Testerky se svými dětmi testovaly Pracovní listy pro předškoláky. Jak testování dopadlo?

image
otestováno
Počet recenzí
47
jak jste hodnotily
5
36x
4
9x
3
2x
2
1
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 10. 4. 2020
do 17. 5. 2020


Obrázkové pracovní listy pro předškoláky

Připravte si pastelky, nůžky a lepidlo. Vytiskněte si listy a hurá na to. Hravou formou si Vaše dítě procvičí grafomotoriku, počítání, prostorovou orientaci, logické myšlení.

Soubor obasahuje:

  • jarní témata: příroda, Velikonoce, zvířátka na farmě, aprílové počasí
  • omalovánky, bludiště, spojovačky, tajenka
  • slova, slabiky, písmena, grafomotorika, logické úlohy, počítání


Více informací o produktu najdete TADY.
  

Hodnocení
47
avatar
Denisa Horáková
Pracovní listy jsou super hned jak dorazily tak jsme se s dcerkou do toho pustily a můžu říct že takhle hodně po dlouhé době ji něco zaujalo. Krásné zpracování a jednoduché vysvětlení takže pro nás úplně super myslím si že určitě budeme kupovat další dneska sme si k tomu sedli a udělali sme skoro půlku jak ji to chytlo
klad Zpracování, jednoduchost, obrázky, vysvětlení
klad Nic
avatar
Kateřina
Pracovní listy jsou pěkně barevné. Líbí se mi, jak jsou strukturované. Dceru baví plnění jakýchkoliv úkolů, takže s radostí se vrhla i na tyto, protože v současné době trávíme dost času doma, takže už se nudí. Nejvíce ji baví hledání rozdílů, stříhání a lepení. Doporučila bych všem maminkám předškolních dětí. Do některých úkolů se chtěla zapojovat i mladší dcera. Pokyny jsou ke každému úkolu napsány srozumitelně, takže je děti snadno pochopí.
klad přiměřené úkoly vzhledem k věku dítěte
klad barevnost
klad srozumitelnost úkolů
klad vše je přehledně a jasně vysvětleno
klad aktuální jarní témata
klad dítě se zabaví a zároveň se něco naučí
klad nemám nic negativního
avatar
Lenka
Pracovní sešit u nás měl velký úspěch. Vytiskly jsme 2x stejnou verzi pro dvojčata a hned si k tomu se zájmem obě děti sedly. Sice ještě neumí číst, ale hned jak jsem jim přečetli zadání, sedly si k listům a tvořily. Nejvíce je bavily křížovky s tajenkou, díky tomu se naučily psát všechna písmena a slabikovat. Dále je bavilo vystřihování, lepení a počítání. Úkoly byly velmi přehledné a rozmanité. Za tři odpoledne měly pracovní úkol hotový a těší se, že ho přivezou ukázat babičkám.
příloha
klad rozmanitost úkolů
klad logické úkoly
klad křížovky s tajenkou
klad úkoly se stříháním a lepením
klad přehlednost úkolů
klad vizuálizace pracovních listů
klad Bez komentáře
avatar
Lenka
Pracovní sešity jsem s dcerkou vyzkoušely moc rádi.Jsou moc pěkně zpracované,brázky pěkné a hlavně tématicky založené.Určitě budem rádi i za léto a zimu.Nejvíce se jí líbily křížovky,dobarvování zvládla sama,taktéž doplňování co k sobě patři.Ideální i na cesty.
klad Zpracování,přesně určeno pro předškolní děti na jejich rozvoj
klad žádné jsem nenašla
avatar
Terezie
Pracovní listy jsou moc pěkné. Dcera má ráda barvy a jaro s Velikonocemi všeobecně, takže jí velice potěšily obrázky a jejich pestrobarevnost. Obrázky i texty jsou srozumitelné a vizuálně se dceři líbily. Co stránka, to jeden úkol. Celkově jí to bavilo.
klad jednoduchost
klad stránky nejsou přeplácané
klad barevnost
klad různorodost úkolů
klad ne každý má tiskárnu pro vytištění
avatar
Barbora
Pracovní listy jsou sami o sobě noc krásné a srozumitelné. Jen jsou tam "křížovky" které dítě samo určitě nevyplní, akcze to nevidím jako plus ve chvílchvíly, kdy tyto listy budou používat v MŠ, jelikož není reálné aby jedná učitelka mohla vyplňovat s každým dítětem zvlášť daný list. Předškoláky nikdo neučí písmena natož psát. Vcelku jsou dané úkoly snadné. Vše je přehledné. Dceru zaujali a nemohla se od nich odtrhnout.
klad Zpracování
klad Přehlednost
klad Možnost opakovaného tisku
klad Zábavnost
klad Křížovky
avatar
Soňa
Dcerka je z těchto pracovních listů naprosto nadšená. Je skvělé, že jsou ve formátu pdf a každý si je může sám vytisknout, jen u nás byl problém, že vytisknutí u nás šlo pouze černobíle. Ale i tak jsme si to užily. Dcerce se velmi líbí, zaujaly ji a nechce se o nich odrhnout. Moc jí baví a zároveň se skvěle procvičí. Skvělá zábava na každý den. Všemu porozuměla a už chce další pracovní listy dokoupit.
příloha
klad Srozumitelné pro děti
klad Stažení v pdf
klad Velmi to děti zaujme a baví
klad Zábavné a poučné
klad Přehledné a zajímavé
klad Nic
avatar
Tereza
Hned co jsem vytiskla a přinesla pracovní listy pro předškoláky domů, tak je syn začal prohlížet a první co bylo, tak se musel hned podepsat. Pak jsme spolu začali pracovat a hned na poprvé dojeli až na 18. stránku, obrázky se mu líbí jak barevně tak i vizuelne, ale co ho nejvíce baví jsou úkoly.
klad Barevné provedení
klad Úkoly
klad Nápaditost
klad Tématické zaměření
klad Křížovky sám nevyplní, ještě neumí všechny písmenka a neumí je dát dohromady
avatar
Jarmila
Pro předškolní děti je pracovní sešit perfektně vytvořený. Děti se zabaví a rodiče si mohou zahrát na učitele. Skvělá rodiná zábava, kterou mohu každému, kdo už neví co s dětmi v karanténě dělat, vřele doporučit.
klad zpracování
klad dostupnost
klad zábava pro děti
klad trénink do školy
klad starší děti to nebaví
avatar
Táňa
Pracovní listy pro předškoláky jsou skvělé, hlavně tedy v této době, kdy není možnost školky. Každý den uděláme s dcerou pár listů, vše je lehce pochopitelné, hezky barevné, dceru to moc baví. Nejvíc asi počítání. Líbí se jí, že může i něco vymalovat, vyluštit křížovku jako velká holka :)
klad barevná forma
klad jednoduché na pochopení pro dítě
klad zabaví se docela dlouho
klad nic
avatar
veronika
Za nás perfektně zpracovaný sešit úkolů.Řekla bych,že úkoly jsou lehčího rázu,ale to vůbec nevadí.Syna bavily a to je co říct,protože jinak má k těmhle pracovním sešitům celkem odpor.TAkže graficky moc pěkné a obsahově také!Za nás 1*
klad grafika
klad obtížnost
klad obsah
klad nic jsem neobjevila
avatar
Petra
Pracovní listy jsou vizuálně pěkné. Děti moc baví úkoly, které pracovní listy obsahují. Navíc jsou pracovní listy přehledné a srozumitelné. Děti se při práci s pracovními listy hezky zabaví. Pracovní listy obsahují například i křížovku. Je to skvělý nápad tyto pracovní listy. Doporučuji všem.
klad přehlednost
klad nic
avatar
Klára
Pracovní listy jsou přehledné i srozumitelné (dcerka zvládla pár listů sama vyplnit bez mého dohledu a čtení). Pracovní listy jsou nakresleny veselmi barvami, proto je dcera hned chtěla vyplnit a bavily ji. Pracovní listy krásně vystihovaly toto roční období.
klad Přehlednost
klad Veselé barvy
klad Zábavné úkoly
klad Neshledala jsem nic
avatar
Lucie
Pracovní listy jsou krásně barevné, na první pohled dceru zaujaly. Okamžitě se chtěla pustit do plnění úkolu, kdyby bylo na dceři seděla by u toho do konce. Musela jsem říct, kolik budeme každý den dělat úkolu :) Myslím ze takovéto listy by mohli dostávat i ve skolce.
příloha
klad Prehlednost
klad Nadšeni deti
klad Nic
avatar
Petra
Pracovní listy jsou moc hezky udělané a syna v době karanteny zabavil na 100, %. Nenásilnou formou se díky listům vzdělávala, super je možnost i následného kreslení a dovybarvovani. Jarní tématika je moc hezký udělaná a bylo by fajn mít třeba sešit obsahující úkoly ke všem 4 obdobím, syna to zajímalo a dost se ptal.
klad Nápadité
klad Nic
avatar
Libuše
Pracovní listy pro předškoláky jsou super. Úkoly jsou srozumitelné, hravé a dceru baví. Grafika a zpracování jsou také skvělé, akorát mě trošku mrzí, že jsme si museli sami vytisknout a jelikož nemám barevnou tiskárnu, tak listy máme černobílé- méně hravé :) A některé úkoly jsou o barvách, takže nemůže vyplnit. Ale jinak velká spokojenost :) Na jedničku!
klad zpracování
klad rodič si musel vytisknout doma a někdo barevnou tiskárnu bohužel nemá
avatar
Aneta
Musím říct že mě pracovní listy milé překvapily. Už při otevření souborů jak krásné barevné a zpracované to je. Janička z toho byla opravdu nadšená a teď musíme každý den aspoň 1 papír splnit. Je to i jednoduché takže opravdu odpovídá předškolnímu věku což je parádní. Zatim nás nic nezaskočilo. Opravdu moc děkujeme za tuto možnost vyzkoušet tyto pracovní listy , jelikož malá se díky tomu ještě více těší až od září nastoupí do školy ? Takže za nás opravdu mohu doporučit na plné čáře.
klad Zpracovani
klad Jednoduchost
klad Barevnost
klad Není nic co by se nám nelíbilo
avatar
Zlata
Pracovní listy se u nás setkaly s velkým úspěchem a nadšením. Líbil se nám obsah i celkové provedení listů.Úkoly pro děti byly nápadité a přehledné,takže se v nich děti dobře orientují.Můžeme si vybrat s kterým listem budeme pracovat a ten vytiskneme.
příloha
klad celkové provedení listů
klad bezva úkoly pro děti
klad přehlednost
klad možnost volby listů, které chceme
klad nic
avatar
Nikola
Dcera i syn se na pracovní listy velice těšily a nezklamaly je. Jou pěkně barevné, zajímavé a i pro malé děti dobře srozumitelné. 4-letý syn vypracoval většinu úkolů dobře. Pro předškolní děti bych uvítala i těžší úkoly. Tématika Velikonoc se dětem líbila. Děti také zaujala možnost vystřihnout si obrázek a pak ho správně nalepit nebo složit jako puzzle, je to podobné, jako pracují ve školce, což se dětem líbí.
klad barevnost
klad srozumitelnost
klad nic
avatar
Karin
děkuji za možnost testování , pracovní listy pro předškoláky dceru moc zaujaly a bavily , jsou krásně přehledné , mají pěkné zpracování , úkoly jsou pro dceru některé snadné a jiné těžší , ale bavilo ji to - určitě mohu jen doporučit
klad přehledné a hezké zpracování
klad nic
Zobrazit více recenzí