Philips PowerLife sáčkový vysavač - novinka

image
otestováno
Počet recenzí
60
jak jste hodnotily
5
54x
4
5x
3
2
1
1x
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 22. 8. 2014
do 21. 9. 2014

Philips PowerLife sáčkový vysavač - maximální výkon, nižší spotřeba energie

Skvělé výsledky čištění všech podlah s vysavačem Philips PowerLife díky unikátní hubici TriActive+.

Vynikající čisticí výsledky

  • Energetická třída B
  • Nová hubice TriActive+ 3 v 1 zachytí větší nečistoty i jemný prach
  • Vysávání prachu po delší dobu
  • 3litrový sáček S-bag pro dlouhotrvající výkon

Lehká kovová teleskopická trubice

  • Lehká hliníková trubice zaručuje pohodlné používání

Ergonomická rukojeť pro snadný dosah

  • Díky ergonomické rukojeti s dlouhým dosahem se dostanete do všech koutů

Barva:

  • Sytá černá a zelená

 

Doporučená cena: 2 799 Kč

Kód produktu: FC8457/91

 

[*] Více o produktu se dozvíte ZDE [*]

Podívejte se i na další novinky ECO řady vysavačů Philips PerformerPro a Performer Active ;-)

Hodnocení
60
avatar
Jana
klad Co mě naprosto dostalo a vím, že mé kamarádky s dětmi to ocení, je to,že hubice vysavače je opravdu nezničitelná, můžete na ní šlápnout, lámat a ona je prostě pevná, tudíž sbohem slepeným hadicím izolepou.Plusem je i dostatečně dlouhá šńůra- 8metrů a to ve velkém bytě oceníte, nemusíte pořád vypínat vysavač a hledat další zásuvku. Hepa filtr,který vydrží dlouhou dobu. Dále plus za relativně malou hmotnost cca 5 kg a velké nadšení za rukojet´, skvěle padne do ruky , náhradní sáčky jsou v sítích obchodů dostupné a levné,energetická třída A. Za mě obrovské nadšení viz http://janesworld.blog.cz/1409/vysavani-s-philipsem
avatar
Petra
klad Vysavač mne zaujal mnoha svými vlastnostmi...Pro mě velmi důležité, že je lehký, tichý a má anti alergy systém. Ale nejpodstatnější pro mě je, že máme pasivní ("nízkoenergetický") dům a ECO vysavač nám v domácnosti opravdu chybí. Takže palec nahoru pro Phillips.
avatar
Irena
klad IDEÁLNÍ POMOCNÍK PŘI ÚKLIDU VAŠEHO DOMU ČI BYTU :-) Přístroj patří k těm menším, přesto mě příjemně překvapil svou sací silou. Měla jsem možnost vyzkoušet vysavač jak na plovoucí podlahu, tak na koberec s nízkým a vysokým vlasem - žádný povrch nebyl pro tohohle mrňouska problém :-) Cena odpovídá kvalitě a já doporučuji rozhodně zakoupit!
avatar
Kateřina
klad Sympatický malý bobík, který se skvěle hodí do malých bytů. Je krásně lehounký - i díky hliníkový trubici a výborně poslouží při zaučování malých pomocníků, protože nebudou mít problém s ovládáním a pohybem. Stejně jako silnější bráchové, i tento prcek má skvělý výkon a zároveň nízkou spotřebu, navíc je opravdu cenově dostupný pro každého.
avatar
Lenka
klad
klad leena
klad
klad Zúčastnila jsem se skupinového testování v Chrudimi, byla jsem velmi potěšená , neb zkušenost a praxe s jakýmkoliv výrobkem jsou tzn.k nezaplacení, momentálně řešíme v domácnosti otázku nového vysavače a proto jsem ráda , že jsem měla možnost si rozšířit obzor o v této oblasti. Máme malé dítě a malý byt [:D] Testovaný produkt mě nadchnul především pro svůj filtr , který je schopen zachytit prach a nečistoty ještě dříve než se rozletí všude kolem, pro mě piriorita číslo jedna , když chci zajistit domácnost s minimálním množstvím alergenů. To , že je vysavač elegantní a skladný je už detail oproti výkonu a pohodlí při vysávání. ( vyhovuje mi délka kabelu ) zde platí v jednoduchosti je síla ! [;-)] před každou investicí se zamýšlím aby měla ten nejlepší smysl - tady neváhám !
avatar
Tereza
klad Zúčastnila jsem se skupinového testování vysavače Phillips PowerLife. V současné době skutečně vybírám nový vysavač, proto mě zajímaly zejména technické parametry vysavače jako výkon, jeho hlučnost, účinnost vysávání na koberci i pevné podlaze a množství emisí. Mohu říct, že ve všech mých požadavcích tento produkt obstál. Vysavač Philips PowerLife je skutečně výkonný, lehký, tichý a ekologický pomocník v domácnosti. Kladně hodnotím anti-alergický HEPA filtr 12. Jako vysoký člověk jsem také ocenila nastavitelnou trubici - vysávání pro mě bylo naprosto pohodlné. Délka elektrického kabelu přes 12 m je zajisté také výhodou. Přitom je neuvěřitelně malý, lehký a skladný.
klad Z obrovské nabídky produktů, které jsou v dnešní době na trhu, mohu tento vysavač na základě své vlastní zkušenosti jen doporučit. Pokud hledáte výkonný vysavač do menšího bytu, koupí určitě neprohloupíte. Jedná se o kvalitní výrobek za rozumné peníze.
avatar
Ludmila
avatar
Jana
klad Zúčastnila jsem se testování vysavačů značky Philips v Pracovně ŽENY s.r.o. v Chrudimi. A byla jsem z prvního společného testování nadšená! Renďa byla skvělou hostitelkou, paní Helena zastala svým příjemným vystupováním a úsměvem číslo 10 roli moderátorky a pan Slávek? Ten by z každé "obyčejné předváděčky" udělal super zážitek :-) Ale teď už k vysavačům- nechci tu hodnotit energetický štítek a podobné věci. Napíši vám příbeh, který se stal jednoho odpoledne.. Jako každý týden jsme se sešly s kamarádkami a jejich dětmi u nás doma- děti si hráli a my jsme probíraly všechno možné. Po chvíli přišla řeč i na testování,kterého jsem se u vás zúčastnila. Netrvalo dlouho a už jsem z půdy snášela jediný koberec, který doma máme (stejně už se blíží podzim a syn ho bude v pokoji potřebovat ;-) ), sypala jsem na něj mouku a vážila sáček z vysavače :-D Výsledek mě překvapil (bohužel nemile).. Na hladké podlaze je vysavač výkonnější- ovšem taky ne stoprocentní :-( A holky? Během pár dnů jsem od každé znich dostala zprávu, jak ve zkoušce obstál jejich vysavač.. Takže jsem si testování užila v podstatě dvakrát :-D
klad Na vysavači Philips PowerLife bych (vzhledem k tomu, že jsem na MD) ocenila hlavně jeho cenu- vzhledem k vlastnostem bych řekla, že je jeho cena až překvapivě nízká..
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Petra
klad Testování vysavače Philips Powerlife mě zaujal vzhledem a dostupnou cenou pro každého.Lehký, elegantní,dobře skladný vysavač.Důležité je že také šetří energii.Líbí se mě že jde skoro vše ovladat nohou.Doporučuji:-)
avatar
Lucie
klad Jsem velmi ráda, že jsem se mohla zúčastnit testování tohoto výkonného, šetřivého a elegantního vysavače Philips Powerlife.Naprosto mě nadchla jeho síla i když je tak malinký- o to je kouzelnější.Vysává velmi kvalitně i přes jeho velikost. Pro mě je i hodně důležité, že šetří energii., to je mi hodně sympatické. Mám doma docela dost zvířátek a věřím tomu, že tento vysavač je pro mě ten pravý. Určitě doporučuji všem lidem, kteří ocení sílu, úspornost, skladnost a elegantní vzhled.
avatar
Pavlína
klad Co napsat o vyysavači Philips Powerlife? Malý, hezký, výkonný, účinný, s originální hubicí, skvělými filtry - zkrátka malý-velký pomocník do domácnosti, kde nezabere moc místa. Takže pokud máte na vysavač tyto požadavky - neváhejte - toto je pomocník právě pro Vás!
avatar
Lucie
klad Nové vysavače Philips ECO mě celkově nadchli, u tohoto modelu především jeho design. Do malého bytu naprosto ideální. Má unikátní hubici TriActive+, ergonomickou rukojeť, lehkou hliníkovou teleskopickou trubici a další vychytávky. Měla jsem možnost přesvědčit se, že i když je to velikostí malý vysavač, je to vysavač velký výkonem. Jeho velikost neubere nic na jeho výkonu.
klad Je skvělý především pro ty, kteří nechtějí kupovat kromě sáčků nic dalšího, součástí tohoto modelu není hepa filtr, několikrát jsem se setkala s tím, že někdo prostě nové hepa filtry (byť jednou za čas) kupovat vůbec nechce.
klad Do tohoto vysavače se používají univerzální prachové sáčky s-bag (k dostání z kvalitnějšího materiálu i levnější papírová varianta) se speciálním systémem uzavírání sáčku pro snadnou manipulaci s plným sáčkem, což oceňuji jednak při manipulaci s plným sáčkem, ale také při nákupu nových sáčků, kdy si nemusím pamatovat složité označení sáčků, ale stačí vědět, že se jedná o sáčky s-bag.
klad Jako bonus vnímám možnost uchycení/upevnění doplňkových kartáčů na trubici, je k nim tedy snadný přístup, kdykoliv v průběhu vysávání a také parkovací systém. Vysavač je lehký, dobře skladný, tichý, je s ním snadná manipulace.
avatar
Lucie
klad Právě tento vysavač je dobrá volba, pokud má člověk malý byt či nechce, aby mu vysavač zabírat spoustu místa či pokud chce nějaký dobrý vysavač na "doplňkové" vysávání. Vysává dobře na kobercích i hladkých plochách, podlahách. Na to, že se jedná o EKO vysavač, má velký výkon a nízkou spotřebu, takže šetří náklady, což se v dnešní době hodí. Hlučný je standardně na vysavače své cenové kategorie. Výměna sáčků není složitá a sáčky lze zakoupit univerzální pro více vysavačů, takže jejich shánění není obtížné. Téměř vše na vysavači je při vysávání možné ovládat nohou, takže se člověk nemusí stále shýbat. Manipulace s vysavačem není obtížná, "dobře jezdí za člověkěm" díky velkým "kolům". Vysavač má na sobě možnost připnutí tyče pro skladování ve svislé poloze (nemusí se o nic tyč opírat). Vysavač má v sobě filtr na nečistoty a výměna tohoto filtru také není obtížná. Vysavač je poměrně hlučný (v této cenové kategorii je to ale zcela akceptovatelné) oproti dražším vysavačům této značky, které jsou opravdu tiché. Celkově mohu tento vysavač doporučit, protože má dobrý výkon, velikost a cenu a obecně se jedná o kvalitní výrobek, který majiteli vydrží sloužit spoustu let.
avatar
Dagmar
avatar
marie
klad Testování vysavačů v Chrudimi bylo krásné a zajímavé. Všechny toto Philips vysavače jsou kvalitní, nadchly mne. Jeho síla savosti byla úžasná, ocenuji design, který je elegantní. Perfektní výkon, vysoká odolnost, skvěá vysávací hubice. To vše ocenuji na Philips vysavačích. Dále je super dlouhý kabel, odolná hadice, vysavač je lehký,snadno se s ním manipuluje, dlouho vydrží. byla jsem velmi spokojená a tento vysavač určitě stojí za to, tenhle model nejmenší z řady se hodí do malých domácností.
avatar
Kristýna
klad Testovaly jsme vysavače Philips v Chrudimi a bylo to skvělé!:) Co se týká samotných vysavačů, tak značku Philips znám a vím, že je to značka prověřená a kvalitní. Co mne nejvíce zaujalo, že vysavač je vysoce odolný. Vydrží i hrubší zacházení, což nám pan Slávek krásně ukázal a byla to zábava:-)) Pro mě osobně je perlou 11m dlouhá hadice, která zaručuje dlooouhý dosah po celém bytě, takže nemusíte přehazovat zásuvky. Dále uzavíratelné sáčky, takže se prach nikde nevysype a navíc jsou do všech typů Philips vysavačů univerzální, to je jednoduše pecka, protože se už nikdy s výběrem sáčku nespletete. Oceňuji též hepa filtr, jelikož máme domácnost se 4 zvířaty. Výkon vysavače je bezvadný, už při luxování cítíte, jak hodně táhne, je "přicucnutý" do koberce a vysaje všechny nečistoty. Navíc hubice je krásně pohyblivá, dostane se všude + po straně má kartáčky.!!!♥ Je lehoučký, má malou spotřebu, krásně vypadá. Co víc si přát?:) Dokonalý pomocník!
klad Škoda, že součástí testovacího "balení" není i pan Slávek a Helenka, protože to je z luxování hned parádní zábava! :o)))
avatar
Marta
klad Malý ,ale výkonný. Je to mazlíček s ďáblem v těle. Tento vysavač vyvrací mýtus, že malý vysavač nemůže být výkonný a neporadí si s běžným znečištěním nejen hladkých podlah, ale i vyšších koberců. Sací hubice je vyvinuta tak, že si poradí s rohy,ale i perfektně zajede pod gauč. Vysavač je lehký, a tak se snadno vezme do ruky a můžou se sním vysávat třeba schody . K tomu přispívá i jeho dlouhá přívodní šňůra. Systém prachového sáčku zaručí, že i když je sáček plnější, vysavač stále dobře vysává. Také filtrace je dostačující a do místnosti se nedostává z vysavače prach. Tento model má pěkný design a jeho konstrukce zaručí perfektní manipulaci po bytě . Stejně jako vyšší modely je vybaven velmi ohebnou sací hadicí, a tak u ní nehrozí poškození běžným používáním.
avatar
Zuzka
klad POWERLIFE je malý, ale šikovný. Vhodný k dětem, protože je lehký a skladný (a nekouše) ;-). Lehkost mu dodává teleskopická hliníková trubice a 3l sáček. Vše se jednoduše ovládá, sáček je uzavíratelný. Dokážu si ho představit do domu, kde je potřeba přenášení z patra do patra. Nebo ho jednoduše pořiďte dětem k Vánocům místo tabletu. Možná s vámi nebudou chvíli mluvit, neboť spočinou v němém úžasu ;-)
avatar
Ludmila
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Zuzana
klad Malý, ale výkonný vysavač vhodný především do menší bytů a domů. Oceňuji zejména hliníkovou trubici, která je extrémně lehká, takže se při vysávání tolik nenadřete. Samozřejmostí je, že je trubice teleskopická, takže se s ní dostanete, téměř všude :) Celkově je vysavač lehký a díky své velikosti skladný. Dobře se ním musí vysávat schody. Zároveň se příliš nenadřete při přenášení z patra do patra. Určitě bude také vhodným pomocníkem při úklidu automobilu :)
avatar
Andrea
klad Vysávání není zrovna moje oblíbená činnost, a když vám ji navíc ztěžuje i nekvalitní nebo nepraktický přístroj, je to o to nepříjemnější. Jak by měl takový ideální pomocník-vysavač vypadat? Určitě by měl dobře vysávat prach a jiné nečistoty, a to za každé situace, jak na tvrdé podlaze, tak i na koberci, v mezerách, podél stěn nebo v rozích, již vysátý prach by měl udržet ve svých útrobách a nepouštět ho zpět do místnosti. V rámci možností být tichý, úsporný, praktický z pohledu obsluhy, neměl by být příliš těžký, mít dlouhou životnost motoru a dostatečně dlouhou šňůru. Všechny tři modely: Phillips PowerLife, Philips PerfomerActive a PerformerPro sáčkový vysavač tyto podmínky dokonalého pomocníka splňují, i když se v drobnostech malinko liší. Vysavač PowerLife drobek mezi svými bratry, ale zato nejlehčí se hodí zejména na přenášení a luxování schodiště. Pevně věřím, že s tímto drobečkem by dokázalo pro jeho snadnou manipulaci a lehkost vysávat i malé dítě, které pro změnu od nás tuto činnosti milují. Oproti tomu PerfomerActive je obdařen revoluční technologií AirflowMax pro mimořádné sání, které obsahuje tzv. postranními kartáčky, které zaručí vysávání i v rohách místnosti a navíc těsnění HEPA AirSeal s filtrem HEPA 10 umožní luxovat i alergikům, neboť vysátý prach se nevrací zpět do místnosti. Nejvíce mě však uchvátil vysavač PerfomerPro sáčkový vysavač, po kterém by měli sáhnout převážně rodiny, kde se vyskytuje alespoň jeden alergik, jako je tomu u nás doma. Jakékoliv větrání při a po luxování odpadá, neboť ve vysavači je zabudováno těsnění HEPA AirSeal a filtr HEPA 13, což umožňuje zachycení ještě více jemného prachu předtím, než se rozletí po celém pokoji, a zajistí tak bezprašné prostředí a čistý vzduch bez alergenu. Dalo by se říci, že svým způsobem funguje na principu čističky vzduchu, neboť vyfukovaný vzduch je dokonce čistší než vzduch v místnosti. Ať už si vyberete jakýkoliv z těchto tří vysavačů, budete určitě mile překvapeni jejich „Sací silou“, o čemž vlastně je ono samotné vysávání. Na závěr bych chtěla poděkovat Helence a Slávkovi za příjemně strávený čas při prezentaci, která nebyla vůbec nudná, naopak velmi zábavná, klidně bych si ji zopakoval i znova . Musím se přiznat, že hned na začátku se mi vybavila scénka z oblíbeného filmu (Smrt krásných srnců), kde tatínek Leo Popper obdobným způsobem za minulého režimu na podobných prezentacích taktéž představoval revoluční novinku „vysavač“ a pro úsměv krásné Irmy se snažil jich prodat co nejvíce. Ale to není případ Slávka . Ten nás chtěl pouze seznámit s dokonalými pomocníky, jež by nám ulehčili práci, a podělit se o novinky týkajících se nejen vysavačů, ale i nově povinných energetických štítků. Ještě jednou Vám oběma děkuji za příjemně strávený večer.
avatar
Jana
klad Nejmenší z řady předváděných vysavačů na skupinovém testování mě mile překvapil. Ač malý velikostí, pracuje na velký výkon s nízkou spotřebou. Má rovněž výborné zpracování, např. ergonomická rukojeť, kovová teleskopická trubice, 3L vyměnitelný sáček, HEPA filtr zachycující prach. Vysavač je skladný, vhodný pro malé byty či pro seniory (lehká manipulace). Kvalitní výrobek za rozumnou cenu - malý, ale šikovný.
avatar
Alena
klad
klad Překvapil mě, jak je malý, lehký a skladný a přitom má opravdu skvělý výkon. Do vysavače se používají univerzální prachové sáčky s kterými je velmi snadná manipulace .Hlučný je standardně na vysavače své cenové kategorie.A cena vysavače je více než skvělá. Doporučila bych do bytu, menších prostor.
avatar
Lenka
avatar
Lenka
klad Tak tenhle buclík je malý velký vysavač. Velmi lehký na přenášení v malých prostorech, ale i v těch velkých. Malý je pouze vzhledem, ale velký svým výkonem. Stejně jako jeho kolegové modelové má něco do sebe. Takový bych si představovala na vysávání auta, nebo převoz na chalupu či chatu. Ideální pro takovéhle věci. Je skladný a tudíž se vejde téměř do každého prostoru. Stejná hadice, výborná teleskopická tyč, a zase pro mě ty sáčky. Z těch jsem opravdu unešená. Doteď jsme znala jen papírové a ty na opakované použití. Žádný z nich nevyhovoval. Prach a bordel byl všude kolem jen ne tam kde měl být A pokaždé schánět sáčky, když se model přestal vyrábět. Tady jsou sáčky stejné ke každému modelu. Jen obsah je jiný.
klad Co víc říct. Určitě nikdo neprohloupí ať už si z tého řady vybere kterýkoliv z těchto elegánů-modelů.
avatar
Jaroslav
avatar
Kristýna
klad Krásný malinký pomocník do domácnosti:) Krásně vysává jak na hladkém povrchu, tak i na koberci. Z výkonu tak malého stroje jsem byla vážně mile překvapená. I jako další vysavače z ECO řady má tento dlouhou lehkou trubici, dostatečně dlouhou šňůru, a příjemně ohebnou hadici. Super manipulace.
avatar
Adela
avatar
Ondrej
avatar
Simona
klad Tento malý velký pomocník je fantastický do bytu i rodinného domku. Díky své velikosti se vejde prakticky všude, dá se snadno převézt, pokud je potřeba např.na chalupě, a také je neuvěřitelně lehký, proto je jednoduché ho vzít do ruky a vysávat třeba schody. Malý, lehký, šetřivý, ale s obrovským výkonem. Hadice je velmi odolná a hubice dosáhne všude a vysaje všechno. Co více si od vysavače přát. Navíc vše obohaceno o super prezentaci vysavačů profesionálem na svém místě.
avatar
Petra
klad když jsem šla na testování vysavačů, měla jsem jasnou představu, co musí takový vysavač umět,... mě přeci nemůže jen tak něco zaskočit,... takže pojďte se u kázat moudré hlavy od Philipsu,....Odcházela jsem lehce spokojená,... vysavač splnil přesně to, co jsem chtěla.... Nízká spotřeba vs. vysoký výkon jak na koberci,tak na tvrdé ploše. Malý,lehký,super dlouhá odolná hadice, ohebná hlavice, hodně nástavců, skvělá filtrace, černý fešák co se do každého koutku a pod cokoliv dostane... Co víc si přát.... Díky ještě jednou za příjemně strávený večer. Pan Slávek od Philipsu je rozhodně profík. Zkrátka 1***
avatar
Magda
klad Vysavač je jedním slovem PERFEKTNí :) tichý , krásně táhne, má nízkou spotřebu energie , má pěknou škálu nástavců a leda cos vydrží . Do bytu , k dětem a zvířatům ideální já ho beru všemi deset při testování sem si práci s ním moc užila.. bavil mě :)
avatar
Miroslava
klad Vlastním velmi dobrý a kvalitní vysavač. Přesto bych ho ihned vyměnila za tento, který jsem měla možnost vyzkoušet. Oproti mému je lehký, velmi dobře se s ním manipuluje, není hlučný a navíc velmi dobře vysává. Prostě opravdu platí to, co všichni v hodnocení uvádějí. Osobně jsem nejvíce byla nadšená z hubice, která opravdu dokáže nasát nečistoty i z méně přístupných bodů podlahy, např kolem zdí a v rozích. A perfektní je i délka šňůry pro přívod el. energie. Tento vysavač jednoznačně doporučuji. VELMI ROZUMNÁ CENA!!!
avatar
Iva
klad Včera jsem se zúčastnila testování vysavačů Philips. Vysavač Philips Powerlive je z mého pohledu "malý, ale šikovný". Byla jsem překvapená, že i při svém menším výkonu a velikosti, vysává stejně dobře jako silnější a větší vysavače. Mile mne překvapila důmyslnost hubice, která si poradí se špínou v rozích a odolnost gumové hadice, která jistě vydrží tahanice o hadici při hrách, které často s vysavačem hrají moje vnoučata.
avatar
Jana
klad O tomto vysavači platí - malý,ale šikovný nebo - za málo peněz, hodně muziky.Ve své třídě velmi silný a výkonný.Skvělá hubice TriActive+3v1 zvládne vysát koberec na jedničku. Nesmím opomenout tichý chod, délku kabelu a sáčky do vysavače. Sáček je vyroben z kvalitního materiálu, který při naplnění sáčku stále plní svou funkci a všechen prach drží uvnitř a ne jako klasický papírový sáček po naplnění bouchne uvnitř vysavače.
klad Jelikož je trubice hliníková a nastavitelná a vysavač je sám o sobě lehounký, tak se nebojím vysavač doporučit i starším lidem. Je malinký, tak mu stačí málo místa na uskladnění.Cena vysavače je více než skvělá.
klad I když je malý tak je to velký pomocník, který vám pomůže udržet zdraví a čistý domov.
avatar
Petra
klad V případě velké lásky by se dal vysavač nosit i v kabelce, jak je krásné malý a skladný. Ale protože v kabelce nosím milion důležitějších věcí, je v pořádku nechat si tohoto drobečka doma a uklízet o 106, na to on je vždy připravený! Tady rozhodně platí, že na velikosti nezáleží. :)
avatar
Eva
klad Testování vysavače Philips POWERLIFE mě oslovilo a to především jeho designem. Je tichý, má nízkou spotřebu energie a spoustu úžasných nástavců, což určitě oceníte při větším úklidu. Je opravdu cenově dostupný pro každého. Díky tomu, že je lehký a dobře ovladatelný ho doporučuji i starším lidem. Hodí se k němu označení „ Malý, ale šikovný :)“
avatar
Michala
avatar
Michaela
klad Krásný malinký vysavač. Určitě doporučím babičce a dědovi. Je lehoučký a obratný (což určitě ocení). A ani necítíte, že za vámi jezdí (mám ozkoušeno). A přitom jeho velikost není na úkor jeho sací účinnosti. Vysává stejně dobře jako jeho dva větší bratři. A má také tu bezva hubici, která se snadno stočí do rohu místnosti i pod křeslo. Vysavač je určitě vhodnější - dle mého názoru (svou velikostí, lehkostí, obratností a skladností) - do menších bytů a pro starší lidi.
avatar
Olga
avatar
Naďa
klad Výhodou je menší tvar a tím je celkově lehčí, má velice lehkou hubici, takže v ruce je opravdu lehoučký. Pevné podlahy vysává dobře, přídavná hubice na tvrdé podlahy je super. Při vysávání koberců je nevýhoda, že při plném tahu vzduchu se hubice přisaje ke koberci. Musí se vtah vzduchu usměrnit ovladačem na rukojeti. Ovladač vzduchu na vysavači není, to je to mínus. Výhodou je malá spotřeba energie. Nevýhoda je, že nemá Hepa filtr.
klad Výhodou je menší tvar a tím je celkově lehčí, má velice lehkou hubici, takže v ruce je opravdu lehoučký. Pevné podlahy vysává dobře, přídavná hubice na tvrdé podlahy je super. Při vysávání koberců je nevýhoda, že při plném tahu vzduchu se hubice přisaje ke koberci. Musí se vtah vzduchu usměrnit ovladačem na rukojeti. Ovladač vzduchu na vysavači není, to je to mínus. Výhodou je malá spotřeba energie. Nevýhoda je, že nemá Hepa filtr.
avatar
eva
avatar
Monika
avatar
Monika
avatar
Jaroslava
klad je malý a lehoučký, tudíž se s ním dobře manipuluje.. velkou nevýhodou jsou sáčky, které se při častém používání rychle naplní. jinak bych určitě doporučila
klad
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Michaela
klad Doporučuji moc super nnnnnnmfdgfurohftznohdtghifcuu hdzdv 7h the evidence v fakt nevím g h co by v v
klad Doporučuji moc super nnnnnnmfdgfurohftznohdtghifcuu hdzdv 7h the evidence v fakt nevím g h co by v v
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Daniela
klad Philips PowerLife je skvělý sáčkový vysavač. Je tichý, má nízkou spotřebu energie a spoustu úžasných nástavců. Sáček je vyroben z kvalitního materiálu, který při naplnění sáčku stále plní svou funkci a všechen prach drží uvnitř. Dobře se s ním pracuje a rozhodně ho doporučuji.
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Anna
klad Philips PowerLife sáčkový vysavač je lehký a výkonný. Doporučuji
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)