Otestováno: Kniha Můj epický zápisník je skvělý pomocník pro všechny malé i velké zapisovatelky

image
otestováno
Počet recenzí
15
jak jste hodnotily
5
9x
4
4x
3
1x
2
1x
1
doporučuje
87 %
Testováno v období
od 18. 5. 2018
do 25. 6. 2018

Jednorožec je mystické a epické stvoření, které je vždy šťastné, veselé i nad věcí. I vy se můžete naučit být jako on a stát se epickou lady, která se má ráda, je veselá a prochází životem s elegancí jednorožce.

V tomto zápisníku najdete spoustu nápadů a myšlenek, kterými se můžete od svého jednorožce inspirovat, a tak se stát úspěšnější ve všem, co děláte.

Hodnocení zápisníku od všech pisatelek co ho u nás měly možnost otestovat je 85%

Vybíráme z recenzí:

MartinaF_84
1.6.2018
Zápisník mě velice překvapil. Je pestrý a nápaditý. Určitě zaujme každou mladou slečnu. Hezké obrázky a super hlášky. Mě osobně přišli hodně praktické i čtverečkované stránky (které jsme si jako děti sami rýsovaly) a antistresové omalovánky. Jako bonus dvě samolepky. Super.

 

Můžete si sem zapisovat svá přání, plány nebo zážitky. Také můžete dát tento zápisník svým nejlepším kámoškám, vytvořit s nimi skupinu epických slečen a sdílet svoje unicornové zážitky.

V knize najdete dvě samolepky na svůj smart phone. :-D

 

Své hodnocení vkládejte nejpozději do 25. 6. 2018.

Hodnocení
15
avatar
Hana
klad Hezký dárek pro mladou slečnu, která se někdy ráda zavře sama do svého království. Zápisník je univerzální, obsahuje mimo jiné moderní antistresové omalovánky a jeho motivem je jednorožec, který teď u malých slečen velmi frčí. Zápisník obsahuje i samolepky.
avatar
Marika
klad Hezký dárek pro mladou slečnu, která se někdy ráda zavře sama do svého království. Zápisník je univerzální, obsahuje mimo jiné moderní antistresové omalovánky a jeho motivem je jednorožec, který teď u malých slečen velmi frčí. Zápisník obsahuje i samolepky.
avatar
Adela
klad super .
avatar
Fatima
klad Je moc krásná a sikovna ❤️
avatar
Lucie
klad Já jsem velký milovník psaní a tak tohle mě moc dostalo a v tom pozitivním smylu. Je to vše krásně udělané a hlavně kvalitní a já jsem ráda, že jsem si to mohla pořídit. Tedy jsme to vlastně dostala jako dárek a jsem za to vděčná. Je to můj společník všude
avatar
Zuzana
klad Je to veľmi pekný denník ale myslím si, že skôr sa hodí pre mladšie ročníky (mám 24 rokov) Príde mi skôr pre nejaké dievčatá na základnej alebo strednej škole. Pre dospelé ženy nemusí byť veľmi vhodný a zaujímavý. Inak po grafickej stránke je krásny. Trošku mi vadili tie riadky, ktoré boli dosť veľké. Nejako som ani nepochopila prečo sa tam píše aj po anglicky.
klad Negatívum sú pre mňa veľké riadky (vhodné do písanky).
avatar
Nikola
klad Tento deník je skvělý a krásně barevný. Motiv jednorožce vypadá krásně a hodí se do moderní společnosti. Je nápaditý a omalovánky jsou zábavné. Určitě zaujme každou slečnu a menší holky a všichni se zabaví. Je super že tam je na každé straně něco jiného takže vždy nějaké překvapení. Tento deník se mi moc líbí
avatar
Martina
klad Zápisník mě velice překvapil. Je pestrý a nápaditý. Určitě zaujme každou mladou slečnu. Hezké obrázky a super hlášky. Mě osobně přišli hodně praktické i čtverečkované stránky (které jsme si jako děti sami rýsovaly) a antistresové omalovánky. Jako bonus dvě samolepky. Super.
příloha příloha
avatar
Petra
klad Epický diář je skutečně krásný, věková cílová skupina je +-15 let, věřím, že každá slečna si v něm bude ráda střežit své tajemství a zážitky, já to také tak dělala, k dispozici jsem však měla obyčejné bloky. Tento diář mě nadchl grafickým zpracováním, nádhernými omalovánky a malými motty. Ideální dáreček pro všechny milovnice unicorns :) za mě super.
příloha příloha příloha
avatar
Ludmila
klad Na tomto zápisníku se mi líbí pestrá, neonová barva přední strany s jednorožcem.
klad Po otevření se mi líbily moudra, které jsou tam napsány. vždy je napsán citát v češtině a pak přeložený do angličtiny. Myslím si,že je to super nápad jak se mladé slečny zdokonalují v angličtině.
klad Je to dobrá myšlenka
klad Málo místa na psaní
avatar
Jarmila
klad Hned jak jsem vybalila z obálky tento zápisník, byla jsem ohromená barvou zápisníku. Hlavní strana je vyřvaně růžová s nosorožcem. Věnovala jsem tento zápisník vnučce a ta byla nadšená. Zápisník má poměrně dost stránek a hezkých mouder.
klad Jsme nadšené :)
příloha příloha
avatar
Veronika
klad Po doručení a rozbalení balíčku sem byla naprosto nadšená růžová barva a jednorožec k tomu ;-)....listovanim zápisníkem sem si říkala že je určený mladým slečnám,ale já sem ,,hračička" takže u me určitě nezůstane jen tak ležet v šuplíku ...tímto chci moc poděkovat za to být jednou z testerek a doporučuji nakladatelství NOXI :-D
avatar
Klára
klad Jednorožec je rozkošný a pokud by mi bylo o pár desítek let méně a potřebovala si někam vypsat složitou puberťáckou duši tak si myslím, že deník splní svůj účel. Mě nadchly antistresové omalovánky. Spousta majitelek určitě ocení možnost stránky vyzdobit podle svého, některé mají vzhled čtverečkovaného papíru, na jaký si ve škole bezmyšlenkovitě kreslí. Zápisník má hezký design takže je škoda ho po zaplnění vyhodit a určitě bude vtipné si ho po sobě s odstupem let číst :-)
klad Z popisu a fotek zápisníku nebylo zřejmé, že je vhodný leda pro slečny kolem 12-tého roku. Tvrzení, že uvnitř je spousta nápadů a myšlenek je přehrané, jsou tam pouze rádoby motivační fráze v češtině a angličtině. Co tam chybí mě nenapadá, protože nejsem cílová skupina a dnešní děti jsou jiné.
avatar
Michaela
klad Je epickej. Přikládám několik fotek přímo z akce :-). Fakt mě zaujal a nadchl. Byly tam dvě samošky (samolepky). Viz foto, je to koženkový kryt na Samsung, a musela jsem ho z něj na 1 minutu vyndat, protože jsem nevěděla jak vyfotit mobilem mobil :-D. Při zavřeném stavu krytu proti poškrábání tam mám něžného růžového jednorožce a když otevřu kryt tak na kapsičce, která kouká do světa čelně podává světu jasný vzkaz( pro mně top hláška z Forrest Gumpa): "Shit happens"-předabováno jako "to bejvá". :-D Je tam několik volných listů, krásně efektně orámovaných, za mě otočit o 90° a psát nikoliv vodorovně ale svisle. Já tam budu mít plánovač, nahoře nadpis nějakou falešnou kaligrafií "Ranní akční plán( 6-9 hod", na dalších třech dopolední (pro mně 9-15 hod), další odpoledne 15-cca 18 /19hod a večerní 19+ (noční nebude, to se má aspoň trochu spát :-). Je tam několik fakt kouzelných, rozkošných omalovánek, anglické hlášky (takové ty profláklé jako don't worry, be happy) s ilustrací i překladem do češtiny, i stránky pro volný zápis, vlastní kresbu, u některých rovnou vím, co napíšu/namaluju/nalepím a už se na tu realizaci těším, někde zatím tápu a bude mě muset osvítit velký duch jednorožců na nebesích, nebo políbit unicornová múza. Moje TOP barva, skvělá grafická úprava, EPIC WIN.
klad Snad jen to, že jsem nebyla vybraná k testování a musela jsem si ho koupit sama ;-).
příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Alexis
klad Dnes jsem zápisník dostala a hned na úvod musím nakladatelství Noxi doporučit, aby u této knihy uvedlo věk, pro který je zápisník určen. Dle mého je to ideální pro slečny od 8 do max 13 let a s tím také přenechávám další testování tohoto zápisníku své dceři, až se naučí psát. Místa na psaní tu třeba pro mě osobně zas tolik není vzhledem k těm linkám, které jsou poměrně daleko od sebe, i bohaté grafické výzdobě. Hesla a témata jednotlivých částí zápisníku jsou v češtině a v angličtině. Nejsem si úplně jistá, co nakladatel myslel tou "spoustou nápadů a myšlenek" - nic moc jsem tam nenašla. Každopádně pro malá děvčátka to bude určitě moc krásný dáreček. Mohou si zde zaznamenat svou tajnou lásku, kamarádky, lidi, které má ráda, narozeniny... Pěkné na zápisníku je, že nabádá dívku k tomu, aby se měla ráda taková, jaká je :-) Také jsou zde moc pěkné omalovánky s jednorožci. Zkrátka ideální pro malé slečny :-)
příloha příloha příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel