Mastichové kapsle

image
otestováno
Počet recenzí
37
jak jste hodnotily
5
33x
4
3x
3
1x
2
1
doporučuje
97 %
Testováno v období
od 14. 11. 2014
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje prvních pět, které se přihlásí po testovací výzvě a potvrdí nám, že mají lékařsky indikovaný nález - helicobacter pylori, které způsobují záněty a vředy žaludku a dvanácterníku. Testování proběhne 13. listopadu mezi 11 a 12 hodinou. [*] [*] [*]

...

Masticha je unikátní pryskyřice Řečíku lentišku, získávána na jediném místě na světě, v malém regionu na jihu řeckého ostrova Chios. Masticha má prospěšné účinky na celý organismus. Je užívána pro vonný dech, je používána v kosmetice pro regeneraci pokožky… Mimo jiné při dlouhodobém užívání hubí Helicobacter pylori způsobující záněty a vředy žaludku a dvanácterníku.

Účinky: Působí antisepticky a antimykoticky, působí na činnost tlustého střeva, redukuje Helicobacter pylori, ulevuje od pálení žáhy, ulevuje od bolesti žaludku, příznivě působí na snižování cholesterolu, snižuje vysoký tlak.

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

Hodnocení
37
avatar
Lucie
klad Mastichové kapsle jsou opravdu skvělé a já je sama za sebe mohu vřele doporučit. Krásně vše pročistí a člověk se hned cítí lépe a skvěle. Mají velice příznivý vliv a myslím, že by je doma měl mít každý, určitě se budou hodit, doporučuji :) pro každého.
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Anna
klad Super rozhodně doporučuji všem :-)
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Bibika
klad skvělýýýýý, doporučuji všem :)
klad
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Monika
avatar
Petra
avatar
Renata
avatar
Hana
avatar
Anna
avatar
Monika
avatar
Dana
klad Po užívání přípravku se žaludeční obtíže zmírnily, není to ještě perfektní, ale minimálně nadýmání a občasné nevolnosti odezněly. Vzhledem k tomu, že kromě bakterií mám i zánět žaludku, tak je třeba asi počkat na zlepšení delší dobu, ale cítím se lépe a objednám si další balení kapslí. Určitě doporučuji!
avatar
Jozefína
klad Jsem moc ráda, že jsem se tomto produktu u ŽEN sro dozvěděla. Moje každodenní potíže se žaludkem a trávením se zmírnily, žaludek nebolí a i nadýmání je minimální. Už se mohu i předklonit, když vyndávám nádobí z myčky bez strachu, že budu mít kyselo v puse :-). Až doberu celou lahvičku, věřím, že to bude ještě lepší. Letáček jsem ukazovala i tchýni a taky se tam našla, takže příště budu objednávat rovnou dvě balení. :-). A zaujala mě surová masticha. Mně naopak ta chuť priskyřice vyhovuje (žvýkačka byla skvělá!) a hodně mě láká zkusit i žvýkání surové mastichy.
avatar
Lenka
klad Během užívání od doby kdy mi kapsle přišli, mě ani jednou nepálila žáha a žaludek se také zklidnil. Bývalo mi těžko po některých jídlech i když jsem omezila to co nesmím. Teď i když sním něco po čem mi bývalo zle tak je to dobrý. Jediné co mi vadí, ale to jsem prostě já, je pro mě zápach/vůně té pryskyřice. Občas ji cítím i po večerním dávkování docela dlouho. Přikládám to tomu, že se žaludek musí sklidnit a časem to přejde. Na konci prosince jdu pro výsledky zda bakterie je pryč tak dám vědět jak jsme dopadla.
avatar
Jana
klad Kapsle užívám já i manžel a za sebe musím říct,že se mi ulevilo od častého pálení žáhy,nevolnosti a pocitu plnosti.Je mi zkrátka dobře,což jsem už dlouho nezažila :) Manžel si kapsle taky chválí,cítí se lépe,žaludek ho nebolí a uvidíme,zda se mu zlepší cholesterol :) za nás oba tedy doporučuji!
avatar
Lenka
klad Během 10 dní užívání se ani jednou nedostavilo pálení žáhy, které mívám jinak několikrát do týdne, i občasná bolest žaludku se nevyskytla, při pravidelné kontrole u dr. mi byl dokonce naměřen mnohem nižší špatný cholesterol. Za sebe doporučuji, i když moc nemusím tobolky (špatně polykám).
Zobrazit více recenzí