Otestováno, že angličtina vám půjde rychle do hlavy. Objevte pro sebe i své děti metody rychlejšího a zábavnějšího učení

image
otestováno
Počet recenzí
26
jak jste hodnotily
5
21x
4
2x
3
3x
2
1
doporučuje
88 %
Testováno v období
od 19. 12. 2017
do 21. 1. 2018

Objevte kouzlo rychlého, snadného, zábavného a hlavně efektivního učení se nejen angličtiny, ale i čehokoliv jiného.

Po přečtení knihy „Naučte se anglickyúčinné metody výuky pro celou rodinu“ můžete ihned začít používat nejmodernější techniky zrychleného učení se vytvořené na základě toho, jak funguje lidská mysl a mozek.

Hodnocení této praktické knihy je pěkných 91% 

Kniha je výbornou pomůckou nejen pro děti, ale i pro dospělé, protože všichni se učíme celý život. Teď je ten správný čas udělat z učení se radost a celoživotní vášeň s pomocí knihy „Naučte se anglicky – účinné metody výuky pro celou rodinu“.

Strategie v knize uvedené můžete také použít na dosahování cílů ve všech oblastech vašeho života.

Hodnocení
26
avatar
Lucie
klad Podle mě je angličtina hodně důležitá, snad nejdůležitější jazyk. Já sama patřím k těm, kteří se nonstop vzdělávají a proto tato kniha mě uchvátila a dávám jí plné hodnocení. Za mě je to super kniha, která by neměla doma nikomu chybět. Jak dospělým, tak i dětem
avatar
Soňa
klad Tuto knihu jsem dostala jako dárek, a ihned jsem se dala do čtení. Musím konstatovat, že je opravdu krásně a hlavně srozumitelně napsaná. Lze využít nejen k výuce angličtiny, jak je v názvu, ale metody se dají aplikovat na výuku čehokoliv. Doporučuji opravdu každému.
příloha
avatar
Lada
klad Jako první musím napsat, že jsem vlastně čekala něco úplně jiného. Pak jsem se začetla a překvapilo mě jak mnohostranně jde návody v knize použít. Knížka mě nakopla správným směrem a teď můžu nově nabité vědomosti použít k učení čehokoliv.Něco už zkouším a je fajn, že se u toho cítím příjemně, ne jako obvykle u "drcení"vědomostí. Děkuji také za milé osobní věnování. Až budu mít dobře nastudováno, knížku předám dál, ať poslouží i jinde.
avatar
Helena
klad Děkuji za možnost přečíst si knihu mezi prvními. Hned po otevření knihy mne velmi mile překvapilo osobní věnování od autorky. Kniha se krásně četla, text je snadno pochopitelný a rady se dají aplikovat i na další "věci". Doporučuji přečíst, hlavně rodičům ;-)
avatar
Aleš
klad Tato kniha se velice dobře četla. Rady ohledne toho jak se naučit anglicky se daji v podstatě aplikovat na cokoliv jineho co nam dělá problem se naucit. V nasi rodine jsme všichni co se tyka anglictiny chroničti začátečníci-stále začínáme.... ale to se teď konečně změní.
avatar
Bohumila
klad Hned v úvodu mne mile překvapilo věnování. Bylo to příjemné překvapení. Kniha obsahuje celou řadu informací z různých oblastí. Je to užitečný návod jak se učit. V knize je spoustu dobrých rad, jak na to. Dozvíte se v ní o metodách učení, které lze praktikovat na učení různých věcí.
příloha
avatar
Libuše
klad Umět anglicky je mým velkým snem. Několik let jsem se snažila angličtinu naučit, navštěvovala různé kurzy, nakoupila si několik učebnic, ale výsledek žádný, anglicky se nikde nedomluvím a ani nerozumím. Už jsem to vzdala a pomalu se smiřoval s tím, že já mluvit anglicky nikdy nebudu! Moc děkuji za knížku s krásným věnováním od paní Michaličkové a všechny její rady. Po přečtení jsem dostala chuť to s angličtinou ještě zkusit a ráda bych vyzkoušela kurz, o kterém jsem se v knížce dočetla - angličtinu eLingo. Děkuji za možnost testování, tuto knížku jsem si potřebovala přečíst.
avatar
Věra
klad Děkuji za pěknou a hlavně čtivě psanou knihu o metodách a praktikách jak se dobře a především efektivně učit. Metody bych rozhodně nesoustředila pouze na angličtinu, ale spíše obecně. Text je srozumitelný i snadno pochopitelný i pro takovou generaci jako jsem já, ale jak sama autorka uvádí, je potřeba opakovat, opakovat a zase opakovat, ráda se budu vracet;) Dekuji za krásné a milé osobní věnování .
avatar
Linda
klad Nejdříve bych ráda poděkovala za možnost tuto knihu číst mezi prvními. Když jsem se přihlásila k testování, myslela jsem, že dostanu knihu, která bude mít víc společného s angličtinou, jak by se dalo pochopit z názvu. Musím se přiznat, že velkou radost a skvělý první dojem ve mně zanechalo už první listování, kdy jsem objevila milé věnování samotné autorky knihy. Protože se hodně zabývám osobním rozvojem tak hledám knihy nad kterými se musím zamyslet a něco mi dají. Kniha Naučte se anglicky totiž nenabízí pouze doporučení, jak studovat, i když se už řídím radou a věnuji se angličtině cca 20 min každý den a vlastně se i těším na tu chvilku, která mě baví a nestihne mě unavovat, tak si myslím, že mi kniha dala mnohem víc, je opravdu inspirativní, a pokud se dostane do ruky osobě, která na sobě chce pracovat v jakémkoliv směru, tak s ní může dosáhnout neuvěřitelných výsledků. Jednou větou bych to shrnula "autorčina slova mi dávají smysl" :)
příloha příloha
avatar
Marcela
klad Když jsem obdržela knížku a otevřela ji, moc mě potěšilo osobní věnování. A protože jsem se před nedávnem sama začala angličtinu učit, kniha mě utvrdila, že ani ve vyšším věku není beznadějné se jazyk naučit. V knize je spoustu dob rých rad které je potřeba využít. Knihu jsem zatím jen přečetla. Nadále z ní budu čerpat informace a doufám, že mě bude k mému studiu nápomocná.
avatar
Daniela
klad Kniha se velice příjemně čte. Opravdu je přínosem pro všechny věkové skupiny, pro všechny, kteří se chtějí něco naučit a neleze to do hlavy. V knize je spousta zajímavých systémů a tipů, jak se celkem bez námahy učit. Knihu určitě doporučuji každému, kdo se chce anglický jazyk naučit.
avatar
Lenka
klad Jedná se o hodně čtivou knížku, která napomáhá čtenáři naučit se učit - a to nejen angličtinu :-) Tuto knihu bych doporučila jako povinnou četbu všem učitelům a rodičům školou povinných dětí.
klad Moc děkuji autorce paní Michaličkové za osobní milé věnování. A všem, kteří nevědí jak se učit, doporučuji knihu k prostudování a učení jim půjde samo !
avatar
Gabriela
klad Hned v úvodu mne mile překvapilo věnování :-) Kniha se hezky čte a je velice zajímavá. Není zde jen návod, jak se efektivně naučit anglicky, ale jak se naučit jakýkoliv jazyk, jak ovládat sebehypnózu, techniky učení .... Myslím si, že tuto knihu by si měli přečíst všichni učitelé, aby věděli, jak dětem pomoci s učením, jak je podpořit, aby je učení bavilo. Občas se v knize objeví slovo, které třeba neznám, ale autorka hned pod textem píše, co slovo znamená. Za mne super kniha.
klad Negativní vlastnosti zde nevidím.
avatar
René
klad Předem děkuji za možnost testovat tuto knihu. Po otevření mě mile překvapilo věnování od paní autorky. Kniha přišla před Vánoci a byla milým dárkem v tomto čase. Kniha je čtivá. Dozvíte se v ní o metodách učení, které je možné praktikovat na učení i jiných věcí než je jen angličtina.
příloha
avatar
Radka
klad Dobrý den, děkuji za možnost testovat knihu. Moc mě potěšilo i osobní věnování od autorky. Kniha je velice čtivá a na rozdíl od ostatní motivačních knih je i naprosto srozumitelná a až překvapivě logická. Vše je vysvětleno na příkladech z běžné života. Mě osobně překvapila jedna věc - v knížce je asi tak 5x zopakováno, že autorka se podílí na vyučování angličtiny na stránkách eLingo - prostě jen tak v textu, naprosto nenásilně, kdybyste mě v noci vzbudili, já si prostě na eLingo vzpomenu automaticky a to u mě zase není až tak běžné :-) beru to tak, že paní Michálková to prostě umí
klad název naučte se anglicky je zavádějící - spíš by se hodilo naučte se učit nebo něco spíš správně učit - opravdu nejde jen o angličtinu
avatar
Zuzana
klad Knížka je zajímavě pojatá, i když název by měl evokovat spíš metody učení samotného, dají se totiž uplatnit i na jiné věci, než je angličtina. V podstatě by se dalo říci, že autorka radí, jak se naučit se učit. :-) Každý jsme jiný, každému bude vyhovovat něco jiného, ale je fajn si přečíst nové nápady, jak na to. :-) Jen si myslím, že by autorka mohla jednotlivé kapitoly více rozpracovat. Knížka je hubená a taková "narychlo" sestavená, nebo jak to říct. Chtělo by to více a detailněji rozpracovat.
klad Jo a stejně jako ostatní mě samozřejmě potěšilo osobní věnování přímo od paní Michaličkové! :-)
avatar
Běla
klad Děkuji že jsem měla možnost testovat knihu a autorce za ručně psané věnování. Potěšilo moc. A teď ke knize samotné..
klad Kapitoly jsou čtivé, témata
klad jsou velice zajímavě napsána, kniha je více pro dospělé a měl by si jí přečíst i jazykový lektor. Pro děti by kniha asi nezaujala, byla by pro ně složitá, když by jí měli přečíst.
avatar
Helena
klad Jsem velice ráda, že jsem mohla tuto knihu testovat. Hned v úvodu bych chtěla srdečně poděkovat autorce za upřimné věnování, které mě velice potěšilo. Čtení bylo opravdu velmi příjemné a pro mne přínosné i když jsem již seniorka. Určitě jí velice uvítají rodiče dětí, které mají problémy s učením. Seznámila jsem se s mnoha způsoby učení, ale i v jiných oblastech našeho života, například k hubnutí. Jsou tam uvedeny metody jak používat náš potenciál a nastavit si v mozku ten správný směr, kudy se máme vydat. Velice mě zaujala například sebehypnóza neboli autohypnóza, také posilují a oslabující pozice a spoustu dalších skvělých metod. Tuto knihu doporučuji, protože mi dala mnoho nových poznatků.
příloha příloha
avatar
Markéta
klad Dekuji velice za možnost testování.Knížka mě velice vyhovuje, rychle jsem ji měla přečtenou a těším se, až nové techniky zrychleného učení použiji nejen u svých dětí.Knihu jsem hned předala dál ke čtení manželovi, který se pořad rád vzdělává a učí .
avatar
Markéta
klad Dekuji velice za možnost testování.Knížka mě velice vyhovuje, rychle jsem ji měla přečtenou a těším se, až nové techniky zrychleného učení použiji nejen u svých dětí.Knihu jsem hned předala dál ke čtení manželovi, který se pořad rád vzdělává a učí .
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel