Zbavte své tělo veškerých nečistot díky D PURE křemelině

image
otestováno
Počet recenzí
16
jak jste hodnotily
5
12x
4
2x
3
2
2x
1
doporučuje
88 %
Testováno v období
od 2. 12. 2016
do 12. 1. 2017

Otestujte s námi D PURE křemelinu a očistěte celý svůj organismus. Hledáme deset testerek, které budou pravidelně užívat tento organický čistý produkt a poté se s námi podělí o své zkušenosti.

Prostředek střevní hygieny

Křemelina je hornina, vhodná též pro vegany. Neobsahuje žádné chemické látky, barviva ani konzervační látky. Tato křemelina pochází z dolů v USA Californii a patří mezi nejčistší a nejkvalitnější křemelinu vůbec. Je příjemné chuti a má bílou barvu.

Jak křemelina působí v organismu?

  • Vyživuje tělo. Křemík, je podle vědců jedním z nejdůležitějších prvků pro lidské zdraví.
  • Pohlcuje nečistoty. Čistí trávicí ústrojí a má vysoké absorpční vlastnosti tzn., že pohlcuje veškeré toxiny, viry, plísně a parazity.
  • Čistí organismus. Tím, jak křemelina prochází střevem, jemným způsobem hranky křemelinových zrn obrušují střevní stěnu a zbavují ji veškerých nečistot, nikoliv však střevní mikroflóry.

Výsledkem jsou čistá a zdravější střeva již za několik týdnů.  

Pozitivní účinky užívání křemeliny

  • pomáhá při hubnutí
  • zlepšuje kvalitu a vzhled vlasů, nehtů a pokožky
  • zabraňuje procesům stárnutí
  • pomáhá při poraněních a při zánětlivých onemocněních

Po pravidelném užívání DPURE křemeliny, se již po jednom týdnu upraví potíže se zažíváním a již po jednom měsíci můžete pozorovat viditelné zlepšení kvality nehtů, vlasů a pokožky, celkově se budete cítit dobře a mít více energie!

Více informací se dozvíte ZDE.

Hodnocení
16
avatar
Hana
klad D PURE křemelině je opravdu ksvělý výrobek,, který na našem trhu hodně oceňuji. Už delší dobu se snažím žít a jíst zdravě, protož si to dešní době hodně žádá. Přípravek je šetrný a přírodní a proto ho s klidem osobně mohu doporučit dál určitě za zkoušku stojí
avatar
Zuzka
klad Vyživilo mi to telo a prečistilo celý organizmus. Odporúčam vyskúšať.
klad
klad
klad :-D
avatar
Lucie
klad D PURE křemelině je opravdu ksvělý výrobek,, který na našem trhu hodně oceňuji. Už delší dobu se snažím žít a jíst zdravě, protož si to dešní době hodně žádá. Přípravek je šetrný a přírodní a proto ho s klidem osobně mohu doporučit dál :) určitě za zkoušku stojí
avatar
Daniela
klad S očistou organizmu D PURE křemelinou mám velmi pozitivní zkušenosti. Křemelina pomáhá řešit problémy se zažíváním, zejména problémy s pálením žáhy. Tyto problémy během pravidelného užívání křemeliny úplně vymizí. Za mě palec nahoru a rozhodně tento produkt vřele doporučuji.
avatar
Kamila
klad Samozřejmě mám hodně kamarádek a znám od nich i křemelinu. Dobrá je, když málo pijete a máte zácpu. Hezky pročistí. Začnete se pravidelně vyprazdňovat. Spraví se vám zažívání. Cítíte se fyzicky lépe. Jinak je to doplněk stravy s minerály - pro pevné nehty, zdravé vlasy.
avatar
Marta
klad S křemelinou jsem se setkala až díky tomuto testování. Je to účinný doplněk stravy, s mnoha minerály. Účinek jsem pocítila především na pevných nehtech, které se přestaly lámat. Zvykla jsem si tento prášek užívat pravidelně každý den ráno, a na nepříliš dobrou chuť se dá také zvyknout. Doporučuji všem, kteří se zatím nerozhodli, jaký doplněk stravy užívat.
avatar
Eva
klad Hodně jsem si před prvním použitím o kremeline procetla. Takže začala jsem jen půl lžičkou kreliny do vody, abych zjistila, zda mi nezpůsobí zažívací potíže. Byla jsem moc spokojena, neboť se mi dost zlepšilo zažívání a mám pocit že mi méně padají vlasy.
klad Jsem zvyklá na různé čaje a přípravky, které nechutnají moc dobře a kremelinu tam musím též bohužel zařadit.
avatar
Kateřina
klad O tomto přípravku jsem nikdy předtím ani neslyšela, takže to pro mě byla úplná novinka. Nejdříve jsem zkusila dát kremelinu do čisté vody a to byl fakt hnus. Voda se šťávou také nepomohla. Jediné snesitelné bylo pít s džusem. Postupně jsem přišla na to, že to chce jen velmi malé množství džusu, abych to měla co nejdříve v sobě. Co jsem poznala ihned byla pravidelnost vyprazdňování. Ostatní.. Zlepšení padani vlasů a ani jiné projevy jsem nezaznamenala.
klad Chut, která je hodně nepříjemná...Nebo spíše pachuť a pocit písku v puse. Mnohem příjemnější by mi bylo, kdyby to byla tobolka, kterou bych mohla spolknout.
avatar
Jana
klad Přípravek měl pozitivní vliv na pevnost mých nehtů. Což je sice detail, ale potěší ;-).
klad Jsem asi jedna z mála, které přípravek nesedl. Měla jsem problém ho do sebe vůbec dostat a i dobu poté jsem měla nepříjemno v ústech. Co se týká zažívání, tak nemám pocit, že by se dostavila nějaká výrazná změna.
avatar
Petra
příloha příloha
klad Při užívání jsem cítila větší energii.
klad Měla jsem problémy s pravidelným chozením na WC *angel* a od té doby co užívám tento produkt je to mnohem lepší. Musím říct, že je to opravdu zázrak a přitom všem jídle o Vánoce a svátky si to bez Křemeliny nedokážu představit .
klad Člověk má pocit jako by se mu dostal písek do pusy, ale dá se na to zvyknout.
avatar
Naděžda
klad Děkuji za možnost testování křemeliny. Měla jsem dost velké potíže s trávením, mám dráždivý tračník. Za několik dní užívání se mi trávení zlepšilo a potíže ustaly. Jsem s tímto přípravkem moc spokojená, mohu jen doporučit. Mně ani nevadí chuť a vzhled přípravku. Je to mírně nasládlé, tak to můžu. Odměrka mi také vyhovuje a dobře se nabírá.
avatar
Zuzana
klad Produkt používám několik let a velice mi pomohl. Upraví zažívání za několik dní a řeší nejeden střevní a žaludeční problém. Má stolice se mi upravila, což se odráží na mém fyzickém i psychickém stavu a cítím se mnohem lépe, už nebývám tak nafouklá. Lepicol má určitě něco do sebe. Vřele doporučuji
avatar
Zuzana
klad Děkuji za možnost testovat přípravek D PURE křemelina. Již po několka dnech se mi uprovilo trávení a po dvou týdnech vidím výrazné zlepšení kvality vlasů a nehtů, které u mně v posledním období dostaly dost zabrat. Jako malé negativum vidím vzhled a chuť přípravku, která je "zemitá". Ale za výsledek to stojí. Za mně určitě doporučuju, výborný přípravek na detox organizmu :)
avatar
Martina
klad Nikdy jsem o tomto výrobku neslyšela a ani jsem nevěděla,že něco takové existuje.Někdy mívám zažívací problémy a teď když užívám tento přípravek,tak je nemám.Takže za mě doporučuji.
klad Jediné,co mi vadí je chuť.Po vypití to musím něčím zajíst a pořád mám pocit,jak kdybych jedla písek.
avatar
Jana
klad Jsem ráda, že jsem mohla testovat, sama bych si to nikdy nekoupila, nenapadlo by mě to.Mám problémy se zažíváním a hlavně mě skoro po všem pálí žáha a od té doby, co přípravek užívám,a to se mi to dost zlepšilo, nikdy bych nevěřila, že je to možné,Takže chválím a budu si ho kupovat. Jsem opravdu moc spokojená
klad jediné co mi vadí, je nevzhledná barva,když si to zamíchám
avatar
Michaela
příloha
klad Tento výrobek mě pozitivně překvapil, Nikdy jsem o tom předtím neslyšela, tak jsem měla strach, co to bude zač, ale je to bezva věc, mám tento přípravek týden a zažívání se mi upravilo, mám vnitřní hemoroidy měla jsem a střídání pálivého průjmu se zácpou, musela jsem to řešit tím balónkem "klystýr pro paní hraběnku", ale teď si normálně dojdu. Jinak s tímhle problémem se zažíváním jsem už byla smířená, ale co mě překvapilo, že se mi upravila chuť na cigarety, nic jiného jsem neměnila, jen jsem začala používat tento přípravek a všimla jsem si toho úplně náhodou, já jsem měla už chuť na cigaretu, ale nejdřív jsem si dala křemík do sirupu, pomalu popíjím, a když vlezu na balkon, že si zapálím, překvapeně zjistím, že nemám potřebu. Tak asi přestanu kouřit. :o) Takže fakt díky, splnili jste mi hned několik snů najednou, pohroužila jsem se do jedné z mých nejoblíbenějších krátkých povídek Isaaca Asimova, o mimozemském tvoru "Silíčkovi", který pojídal křemík (Si - křemík, proto ho pojmenovali Silíček). Nevím, jestli o tom vůbec víte, že to redukuje chuť na cigarety? Já to mám ozkoušeno, včera devátého prosince jsem neměla ani jednu, překačuji sice DDD, ale u mě po třech hodinách přijde zase nutkání na cigaretu, tak jsem si musela šlehnout křemík, a zase ta chuť přešla (kouřila jsem tak 5-8 denně, žádná hrůza, ale stejně lepší přestat úplně). Tak moc díky za dvojnásobnou péči o mé zdraví :o)
klad Chuť zemitá, připomíná mi čaj pu-erh a vypadá to v krabičce jako malta :o)
klad Je to strašně super výrobek, jen mám výhradu k tomu uzávěru, přiložená dávkovací odměrka sotva proleze uzávěrem, natož něco nabrat, obzvlášť, když je krabička plná, takže nutno odšroubovat úplně, je tam uzávěr (otvírací nahoru) jen pro parádu, navíc na tom uzávěru to, za co se chytne při otvírání, je k nerozeznání od toho pevného spojovacího sváru naproti, jsou si dosti podobné. Tak buď rovnou to udělat z jednoho kusu plastu, ať se to rovnou odšroubovává, nebo nějak zvětšit diametr uzávěru, do kterého se má vložit dávkovací odměrka. :o) Jen se Vám snažím poradit, co mě napadlo, jinak je výrobek strašně super. :D