Testerky si vytvořily originální šperk od Praqia Touch. Podívejte se na recenze a fotky úžasných dárků, které si vytvořily

image
otestováno
Počet recenzí
5
jak jste hodnotily
5
5x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 18. 7. 2021
do 9. 8. 2021

Praqia Touch

Šperky PRAQIA TOUCH jsou vyráběné s láskou a individuálním přístupem v naší české dílně. Šperky PRAQIA TOUCH  jsou skvělým dárek k významnému výročí, ale také jen tak pro radost.

Zákazník si může vybírat mezi rhodiovaným stříbrem, 14k bílým, žlutým a růžovým zlatem a podobu šperku si dotváří sám, dle svých představ.

Testování

  • Díky tomuto testování můžete získat exkluzivní slevu 40 % na nákup originálních šperků PRAQIA TOUCH.
  • Přihlaste se do tohoto testování.
  • Pokud vás vybereme, získáte unikátní slevový kód na 40% slevu k uplatnění na e-shopu PRAQIA TOUCH.
  • Na e-shopu si vyberete šperk dle svého výběru a ten si se slevou objednáte na adresu domů.
  • Poté budete sdílet své hodnocení s ostatními.Více informací a celou nabídku e-shopu PRAQIA TOUCH najdete TADY.

Hodnocení
5
avatar
Klára
Již dlouho jsem si přála šperk s iniciály svých 2 dětí. Aby byl decentní, ze zlata a s dvěmi písmeny. Všude jsem nacházela pouze velká písmena, nebo pouze jedno písmeno. Ale já mám děti dvě! Proto jsem chtěla obě jejich iniciály zapojit do šperku. Mám ráda minimalistické jemné šperky, které nemusím sundávat z krku na koupel. A to přesně mi zlatý náhrdelník z Praqia splnil. Jemný decentní řetízek a krásná písmena, kvalitní zpracování v české dílně, mi vyvořil nádhernou luxusní vzpomínku. Komunikace byla skvělá, nejdříve byl vytvořen návrh šperku, který jsem schválila, mohla jsem mít poznámky, ale neměla jsem, přesně splnili mé očekávání. Také před odesláním jsem dostala na schálení fotografii šperku. Dnes balíček přišel a mohu říct, že splnil všechny má očekávání. Teď mi již visí na krku, ze kterého ho jen tak nesundám. Krásná práce, moc děkuji. Klára T.
klad milá komunikace
klad kvalita šperku
klad nic
příloha příloha
avatar
Lucie
Vybrala jsem si řetízek s pismenkama. Řetízek a jeho zpracování je kvalitní, očka jsou sletovaná, takže nehrozí ze by se rozpojil. Šperk je jemný a na krku vypadá velmi elegantně. Kdo hledá originál v podobě monogramů svých nejbližších je tohle super volba. Myslím, že udělá i velkou radost jako dárek. Ráda podporuju české výrobce. Řetízek byl doručen v krásně zabalené krabičce.
klad Zpracování
klad Komunikace
klad Elegance výrobku
klad Nenašla jsem
příloha
avatar
Martina Prekopová
Dala som si vyrobiť strieborný náhrdelník s mojími iniciálmi. Som veľmi spokojná. Vždy pri každom kroku mi prišiel potvrdzovací email , či sa mi produkt páči. Aj komunikácia s obchodom bola bezproblémová. Náhrdelník prišiel pekne zabalený , takže je aj vhodný aj ako darček .
klad Všetko, veľmi profesionálny prístup :)
klad Nemám čo vytknúť
příloha příloha
avatar
Veronika
Som maximálne spokojná! Šperk je prekrásny! Chcela som niečo "jednoduché", pre mňa jedinečné a podarilo sa. Náhrdelník je kvalitný, využíval pri výrobe ručnú prácu, čo si nesmierne cením. Niekomu by sa mohla zdať cena vyššia, ale práve prístup a ručnú prácu treba oceniť. Čo sa týka komunikácie, úplná špička! Takto keby to fungovalo všade... Stále mi prišiel nejaký potvrdzovací e-mail, v akej fáze sa objednávka nachádza, plus e-maily s odsúhlasením návrhu, alebo odsúhlasením už hotového výrobku. Dostala som šperk, ktorý mi bude navždy pripomínať mojich troch úžasných chlapov...
klad Prepracovanie
klad Kvalita
klad Ručná práca
klad Český vyrobok
klad Žiadne negatíva
příloha
avatar
Richard
Dobrý den, přítelkyně je z výrobku unešená a nemůže si výrobek vynachválit. Je to moc hezký jak někomu udělat radost k narozeninám nebo jen tak někomu z lásky. Ruční výroba těchto šperků je překrásná a dokonce i pánské šperky vypadají moc zajímavě a určitě ještě koupím pro babičku k narozeninám.
klad Originální dárek jak někoho potěšit
klad Nic
příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel