Philips PerfectCare Viva Systémová žehlička

image
otestováno
Počet recenzí
117
jak jste hodnotily
5
98x
4
14x
3
4x
2
1x
1
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 7. 10. 2014
do 9. 11. 2014

Systémová žehlička Philips poskytuje dvakrát rychlejší žehlení! Revoluční technologie OptimalTEMP žehlení opravdu usnadňuje: dokonalá kombinace páry a teploty, žádné třídění prádla, žádné nastavování teplot!

Jediné dokonalé nastavení pro všechny oděvy

  100% snadné použití, bez nastavování
  100% bezpečná pro všechny žehlitelné materiály
  Testováno a schváleno odborníky na textil
  100% efektivní, 2krát rychlejší žehlení
  Technologie OptimalTEMP: jedna dokonalá kombinace páry a teploty

Rychlé a výkonné žehlení

  Parní ráz až 160 g odstraní i nejodolnější záhyby
  Trvalý výstup páry až 100 g/min pro rychlé odstranění záhybů
  Trvalý výstup páry až 100 g/min
  Max. tlak čerpadla pro rychlé žehlení 4,2 baru

Snadné použití

  Systém Calc Clean se zvukovým a světelným připomenutím odvápnění
  Velká nádržka na vodu pro velká žehlicí prkna bez doplňování
  Při přípravě oděvů k žehlení lze žehlicí plochu bezpečně odložit na žehlicí prkno

Kód produktu: GC7011/20

[*] Více informací se dozvíte ZDE. [*]

Hodnocení
117
avatar
Helena
avatar
Ludmila
avatar
Iva
klad Neměla jsem zkušenost s parním systémem žehlení a to je jeden z důvodů proč jsem se zúčastnila testování. Jenže díky mladšímu synovi, jsem moc příležitostí testovat neměla:). Syn byl nadšen a dva připravené koše prádla vyžehlil on. Normálně nám nežehlí desetiletý chlapec, ale nenechal se odradit. A to je obrovská výhoda žehličky. Její snadná použitelnost. Sám intuitivně přišel na to, jak ji zprovoznit. Nemusela jsem se bát , že se prádlu něco stane, protože žehlička už je natolik inteligentní a sama se materiálu přizpůsobí. Její manipulace byla snadná, prostě prádlo bylo vyžehleno dobře, přestože syn s ním byl hotov raz dva. Úplně ho dostal efektní systém odvápnění. Ten se mi zamlouvá taky, i když mé důvody je jeho jednoduchost. jemu se líbí, že to zní a vypadá jako časovaná bomba:). A asi ta žehlička bomba, za celou dobu nebylo potřeba doplňovat vodu. Přiložené video není natočené mnou, s tím mi snad pomůže nějaká další testerka, ale pro případné zájemce o žehličku je dobré si ho shlédnout.
klad Snad jen, že normální žehlička nezabere tolik prostoru. Zkrátka se vejde skoro všude. Této musím vyčlenit její výsostné místo. A při žehlení u TV trochu ruší zvuk vycházející páry. Ale to k parní žehličce asi patří. Navíc nemám srovnání s dalšími parními žehličkami.
avatar
Jana
klad Měla jsem možnost vyzkoušet Systémovou žehličku Philips PerfectCare Viva v Pracovně Ženy s.r.o. v Chrudimi a byla jsem testováným výrobkem opět nadšena! Nebudu srovnávat systémovou žehličku s žehličkou, kterou mám doma- žehlím většinou bez páry- nicméně žehlení s takhle úžasně funkčním parním systémem mě překvapilo hned v několika ohledech- prvním překvapením bylo to, že se nemusí nastavovat žádné stupně teploty- jen tlak vycházející páry a tudíž se bez třídění prádla jde hned na věc... Žehlička po prádle krásně klouže a žehlený kousek prádla (který jsem si před testováním řádně zmačkala ;-) ) byl během chvilinky vyžehlený na jedničku! Po zmačkání nebylo památky ani u švů, což je někdy při žehlení problém.. Žehlička je navíc lehoučká a (až bych si zvykla) určitě bych přivítala i to, že se nemusí nikam stavět a může jen tak zůstat ležet na prkně jakkoli dlouho a přitom prkno nespálí a navíc se při klidovém režimu i sama vypne...
klad Jediné mínus bych viděla ve velikosti "systému" mé prkno by nádobu s vodou neuneslo a tudíž by systém musel ležet pod ním.. Ovšem, to je jen vada na kráse a určitě bych si na tuto skutečnost rychle zvykla :-)
avatar
Ludmila
avatar
Monika
avatar
Věra
avatar
Lenka
klad Tato systémová žehlička mě zaujala. Líbí se mi možnost vyžehlit všechno prádlo na jednu teplotu. Tlak páry je dostatečně silný, aby si poradil s jakýmkoliv materiálem. Pára se ovládá jednoduše, jedním stisknutím knoflíku. Žehlička má dobrý tvar, takže se s ní dá dostat i do hůře dostupných záhybů. Nádoba na vodu je dostatečně velká, proto není potřeba ji po celou dobu žehlení doplňovat.
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
zdeňka
klad líbilo se mi jen jak pára jde přes tu šňůru a že žehlička má stabilní teplotu, prkno na žehlení se mi moc líbilo docela dobře se se žehličkou žehlilo velké množství páry, tak je vyžehleno dříve, jednoduchá obsluha
klad žehlička je pro mě moc objemná, nevím kde bych i měla uloženou, také mi nevyhovuje ten podstavec s vodou, nešlo mi to moc dobře tam dát k nabití, celkově mě spíše vyhovuje obyčejná napařovací žehlička
avatar
Iveta
klad Žehlička Philips PerfectCare Viva funguje na systému páry. Pára je přiváděna hadicí mezi žehličkou a nádobou na vodu. Žehlička je designově velmi vydařená a barevně sladěná v barvě modro bílé. Toto spojení ve mně vyvolává pocit jako kdyby výrobce spojil barvu vody a čistoty. Funkčně je velmi propracovaná a uživatelsky příjemná. Žehlička totiž nemá manuální nastavování teploty a páry, takže odpadá veškeré přemýšlení nad regulací teploty a nastavením páry. Také nádržka na vodu je rozměrná, takže se nemusí dolévat tak často jako u klasických napařovacích žehliček. Žehlička bez problémů vyžehlí jakýkoliv materiál a není potřeba prádlo dělit dle materiálu. Úžasnou vychytávkou je funkce samo vypnutí po 5 minutách, takže podle mého názoru je vhodná i pro seniory, kteří by zapomněli žehličku vypnout. Také mě mile překvapilo, že žehličku lze nechat položenou na žehleném prádle aniž by se propálilo. Rovněž čistění žehličky je velmi snadné a rychlé. Svého majitele žehlička upozorní signálem, takže se skutečně jedná o inteligentního domácího pomocníka. Pro mne je jediný mínus absence kropící funkce, jelikož jsem na ni zvyklá. Na závěr bych chtěla ocenit pořádání těchto akcí, kdy si případný zájemce o daný produkt může vyzkoušet, jestli mu výrobek vyhovuje. Philips je zkrátka výrobce, který vychází vstříc svým zákazníkům a já si jeho přístupu velmi vážím.
klad
klad
avatar
Hana
klad Dostala jsem příležitost si vyzkoušet funkční vlastnost systémové žehličky. A to doslova, tedy nejen jako pasivní účastník prezentace, ale přímo si danou žehličku tzv. osahat. Největší výhodu žehličky spatřuji v tom, že není potřeba myslet na nastavení stupně teploty-už žádné třídění prádla předem. Ergonomický tvar žehličky v žádném případě nevyžaduje dodatečnou náročnost držení knoflíku na páru. Je dokonale padnoucí do ruku a pára se opravdu generuje pouze uchopením madla. Jako velmi užitečná vlastnost mi připadalo i to, že žehlička může zůstat 5 minut na látce, aniž by ji poškodila. ! Má velkou nádržku na vodu, což při mém objemu žehlení prádla šetří neuvěřitelně času a nervů, protože mi vadí neustálé dolévání vody u běžných žehliček. Dalšími kladnými body pro systémovou žehličku je snadné čištění, které je indikováno rozsvícenou kontrolkou a fakt, že se žehlička po 5 minutách nečinnosti sama vyhne. Tím pádem odpadají hysterické scénaře, že vyhoříme, protože jsme nevypnuli žehličku 
klad V kombinaci s novým žehlícím prknem je systémová žehlička úžasný pomocník a vřele doporučuji. Já si už o ni řekla, jako o vánoční dárek.
avatar
Dana
klad Parní žehličku jsme vyzkoušeli poprvé, jsme velice spokojeni. Nejvíce se zamlouvá synovi, který si sám a dobrovolně vyželil všechno prádlo. Žehlení jde lehce, nemusí se tlačit, přestože je žehlička lehká, nemusí se nastavovat teplota žehlení dle žehleného materiálu, pára je k němu šetrnější. Nádržka na vodu vetšího objemu umožňuje žehlení bez přerušení práce. Zabere trochu více prostoru proti běžné žehličce.
avatar
Hana
klad Žehličku k testování jsem obdržela přesně na moje narozeniny :) Vybalila jsem jí dnes ráno a první, co mě upoutalo, byly nápisy azbukou...žehličku jsem vybalila, prolétla návod a zjistila, že vyobrazená nádobka na doplňování vody není přiložena. Otvor je dostatečně velký pro napouštění přímo z kohoutku, ale nádoba je se žehličkou spojena poměrně silnou šňůrou, takže táhnout vše tam a zase zpět...no nevim.
klad Žehličku jsem zprovoznila, strčila do zásuvky a čekala na světýlko, které se nerozsvítilo...tak jsem šla k jiné zásuvce a když ani tam ne, tak jsem se znova podívala do návodu a - žehličku zapla :)
klad Musím říct, že na samotné žehlení je lehká. Prádlo je vyžehlené pěkně, ještě zkusím košile a ložní prádlo.
klad Zatím jsem nezkusila změnu z halenky na bavlněné ložní prádlo, neboť žehlička automaticky nastavuje teplotu.
klad Objemná nádržka na vodu je fajn, ale na moje žehlicí prkno je velká a když bych jí dala na zem, kabel od žehličky by nestačil.
klad Při žehlení se musí držet stále zmačkuté tlačítko na páru, což může po delší době být nepříjemné, ale zatím nemohu potvrdit
avatar
Lucie
klad Po prvním žehlení musím říct, že jsem se žehličkou spokojená. Má příjemně hladký povrch a hezky klouže po prádlu, poradí si i se silnými materiály, má indikátor, díky němuž vím, že je připravena k práci, což je podle mne dobrý nápad.
klad podle mne má žehlička příliš krátký a stručný návod, je docela nepřehledný, špatně se v něm hledá. V základní knížce Users manual není pro první žehlení skoro nic, v dalších přiložených papírech, které jsou volně v krabici se teprve dozvím, jak začít, abych s ní nakládala správně.
avatar
Marcela
klad Právě jsem dotestovala žehličku Philps PerfectCare. Je pravda větších rozměrů, stejně jako jiné uživatelky jsem bojovala s návratem žehličky na základnu - ne pokaždé rovnou dosedla, navíc i po včasném puštění spínače páry z ní po odložení hodně zasyčelo, až jsem se lekla. Dokonce při žehlení mi i zamlžovala brýle, s čímž jsem si ale po chvilce poradila. Dodatečně jsem jistila, že je možné žehličku v průběhu žehlení odkládat přímo na žehlící prkno, aniž by se něco poničilo, takže kdyby měla delší přívod, mohla by klidně nádoba s vodou "sedět" pod prknem a na něm by bylo rázem více místa. Nalévání a vylévání tak velkého objemu vody je opravdu nedořešené - nelze vyjmout a odnést, ale zase spolehlivě vydrží na velké hromady prádla, které jsou u nás zcela běžné (je nás sedm). Výhodou je opravdu to, že nemusíte řešit nastavení teploty, ani povrchy žehleného prádla. Žehlí opravdu pěkně a dokonce po vás opraví i nechtěně sežehlený fald či hodně nepodajné prádlo jako ručníky, bavlněné povlečení a některé druhy košil.
avatar
Štěpánka
klad Žehlička má velmi přehledný návod. Pro zapnutí stačí stisknout jedno tlačítko, sama si nastaví teplotu i páru. Krásně klouže po tkanině. Žehlí rychle a zcela dohladka. Díky velké nádržce na vodu není třeba tekutinu dolévat tak často, jako u jiných žehliček.
klad Manipulace je obtížná kvůli přívodní hadici vedoucí z žehličky do nádržky na vodu (shrnuje žehlené oblečení a krčí ho). Mám krátké prsty, a proto bylo pro mne dost obtížné stále přidržovat tlačítko spouště páry. Mělo by být umístěno spíše na straně rukojeti. Žehlička je také dost hlučná.
avatar
Marcela
klad ˇMěla jsem možnost otestovat systémovou žehličku Philips. Největší výhodu této žehličky považuji to, že napařuje při stejné teplotě. U mé žehličky je to nevýhoda, že při malé teplotě páru nevytváří. Také mě vyhovuje, že může žehlička zůstat ležet na žehlícím prkně. To mě vyhovuje při žehlení košil, kdy musím odkládat žehličku daleko. Ani její spotřeba el. energie není nijak větší.
avatar
Jana
klad Žehličku jsem si měla možnost vyzkoušet na testovacím setkání, Bohužel patřím k těm, které nežehlí prádlo ihned, ale odkládají to až na někdy. Tedy prádlo je přeschlé, pomačkané, dceři žehlím plínky a partner je košilový pracant. Žehlička, vlastně celá sestava mě opravdu nadchla. Oceňuji větší rozměr plochy žehlícího prkna a stabilní nohy. U žehličky samotné mě kromě elegance zaujala i lehkost a snadné ovládání. Tím, že není voda přímo v žehličce je žehlička přijemná do ruky, necáká a pěkně klouže po prkně. Stačí přidržet čudlík a krásně dopařuje, nejsem technický člověk, ale zvládla bych i tuhle obsluhu. A co mi testování přineslo? Kromě příjemně stráveného večera také minus jedny legíny v mám šatníku. Po návratu z testování jsem doma večer žehlila a zahleděná do nového modelu jsem zapomněla, že žehlím se svojí nechytrou žehličkou a nechala jí odloženou na látce :-( Výsledek - spáleno. Už jsem se prostě namlsala...
Zobrazit více recenzí