Přečtěte si recenze od testerek, které testovaly online kurz Bohatý život 

image
otestováno
Počet recenzí
9
jak jste hodnotily
5
4x
4
3x
3
2x
2
1
doporučuje
78 %
Testováno v období
od 31. 3. 2020
do 24. 5. 2020


Je vám úzko při pomyšlení na to, co se vám v životě děje, ať už se jedná o práci, vztah, peníze nebo zdraví? Proč se stále dokola opakují podobné situace a ne a ne se hnout z místa?

Proč se někomu daří a jinému naopak pořád "něco" háže klacky pod nohy? Co za tím vězí? Netušíte, kde může být ten kámen úrazu? Nebo možná tušíte, ale nevíte jak ho vyřešit u zdroje? Toužíte po životě v dostatku a prosperitě?

KLÍČ k návodu "jak na to" najdete v online kurzu BOHATÝ ŽIVOT!

Jaké výhody kurz obsahuje, co se naučíte?

MYSL - jak převzít kontrolu nad svou myslí, tudíž i nad svým životem aneb od strachu k lásce

Rozebereme její funkce a základní vlastnosti, které jsou nezbytné znát. Naučím tě, jak s ní efektivně pracovat způsobem, že ty ovládáš ji a ne ona tebe. Už jenom jedna nesmírně důležitá vlastnost, kterou naše mysl má ti od prvního dne velmi pomůže.

Odemkneme dveře komfortní zóně

Jak se úspěšně dostat z bodu A do bodu B neboli jak přelstít tu bariéru, která tě drží o krok zpět. Naučíš se, jak rozeznat TO, co tě drží na stejném místě... to, co blokuje tu cestu.

3 základní programy, bez kterých to nejde

Probereme si důležitost tří základních programů, bez kterých to doopravdy nejde.

Techniky k uvedení teorie do praxe

Podíváme se na kloub technikám, se kterými málokdo umí efektivně pracovat, aby se dostavily výsledky.


Více informací o kurzu se dozvíte TADY

Hodnocení
9
avatar
Veronika
Kurz Bohatý život je jedním z mnoha sebe-rozvojových kurzů, které jsou v dnešní době v dostání. Setkáte se v něm se základní psychologií, technikami osobnostního rozvoje, psychoterapie, autosugesce a další. Kurz je vhodný především pro ty, kteří se s podobnými technikami doposud neseznámili. Některé části je ovšem důležité projít vícekrát a pečlivě, protože mohou být pro začátečníka trochu hektické. Pro ty, kteří se s osobnostním rozvojem již setkali, může být kurz Bohatý život užitečným opakováním, utříbením myšlenek a novým podáním. Autorka užívá lidský přístup, často hovorovou řeč a příjemně tak působí na posluchače, jakožto rovný k rovnému, ačkoliv někdy díky tomu může působit sama jako začátečník. Jak sama autorka uvádí, ne každý hlas a osobnost sedne každému, proto je dobré si o autorce a samotném kurzu něco zjistit a pak se do něj teprve pustit.
klad přehledné rozdělení jednotlivých týdnů
klad nadšení autorky
klad rozmanitost materiálů
klad nenáročnost
klad podkladová hudba videí, často zabraňuje koncentraci
klad uvítala bych vícero druhů a technik osobnostního rozvoje
avatar
Veronika
Na tohle testování jsem se moc těšila. Byl to příjemné strávený čas u velmi zajímavých videíi s velmi sympatickou,, prednasejici''. Člověk si v sobě srovnal určitě věci a namotivovalo mě to na sobě i dál pracovat a konečně si v životě udělat,, poradek' '. Takže za mě určitě moc doporučuji ostatním, kteří třeba v životě občas tapou a neví jak se posunout dál.
klad Forma webu
klad Obsah videi
klad Příjemná a milá koučka
klad Nic jsem neobjevila negativniho
avatar
Michaela
Děkuji za možnost testovat tento online kurs, přesto musím bohužel říct, že mně nijak nezaujal.Měla jsem velké potíže u jednotlivých videí udržet pozornost a vnímat podstatu kurzu. Nakonec jsem tedy shlédla všechna videa i ostatní náležitosti a kurz tím zdárně dokončila, ale byla jsem opravdu ráda, že už to mám za sebou a další večer nad tím už trávit nemusím.Nic nového, co už bych neměla načteno z motivačních knih, mi to bohužel nedalo.Některé věci mi přišly neustále omýlané dokola. Autorka zde vkládá odkazy na některá videa z tohoto oboru na youtube, z nichž některá jsou jistě zajímavá, ale snadno dohledatelná i bez účasti na jejím online kurzu. Celkově bych tento produkt doporučila spíše někomu, kdo se s tématikou zákona přitažlivosti, fungovaní podvědomí a řízení myšlenek teprve začíná seznamovat.
klad web design
klad jednoduchost
klad přístupnost
klad množství obsahu
klad sympatická lektorka
klad zbytečné omýlání věcí dokolo
avatar
Ivana
Jsem šťastná, že jsem dostala šanci vyzkoušet tento kurz. Kurz je dělaný na tři týdny, ale v podstatě si každý může jet své tempo. Je provedený do detailu, vše je perfektně vysvětlené. Sama jsem si už jednou podobnou změnou prošla a vím, že to všechno funguje. Videa si můžete stáhnout a pouštět kdekoliv. Kurz obsahuje i přístup do FB skupiny.
klad příjemná autorka, lektorka
klad můžu si "jet" vlastní tempo
klad spousta dodatečných materiálů ke stažení (knížky, videa, odkazy)
klad cena
klad obsahu kurzu je postavený na realitě
klad videa ke stažení
klad FB skupina
klad nic mě nenapadá
avatar
Soňa
Moc fajn kurz. Snažila jsem se, co to šlo plnit úkoly, ale moje radionálno je asi silnější než já. Budu se snažit pokračovat, uvidíme. Zcela nedokážu posoudit, zda to na mě nechalo nějaký dopad. Ráda jsem však poslouchala videa, dávalo to smysl. Praktické cvičení jsem dělala, ale ne 100%, takže vina spíše na mé straně. Lektorka je moc příjemná. moc ráda jsem kurz absolvovala..
klad Pochopitelný popis.
klad Videa super, jak navazují týden po týdnu.
klad Odkazy na knihy a další materiály.
klad Hezké webovky.
klad Občas mi nesedl styl povídání lektorky. Rádoby friendly styl. Když mluví o sobě a svém partnerovi, o tom, že žije v zahraničí...takový chlubivý styl. Toto nemám ráda.
klad Měla jsem pocit, že se na sebe a svoji mysl soustředím až moc.
avatar
Veronika
Vubec jsem netusila, co od takoveho kurzu cekat. Na prvni pohled ale vypadal velmi pratelsky. Videa jsou poutave natocena, jedine co me delalo problem, byla hlasitost. Mam asi pomerne hlucny notebook, ale ikdyz jsem dala hlasitost na plno, vubec jsem polovinu vet neslysela. Zachranil me chytry telefon, ale i tam mam hlasitost na plno a sotva slysim...Ne se vsim v kurzu souhlasim, ale nektere veci, ikdyz o nich treba clovek vedel, tak kdyz se vypichnou a clovek si je uvedomi, tak mi pomohly se na vec podivat z jineho uhlu. Kurz me zastihl v nelehke koronavirove dobe a spouste zmen, ktere nemam moc rada a myslim, ze mi trochu pomohl zvladnout mezilidske vztahy a pristup k nim. Bohuzel mam u videi problem se ztracenim pozornosti, zacnu myslet na neco jineho, tak vetsinu si poustim alespon trikrat.
klad pratelske prostredi
klad poutavost
klad uvedomeni si nekterych aspektu
klad pomohl mi podivat se na problem z jineho uhlu
klad zkouseni noveho pristupu/pohledu
klad snaha o zklidneni a zpomaleni sebe same
klad hlasitost videi
klad problem s udrzenim pozornosti
klad ne se vsemi nazory souhlasim
příloha
avatar
Nikola
Začnu pěkně od začátku. Už úvodní mail od Monči (lektorka), ve kterém posílala přihlašovací údaje, mě pozitivně nakopnul. ? Monča je strašně příjemný člověk. Je pozitivní, šíří úplně hřejivou energii. ☺️ Kurz je náročný, opravdu jen pro ty, kteří mají chuť na sobě makat, jít za svými sny a cíli, poznat sám sebe. ❤️ Jde to. ? Chce to píli a udělat si ten čas, o kterém tolik lidí tvrdí, že ho nemá. Je to o prioritách. A těch 15-30 minut denně si na sebe snad najdete, ne? ☺️ Myslím si, že kurz není pro úplné začátečníky. Je tam vše krásné vysvětleno, ale mně osobně hodně pomohl fakt, že některé zmiňované knihy či techniky jsem jít četla či praktikovala. ☺️ Myslím, že někdo úplně nepolíbený, by se v tom mohl trošku plácat. ??‍♀️ Za mě ale top, fantastické, a Moni, tobě neskutečné díky! ???
klad Pozitivní energie Monči
klad Náplň kurzu
klad Téma kurzu
klad Hudba jako podkres (Yurima ❤️)
klad Tipy a doporučení
klad Nic
avatar
Denisa
Jsem strašně moc ráda, že jsem měla možnost testovat tento on-line kurz. Nikdy jsem žádný podobný kurz neabsolvolala, takže jsem netušila co mě čeká. Kurz je rozdělen do 3 týdnu. V každém týdnu je více videí, která jsou lehce pochopitelná a srozumitelná. Lekce jsem si zapisovala do mého bloku a hodně jsem si z lekci vzala. Pomohlo mi to v současné situaci a určitě se k videím vrátím nazpátek. Paní Monika je velmi příjemná a milá proto jsou tyto lekce velmi příjemné.
klad Provedeni
klad Rozdělení lekci
klad Bonusy
klad Filmy a tipy na knihy
klad Lektorka Monika je úžasná žena
klad Srozumitelnost videí
klad Nic
avatar
Nina
Online kurz Bohatý život je rozdělený na tři týdny. Každý týden se paní Moni věnuje jednomu tématu plus navíc doporučuje různá praktická cvičení. Její podání je moc příjemné a motivující. Kurz je teoretický, ale Moni klade velký důraz na praktická cvičení, která musí provádět každý sám jako domácí úkol. V rámci kurzu doporučuje plno knih a filmů na osobní rozvoj. Dvě knihy jsem si podle doporučení zakoupila a moc se na ně těším. Tento kurz byl pro mě velmi obohacující a jsem moc ráda, že jsem se ho mohla zúčastnit. Plno věcí jsem si díky němu uvědomila a neustále na sobě pracuji.
klad rozdělení kurzu
klad praktická cvičení
klad doporučení knih a filmů
klad motivující
klad žádné
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel