Odličovací tampony Bel cosmetic a Bel premium

image
otestováno
Počet recenzí
73
jak jste hodnotily
5
57x
4
11x
3
3x
2
2x
1
doporučuje
93 %
Testováno v období
od 13. 2. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*]  TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá šestá, která se přihlásí po testovací výzvě. Testování proběhne ve čtvrtek 12. února mezi 11 a 12 hodin. Celkem je pro vás připraveno 10 dvojbalení odličovacích tamponů.  [*] [*] [*]

Odličovací tampony Bel cosmetic čistí pleť důkladně do hloubky, a to díky svému speciálnímu složení (obsahu mikrovlákna). Dobře absorbují odličovací přípravky a neuvolňují vlákna. Jsou ideální pro každodenní důkladné odlíčení a čištění všech typů pleti. K dostání jsou v klasickém nebo menším cestovním balení.

Odličovací tampony Bel premium čistí pleť důkladně do hloubky, a to díky svému speciálnímu složení (obsahu mikrovlákna). Dobře absorbují odličovací přípravky a neuvolňují vlákna. Aloe Vera a panthenol navíc zklidňují pokožku. Jsou ideální pro každodenní důkladné odlíčení a čištění všech typů pleti. K dostání v malém kulatém nebo větším oválném tvaru.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
73
avatar
Anna
avatar
Dana
avatar
Denisa
klad Kupuji je již delší dobu a jsem s nimi spokojená. Jednak výjdou finančně na docela dobrou cenu, bývají často v akci, apod. Co se týká kvality výrobku, tak si myslím, že výjde nastejno jako konkurence.
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Renata
avatar
Věra
klad Tamponky Bel jsou velmi jemné a hebké. Netrhají se a při odličování nezanechávají chloupky. Cena je o malinko vyšší, ale za kvalitu si ráda připlatím, a budu je používat nastálo. Doporučuji všem a dávám 10 bodů.
avatar
Lidka
avatar
Janina
klad Testovala jsem oba dva druhy odličovacích tamponů. Tampony jsou kvalitně zpracovány, dobře sají a netrhají se. Standardní velikost padne do ruky. Na první pohled i použití nejsou mezi oběma druhy poznat rozdíly. Tampony plní bezezbytku to, k čemu jsou určeny a žádnou ženu jistě nezklamou.
klad Poněkud vyšší cena. Je otázkou, zda odpovídá vyšší kvalitě výrobků, nebo je důsledkem rozdílu mezi výrobkem značkovým a výrobkem tzv. no name. Ale cena nemusí být překážkou, aby tampony mohla zkusit každá z žen sro..
avatar
renata
avatar
Monika
avatar
Marika
avatar
Bohumila
klad Poměrně pevné odličovací tampóny. Z jedné strany je vizuálně tampon hladší, z druhé strany je taková síťová struktura (viz. foto). Jako největší výhodu vidím jejich pevnost. při kontaktu s pokožkou jsou jemné. Savost hodnotím v porovnaní s konkurencí průměrně.
klad Negativní hodnocení v tomto případě nechápu nutně jako vadu výrobku - spíš to berte jako zamyšlení nad některými vlastnostmi výrobku. 1/ Aloe Vera a Panthenol - obě látky jsou často využívané v kosmetice. Mají pozitivní vliv na kůži. Proč jsou ale v odličovacích tamponech? A jsou tam vůbec? V jaké koncentraci? Jediné, co mne napadá, že by byly do tamponů nanesené sprejově a to by zase s sebou neslo nutnost konzervace, neb i tyto látky podléhají nestabilitě. takže navíc konzervanty? Navíc ve složení se tyto látky vůbec neuvádí. Takže jen reklamní trik? Toto bych chtěla vysvětlit přímo od výrobce. 2/ Vyšší cena v porovnání s konkurencí - zde bych viděla zejména to, že si kupujeme značku. Některé výrobky konkurence dosahují srovnatelných vlastností za nižší cenu. Ačkoli neshledávám na výrobku něco funkčně závadného, nemohu si tyto připomínky nechat pro sebe. Jsem zvědavá na srovnání testerech těchto tampónů s fialovou řadou Bel.
avatar
Dagmar
avatar
Taťána
klad Děkuji za možnost testovat tampony Bel extra soft a Bel premium s Panthenolem a Aloe vera. Tampony k odlíčení používám raději než vatu. Oboje tampony jsou velmi jemné, ale přesto pevné. Velmi dobře sají, což oceňuji.Velikost tamponů je ideální. Balení je strandartní. Cena je vyšší než většina ostatních tamponů, ale pravděpodobně odpovídá kvalitě a značce. Doporučuji.
avatar
Olga
klad Oba druhy odličovacích tamponů - Bel cosmetic i Bel premium jsem díky vám otestovala. Kromě trošku jiného povrchu jsou oboje velmi příjemné na dotek, dobře sají, jsou pevné a drží tvar. Balené jsou strandartně jako všechny ostatní tampony. Vypadají velmi kvalitně. Bohužel jsou oproti jiným značkám trošku dražší.
avatar
Alena
avatar
Markéta
klad Odličovací tampony Bel extra soft a Bel premium jsou krásně heboučké a čištění pleti je s nimi velice příjemné. Tampony jsou dostatečně pevné a pružné. Jsem s nimi zcela spokojená, mohu jen doporučit.
avatar
Alena
klad Dostala jsem možnost otestovat tyto dva druhy odličovacích tamponů Bel. Dobře se vydělávají z obalu. Na omak jsou příjemné. Dobře absorbují, odličují. Netřepí se, nikde nezanechávají chloupky. Jen je škoda té vyšší ceny.
avatar
Helena
avatar
Ludmila
avatar
Jana
klad vysoce kvalitní,jsou jemné,nepouští chlupy,jsou pevné,z jedné strany hladší a z druhé hrubší,myslím si že velice dobře odličují,nedráždí pokožku,jsem s nimi velice spokojená a mohu je jen doporučit...
avatar
Jan
avatar
Lenka
avatar
Anna
avatar
Romana
avatar
Martina
avatar
Jaroslav
avatar
Ondrej
avatar
Irena
avatar
Kateřina
klad tampony bel jsou jedny z nejlepších na trhu si myslím, tampony extrasoft jsou jemné a skvělé, ale s mikrovláknem aloe vera a pantenolem jsou vynikající. Ani jedny nepouští chloupky, což velmi oceňuji, npaříkald po použití micerální vody už nemusím obličej znovu umývat od chloupků
avatar
Lucie
klad Dostala jsem možnost otestovat 2 odličovací tampony.1.BEL extra soft-jsou jemné,hebké,pevné a nejdou z nich smítka.2.BEL premium s Panthenolem a Aloe vera-jsou se strukturovaným povrchem.Taktéž jemné,hebké,pevné.S oběmi jsem spokojena.Jako plus dávám že nemají ostrý lem.
klad Bohužel jsou cenově drahší oproti konkurenčním odličovacím tamponum.Mezi tampony s aloe a bez nevidím rozdíl krom vzoru na povrchu.Prozatím nemám žádné jiné vítky.Pokud na něco narazím tak to tady dopíši :-)
avatar
Lucie
avatar
Barbora
avatar
Olga
avatar
Jaroslava
klad Těšila jsem se až mi Bel tampony dojdou, abych je mohla porovnat se značkou, kterou si kupuji. Proto jsem je hned vyzkoušela . Myslím, že za jejich vyšší cenou je perfektní zpracování bez třepení a zanechávání chloupků. Odličování jde s nimi dobře, jsou pevné a struktuální povrch je dobrá vychytávka. Za sebe tampony Bel doporučuji.
avatar
Alice
avatar
Zdena
avatar
Petra
avatar
Věra
avatar
Kristina
klad Dostala jsem k testování 2 balení tamponů zn. BEL. Oba typy jsou jemné a příjemné na pokožku, nepouští chloupky, nerozpadají se a nedrolí se. Jsem ráda za možnost vyzkoušení, protože mě v drogérii vždycky zajímalo, čím se liší od privátních značek, které stojí třetinovou. Bohužel musím uznat, že pouze zaplacením značky a cenou.
klad Dostala jsem k testování 2 balení různých tampónů zn. BEL, po 70 a 75 kusech. Běžně by tato 2 balení stála celkem 75 Kč! Běžně si kupuji odličovací tampony "privátních značek" (nejčastěji Korrekt z Globusu, ale i z DM atd.), a to balení po 120 ks okolo 12-20 Kč. Musím říct, že kvalita je naprosto srovnatelná a jako běžná uživatelka nevidím rozdíl a tudíž ani důvod, si koupit zboží za trojnásobnou cenu.
klad
klad Nepochopila jsem, k čemu je v nich Aloe a Panthenol. Rozhodně nejde rozpoznat, že by byly něčím EXTRA.
avatar
eva
avatar
Denisa
avatar
Monika
avatar
Martina
klad Samozřejmě léta pouzivam tampony Bel a jsem spokojený uzivatel, pro jejich funkčnost a kvalitu člověk neudělá výběrem chybu, naopak má jistotu, že odlišování bude dokonale tak jak má, na rasenku, make up či cokoli jiného, v koupelně stále k dispozici, někdy i na zastavení rany po holení.
avatar
Daniela
klad Odličovací tampony Bel cosmetic a Bel premium jsou vysoce kvalitní, jsou jemné, nepouští chlupy, jsou pevné, z jedné strany hladší a z druhé hrubší, velice dobře odličují a nedráždí pokožku. Jsem s nimi velice spokojená a všem ženám je mohu s klidným svědomím vřele doporučit.
avatar
Emília
klad Odličovacie tampony Bel používam už roky, najskôr som ich dostala ako darček pribalený k inému výrobku, neskôr som si ich začala kupovať aj zvlášť. Dobre sa s nimi odličuje pleť, sú dostatočne pevné, aby nepúšťali chĺpky. Zvyčajne si ich otočím z tej pevnejšej vrúbkovanej strany, tak mi to viac vyhovuje.
klad Nie je to vlastnosť, ale vyššia cena poteší trochu menej, oproti privátnym značkám, ktoré sú omnoho lacnejšie a v podobnej kvalite.
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Iveta
klad Jsou super. Koupila jsem na vyzkoušení i obyčejný. Hrůza. Tyto tampony jsou opravdu nejlepší.
avatar
Bibika
klad skvělýýýýý, doporučuji všem :)
klad
klad
klad
avatar
Lucie
klad Super kvalita
klad Tyto tampony jsem dříve používala. Kvůli vysoké ceně jsem je vyměnila za privátní značku a žádný propad se nekonal. *smile*Kvalita srovnatelná a cena nebe a dudy
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Petra
klad Odličovací tampóny, které nasají hodně odličovací vody nebo mléka, takže jich na kompletní odlíčení nemusíte použít tolik a vydrží vám déle. Praktické balení, které se dá jednoduše v koupelně zavěsit na háček. Nechlupatí, nedráždí pokožku, jsou vhodné i na tu nejcitlivější pleť.
avatar
Lucie
klad Jedny z nejlepších odličujících tamponů! Používám pravidelně dvakrát denně a nehodlám měnit :-) za mě super! Doporučuji všem ženám! Maximální spokojenost!
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Monika
klad Tieto odličovacie tampóny používam už dlho a som s nimi veľmi spokojná! Sú príjemné a jemné k pokožke, pretože ju nedráždia. Jemne a šetrne odlíčia make-up aj maskaru. Výhodou tampónou je aj to, že sa nezpadávajú. Na balení sa mi páči, že sa dá zatiahnuť.
avatar
Alena
klad Tyto tampony si kupuji pravidelně. Mám je moc ráda, cenově jsou příznivé a nekoušou jako jiné co jsem zkoušela. Odlíčí pleť hezky do hloubky a líbí se mi i obsah aloe vera. Už nekupuji žádné jiné odličovací tampony, protože tyhle jsou pro mojí plet nejlepší.
avatar
Jitka
klad Vatové tampony Bel jsou pro mě tím nejlepším produktem svého druhu na současném trhu - jiné už nekupuji, protože se celkově osvědčily. Používám variantu Extrasoft, které nelze vůbec nic vytknout, jsou pěkné a zároveň dobře drží tvar, odlíčení je s nimi snadné.
avatar
Jana
klad Na Bel tamponech oceňuji především to, že drží tvar a opravdu nepouští vlákna - hlavně při odlakovávání nehtů to byl u jiných tamponů problém. Pleť odlíčí perfektně, a protože nejsou zbytečně silné, nevsáknou tolik odličovacího prostředku. Navíc je to dobrá kombinace ceny a kvality.
avatar
Klára
klad Tyto vatové tampóny bohužel nepatří mezi mé nejoblíbenější. Blbě se s nimi odličuje, protože jsou tlusté a vata zůstává na obličeji. Většina si je vychvaluje, mi osobně bohužel nesedly.
avatar
Petra
klad Tamponky mi přijdou vzhledem k ceně dobré. Nejsou sice tak dobře slisované, jako ty dražší, ale zároveň se mi nestává, že by se mi rozdvojily v půlce. Pleť odlíčí stejně, jako ostatní tamponky. Chválím také dobrou dostupnost výrobku. Cena je velice příznivá.
avatar
Kamila
klad :-) Já vlastně nic jiného nepoužívám. Někdy jsem se odličovala vatou, ale tampónky jsou sice dražší, ale jsou hezky slisované. Pleť nádherně odlíčí do hloubky, vyčistí. Já je mám ráda, když jsou v obchodě, tak je beru!!!! Připadám si krásná jako znovuzrozená.
avatar
Anna
klad Super rozhodně doporučuji všem :-)
avatar
Sylva
klad Kdo by neznal Bel odličovací tampóny. Líbí se mi na nich, že je mohu mít pověšené. Jsou jemné a měkké, pleť odlíčí a hezky ji vyčistí.. Cena není vysoká, takže i při mojí spotřebě za ne nezaplatím žádnou vysokou částku. Doporučuji. Obcas jr pouzivam i na jiné věci - když potřebuji něco někam nalepit, tak na odmaštění s lihem atd.
avatar
Věra
klad Odličovací tampony Bel cosmetic a Bel premium používám už mnoho let. Jsem přesvědčena o jejich kvalitě i tradici. Je to pro mě značka spolehlivého jména. Tampóny nepouštějí "chlupy", což je pro mě věc, která je důležitá. Když se to totiž dostane do oka šílím!
avatar
Marika
klad Absolutně nejlepší odličovací tampony na trhu. Jsou jemné a tím pádem šetrné k pleti. Pi odličování je vždy dobré tampon navlhčit vodou a pak teprve nanést např. odličovací mléko, čímž se ušetří množství odličovacího přípravku. Tampony jsou pevné, nedrolí se, cena nepatří k těm nižším, ale jsou opravdu nej.
avatar
Veronika
klad Odličovací tampony Bel u mě doma nikdy nechybí. Jsou pevné a nerozevírají se na dvě části, jako to bývá u některých levnějších značek. Řekla bych, že v poměru cena kvalita jsou nejlepší na trhu. Zatím nevidím, že bych měnila. Můžu spolehnout, že vždy bude stejná kvalita.
avatar
guest
klad Kvalitní odličovací tampony za příznivou cenu. Používám především na odličování očí a odlakování nehtů. Ačkoliv nejsou tampony Bel extra slisované, drží tvar a nedrolí se. Balení po 70 či 75 ks mi vydrží opravdu dlouho. Mohu jen doporučit........,
avatar
Lucie
klad Odličovací tampony Bel cosmetic a Bel premium tak tyto odličovací tamponky nesmí u mě doma v koupelně chybět! Krásně se používají a hlavně jemně čistí. Dobře zachytí všechny nečistoty a navíc s nimi odlakuji i lak na nehty. Nepromáčí se ani pletovou vodou. Doporučuji
avatar
Michaela
klad Kdo by neznal tampónky Bell. Je jich hodně, vydrží dlouho, materiál super a cenově dostupné a vyhovující všem. V kazden obchodě je maji. Provazek na zavěšení. Jsou kvalitní. Mají docela všestranné využití, nejčastěji se s nimi odličuji. . .
avatar
Zuzka
klad Tieto odličovacie tampóny používam už veľmi dlhu dobu a odporúčam každej žene aby si tento produkt zaobstarala do svojej kozmetickej taštičky.
klad
klad
klad :-D