Oslovil naše testerky Pravý domácí časopis, zaměřený na ekologii, zdraví a psychologii? To se dozvíte v recenzích 

image
otestováno
Počet recenzí
317
jak jste hodnotily
5
141x
4
102x
3
45x
2
21x
1
8x
doporučuje
77 %
Testováno v období
od 29. 9. 2019
do 30. 11. 2019


Pravý domácí časopis je určen těm, kteří se nebojí žít svůj život. Je pro lidi, kterým záleží na tom, v jakém prostředí žijí, co jí, co používají a jaký to všechno má dopad na svět kolem nich. Nebojí se jít proti proudu a mluvit o tématech, kterým se mainstream vyhýbá.

Pravý domací časopis přináší čtenářům zajímavé články, rozhovory i zamyšlení na daná témata. Podporuje ekologické smýšlení, bio produkty a udržitelný způsob života. Mluví s inspirativními lidmi a sami se snaží inspirovat. Zajímá je psychologie, zdraví, příroda a přírodní produkty.

Pravidelně se věnují tématům jako je výchova, rodina a život těch, kteří se snaží nebo musí žít jinak. Nabízí recepty, návody i reportáže z chráněných dílen a zajímavých workshopů.

A je toho ještě mnohem víc, protože každým dnem se objevují nová témata, která považují za zajímavá jak pro ně, tak i jejich čtenáře.

Hodnocení
317
avatar
zuzana
Casopis obsahuje zajimave namety a urcite bych si ho i koupila ja jsem ho dostala k precteni od kamaradky a byl super libi se mi i hodne dobre fotky jsou kvalitne zpracovane a vypada fakt slibne takze za mne si rada prectu dalsi dyl takze za mne super :-)
klad libi se mi
klad xx
avatar
Jana
Časopis mě nadchnul již svým vzhledem.. krásně se čte, líbí se mi poutave rozhovory které obohatí moji duši. Líbí se mi podpora bio produktu i veganství ke kterému tihnu ja po časopisu se budu muset poohlédnout, velice mě zaujal. Jsem velmi spokojená, za sebe doporučuji
klad Líbí se mi že časopis má hodně co říct
klad Nic
avatar
Kristýna
Zaímavé čtení jako vždy. Časopis je hezky graficky zpracován se spoustou zajímavých a užitečných rad, článků a rozhovorů se zajímavými lidmi. Tento časopis si ráda opět zakoupím a něco užitečného si najdu. Má i zajímavé a neobvyklé grafické zpracování, je jedinečný.
klad jedinečnost
klad rozhovory
klad zpravování
klad nic
avatar
Eva
Pravý domácí časopis mě velmi oslovil a zaujal. Zkusím teď vypíchnout pár bodů, ale je mi jasné, že na něco třeba mohu zapomenout. Časopis je plný témat, které se pojí k přírodě, rodině, způsobu života, životních příběhů....a to celé dohromady působí takovým příjemným dojmem. Jakoby časopis dokázal zastavit tuhle uspěchanou dobu a říct: "hele, jdeme fakt špatným směrem a naše tempo je vražedné.......". Jsem obyčejnou ženou 21. století, maminkou dvou slečen, manželkou kytaristy a letos jsem oslavila 36 narozeniny....Troufám si říct, že vím, kam jdu a co chci v životě změnit a myslím si, že "Pravý domácí časopis" to má stejně a proto si ho moc ráda budu kupovat.
příloha
klad nápad
klad obsah, témata, zaměření
klad originální dárky
klad nic
avatar
Nikola
Časopis se mi líbí a zaujal mě už jen svojí vizáží, vypadá jako školní časopis. :) Co se týká obsahu článků, podle mě časopis naprosto splňuje to, co slibuje. Články jsou příjemné ke čtení, styl písma na mě působí uklidňujícím dojmem. Možná je to způsobeno i tím, že stránky nejsou lesklé, jako u většiny jiných časopisů, ale matné. :) Dále se mi líbí, jak je časopis plný obrázků a malůvek. Možná bych uvítala ještě nějaké články o bylinkách či třeba přírodní kosmetice. Reklamy bych rozhodně nepřidávala.
klad malůvky
klad matné stránky
klad vzhled sešitu
klad málo témat o přírodní kosmetice
avatar
Hana
Časopis je bohužel určen pro jinou cílovou skupinu nežli pro mě. Témata byla pro mne většinou nezajímavá, bohužel jsem často článek či rozhovor jen rozečetla a dále nepokračovala. Nejlepší na celém byl dárek v podobě "pískovací" mandaly pro děti a nejlepším článkem jsou cestovatelské příspěvky z Malty. Je mi líto, ale pravidelným čtenářem určitě nebudu.
klad dárek - pískovací mandala
klad příspěvky o cestování po Maltě
klad celkové zaměření a výběr témat
avatar
Blanka
Obsah clanku je zajmavy a dobre se čte. Celkový vzhled, mne zaujal mnohem více než jiné casopisy. Reklamy nejsou prehnane, a proto na me pusobi pozitivne. Temata jsou ruznoroda, coz se mi libi. Myslim si, ze kazdy si tam najde svoje. Zaujaly me realne pusobici fotografie.
klad Obsah clanku
klad Ruznorodost temat
klad Psano srozumitelne
klad Realne fotografie
klad Nevim
klad Titulni strana neni az tak zajimava
klad U nic
avatar
Michaela
Časopis jsem dostala do rukou včera a strávila s ním hezký večer. Je plný zajímavých článků a inspirací a vložené dárky jsou příjemným bonusem navíc. Je to po delší době časopis, který si příště ráda koupím, protože není plný zbytečných reklam, ale dává smysl a bude to skvělý doprovod na cestě za budováním naší zdravější a ekologičtější domácnosti.
klad přehlednost
klad zajímavé články
klad recept, který brzy vyzkouším
klad celkové zaměření časopisu
klad nevěděla jsem o něm dříve
avatar
Lenka
Dobrý den, konečně se mi dostal do rukou Pravý domácí časopis. Je to opravdu čtení pro normální obyčejné lidi o běžných věcech. Témata jsou šitá na míru a časem - nebo právě díky recenzím budou doplněna i taková, která by čtenáři chtěli mít. Určitě bych nevolila příliš mnoho témat o vaření, protože ta se na nás hrnou z každého časopisu. Za mě bych snad jen poprosila o nějakou křížovku či soutěž, tím by bylo čtení atraktivnější.Moc se mi líbí jeho nevšední zpracování, spousta barevných obrázků, srozumitelný jazyk bez cizích slov a frází. V té záplavě barev mi vůbec nepřijde, že obsahuje reklamy. Krásně to splývá a obsah není narušován. Formát je super, ani malý, ani velký...prostě super. A protože si jdu právě udělat odpolední podzimní siestu, posílám i obrázek.....
příloha
klad vše
klad -----
avatar
Lucie
Jelikož mám ráda retro tak vzhledově hodnotím časopis jako velmi zdařilý a esteticky vyvážený. Přímo nabádá k vytvoření pohody při čtení. Co se týče formátu, pro ččtenččtení v teple domova fajn, ale na cestování značně nepraktický. Obsah je nevšední, nejvíce mmě zaujal rozhovor s Ajrín a taky příběh bývalého kadeřníka, který naprosto změnil svůj život "Už jsem zblbl z žen". Z zamyšlen stojí i báse Marie Pápolové na str 35. Doporučuji všem objednat, je to nevšední čtenčtení pro všední dny, které vás dostane do pohody. Já si ukázkové číslo "vychutnávala" při nemoci
příloha
klad Retro vzhled
klad Nvšední rozhovory
klad Formát by mohl být menší
avatar
Martina
Nápad na Pravý domácí časopis se mi líbí. Prvně jsem ho jen prolistovala a odložila. Uvařila jsem si kávu, sedla si na gauč a začala listovat znovu. Našla jsem si pár článků, které mě zaujaly a které jsem doslova zhltla. U některých jsem jen přetočila stránku. Líbí se mi kvalita papíru, barevnost celého časopisu a minimum reklam, což už se jen tak nevidí. Společnost u čtení mi dělala moje čtyřnohá kámoška :) a příjemné překvapení byl malý dárek uvnitř.
příloha
klad barevnost
klad papír
klad minimum reclaim
klad některé články mě nebavili
avatar
Petra
Časopis je zajímavý a příjemný ke čtení. Časopis je barevně pestrý. V časopisu je hodně rozhovorů. Je tam pár reklam, které mě osobně nevadí. Já bych uvítala více rad a typů. Je tam i pár receptů. Časopis obsahoval krásné dárečky, které potěší. Jsou tam příběhy a osobní zkušenosti. Časopis je alternativní a zaměřený na duchovno.
klad zpracování
klad grafika
klad recepty
klad vyšší cena časopisu
klad duchovno
avatar
Kateřina
Ženy a muži, to se Vám povedlo, naprosto boží jak uvádím, takový časopis s překvapením a plno dobrého čtení, které je čtivé a člověk se zasní a zamyslí a přemyšlí a taky ta fantazie spoustu nápadu k zlepšení paráda , děkuji za výhru a že jsem mohla být ta vyvolená :-*
klad ano
klad nic
avatar
Šárka
Včera my došel pravý domácí časopis a hned mě potěšil z dárkami co v časopis byli prášek na bělení do časopisu jsem se začetla .V časopisu jsou dobré rády a članky jen co my dost vadí je cena za který se časopis prodava .Prášek jsem použila a musím pochvalit
klad dárky
klad cena
avatar
Renata
Časopis mne skutečně zaujal. Mnohá témata tam řečená a popisovaná mne zajímají a intenzivně je vyhledávám i jinde. Je vidět, že je připravovaný s láskou a se znalostí jednotlivých popisovaných témat. Líbí se mi formát, uspořádání i použitý papír, který je šetrnější vůči životnímu prostředí. Zaujaly mne také typy na šetrné prací a čistící prostředky a mandalu na ukázku jsme doma ihned vyzkoušeli. Zajímaví a sympatičtí lidé na obrázcích. Pěkné čtení od začátku do konce. Díky.
klad vše
klad nic
avatar
Veronika
Tento časopis se mi dostal do ruky poprvé. Překvapily mě dárky, super na tvoření s dcerou. Ihned jsem se začetla do cestovatelské části, která se skvěle četla a krásně prohlížela - pěkné fotky. Pak jsem pokračovala přes "zahradnickou" část k zajímavým osudům až jsem se dostala k "alternativní" části časopisu, která mě již příliš nebavila a ani jsem se s ní moc neztotožnila.
příloha příloha
klad hezké fotky
klad zajímavá témata
klad nové nápady
klad hezký formát i papír
klad některé články hodně alternativní
avatar
Vendula
Na časopis jsem se velice těšila, ale bohužel musím konstatovat, že jsem zklamana. Články mi prijdou tak trochu o ničem, navíc jich je opravdu málo. Líbí se mi akorat papír na kterem je casopis vytisten. Cena 68 kč mi přijde neadekvátní. Oceňuji vzorek pracího prášku, který přišel spolu s časopisem.
příloha
klad Papír
klad Články
klad Cena
avatar
Ivana
V první řadě mě časopis zaujal kvalitním papírem, moc pěkně se drží a je příjemný na omak :) Graficky je časopis také skvěle udělaný, krásné fotky, úplně v člověku vyvolá touhu všechny ty nápady a návody vyzkoušet nebo uvařit. Pro mě byl radost si ho jen prohlížet, je velmi velmi rozmanitý a co se týče obsahu, vybere si snad každý. Některé články byly na můj vkus moc "ezo", ale i tak hodnotím časopis velmi kladně, působí nadmíru optimisticky a vesele :) Na předplatné se zatím necítím, ale určitě se časopis ještě pořídím.
klad papír
klad grafika
klad rozmanitost
klad pozitivnost
klad krásné fotky
klad místy moc EZO :)
avatar
Jan
Časopis je zajímavý, ale nejsem úplně časopisový typ. Pár článků mě zaujalo, včetně příjemných a poutavých fotografií. Jiné články mi přišly zajímavé z pohledu nového názoru nebo pohledu na ně. Některé mi přišly až moc alternativní a moc se s nimi neztotožňuji, tak se ani moc dobře nečetly. Úplně netuším, jakým směrem by se chtěl časopis ubírat, tak nevím, zda by se k tomu hodilo další téma. Časopis má velké stránky, příjemný papír. Obsahuje poměrně dost reklam.
příloha příloha
klad zajímavé články
klad většina se dobře četla
klad některé až moc alternativní články
klad poměrně dost reklam
avatar
veronika
Časopis mě velmi příjemně překvapil. Nejen,že přišel s příjemným dárečkem,ale konečně je to časopis,který není jen samá reklama.Články byli na zajímavá témata a v neposlední řadě se mi moc líbil design,takže určitě v nadcházejícím období Vánoc zauvažuji nad předplatným jak pro sebe tak i třeba pro maminku.
klad design
klad témata článků
klad nic jsem neobjevila
Zobrazit více recenzí