Do hloubky čisté prádlo a ekologické balení – testujeme nové Persil Eco Power Bars

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
50
konec testování
23. 1. 2022

Persil Eco Power Bars Universal 

Tablety Persil Eco Power Bars společnosti Henkel jsou revoluční prací novinkou, která nastavuje nové standardy v oblasti udržitelného praní. Persil Eco Power Bars jsou účinné tablety ve 100% biologicky odbouratelné fólii. Balení obsahuje až o 97 % méně plastu* a navíc je vyrobeno z recyklovaného papíru. Čisticí síla tablet proniká hluboko do vláken a vaše prádlo tak zanechává zářivě čisté.

Tablety Persil Eco Power Bars v sobě kombinují hned 3 silné benefity, které zaručí účinné praní v novém standardu udržitelnosti.

1. Benefit

Prvním z nich je ekologické balení, které je vyrobené z recyklovaného papíru. O své oblíbené kousky oblečení se díky tomu můžete nyní starat udržitelnějším způsobem – přispět k ochraně životního prostředí a snížení uhlíkové stopy.

2. Benefit

Druhý benefit nabízí hloubkové čištění prádla. Precizní prací síla tablet Persil Eco Power Bars je účinná i při nízkých pracích teplotách. Tablety se rychle rozpouští už při teplotě od 20 °C, takže nezanechávají zbytky pracího prášku. Spolehlivě odstraní i odolné skvrny od vína, make-upu, jídla nebo mastné skvrny. Na 100% sílu Persil se tak můžete spolehnout.

3. Benefit

Třetí benefit představuje kompaktnost a jednoduché dávkování – díky svému minimalistickému balení jsou tablety lehce přenosné. Jelikož před praním není nutné odstraňovat ochranný obal, jejich použití a dávkování už nemůže být jednodušší. Každé balení obsahuje prací tablety, které jsou jednotlivě zabalené ve vodorozpustné fólii. Dejte sbohem velkým krabicím, vylitému gelu nebo rozsypanému pracímu prášku v okolí pračky. Už nemusíte ztrácet čas ani správným dávkováním, protože při praní běžného množství prádla vám postačí vložit jen jednu tabletu do bubnu pračky.

Pokud máte větší objem prádla nebo při silně znečištěném oblečení, použijte tablety dvě. Vložte ji do zadní části bubnu pračky, přidejte prádlo a můžete spustit vámi zvolený program. O nic dalšího už se starat nemusíte.

*Na prací dávku v porovnání s balením tekutého pracího prostředku


Více informací o produktu najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
Ivana H.
avatar
Petra M.
avatar
Jana F.
avatar
Baru Č.
avatar
Helena P.
avatar
Radmila F.
avatar
Aktivko
avatar
Kája1995
avatar
Janďula73
avatar
Blaženka
zobrazit všechny přihlášené