Jak se testerkám líbí sady Malování podle čísel od Zuty.cz? A co hezkého si namalovaly? Podívejte se na recenze

image
otestováno
Počet recenzí
89
jak jste hodnotily
5
65x
4
18x
3
5x
2
1x
1
doporučuje
93 %
Testováno v období
od 25. 1. 2021
do 28. 2. 2021

Malování podle čísel - zábava a relax pro každého 

Malování podle čísel nejvíce připomíná omalovánky, jak je známe z dětství. Samozřejmě, že ne úplně stejné. Místo barevného vzoru, který byste měli obkreslit, dostanete jen plátno s očíslovanými ploškami. Každé číslo odpovídá konkrétní barvě, kterou použijete na vybarvení dané plošky. Prostě se držíte rozpisu podle čísel, malujete na šablonu a postupně se kocháte tím, jak Vám pod rukama vzniká krásně barevný obraz.

Více informací o produktu se dozvíte TADY.


Odměna za recenzi 

Po skončení testování klient vybere jednu z vložených recenzích a dané testerce budou vráceny peníze za její nákup. 


Zapojte se do testování i na Slovensku přímo TADY.

Hodnocení
89
avatar
Michaela
Malování podle čísel pro mě bylo příjemnou novinkou. Vše naprosto super nachystané k práci (relaxu) již v původní sadě (štětce, plátno, barvičky, úchyty k připevnění hotového obrazu na zeď), stačí se jen pustit do relaxu vymalováváním. Naprosto nadšená jsem z možnosti, kterou jsem využila, nechat si předlohu obrazu z vlastní fotografie :-) v našem případě naprostá spokojenost s výsledkem, prostě super :-) Doporučuji i svým známým, je to opravdu krásný relax s výborným výsledkem...
klad Vše v sadě
klad Možnost vlastní fotografie
klad Kvalitní plátno
klad Dostatek barviček
klad Rychlá spolupráce a dodání obchodem
klad Štětce - uvítala bych drobnější, nakonec jsem si upravila (zastříhla) svoje
příloha příloha příloha
avatar
Magda
Malování podle čísel mě hned zaujalo. Proto jsem se do testování přihlásila. A nelituji. Je to naprostý relax, čisté a pohodlné malování bez stresu, beze strachu, že to pokazím. Je to krása, klidně bych to darovala jako dárek, protože je to opravdová radost a výtvor si klidně pověsím, protože tady je krásný výsledek zaručený
klad napnuté plátno je skvělé, hezky se s ním pracuje
klad barvičky - důmyslně propracované balení a barvy je akorát
klad nemusím vymýšlet jakou barvu kam dát, tohle autor vymyslel za mě
klad krabice, ve které celé balení přišlo, bylo krásné :)
klad dostala jsem štětce, které mi po dokončení obrazu zůlstanou
klad upřednostnila bych kvalitnější štětce, klidně bych si je za příplatek dokoupila, kdyby byla tato možnost
klad některé plochy na plátně jsou tak malé, že by na ně nejeden potřeboval i lupu
klad některý obraz bych si vybrala, ale v jiné barevné kombinaci a to mi na eshopu chybí
příloha
avatar
Lucie
Malování podle čísel mě chytlo. Úž mám dva obrazy a chystám se na další. Obrazy od Zuty došlo výborně zabalené, kompletní a velmi rychle, do týden, i když psali že dorazí až za dva. Výběr obrazů je obrovský. Trochu mě překvapilo, že fotka na internetu je trochu jiná než pak je obraz ve skutečnosti, ale nijak mi to nevadí. Obrázek je předtištěný a množství barev je dost. Bohužel štětce co posílají nejsou dobré a koupila jsem si jiné a pak se mi malovalo mnohem líp. Nechala jsem si obrázek poslat rovnou vypnutý na plátnu a osvědčilo se mi to, líp se maluje. Trochu jsem tápala jak malovat, ale nakonec je jedno jestli začnete zleva nebo z vrchu, většinu ploch je třeba vymalovat 2x, první vrstva barvy není úplně krycí. Uvítala bych třeba zaslat do emailu předlohu s čísly, drobné plošky u složitých obrazů zanikají a občas jsem tápala co je tam za znaky, nebo jsem musela barvu odhadnout z předlohy. Celkově jsem nadšená, je to výborný relax.
klad rychlé dodání
klad velký výběr obrazů
klad dostatek barvy v kelímcích
klad plátno je pevné
klad služba zakoupení rámu a rovnou i vypnutí plátna
klad skvělé odreagování
klad tenké čáry oblastí, které se občas těžko hledaly
klad zaslané štětce mě zklamaly
příloha příloha příloha
avatar
Jana
Nejtěžší ze všeho bylo vybrat si obrázek, jsou jeden hezčí než druhý. Nakonec jsem si vybrala tři i s rámem s různými motivy a obtížností. Objednávku jsem zadala ve středu s dodáním na zásilkovnu a již v pondělí jsem si dojela pro obrázky. Balení bylo nepoškozené a obsah odpovídal objednávce, včetně barev a štětců. Také byl přiložen barevný obrázek. Hned jsem začala malovat od nejsnadnějšího obrázku a zjistila jsem, že by se mi hodil i obrázek s čísly na papíru, kdybych chtěla později některé barvy zvýraznit nebo nemohla přečíst čísla na plátně. Zuty toto nabízí, tak jsem je o zaslání těchto obrázků požádala. Odpověděli okamžitě a vstřícně, že „musíme napsat dodavateli motivů. Prosíme o strpení, je s nimi někdy těžká komunikace. Budeme se snažit poslat Vám je co nejdříve.“ Jsem se Zuty velmi spokojená.
klad nabídka motivů
klad rychlost dodání
klad skvělá zásilkovna
klad vstřícná komunikace se Zuty
klad někdy špatně rozeznatelná čísla
klad obtížná komunikace s dodavateli Zuty
příloha příloha
avatar
Markéta
Bohužel jsem neměla dobrou zkušenost se zásilkovnou, přes kterou společnost Zuty obrázek poslala a který mě objednaný produkt ztratila. Objednala jsem si obrázek Slunečnice, který se mě moc líbil a splnil má očekávání, barvy se dobře roztírali a nanášeli. Obrázek se pro mě stal odpočinkovou a relaxační zábavou po náročném dni a uvažuji o nákupu dalšího náročnějšího obrázku. Vřele tuto společnost doporučuji, barvy jsou kvalitní a kromě dopravy, jsem byla se vším spokojená.
klad barvy
klad obrázek
klad balení
klad zásilku ztratila zásilkovna
avatar
Eliška
Už se to konečně ke mě dostalo a je to úžasná odreagovacka, člověk jak se do toho pustí, nemůže přestat ? opravdu se to kreslí pěkně a hlavně jsem zvědavá na ten výsledek, barvičky dobře namichany a pěkně krijou,štětce taky dobře zvolený, jemný a silnější, dle potřeby malování a plátno taky kvalitní, takže za mě velká spokojenost a výborná zábava na tuhle vlnou dobu,objednám i dalším členům rodiny,aby si tu zábavu také vyzkoušeli, moc děkuji za zkušenost otestovat to!
klad Velice nadšená
klad Úžasná odreagovaci činnost
klad Nic
příloha příloha příloha
avatar
Jana
Naprosto mě toto nadchlo. Budu si objednávat další obrazy. Objednala jsem si obraz s vlastní fotografií a potom další obraz s předtištěným motivem jako dárek. Obraz mám namalovaný. Skvěle se postupovalo. Malovala jsem takto poprvé a měla zpočátku strach. Ale vše bylo super. Těším se na další objednávku a malování
klad skvělé
klad nic mimořádného
avatar
Honza
Obraz již máme dodělaný a pověšený. Vymalování je těžší, než se zdá, ale při finální verzi jsme více, než spokojený. Je to super zábava na volné večery. Pro ostatní doporučuji si zakoupit obraz včetně rámu, abyste si ho mohli poté rovnou pověsit. Do budoucna bychom chtěli vyzkoušet nějakou těžší úroveň obrazu.
klad obsah balení (v četně štětců)
klad velikost obrazu
klad Nic
avatar
Soňa
Všechno mi vyhovuje. Možná záleží i na vybraném motivu. Nemyslím si , že je vhodné i pro děti. Nakonec jsem malovala já, a stále mám ještě rozděláno. Pokud si chcete namalovat obraz dle předlohy, je to super řešení. Na odreagování po náročném dni, skvělé. Popustit uzdu fantazii jde v případě, že nepostupujete dle předkreslených čísel/respektive barev a malujete dle sebe. K obsaženým barvám a štětcům nemám co vytknout. Snad jen pozor na dovírání nádob s barvami. Když maloval syn, musela jsem po něm kontrolovat.
klad Návod
klad Dodání
klad Obsah balení
klad jiný styl dodání barev
avatar
Marketa
Malování podle čísel jsme dostali nakonec jako dárek je to perfektní už se těším až s dětmi budeme tvořit myslím že to je parádní nápad právě na toto období jak zabavit děti takže se těším na další objednání pro děti. Web je velice přehledný a je toho tam opravdu spoustu akorát si musíme společně vybrat
klad Nápad a balení
klad Neni co vytknout
avatar
Jiřina
velmi dobrý nápad ,zejména pro ty , kteří neumí malovat, kdo nemá málířské vlohy. každý si tak má možnost namalovat své umělecké dílo a kochat se svým dílem , může malovat celá rodina , největší zážitek je to určitě pro děti, od kamarádky dcera se u nás měla čím bavit.
klad rychlá dodávka
klad velký výběr obrazů
klad velký výběr velikosti pláten
klad málo zvýrazněné hraniční čáry
klad málo vidět čísla- natištěná
příloha příloha příloha
avatar
Monika
Široký výběr motivů,rychlé dodání.Balení bylo v pořádku,barvy jsou očíslované a je jich dostatečně množství.Vybrali jsme obrázek na plátně s rámem.Malovala jsem se synem a užili jsme si spousty legrace.Některá číslice jsou menší,podle velikosti políčka,ale dalo se přečíst.Určitě objednáme znovu
klad rychlost dodání
klad balení
klad zpracování
klad nic
avatar
Martina
(Foto 7h práce.) Za mě super relax, úplně u toho vypnu hlavu. Některá políčka jsou dost malá. Barvy jsou pěkně kryjící, mrzí mě, že po uschnutí vypadají trochu jinak. Zvolila jsem oblíbený obraz od Vincenta van Gogha a to Hvězdná obloha.Doprava perfektní a rychlá, volila sem plátno vypnuté na dřevěném rámu, velikost 40x60. Přiložené štětce mi vyhovují, vel. 2 mi přijede menší než vel. 1. Plátno má proužkovanou strukturu, které komplikuje nanášení barev. Moc pěkné provedení.
klad Doprava
klad Relax
klad Velký výběr motivů
klad Možnost vlastního motivu
klad Malá políčka
klad Barvy po zaschnutí mění odstín
klad Struktura plátna
příloha
avatar
Jana
Malování podle čísel je skvělý relax, kdy člově dokáže úplně vypnout a soustředí se jen na tahy štětcem. Postupně získává zkušenosti a tahy jsou přesnější. Je úžasné vidět jak se pomalu pod rukama tvoří malé umělecké dílo a i u někoho, kdo se nenaučil nebo neumí kreslit. Je třeba počítat ovšem s tím, že obraz nevznikne za jedno odpoledne. Člověk tomu musí věnovat víc hodin než se na první pohled může zdát. Tak si piluje i svoji trpělivost. Bohužel se mi ho zatím nepodařilo dokončit, ale určitě už teď vím, že nezůstane jen u jednoho. Pokud to někoho láká, ať neváhá a určitě vyzkouší.
klad výběr obrazů
klad skvělá komunikace
klad některé označení nejdou dobře přečíst
příloha
avatar
Petra
Do malování podle čísel se nakonec pustila moje 12-ti letá dcera. Vybrali jsme krásný motiv Eiffelovky. Objednávka proběhla velice rychle. Zboží po objednání dorazilo do tří dnů. Balení obsahovalo vše, co bylo uvedeno na e-shopu (plátno s čísly, sada štětců, sada barev). Dceru malování velice baví a už se těšíme na dokonalý obrázek Paříže :)
klad rychlost dodání
klad obsah balení
klad velikost plátna
klad jednoduchá manipulace
klad nic
příloha příloha příloha příloha
avatar
Petra
Objednala jsem si více obrazů více náročností.Začala jsem tou pro mne nejjednodušší.Dodání bylo bezchybné a rychlé.Ačkoliv vidím na blízko dobře, čísla jsou místy opravdu malá a pro mne byla občas špatně čitelná. Trochu mi vadilo, že některá pole jsou mírně nedotažená.Ale věřím, že někomu umělecky zdatnějšímu, by to problém nedělalo. Použila jsem malířský stojan, umístěný u okna. Malovat jsem však musela výhradně za denního světla přes poledne, a to ještě za slunečného počasí. Na úplné domalování obrazu si budu muset ještě chvíli počkat. Musím říct, že celé malování podle čísel je ovšem úžasný uklidňující a relaxační proces a velmi mne baví. Takže určitě budu od teď malovat pravidelně. Pokyny a doporučení na stránkách Zuty jsou velmi dobře zpracovaná a výmluvná a rozhodně doporučuji si pročíst vše ještě před malováním.
klad způsob balení, kterému nechybí nic
klad věrnost barev
klad rychlost a způsob dodání
klad dodání předlohy, kterou jsem opravdu využívala
klad obrovský výběr předloh
klad celkový způsob provedení obrazu
klad místy malé číslice
klad místy špatně čitelná ohraničení jednotlivých polí
příloha příloha příloha
avatar
Zdenka
Barvy testovaného obrázku jsou ve skutečnosti tmavší. Předtisk plána je velice dobře čitelný jen v některých menších dílcích se na povrchu plátna hůře vytiskl. Při vybarvování je třeba počítat s tím, že nános barvy musíte provést minimálně 2x, jinak barva působí strakatě. Po druhém nátěru je ale výsledek perfektní. U světlejších barev počítejte, že budete muset ještě jednou přetřít předtištěné číslo barvy. Testovaný obrázek jsem měla 80x100 cm takže dílky pro vybarvování byly dosti veliké a bez problémů se vybarvovaly pomocí přiložených štětců i když větší plochý štětec jsem nakonec vyměnila za jiný, protože se po dvou dnech malování třepil. Množství barev je bez problémů dostatečné, takže se nebojte a v klidu můžete použít i větší množství. Postupovala jsem podle jednotlivých barev ale v tmavších odstínech pak byl velice špatně rozeznat rozdíl, tak jsem pak vždy vybarvila čtyři dílky, počkala na zaschnutí a znovu.
klad Barvy ve více malých kelímcích takže nevysychají
klad Kvalitní předtisk
klad Horší kvalita štětců
příloha příloha
avatar
marie
Malování podle čísel mohu jen doporučit, jak pro dospělé tak děti. Objednání je jednoduché. Internetový obchod ma široký sortiment, dělen na několik hledisek. Je dělen například dle náročnosti, dle motivů. Vybere si naprosto každý. Je to vhodné i jako dárek.
klad balení
klad nejsou
avatar
Lenka
Velmi originální a kreativní. Na e-shopu je velký výběr obrazů, opravdu jsem nevěděla, pro který se rozhodnout dřív. Webové stránky jsou přehledné a je tam dobrý výběr obrazů s různými obtížnostmi. Balíček přišel rychle a byl pečlivě zabalený. V balení nechyběl obraz, překreslený číselný náčrt (který byl v mnoha případech potřeba), štětce (dva od každé velikosti), nákres finálního obrázku a barvy. Plátno je kvalitní a dobře drží, ovšem čísla na něm jsou ne vždy dobře viditelná a občas i špatně natisknutá (číslo se překrývá s písmenem). Barvy vypadají kvalitně, jsou spíše hutné než řídké.
klad Rychlé dodání e-shopu
klad Některé, čísla nebyli dobře viditelná občas špatně natisknuté
příloha
avatar
Alena
Za mě naprostá spokojenost. Množství barev dostatečné, vypnuté plátno byla správná volba, která ušetřila čas. Čtyři štětce stačily. Rychlost dodání skvělá. Je to úžasná činnost na odreagování. Člověk zapomene na denní starosti.Už se těším na další malování. Tentokrát zkusím malování podle fotografie.
klad Že pomocí čísel docílím krásný obrsz
klad Některá čísla nešla přečíst, ale pomocí přiloženého obrázku se dá barva domyslet
příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel