Jak našim testerkám chutnala originální pizza od Pizza Natura? Podívejte se na recenze 

image
otestováno
Počet recenzí
11
jak jste hodnotily
5
1x
4
3x
3
6x
2
1
1x
doporučuje
36 %
Testováno v období
od 20. 4. 2022
do 10. 5. 2022

Pizza Natura 

Pizza Natura je rodinná firma z Prahy, která vyrábí originální, zdravé a chutné pizzy podle vlastní recepturyPizza Natura se vyrábí ze 100 % přírodních surovin a v porovnání s běžnou pizzou, obsahuje až o 70 % méně tuku a o 30 % méně cukru, a navíc dodá až dvě třetiny denní dávky zeleniny doporučované Světovou zdravotnickou organizací. Mají produkty bez lepku, nebo bez masa nebo i přímo 100% veganské.

  • Staví na hodnotách kvalitních surovin, rodinné atmosféře a originální a velmi příjemné chuti.
  • Produkty splňují moderní pohled na stravování.
  • Pizza s porcí přírody.

Základem všech výrobků je těsto hnětené z bezlepkové mouky a zejména zeleniny. Vždy dbáme na prověřený původ všech surovin a jejich čerstvost. Nepoužívají žádné umělé ani průmyslově vyráběné přísady nebo barviva a všechny pizzy Natura mají snížený obsah tuku, soli, sacharidů a jsou bohaté na vlákninu.

Zákazníkům tak dodávají kvalitní, zdravý a chutný pokrm v podobě oblíbené pizzy. A nabízí tak pizzu všem, i těm, kteří potřebují jídlo bez lepku, bez masa, či živočišných bílkovin.

  


Více informací o Pizza Natura najdete TADY.

Hodnocení
11
avatar
Kateřina
Pizza Natura mě velmi příjemně překvapila. Zejména jsem si opravdu pochutnala na variantě "Super Green", která obsahuje spirulinu, či chlorellu. Pizza není chuťově nijak zvlášť výrazná, ale já si ji ráda dochutím sama. Kdo je zvyklý se stravovat zdravě a nesrovnává to se Salámovou pizzou, dá mi určitě za pravdu. :)
klad složení pizzy
klad rychlost přípravy
klad super alternativa
klad zvládla bych více sýru
příloha příloha
avatar
Pavlína
Pizza vypadá naprosto fantasticky, už když ji vidíte v krabičce, tak se vám sbíhají sliny. Bohužel mi těsto přišlo úplně bez chuti, řepu a zdravé produkty mám ráda, ale chyběla mi tam chuť, možná by stačilo přidat soli a těsto by bylo chutnější. Přísady na pizze byly všechny dobré, ale bylo jich na můj vkus poskromnu. Ale nápad je to skvělý a pizza mě zaujala, jen doufám, že se povede vyladit chuť těsta, ráda ji v budoucnu ochutnám znovu.
klad Vzhled
klad Nápad
klad Málo chuti
klad Málo přísad
příloha příloha
avatar
Dana
Na pizzy jsem byla hodně zvědavá, protože jinak znám jen ty mražené. Obě byly dobré, ale víc jsem si pochutnala na dýňové. Navíc je pro mě výhoda, že neobsahují lepek a jsou vegetariánské. Pokaždé to tedy byl zdravý a lehký oběd s respektem k přírodě.
klad Složení
klad Chuť
klad Nutriční hodnoty
klad Praktické balení
klad Cena
klad Trvanlivost
příloha příloha
avatar
Juliette Denise
Měla jsem možnost vyzkoušet pizzy od Pizza Natura. Pizzy jsou zdravé a chutné Více mi chutnala Spicy pupkin. Pizzy mají výbornou chuť a mají křupavé těsto. Krabice má hezký design. Pizza je uzavřena v obalu. Postup přípravy pizzy byl jednoduchý. Zase určitě zakoupím.
klad chuť
klad Obal
klad jednoduchá příprava
klad málo těsta
příloha příloha
avatar
Martina
Pizza Natura mne zaujala díky složení a barevnosti. Základem teto pizzy je těsto z bezlepkové mouky a hlavně zeleniny. No a pak vzhled i chuť dodávají suroviny. Na výběr jsou 3 druhy . U nás jsme vyzkoušeli. Pizza Spicy Pumpkin Oranžový základ tvoří dýně Hokkaido. Dále bylinky, rajčata, mozzarella a koření. Pizza Goat Beet základ a barva pizzy je díky červené řepě. No a kdo miluje kozí sýr a žampiony si pochutná. Trochu jarní a červené cibulky, zpestří chuť, nasladla chuť pizzy je diky medovému balsamiku. Výhodou je 100% přírodní složení a vhodná pro vegany. Super příprava na 7 minut při 200 st v troubě. Vhodná pro vegany a s bezlepkovou dietou. Ti určitě ocení, je dobře ochucená. No pro mne to zrovna není, ale pizzu miluji tak jsem ráda, že jsem mohla vyzkoušet. Ja zůstanu u klasiky...
klad Vzhled složení
klad Složení
klad Přírodni
klad Vegan
klad Chuť
příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Eliska Soukupova
Pizza je jiná než normální už vůči vzhledu a chuti. Její zdravý styl je super pizza je bez přidaných cukrů a tuků. Její vzhled díky zelenině jak obarví je super zaujme hned na oko. Rychlost upeceni pizzy je super když přijde nečekaná návštěva . Nebo jen tak popadne člověka hlad .
klad Složení
klad Doba vydržení pizzy v ledničce.
klad Malo kořene.
avatar
Sandra
Pizza Natura mě nepřekvapila ani nezklamala. Čeho si určitě člověk první všimne je vizuální vzhled tomu bych dala 10/10. Naprosto originální. Přísady na pizzách byli dobré jen bych těch přísad přidala více aby byla více “nadupanější”. Neuškodilo by přidat nějaký podklad, pizza by nebyla tak suchá. Těsto vizuálně TOP jedna růžová druha zelená pecka, ale po kousnutí už to taková pecka nebyla. Těsto suché až gumové. Chuť by tak špatná nebyla jak už jsem zmiňovala kdyby se přidal podklad a větší množství přísad. Přísady byli použity v malém množství. Nebylo to nic co bych si dala znovu, ale také to nebylo tak zlé, že bych to nesnědla.
klad Vizuální vzhled
klad Originální nápad
klad Bez lepku
klad Vegetariánské
klad Suchost
klad Malé množství přísad
klad Podklad
klad Tuhost těsta
příloha příloha příloha příloha
avatar
Andrea
Dostala jsem na testování (ochutnání) pouze jeden druh pizzy a to Goat beet. Těšila jsem se na ní, jelikož kozí sýr a řepa jsou věci, které miluju. A to že je to zdravější varianta bylo velký plus, jelikož jsem na mateřský a vařit cokoli je náročnější. Dostala jsem 2 pizzy, tak jsme si je s manželem rozpekli k večeři. Pizzy provoněly celý být, až se člověku sbíhaly sliny. Bohužel ale to bylo jediné, co bylo skvělé. Bohužel celá pizza byla bez chuti :( jediné co bylo cítit byla cibule, ale ani sýr ani houby a ani ta řepa tam cítit nebyla. Snažili jsme se dát si ingredience i separé a ne jako celek a žádná ta chuť tam nebyla. Mrzí mě to, a snad budou jiné druhy chutnější :(
klad Složení
klad Vůně
klad Obsah tuků a soli
klad Bez chuti
příloha příloha
avatar
Zuzana
Zdravá pizza mě velice zajímala jelikož se stravuji zdravě se sníženým příjmem sacharidů, bez cukru a bílé mouky...což pizza natura presne splňuje. Za mě veliké plus je složení, opravdu nejlepší na trhu. Další výhoda je pro mě čerstvost, ta mě láká víc než mražený produkt. Nabízené varianty jsou super, základy úžasné. Zkoušela jsem z řepy a dýně, obě moc chutné! Určitě mohu doporučit lidem co se snaží zdravě stravovat. Zae by mohlo bit více možností v dzuzich,klidně na dané 3 těsta si dovedu predstavit různá ochucené zdobení, kterého by mohli být i více (např salám na dynove není ani cítit). Stejně jako bych se nebála bylin když spicy,tak klidně trochu pikantní, teď mi nepřipadala,ale to je uz hodně individuální. Za mě shrnutí super pizza!
klad Slozeni
klad Bez lepku
klad Hodne zeleniny
klad Málo salámu
klad Neni pikantní
klad Mohlo by být více zdobeni na pizze
příloha
avatar
Sabina Oskinová
Super green pizza - za mě velké zklamání. Kromě toho, že nijak nevoněla, což jsem díky spirulině, kterou moc nemusím, kvitovala, také nijak nechutnala. Přišla mi velmi planá, jediné co bylo výraznější, bylo kousnutí do olivy. Čekala jsem díky zelenině šťavnatou pizzu, ale nedočkala jsem se. Olivové pesto namísto základu nevýrazné, možná mi všude chyběla sůl. Okraje pizzy byly po 9 minutách tvrdé. I přes zdravé složení bohužel nedoporučím. Spicy pumpkin - to byla jiná káva. Už při otevření nádherná vůně, v troubě také. S chutí už to ale bylo slabší. Výrazná byla jen sladká červená cibulka. Opět chyběla sůl. Každopádně byla více šťavnatá, asi díky salámu, ale ten byl také nevýrazný. Kdybych si měla vybrat, volila bych určitě Spicy pumpkin. Obě pizzy mají super složení, jen bych čekala, že budou zeleninou více nabombené a cena bude o půlku nižší.
klad Složení
klad Vybraná zelenina
klad Krásný obal
klad Super nápad/koncept
klad Absenci chuti
klad Cena
klad Pro mě nedostatek soli
klad Nejsou moc šťavnaté
příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Sessi
Na testování těchto pizz jsem se velmi těšila. Ochutnala jsem 2. Dýňová mě oslovila více, 7,5 z 10. Chutné těsto, trochu drobivé. Prostředek byl dobře ozdoben, zato kraje už méně. Řepová mi teda extra nechutnala a to mám ráda jak řepu i kozí produkty. Té bych dala 1 hvězdu aspoň za složení. Bez přidaného kečupu bych ji nesnědla.
klad Složení
klad Rychlost
klad Řepová - chuť
příloha příloha příloha příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel