Jak dopadla v našem testování herní klávesnice Marvo KG901 s kompaktním designem? Mrkněte na recenze

image
otestováno
Počet recenzí
20
jak jste hodnotily
5
11x
4
6x
3
2x
2
1x
1
doporučuje
85 %
Testováno v období
od 18. 3. 2021
do 9. 4. 2021

Mechanická herní klávesnice KG901

Tato klávesnice s modrými mechanickými spínači, kompaktním designem a tenkým okrajem nezabere na Tvém stole moc místa. I přes svůj menší rozměr ale nabízí vše, co každý hráč ocení a navíc má CZ/SK rozložení kláves. Základna je vyrobena z pevného kovu a klávesy z vysoce kvalitní ABS pro velkou odolnost. Samozřejmostí je plný antighosting, takže se nemusíš bát, že by klávesnice příkazy špatně rozpoznala. Pokud chceš klávesnici používat bez softwaru, nabízí pět makro kláves programovatelných bez nutnosti driveru, ale teprve po jeho instalaci se Ti nabízí mnoho možností, jak si klávesnici plně přizpůsobit. Na výběr máš více než 20 schémat podsvícení, ovládat můžeš i intenzitu jasu.

Specifikace:            Marvo klávesnice

 • Rozložení: CZ/SK
 • Počet kláves: 87
 • Typ klávesnice: mechanická (modré spínače)
 • Životnost kláves: ≥ 50 mil. stisknutí
 • Délka trasy klávesy: 3.8 ± 0.4 mm
 • Síla stisku: 60 ± 10 g
 • Podsvícení: Rainbow 6 barev
 • Antighosting: rollover N kláves
 • Připojení: USB 2.0
 • Délka kabelu: 1.6 m
 • Kompatibilní s: Windows 7 a vyšší 


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
20
avatar
stanislav
je velmi kvalitní provedení, pěkně sedí na stole, neklouže díky gumovým podložkám a to i na výsuvných nožičkách, po stažení programu z internetu se nabízí mnoho dalších funkcí, má několik možností podsvícení klávesnice, může se psát i za mírného světls, vystouplá tlačítka i zvuk při psaní jako na psacím stroji umocňují požitek práce na této klávesnici,
klad malé rozměry
klad pěkně sedí-neklouže
klad barevné podsvícení
klad tvarovaná tlačítka
klad vše OK
avatar
Libka
Mechanická herní klávesnice KG901 je pohodlná, pracuje se s ní dobře, má rychlou odezvu. Rainbow podsvícení je kvalitní a super, a hlavně skvěle nastavitelné. Tato klávesnice je dost hlučná, každý stisk klávesy je fakt hlasitý. Je dost těžká, takže je stabilní a kvalitní. Herní klávesnici KG901 mohu jen doporučit.
klad podsvícení, odezva, stabilita, nastavení
klad hlučnost kláves
avatar
Zdenka
Software klávesnice je velice snadno instalovatelný a pochopitelný i pro běžného uživatele. Je zde možné nainstalovat pět makro kláves, což je i běžný standard herních klávesnic. Podsvícení je příjemné a jsou podsvícena i písmena kláves, které působí kvalitně a nemělo by docházet k "prošoupání" kláves. Klávesy jsou ergonomicky dosti vysoká a hranatá. Navíc při stisku klávesy si budete muset zvyknout na poměrně hlučný zvuk stisknuté klávesy.
klad Barevné variace podsvícení
klad programovatelná makra
klad hlučnost kláves
klad ergonomicky vysoké klávesy
příloha
avatar
Jana
Klávesnice plně vyhovující potřebám. Lehká, lehce ovladatelná, na stole zabere opravdu málo místa, dobře se používá i mimo pevnou podložku (na klíně). Velký výběr možnosti podsvícení i intenzity světla. Software srozumitelný, mohu jen doporučit nejen jako "herní".
klad Podsvícení
klad Konstrukce klávesnice
klad Zatím bez komentáře
příloha
avatar
Lucie
Já nehraju, ale pořídla jsem klávesnici synovi, 15 let, který hraje. Naprogramoval si to hned a využívá různých kombinací podsvícení, prostě ho to baví měnit podle nálady. Připomínky má k vyšší hlučnosti a příliš jemnému odporu klávesnic. Celkově je ale hodně spokojený.
klad možnosti podsvícení
klad hlučnost klávesnic
klad někdy se překliknu kvůli malému odporu klávesnic
avatar
marie
Testovala jsem tento výrobek Mechanická herní klávesnice KG901. Zaujala mne balení, rychlost dodání. S klávesnicí se dobře pracuje i v rámci klasické práce na PC. Dá se skvěle čistit, díky možnosti jednotlivé klávesy jednoduše vyndat.Příjemné bylo i barevné podsvícení. Klávesnici mohu jen doporučit.
klad balení
klad design
klad podsvíceni
klad nemam
příloha
avatar
Michaela
Dokonalá periferie pro hráče, navíc je s antighosting systémem. vysoce odolné provedení, Mechanické klávesy dobře reagují na zmáčknutí, jen jejich klapot je více hlasitý, což se moc nebude líbit rodičům, uslyší, jak jejich dítě vehementně na klávesnici paří :) nastavení chvíli dá zabrat, napoprvé se nechtěla načíst. občas zaznamenám problém v chybějící numerické části. zatím používána 14 dnů a jinak bez problému.
klad podsvícení
klad antighosting
klad hlasitost
avatar
Lenka
- Klávesnice má 20 samostatných světelných režimů - jednoduché ovládání (jednoduchý software + makro klávesy) - české rozložení klávesnice - dlouhá životnost a odolnost vůči mechanickému poškození - nízká cena - Klávesnice je dobrá na hry - RGB osvětlení není sice plně uzpůsobitelné jako u prémiových modelů, ale proti svým cenovým konkurentům (podsvícenými mnohdy pouze jedinou barvou) vyhrává na celé čáře. Vyzdvihnout také můžeme její nízkou váhu, přenositelnost, kabelové uspořádání a příjemnou hmatovou odezvu mechanických spínačů.
klad nízká cena
klad malé rozměry
klad obsahuje pouze základní funkce
klad kompatibilní pouze s OS Windows
klad není plně programovatelná
klad Hlasitá
příloha
avatar
Eva
Klavesnice je jednim slovem nadhera klavesnici ma syn a mile me prekvapil ze klaveenice je lepsi nez ta jeho herni co mel doposud jsme mile prekvapeni jak ovladanim tak i design urcite doporucim a syn urcite doporuci kamaradum kteri hraji na pc hry ma krasne barvy
klad Vse
klad Dodavka
klad Nic
avatar
Patricie
V první řadě mě překvapila hmotnost klávesnice, i když jsem byla ze začátku skeptická, kovová základna vůbec není od věci. Klávesnice nejezdí po stole, když se do ní lehce strčí. Podsvícení je perfektní, svítí opravdu dobře. Bohužel s čím mám obrovský problém, je velmi vysoká hlučnost. Navíc jsou klávesy hodně vysoké, takže jsem si a ně pořád nemohla zvyknout. Bohužel jsem nemohla otestovat software, jelikož nenabízí instalační soubory pro MacOS. Myslím, že to by mělo být v dnešní době standardem.
klad intenzita podsvícení
klad kovová základna
klad SW není pro MacOS
klad hlučnost
klad příliš vysoké klávesy
avatar
Katka
Klávesnice mě velice překvapila váhou, na druhou stranu mi to vyřešilo cestování klávesnice po stole. Další překvapení byl klapavý zvuk, oproti běžné klávesnici, která je relativně tichá, jsem si na to musela chvilku zvykat. Software na programování kláves, působí celkem uživatelsky přívětivě, je fajn, že po přenastavení klávesnice nemusím znovu vypnout a zapnout hru. Podsvícení je v celku příjemné a pravděpodobně si z možností vybere každý, přeci jen lze i úplně vypnout, ocenila jsem možnost přepínání hlavně večer, kdy jsem podsvěcovala celou klávesnici. Trošku mě zklamalo, že přišla s oťuknutým rohem plastové základny. Absence numerické klávesnice mě omezovala jen chvilku, nicméně pokud někdo běžně pracuje s laptopem, nevykolejí ho to, případně se dá pořídit numerická klávesnice extra.
klad podsvícení
klad váha
klad snadné naťuknutí rohů plastového krytu kovové základny
příloha
avatar
Lucie
S klávesnicí jsem fakt spokojený, dostal jsem jí od mámy. Jsem amatérský hráč, teď během karantény hraju tak hodinu, spíš 2 denně. Programovací software jsem pochopil vcelku rychle, bez problémů. Antighosting jsem nezkoušel, ale teď jsem si přečetl, co to je a vyzkouším. Podsvícení je pro mne to nejlepší, co je na klávesnici. Dá se střídat 18 barevných kombinací. Viditelnost je perfektní, zvlášť uz mne v kutlochu, kde mám špatné světlo. Klávesy mají docela malý odpor, takže se mi někdy stane, že kliknu vedle. Oceňuji, že je klávesnice malá, nemám u stolu moc místa.
klad malá klávesnice
klad perfektní podstvícení
klad jednoduchý sofware
klad je hlasitá
klad malý odpor klávesnic
avatar
Martina
Klávesnice je oproti jiným poměrně menší, ale práce s ni je velmi dobra, je to hlavně o zvyku. Programování kláves usnadňuje práci a šetří nás čas. S počítačem spolupracuje bez problému. Podsvícení je neuvěřitelně krasne, fantastické barvicky, měnící se barvy, no proste dokonalost.
klad Barvy
klad Funkce
klad 0
avatar
Richard
Dobrý den, děkuji že jste mě vybrali v testování. Mám z toho velkou radost. Klávesnice funguje, jak má a skvěle se na ní pracuje. Software pro na programování kláves jde jednoduše naprogramovat. Barvy této klávesnice jsou skvělé a barvy uklidňující. Hezký den☀
klad Podsvícení klávesnice
klad Nic
avatar
Nicole
Super klavesnice krásně se na ní píše. Uvítala bych ale bezdrátovou verzi. Může svítit až dvaceti barvami. Snadno se nastavuje a zvládne to skoro každý. Je velice kvalitně zpracovaná,ale je docela těžká. Každý si může vybrat podsvícení které se mu líbí.
klad Podsvícení
klad Doporučuji!!!!
klad Nic
avatar
Renata
Klávesnice Marvo KG901 je super nemohu si ji vynachválit jinak super podsvícení a i další vychytávky nenám co dodat jinak jsem ráda že jsem mohla vyzkoušet jinak software také kvalitní prostě co dodat je to pokrok a i psaní na ní je super nic složitého hlavně se mě líbí to super podsvícení barvy jsou jasné a dobře viditelné i večer
klad celkově vše
klad nemám co dodat
avatar
Hana
S klávesnicí jsem velmi spokojena. Dobře se na ní píše a vypadá pěkně, nezabírá moc místa. Musela jsem si tedy chvíli zvykat na absenci numerické klávesnice, ale nyní to už zvládám bez problémů. Hodně mě překvapil počet módů nasvícení, jen je trochu škoda, že podsvícení klávesnice nemůže změnit barvu. Software klávesnice je docela dobrý, nastavení módů je intuitivní. Jen mě tam trochu zmátla ta aplikace pro optimalizaci, která je komplet v čínštině. Celkově jsem si na klávesnici rychle zvykla a jsem s ní spokojena.
klad intuitivní ovládání
klad jasné, syté barvy
klad úsporná co se týče místa
klad nutno si přivyknout na absenci numerické klávesnice
příloha
avatar
Markéta
Klávesnice působí kvalitně, po ploše je pevná a neklouže, deasingově je vymazlená. Je těžká, ale robustně nepůsobí. Kabel si můžeme vést kudy potřebujeme.Klávesnice je celá podsvícená, což je dobré i při práci ve tmě, aniž by bylo rozsvíceno v místnosti. Za danou kvalitu dobrá cena.
klad Podsvícení
klad Neklouže
klad Nic
avatar
Jaroslava
Tato klávesnice s podsvícením, kompaktním designem a tenkým okrajem zabere na stole jen málo místa. I přes svůj menší rozměr ale nabízí vše, co každý hráč ocení a navíc má CZ/SK rozložení kláves. Základna je vyrobena z pevného kovu a klávesy z vysoce kvalitní ABS pro velkou odolnost. Zaujal mě plný antighosting, takže jsem se nemusela bát, že by klávesnice příkazy špatně rozpoznala. Používala jsem klávesnici bez softwaru, nabízí pět makro kláves programovatelných bez nutnosti driveru. Po instalaci se nabízí mnoho možností, jak si klávesnici plně přizpůsobit. Na výběr je více než 20 schémat podsvícení, ovládat se dá i intenzitu jasu. Klávesnici vřele doporučuji.
klad podsvícení
klad intenzita podsvícení
klad rozložení kláves
klad zabere málo místa na stole
klad desing
klad plný antighosting
klad software na programování kláves
klad některé znaky nelze dobře přečíst
avatar
Roxana
Mechanickou herní klávesnici MARVO KG 901 měl možnost otestovat můj syn. Jak říká: ,,Prostě super klávesnice na první pohled" Má příjemný chod kláves. Dostatečně dlouhý kabel. Vysoký zdvih kláves. Skvělé podsvícení s možností přepínání na jiné varianty svícení. Dobře čitelný fond písmen. Rádi doporučíme pro mladé,starší,začínající i pokročilé.
klad Podsvícení
klad Dlouhý kabel
klad Nic
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel