Odličovací tampony Bel cosmetic a Bel premium

image
otestováno
Počet recenzí
73
jak jste hodnotily
5
57x
4
11x
3
3x
2
2x
1
doporučuje
93 %
Testováno v období
od 13. 2. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*]  TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá šestá, která se přihlásí po testovací výzvě. Testování proběhne ve čtvrtek 12. února mezi 11 a 12 hodin. Celkem je pro vás připraveno 10 dvojbalení odličovacích tamponů.  [*] [*] [*]

Odličovací tampony Bel cosmetic čistí pleť důkladně do hloubky, a to díky svému speciálnímu složení (obsahu mikrovlákna). Dobře absorbují odličovací přípravky a neuvolňují vlákna. Jsou ideální pro každodenní důkladné odlíčení a čištění všech typů pleti. K dostání jsou v klasickém nebo menším cestovním balení.

Odličovací tampony Bel premium čistí pleť důkladně do hloubky, a to díky svému speciálnímu složení (obsahu mikrovlákna). Dobře absorbují odličovací přípravky a neuvolňují vlákna. Aloe Vera a panthenol navíc zklidňují pokožku. Jsou ideální pro každodenní důkladné odlíčení a čištění všech typů pleti. K dostání v malém kulatém nebo větším oválném tvaru.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
73
avatar
Zuzka
klad Tieto odličovacie tampóny používam už veľmi dlhu dobu a odporúčam každej žene aby si tento produkt zaobstarala do svojej kozmetickej taštičky.
klad
klad
klad :-D
avatar
Michaela
klad Kdo by neznal tampónky Bell. Je jich hodně, vydrží dlouho, materiál super a cenově dostupné a vyhovující všem. V kazden obchodě je maji. Provazek na zavěšení. Jsou kvalitní. Mají docela všestranné využití, nejčastěji se s nimi odličuji. . .
avatar
Lucie
klad Odličovací tampony Bel cosmetic a Bel premium tak tyto odličovací tamponky nesmí u mě doma v koupelně chybět! Krásně se používají a hlavně jemně čistí. Dobře zachytí všechny nečistoty a navíc s nimi odlakuji i lak na nehty. Nepromáčí se ani pletovou vodou. Doporučuji
avatar
guest
klad Kvalitní odličovací tampony za příznivou cenu. Používám především na odličování očí a odlakování nehtů. Ačkoliv nejsou tampony Bel extra slisované, drží tvar a nedrolí se. Balení po 70 či 75 ks mi vydrží opravdu dlouho. Mohu jen doporučit........,
avatar
Veronika
klad Odličovací tampony Bel u mě doma nikdy nechybí. Jsou pevné a nerozevírají se na dvě části, jako to bývá u některých levnějších značek. Řekla bych, že v poměru cena kvalita jsou nejlepší na trhu. Zatím nevidím, že bych měnila. Můžu spolehnout, že vždy bude stejná kvalita.
avatar
Marika
klad Absolutně nejlepší odličovací tampony na trhu. Jsou jemné a tím pádem šetrné k pleti. Pi odličování je vždy dobré tampon navlhčit vodou a pak teprve nanést např. odličovací mléko, čímž se ušetří množství odličovacího přípravku. Tampony jsou pevné, nedrolí se, cena nepatří k těm nižším, ale jsou opravdu nej.
avatar
Věra
klad Odličovací tampony Bel cosmetic a Bel premium používám už mnoho let. Jsem přesvědčena o jejich kvalitě i tradici. Je to pro mě značka spolehlivého jména. Tampóny nepouštějí "chlupy", což je pro mě věc, která je důležitá. Když se to totiž dostane do oka šílím!
avatar
Sylva
klad Kdo by neznal Bel odličovací tampóny. Líbí se mi na nich, že je mohu mít pověšené. Jsou jemné a měkké, pleť odlíčí a hezky ji vyčistí.. Cena není vysoká, takže i při mojí spotřebě za ne nezaplatím žádnou vysokou částku. Doporučuji. Obcas jr pouzivam i na jiné věci - když potřebuji něco někam nalepit, tak na odmaštění s lihem atd.
avatar
Anna
klad Super rozhodně doporučuji všem :-)
avatar
Kamila
klad :-) Já vlastně nic jiného nepoužívám. Někdy jsem se odličovala vatou, ale tampónky jsou sice dražší, ale jsou hezky slisované. Pleť nádherně odlíčí do hloubky, vyčistí. Já je mám ráda, když jsou v obchodě, tak je beru!!!! Připadám si krásná jako znovuzrozená.
avatar
Petra
klad Tamponky mi přijdou vzhledem k ceně dobré. Nejsou sice tak dobře slisované, jako ty dražší, ale zároveň se mi nestává, že by se mi rozdvojily v půlce. Pleť odlíčí stejně, jako ostatní tamponky. Chválím také dobrou dostupnost výrobku. Cena je velice příznivá.
avatar
Klára
klad Tyto vatové tampóny bohužel nepatří mezi mé nejoblíbenější. Blbě se s nimi odličuje, protože jsou tlusté a vata zůstává na obličeji. Většina si je vychvaluje, mi osobně bohužel nesedly.
avatar
Jana
klad Na Bel tamponech oceňuji především to, že drží tvar a opravdu nepouští vlákna - hlavně při odlakovávání nehtů to byl u jiných tamponů problém. Pleť odlíčí perfektně, a protože nejsou zbytečně silné, nevsáknou tolik odličovacího prostředku. Navíc je to dobrá kombinace ceny a kvality.
avatar
Jitka
klad Vatové tampony Bel jsou pro mě tím nejlepším produktem svého druhu na současném trhu - jiné už nekupuji, protože se celkově osvědčily. Používám variantu Extrasoft, které nelze vůbec nic vytknout, jsou pěkné a zároveň dobře drží tvar, odlíčení je s nimi snadné.
avatar
Alena
klad Tyto tampony si kupuji pravidelně. Mám je moc ráda, cenově jsou příznivé a nekoušou jako jiné co jsem zkoušela. Odlíčí pleť hezky do hloubky a líbí se mi i obsah aloe vera. Už nekupuji žádné jiné odličovací tampony, protože tyhle jsou pro mojí plet nejlepší.
avatar
Monika
klad Tieto odličovacie tampóny používam už dlho a som s nimi veľmi spokojná! Sú príjemné a jemné k pokožke, pretože ju nedráždia. Jemne a šetrne odlíčia make-up aj maskaru. Výhodou tampónou je aj to, že sa nezpadávajú. Na balení sa mi páči, že sa dá zatiahnuť.
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Lucie
klad Jedny z nejlepších odličujících tamponů! Používám pravidelně dvakrát denně a nehodlám měnit :-) za mě super! Doporučuji všem ženám! Maximální spokojenost!
Zobrazit více recenzí