Jak dopadne testování hyaluronové séra Nobilis Tilia? Těšíme se na recenze od vybraných testerek

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
50
konec testování
7. 12. 2022

Nobilis Tilia Hyaluronové sérum  

Esence svěží, pevné a zářivé pleti, intenzivně hydratuje a vyhlazuje drobné vrásky. 

Nejoblíbenější produkt od značky přírodní kosmetiky Nobilis Tilia - Hyaluronové sérum dostal zcela nový vzhled i upravenou recepturu! Je obohacená o výjimečnou vůni éterického oleje gardénie a petitgrain. Potěší vás také praktický uzávěr s dávkovačem. Nové složení je vhodné i pro citlivou pleť

Nastartujte svou pleť po ránu a doplňte ztracenou vláhu večer pomocí vysoce hydratačních a regeneračních účinků tohoto séra. Jeho používání představuje základní krok v péči o pleť každé ženy. Jemně pokožku ošetří, má protizánětlivé účinky a vyhladí drobné vrásky a nedokonalosti.

Nová receptura kombinuje vyváženou sílu dvou druhů kyseliny hyaluronové - nízkomolekulární a středněmolekulární, a je doplněna o extralt z přesličky rolní, který pleť projasní a zjemní. Svěží, ovocně-květinová vůně kombinuje gardénii a petitgrain. Společně vám pozvednou náladu, podpoří relaxaci a harmonii. Vůně se po vstřebání séra decentně vytratí, aby vaše pleť i mysl byly připraveny na použití dalšího pleťového produktu.


Více informací o produktu najdete TADY.


Vybrané testerky

avatar
Marie L.
avatar
Petra B.
avatar
Marie P.
avatar
Markéta B.
avatar
Bubator
avatar
Hana R.
avatar
Kattynka
avatar
Dominika Š.
avatar
Alena K.
avatar
Jana B.
zobrazit všechny přihlášené
plain plain
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel