Jak si testerky pochutnaly na obalovacích strouhankách od Tajemství chuti? Mrkněte na recenze

image
otestováno
Počet recenzí
16
jak jste hodnotily
5
14x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 15. 4. 2021
do 29. 4. 2021

Obalovací směsi - strouhanky Ramdam Tajemství chuti          

Milujete vaření a rádi zkoušíte vše nové a nepoznané?

Rádi bychom Vám představili moderní univerzální obalovací směs vyrobenou podle vlastní receptury k přípravě masa, ryb, zeleniny, sýrů i ovoce. Díky modernímu technologickému zpracování tato obalovací směs během smažení nepřijímá v takovém množství tuk a vodu jako klasické strouhanky. Kůrka zůstává křupavá a obalovaná surovina šťavnatá. Masíčko i zeleninu si můžete obalit i den předem, strouhanka i nadále zůstává křupavá a nevlhne. Díky tomu, že nesaje tolik tuku i druhý den po usmažení je pokrm chutný. Ve vaší bagetce na výletě si pochutnáte na skvělém řízečku.

S našimi strouhankami můžete smažit, ale i péct  v trojobalu nebo jen ve strouhance:

  • Tradičně na tuku na pánvi, ve fritovacím hrnci nebo v troubě
  • Bez tuku na pečícím papíře, klasicky v troubě nebo i v remosce
  • Rybu na kontaktním grilu potřenou olejem
  • Maso naložené v jogurtu nebo nakládacím láku obalujeme jen ve strouhance
  • Mletá masa např. hamburgery, holandský řízek nebo kousky kuřecího masa obalujeme jen v obalovací směsi
  • Ovoce je vhodné obalit v neochucených strouhankách (kurkumová a křupavá) a smažit na másle
  • Má všestranné použití jako klasická strouhanka na vysypávání pečících forem a po upečení  získáme křupavou krustu
  • Zbytky po obalovaní řízků použijeme na zahuštění polévek


Na zadní straně obalu najde spotřebitel návod k použití “A jdeme obalovat”: příběh s kreslenými obrázky - omalovánka, jehož záměrem je přilákat k vaření i tatínky s dětmi a zapojit tak k přípravě jídla celou rodinu a užít si vaření hravou formou.


Tajemství chuti – Vaří celá rodina


Více informací o obalovacích směsích najdete TADY.

Hodnocení
16
avatar
Zlata
Opět jsem narazila na super výrobek, který bude mít v naší domácnosti své místo. Už na první pohled mně upoutal obal výrobku, který se tedy opravdu povedl. Strouhanku jsem použila na klasické obalení řízků. Pracovalo se s ní velmi dobře, strouhanka neodpadává a pěkně drží na masu. Po usmažení nebyl řízek tak nasáklý tukem jako při použití klasické strouhanky. Navíc řízek příjemně křupal a moc dobře chutnal. Určitě vyzkouším i další druhy .
klad poutavý obal výrobku
klad příjemná vůně
klad dobře se připravuje
klad dobře chutná
klad nic jsem nenašla
příloha příloha
avatar
Veronika
Začnu od začátku: obal se povedl, je tam krásný recept/návod s obrázky, který si v pohodě přečte předškolní dítě za malé pomoci rodiče. Samozřejmě trojobal není nic složitého, takže to může být pro děti zábava. Se strouhankou se dobře pracuje, na oleji nenasákla tolik oleje, řízky byly krásně křupavé. Chuť byla velmi mírně oříšková po čerňuše. Prekvapilo mě množství obsažené zeleniny ve složení.
klad Snadna manipulace
klad Chuť
klad Krupavost
klad Nenasákla tukem
klad Cena
příloha
avatar
Jita
Strouhanka s čerňuchou mne zaujala hlavně názvem. nejprve jsem vůbec nevěděla co to černucha je, tak jsem ji raději vygooglila, abych byla znalá. Rozhodla jsem se pro obalované čočkové karbanátky, na které se tato strouhanka velmi hodila. doporučuji.
klad složení
klad ok
příloha
avatar
Veronika
Obal je povedený, strouhanka se po otevření snadno uchovává. Použití je nespočet, obalit v ní můžete maso, ryby, sýr. Je lehce kořeněná, maso není potřeba nijak dochucovat. Kůrka byla křupavá a nepřijala tolik tuku. Určitě doporučuji všem k vyzkoušení.
klad Složení
klad Chuť
klad Křupavá kurka
klad Vyšší cena
příloha
avatar
Hana
Strouhanku s chilli jsem použila ke smažení kuřecích prsou. Kuřecí řízky byly opravdu křupavé a voňavé. Chilli koření řízky velmi dobře ochutilo. Smažila jsem je na oleji a rozdíl v chuti i křupavosti byl znát oproti jiné strouhance. Doporučila bych tuto strouhanku spíše ke smažení masa než třeba zeleniny (květák, cuketa). Strouhanka má i hezkou zlatavou barvu a řízky i díky koření pěkně na talíři vypadají. Stejně tak krabička má pěkný design, jsou na ni uvedené detailní údaje o složení strouhanky. Tento produkt bych určitě doporučila.
klad moc
klad žádné zápory jsem neobjevila
příloha
avatar
Hana
Strouhanka s čerňuchou mě velmi mile překvapila. Zkoušela jsem obalit kuřecí maso a hermelín. V troubě se cerňucha krásně rozvoněla a dodala masu i sýrům vynikající chuť. Maso bylo večer stále krásně křupavé a křehké. Hermelín měl po upečení křupavou krustu a uvnitř byl krásně rozpečený. Vzhledem k tomu, že se řízky dělají "na sucho" nejsou vůbec mastné. Určitě doporučuji vyzkoušet.
klad Chuť
klad Obal s hezkým kreativním navodem
klad Složení
klad Maso je křehké a křupavé
klad Sýr drží i po upečení tvar a uvnitř je krásně rozpečený
klad Libilo by se mi uzavíratelné balení sáčku
příloha
avatar
Ivana
Sezamovou strouhanku mohu doporučit. Skvěle se hodí na obalování řízků. Dodá jim příjemnou netradiční chuť. Po usmažení hezky voní a křupe. Dobře se s ní pracuje. Balení v krabici vydrží na několik obalování. Vzhled obalu láká obrázkem s ukázkou na možnost servírování k vyzkoušení.
klad praktické balení
klad křupavost
klad trošku pikantnější
příloha příloha
avatar
Veronika
S výrobkem jsem spokojená. Občas si tuto strouhanku určitě koupím, byla to moc příjemná obměna. Překvapilo mě, jak strouhanka krásně drží, včetně semínek sezamu a opadalo jich při smažení minimální množství. Za mě super. Chuťově taky příjemné. Vyzkouším určitě i další druhy. Doporučuji.
klad Strouhanka krásně drží a neopadává
klad Chuť
klad nic
příloha příloha
avatar
Tereza
Strouhanka mě velmi překvapila. Není to jako klasická strouhanka kterou když použijete na obalení vůbec není křupavá. Tahle strouhanka naopak křupavá je a tím že je dochucená s chilli je to ideální jak na maso,zeleninu či sýr. Máme rádi chilli hlavně můj manžel a musím říci, že to chutnalo i synovi. Ráda vyzkouším i jené příchutě
klad konzistence
klad chuť
klad balení
klad cena
klad nic negativního jsem nenašla
příloha příloha
avatar
Marcela
Testovala jsem sezamovou strouhanku. Jednou jsem jí použila samotnou, podruhé jako struhanku na mouku a vajicko. Dobře se s ní pracuje, na mase drží, neopadává. Po usmažení je pokrm krásně křupavý. Chuť je jemně sezamová. Strouhanka není osolená, což je dobře, člověk si dosolí/nedosolí podle chuti. Já jsem s touto strouhankou hrozně spokojená a určitě si jí koupím a ještě vyzkouším další druhy.
klad Chuť
klad Sadné používání
klad Složení
klad Žádné
příloha
avatar
Nina
Bylinkovou strouhanku jsem použila na klasický trojobal na kuřecí řízky. Strouhanka je uložená v plastovém obalu, který se nachází v papírové krabičce. Papírový obal je hezky barevný a na zadní straně se nachází obrázkový návod na přípravu řízků. Se strouhankou se pracuje snadno a příprava trojobalu je rychlá. Řízky byly rychle usmažené a chutnají po bylinkách. Strouhanková krusta je jen trochu tužší a křupavější než klasická strouhanka. Mně řízky chutnaly, ale přítel říkal, že mu více chutnají v klasické strouhance.
klad obal s obrázkovým návodem
klad balení
klad bylinková chuť
klad krusta je tužší a křupavější
příloha příloha příloha příloha
avatar
Katka
Netradiční strouhanka vytvoří krásně křupavou vrstvu zlaté barvy. Pěkný a praktický obal, dobře se otevírá a rovnou z krabičky nasype. Strouhanka lehce voní paprikou a česnekem. Pracuje se s ní velice dobře, navíc při smažení nenasaje tolik tuku. Oceňuji i její výrobu v České republice.
klad Obal
klad Barva
klad Vzhled
klad Křupavost
klad —-
příloha příloha příloha
avatar
Kvetoslava
Moc jsem se na testování těšila. Balení strouhanky je v pevném, barevném obalu. Se sezamem je barevně zajímavá. Sypká. Obalování je velmi jednoduché. Připravovala jsem kuřecí řízky. Strouhanka velmi dobře přilnula k řízkům. Nelepí se na prsty, neopadává. Je jemně cítit po česneku. Usmažené řízky v sezamové strouhance vypadají skvěle, jsou křupavé a křehké. V ústech je strouhanka trošku hrubší než klasický trojobal.
klad estetické balení
klad sypká konzistence
klad se sezamem barevně zajímavá
klad nelepí se na ruce při obalování
klad strouhanka drží, neopadává
klad po usmažení je křupavá, řízek křehký
klad usmažený řízek je barevně lákavý
klad -nic
příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Kateřina
Tak tohle bylo parádní testování, kurýr zazvonil dopoledne, já rovnou vytáhla kuřecí prsní řízky a oběd byl jasný. Použití strouhanky je úplně stejné jako s obyčejnou strouhankou, takže mouka, vajíčko a obalit ve strouhance. Spotřeba strouhanky byla 100g na 500g masa. Smažila jsem jako klasický řízek na oleji, Překvapilo mě, že řízek v podstatě nepohlcoval omastek a i po smažení mi zbyl čirý, po bylinkách voňavý olej, což se při klasickém smažení řízku nedá říct. Za mě tedy naprosto dokonalá strouhanka. Moc všem chutnalo.
klad chuť
klad jednoduchost použití
klad vůně
klad vyšší cena
příloha
avatar
IVETA
Křupavá strouhanka s chilly je opravdu krásně křupavá a voňavá strouhanka. Na to, že obsahuje chilly papričky tak zese moc Nepálí ale pro milovníky ostřejšího je skvělá. Líbí se mi, že neobsahuje žádné chemické barviva a je České výroby. Už se těším jak vyzkoušíme další druhy.
klad Křupavá
klad Voňavá
klad Nic
příloha
avatar
Květa
Měla jsem Křupavou strouhanku s chilli. Má pěkný lákavý obal. Strouhanka má hezkou žlutou barvu a pěkně voní. Hezky se s ní pracuje. Chuť je pálivá, ale ne zas moc. Obalila jsem v ní kuřecí řízky a byly šťavnaté, obal byl chřupavý a a bylo to pikantní. Doporučuji i ostatním, kdo má rád pikantní chuť, bude s tím spokojený.
klad chuť
klad obal
klad konzistence
klad vše bylo OK
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel