Oslovil naše testerky Pravý domácí časopis, zaměřený na ekologii, zdraví a psychologii? To se dozvíte v recenzí

image
otestováno
Počet recenzí
317
jak jste hodnotily
5
141x
4
102x
3
45x
2
21x
1
8x
doporučuje
77 %
Testováno v období
od 29. 9. 2019
do 30. 11. 2019


Pravý domácí časopis je určen těm, kteří se nebojí žít svůj život. Je pro lidi, kterým záleží na tom, v jakém prostředí žijí, co jí, co používají a jaký to všechno má dopad na svět kolem nich. Nebojí se jít proti proudu a mluvit o tématech, kterým se mainstream vyhýbá.

Pravý domací časopis přináší čtenářům zajímavé články, rozhovory i zamyšlení na daná témata. Podporuje ekologické smýšlení, bio produkty a udržitelný způsob života. Mluví s inspirativními lidmi a sami se snaží inspirovat. Zajímá je psychologie, zdraví, příroda a přírodní produkty.

Pravidelně se věnují tématům jako je výchova, rodina a život těch, kteří se snaží nebo musí žít jinak. Nabízí recepty, návody i reportáže z chráněných dílen a zajímavých workshopů.

A je toho ještě mnohem víc, protože každým dnem se objevují nová témata, která považují za zajímavá jak pro ně, tak i jejich čtenáře.

Hodnocení
317
avatar
Ludmila
Časopis se mi dostal do ruky poprvé a potěšilo mě spoustu zajímavého čtení i pěkné dárečky.Vlastě z něj byla nadšená celá rodina-hlavně maminka,které se moc líbil článek o zahradničení,syna pro změnu zaujal balíček ukázkové sady -pískování.Moc se nám tento časopis líbil.
klad dárky
klad málo stránek
avatar
Petra
Časopis se mi velice líbil, líbil se mi styl jakým byl udělám. Byl z krásného papíru, články byly velmi zajímavé a dárky k časopisu velice mile překvapily. Jediné co mi v časopise chybělo byly křížovky, jinak naprostá spokojenost a určitě doporucuji časopis zakoupit a prolistovat.
klad Vazba
klad Chybí krizovky
avatar
Michaela
Nemuzu si vubec stezovat,casopis je plny temat,ktere se nas vsech dotyka at uz nyni, ci se udee tykat v blizke budoucnosti. Konecne nekoho zajima i neco jineho,nez jen ciste vydelek. Zdenko mela jste skvely napad a ja doufam,ze nebudou vsichni slepi a hlusi,jako doposud. Snad se budoucnost zmeni diky nam vsem!!!!
klad Pro lepsi budoucnost
klad Zdenka Vostova,skvela zena
klad Odvaha Zdenk,otevrit oci
klad Konecne casopis,co chce pro nas a nasi budoucnost
klad Lepsi mentalita
klad Zpusob podani
klad Podani jako na vyucovaci hodine
příloha
avatar
Jana
Časopis Pravý domácí časopis byl velice zajímavý, hezky zpracovaný. Líbil se mi hlavně rozhovor s paní Zdeňkou Voštovou a její cestování na koloběžce :-). Zajímavé bylo také popřemýšlet (tak jako paní Voštová) nad množstvím věci, které máme doma a množstvím odpadu, které vyprodukujeme. Také mě velice potěšili dárečky, které byli u časopisu: vzorek prášku na praní, andělka z papíru a písková mandala.
klad poutavý obal časopisu
klad zajímavé články
klad dárečky k časopisu
klad nic
avatar
Šárka
Pravý domácí časopis mne svým obsahem příjemně překvapil. Na několika stránkách se dozvíte tipy z ekologie, novinky z oblasti udržitelnosti. Nechybí ani rozhovory se zajímavými osobnostmi. Velmi příjemnou tečkou je i dárek v podobě eko prášku který jsem již měla možnost vyzkoušet a musím uznat, že má krásný bělící účinek na košile.
klad obsah
klad zajímavé rozhovory
klad novinky ze světa udržitelnosti
klad drobné dárky na vyzkoušení
klad bení běžne dostupný na stáncích
klad menší písmo, takže si musím vzít brýle
avatar
Soňa
Časopis je zpracováním úplně luxusní, stránky jsou super, hlavně to, že se nelesknou. Bohužel mne ale nezaujal vůbec jeho obsah.? Nepřečetla jsem snad ani jeden článek do konce. Nejspíš zaměřeno na trošku jinou skupinu žen, než jsem já. Pro ženy, které tato témata zajímají nejspíš top.
klad Celkové zpracování
klad Obsah
avatar
Karolína
Pravý domácí časopis je velmi milým společníkem na každý den, našla jsem velmi zajímavé články. Líbí se mi ekologický a pragmaticky směr. Články navadí na přijetí sebe sama a obecně o přemýšlení o životě. Příjemnou cestou představuje nové směry například v ekologii nebo v přírodní medicíně. Líbí se mi, že není na křídovém lesklem papíře.
klad Recy papir
klad Přiměřené množství článků
klad Minimum reklam
klad Ekologické zaměření
klad Nenapadá mě
avatar
Zdeňka Emma
Pravý domácí časopis zaujme už svým vzhledem. Po rozbalení mě potěšily dárečky (vystřihovánka, vzorek pracího prášku, písková mandala). Co se týče článků - některé se mi opravdu hodně líbily (zajímavé informace, užitečné rady), jiné mě už tolik nezaujaly. Oceňuji, že časopis není plný reklam, jak v dnešní době bývá u spousty časopisů zvykem. Časopis mi také přijde celkem drahý - 68,-/číslo. Celkově mě bohužel časopis nezaujal natolik, abych si koupila nějaké další číslo nebo si objednala předplatné, jsem si ale jistá, že své věrné čtenáře si najde. :)
klad vzhled
klad dárečky
klad užitečné rady
klad zajímavé informace
klad málo reklam
klad některé články
klad cena
avatar
Silvie
Dostal se mi do rukou, pro mě nový, Pravý domácí časopis. Okamžitě mě zaujal vzhled časopisu. Po otevření i stránky, které nejsou lesklé, jak to v běžných časopisech bývá... Články z obdrženého čísla mě zaujaly. Dozvěděla jsem se dost nových věcí... Ocenila bych články nebo třeba rubriku zaměřenou na recyklaci věcí z domácnosti. Nebo také rady a tipy... Určitě nahlednu i do dalších čísel časopisu!
klad Design
klad Témata článků
klad Dárečky
klad Velký formát. Nevlezl se mi pěkně do kabelky
avatar
Jana
Casopis byl.zajimavy, najde si sve ctenare... nejvic me asi zaujal papir, ktery mysli na prirodu, zadny voskovany a na dptek prijemny. Temata zajimava, ale pro me spise na jedno precteni... Volali bych vice temat o prirode, domacim tvorbe nebo zajimavych zenach, ktere zacaly podnikat apod.
klad Neco noveho, urcite si najde sve ctenare
klad Bohuzel jsem nenasla nic co by me vylozene nadchlo,asi bych si ho v obchode nekoupila
avatar
Adéla
Pravý domácí časopis mně zaujal obsahem, který byl pestrý. Časopis se zabývá hodně častým tématem a to je BIO, VEGANSTVÍ, VEGETAIÁNSTVÍ, RECYKLACE atd.....Což byla jedna z věcí, která se mi líbila. Zajímavé rozhovory. Akorát mně připadalo, že časopis měl málo stránek. Ale jinak se mi moc líbil.
klad VĚTŠINA
klad MÁLO STRANEK
avatar
Sára
Časopis Pravý domácí časopis je z velmi kvalitního materiálu, je vážně pěkně graficky zpracován, obsah je opravdu zajímavý. Mě osobně překvapilo množství dárečků, které byli k časopisu přibaleny. Cena je přívětivá. Tento časopis stoprocentně doporučuji.
klad Cena
klad Celkový bsah
klad Zpracování
klad Žádné
avatar
Kateřina
Typicky časopis pro ty, co mají rádi domácí kreativní činnost, přírodní materiály, přírodu všeobecně. Umím si představit, že velkou část populace právě něco takového potěší. Líbilo se, že v něm najdete i dáreček, který potěší, ale hlavně zabaví. Nicméně já se neradi zrovna k lidem, jež by jej pravidelně odebrali. Děkuji za možnost vyzkoušení.
klad Dárek, který zabavil
klad Asi žádné v rámci daného
avatar
Marie
Pravý domácí časopis potěší zaručeně nejedno oko čtenářky či čtenáře. Mile překvapí přiložené dárky, správně zvolený formát "tak akorát" a především neotřelé články, které je možné číst libovolně bez ohledu na pořadí. Zde si jednoduše každý přijde na své.
klad Formát, vzhled, kvalita papíru
klad Bez rušivých reklam
klad Přiměřená cena
klad Bez negativ
avatar
Lucie Kollertová
Pravý domácí časopis mě velice příjemně překvapila. Na první pohled mě zaujala kvalita a gramáž papíru, po rychlém přelétnutí obsahu i výběr témat. Najdete zde kreativní nápady, psychologická témata, vaření s ohledem na zdraví, využité suroviny i přírodu... Hodnotím jej jako skvělý časopis pro všechny, kteří přemýšlí o tom, jak žijí. V mém čísle bylo i pár vzorků, dárků k nákupu a i jejich výběr mě velice příjemně překvapil - ekologický prací prášek, pískové relaxační mandaly... Obojí jsem s nadšením vyzkoušela.
klad Výběr zajímavých témat
klad Nic mě nenapadá
avatar
Žaneta
Krasne se cte. Autori jednotlivych clanku na sebe svym vyjadrovanim pekne navazuji tak to nebudi neuceleny dojem. Clanky jsou zajimave, maji hlavu a patu,jsou ze zivota. Soucasti casopisu jsou darecky, ktere potesi kazdou zenu, setrnou k zivotnimu prostredi.Velmi chvalim materiál z nehoz je casopis vyroben.
klad Přehlednost
klad Nápaditost
klad Materiál
klad Dáreček
klad Nic
avatar
Štěpánka
Děkuji,že jsem byla vybrána k testovaní produktu. Obsah a témata jednotlivých článků jsou zaměřeny na aktuální otázky jako ekologie,změna životího stylu,cestování což je čtenářsky atraktivní.Jazyk a stylistika je příjemná ke čtení.Žádné konkrétní téma mi v časopise nechybělo.Po grafické stránce se mi libí stylizace,jen některé stránky působí nepřehledně a tím zaniká obsah a je obtížnější orientace (str. 2) a u některých článku bych o trochu větší barevnost podkladu. Jako zajmavý nápad vnímám volně vložené listy s reklamou na časopis. Ostatní inzeráty zapadají do konceptu časopisu a jejich množství není rušivé.
klad Obsah článků
klad Reklamy
klad Dárky
klad Nepřehlednost str.2
avatar
Martina
Časopis Pravý domácí časopis KMEN mě hlavně zaujal názvem, ale ne moc pozitivně. Pořád jsem přemýšlela, proč má v podnázvu kmen. V trafice bych si ho asi nevybrala. Jinak vypadá časopis netradičně, zajímavě. Je hezky zpracovaný graficky, dobře se v něm orientuje. Líbí se mi myšlenka autorů vydávat „jiný“ časopis, ale musím se přiznat, že u čtení jsem se trošku nudila. Témata mě osobně moc nezaujala a zatím se asi předplatitelkou nestanu. Mile mě překvapily webové stránky časopisu. Ty se mi líbí :-) A dárečky u časopisu samozřejmě potěšily, za to děkuji.
klad netradiční, zajímavý vzhled
klad název
avatar
Jana
Časopis je plný inspirace, tipů, příběhů . Je psaný jazykem obyčejného člověka, žádné nadnesené řeči, takže to je jako povídání s kamarádkou bez kamarádky . S přidáním špetky humoru a hromady super fotek sese dobře čte . Četla jsem vícekrát, protože se vždy vzbudila dcera, než jsem to dočetla a pokaždé jsem našla něco nového, co mě zaujalo
klad pribalene darecky
klad Odkazy na mnoho dalších zajímavých lidí, stránek i obchodu
klad Fotky, hodně fotek
klad Použity papír
klad Nic
avatar
Pavli
Pravy domaci casopis stoji urcite za precteni. Najdeme zde vyborne zpracovana temata tykajici se ekologie, zdravi a psychologie. Zajimave je, ze ctiva temata nejsou monotematicka, ale pokryvaji sirsi otazky doplnene pro oci prijemnou grafikou a fotkami. Cely casopis se velmi prijemne cte, diky za moznost testovani. Tipy i inzerce je v pohode, asi to bez ni nejde. Dale me velmi prekvapily vzorky a darecky. Jeste jednou dekuji za rozsireni obzoru.
klad cely napad a zpracovani
klad vzorky
klad -
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel