. Opravdu velmi lahodné.
klad Musím uznat, že mi po LaVitě nádherně rostly nehty a byly zdravé a vůbec se nelámaly. Během užívání jsem neonemocněla, ale to by se mi nestalo v létě asi ani bez LaVity :) Věřím ale, že má velmi dobré účinky na organismus a každému ji mohu doporučit.
klad Jediné (ale za to veliké) minus shledávám v těžké skleněné lahvi - na cestování velmi nepraktické, bohužel se mi jedna lahev s přenášením rozbila a přišla jsem asi o čtvrtinu koncentrátu :( Škoda že není v nabídce i cestovní verze např. s 250ml balením do kabelky.
příloha příloha příloha
avatar
Věra
klad Tento produkt mě velmi zaujal. Hlavně ta věta o tom, že se po za 90 dní ze mě bude úplně jiný člověk :-) Oceňuji to, že produkt není žádná chemie, ale je to to nejlepší co nám příroda může nabídnout. Pochopila jsem, že spoustu nemocí pramení z nedostatku vitamínů a minerálů, které se musí doplnovat celý život. Nejde jen o to si udelat nejakou mesicni kuru. Ale potrebne latky doplnovat po cely zivot. O to vic pokud strava je nevyvazena a neni pestra! :)
avatar
Jana
klad Chodím si pro tyto šťávy pravidelně k nám do lékarny a jsou výborné. Sice trošku dražší ale rádá si připlatím. Na podzim a v zimě si je s mladším synkem dáváme vždycky za odměnu po společném plavání. Mají výbornou chuť, nejen ovocné ale i zeleninové.