Otestovaly jsme likvidátor pachu pro Domácnost, Obuv a Zvířata. Jaká byla vaše spokojenost?

image
otestováno
Počet recenzí
34
jak jste hodnotily
5
31x
4
2x
3
2
1x
1
doporučuje
97 %
Testováno v období
od 15. 9. 2015
do 4. 10. 2015

DOMÁCNOST - spolehlivě neutralizuje pachy v domácnosti z vaření, spálenin, lednice, hniloby, plísně, odpadkových košů a toalet. Spolehlivý na pachy po kouření!

Jak používat?
Aplikujte přímo na zdroj! Rozprášit nebo nalít přímo do toalety po spláchnutí, na plasty do odpadkových košů, na dřevo, na omítky, čalounění, závěsy aj.

Při vytírání podlah, plastů, lednic a praní (do 60 °C) min. 50 ml náplně na 10 litrů.

OBUV - spolehlivě neutralizuje pachy ve všech typech obuvi. 

Jak používat? 
Aplikujte přímo na zdroj! Silně rozprášit přímo do obuvi, hlavně na stélku, při silném pachu polít celou stélku, aby ji roztok celou prostoupil. Při aplikaci doporučujeme držet obuv za patu, špičkou k zemi, aby roztok stékal do špičky. Opakujte pravidelně. 

Nepoškozuje obuv. 

Likvidátor pachu neškodí životnímu prostředí ani lidskému zdraví, nejsou známy alergenní účinky. Pachy nepřekrývá vlastní vůní, ale pohlcuje a neutralizuje. Složení: voda, esenciální oleje. 
Přípravek je testován a schválen Státním zdravotním ústavem Praha. 

ZVÍŘATA - vhodné do domácností se zvířaty, pro veterinární stanice a profesionální chovatele. Osvědčený při stájovém chovu.
Do pelíšků, na čalounění, na podlahy, přepravky, molitany, koberce, sedačky, čekárny, operační sály, kotce, kafilerní boxy.

Jak používat?
Aplikujte na zdroj zápachu! Neředěný Likvidátor rozprášit na zasažené místo, případně prolít nebo umýt neředěným či ředěným roztokem 1:3.
Neředěný lze rovněž použít do ovzduší rozprášením shora dolů.
Pro vytírání velkých ploch min. 100 ml na 10 litrů roztoku. Při praní lze přidat min. 50 ml na 10 litrů vody do 60 °C.

Likvidátory pachu neškodí životnímu prostředí ani lidskému zdraví, nejsou známy alergenní účinky. Pachy nepřekrývá vlastní vůní, ale pohlcuje a neutralizuje.
Složení: voda, esenciální oleje.
Přípravky jsou testovány a schváleny Státním zdravotním ústavem Praha.

Více se dozvíte ZDE.

Jak dopadlo hodnocení likvidátorů pachu se dočtete ZDE.

Hodnocení
34
avatar
Marcela
avatar
Adéla
avatar
Lenka
klad Spreje Alpík máme doma a hojně využíváme hlavně sprej v kuchyni po smažení ryb, květáku a pod. Také občas sprejem na obuv vystřikáme botnik. Poslední výrobek jsem věnovala dceři, která má psa a je rovněž spokojena. Alpiky vřele doporučují! Jsou opravdu ucinne a mne, jako alergiku, nevadi! ❇
avatar
eva
avatar
Petra
avatar
Renata
avatar
renata
avatar
Adéla
avatar
Věra
avatar
Anna
avatar
Monika
avatar
Martin
avatar
Radmila
klad Lahvičky na testování dorazily velmi rychle a už jsme stihli všechny vyzkoušet. Nejspokojenější jsem s likvidátorem pachu v obuvi. Mužské části domácnosti se velmi potí nohy a musím říct, že už po třetím použití vůbec nebylo z bot nic cítit. Osvědčil se i likvidátor pachu v domácnosti, použila jsem při mytí lednice a u odpadkového koše a rozdíl byt poznat. Takže tyto výrobky určitě budeme kupovat pravidelně:-)
avatar
Jiří
avatar
vendula
klad Děkuji za možnost testování.Likvidátory pachu jsem hned vyzkoušela a musím říct že fungují skvěle.U nás hlavně využiji na odpadkový koš(vyhazujeme zde použité pleny)po nastříkání nejsou po zápachu ani stopy akorát bych preferovala jinou vůní.A u bot to samé po zápach opět zmizel a manžel říká že konečně se může zout aniž by se musel stydět :D Určitě je zase koupíme :)
avatar
Dominika
příloha příloha
klad Děkuji za možnost testovat. Tyto spreje hodnotím velice kladně, opravdu jsou likvidátory pachu - zápach velice rychle pohltí. Vyzkoušela jsem všechny tři typy a nejvíce mi voní vanilka - ocenila bych, možnost výběru z více vůní. Vydrží vonět dlouho. Určitě budeme kupovat nadále: s přípravky, které jsme kupovali do teď v drogrii jsou likvidátory Alpik nesrovnatelné. (spreje na fotografii jsou již používané, nejedná se o plná balení)
avatar
Lucie
klad S testováním likvidátorů pachu Alpík jsem velmi spokojena. Alpík pro domácnost s vůní květů jsem použila na odpadkový koš a po různém smažení jídla. Vanilkový Alpík potom na boty, což jsem velmi ocenila a Alpík pro zvířata jsem vyzkoušela na pelíšek našeho pejska.Jsem se všemi velmi spokojená. Doporučuji.
avatar
Marcela
klad Ráda jsem otestovala pohlcovače pachu Alpík. Pohlcovač pachu v domácnosti jsem nejraději využila v koupelně a na toaletě, kde je cítit cigaretový kouř ze spodních pater. Květinová vůně je velice příjemná. Pohlcovač pachu na obuv mě sice moc nevoní, ale to není účel. Zmizel zápach v botníku. Také zvířecí pohlcovač pachu má příjemnou vanilkovou vůni. Jezdí k nám na návštěvu kocourek, tak pohlcovač pachu využijeme.
avatar
Helena
klad Moc děkuji, že jsem mohla testovat likvidátor pachu. Využila jsem všechny tři. Likvidátor pachu je na mě moc silný, co se týče vůně. Na druhou stranu, velmi dobře účinkuje :-) a dlouho vůně vydrží v bytě. Likvidátor na obuv jsem věnovala bratrovi, byl velice spokojený. Likvidátor na zvířata. Moje fenečky se nejdříve zalekly, čichaly :D ale nakonec si zvykly :D a mohu také doporučit
avatar
Ivana
klad Ďakujem za možnosť testovať uvedený prostriedok. Najviac som využila likvidátor zápachu - domácnosť. Alpík som využila pri čistení toalety a umývadiel a odpadkového koša kde vôňa vydržala aj niekoľko dní. Tiež som použila Alpík na obuv a papuče po ktorom topánky prestali nepríjemne zapáchať .. Alpík pohltil aj zápach na sedačke od môjho psíka... Alpíky hodnotím veľmi pozitívne, splnili účel a budem ich používať aj naďalej. Privítala by som možnosť výberu s viacerých vôní.
Zobrazit více recenzí