Odličovací tampony Bel cosmetic a Bel premium

image
otestováno
Počet recenzí
73
jak jste hodnotily
5
57x
4
11x
3
3x
2
2x
1
doporučuje
93 %
Testováno v období
od 13. 2. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*]  TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá šestá, která se přihlásí po testovací výzvě. Testování proběhne ve čtvrtek 12. února mezi 11 a 12 hodin. Celkem je pro vás připraveno 10 dvojbalení odličovacích tamponů.  [*] [*] [*]

Odličovací tampony Bel cosmetic čistí pleť důkladně do hloubky, a to díky svému speciálnímu složení (obsahu mikrovlákna). Dobře absorbují odličovací přípravky a neuvolňují vlákna. Jsou ideální pro každodenní důkladné odlíčení a čištění všech typů pleti. K dostání jsou v klasickém nebo menším cestovním balení.

Odličovací tampony Bel premium čistí pleť důkladně do hloubky, a to díky svému speciálnímu složení (obsahu mikrovlákna). Dobře absorbují odličovací přípravky a neuvolňují vlákna. Aloe Vera a panthenol navíc zklidňují pokožku. Jsou ideální pro každodenní důkladné odlíčení a čištění všech typů pleti. K dostání v malém kulatém nebo větším oválném tvaru.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
73
avatar
Anna
avatar
Dana
avatar
Denisa
klad Kupuji je již delší dobu a jsem s nimi spokojená. Jednak výjdou finančně na docela dobrou cenu, bývají často v akci, apod. Co se týká kvality výrobku, tak si myslím, že výjde nastejno jako konkurence.
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Renata
avatar
Věra
klad Tamponky Bel jsou velmi jemné a hebké. Netrhají se a při odličování nezanechávají chloupky. Cena je o malinko vyšší, ale za kvalitu si ráda připlatím, a budu je používat nastálo. Doporučuji všem a dávám 10 bodů.
avatar
Lidka
avatar
Janina
klad Testovala jsem oba dva druhy odličovacích tamponů. Tampony jsou kvalitně zpracovány, dobře sají a netrhají se. Standardní velikost padne do ruky. Na první pohled i použití nejsou mezi oběma druhy poznat rozdíly. Tampony plní bezezbytku to, k čemu jsou určeny a žádnou ženu jistě nezklamou.
klad Poněkud vyšší cena. Je otázkou, zda odpovídá vyšší kvalitě výrobků, nebo je důsledkem rozdílu mezi výrobkem značkovým a výrobkem tzv. no name. Ale cena nemusí být překážkou, aby tampony mohla zkusit každá z žen sro..
avatar
renata
avatar
Monika
avatar
Marika
avatar
Bohumila
klad Poměrně pevné odličovací tampóny. Z jedné strany je vizuálně tampon hladší, z druhé strany je taková síťová struktura (viz. foto). Jako největší výhodu vidím jejich pevnost. při kontaktu s pokožkou jsou jemné. Savost hodnotím v porovnaní s konkurencí průměrně.
klad Negativní hodnocení v tomto případě nechápu nutně jako vadu výrobku - spíš to berte jako zamyšlení nad některými vlastnostmi výrobku. 1/ Aloe Vera a Panthenol - obě látky jsou často využívané v kosmetice. Mají pozitivní vliv na kůži. Proč jsou ale v odličovacích tamponech? A jsou tam vůbec? V jaké koncentraci? Jediné, co mne napadá, že by byly do tamponů nanesené sprejově a to by zase s sebou neslo nutnost konzervace, neb i tyto látky podléhají nestabilitě. takže navíc konzervanty? Navíc ve složení se tyto látky vůbec neuvádí. Takže jen reklamní trik? Toto bych chtěla vysvětlit přímo od výrobce. 2/ Vyšší cena v porovnání s konkurencí - zde bych viděla zejména to, že si kupujeme značku. Některé výrobky konkurence dosahují srovnatelných vlastností za nižší cenu. Ačkoli neshledávám na výrobku něco funkčně závadného, nemohu si tyto připomínky nechat pro sebe. Jsem zvědavá na srovnání testerech těchto tampónů s fialovou řadou Bel.
avatar
Dagmar
avatar
Taťána
klad Děkuji za možnost testovat tampony Bel extra soft a Bel premium s Panthenolem a Aloe vera. Tampony k odlíčení používám raději než vatu. Oboje tampony jsou velmi jemné, ale přesto pevné. Velmi dobře sají, což oceňuji.Velikost tamponů je ideální. Balení je strandartní. Cena je vyšší než většina ostatních tamponů, ale pravděpodobně odpovídá kvalitě a značce. Doporučuji.
avatar
Olga
klad Oba druhy odličovacích tamponů - Bel cosmetic i Bel premium jsem díky vám otestovala. Kromě trošku jiného povrchu jsou oboje velmi příjemné na dotek, dobře sají, jsou pevné a drží tvar. Balené jsou strandartně jako všechny ostatní tampony. Vypadají velmi kvalitně. Bohužel jsou oproti jiným značkám trošku dražší.
avatar
Alena
avatar
Markéta
klad Odličovací tampony Bel extra soft a Bel premium jsou krásně heboučké a čištění pleti je s nimi velice příjemné. Tampony jsou dostatečně pevné a pružné. Jsem s nimi zcela spokojená, mohu jen doporučit.
avatar
Alena
klad Dostala jsem možnost otestovat tyto dva druhy odličovacích tamponů Bel. Dobře se vydělávají z obalu. Na omak jsou příjemné. Dobře absorbují, odličují. Netřepí se, nikde nezanechávají chloupky. Jen je škoda té vyšší ceny.
avatar
Helena
Zobrazit více recenzí