newsletter s plánem testování od 9.3. do 22.3.

image
otestováno
Počet recenzí
20
jak jste hodnotily
5
20x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 7. 3. 2015
do 1. 1. 1970

Další přehled všeho, co můžete tento a příští týden s námi testovat je na světě. Najdete v něm také informaci o tom, že čas pro vyhlášení výzvy je kratší.

Ať se snažím, jak se snažím, prostě už dojíždím s baterkami. Upínám se k tomu, že jaro začíná a že ten další týden, kdy meteorologičtí věštci předpovídají ještě jednu várku sněhu, prostě dám. Když předevčírem tady u nás v Praze svítilo slunce jako blázen, měly jsme všechny přebáječnou usměvavou náladu. Prostě pecka, změna, paráda! Na ulici jsem si vesele čvachtala ve svých vysokých holinách s termo ponožkami uvnitř. Paráda, úsměv! Moje auto bylo tím ještě víc viditelně nejzasviněnějším kouskem v řadě. Paráda, úsměv! Moje sluneční brýle na nose byly najednou absolutně normální. Paráda, i to chce úsměv! Do teď fungovaly jako podezřelé a magicky přitahovaly pozornost obzvlášť v těch temně šedivých dnech. Na nose seděly proto, že jen ony – na rozdíl od okolí - v pohodě unesly opadané stíny i mázlou řasenku, které jsem nestíhala zrefrešovat. Co nestíhala, ono se mi vlastně ani nechtělo…

Ale teď se mi chce. I moje duše a tělo ožije a bude líp. Jaro s sebou přinese spoustu energie a věřím, že i pozitivních změn. Tou první, která se týká i vás, je zkrácení doby pro vyhlášení testovací výzvy, a to z 60 minut na 30. Důvodů pro tuto změnu je samozřejmě víc a není to jen pro to, že přichází jaro. O těch vám ale napíšu příští týden do minutových zpráv na web. Tak nějak tuším, že tahle informace prostě teď stačí a že odpálí vlnu radosti i bez dalších řečí.

Ať máme čím dál víc slunečných dní plných energie, radostí a - testování!

Vaše Helen

  

Hned po té, co jsme publikovaly na webu testování sušených rajčat od značky Marco Přerov, naběhlo mnoho jásavých komentářů. Očekávám tedy melu, ale ona si to tahle labužnická záležitost ze sluncem sušených rajčat z jižní Itálie určitě zaslouží.

Více se dozvíte ZDE.

Gelovky – to je další vychytávka, co frčí. A právem ji milujeme a šílíme!!! Značka Sally Hansen představila domácí alternativu perfektního salónního vzhledu Salon GelPolish a vy od nás můžete získat svůj startovací balíček pro domácí manikúru.

Více se dozvíte ZDE.

Co zaručeně osvěží mysl i unavené tělo? Když to nebude to vytoužené slunce, může to být třeba relaxační olejová masáž. A navíc, v Thajském ráji vyzkouší vítězné testerky i fenomenální léčebnou proceduru s rybičkami Garra Rufa.

Více se dozvíte ZDE.

Testování obvykle prokládáme soutěží. A nechybí ani tentokrát. Svůj první First BIKE můžete získat u nás, pokud správně odpovíte na soutěžní otázku. Stojí to za to, tohle odrážedlo sklízí nejedno ocenění u nás i ve světě.

Více se dozvíte ZDE.

Únava, špatná nálada, nervozita a ztráta energie – to nemusí být jen důsledek šedých dní. Je třeba hledat pravou příčinu a pak najít řešení. I v tom můžeme pomoci a připravily jsme pro vás možnost biorezonanční terapie zaměřenou na vitalitu v centru NaturoMed.

Více se dozvíte ZDE.

Není nad krásné bílé zuby, zareagovala JEZI v komentářích u tohoto produktu. A je to pravda pravdoucí. Těší mě, že do testování posíláme zubní pastu White Pearl NanoCare s přírodním zázrakem – koloidním stříbrem. Užívá se od dob našich předků a má mnoho léčivých účinků. To bude zářivých úsměvů, že ano? :-)

Více se dozvíte ZDE.

Pokud s jarem chcete zkusit něco nového a to „něco“ je podnikání, mohly by se vám hodit mnohaleté zkušenosti naší Evy. V knize Úspěch měřím štěstím otevřeně popisuje vlastní chyby, prohry, ale i výhry a ponaučení. A proč? Protože ví, že právě tohle jí na začátku hodně chybělo.

Více se dozvíte ZDE.

Testování gelu na hojení ran a roztoku na čištění ActiMaris již proběhlo. Pokud jste tyhle unikátní švýcarské a 100% přírodní přípravky nezískaly, máme tu pro vás druhou šanci. Soutěž běží od 9. března, nenechte si ji ujít!

Více se dozvíte ZDE.

[*]

KOMPLETNÍ GRAFICKY ZPRACOVANÝ NEWSLETTER SI MŮŽETE TAKÉ STÁHNOUT - STAČÍ KLIKNOUT SEM

[*]

ÚPLNÁ PRAVIDLA TESTOVÁNÍ NAJDETE ZDE.

Hodnocení
20
avatar
Anna
avatar
Adéla
avatar
Ludmila
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Alena
avatar
Klára
avatar
Marika
avatar
Helena
avatar
Helena
avatar
Jan
avatar
Miloslava
avatar
Lenka
avatar
Ondrej
avatar
Lucie
avatar
Petra
avatar
eva
avatar
Tomáš