Otestováno, že angličtina vám půjde rychle do hlavy. Objevte pro sebe i své děti metody rychlejšího a zábavnějšího učení

image
otestováno
Počet recenzí
26
jak jste hodnotily
5
21x
4
2x
3
3x
2
1
doporučuje
88 %
Testováno v období
od 19. 12. 2017
do 21. 1. 2018

Objevte kouzlo rychlého, snadného, zábavného a hlavně efektivního učení se nejen angličtiny, ale i čehokoliv jiného.

Po přečtení knihy „Naučte se anglickyúčinné metody výuky pro celou rodinu“ můžete ihned začít používat nejmodernější techniky zrychleného učení se vytvořené na základě toho, jak funguje lidská mysl a mozek.

Hodnocení této praktické knihy je pěkných 91% 

Kniha je výbornou pomůckou nejen pro děti, ale i pro dospělé, protože všichni se učíme celý život. Teď je ten správný čas udělat z učení se radost a celoživotní vášeň s pomocí knihy „Naučte se anglicky – účinné metody výuky pro celou rodinu“.

Strategie v knize uvedené můžete také použít na dosahování cílů ve všech oblastech vašeho života.

Hodnocení
26
avatar
Marika
klad Velice oceňovaná autorka. Pokud si nevíte rady, jak nejrychleji a nejefektivněji do sebe dostat základy tohoto univerzálního jazyka, doporučuji právě Michaličkovou. Lze využít ale i pro jiné oblasti studia a rozvoje. Rozhodně dobré i jako motivace, jak vše nastartovat.
avatar
Alena
příloha
klad Předem děkuji za možnost testovat tuto unikátní motivační knihu. Velice mě potěšilo originální věnování od autorky knihy. Dekuji mockrát. Kniha se velice příjemně čte. Opravdu je přínosem pro všechny věkové skupiny, pro všechny, kteří se chtějí něco naučit a neleze to do hlavy.... v knize je spusta zajímavých systémů a tipů, jak se celkem bez námahy učit, a to nejen anglicky, jak je v názvu knihy, ale dá se to použít k výuce čehokoliv. Kniha je velmi pěkně zpracovaná, moc hezky se čte, je plná krásných a zajímavých informací. Vřele DOPORUČUJI.
avatar
Alena
klad Předně moc děkuji za možnost testovat tuto unikátní anglickou motivační knihu. Velice mě zaujalo a potěšilo originální věnování od autorky knihy psane memu jmenu, kniha je psána svým osobitým způsobem, nemohu řict , že by mi úplně sedla, nejspíše jsme od toho čekala mnohem více, pro děti je nevhodná- moc sloýitá a pro dospělé asi záleží, jak kdo má jaký styl
avatar
Hana
klad Knihu vřele doporučuji. Jsou tam doporučení a techniky, které se dají použít i v jiných oblastech života. Když jsem si jí začala číst, tak jsem si říkala, že je škoda, že jsem jí neměla v rukách, když byly děti malé. Dobré je, že to můžu použít, až budu mít vnoučata. :-)
avatar
Hana
klad Dobrý den, moc děkuji za možnost testování této knížky. Velice milé bylo věnování přímo od autorky. Knížka samotná mě trošku zklamala, čekala jsem od ní víc. Je tenká, takže se přečte velice rychle. Metody učení se dají aplikovat i na jiné oblasti než jen angličtina. . .
avatar
Tereza
klad Knihu jsem měla přečtenou celkem rychle. Čekala jsem ji poněkud obsáhlejší. I tak se mi kniha líbila. Je napsána srozumitelně, tudíž se dá dle ní dobře řídit. Dle mého názoru je aplikovatelná na mnoho jiných věcí (předmětů), které se chceme naučit. Řekla bych, že je vhodná pro rodiče, aby mohli vést své děti k učení, respektive jim učení usnadnit.
avatar
Markéta
klad Dekuji velice za možnost testování.Knížka mě velice vyhovuje, rychle jsem ji měla přečtenou a těším se, až nové techniky zrychleného učení použiji nejen u svých dětí.Knihu jsem hned předala dál ke čtení manželovi, který se pořad rád vzdělává a učí .
avatar
Markéta
klad Dekuji velice za možnost testování.Knížka mě velice vyhovuje, rychle jsem ji měla přečtenou a těším se, až nové techniky zrychleného učení použiji nejen u svých dětí.Knihu jsem hned předala dál ke čtení manželovi, který se pořad rád vzdělává a učí .
avatar
Helena
příloha příloha
klad Jsem velice ráda, že jsem mohla tuto knihu testovat. Hned v úvodu bych chtěla srdečně poděkovat autorce za upřimné věnování, které mě velice potěšilo. Čtení bylo opravdu velmi příjemné a pro mne přínosné i když jsem již seniorka. Určitě jí velice uvítají rodiče dětí, které mají problémy s učením. Seznámila jsem se s mnoha způsoby učení, ale i v jiných oblastech našeho života, například k hubnutí. Jsou tam uvedeny metody jak používat náš potenciál a nastavit si v mozku ten správný směr, kudy se máme vydat. Velice mě zaujala například sebehypnóza neboli autohypnóza, také posilují a oslabující pozice a spoustu dalších skvělých metod. Tuto knihu doporučuji, protože mi dala mnoho nových poznatků.
avatar
Běla
klad Děkuji že jsem měla možnost testovat knihu a autorce za ručně psané věnování. Potěšilo moc. A teď ke knize samotné..
klad Kapitoly jsou čtivé, témata
klad jsou velice zajímavě napsána, kniha je více pro dospělé a měl by si jí přečíst i jazykový lektor. Pro děti by kniha asi nezaujala, byla by pro ně složitá, když by jí měli přečíst.
avatar
Zuzana
klad Knížka je zajímavě pojatá, i když název by měl evokovat spíš metody učení samotného, dají se totiž uplatnit i na jiné věci, než je angličtina. V podstatě by se dalo říci, že autorka radí, jak se naučit se učit. :-) Každý jsme jiný, každému bude vyhovovat něco jiného, ale je fajn si přečíst nové nápady, jak na to. :-) Jen si myslím, že by autorka mohla jednotlivé kapitoly více rozpracovat. Knížka je hubená a taková "narychlo" sestavená, nebo jak to říct. Chtělo by to více a detailněji rozpracovat.
klad Jo a stejně jako ostatní mě samozřejmě potěšilo osobní věnování přímo od paní Michaličkové! :-)
avatar
Radka
klad Dobrý den, děkuji za možnost testovat knihu. Moc mě potěšilo i osobní věnování od autorky. Kniha je velice čtivá a na rozdíl od ostatní motivačních knih je i naprosto srozumitelná a až překvapivě logická. Vše je vysvětleno na příkladech z běžné života. Mě osobně překvapila jedna věc - v knížce je asi tak 5x zopakováno, že autorka se podílí na vyučování angličtiny na stránkách eLingo - prostě jen tak v textu, naprosto nenásilně, kdybyste mě v noci vzbudili, já si prostě na eLingo vzpomenu automaticky a to u mě zase není až tak běžné :-) beru to tak, že paní Michálková to prostě umí
klad název naučte se anglicky je zavádějící - spíš by se hodilo naučte se učit nebo něco spíš správně učit - opravdu nejde jen o angličtinu
avatar
René
příloha
klad Předem děkuji za možnost testovat tuto knihu. Po otevření mě mile překvapilo věnování od paní autorky. Kniha přišla před Vánoci a byla milým dárkem v tomto čase. Kniha je čtivá. Dozvíte se v ní o metodách učení, které je možné praktikovat na učení i jiných věcí než je jen angličtina.
avatar
Gabriela
klad Hned v úvodu mne mile překvapilo věnování :-) Kniha se hezky čte a je velice zajímavá. Není zde jen návod, jak se efektivně naučit anglicky, ale jak se naučit jakýkoliv jazyk, jak ovládat sebehypnózu, techniky učení .... Myslím si, že tuto knihu by si měli přečíst všichni učitelé, aby věděli, jak dětem pomoci s učením, jak je podpořit, aby je učení bavilo. Občas se v knize objeví slovo, které třeba neznám, ale autorka hned pod textem píše, co slovo znamená. Za mne super kniha.
klad Negativní vlastnosti zde nevidím.
avatar
Lenka
klad Jedná se o hodně čtivou knížku, která napomáhá čtenáři naučit se učit - a to nejen angličtinu :-) Tuto knihu bych doporučila jako povinnou četbu všem učitelům a rodičům školou povinných dětí.
klad Moc děkuji autorce paní Michaličkové za osobní milé věnování. A všem, kteří nevědí jak se učit, doporučuji knihu k prostudování a učení jim půjde samo !
avatar
Daniela
klad Kniha se velice příjemně čte. Opravdu je přínosem pro všechny věkové skupiny, pro všechny, kteří se chtějí něco naučit a neleze to do hlavy. V knize je spousta zajímavých systémů a tipů, jak se celkem bez námahy učit. Knihu určitě doporučuji každému, kdo se chce anglický jazyk naučit.
avatar
Marcela
klad Když jsem obdržela knížku a otevřela ji, moc mě potěšilo osobní věnování. A protože jsem se před nedávnem sama začala angličtinu učit, kniha mě utvrdila, že ani ve vyšším věku není beznadějné se jazyk naučit. V knize je spoustu dob rých rad které je potřeba využít. Knihu jsem zatím jen přečetla. Nadále z ní budu čerpat informace a doufám, že mě bude k mému studiu nápomocná.
avatar
Linda
příloha příloha
klad Nejdříve bych ráda poděkovala za možnost tuto knihu číst mezi prvními. Když jsem se přihlásila k testování, myslela jsem, že dostanu knihu, která bude mít víc společného s angličtinou, jak by se dalo pochopit z názvu. Musím se přiznat, že velkou radost a skvělý první dojem ve mně zanechalo už první listování, kdy jsem objevila milé věnování samotné autorky knihy. Protože se hodně zabývám osobním rozvojem tak hledám knihy nad kterými se musím zamyslet a něco mi dají. Kniha Naučte se anglicky totiž nenabízí pouze doporučení, jak studovat, i když se už řídím radou a věnuji se angličtině cca 20 min každý den a vlastně se i těším na tu chvilku, která mě baví a nestihne mě unavovat, tak si myslím, že mi kniha dala mnohem víc, je opravdu inspirativní, a pokud se dostane do ruky osobě, která na sobě chce pracovat v jakémkoliv směru, tak s ní může dosáhnout neuvěřitelných výsledků. Jednou větou bych to shrnula "autorčina slova mi dávají smysl" :)
avatar
Věra
klad Děkuji za pěknou a hlavně čtivě psanou knihu o metodách a praktikách jak se dobře a především efektivně učit. Metody bych rozhodně nesoustředila pouze na angličtinu, ale spíše obecně. Text je srozumitelný i snadno pochopitelný i pro takovou generaci jako jsem já, ale jak sama autorka uvádí, je potřeba opakovat, opakovat a zase opakovat, ráda se budu vracet;) Dekuji za krásné a milé osobní věnování .
avatar
Libuše
klad Umět anglicky je mým velkým snem. Několik let jsem se snažila angličtinu naučit, navštěvovala různé kurzy, nakoupila si několik učebnic, ale výsledek žádný, anglicky se nikde nedomluvím a ani nerozumím. Už jsem to vzdala a pomalu se smiřoval s tím, že já mluvit anglicky nikdy nebudu! Moc děkuji za knížku s krásným věnováním od paní Michaličkové a všechny její rady. Po přečtení jsem dostala chuť to s angličtinou ještě zkusit a ráda bych vyzkoušela kurz, o kterém jsem se v knížce dočetla - angličtinu eLingo. Děkuji za možnost testování, tuto knížku jsem si potřebovala přečíst.
Zobrazit více recenzí