Testeři, kterým chyběl dostatek hořčíku v těle otestovali doplněk stravy Magnetrans® direct-granulát 375 mg. Pomohl jim?

image
otestováno
Počet recenzí
94
jak jste hodnotily
5
64x
4
24x
3
6x
2
1
doporučuje
94 %
Testováno v období
od 28. 6. 2022
do 31. 7. 2022

Magnetrans® direct-granulát 375 mg

Granulát určený k přímému podání s 375 mg hořčíku v jedné porci, což odpovídá 100 % referenční hodnoty příjmu hořčíku (v souladu s nařízením EU č. 1169/2011).

Magnetrans® direct-granulát 375 mg představuje prémiový doplněk stravy pro zajištění optimální hladiny hořčíku v období jeho zvýšené potřeby (např. zvýšená mentální a fyzická zátěž, podpora energie a snížení míry únavy a vyčerpání).

Magnetrans® direct-granulát 375 mg v podobě granulátu je ideální doplněk stravy na cestování. Bez nutnosti zapíjení, stačí jen nechat rozpustit v ústech. Letní osvěžující příchuť citron-grapefruit. 

Dostatečný příjem magnézia je prospěšný pro celkovou fyzickou i psychickou kondici. Jeho dlouhodobý deficit může negativně ovlivnit fungování organismu, a proto je důležité zabezpečit jeho optimální příjem. 

Magnézium zajišťuje v organismu celou řadu důležitých tělesných funkcí:

  • přispívá k normální činnosti svalů,
  • k normální psychické činnosti,
  • k normální činnosti nervové soustavy,
  • ke snížení míry únavy a vyčerpání,
  • k udržení normálního stavu kostí a zubů. 


Více informacío produktu najdete TADY.

Hodnocení
94
avatar
Ildikó
Měla jsem možnost testovat Magnetrans Direct. Velice oceňuji, že můžu to spolknout bez vody. Hodí se to během cestování, nebo při turistice. Balení je dostatečně velké. Každý den používám, abych byla bez stresu. Určitě bych doporučila a sama znovu zakoupím.
klad Spolknuti bez vody
klad Kdykoliv a kdekoliv mužů pouzivaz
klad Pri stresu
klad Nic
avatar
kateřina
Design obalu produktu se mi líbí. Zaujme a ihned člověk ví, o jaký doplněk stravy se jedná. Složení mi vyhovuje, protože jedním sáčkem doplním mnoho složek do svého těla. Balení ve formě sáčků je super na cesty. Může se pomačkat, ale obsahu se nic nestane. Snadno se otevírá a nasype do úst. Chuť je příjemná, ale zanechává lehkou pachuť v ústech. Nic hrozného ale. Během pravidelného užívání se cítím plnější energie a netrápí mě křeče během sportování. Doporučuji
klad Obal
klad Balení v sáčcích
klad Chuť
klad Efekt
klad lehká pachuť v ústech
avatar
Jana
Magnetrans mě velmi zaujal už jen díky tomu, že k němu nepotřebuju nic dalšího na přípravu, žádnou skleničku vodu a něco na zamíchání. Prostě opravdu jen nasypat do úst na jazyk , nechat rozpusnit a spolknout. Hořčík v této formě budu ráda svemu tělu doprávat.
klad Skvělá chuť
klad Snadné použití
klad Denní dávka hořčíku
klad Nic
příloha
avatar
Martin
Doplněk stravy Magnetrans mě mile prekvapil svou chutí. Ostatní doplňky tohoto typu se chuťově daji srovnat jen těžko. Opravdu není potřeba magnetrans ani zapíjet, citronová chuť je velmi příjemná. Druhá vec, kterou jsem velmi ocenil, je samotné balení jednotlivých dávek, které si můžete kamkoliv vzít ssebou i má delší pobyt mimo vás domov a nemusíte se obávat protrhnutí, ani třeba nepříjemného vysypani do vašich věci.
klad Balení
klad Chuť
příloha
avatar
Miroslav
Dávka hořčíku potřebná pro lidské tělo ve skladném balení na cesty, do práce, do auta, kamkoliv, a to bez nutnosti zapíjení. Navíc ani ve vlhku či letních vedrech prášek nemění strukturu, nelepí se a vždy se snadno a beze zbytků vysype do úst. Chuť je velmi příjemná, osvěžující, citronová. Užívání pomohlo na časté bolesti hlavy i různé "záškuby" v těle. Celkově se užívání kladně podepsalo na tom, že jsem lépe zvládal pracovní stres a nevracel se domů tak unavený. Doporučuji.
klad skladné balení
klad užívání bez zapíjení
klad citrusová svěží chuť
klad opravdu funguje
klad celková denní dávka Mg v jednom sáčku, který lze vzít kamkoliv s sebou
klad zcela bez výhrad
příloha
avatar
Hana
Balení obsahuje praktické sáčky, jejichž obsah si nasypete na jazyk a rychle se rozpustí. Pokud vám nevadí trochu pachuť v ústech není třeba zapíjet. Bohužel obsahuje umělé sladidlo - aspartam. Jelikož nerada polykám prášky, tak výrobek hodnotím velmi dobře.
klad Snadlo se užívá
klad obsahuje umělé sladidlo
klad Rychle se rozpustí v ústech
klad obsahuje umělé sladidlo
příloha
avatar
Lenka
Magnetrans Direct je skvělí a rychlí pomocník ke každodennímu použití. Jeho praktické balení je vhodné do jakékoliv tašky či kabelky. Není nutné jej zapíjet proto je vhodné použití kdekoliv. Pomáhá mí především proti křečím v lýtkách ale také proti únavě.
klad praktičnost
klad funkčnost
klad balení
klad nic
příloha
avatar
Nikola
Produkt používám zatím necelý měsíc, myslím si, že je to krátká doba na hodnocení. Nicméně při porovnání s konkurencí se tento produkt dobra a rychle rozpouští, a nemá nepříjemnou chuť ani nenechává nepříjemný pocit v puse. Přes den jsem se cítila méně unavená. Výrobek budu užívat dále , abych lepe mohla zhodnotit účinky.
klad Rychle se rozpuští
klad Příjemná jemná chuť
příloha
avatar
Zuzana
Jezdím denně na kole 50-60 km a každé ráno mě chytaly do lýtek křeče. Produkt mi pomohl při svalových křečích, po pravidelném užívání jeden krát denně zcela vymizely. Na dovolené jsem ho darovala svému známému a i jemu se ulevilo. Doporučuji každému, kdo má větší fyzickou zátěž.
klad jednoduchý způsob užití, příjemná chuť
klad nic
příloha
avatar
Jana
Hořčík v plné denní dávce, velmi snadno se užívá - stačí jednoduše rozpustit na jazyku a není nutné ani zapíjet. Pro mě ideální varianta, protože nemám ráda velké tablety. Balení se dobře rozdělává, každá dávka je zabalena zvlášť a tak je vhodný na cestování, může být po ruce v kabelce. Nevýhodou jsou obsažená umělá sladidla.
klad Snadnost použití
klad 100% denní dávky hořčíku
klad umělá sladidla
příloha
avatar
Jana
Tento doplněk stravy je ideální do práce a na různé cesty. balení je velmi praktické do kabelky, snadno se užívá, rychle se rozpouští, nemusí se zapíjet, má příjemnou chuť, avšak na jazyku zůstává jistá pachuť jakoby moučná. mnohem lepší než klasické tabletky. Po užívání mě přestala tolik bolet hlava, byla jsem jakoby klidnější a měla i víc energie a hlavně mi přestalo brnění a křeče v nohách.
klad jednotlivě baleno
klad jednoduché užití
klad občasná pachuť po rozpuštění na jazyku
příloha
avatar
Barbora
testovala jsem přípravek Magnetrans Direct design obalu je zajímavý, na složení mi vadí přítomnost sladidla aspartamu, jinak další složky v pořádku,, chuť je výborná svěží, snadné použití zvládnete všude , plus je, že se nemusí zapíjet, hodně pomáhá, efekt byl znát po několika dnech užívání přípravku.
klad snadné užívání
klad chuť
klad přítomnost sladidla
příloha
avatar
Simona
Velmi praktické balení magnésia, které mě zachránilo při výšlapu do hor. Trpím nedostatkem hořčíku a s tím spojenými migrény a křečemi při vyšší námaze. Po pouhém měsíci užívání vidím obrovské změny k lepšímu. Díky jednoduchému balení je možné ho vzít opravdu všude. Mohu jen doporučit.
klad Vysoký obsah magnesia
klad Praktické balení
klad Příjemná chuť
příloha
avatar
Martina
Hořčík je potřeba a jeho nedostatek v těle je znát. Tento přípravek je výborný v tom, že nepotřebujete sklenici vody, abyste jej polkli nebo rozpustili. Sáček podobný podlouhlému balení cukru si jednoduše nasypete na jazyk a jeho obsah se vám v ústech rozplyne. Doporučuji ale přece jen vše završit hltem vody, protože jistá, byť drobná, pachuť v ústech přetrvává.
klad rychlé rozplynutí v ústech
klad zanechává slaboučkou pachuť
příloha
avatar
Soňa
Produkt jsem vyzkoušela s nadšením, protože procházím náročným obdobím rekonvalescence po dvou operacích. A byl fakt super! Moc se mi líbí dávkování porce v malých sáčcích, kdy jeden sáček znamená jednu denní dávku. Praktické balení jsem vyzkoušela i při procházkách po horách, kdy jsem si sebou vzala jen jeden sáček, abych případně doplnila hořčík cestou. Oceňuji prima chuť a že není potřeba zapíjet vodou, praktické na cestách.
klad balení vystačí na celý měsíc
klad skvělé dávkování
klad dávka magnesia na celý den v jednom sáčku
klad praktické balení
klad nic
příloha
avatar
Romana
Magnetrans direct má velice praktické balení, můžete ho vzít sebou kamkoli, snadno se odtrhne a rychle použije. Při křečích lze účinek pocítit prakticky okamžitě. Po nasypání do pusy je dost kyselý, avšak opravdu rychle se rozpustí na jazyku, nezůstanou žádné hrudky, jen jemná pěna. Bohužel po rozpuštění zůstává v ústech umělá příchuť. Z dlouhodobého hlediska jsem za 20 dnů nevypozorovala účinek na únavu a vyčerpání.
klad praktické balení
klad okamžitý účinek
klad snadno se rozpustí
klad jemná pěna v ústech
klad hodně kyselé
klad umělá chuť
příloha
avatar
Jana
Balení v sáčcích je dobře oteviratelne a aplikace do ust je super řešení. Sáčky jsou izolované, nechytaji vlhkost. Pri vsipavani do ust nezůstávají zbytky prasku v pytlicku. Chuť výborná. Akorát do letního počasí, osvěžující. Zda se mi že jsem byla méně unavená při fyzické práci.
klad Aplikace
klad Příchuť
příloha
avatar
Iva
Balení Magnetrans Direct 375 mg je fajn. Celodenní dávka hořčíku v jednom balení je příjemná. Granulat chutná citrusove, tedy příjemné vás osvezi. Žádná voda, žádné zapijeni ani polykání jen příjemná svezi chuť. Pomalu citim mene unavy a lepší náladu.
klad Baleni
klad Dávkování 1x denně
klad Příjemná svěží chut
klad Celodenní dávka horciku
klad Žádná velká tableta jen granulat
klad Cena
příloha příloha příloha
avatar
Martina
Magnetrans jsem chtěla vyzkoušet, protože mě často bolí hlava a bojuji s únavou. Musím říct, že za celou dobu užívání tohoto magnesia mě ani jednou hlava nebolela a myslím, že i s tou únavou to je o něco lepší. Takže asi funguje a já budu nadále pokračovat v užívání. Chuťově je magnesium velice dobré a snadno se užívá. I cena, za kterou se prodává, je podle mě rozumná. V příbalovém letáku mi akorát chyběla informace jestli můžou užívat i těhotné a kojící, musela jsem si dohledat na internetu.
klad balení
klad chuť
klad cena
příloha
avatar
Štěpánka
Velká dávka hořčíku, miluju kyselé chutě a to tento produkt splnil, jen trochu škoda toho umělého sladidla, které zanechá mírnou pachuť v ústech, proto ač se produkt nemusí zapíjet, tak já osobně kvůli zbavení se zbytkové pachutě musela. Jinak celkově zmírněna únava a hlavně vymizely křeče v lýtkách.
klad velká dávka hořčíku
klad opravdu funguje
klad umělé sladidlo- aspartam
příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel