Unikátní zážitkové testování s O2 jste si opravdu užily! O2 Smart Box a jeho chytrá domácnost slaví velký úspěch

image
otestováno
Počet recenzí
11
jak jste hodnotily
5
9x
4
1x
3
1x
2
1
doporučuje
91 %
Testováno v období
od 10. 11. 2017
do 17. 12. 2017

Některé domácnosti řeší potíže s rychlostí internetu a pomalé přehrávání videí i přesto, že mají výborné připojení. Problémem jsou nekvalitní modemy. Máme pro vás řešení! O2 Smart Box smění dosavadní pohled na internet. 

O2 Smart Box je supervýkonný modem, Wi-Fi router a zařízení pro chytrou domácnost v jednomNa zážitkovém testování jste se dozvěděly, co všechno O2 Smart Box umí a jak s ním správně zacházet. 

O2 Smart Box získal 93% z celkového hodnocení 

 
 
20.12.2017
Smart box mě překvapil svoji jednoduchostí a ovládáním přes aplikaci. Která je ke stažení zcela zdarma a smartbox vás při zapojení navede na to, jak si ji stahnout. Moc se mi líbí jak je designově vymyšlený. Signál jsme chytali až na zahradu, což u našeho stávajícího modemu jsme měli problém chytit wifi o dva pokoje dál. A byla jsem velmi překvapena chytrou zásuvkou, kterou po instalaci ovládáte mobilní aplikací, takže si ráno ještě z postele zapnete konvici a necháte si uvařit vodu. Z toho jsem opravdu nadšená.
 

Modem, který změní váš pohled na internet

Smart Box je supervýkonný modem pro O2 Internet, který rozšíří Wi-Fi síť po celém domě. Sedm antén se postará o vysokou rychlost přenosu dat bez kolísání výkonu. Wi-Fi vysílá ve dvou pásmech 2,4 a 5 GHz. Díky tomu modem bez problémů zvládne i desítky připojených zařízení

 

 

Chytrá domácnost vám usnadní život

O2 Smart Box tvoří základ chytré domácnosti. Stačí k němu bezdrátově připojit chytrou zásuvku a můžete na dálku ovládat domácí spotřebiče. Dveřní nebo okenní senzory střeží váš domov před nevítanými hosty. Detektor kouře zase před požárem. V případě problémů vám ihned přijde upozornění na mobil.

Chytrou domácnost si sestavíte velice snadno. Nemusíte se obávat stavebních úprav nebo budování kabelových rozvodů.

Jednotlivé prvky chytré domácnosti se ke Smart Boxu připojují bezdrátově přes mobilní aplikaci.

O2 Smart Box a celá chytrá domácnost se ovládá přes intuitivní mobilní aplikaci, která je ke stažení zdarma. Na dálku tak můžete vypínat a zapínat spotřebiče, nastavovat Wi-Fi síť nebo dveřní senzory. Aplikace O2 Smart Box funguje na zařízeních iOS a Android. 

 

Zážitkové testování proběhlo ve středu 15. listopadu od 17:30 v naší pražské Pracovně ŽENY s.r.o. na adrese Karlínské náměstí 6, Praha 8, 186 00. 

 

Hodnocení
11
avatar
Lucie
klad Tak smart box jsem si opravdu užila! Sice ji má můj strejda, ale když jsme u něj na návštěve, tak nikdy nezpomenu a podíváms e. A nejlepší je se stejně dívat s více lidmi, je to větší zábava a požitek. Určitě všem doporučuji je to skvělé a výhodné. A pro všechny
avatar
Kamila
klad Super věcička tenhle O2 Smart Box, který má pod palcem celou domácnost. Líbí se mi rychlost internetu a signál internetu, který si naladíte i ve sklepě.. Na dálku se mohou zapínat a vypínat spotřebiče. Má bezdrátové připojení.
klad A to nejzajímavější je meteostanice!!!! :-);-)8-)
avatar
Marika
klad Velmi se mi líbí možnost ovládat spotřebiče tzv. na dálku. Zkrátka technický rozvoj kráčí mílovými kroky a pokrok nezastavíme. Někdy tím pádem bohu dík. Vše se snadno ovládá přes mobilní aplikaci, jako asi v současnosti vše. Internet jeden z nejlepších na trhu.
avatar
Věra
klad Modem má opravdu skvělé šíření signálu, v tomto směru jsem spokojena. :) Z chytrých funkcí jako žena nejvíce oceňuji možnost připojení detektoru kouře, protože mám díky aplikaci přehled co se děje a možnost reagovat ihned. :) Chytrá zásuvka je také zajímavá možnost rozšíření, umožňuje větší zatížení a tak je možné na dálku pouštět i např. přímotop na chatě.
avatar
Mahulena
klad Super signál po celém domě, nyní se mohu konečně připojit i ve sklepě a skvělý signál mám i na zahradě. Je velmi vtipné, že už když se blížím k domu, tak jsem na wi-fi od začátku ulice 
klad Baví mě dost zásuvka, kterou jsem měla možnost otestovat, takže ležíte a vypínáte si lampu a vše ovládám z mobilu. Za mě super věc. Určitě bych ocenila, kdyby v prvotním balíčku byla zásuvka automaticky. Čidlo na dveře mi nepřijde až tak zajímavé. Je to skvělá věc a doporučuji všem co mají rádi moderní technologie a mají rádi kvalitní věci a domácnost pod kontrolou.
avatar
Alice
klad Síla signálu byla dobrá, ale znatelný rozdíl oproti našemu standardnímu routeru jsme nezaznamenali. Málokdy byla připojena více než 4 zařízení.
klad Souhlasí. Zapojení a propojení s aplikací velmi jednoduché a aplikace je velmi přehledná.
klad Postrádá tak trochu smysl, pokud v domácnosti nevlastníte tato chytrá zařízení v hodnotě několika tisíc korun.
klad Sympatická je funkce meteostanice.
klad Vzhled je celkem povedený. Mohlo by být, ale více barevných kombinací.
avatar
Tereza
klad Ze všeho nejvíce bych vyzdvihla spolehlivost hlášení alarmu narušení objektu. Alarm vždy zareagoval ve výborném čase notifikací v aplikaci a poté i telefonicky. Služba a její ovládání je intuitivní, vše jsem ovládala za pomocí smartphonu, manuál jsem ani nepotřebovala. Instalace byla také velmi jednoduchá a zvládne to v pohodě i žena. Co se týká zabezpečení, splnilo zařízení mé očekávání. Určitě bych využila chytrou zásuvku, škoda však, že není v základním balení. Pořizovací cena jednotlivých čidel je totiž velmi vysoká. Ačkoliv měl mít O2 Smart box lepší pokrytí wifi signálem, u nás tomu tak nebylo, pokrytí bylo srovnatelné s naším obyčejným routerem.
avatar
Zdenka
klad Smart box mě překvapil svoji jednoduchostí a ovládáním přes aplikaci. Která je ke stažení zcela zdarma a smartbox vás při zapojení navede na to, jak si ji stahnout. Moc se mi líbí jak je designově vymyšlený. Signál jsme chytali až na zahradu, což u našeho stávajícího modemu jsme měli problém chytit wifi o dva pokoje dál. A byla jsem velmi překvapena chytrou zásuvkou, kterou po instalaci ovládáte mobilní aplikací, takže si ráno ještě z postele zapnete konvici a necháte si uvařit vodu. Z toho jsem opravdu nadšená.
avatar
Blanka
klad Z modemu jsem naprosto nadšená! Nyní chytáme wifi po celém domě a vůbec už se nám neztrácí, navíc jsme na ní připojená celá rodina, což je 5 členů a všichni jsme moc spokojeni. Instalace byla velmi jednoduchá a intuitivní, hned vás to samo navede na stažení aplikace a můžete ovládat veškeré příslušenství, jako je chytrá zásuvka nebo senzor dvěří. Moc se mi taky líbí meteostanice, kdy máte každé ráno na očích, kolik je venku stupňů a hned víte, jak se obléct. A smart box je opravdu pěkný, hodí se mi hezky do obýváku a nevypadá jako klasický modem. :-)
avatar
Lucie
klad O2 Smart Box poskytuje stabilní rychlý internet a jeho ovládání je snadné přes mobilní aplikaci. Je možné k němu připojit další chytrá zařízení - jako např. chytrou zásuvku a vytvořit si tak chytrou domácnost, kterou je možné ovládat právě přes aplikaci O2 Smart Boxu. Líbí se mi, že ukazuje čas a počasí a z hlediska designu vypadá v interiéru pěkně a moderně. Celkově hodnotím produkt pozitivně.
klad O2 SMART BOX
klad V balení jsem postrádala návod na obsluhu či aspoň papír s informací o nutnosti stažení konkrétní aplikace.
avatar
Katerina
klad krásný design boxu
klad velký a přehledný displej
klad jednoduchá meteostanice
klad variabilita doplňkových služeb (zabezpečení dveří/okna, zásuvka, čidlo ...)
klad chytrá zásuvka by byla pro mne top :)
klad signál wifi, ač by měl být silnější, byl totožný, ne-li horší oproti "chytání" ze stávajícího modemu v domě
klad na zahradě jsem se nechytala vůbec
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel