Perfect Pasta - těstoviny, po kterých zhubnete

image
otestováno
Počet recenzí
82
jak jste hodnotily
5
46x
4
17x
3
9x
2
5x
1
5x
doporučuje
77 %
Testováno v období
od 20. 1. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje prvních padesát, které se přihlásí po testovací výzvě. Testovací výzva padne v pondělí 19. ledna mezi 14 a 15 hodin. [*] [*] [*]

...

Společnost Via Naturallis s.r.o. představuje nízkokalorické a bezlepkové těstoviny Perfect Pasta.

Perfect Pasta obsahuje pouze 12 kalorií na 100 gramů, neobsahuje lepek, neobsahuje žádný tuk ani cukr, naopak obsahuje vysoký podíl vlákniny.

Perfect Pasta je vhodná pro všechny, kteří si chtějí hlídat svou váhu a chtějí jíst zdravě.

Zeleninová alternativa těstovin je vyráběna z přírodní zázračné plodiny Konjac Amorphalus. Konjac je kořenová zelenina, která se pěstuje  téměr v celé jihovýhodní Asii. Zázračný efekt Konjacu je dán rovněž jeho obsahem antiaging polyfenolů a dalších antioxidantů, které omlazují organismus a udržují štíhlost.
Perfect Pasta je neskutečně variabilní, její příprava je snadná a rychlá. Perfect Pasta může být jako příloha – vynikající je se zeleninou a masem. Pefect Pastu je možné připravit jako salát nebo přidat do polévek.

S Perfect Pasta jíte zdravě, chutně, nemáte hlad a přitom nemusíte měnit své stravovací návyky. Stačí jednoduše vyměnit vysocekalorické těstoviny a rýži za Perfect Pasta.

Perfect Pasta obsahuje 96% vody a 3,8% Glukomannu, ten v žadludku zvětšuje svůj objem a pomáhá stabilizaci hladiny cukrů v krvi, potlačuje chutě, pocit hladu a přejídání si. Perfect Pasta na sebe váže tuky, čímž umožňuje hubnutí. Dále zabraňuje ukládání cukru v tukových zásobách a rozvněť vstřebávání tuků. Výzkumu prokazály, že vláknina Glukomannan obsažená v Perfect Pasta napomáhá ke snížení cholesterolu a krevního tlaku.

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

Tady malá ukázka, jak si Perfect Pastu připravit.

Zkuste třeba Perfect Pasta s rajčaty, česnekem a bazalkou.

Návod na přípravu

1. Perfect Pasta propláchněte, pokrájejte. Můžete namočit do vývaru, aby Perfect Pasta získala výraznější chuť nebo jen osolte.

2. Na pánev dejte 2 lžíce olivového oleje a až se rozehřeje, přidejte stroužky nakrájeného česneku, množství dle chuti (česnek nakrájejte na jemno, případně rozdrťte).

3. Poté přidejte nakrájená rajčata , mohou být i rozmixovaná na pyré. Vše promíchjte a přidejte Perfect Pasta.

4. Na závěr přidejte čerstvou bazalku (pokud nemáte k dispozici čerstvou, použijte sušenou).

Výborná večeře s minimem kalorií, pokrm je hotov za 20 minut.

Další recepty najdete ZDE.

 

 

Hodnocení
82
avatar
Anna
avatar
Adéla
avatar
Denisa
avatar
Ludmila
avatar
Zdena
klad Mínus bych dala vůni a ceně. Jinak jsou těstoviny bez chuti, nasáknou chuť z připravovaného jídla. Zkusila jsem svůj oblíbený recept: na olivovém oleji osmažit feferonky s česnekem zalít dvěmi lžícemi osolené vody a vmíchat těstoviny. Musím přiznat, že "normální" těstoviny chutnají lépe, ale pokud bych po těchto těstovinách zhubla, nemám problém je jíst častěji.
avatar
Monika
avatar
Věra
avatar
Renata
avatar
Jana
klad Příjemná chuť, hezké balení na pohled, rychlá příprava, málo kcal. Určitě si je koupím a zkusím i další recepty, které jsem našla na webu www.perfectpasta.cz. Ocenila jsem, že špagety obsahují velké množství vlákniny.
klad Jediné negativum vidím ve vyšší ceně, ale s tím se už bohužel u bezlepkových výrobků počítá :-(, pro někoho může být chuť od klasických těstovin hodně odlišná, ale pokud je nesrovnáváte s klasickými těstovinami, tak jsou vynikající.
avatar
Jana
klad Zajímavé balení, na obalu všechny potřebné informace. Balení jedné porce může vyhovovat pro použití například v procesu snižování hmotnosti. Snadná manipulace a rychlá příprava, není potřeba množství nádobí.
klad Nudle připomínají rýžové těstoviny. Před propláchnutím nepatrně zvláštně voní, připomíná to pach sádry. Po propláchnutí bez chuti i zápachu. Bohužel nudle se při smažení na pánvi špatně pojí s přílohou (např. omáčkou), mají tendenci se slepovat. Nemají vůbec žádnou chuť a hlavně absence soli je znát. Nudle také svojí konzistencí připomínají nedovařené rýžové těstoviny, ale někomu to může vyhovovat. Pro normálního jedlíka je porce malá a cena velmi vysoká. To může být pro někoho limitující.
avatar
Věra
klad Balení těstovin mě překvapilo, protože bylo v nálevu a ani nelákalo k ochutnání. Přesto jsem se pustila do vaření a udělala těstoviny s rajčátky, česnekem a bazalkou. Chutnaly mi jen byly trochu tužší. Doporučuji, ale za cenu dávám mínus.
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Zdeňka
avatar
Pavla
klad Testoviny jsem si koupila, protože se snažím poslední dobou sledovat spíše zdravější stravu. Balíček mi ze společnosti přišel obratem. Udělala jsem k večeři pro celou 4 členou rodinu. Souhlasím s ostatními, že nudle jsou bez chuti a zápachu. Spíše tvrdší. Manžel je připodobňoval k rýžovým nudlím, ale nechutnali mu. Dětem vůbec. Pokud jde o mě, tak já jsem neměla potíž ani s chutí, ani s množstvím. Na dietku proč ne, ale neumím si představit jíst je často. Sem, tam, dobře ochucené ano.
klad Vysoká cena, tvrdší i po trošku delším vaření měkčí nejsou. Zkoušela jsem při druhém vaření. Pro dietu, jako náhražka příloh jsou fajn. Pro normální jídla jsou v naši rodině nepoužitelné. Sama pro sebe bych si je kupovala, kdyby byla lepší cena.
avatar
Marcela
klad
klad
klad
klad Měla jsem možnost testovat těstoviny Perfect Pasta. Byla jsem zvědavá, jaké mohou být těstoviny ze zeleniny. Po propláchnutí jsem je na pánvi trochu osmažila a přidala podušená rajčata, česnek a koření. Chuťově jídlo nebylo špatné, ale vzhledem k tomu, že jsem těstoviny předem nepokrájela vadila mě jejich pevnost a jejich sklovitý vzhled mě také neoslovil.
avatar
Zuzana
klad Podobně jako ostatní testerky, jsem byla překvapena balením (v nálevu) a "vůní", která ale vymizela po propláchnutí. Testoviny jsem připravila podle receptu z vašich stránek - s pancetto, vajíčkem a parmazánem a byly výborné. Oceňuji, že jsou nízkokalorické, jako jedinou malou nevýhodu vidím vyšší cenu. Z balíčku jsem připravila dve porce :)
avatar
Adéla
klad Po rozbalení balíčku jsem byla lehce zaskočena, těstoviny v pytlíku s tekutinou mi spíše připomínaly amarouny a po přečtení předchozích hodnocení jsem byla lehce v rozpacích, ale není nad vlastní zkušenost, tak jsem se vrhla na testování. Připravila jsem oblíbené kuřecí nudličky se zeleninou a chilli omáčkou a na závěr jsem jen přidala těstoviny a výsledek? Já byla moc spokojená a taktéž zbytek rodiny. Chuťově jsou nudle neutrální,konzistence akorát na skus, což mi vyhovuje, připomínají mi rýžové nudle, které připravuji docela často, protože se výorně hodí k asijské kuchyni, kterou máme rádi. Oceňuji, že neobsahují sacharidy a mají nízký obsah kalorií. Jediné malé negativum je cena, která je dost vysoká, kdybych měla vařit tyto těstoviny pro celou rodinu, jinak nemám co vytknout.
avatar
Martina
klad Pro mě bylo veliké plus, že těstoviny jsou již uvařené, proto je příprava velmi rychlá a jednoduchá.Porce pro jednoho určitě dostačující. Těstoviny jsme testovaly s dcerou a připravily jsme si je se špenátem. Nejsou rozvařené, ani příliš měkké, to nám vyhovuje. Bezvadný je nízký obsah kalorií. Prostě rychle uvařeno,rychle snězeno a hlavně rychle uklizeno.
avatar
Dagmar
Zobrazit více recenzí