Oslovil naše testerky Pravý domácí časopis, zaměřený na ekologii, zdraví a psychologii? To se dozvíte v recenzích 

image
otestováno
Počet recenzí
317
jak jste hodnotily
5
141x
4
102x
3
45x
2
21x
1
8x
doporučuje
77 %
Testováno v období
od 29. 9. 2019
do 30. 11. 2019


Pravý domácí časopis je určen těm, kteří se nebojí žít svůj život. Je pro lidi, kterým záleží na tom, v jakém prostředí žijí, co jí, co používají a jaký to všechno má dopad na svět kolem nich. Nebojí se jít proti proudu a mluvit o tématech, kterým se mainstream vyhýbá.

Pravý domací časopis přináší čtenářům zajímavé články, rozhovory i zamyšlení na daná témata. Podporuje ekologické smýšlení, bio produkty a udržitelný způsob života. Mluví s inspirativními lidmi a sami se snaží inspirovat. Zajímá je psychologie, zdraví, příroda a přírodní produkty.

Pravidelně se věnují tématům jako je výchova, rodina a život těch, kteří se snaží nebo musí žít jinak. Nabízí recepty, návody i reportáže z chráněných dílen a zajímavých workshopů.

A je toho ještě mnohem víc, protože každým dnem se objevují nová témata, která považují za zajímavá jak pro ně, tak i jejich čtenáře.

Hodnocení
317
avatar
zuzana
Casopis obsahuje zajimave namety a urcite bych si ho i koupila ja jsem ho dostala k precteni od kamaradky a byl super libi se mi i hodne dobre fotky jsou kvalitne zpracovane a vypada fakt slibne takze za mne si rada prectu dalsi dyl takze za mne super :-)
klad libi se mi
klad xx
avatar
Jana
Časopis mě nadchnul již svým vzhledem.. krásně se čte, líbí se mi poutave rozhovory které obohatí moji duši. Líbí se mi podpora bio produktu i veganství ke kterému tihnu ja po časopisu se budu muset poohlédnout, velice mě zaujal. Jsem velmi spokojená, za sebe doporučuji
klad Líbí se mi že časopis má hodně co říct
klad Nic
avatar
Kristýna
Zaímavé čtení jako vždy. Časopis je hezky graficky zpracován se spoustou zajímavých a užitečných rad, článků a rozhovorů se zajímavými lidmi. Tento časopis si ráda opět zakoupím a něco užitečného si najdu. Má i zajímavé a neobvyklé grafické zpracování, je jedinečný.
klad jedinečnost
klad rozhovory
klad zpravování
klad nic
avatar
Eva
Pravý domácí časopis mě velmi oslovil a zaujal. Zkusím teď vypíchnout pár bodů, ale je mi jasné, že na něco třeba mohu zapomenout. Časopis je plný témat, které se pojí k přírodě, rodině, způsobu života, životních příběhů....a to celé dohromady působí takovým příjemným dojmem. Jakoby časopis dokázal zastavit tuhle uspěchanou dobu a říct: "hele, jdeme fakt špatným směrem a naše tempo je vražedné.......". Jsem obyčejnou ženou 21. století, maminkou dvou slečen, manželkou kytaristy a letos jsem oslavila 36 narozeniny....Troufám si říct, že vím, kam jdu a co chci v životě změnit a myslím si, že "Pravý domácí časopis" to má stejně a proto si ho moc ráda budu kupovat.
příloha
klad nápad
klad obsah, témata, zaměření
klad originální dárky
klad nic
avatar
Nikola
Časopis se mi líbí a zaujal mě už jen svojí vizáží, vypadá jako školní časopis. :) Co se týká obsahu článků, podle mě časopis naprosto splňuje to, co slibuje. Články jsou příjemné ke čtení, styl písma na mě působí uklidňujícím dojmem. Možná je to způsobeno i tím, že stránky nejsou lesklé, jako u většiny jiných časopisů, ale matné. :) Dále se mi líbí, jak je časopis plný obrázků a malůvek. Možná bych uvítala ještě nějaké články o bylinkách či třeba přírodní kosmetice. Reklamy bych rozhodně nepřidávala.
klad malůvky
klad matné stránky
klad vzhled sešitu
klad málo témat o přírodní kosmetice
avatar
Hana
Časopis je bohužel určen pro jinou cílovou skupinu nežli pro mě. Témata byla pro mne většinou nezajímavá, bohužel jsem často článek či rozhovor jen rozečetla a dále nepokračovala. Nejlepší na celém byl dárek v podobě "pískovací" mandaly pro děti a nejlepším článkem jsou cestovatelské příspěvky z Malty. Je mi líto, ale pravidelným čtenářem určitě nebudu.
klad dárek - pískovací mandala
klad příspěvky o cestování po Maltě
klad celkové zaměření a výběr témat
avatar
Blanka
Obsah clanku je zajmavy a dobre se čte. Celkový vzhled, mne zaujal mnohem více než jiné casopisy. Reklamy nejsou prehnane, a proto na me pusobi pozitivne. Temata jsou ruznoroda, coz se mi libi. Myslim si, ze kazdy si tam najde svoje. Zaujaly me realne pusobici fotografie.
klad Obsah clanku
klad Ruznorodost temat
klad Psano srozumitelne
klad Realne fotografie
klad Nevim
klad Titulni strana neni az tak zajimava
klad U nic
avatar
Michaela
Časopis jsem dostala do rukou včera a strávila s ním hezký večer. Je plný zajímavých článků a inspirací a vložené dárky jsou příjemným bonusem navíc. Je to po delší době časopis, který si příště ráda koupím, protože není plný zbytečných reklam, ale dává smysl a bude to skvělý doprovod na cestě za budováním naší zdravější a ekologičtější domácnosti.
klad přehlednost
klad zajímavé články
klad recept, který brzy vyzkouším
klad celkové zaměření časopisu
klad nevěděla jsem o něm dříve
avatar
Lenka
Dobrý den, konečně se mi dostal do rukou Pravý domácí časopis. Je to opravdu čtení pro normální obyčejné lidi o běžných věcech. Témata jsou šitá na míru a časem - nebo právě díky recenzím budou doplněna i taková, která by čtenáři chtěli mít. Určitě bych nevolila příliš mnoho témat o vaření, protože ta se na nás hrnou z každého časopisu. Za mě bych snad jen poprosila o nějakou křížovku či soutěž, tím by bylo čtení atraktivnější.Moc se mi líbí jeho nevšední zpracování, spousta barevných obrázků, srozumitelný jazyk bez cizích slov a frází. V té záplavě barev mi vůbec nepřijde, že obsahuje reklamy. Krásně to splývá a obsah není narušován. Formát je super, ani malý, ani velký...prostě super. A protože si jdu právě udělat odpolední podzimní siestu, posílám i obrázek.....
příloha
klad vše
klad -----
avatar
Lucie
Jelikož mám ráda retro tak vzhledově hodnotím časopis jako velmi zdařilý a esteticky vyvážený. Přímo nabádá k vytvoření pohody při čtení. Co se týče formátu, pro ččtenččtení v teple domova fajn, ale na cestování značně nepraktický. Obsah je nevšední, nejvíce mmě zaujal rozhovor s Ajrín a taky příběh bývalého kadeřníka, který naprosto změnil svůj život "Už jsem zblbl z žen". Z zamyšlen stojí i báse Marie Pápolové na str 35. Doporučuji všem objednat, je to nevšední čtenčtení pro všední dny, které vás dostane do pohody. Já si ukázkové číslo "vychutnávala" při nemoci
příloha
klad Retro vzhled
klad Nvšední rozhovory
klad Formát by mohl být menší
avatar
Martina
Nápad na Pravý domácí časopis se mi líbí. Prvně jsem ho jen prolistovala a odložila. Uvařila jsem si kávu, sedla si na gauč a začala listovat znovu. Našla jsem si pár článků, které mě zaujaly a které jsem doslova zhltla. U některých jsem jen přetočila stránku. Líbí se mi kvalita papíru, barevnost celého časopisu a minimum reklam, což už se jen tak nevidí. Společnost u čtení mi dělala moje čtyřnohá kámoška :) a příjemné překvapení byl malý dárek uvnitř.
příloha
klad barevnost
klad papír
klad minimum reclaim
klad některé články mě nebavili
avatar
Petra
Časopis je zajímavý a příjemný ke čtení. Časopis je barevně pestrý. V časopisu je hodně rozhovorů. Je tam pár reklam, které mě osobně nevadí. Já bych uvítala více rad a typů. Je tam i pár receptů. Časopis obsahoval krásné dárečky, které potěší. Jsou tam příběhy a osobní zkušenosti. Časopis je alternativní a zaměřený na duchovno.
klad zpracování
klad grafika
klad recepty
klad vyšší cena časopisu
klad duchovno
avatar
Kateřina
Ženy a muži, to se Vám povedlo, naprosto boží jak uvádím, takový časopis s překvapením a plno dobrého čtení, které je čtivé a člověk se zasní a zamyslí a přemyšlí a taky ta fantazie spoustu nápadu k zlepšení paráda , děkuji za výhru a že jsem mohla být ta vyvolená :-*
klad ano
klad nic
avatar
Šárka
Včera my došel pravý domácí časopis a hned mě potěšil z dárkami co v časopis byli prášek na bělení do časopisu jsem se začetla .V časopisu jsou dobré rády a članky jen co my dost vadí je cena za který se časopis prodava .Prášek jsem použila a musím pochvalit
klad dárky
klad cena
avatar
Renata
Časopis mne skutečně zaujal. Mnohá témata tam řečená a popisovaná mne zajímají a intenzivně je vyhledávám i jinde. Je vidět, že je připravovaný s láskou a se znalostí jednotlivých popisovaných témat. Líbí se mi formát, uspořádání i použitý papír, který je šetrnější vůči životnímu prostředí. Zaujaly mne také typy na šetrné prací a čistící prostředky a mandalu na ukázku jsme doma ihned vyzkoušeli. Zajímaví a sympatičtí lidé na obrázcích. Pěkné čtení od začátku do konce. Díky.
klad vše
klad nic
avatar
Veronika
Tento časopis se mi dostal do ruky poprvé. Překvapily mě dárky, super na tvoření s dcerou. Ihned jsem se začetla do cestovatelské části, která se skvěle četla a krásně prohlížela - pěkné fotky. Pak jsem pokračovala přes "zahradnickou" část k zajímavým osudům až jsem se dostala k "alternativní" části časopisu, která mě již příliš nebavila a ani jsem se s ní moc neztotožnila.
příloha příloha
klad hezké fotky
klad zajímavá témata
klad nové nápady
klad hezký formát i papír
klad některé články hodně alternativní
avatar
Vendula
Na časopis jsem se velice těšila, ale bohužel musím konstatovat, že jsem zklamana. Články mi prijdou tak trochu o ničem, navíc jich je opravdu málo. Líbí se mi akorat papír na kterem je casopis vytisten. Cena 68 kč mi přijde neadekvátní. Oceňuji vzorek pracího prášku, který přišel spolu s časopisem.
příloha
klad Papír
klad Články
klad Cena
avatar
Ivana
V první řadě mě časopis zaujal kvalitním papírem, moc pěkně se drží a je příjemný na omak :) Graficky je časopis také skvěle udělaný, krásné fotky, úplně v člověku vyvolá touhu všechny ty nápady a návody vyzkoušet nebo uvařit. Pro mě byl radost si ho jen prohlížet, je velmi velmi rozmanitý a co se týče obsahu, vybere si snad každý. Některé články byly na můj vkus moc "ezo", ale i tak hodnotím časopis velmi kladně, působí nadmíru optimisticky a vesele :) Na předplatné se zatím necítím, ale určitě se časopis ještě pořídím.
klad papír
klad grafika
klad rozmanitost
klad pozitivnost
klad krásné fotky
klad místy moc EZO :)
avatar
Jan
Časopis je zajímavý, ale nejsem úplně časopisový typ. Pár článků mě zaujalo, včetně příjemných a poutavých fotografií. Jiné články mi přišly zajímavé z pohledu nového názoru nebo pohledu na ně. Některé mi přišly až moc alternativní a moc se s nimi neztotožňuji, tak se ani moc dobře nečetly. Úplně netuším, jakým směrem by se chtěl časopis ubírat, tak nevím, zda by se k tomu hodilo další téma. Časopis má velké stránky, příjemný papír. Obsahuje poměrně dost reklam.
příloha příloha
klad zajímavé články
klad většina se dobře četla
klad některé až moc alternativní články
klad poměrně dost reklam
avatar
veronika
Časopis mě velmi příjemně překvapil. Nejen,že přišel s příjemným dárečkem,ale konečně je to časopis,který není jen samá reklama.Články byli na zajímavá témata a v neposlední řadě se mi moc líbil design,takže určitě v nadcházejícím období Vánoc zauvažuji nad předplatným jak pro sebe tak i třeba pro maminku.
klad design
klad témata článků
klad nic jsem neobjevila
avatar
Aneta
Pravý domácí časopis je vhodný zejména pro lidi, kteří se zajímají o ekologii, zdraví, rodinu, cestování. Je to časopis, který píšou lidé z jejich běžného života. Najdeme v něm i recepty a omalovánku pro děti. Mě teda chyběla v časopise křížovka nebo sudoku. Jinak je teda časopis velmi zajímavý a inspirativní a v mnoha věcech nutí se zamyslet.
příloha
klad Celkový obsah časopisu
klad Mile potěšila omalovánka pro děti
klad Zajímavé inzeráty
klad Není křížovka
klad Vysoká cena
avatar
Kateřina
Nejvíce mě překvapily a potěšily dárečky, které přišly spolu s časopisem. Největší radost jsem měla z Pískování. Články v časopisu mi připadaly zajímavé. Nejvíce mě zaujaly články 3 písmena, která mění životy a Když intimita léčí ženu. Pobavila jsem se u článku Odvrácená strana marketingu. Časopis mi připadá barevně pěkně sladěný, články se dobře čtou, reklam je tam tak akorát, asi tak stejně jako v běžných časopisech. Některé rozhovory mi však připadaly příliš dlouhé a trochu bych je zkrátila.
klad dárečky k časopisu
klad zajímavé články
klad v časopisu se dají najít i vtipné články, u kterých se člověk zasměje
klad pěkné barevné a grafické úpravy
klad rozhovory mi připadaly dost dlouhé
avatar
Petr
Moc inspirativni a originální časopis, čte se sám. Clanky jsou zajímavé a týkají se přírody , psychologie a jiných důležitých témat. Určitě je úplně jiný nez ostatní podobné časopisy. A papír je také kvalitní, mohu doporučit, dozvite se něco zajímavého pro život.
příloha
klad kvalita
klad inspirace
klad nic
avatar
Hana
Musím velmi kladně ohodnotit tento časopis. Už dlouho jsem se tak nezačetla, je zajímavý a dá se říci přírodní, ekologický a od každého něco. Zajímavý recept, který musím vyzkoušet a také vyzkouším nový ekologický prášek, uvažuji o slevě na předplatném. Jsou tam rady, ke kterým se jen tak nedostanu a musím "napsat", že zajímavé a užitečné. Moc děkuji.
příloha
klad recepty
klad článek o Maltě, kde jsem byla
klad praktické rady
klad ekologie
klad duchovno
klad nemám výhrady
avatar
Šárka
Pravý domácí časopis přišel do schránky neporušený, zabalený v igelitu. Byly v něm dárečky, což oceňuji. Líbí se mi jeho tvořivost, všehochuť témat a samotná myšlenka časopisu. Oceňuji tvrdší papír, nopomačkávají se stránky. Je trochu vyšší cena, ale vzhledem k několika dárečkům uvnitř časopisu a tvršího papíru je to cena přiměřená.
klad tvrdý papír
klad cena
avatar
Markéta
Pravý domácí časopis nadchnul celou naši rodinu. Každý si v něm našel něco. Zajímavé čtení, poutavá příloha. Dcerka hned začala vyrábět a vystřihovat obrázek, já vyzkoušela rady, tipy a receptíky. UIrčitě příště koupíme další číslo tohoto zajímavého časopisu.
klad zajímavé čtení
klad n
avatar
Ladislava
Do časopisu jsem se hned po doručení začetla, protože se zajímám o témata, která ss něm byla uvedena, tak me moc zaujal. Našla jsem tam spoustu inspirace, co bych mohla doma změnit k lepšímu. Ten to časopis hodnotím velmi kladně a určitě je přínosem pro mnohé z nás.
klad velmi je to výborný a inspiratiní
klad žádné
avatar
Jana
Pro mě je tonový zajímavý časopis, jsem hodně prorodinný tip a tak mě takováta témata zajímají, také miluji přírodu a svoji zahrádku a to vše je tam částečně obsaženo. Možná bych přidala sem tam nějaký recept třeba na vaření či úklid omácnosti či nějakou vychytávku, ale nesmělo by jich být zase moc. Časopis je příjemný ke čtení , jen té grafiky je tam na mě trochu moc na úkor článků a možná se tím časopis stává méně přehledný. Reklamní články mi v této míře nevadí, ale více bych jich tam už nedoporučovala. Tipy na kulturní akce bych uvítala.
klad témata
klad grafika
avatar
Marie
Super časopis pro každou hospodyňku, kutila i kuchařinku. Rady a tipy pro domácnost i na chalupu. Moc se mi líbí i zajímavý nevšední design. A přílohové dárečky uvnitř časopisu byly skvělé. Prací prášek jsme už vyzkoušeli a pere parádně. Vážně uvažuji o předplatném.
klad skvělý časopis
klad n
avatar
Jitka
Děkuji za možnost pročíst si Pravý domácí časopis, který jsem doposud neznala. Spousta článků byla zajímavých a inspirativních, některé byly na můj vkus příliš esoterické. Ale každému sedne něco jiného :-) Vzhledem k zaměření bych v něm možná uvítala více návodů, například na domácí kosmetiku, úklidové prostředky a podobně.
klad inspirativní články
klad papír, který není křídový
klad design
klad vložený dáreček
klad příliš esoteriky
avatar
Radek
Časopis bych zhodnotila jako zajímavý, avšak v trafice bych si ho nekoupila. Jeho cena je velmi vysoká. Jedná se z mého pohledu o vysoce alternativní druh časopisu, ve kterém mě žádný z článku, tak moc abych si ho dále kupovala, nezaujal. Časopis bych spíše uvítala v digitální podobě jako blog, než jako tištěné stránky. Celkové hodnocení tohoto časopisu je někde mezi dobrým a špatným časopisem, kde plusem je originalita.
klad dárek
klad neobvyklá témata
klad styl časopisu
klad cena
klad omezený okruh témat
avatar
Lenka
Tento časopis mě bohužel vůbec nezaujal. Jednotlivé kapitoly se mi moc nelíbily. V časopise je na mě moc reklam, což také ubírá na přehlednosti, se kterou jsem už tak měla problém. Asi jsem od toho čekala víc... Potěšil mě alespoň dáreček - ekologický prací prášek.
příloha příloha
klad Dárek
klad Pevné listy
klad Neatraktivní témata
klad Nepřehledný
klad Moc reklam
avatar
Renata
Tak časopis je pěkný a obsah zajímavý,člověk se dozví dost nových věcí a celkově je fajn,jinak je jiný než další časopisy ,prostě je tam toho dost na čtení jak o ekologii,i zdraví a jiném prostě je tam od každého tématu kousek tak že doporučuji a i já si určitě objednám další čísla pokud někde najdu předplatné ,a děkuji za možnost testování
klad celkově vše
klad nemám co dodat
avatar
Jana
Grafika je dobrá časopis je baravný ,snadnà oriantace časopiš je přehledný .Časopis je přijemný ke čtení jako celek .Reklamní pr članky a, inzerci vnímám dobře jejih přiměřeně ano líbili bi se mi jinè formàty kurturní tipy. >V časopise nechibí žàtnè tema članky jsou zajimavè a všechny tàmata jsou atraktivní
příloha příloha
klad Barevnost inzerce snadnà oriantace cena
klad Nesnadná dostupnost
avatar
renata
casopis ma velmi zaujal, potesili vzorky pieskovania, ktore si uzila moja dcerka a prasok pouzijem pri najblizsom prani, paci da mi ze nie su v nom reklamy ale naozaj pekne citanie, najviac ma zaujal clanok kdyz zena blazni, prave pre mna mamu, dalsi clanok o behu tiez zaujimavy uz dlhsi cas chodim sestru sprevadzat na rozne behy a aj dcerka beha detske behy, urcite vsetkym mily casopis odporucam
klad 10
klad 0
avatar
renata
casopis ma velmi zaujal, potesili vzorky pieskovania, ktore si uzila moja dcerka a prasok pouzijem pri najblizsom prani, paci da mi ze nie su v nom reklamy ale naozaj pekne citanie, najviac ma zaujal clanok kdyz zena blazni, prave pre mna mamu, dalsi clanok o behu tiez zaujimavy uz dlhsi cas chodim sestru sprevadzat na rozne behy a aj dcerka beha detske behy, urcite vsetkym mily casopis odporucam
klad velmi
klad nemam vyhrady
avatar
Markéta
Velmi mě zaujala tematika časopisu , o zdraví se zajímám. Obsah článků v časopise je pro toto číslo zajímavé. Líbily se mi dárečky v podobě pracího prášku a mandaly, kterou jsme s 5-ti letým synem vyzkoušeli. Po jazykové stránce je časopis příjemný na čtení, zajímala mě i ostatní témata a tak jsem četla na jeden nádech. Myslím, že témat je mnoho a toto podzimní číslo vystihuje daný obsah, články jsou délkou tak akorát a dají se číst. Líbil se mi také papír, na kterém je časopis tištěný, je příjemný na dotyk. A také to k tématům patří. Časopis byl přehledný na čtení a i obrázky pěkné. Inzerce samozřejmě mi nevadila, udělala jsem si obzor o firmách, které jsou a co nabízejí.
klad přehlednost
klad rozsáhlost témat
klad materiál mapíru
klad nic
avatar
Alena
Pravý domácí časopis je opravdu jiný, už tím jak vzniká, ale i vzhledem. V minulosti jsem měla možnost jeden už číst. Dostala jsem ho jako dárek od nějakého e-shopu se zdravými potravinami. Upřímně, to číslo kdysi se mi líbilo víc. Tady jsem měla po přečtení několika článků spíš pocit, že pokud nebudu dělat nebo používat to nebo ono, nebudu zdravá ani šťastná. Některé články mi přišly manipulativní. Ale také jsem si i příjemně početla, takže v tomto čísle tak půl napůl.
klad vzkaz přímo pro testerky a dárečky
klad papír, vzhled
klad některé články
klad některé články
avatar
renata
pozitiva: příjemný (předpokládám recyklovaný) papír, rozhovory se zajímavými lidmi (ajrín a kadeřník), reklamy odpovídající duchu časopisu. negativa: roztříštěnost témat článků, možná by bylo vhodné zaměření (např. léto, děti, zdraví...). mě chyběla vyhraněnost, cesta, vize. sice snaha o alternativu, ale nedotažené - pro mě.
klad ajrín
klad zvláštní kratochvíle
avatar
Karolina
Časopis mě velmi zaujal už titulní stránkou a nemohla jsem se dočkat až jej otevřu. Časopis doporučuji odebírat najdete zde soustu tipů a rad a příjemně sepsaný rozhovor. Reklamy zde najdete, ale pouze na originální a např. bio věci. Žádné komerční reklamy.
klad počet stran
klad grafické zpracování
klad zajímavé rozhovory
klad dárek uvnitř
klad málo reklam
klad dostupnost, zatím jsem na něj nikde nenarazila
avatar
Alena
Pravý domácí časopis mě i babičku moc zaujal. Nejvíce se mi líbilo cestování s Petrem Horkým,protože také poznávám ráda nová místa.Kadeřník Michal Janeček je taky super téma,protože sama jsem kadeřnice,tak si ráda něco o tom přečtu.Zahradničení se zase moc líbilo babičce a manžel se taky mrkl.Moc nás potěšily i dárečky v podobě pracího prášku (při 2 dětech peru snad pořád :D ) a vlastní mandalu sme si užili se starším synem,moc s emu to líbilo.
klad zajimavé články
klad pěkné fotografie
klad dárky
klad nic
avatar
Anna
Při čtení časopisu mě zaujal především rozhovor se Zdeńkou Voštovou.Dále mě zaujaly články o rostlinách..Celková grafika časopisu se mi moc líbí..Potěšily mě i dárky - prací prášek,mandala i vystřihovánka..Dále se mi líbil rozhovor s kadeřníkem,který změnil profesi..
příloha
klad vše
klad dárky
klad rozhovory
klad vyšší cena
avatar
Božena
Pravý domácí časopis očekávala jsem od něj více. Více rad ohledně vaření a zařízení domova. Starost o kytičky. Chybí mně taky nějaké kvízy, jak pro dospělé, tak pro děti. Prostě trochu více i zábavy. Tak aby si v něm každý v rodině našel něco pro sebe.
klad článek o Maltě
klad když žena blázní
klad Kov a podzim
avatar
Zita
Časopis je inspirativní, zajímavý a je něčím úplně jiným, než doposud trh nabízel. Za mě je to takový návrat k tradičnímu způsobu života, objevování opravdových hodnot, které dnešní uspěchaná doba bohužel postrádá. Moc se mi líbil rozhovor s kadeřníkem, co odešel z Prahy pryč za štěstím. Potěšil mě vzoreček eko pracího prášku, mandalka a slevy v časopise na nejrůznější zajímavé produkty. Časopis ráda doporučuji a ráda si přečtu další čísla. Je to taková potěcha pro duši :)
příloha
klad Příjemný materiál časopisu
klad zajímavá témata
klad rozhovory
klad inspirace k lepšímu životu
klad vše se mi líbilo
avatar
IVETA
Pravý domácí časopis je opravdu domácí časopis, člověk si u něj odpočine a najde řadu zajímavých článků a počteníčka. Nejvíce mě zaujal článek o cestování - Malta s krásnými obrázky. V časopise se objevují i zdravé recepty a domácí rady. Je prostě takový jiný přírodní, čistý, o životě
příloha
klad Grafika
klad Obrázky
klad Články
klad Dárky
klad Zatím nic
avatar
Iveta
,líbí se mi obsah i forma,přidala bych víc receptů a možná i nějakou křížovku nebo třeba omalovánku pro děti,dostatečný je počet reklam,přidala bych víc článků o dětech-péče,výchova,strava,možná by nebylo od věci trošku zvětšit písmenka a přidat na barevnosti stránek,občas stránka splývá s podkladem
klad forma
klad příliš malá písmenka
avatar
Petra
Dobrý den, přiznávám, že mě Pravý domácí časopis skutečně překvapil, čekala jsem úplně něco jiného. Časopis má doslov duši, neznám žádný jiný, který se specializuje na podobná témata, nemohla jsem se od něj odtrhnout. Moc nás potěšily také dárečky, vystřihly jsme si ozdobu a vyzkoušely pískování. Krásný je i papír, zkrátka úplně jiný, jedinečný, číst tento časopis byla pro mě radost a moc se těším na další čísl.
klad grfik
klad grafika
klad papír
klad dárky
klad zkracování
klad nic
avatar
Tereza
"Pravý domácí časopis" už na první pohled není ten klasický mainstreamový časopis, kterými se to na trhu jen hemží. Našla jsem si v něm "to svoje" čtení, konkrétně článek o pánevním dnu a detou od elektrosmogu. Potěšily mě dárečky v časopise, vzorek ekologického pracího prášku a mandala, kterou si technikou "pískování" vytvořila moje dcera. Naopak poezii a básně v tomto časopise nutně mít nemusím....
příloha
klad Témata (pánevní dno, elektrosmog)
klad Přiložené dárečky v časopise
klad Poezie a básničky v časopise
klad Cena by mohla být mírně nižší
avatar
Eliška
Musím začít nejprve u papíru, na kterém je časopis natisknut. Líbí se mi, že je poměrně tvrdý a pravděpodobně tedy i kvalitní, žádný typický "šusťák." Časopis je barevný a plný pěkných fotek i obrázků. Najdete zde spoustu témat i nějaké rozhovory. Mě vyloženě nic výrazně nezaujalo, ale na pohled se mi časopis moc líbí a je super, že je přehledný.
klad fotky, obrázky
klad materiál
klad různá témata
klad styl
klad grafika
klad přehlednost
klad některé příliš dlouhé články
klad reklamy
avatar
Radka
Rozsah témat časopisu je poměrně široký a přesto se mu daří „držet“ jednotnou koncepci a působit příjemně jako celek. Přečetla jsem i články, které bych jindy přeskočila. Protože když mne nezaujal nadpis, tak si moji pozornost přitáhla zajímavá grafika nebo zajímavá fotografie či obrázek. Grafická koncepce „sešitu“ s nalepenými fotkami se mi líbí. Obsahuje i inzerci v přiměřeném množství. Graficky nepříjemně na mě inzerce působí pouze v kombinaci s první stránkou časopisu, tam ve mně vyvolala dojem „přeplácanosti“ (v čísle 9/19). Na druhou stranu se mi líbí výběr inzerentů, který souvisí s časopisem a tématy. V tomto časopise jsem měla pocit, že reklamě můžu věřit. Moc se mi líbily dárečky v časopise. Moc milé a nic na vyhození, ale opravdové dárky. Jen nevím, proč je na „štítku sešitu“ na některých číslech napsáno „kmen“ a jinde „Pravý domácí časopis“?
klad grafika
klad zpracování článků
klad dárky
klad nemám nic, co by se mi nelíbilo
avatar
hela
dobrý den, děkuji za možnost testování pravého Domácího časopisu Kmen.Nejdříve jsem se obávala,že tam nenajdu články určené pro mne, ale opak byl pravdou.Dávám palec nahoru a doporučuji všem.Velmi mne zaujal článek bývalého kadeřníka,který se odstěhoval na samotu a s manželkou vedou hotel.
klad obal
klad vše ok
avatar
anna
Tento časopis jsem před testováním neznala a proto jsem byla ráda, že si můžu přečíst zajímavé články a rozhovory, které jinde nenajdu. Obsahuje od každého trochu ať už rozhovory se zajímavými lidmi, ekologii, bio výrobky a spoustu dalšího. Navíc měl i dva přiložené dárky (vzorek bělidla na prádlo a pískovou mandalu), které potěšili. Možná bych uvítala ještě křížovku, která se hodí do každého časopisu. Určitě doporučuji každému, kdo se chce dozvědět více o ekologii, lidech a přírodě.
klad přiložené dárečky
klad hezké fotografie
klad zajímavá témata
klad nic
avatar
Kateřina
zajímavý časopis, díky svému obalu by mě ani nenapadlo si ho normálně zakoupit. ale pozor to by byla chyba. Obsahově je velmi povedený. dobré nápady a návody. Ocenuji i přiložený pískový obrázek, který si dcera s chutí hned vytvořila. takže jsem překvapená, ale časopis se mi líbí.
příloha
klad obsah
klad zcela nezajímavý obal
avatar
Dagmar
Díky za možnost seznámit se s tímto časopisem, je hodně neokoukaný, nikde jsem ho ještě na stánku neviděla, každý si tady najde své téma k přečtení či k tvoření. Časopis mi udělal velkou radost včetně krásného přidaného dárečku. Opravdu jsem si čas s tímto časopisem velmi užila.
klad témata
klad napady na tvoření
klad nic
avatar
Lucie
Časopis mě mile překvapil. Titulní stránka láká k okamžitému čtení. Některé články jsem přečetla jedním dechem, jiné mě nezaujaly, tak jsem je přeskočila. Jakmile jsem došla na konec časopisu, tak jsem se k nim vrátila a byla jsem ráda. Měla jsem pocit, že je tam dost reklamy, ale ve kterém časopise už není. Ale zase jsem se díky ní dozvěděla o věcech, o kterých sem ani neslyšela :)
klad styl psaní
klad materiál
klad někdy moc odborně
avatar
Petra
Graficky je časopis celkem pěkně zpracovaný, vadí mi však fotografie na celou stranu, které nic zásadního neukazují (obličeje, postavy). Z hlediska témat jsem spíše zklamaná, zaujaly mě jen 3 články (zahradničení, eko-zemědělství a elektrosmog). Zarazilo mě, že chybí DIY články a i receptů by mohlo být více. Inzeráty z velké části souvisí s vizí časopisu, nikdy předtím jsem si reklamy neprohlížela tolik jako tady. Přidala bych další ohledně nových produktů.
klad vzorečky
klad recepty
klad odkazy když chci vědět víc
klad akční nabídky nového produktu (dostanu vzorek k objednávce)
klad obálka časopisu
klad velkoformátové fotografie
klad stránky smrdí
klad více článků na jedno téma (př. Malta)
klad básničky/ verše
klad chybí DIY
avatar
Klára
Jsem ráda, že mi časopis dorazil a nedopadlo to jako u předchozího testování, kdy jsem neměla co testovat, protože se časopis někde zasekl. Každopádně jsem opravdu překvapená, co tento časopis všechno obsahuje. Je v něm spousta zajímavých článku o všem možném, jsou velice zajímavé a poutavé. Za zmínku také stojí dárečky, které byly součástí časopisu, moc mile mě přikvapily. Časopis si moc ráda zase koupím, takových u nás moc není. Takže za mě určitě velká spokojenost a doporučuji koupit!
klad vše
klad nic
avatar
Marta
Pocity mám smíšené. Zajímá mě příroda, ekologie, sami si děláme doma mnoho věcí, jogurty, chleba, snažíme se neplýtvat, třídit odpad, používat přírodní produkty. Měla jsem tedy pocit, že to bude časopis, který mě zaujme. Bohužel se to vůbec nestalo, začalo to už prvním rozhovorem, kdy mi na mysl přišlo, že se někteří lidé živí opravdu nesmysly, pokračovalo to dalšími články, jediný který jsem dočetla do konce byl článek o kadeřníkovi, který utekl na vesnici. Bohužel, tento časopis mě opravdu nezaujal. Pevně ale věřím, že mi nesedla jen témata v konkrétním čísle, myšlenka rozhodně není špatná mluvit o věcech jinak a koukat na ně z jiného úhlu.
klad skoro nic
klad témata článků
avatar
Kateřina
Za mně pravý domácí časopis je snad nejlepší že všech časopisů Co jsem četla.rada ho čtu. Je strašně zajímaví a má krásně příběhy a dává smysll.strasnee vám moc dekuji že ho mohu testovat a plus pro mně jde důležití že se líbí i mazelovi a je fajn že u toho byl i dáreček manuálu zkusime s dcerou
příloha
klad Jak je napsaný
klad Líbilo se mi vše
avatar
Radka
Pravý domácí časopis jsem držela v ruce poprvé a opravdu mě velmi mile překvapil jak svým obsahem tak svou barevností a pestrostí. Přelouskala jsem ho za jediný volný večer. Časopis je opravdu velmi čtivý. Je to první časopis, kde mě bavily reklamy ;-) což jsou super tipy na produkty, které jsem dosud neznala. Baví mě rozdělení sekcí různými básničkami a produktivní části.
klad drobné překvapení
klad vybarvovací sekce
klad málo tipů na produkty
avatar
Eva
Děkuji za možnost testování pro mě neznámého časopisu.Překvapením pro mě byly dva dárky,které obsahovalo zaslané vydání časopisu.Přečetla jsem ho během chvilky,obsahoval témata, která mě velmi zaujala.Při čtení článku o kadeřníkovi,který odešel žít lepší život na venkov,jsem měla v mysli kamaráda,který odchází se svou přítelkyní začít nový život na venkově.Do konce října pracují oba v bankovních institucích,bydlí v Praze a tak to pro ně bude obrovská změna.Chtějí chovat zvířata,věnovat se včelařství,zahradě a vinici Klobouk dolů v duchu závidím ale přeji.Další má kamarádka je psycholožka,která pomáhá obětem domácího násilí.Sdílí přírodní katastrofy a vyjadřuje obrovskou obavu o budoucnost našich dětí a planety.Proto jsem jedním dechem přečetla i rozhovor se Zdeňkou Voštovou.Časopis si budu od této chvíle na prodejně GECO všímat a pokud mě některé z témat z obsahu zaujme, tak si ho moc ráda koupím
příloha
klad nečekané dárky
klad zajímavá témata článků
klad inspirace
klad ekologická témata
klad nic
avatar
Petra
Krásný, zajímavý, poutavý časopis s mnoha nápady a perfektními články. Upoutala mě grafika, design jednotlivých stránek, obrázky. Prostě časopis, který se hodí ke každé ženě. Famózní jsou články s domácími typy a velikou radost mi udělala i přiložená mandala a vzorek pracího prášku.
klad vše
klad krásně proveden
klad NIC!!!
avatar
Zlata
Pravý domácí časopis mně docela hodně zklamal.Čekala jsem časopis plný nápadů a rad,které se dají v domácím prostředí využít.Líbil se mně styl,jakým byly jednotlivé články napsáné,ale dle mého názoru mně absolutně nenadchla danná témata.Také bych uvítala méně reklam v časopisu.
příloha
klad styl psaní článků
klad obsah článků
klad mnoho reklam
avatar
Ľubica
Časopis naozaj pozitívne prekvapil, je iný formou aj obsahom ako všetky ostatné a je vidieť, že je písaný a zostavený kreatívnymi ľuďmi. Obsahuje zaujímavé témy a milé užitočné či kreatívne darčeky. Ak bude dostupný aj na Slovensku, určite si ho kúpim.
klad témy
klad forma
klad darčeky
klad nič
avatar
jana
Tento pravý domácí časopis se mi moc líbí, kdyby byla jeho cena příznivější ihned si jej objednám. Obsah se mi moc líbí Časopis bych určitě doporučila kamarádkám a kolegyním. Stylistika je přijatelná.Obrázky a fotografie jsou přínosné a dobře podtrhávají text. Reklama je v únosné míře.
klad vše
klad nic
avatar
Olga
Tento časopis byl pro mě úplnou novinkou, kterou jsem zatím neznala. Velmi mě zaujali články, které obsahuje a které se týkají psychologie, zdraví, přírody a celkový životní postoj, který upřednostňuje. Rozhovory se známími osobnostmi jsou inspirativní stejně jako barevné fotografie. Také mě potěšili vložené dárečky bělidlo na prádlo a písková mandala. Doporučuji a těším se na další vydání.
klad barevné fotografie
klad články
klad zajímavé osobnosti
klad vložené dárečky
klad -----
avatar
Zuzana
Super a jedinečný časopis, který navíc překvapil nejen svým obsahem ale take krasnym darkem. V casopise si kazdy ctenar najde to sve tema, jelikož skála je pravdu široká a pestrá nejen pro ženy ale také pro muže a děti. U nás si časopis užila celá rodina.
klad Temata
klad Zpracovani
klad Nic
avatar
Soňa
Testovala jsem pravý domácí časopis a velice mě zaujal. Je plný zajímavých článků k pobavení i k zamyšlení. Každý článek je obohacený spoustou fotek. V časopise mě potěšily i dárečky, jako je prášek na praní, sada na pískování, vystřihovánka, a výhodná možnost předplatného. Je opravdu psaný se zapálením a srdcem!
příloha
klad Zajímavé články
klad Dárečky
klad Nic
avatar
Barbora
Je to poprvé, co držím v ruce Pravý domácí časopis a jsem velice milé překvapená skvělými dárečky, které přišli jako součást časopisu. Časopis je velkého formátu na recyklovaném papíru a obsahu široké množství témat ze života. Nejvíc mě zaujaly články o zkušenostech a cestování na Maltě.
příloha
klad Recyklovaný papír
klad Zajímavá témata
klad Cena je vyšší
avatar
Kamila
Časopis přišel vpořádku i s dárečky - pískovou mandalou a pracím práškem. Měla jsem tedy trojitou radost. Časopis je plný zajímavých článků. Tématicky odpovídajících všem ženám, které se nechtějí nudit. Nejvíce mě maso zaujal článek: Když intomita léčí ženu.Mám ráda ženský smích a z tohoto časopisu kypí energie.
příloha příloha
klad Témata článků
klad Nic
avatar
Nikola
Časopis mě nadchnul od titulní strany a pokračovalo to až do konce. Obsah článků, fotky, grafika, materiál, výběr témat, styl. Obrázky jsou velmi pěkné. Většinou se nad každým penízem rozmýšlím, za co ho vydat, ale tady určitě cena odpovídá kvalitě. Možná bych uvítala více pozvánek na zajímavé akce a místa v České republice.
klad Nejvíce grafika,, přiměřená barevnost
klad Nic takového jsem nenašla
avatar
Katka
Za mne bohužel musím říct ne. Když si jakýkoliv časopis přinesu domů, brzy ho prolistuji a těším se na jednotlivé články. Bohužel tady mne zaujala jen první stránka a její grafická úprava. Nudilo mě už listování a dlouho se mi nestalo, že bych se netěšila na žádný článek. Uvnitř mi přijde časopis dost nepřehledný až přeplácaný, články pro mne nezajímavé a plné stránky reklam. Ráda bych podpořila časopis, který vzniká jistě s velkým úsilím a chutí, ale nezaujal mě.
příloha příloha
klad Grafika první strany
klad Myšlenka domácího časopisu
klad Přeplácanost
klad Reklamy
klad Témata
klad Recept na dýňovou polévku
avatar
Alena
Tento časopis má opravdu dobrý koncept , spoustu zajímavých témat, je i poučný. Je natišteny na přírodním nelesklém papíru a celé to působí opravdu podomácku vyrobené. Určitě zaujmezaujme spoustu čtenářů, i ty, kteří normálně časopisy nekupují. Jsou přiloženy i dárečky, které potěšily.
klad Koncept
klad Témata
klad Dárečky
klad Nic
avatar
Květa
Časopis mě příliš nezaujal. Články nebyly na témata, která by mě upoutala. Uvítala bych v časopisu nějaké soutěže.Barevnost časopisu mi vyhovuje. Asi bych si ho nekoupila. Jiným se bude třeba více líbit. Mě by zajímaly více články pro starší věkovou kategorii.
klad barevnost
klad že se věnuje ekologii
klad témata článků
avatar
Petra
Pravý domácí časopis mne velice zaujal. Časopis je pro lidi, kteří žijí tímto způsobem. Mají rádi přírodu, zanechávají co nejmenší ekologickou stopu. Já sama se snažím takto žít. Pro mne mnoho zajímavých článků, životní příběhy lidí, rady nebo zajímavé cestování.
klad obsah,
klad kvalita materiálu
klad časopis je jiný než ostatní
klad cena
klad užší záběr čtenářů
avatar
Věra
Časopis nabízí články, rozhovory, nápady, inspirace na zajímavá témata "alternativního" způsobu života. Časopis lze sehnat v tištěné podobě i v digitální verzi. Časopis je barevný s fotografiemi a obrázky. Časopis jsem získala i s praktickým dárečkem.
klad témata
klad cena
klad barevnost
klad inspirace
klad naskládané obrázky na stránce působí někdy nepřehledně
klad reklamy - je jich moc
avatar
Eva
Časopis je zajímavý a i zvláštní.Je to směska o životním postoji jedinců,věnuje se i stylu života,biopotravinám,neotřelým receptům,sdělení vlastních dojmů a zážitků-zkrátka všehochuť! Zaujaly mě články o tom,jak někdo dovede zásadně změnit svůj život a jde si za splněním svého cíle.Super,takovým lidem fandím a děkuji jim,že dovedou dát ostatním na vědomí,že to zkrátka jde! I grafika časopisu je neotřelá a každá stránka má vlastně svůj styl.Mě zaujala reklama na značku Khadi. Časopis je velmi osobitý a články vůbec nejsou nudné,i když by někdy mohly být stručnější.Přiložené dárky jsou plus. Pro redakci časopisu mám i tip na další článek – kamarádi mé dcery si otevřeli v Praze obchůdek Neobaleno.cz,kde prodávají potraviny a drogerii BEZ OBALU.Vzhledem k tomu, že se jedná o nový směr prodeje,mají počáteční finanční problémy s udržením obchodu.Zákazníci jim ale fandí a udělali finanční sbírku,aby se obchůdek udržel.
klad dárečky
klad některé články moc dlouhé
avatar
Valentina
Takže za prvé chci zmínit, že jsem nevěřila, že v této době ještě najdu časopis v papírové formě, který by mě takto nadchnul. Možná to bylo tím konkrétním číslem vydání, ale nenašel se tam článek, jenž by mě totálně nevtáhl do toho, o čem se v tom článku psalo. Po přečtení rozhovoru s paní Zdeňkou jsem ji musela dokonce kontaktovat prostřednictvím FB s otázkami týkajícími se právě toho článku. Články o Maltě taktéž, jakoby mi padly do klína. Na Maltu se zanedlouho chystám a články jsem velmi ocenila. Časopis má krásné jak grafické tak obsahové zpracování. Není nic, co bych vytkla. Moc děkuji za možnost otestování tak inspirativního kousku umění.
příloha
klad Vše
klad Nic
avatar
Radka
Krásný,skvělý časopis,ktery dle mého názoru vyplnil díru na trhu s casopisy. Zajímavé,poutavé články. Píší obyčejné zeny,které si na nic nehraji. Oceňuji,že časopis není o módních záležitostech,které stojí majlant. A vzorky produktů,super! Zamilovala jsem se
klad Vzorky
klad Články
klad Nic
avatar
Miluška
Časopis působí velice příjemně, má papír, který není lesklý a vypadá jako velký sešit do školy. Články v něm jsou zajímavé a čtivé, naprosto odlišné od "navoněných" magazínů a hlavně ze života. Líbí se mi i autoři, kteří časopis vytvářejí " na koleně" od roku 2013. Články o zajímavých osobnostech a taky hodně ekologie, myslím, že je stvořený pro mladé, vědomé lidi. Sympaticky zvláštní.
klad Zajímavé články
klad Důraz na přírodu a ekologii
klad Příjemná rodinná atmosféra
klad Sympatičtí autoři
klad Nové informace
klad vše OK
avatar
Michaela
Pravý domácí časopis je velmi zajímavý. Nikdy jsem si nemyslela, že mě bude bavit čtení o přírodě nebo rozhovor o environmentálním žalu či s kadeřníkem, který si splnil sen. Na první pohled mě časopis oslovil už svým vzhledem, je krásně barevný a navíc není z lesklého papíru, jako většina časopisů. Časopis si se zálibou přečetla i má babička, která odjakživa ráda zahradničila, ráda si přečetla nové trendy v zemědělství, a jelikož i ráda vaří, tak by přivítala, kdyby v časopise bylo více receptů z domácích produktů. Děkujeme za možnost, přečíst si takové zajímavé čtení, které je poutavě napsané.
příloha
klad poutavé čtení
klad barevnost
klad trendy v zahradničení
klad zajímavosti
klad vysoká cena
klad málo receptů
avatar
Petra
Časopis vypadal velice zajímavě, uvnitř byl vzoreček pracího prášku a mandala na vyrobení. Po pročtení časopisu jsem však usoudila, že to není moc pro mě. Ačkoli se velice zajímám o ekologii a životní styl, tak časopis je na mě moc ,,esoterický". Případná varianta časopisu zaměřená na tvoření s dětmi by byla určitě zajímavá. Jinak mě v časopise nic moc nezaujalo...
příloha
klad tvoření mandaly
klad obsah časopisu není zajímavý
avatar
Petra
V časopise jsem si našla věci, které mě zajímaly, ale je tam i dost článků o ničem. Většina časopisu je přehledná, až na posledních několik stránek splácaných z různých inzercí, kde se člověk ztrácí...Časopis hodnotím průměrně, určitě je potřeba pracovat na zajímavějším obsahu článků...třeba i výživa, různé potraviny a jejich vliv, pohyb, volná čas.
klad některé články
klad většina obsahu
klad reklamy
avatar
Lenka
Když se mi do rukou dostal pravý domácí časopis, hned mě zaujal obal, je úplně jiný než ostatní. Jen po otevření na mě vzhled působí trošku chaoticky. Témata v časopisu mě moc nezaujaly.Reklamy v časopisu mě nijak nevadí, ale taky se na ně nedívám. Jinak cena odpovídá kvalitě.
klad Obal časopisu
klad Témata
avatar
Lucie
Dobrý den, časopis mě na první dojem moc zaujal,jak školní sešit.Potesilo mě že tam byli přidělený drobné dárky.Časopis je hodně o přírodě a bio.Jen ta cena je trošku větší.Navětší.Našla jsem v čísle i slevové kody.Moc mě potěšilo že jsem zde našla i kuchařský recept.časopis ráda doporucim.
klad Dárky
klad Cena
avatar
Monika
Dobrý den, musím se přiznat, že jsem vůbec netušila, že takovýto časopis na na našem trhu existuje. Jsou zde zajímavé články o vztahu k životnímu prostředí, jak žít v souladu s přírodou. Dále také jak se naučit znát své tělo a být s ním v souladu - článek Když intimita léčí. Také mě zaujal článek od Kadeřnictví k Sekyře, kdy si člověk vlastně uvědomí, co je pro něj podstatné. Je to velmi zajímavý časopis, ale řekla bych, že je zaměřen spíše na určitou specifickou skupinu čtenářů.
klad Rozmanitost článků
klad zaměřeno na ekologie a soužití s přírodou
klad příliš specifická skupina čtenářů
avatar
marie
Měla jsem příležitost testovat tento netradiční a zajímavý časopis. Mile mne překvapil obsahem a dárky uvnitř, například vzorkem zajímavého pracího prášku. Mám ráda také odkazy a adresy zajímavých firem. Nakonec jsem časopis přečetla téměř celý a mohu jej vřele doporučit, jen mi tam chyběla soutěž a křížovka.
příloha
klad celkově
klad chyběla křížovka
avatar
Martina
Pravý domácí časopis se mi dostal do rukou opakovane nekolikrat za tu dobu, co je jiz na trhu. Odlisuje se od ostatnich casopisu, temata jsou....zdravá strava, ekoživot, jóga, permakultura, sex, rodina, duchovní růst nebo soběstačnost. Je to domaci mesicnik, nutno precist, potesit se.
klad Jiny typ casopisu
klad domaci
klad ruzna temata
klad kdo necetl dela chybu
avatar
Libuše
PDČ osloví ty, kterým není lhostejná péče o životní prostředí. Zaujal mě článek o přírodě - péče o zahradu a vše s ní související, nadchly zároveň fotografie z výtvarné dílny Ajrín Zlámalové. Neméně zajímavé jsou i další příspěvky – jak relaxovat a starat se o duševní hygienu, ekologické zemědělství, cestování, pohyb, recepty. A jako bonus – omalovánky! Vítám i pevnou vazbu, tisk časopisu na ekopapíru – může s Vámi cestovat a neponičí se. Pokud chcete vědět více, určitě si přečtěte!
příloha
klad Spokojenost
klad Čtivost
klad Pestrost
klad Každý něco svého najde
klad Cestování zaměřovat spíše na Českou republikuMalý
klad Malý koutek pro dětskou omalovánku
avatar
Zdenka
Tento časopis se mi dostal do rukou poprvé. Jeho obsah mě zaujal, našla jsem si mezi různými tématy i ty, co mě zajímají a jsou pro mě informativní. Líbí se mi nevšední grafika časopisu. Potěšily mě i dárky, které byly jeho součástí. Neobsahuje bulvární témata což je velice příznivé. Přivítala bych více prostoru pro vaření a kreativní činnosti. Inzerce by mohlo být i trochu víc, aby bylo možno snížit cenu časopisu pro čtenáře.
klad nezasahuje do bulváru
klad široké spektrum témat
klad grafika
klad vysoká cena
avatar
Zdenka
Časopis se čte pěkně, některé články mě zaujali více, některé méně, určitě nutí k zamyšlení o tom, jak žijeme. Uvítala bych více nápadů, co se týká vaření, péče o zahradu, nebo domácnost. Dále i třeba křížovku o ceny. Pěkná grafika, reklamních článků je tak akorát, ale přiznám se, že je moc nečtu :-) Cena je docela vysoká a časopis bych si sama asi nekoupila.
klad grafika, témata některých článků
klad cena
avatar
Patrícia
Ďakujem za možnosť si prečítať tento časopis. Veľmi milo prekvapil. Našla som v ňom skvelé, zaujímavé články. Články o bežných ľuďoch, ktorí žijú vôkol nás a napriek tomu si mame čo zaujímavé o nich prečítať. Taktiež ma potešil aj recept ale prijala by som aby ich bolo viac v tomto časopise. Páčil sa mi aj článok o záhrade. Tiež ma milo prekvapili darčeky, ktoré boli k časopisu priložené (ekologický prací prášok, mandala, vianočná vystrihovačka). Už teraz sa teším ako sa začítam do ďalšieho vydania. ?
klad Za mňa skvelý časopis. Vrelo doporučujem. ručujem
klad Žiadne negatíva nevidím
avatar
Naďa
Pravý domácí časopis je kreativní, zaujal mě článek kadeřníka Michala Janečka, když intimita léčí ženu, když žena blázní a zahradničení v souladu s přírodou. Články veskrze velmi zajímavé doporučila bych tento časopis svým kamarádkám. Ohledně reklam ja osobně je nemusím.Přeji krásné dny. Novotná Naďa.
klad hodnocenílušný
klad l0
avatar
Veronika
Pravý domácí časopis mě oslovil svojí titulní stranou, která připomíná starý sešit. Trošku jsem podle vzhledu myslela, že v něm najdu rady, nápady nebo návody na eko domácnost, bylinky a jejich využití, zero waste vychytávky. Nicméně řekla bych, že časopis ekologický je, že bude z recyklovaného papíru. Nyní k obsahu. Články se mi líbily, nejvíce asi ekologické zemědělství a biopotraviny jako cesta, Malta a Detox od elektrosmogu. Je to čtivé a pro mě velmi dobře rozvržené stránky v poměru text a fotografie. Čtení tohoto časopisu je skutečně trošku návykové, až půjdu okolo trafiky podívám se, zda ho mají.
klad Vzhled časopisu
klad Chytlavé články
klad Fotografie
klad Uvítala bych návody recepty, např.v dané sezoně, jaké byliny sbírat apod.
avatar
Milena
Časopis mě velmi zaujal svými " zdravými" tématy. Při četbě reportáže z Malty jsem opravdu zatoužila tam být a dokonce uvažujeme s manželem o dovolené na Maltě. Všechny články se velmi dobře a příjemně četly. Časopis je barevně velmi zajímavý s poutavými obrázky i fotografiemi. Příjemným bonusem byl vzorek ekologického pracího prášku, ukázka pískování pro děti i vystřihovánka. Možná by byla vhodná stránka pro děti či nějaký rébus, luštěnka či soutěž. Děkuji.
klad Obsah článků
klad Barevnost, přehlednost
klad Obrázky a fotografie
klad Zajímavosti
klad chybí stránka či koutek pro děti
avatar
Markéta
Časopis se mi docela líbí, je to trochu jiný formát než je obvyklé, ale o to je zajímavější. Některé články jsou fakt zajímavé. Zaujalo mne, že je vydávaný jaksi po domácku. Oceňuji dárky. Alternativní styl je také zajímavý. Cena se mi zdá celkem přiměřená, ale nebude to úplně můj styl.
klad dárky
klad některé články
klad některé články
avatar
Michaela
Časopisem jsem byla velmi mile překvapena. Úplně něco jiného, než známe z obchodů. Vzhled moc pěkný i tištění na papíře. Články pro mě zajímavé a jednotlivá témata poučná vždy s cennými radami. Celkový dojem z časopisu je dobrá, nic mi zde nechybělo. Je přehledný-jednotlivá témata rozebrána do hloubky, barevný tak akorát, a orientovalo se mi v něm dobře, protože jsem četla jednotlivé stránky postupně a pak jsem se případně vrátila. Inzerce- tak akorát a hlavně k tématům a ne cokoliv. Ocenila jsem i dáreček- prášek vyzkoušen a mandala se líbila dcerám.
klad přehlednost stránek
klad čtivost
klad zajímavá témata
klad dárečky
klad cenné rady
klad nic
avatar
Adéla
Pravý domácí časopis dorazil po delším čekání do schránky, a už jen samotný obal mě svým zpracováním zaujal. Když jsem časopis rozbalila, byl v něm vzorek eko pracího prášku, který jsem hned použila, dále mandala k dotvoření a papírová andělka, které si vzala moje malá dcera a byla zábava na celé odpoledne:) Já jsem si vzala časopis ke kávě a celý ho poctivně pročetla. Jsou v něm zajímavé a neobvyklé články, mě zaujal článek o zahradničení, ekologickém zemědělství a cestování. O víkendu jsme měli návštěvu a časopis si pročítalo celé ženské osazenstvo. Nakonec jsem ho věnovala kamarádce, takže ještě posloužil a nezůstal ležet ladem:)
klad Obsah
klad Zpracování
klad dárky
klad nic jsem nenašla
avatar
Jana
Na časopisu mě na první pohled zaujal jeho krásný papír. Snad nikdy jsem neviděla časopis z podobného papíru. Obálka na časopisu je poutavá, zaujme na první pohled. Jinak po první přečtení časopisu si nejsem jistá, jestli bych si ho příště koupila. Zatím jsem trochu rozpačitá. Uvidíme, těším se na další čísla.
klad použitý papír
klad nezajímavá témata
avatar
Šárka
Pravý domácí časopis ve vydání napodobující sešit je skvělý nápad. Našla jsem v něm úplně vše, články z oblasti sportu, ekologie, intimity, zdraví i psychologie. Články jsou vtipně napsané se zajímavými fotografiemi. Uvažuji o předplatném a všem doporučuji si Pravý domácí časopis přečíst, určitě vás osloví.
klad skvělý
klad Žádné zápory jsem nezjistila
avatar
Romana
Obsah článků - většina témat mě nijak neoslovila. Jazyk a stylistika je dobrá. Témata - Očekávala jsem zde nějaké to tvořeníčko, nějaké recepty na zdravé dobroty, také více článků o zdraví, ale nic z toho tu není. Grafika - je dobrá a pěkná. Inzerce - Inzerátů je zde celkem dost. Celkově mě časopis nezaujal natolik, abych si ho příště koupila, nebo si ho předplatila. Mrzí mě to, ale je to tak.
klad přiložené vzorky
klad celkově mě časopis moc nezaujal
avatar
Pavla
Tento časopis je skvost, který by neměl chybět v žádné domácnosti zralé ženy. Fascinuje mě nádherné provedení jednotlivých stránek, jedinečný design a spousta nápadů a zajímavých článků, které mě upoutaly a četly se jedním dechem. všem zvědavým čtenářkám mile ráda doporučím.
klad krásný papír
klad poutavé čtení
klad cena
avatar
Barbora
Zajímavý formát časopisu vydávaný v menším počtu. Příjemná velikost i papír. Bonusové dárky navíc - nečekaná radost. Je to takový přírodní domácí časopis s bio a ekologickou stopou. Člověk posbírá další inspiraci, jak to zkusit jinak bez chemie a bez stresu :-)
klad Papír
klad fotografie
klad nápady
klad tipy
klad dárky k časopisu
klad málo stránek :-)
avatar
Janča
Časopis opravdu splňuje to, co hlásá - články jsou věnované ekologii, udržitelnému způsobu života, obsahuje praktické rady a typy. Co mě příjemně překvapilo, byl papír! Pěkná grafika, články jsou čtivé. Cena pro předplatitele by ušla, ale za jednotlivé číslo se mi zdá vysoká. Bohužel ale nejsem ta pravá cílová skupina,pro kterou je časopis určen. Nicméně jsem moc ráda, že jsem ho mohla vyzkoušet.
klad Příjemný papír
klad Grafika
klad Dárečky pro předplatitele
klad Neobsahuje moc reklam
klad Splňuje to, co hlásá ve svém popisu - články o ekologii, udržitelném způsobu života,..
klad Vyšší cena
klad Sem tam bych to odlehčila nějakým "neekologickým" tématem
avatar
Lenka
Pravý domáci časopis ma veľmi prijemne prekvapil, kedže je úplne iný ako väčšina časopisov, ktoré poznám. Na testovanie sme dostali “jesenný výtlačok”. Články som si jednotlivo preštudovala a veľmi ma zaujali, kedže bol každý výnimočný niečim iným. Čo ma taktiež potešilo bol darček v podobe organického pracieho prášku.
příloha
klad Spracovanie
klad Odlisnost
klad Darcek
klad Žiadny nie je
avatar
Martina
Dobrý den ,děkuji za možnost testování tohoto časopisu a za zajímavé dárečky v něm. Na čtení jsem se moc těšila, časopis byl přes obal velice zajímavý a i když jsem ho rozbalila,má pěkný obal a i grafika je pěkná. Inzeráty mi vůbec nevadí, nebylo jich mnoho. Nejdříve jsem ho prolistovala a pak jsem si ho pročetla.Články jsou všechny zajímavé, je to jiný časopis než na který jsem doteď byla zvyklá. Nic mi nenapadá ,co by mi v časopise chybělo ,každý časopis se zaměřuje na něco jiného. A přemýšlím ,že bych koupila mamce předplatné příští rok ,ona má podobné časopisy ráda.
klad zajímavé články
klad nic
avatar
Marie
Pravý domácí časopis mě opravdu překvapil jak svým nevšedním obsahem jednotlivých článků, tak i interaktivním zapojením člověka "do hry". Mám na mysli třeba tu přiloženou ukázku Pískování, to bylo moc fajn. A dáreček ve formě šetrného prášku na praní mě také potěšil. Za mě a mé známé rozhodně palec nahoru. :)
klad pestrost
klad nic
avatar
Jana
Přišel mi k přečtení a recenzi PRAVÝ DOMÁCÍ ČASOPIS. Jako první mě mile překvapila kvalita papíru a design úvodní stránky. Ten se mi moc líbí celkově. Občas jsem měla pocit, že mi splývá, co je reklama a co je článek, ale to není tolik důležité. Některé články mě zaujaly, naučily něco nového, jiné jsem rovnou přeskočila. Celkově na mě z časopisu dýchá dobrá nálada a pohoda. A velmi příjemné bylo množství dárečků přiložených k časopisu.
klad Design
klad Kvalita papíru
klad Některé články
klad Některé články mě nezaujaly
avatar
Ivana
S časopisem " Pravý domácí časopis" jsem se na testování setkala poprvé. Zaujalo mě vložené "pískové vyrábění", s dětmi jsme ho hned zkusili. Pravý domácí časopis je plný zajímavých tipů k bydlení, zahradě a vaření. Časopis jsem zatím neviděla nikde ke koupi v běžném obchodě.
klad zajímavé tipy
klad rozhovor
klad vložené "dárečky"
klad nic není
avatar
Hana
časopis jsem celý přečetla ale nic mi články nedaly. Na pohled je časopis zajimavý ale pro starší generaci nic neříkající. Mladé ženy které hledají inspirací a nevěří zkušenostem starších tak mají možnosti uvěřit.Jinak je pěkně přehledný a pěkně uspořádaný
klad grafika
klad přehlednost
klad cena
klad nic nového
avatar
Bohuslava
Pro začátek bych chtěla říct , že nejsem ten typ biočlověka , který by si doma tvořil sliz na praní atd. Před otevřením časopisu jsem si pomyslela , dalších časopis s inspirací jak 100x jinak zavařit dýni a k tomu 50 receptů na domácí švestkový koláč. Velice mne překvapilo , že nic z toho se nekonalo. Články jsou zajímavé a čtivé , některé víc , některé míň ale v každém jsem si něco zajímavého našla. Grafické zpracování titulní stránky mne nadchlo , zbytek časopisu trochu pokulhával. Reklamy jsou nevtíravě rozloženy do celého časopisu , za to dávám palec nahoru :-) . Celý časopis se mi líbil , jsem ráda za možnost si ho přečíst ale cena mi přijde vysoká , takže ze mne se asi nestane pravidelný čtenář.
klad grafika
klad zajímavé čtení
klad cena
avatar
Ivana
Pravý domácí časopis vycházející v příjemné grafické podobě zaujme svojí originalitou. Neobsahuje kvanta receptů, postupů ani návodů. Zato v něm nalezneme několik rozhovorů se zajímavými lidmi. Jedná se o velmi inspirativní čtení :-). Časopis jde v souladu s harmonickým a ekologickým způsobem života. Bohužel v něm postrádám více pestrosti a ucelenější strukturu. Je v něm poměrně dost reklam. Uvítala bych nějaké konkrétní tipy, ať už se jedná o různé akce či výrobky.
příloha
klad Inspirace
klad Neotřelý formát
klad Originalita
klad Slabší obsah
klad Hodně reklamy
avatar
Frantisek
Časopis je velmi inspirativní. Články jsou zajímavá, dobře psané a snadno pochopitelné. Časopisem se velmi dobře listuje a dobře se v něm hledá, pokud se k němu vracíte opětovně. Grafický dojem a barevnost je výborná. Líbí se mi. Inzerce a PR články Ok. Velké plus dávám reklamním dárkům. Toto nás doma velmi zajalo a líbí se mi i tento způsob motivace ke koupi. Časopis k přečtení doporučuji.
klad články
klad dárky
klad neni nic
avatar
Pavla
Dostala jsem možnost přečíst si Pravý domácí časopis, na první pohled jsem ho přehlédla mezi ostatní poštou, až na upozornění partnera, že mi přišel nějaký časopis jsem ho vzala do ruky. Určitě jsem v něm našla témata, která mne zajímají například 3 písmena, kov a podzim, Když intimita léčí. odvrácená strana mne moc pobavila :) Papír na kterém je časopis vytištěn se zdá být ekologický, ale jeho povhchová úprava ho udělala i příjemným.
klad některé články
klad papír
klad grafiaka na první pohled nezaujala
avatar
Lucie
Časopis mě absolutně nenadchnul. Připomíná mi vydání školního časopisu. Grafické pojetí pro mne také nic moc. Takže název Pravý domácí časopis se mi zdá trefný (domácí - dělaný doma na koleni). Když vezmu v potaz cenu, připadá mi dost vysoká (ač si uvědomuji kvalitu papíru, počet stran, že není v oběhu tolik výtisků - což cenu navyšuje, kolik lidí na časopise pracuje...). Témata ekologie, zdravý životní styl nebo rodina mne zajímají... a možná i z hlediska minimalismu mi připadají naprosto zbytečné dárečky - na co? chci časopis - když budu chtít cokoliv jiného, tak si to pořídím. Některé z dárečků asi potěší, ale jinak jsou to zbytečnosti, které s ekologickým smýšlením nemají co společného. Trošku je vnímám jako takové "vykoupení", když si "nás" koupili, tak jim musíme dát něco navíc... Co se nedá sebrat je rozhodně nadšení a práce autorů časopisu - tímto jim přeji hodně štěstí a vše dobré. svoji čtenářskou skupinu mají a jistě i rozšíří.
klad nadšení autorů
klad časopis se mi celkově nelíbí - obsahově ani graficky
avatar
Lenka
Nevím, zda to bylo zrovna tímto číslem a nebo jsou veškerá vydání tohoto časopisu podobná, ale mne časopis Pravý domácí časopis neohromil. Velmi mne to mrzí, asi jsem od něj čekala víc na základě toho, co jsem si o něm přečetla. Se zájmem jsem si přečetla tak polovinu článků. Velmi mne ale potěšil vzorek ekologického pracího prášku.
klad provedení
klad recyklovaný materiál
klad málo tipů a receptů
klad cena
avatar
Petra
Pravý domácí časopis mě zaujal hned, jak jsem ho vydala z poštovní schránky. Je prostě jiný, než všechny ostatní časopisy. Jiný papír, jiný vzhled a spousta dárků uvnitř. Články jsou velmi zajímavé a najdou si zde to své nejenom ženy. Já zde našla spousta inspirací pro život, spoustu hezkých fotografií a kreslených obrázků k jednotlivým tématům, slevové kupóny, zajímavé recepty a spoustu odkazů na webové stránky pro získání dalších informací k tomu, co mi zaujalo. Nejvíce mi překvapily krásné básničky a velká omalovánka pro volný čas – super nápad. Dokonce i reklamy byly trochu jiné a i zde jsem našla zajímavé věci. Po přečtení mám super pocit a moc se těším na Vánoce, protože jsem si nadělila jako dárek předplatné tohoto časopisu na celý rok 2020. Všem, kteří se chtějí na chvilku odreagovat od všedních starostí, Pravý domácí časopis vřele doporučuji. :)
klad časopis jako takový
klad celkové zpracování
klad zajímavá témata nejen pro ženy
klad zapracování básniček a omalovánek mezi jednotlivé články
klad nic nezajímavého jsem zde nenanašla
avatar
Martina
Časopis jsem přečetla velice rychle, některé články jsem hltala (Komu se nelení.., Ajrín, Už jsem blbnul z žen…,), jiné jsem přečetla velice ráda (běh, cestování),ale přiznám se, že další jsou na mě až příliš alternativní. Časopis velice zajímavý, zaměřený na přírodu, duševno, psychologii sama sebe. Příjemné čtení, ale na mě až moc zaměřený na něco mimo člověka, zaměřený na ženy a jejich vnitřní pocity a hloubání se v sobě (možná až hnípání). Mám ráda svou rodinu, přírodu, bylinky, zahradu a přiznám se, že tohle už je na mě trochu moc. Ale přesto děkuji za příjemné čtení.
klad vzhled
klad články o přírodě, zahradě
klad příliž hloubání sama v sobě
avatar
Andrea
Dobrý den, do schránky mi přišel Pravý domácí časopis kmen číslo 9/2019. Časopis se výborně se četl. Má krásnou a příjemnou grafickou úpravu. Různorodá témata jsou pěkně zpracovaná, zajímavá a nenarušují celkový dojem. Reklam není přehnané množství. Celkově na mě časopis působí velmi pohodovým a příjemným dojmem. Určitě bych se jako předplatitel nedočkavě těšila na další nové číslo. Ještě jednou děkuji za pohodu strávenou při jeho čtení :-). Krásný den, Andrea
příloha příloha
klad Časopis celkově
klad článek o Maltě
klad Victoria Lines mýma očima
klad Nemám co bych vytkla
avatar
Alena
Pravý domácí časopis 9/19 mě příliš nenadchnul. Je sice hezky graficky zpracován, ale postrádám v něm jednotu témat, hloubku. Velmi mi také vadí styl psaní rozhovorů - tykání působí vyumělkovaně, nepřirozeně. Inzeráty a reklamní bloky jsou, kupodivu, nerušící, celkově zapadají do stylu časopisu. Časopis mi trochu připomíná ABC z dávných dob.
příloha
klad Grafika
klad Styl
klad Nenávaznost témat
avatar
Zuzana
Časopis se mi moc líbí. Je z recyklovanho papíru, má zajímavé články, podporuje malé české výrobce. O těch bývá v každém čísle rozhovor. Časopis jsem měla jako předplatné, ale v některých číslech se mi stalo, že většina článků nebyla pro mě. V jiných číslech jsem si zase naopak přečetla úplně vše. Ale každý si v časopise najde to své.
klad Materiál časopisu
klad Články českých výrobců
klad Nic
avatar
Pavla
Pravý domácí časopis je oddechovým čtením především pro ženy. Zaměřuje se na vnitřní prožívání, ale najdete v něm i omalovánky a recepty. Je psán poměrně čtivou formou, vložené inzeráty nijak zvlášť neruší. Fajn je i papír,na kterém je vytištěn - zřejmě recyklovaný.
příloha
klad Tisk
klad Barevné provedení
klad až moc inzerátů
avatar
Michaela
Příjemný časopis o skutečných lidech, inspirujících tématech s hodnotnými i vtipnými komentáři, nezahlcený reklamami na zbytečnosti. Tohle je časopis, který nebudete chtít vyhodit a rádi se k některým z článků budete vrace. Možná bych zaměřila více na ženská témata - cykličnost, pánevní dno, intuitivní tarot a nebála bych se zařadit i třeba tarot, ke kterému se pojí mnoho mýtů a je třeba je postupně společnosti vyvracet. Jinak palec nahoru :-)
klad zajímavé články
klad nezahlceno reklamami
klad málo zaměřeno na ženy
avatar
Petra
Moc se mi libí celkových design časopisu. (Starý sešit s "ručně" psanými popiskami se mi moc líbí.) Přijde mi, že je to, na rozdíl od barevných lesklých časopisů na křídovém papíře, čtení pro normální ženské. Co se týče obsahové stránky časopisu, neprezentují se na nich (pochopitelně jen v tom nejlepším světle) nejrůznější celebrity a, dovolte mi ten termín, "telebrity". Ale jsou tu jen obyčejní rozumní lidé. A jejich názory a rady jsou tak nějak "na dosah ruky". Nic přikrášleného. Líbí se mi také celkový pohled autorů časopisu na svět. Moc mne také potěšily vzorečky přiložené do zásilky časopisu - mandala na pískování a eko prací prostředek. Děkuji, že jsem se mohla s tímto časopisem seznámit.
klad design časopisu
klad asi nic nemohu vytknout
avatar
Ludmila
Po tomto časopise už jsem několikrát pokukovala v našem bezobalovém obchodě. Moc se mi líbí vzhled i struktura časopisu, to je to, co ho odlišuje od jiných. Se zájmem jsem pročetla rozhovor i vyzkoušela recepty. Reklamy je tam tak akorát. Myslím, že jsem si našla svůj dárek (předplatné) pod stromeček. Děkuji za možnost rozšířit si obzory.
klad obsah
klad struktura
klad dárečky
klad nic jsem nenašla
avatar
Kvetoslava
Časopis KMEN je plný inspirace. Velmi ráda si pročítám životní příběhy lidí, kteří neměli strach pustit se do podnikání či jiných prospěšných aktivit. Na časopise se mi líbí, že je všestranně zaměřen a na své si přijdou čtenáři různých koníčků. V časopise je možné nalézt odpověď na různé otázky. Z časopisu vychází krásné světlo. Je psán jak "rozumově" tak duchovně. Moc se mi líbily cestovatelské články i článek intimní jógy. Našla jsem spoustu informací ale hlavně -časopis je zcela pohodový, pozitivní.Je úplně Zanechal vemě absolutní pokoj. A taky jsem se některým vtipným momentům zasmála. Děkuji. antistresový.
klad Inspirace, motivace, cestovatelské postřehy, Nápady pro zahrádkáře, seznámení s ekologickým prostředkem na praní, srdečně psané básničky . Líbí se mi hlavně všestrannost, pozitivita.
klad -
avatar
Markéta
Časopis byl zajímavý, ale upřímně, jedno číslo stačilo, do budoucna neuvažuju o jeho koupi, ani o předplatném. Některé články nezáživné, hodně reklam. Nelíbí se mi ani papír, ani kvalita fotek. Recept mě nezaujal, škoda, čekala jsem od toho víc. Rozhovory v podstatě o ničem. Jediné plus, že tam byl vložen vzorek prášku na praní.
příloha
klad Vzorek
klad Papír
klad Rozhovory
klad Reklama
avatar
Renata
není to poprvé co čtu PRAVÝ DOMÁCÍ ČASOPIS, když jsem si ho poprvé koupila(na cestu do vlaku) zaujal mě stejně jako tenkrát krásným zpracováním a hlavně obálkou,která je jako by vypadla ze starého filmu. Obsah celého časopisu je zajímavýa čtivý . Rozhovory s VELMI zajímavými lidmi,kteří v životě něco dokázali a jdou si za svým snem. Spoustu rad a návodů co si počít se svým životem.jediné co mě nebaví js spousta reklam,ale chápu,že bez nich by ani tenhle časopis být nemohl. Až zas někam budu cestovat bude to má první volba na zabavení a i poučení
klad obálka
klad zpracování
klad rozhovory
klad reklamy
avatar
Ilona
Těšila jsem se na testování tohoto časopisu, ale teda zklamal mě. Jeho obsah je takový neuceleny, nepřehledný, články tak nějak o ničem... Obálka časopisu je hezká, ta se povedla, i materiál/papir e kterého je vyrobene fajn. Ale vůbec mě neoslovil a neprimel mě ke koupi dalšího čísla.
klad Obálka
klad Obsah
avatar
Petra
S tímto časopisem jsem se už několikrát setkala, ale vždy jsme si ho pouze prolistovala. Nikdy jsem neměla možnost si ho celý pročíst, až tedy nyní díky testování. Velmi se mi líbí obálka časopisu - vždy mě upoutala. Obsah je také lákavý - spousta zajímavých článků a rozhovorů. Cena je přiměřená.
klad obálka časopisu
klad obsah
klad cena
klad nic
avatar
Michaela
časopis je úplně jiný než všechny ostatní, je opravdu domácí, ale je potřeba mít na něj čas, není to takovéto oddechové čtení, kdy se nepotřebujete příliš soustředit a chcete "vypnout", je potřeba si na něj udělat čas, uvařit kafe či čaj a v klidu si k němu sednout...mě se osvědčil jako čtení do vlaku (samozřejmě bez dětí :-) ) přijde mi, že s výběrem obsahu si tvůrci dali skutečně práci a zpracování je skutečně na vysoké úrovni, design vytváří iluzi opravdu "domácí" a perfektně dotváří celkový dojem a pojetí časopisu. Za mě tedy jednoznačně ano, ale je opravdu potřeba si na něj udělat čas...což může být v dnešní době trochu problém, na druhou stranu perfektní příležitost jak si skutečně odpočinout.
klad design
klad obsah
klad zpracování
klad celkový dojem
klad nutnost udělat si na něj čas a vypnout
avatar
Markéta
Testovala jsem Pravy domaci casopis KMEN. Casopis mne velmi zaujal, jeho styl a desing. Takovy "stary" jak po babicce a to mne primo k tomuhle casopisu pasuje. Moc prijemny ke cteni, jen bych vytkla, ze je v casopisu zbytecne moc reklam a slev na ruzne vyrobky. Dala bych maximalne na dva vyrobky. Na vic bych zaradila nejaky recept na detske jidlo. Snadna orientace v casopisu, vse prehledne a barevne.
příloha
klad obsah
klad moc reklam
avatar
Lenka
Tento časopis se mi moc líbil svou všestranností. Má různá témata ekologie, psychologie, domácnost atd., takže si v něm každý něco najde. Líbily se mi vzorky zdarma písku a prášku na praní. Časopis je ucelený a má hlavu a patu. A líbí se mi i,že je tisknutý nejspíše na ekologickém papíře a neničí se tolik stromy.
klad ekologie
klad psychologie
klad vzorky zdarma
klad nevím
avatar
Lenka
Časopis je velmi zajímavý. Nejvíce mi asi zaujal článek Když intimita lečí ženu. Také se mi líbila závěrečná "glosa" domácí nebe.peklo.ráj. V časopisu si myslím je všechno co bych v něm chtěla najít. Kladně hodnotím, že reklamy jsou na samostatných stránkách a tudíž neruší dojem u jednotlivých článků. Celkově je časopis napsán čtivě a články mají zajímavá témata. Časopis je pěkně barevný s pěknými fotkami a kresbami. Jako pozitivní hodnotím přiložení dárků a konkrétně nejvíc jsem byla ráda za vyzkoušení eko prášku na praní.
klad obsah článků
klad barevnost časopisu
klad zajímavost
klad reklamy na zvláštních stranách
klad dárky
klad vyšší cena
avatar
Jaroslava
Jedno prolistování časopisu Pravý domácí časopis- Kmen mi nestačilo. Doceňuji pevnější papír, ze kterého je časopis vyroben. Díky obsahu je vše přehledné a zpětně rychle dohledatelné. Originalita, barvitost, styl psaní atd. mi absolutně sedlo. Reklama vsazená do obsahu časopisu je v dobrém měřítku a dobře umístěná. Konkrétně musím a chci poděkovat za článek a rozhovor s Adélkou Obermajerovou! Děkuji a skvělé čtené, ke kterému se v trafice ráda vrátím :)
příloha
klad formát časopisu
klad pevné desky a listy
klad originální grafika
klad všestrannost obsahu článků
klad barvitost a nápady
klad přiložená "hra" pro výrobu domácí mandaly
klad nic
avatar
Lenka
Pravý domácí časopis mě velmi zaujal - svým formátem, články i rozhovory se zajímavými lidmi. Spolu s PDČ přišly i dárky, andělka, kterou jsem si ihned vystřihla a ukázková sada na výrobu mandaly z písku. Velmi se mi líbily rozhovory se Zdeňkou Voštovou na téma enviromentálního žalu. Až dosud jsem netušila, že něco takového existuje, přitom sama tímto žalem trpím. Navíc má tato sympatická paní velmi chytrou pětiletou dceru, jejíž názor na život mě opravdu "dostal". Nemálo zajímavý je i rozhovor s Ajrín (Irenou Zlámalovou), ženou mnoha tváří. Bývalý kadeřník Michal Janeček, který kadeřnickou profesi vyměnil za bydlení na samotě. Všichni tito lidé, ale i další, jsou "moje krevní skupina". Také miluji přírodu, lesy a jednoduchý životní styl, který je ovšem mnohem těžší než život ve velkém městě. Moc se mi také líbí báseň Marie Pápolové a k ní i obrázek. A tak bych mohla pokračovat. Děkuji Petře K. a Danovi B. za velmi zajímavý Pravý domácí časopis. A redakci, že jsem si ho mohla přečíst.
příloha příloha
klad články
klad rozhovory
klad dárky
klad básnička
klad obrázky
klad mišmaš
klad nemusím reklamy, ale chápu jejich nutnost
avatar
Kamila
Zaujal mě výběrem svých témat , která jsou pro mě v životě důležitá o nichž se jinde tolik nehovoří. Svým obsahem se odlišuje od těch s kterými se běžně setkávám. Témata jsou naše životní prostředí, rodina a mezilidské vztahy, dále ekologie, psychologie , zdraví. Vše je doplněno o zajímavé recepty, návody i reportáže. Časopis zapůsobil na mě jako čtenáře velmi pozitivně a také inspirativně, celkově je dosti přehledný a rychle se v něm zorientujete. Je vytištěn na kvalitním papíře a zaujal mě i svým grafickým zpracováním. Jeho součástí je i několik praktických dárků , které navíc šetří naši přírodu. Také zde nenajdete nějaké zbytečné reklamy, které jinak zabírají místo. Jeden z podstatných rozdílů od jiných periodik. Dle mého názoru, si zde může každý najít pro sebe něco zajímavého, co obohatí celkově jeho každodenní život a posunu jej o trochu dále, popřípadě nasměruje na tu správnou cestu. Tento časopis je také plný té správné pozitivní energie, která je také důležitá pro nás všechny.
klad zajímavá témata
klad kvalitní provedení
klad originální
klad dárek
klad dosti obsáhlý
klad nevím o žádné
avatar
Monika
Časopis mě zaujal svým vzhledem...každá fotka, popřípadě krátký článek, jako kdyby visely na nástěnce. Ovšem z obsahů mě zaujaly pouze dva články - o intimitě žen a o Maltě. Jedná se pouze o můj subjektivní názor a dovedu si představit ženu, která si celý časopis s nadšením večer před spaním přečte, protože jsou články pro ni zajímavé. Osobně bych v časopise uvítala turistické trasy přírodou na pokračování, které se dají zvládnout s dětmi. Jako velké plus, a to nebudu určitě jediná, dávám dárečkům.
klad vzhled časopisu
klad dárečky k časopisu zdarma
klad cena (kterou na druhou stranu zas chápu)
avatar
Lenka
Abych pravdu řekla, od časopisu jsem čekala trochu víc. Na první pohled na mě působí moc hezky, má pěkný design, kvalitní papír a články jsou pěkně stylizované, ale na některých stranách jsem se v množství textu hůř orientovala např. 16 a 17 a 58, 59. Obsah článků mě moc nezaujal. Ocenila bych více inspirativních článků, které mi pomůžou žít zdravěji a ekologičtěji. Líbil se mi například článek Detox od elektrosmogu, ale další články mě tolik nezaujaly. Podle mého názoru je cena poměrně vysoká.
příloha
klad design, grafika
klad kvalitní papír
klad na některých stranách těžší orientace v textu
klad nezajímavé články
klad vysoká cena
avatar
Denisa
Časopis jsem znala pouze z médií, ale nikdy dřív jsem ho neměla, až toto zářijové číslo. Moc se mi líbily některé články, např. rozhovor s kadeřníkem Michalem Janečkem, kterého osobně znám, vyprávění Olgy Buškové o Maltě a další. Pár článků mě nezaujalo, ale byla to menšina, což je asi normální (každý má jiné zájmy, takže každého nemůže bavit úplně vše). Celkově se mi časopis líbí, grafika přední stránky a hlavních článků je moc hezká, u některých bych ji upravila (ale to je jen detail). Celkově se mi zaměření časopisu líbí a určitě si ráda přečtu i další čísla.
klad celkové zaměření témat
klad že tam nejsou reklamy na předražené komerční produkty (oblečení, kosmetika apod.)
klad grafika hlavní stránky
klad některé články u nichž nebylo jednoznačné téma
klad grafika některých článku
avatar
Anna
Pravý domácí časopis, jsem pročítala od první až poslední stránku, což u všech časopisů nedělám.Protože mám ráda přírodu a vlastním velkou zahradu, zaujalo mě Zahradničení v souladu s přírodou - díl 1. Zapisování a popisování , byl také můj problém, zápisky si dělám a také fotím zahradu na jaro a průběžně celý rok a mám přehled pěkně zdokumentovaný. Téma mulčování je také zajímavé i když to u nás málo používáme.Když intimita léčí ženu-Cesta dolů-Vnitřní kompas- Moc podvědomí- intimní joga je moc zajímavá a určitě stojí za vyzkoušení.
příloha příloha
klad Všechno
klad super
avatar
Žaneta
Moc jsem se těšila na nový časopis,bohužel jsem z něj docela zklamaná.Obsahově jsem opravdu čekala od tohoto časopisu více.Doufala jsem,že zde najdu spoustu užitečných rad a nápadů a přiučím se něco nové.I reklamy,kterých bylo v časopisu plno,mně tedy nepotěšily.Styl jakým je časopis pojat by šel,ale obsahově to není moje parketa.
příloha
klad Snad styl jakým je časopis psaný.
klad obsah článků
klad témata
klad reklamy
avatar
Lenka
Časopis se mě velice líbil .Velmi zajímavé články .(Ze kterých mě nejvice zaujal o kadeřníkovi ,který vyměnil nůžky za sekeru ) Grafika pěkná .Témata zajímavá .Možná by nebylo od věci přidat stránku se zdravými recepty .Reklamy je poměrně dost ale není vtíravá .
klad styl
klad nic
avatar
Jita
když jsem do schránky obdržela Pravý domácí časopis Kmen, plna očekávání jsem začala ihned časopisem listovat. Byla jsem ráda za přiložené dárky a hned mne zaujal článek o ekologickém zemědělství. Líbí se mně grafika i obal. Rozhovory jsou zajímavé a poučné.
klad rozhovory
klad líbí vše
avatar
Lenka
Moc se mi časopis líbíl. vyrobený je z ekologického papíru. Formát tak akorát. V každém článku se dá najít něco pozitivního a to není marné! Některé myšlenky jsem vystřihla a dala na lednicku,aby byly vidět. Určitě si ho koupím. Každý si v něm něco najde,i když vůbec nic nehledal. Doporučuji.
klad vcelku vše
klad mě hold chybí křížovka
avatar
Aneta
Velmi zajímavý časopis. Líbí se mi ten řez všemi odvětvími, takže se dozvíte hodně informací z jednoho časopisu. Zajímavé nápady a rady, které můžete využít v běžném životě. Líbil se mi článek o Maltě, byla jsem tam před několika lety a úplně se mi vrátily všechny krásné vzpomínky. Úžasný prací prášek jako vzorek. Hned jsem vyzkoušela. Za mě velká spokojenost.
příloha
klad hodně článků
klad průřez více odvětvími života
klad Příjemně čtení
klad Zajímavé rady a nápady
klad Mohlo by být i více stránek
avatar
Alena
Hezká grafika a barvy časopisu, jde o velmi zajímavý časopis, neobvyklý , na eko témata, čtivé články , --styl blogů , nemám co vytknout. Reklamy nevtíravou formou. -tématické pro časopis. Zajímavé životní příběhy, které osloví a vedou k zamyšlení. Líbí se mi fotky i kresby. , pro eko nadšence a lidi, kteří se chtějí vrátit k přírodě doporučuji předplatné , dobrý nápad s dárečkem--eko prášek.
příloha
klad grafika
klad styl článků
klad žádné
avatar
Nikola
Tento časopis mně mile překvapil. Časopis je čtivý a hodně zajímavý. Témata jsou zajímavé a psané tak že jsem je opravdu hltala a za 1 den večer jsem ho přečetla celej (nedal se odložit). Líbí se mi hodně zaměřenost i na přírodu a barvy tohoto časopisu.
příloha
klad tlumené barvy
klad zajímavé články
klad dárečky / vzorečky
klad obsah
klad čtivost článků
klad nic
avatar
Markéta
Pravý domácí časopis se mi dostal do rukou díky vaší soutěži. Musím říct, že mě příjemně překvapil. Jak svým obsahem, tak svým vzhledem. Listy jsou příjemné na omak. V časopise je spousty zajímavých článků. Co se mi líbí je to, že v něm nejsou žádné zbytečné reklamy.
klad materiál
klad nic
avatar
Iveta
Jsem moc ráda, že jsem se zapojila do testování Pravého domácího časopisu. Časopis se mi moc libí a jsem ráda, že se velmi odlišuje od ostatních "klasických" časopisů. Působí na mě domáckým/rodinným dojmem jako bych se s autory článků a vydavateli časopisu znala už dlouhá léta. Líbí se mi netradiční témata použita v článcích, o kterých se nikde jinde moc nepíše. Dozvěděla jsem se spoustu nových věcí a ty dárečky, ty jsou prostě boží :-)
příloha
klad design časpisu
klad typy článků
klad zajímavé a čtivé články
klad dárečky
klad nic :-)
avatar
Šárka
Jelikož jsem dost ekologicky zaměřený typ člověka, časopis mě moc nezaujal, čekala jsem zajímavější články ohledně ekologie a zdraví, líbí se mi, že časopis není přeplácaný reklamou a také že články jsou přehledné, časopis působí velmi čistým a příjemným dojmem, i dárek byl fajn, antistresová omalovánka mě nadchla, takže jsem se vrátila trochu do dětských let, jinak časopis si nekoupím, ale poslala jsem dál kolegyním v práci už jsou zájemci, tak si časopis najde své fanoušky a čtenáře.
klad Přehlednost
klad Dárky navíc
klad Pěkná obálka
klad Žádné reklamy
klad Není to můj šálek čaje
avatar
Lucie
Když se mi časopis dostal do ruky, nebyla jsem z něj nadšená, nezaujal mne ani přebalem, ani obsahem. Nicméně po přečtení jsem změnila názor. Obálka je originální a potěšilo mě, že je časopis z recyklovaného papíru, který se nelepí na prsty. Články jsou z velké většiny napsány zajímavě a je vidět, že je píšou lidi srdcem o věcech, které mají rádi a věří v ně. Jsou napsány optimisticky a jednoduše a čtenář má chuť se s autorem ztotožnit. Narazila jsem pouze na dva články, které byli sice krásně květnatě napsány, ale postrádali jakýkoli smysl. Nemohu říct, že zde chybí nějaké téma, protože z jednoho čísla nelze hodnotit celý časopis. Ale jelikož v redakci se narodila malá miminka, určitě by bylo zajímavé téma jak se dá s miminkem žít šetrněji k planetě. Také bych uvítala i nějaký nápad na tvoření, ať už s dětmi nebo dekorací pro dané období. Reklamy nepůsobily vůbec rušivě a všechny byly ve stejném duchu jako celý časopis. A reklamy na správné věci jsou pro mě motivací.
klad Optimisticky laděné články
klad Recyklovaný papír
klad Výběr reklam
klad Originalita obálky
klad Dva články na stejné téma
klad Některé články postrádající smyls
avatar
Veronika
Časopis mě příjemně překvapil hned v několika směrech. Vynikající kombinace témat. Velice se mi líbí jeho vkusné, grafické zpracování, forma článků a věčně zvolené obrázky či fotografie k daným tématům. Jediné co bych vytkla, jsou reklamy, ale těm se v dnešní době už téměř nelze vyhnout.
klad Grafické zpracování
klad Poutavý obsah
klad Reklamy
avatar
Markéta
Časopis je to rozhodně jedinečný. Psát jakoukoliv kritiku na tento unikátní výtvor nemohu. Jsem pro všemi deseti, aby se takováto produkce podporovala a doufám, že ve vydávání časopisu budou autoři pokračovat a udělají konkurenci všudypřítomným bulvárním plátkům. Oceňuji rozhovory s šikovnými a inspirativními čechy!!!!! U nás je mnoho zajímavých lidí, kteří stojí za to být představeni. Líbilo se mi, že časopis není zaplaven reklamami na zahraniční produkty, oblečení ve výprodeji a jinými. Zkrátka inzerce, u které si opravdu řeknete - Možná si koupím. Ano a za přibalené dárečky mockrát děkuji. Prací prášek Bamboolik je úžasný. Určitě koupím. Mám jeden tip - autoři mohli zvážit věnování článku testování tohoto pracího prášku, když ho k časopisu přibalili. Jsem si jistá, že by to působilo ještě lepším dojmem. ALE dobrá práce :)
příloha
klad originalita
klad články o skutečných lidech, skutečných životech
klad česká produkce
klad přibalené dárky - užitečné
klad nic
avatar
Petra
Pravý domácí časopis znám od blízké kamarádky, u které jsem ho párkrát zahlédla. Po přečtení výtisku, který jsem obdržela k testování, mohu říci, že jde opravdu o čtení, které není pro každého, ale spíše jen pro úzký okruh lidí. Některé články byly zajímavé, některé mi přišly až příliš z říše "eko bio žen a matek, tzv. lesan", ke kterým se neřadím, proto bych další čísla dobrovolně nezakoupila. Běžná cena 68 Kč mi přejde navíc dost přemrštěná, zase tolik počtení v časopisu není. Musím pochválit dáreček v podobě pískové mandaly, to byla uklidňující aktivita. Taky se mi velmi líbil fejetonek od Moniky Valentové i článek o bývalém kadeřníkovi. Ostatní témata šla nějak mimo okruh mých zájmů a mé smýšlení.
klad fejeton
klad dárky
klad méně reklam
klad retro design
klad zaměření časopisu
klad cena
avatar
Petra
Pravý domácí časopis jsme si s chutí prolistovala stránku po stránce a vybrala si články, které jsem přečetla celé. Jsem nadšená. Časopis obsahuje různá témata a myslím, že každý si tam najde to své. Jsou tam i zajímavé reklamy na akce a věcné reklamy. Určitě bych časopis doporučila všem,kteří se chtějí zastavit během všedních dnů a okořenit si chvilky o zajímavé počtení. Časopis je tištěn na velmi příjemném papíře. Dárky, které jsem dostala také potěšily. Celkově za mě spokojenost a zvažuji roční předplatné.
klad struktura časopisu
klad zajímavost témat
klad nemám, co dodat
avatar
Lenka
Nevím, jestli je název zrovna dobře zvolený - na stánku by mne neupoutal. Nicméně po nahlédnutí dovnitř mne většina článků a rozhovorů zaujala. Obecně se časopis věnuje ekologii, minimalismu a zero waste, udržitelnému hospodaření, sebepoznání a osobnímu rozvoji. Ačkoliv podobným způsobem života úplně nežiji, jsou články v tomto časopise inspirativní a nutí k určitému zamyšlení. Grafika je přiměřená zaměření časopisu a oceňuji, že není plný reklam s modelkami, jak přes kopírák.
klad grafika časopisu
klad inspirativní články a rozhovory
klad reklamy bez umělých modelek
klad název mi moc nesedí
avatar
Jitka
Časopis je zajímavý obsahem i grafikou. Články jsou obsahově i stylisticky poutavé a čtivé. Inzerce je v přijatelné míře a víceméně nevtíravá, především určena pro praktické využítí. Ilustrace i fotografie v časopise evokují příjemné pocity. Výborný podzimní recept z krup jsem vyzkoušela a přivítám i více takových typů na zdravé vaření. Časopis oslovuje ekologicky i ekonomicky myslící lidi ze smyslem pro krásný a harmonický život.
klad Obrázky s básničkami
klad Nůžky nebo sekera
klad Renesance jménem Ajrin
klad Grafika časopisu
klad Dárečky přiložené k časopisu
klad Nic takového nemohu jmenovat
avatar
Barbora
díky za možnost otestovat si časopis,čte se jedním dechem,je tam mnoho témat pro člověka,který přemýšlí o životě,jak ho nejlépe prožít bez toho,aniž by po sobě zanechal stopu zaneřádění planety,rozhovor se zajímavou osobností je inspirující,nechala jsem jej dále přečíst v rodině a máte od nynějška mnoho dalších čtenářů,díky
klad kvalita
klad inspirace
klad nic
avatar
Lucie
Zajímavý časopis s neotřelým stylem, příběhy skutečných lidí, hodně článku na téma alternativní způsob změny života, zajímavá témata článků. Příjemné a pohodové čtení, časopis nemá žádné vtíravé reklamy, jeho styl a grafika odpovídá konceptu tohoto časopisu. Doplnila bych více kulinářských témat a také alternativní léčebné prostředky např. zpracování bylinek. Pozvánky na různé akce se zaměřením na alternativní způsob života bych uvítala.
klad Příjemný časopis na čtení, ojedinělý svým zpracováním,dárečky k vydání
klad Zařadit témata alternativní medicíny
avatar
Michaela
Pravý domácí časopis je přesně to, co jsem potřebovala. Od doby, kdy jsem ho koupila a četla naposledy, se vůbec nezměnil, což je samozřejmě dobře. Chválím tisk na recyklovaný papír. Zároveň se časopis věnuje tématům, které jsou mi blízké. Jsem biomatka zajímající se o životní prostředí a téměř všechna temata se věnují věcem, které mě zajímají. Pravý domácí časopis je velmi inspirující plátek plný důležitých informací, které dokážou změnit svět k lepšímu. Díky redakci, které nechybí elán a láska k planetě Zemi :)
klad Recyklovaný papír
klad Dárky
klad Barevný tisk
klad Cílené reklamy
klad Odbornější články
klad nic
avatar
Lucie
Časopis jsem již znala před tím, takže pro mě nebyl úplnou novinkou. Moc mu fandím, líbí se mi celkový koncept a směřování. Jen asi konkrétní obsah časopisu pro mě není až tak lákavý. Zajímavý obsah je pro mě asi tak 40%, což je málo na to, abych si časopis kupovala. Někdy pro mě byla i málo lákavá grafika. Nejsem moc na články o cestování a rozhovory a těchto formátů tam bylo na mě až moc. Já bych osobně uvítala více ezo zaměření :) Ale jinak věřím, že pro trochu jinou cílovou skupinu je časopis velice kvalitní a nabízí zajímavé a podnětné články.
klad Celkový koncept
klad Název
klad Pohled na svět
klad Zpracování
klad Obsah
avatar
Jana
Nejpvre mě zaujala úžasná vůně papíru, kterou jsem snad nikdy dříve necítila. Příjemně mě překvapily vzorečky pracího prášku složeného pouze ze 4 ingrediencí. Hltala jsem stránku za stránkou, stylistika i jazyk, kterým byly články napsané mi velmi vyhovoval. Stejně tak i pouhých pár stran s reklamou myslím, že je pro tento časopis dostačující. Barevnost časopisu mi navodila vždy příjemnou atmosféru při čtení a snadno jsem se v časopise orientovala. Dále se mi líbila témata, od všeho trochu, zajímavé články o zajímavých lidech, články z cest i témata hlavně pro ženy. Jediné malé mínus bych dala za vyšší cenu, ale jinak se mi časopis velmi líbil a doporučuji ho všem.
příloha příloha
klad témata
klad stylistika a jazyk
klad barevnost časopisu
klad vyšší cena
avatar
Hanka
Časopis na první pohled vypadá skvěle. Velmi oceňuji papír, že kterého je časopis vyroben, vypadá velmi přírodně a už od prvního pohledu na něj jsem se těšila, co skrývá za poklady. Jednotlivá témata mě však bohužel nezaujala. Pevně věřím, že mnozí si v něm ale najdou své.
klad Vzhled časopisu,
klad Materiál že kterého je časopis vyroben
klad Příloha
klad Výběr témat
avatar
Alena
Pravý domácí časopis, který se zaměřuje na ekologii, zdraví a psychologii se mi moc líbí, líbí se mi jak obal tak i obsah +dárky které k němu bývají, líbí se mi, že je hodně atypický, na trhu nemá konkurenci, škoda , že není viděn v běžné prodejní síti hypermarketů
klad obsah
klad vizáž
klad nejd ekoupti v obchodech
avatar
Barbora
Ve chvíli, kdy jsem časopis poprvé držela v ruce, mě nezaujala jeho grafika. Obálka mi připomněla informační leták, který pravidelně rozesílá jedna z předních zdravotních pojišťoven. Ač je na mě Pravý domácí časopis až moc pestrý (hodně fotografií, samostatných vložených článků, apod.), obsahově mě zaujal a občas bych po něm sáhla, :-)
klad témata, rozhovory
klad grafika
avatar
Mária
Časopis jako celek mě spíš nezaujal. Kdybych si ho měla koupit, tak nekoupím. Styl psani je celkově povedený a dobrý i čitelnost. Nicméně obsahove nic pro mě. Reklamy časopise není mnoho a to je pro mě velice pozitivní. Barevně je časopis krásný a i fotky v něm jsou moc pěkné. Nabídku předplacení však nevyuziji.
příloha
klad Fotky
klad Barevnost
klad Počet reklam
klad Témata
avatar
Helena
V časopise jsou zajímavé články, např. jsem něvěděla, že existuje terapii environmentálního žalu. Jsou zde zajímavé rady a tipy do života, postřehy z cest do jiných zemí. Články jsou dobře napsané a srozumitelné. Mohli by zde být např. články s domácími recepty nebo tipy na zajímavé knihy. Grafika je dobrá. Fotky jsou dobře rozmístěné v daných článcích a vystihují situaci. Inzerce by mohla být spíš rozmístěná u článků než vše na jedné stránce. Dárky k časopisu se mi líbili.
klad dárky
klad fotky k článkům
klad inzerce na celé stránce
avatar
Klára
Časopis předčil má očekávání. Upřímně jsem od něj moc nečekala, neboť obálka je sice vzhledově moc pěkná, ale není tak lákavá, aby mne zaujala v trafice. Působí na mne jako pracovní šešit. Po přečtení musím zhodnotit, že články byly velice poutavé, poučné a měly smysl. Některé doporučení si i beru k srdci. Avšak titulky článků nebyly vhodně zvoleny, aby zaujaly. Pokud bych neměla časopis na testování, některé články bych asi i přeskočila. Kladně hodnotím ale počet reklam, který je únosný, včetně přiložených vzorků na vyzkoušení. Netuším však, zda je to standart, či nikoli. Pokud na časopis natrefím v trafice, ráda si ho pořídím na cestu vlakem či dovolenou, ale na to, aby mne nalákal na pravidelné čtení, to bohužel není.
klad články
klad obálka
klad vzorky
klad únosný počet reklam
klad cena
klad nevýstižné nadpisy článků
klad pro mě neznámé osobnosti
avatar
Monika
Testovaný časopis jsem ještě nikde neviděla, tudíž jsem byla moc překvapená, co se v něm vše nového dozvím. A fakt mě překvapil. Polovina článku mi dala hodně nového, a hned i jsem vše zkoumala na netu. Takže je to takový vzdělávací časopis do života. Časopis je od začátku do konce psaný srozumitelně a zajímavě. Nic jsem z toho nepřeskočila. Obrázky k uvedeným článkům jsou příjemné a vždy ladí s textem. Také mě vyhovuje, že není hodně uvedených reklam. Tento časopis mě hodně zaujal a budu přemýšlet, zda si ho i nepředplatím, jelikož nikde v obchodě či trafikách jsem ho neviděla. Byla jsem ráda i za přidaný dárky, které jsem však ještě nevyzkoušela. Jen při rozbalování jsem ucítila divnou nepříjemnou vůni, ale po pár hodinách už cítit nic nebylo. Všem doporučuji si přečíst alespoň jedno číslo, a myslím si, že nikdo nebude litovat.
klad Všechny články
klad Nepříjemný pach při otevření obalu
avatar
Hana
Časopisy nejdříve prolistuji , prohlédnu obrázky a zavřu. Tento časopis jsem ani neprohlédla a hned začala číst článek- ,,3 písmena, která mění život,, moc pěkně napsaný, k zamyšlen.Články jsou čtivé a prolínání s básněmi a ilustracemi nemá chybu. Žiji na vesnici a ubírám se k přírodě a tento časopis mi přinesl mnoho inspirací, srdečných záležitostí, Je tématický k danému období.Nemá chybu.Napíši si Ježíškovi:-)Děkuji, že se mi díky Vám dostal až ke mne domu.
klad obsah článků
klad vizáž
klad mluví od srdce
klad nekoupím si ho v novinovém stánku
avatar
Jana
Z článků je cítit, že lidé opravdu můžou žít tím, co je naplňuje. Mnohdy je ale delší cesta k naplnění svého snu a to autoři článků nebojí přiznat a popsat. Z obsahu článků, rozhovorů a různých příspěvků dýchá energie lidí, kteří tím žijí. Grafika je různorodá a to dává každému článku a příspěvku své kouzlo. Reklama v PDČ je zaměřená nejen na produkty z eko a bio světa, ale také na průvodce různých alternativních cest. Informace a odkazy na stránky těchto průvodců nám můžou pomoct objevit cestu, o které jsme nikdy neuvažovali.
klad Články dokážou svým obsahem nejen zaujmout, ale i rozšířit povědomí o různých tématech
klad Časopis je propletený různými styly a tím čtenáře každým článkem může překvapit.
klad Mě se moc líbí skutečné, obyčejné fotky z reality a ne vyretušované fotografie.
klad Čtenář si může sám vymalovat nádherně ilustrované omalovánky a tím se s PDČ víc propojit.
klad K dispozici jsou zajímavé ilustrace a kresby.
klad Příjemně napsané PR články s hodnotnými informacemi
klad Nejde jen o časopis, ale také o komunitu která kolem něj vzniká. Kdokoliv může být její součástí.
klad PDČ upozorňuje na zajímavé akce, ale také různévlastní akce pořádá.
klad Časopisem to nekončí - k dispozici je další pokladnice nápadů (You tube = Rozhovory s lidmi)
klad Nepřehledná mi přišla jenom stránka plná malých inzerátu. Nevím, jestli z ní inzerenti získají očekávaný přínos. Za mě bych doporučovala tak max. 5 inzerátů na stranu.
klad Podle názvu obsahující domácí bych očekávala také rubriku, která se věnuje DIY
avatar
Veronika
Časopis byl podle me docela zajímaví. Přečetla jsem si tam snad všechno. Něco me zaujalo víc a něco zase míň, ale tak to bohužel u časopisu bývá. Hodně me tam bavil článek o Maltě. Časopis jsem půjčila i kamarádce na čtení a líbil je ji také. Konečně něco jiného než jiné časopisy které řeší naprosté kraviny o celebritách. Za me mohu jedině doporučit, skvělé a oddechové čtení.
příloha
klad Článek o Maltě
klad Grafické zpracování článku
klad Jednoduchý vzhled obálky
klad Úvodní obsah - chybělo mi vidět na jaké stránce se nachází určité články
avatar
Petra
Pravý domácí časopis je prostě to, co mi na české časopisové scéně chybělo :) Kvalitní obsah na kvalitním papíře. Mišmaš všeho možného. Mnoho inspirace, tipů, příběhů...velkou radost mi udělaly dárečky v podobě mandaly, bělícího pracího prášku a andělíčka. Děkuji všem autorům a tvůrcům tohoto PRAVÉHO oddechového čtení :)
příloha
klad Kvalitní papír
klad Dárečky
klad Inspirativní obsah
klad nemám co vytknout
avatar
Lenka
Časopis se mi líbil, zajímavé články, hezký papír.Součástí byl i dáreček, který jsem již vyzkoušela, spokojená, ale na stánku bych si ho asi sama od sebe nekoupila. Byl zaměřený až moc jen na ekologii a zdravý životní styl. Ale věřím, že si své pravidelné čtenáře najde. Hodně štěstí.
klad papír
klad některé články
klad žádný jsem nenašla
avatar
Libuše
Potěšili mě dárečky, ale tento druh časopisu není můj šálek kávy :( Určitě zaujme ženy, které uznávají tento styl života jako je eko, bio apod. Zpracování a grafika je pěkná. Možná až moc barevné, hektické. Chybí nějaká křížovka. Každopádně je to úplně něco jiného než dámský komerční časopis ze stánku.
příloha příloha
klad dárečky k časopisu
klad pro mě nezajímavý obsah
avatar
Martina
Časopis mě velmi zaujal, jak obsahem tak i minimem reklam a krásnou a užitečnou přílohou v podobě vyzkoušet a otestovat nový výrobek. Časopis je velmi čtivý a zajímá se o aktuální témata ekologie a zdraví a o běžné věci v životě . Je vidět ,že je dělán s láskou : )
příloha
klad Pěkné zpracování
klad Užitečné informace
klad Minimum reklam
klad Příloha k vyzkoušení nových výrobků
klad Trošku vyšší cena
avatar
Naděžda
Jsem ráda, že jsem mohla testovat tento zajímavý časopis. Zaměřuje se na netypická témata např. psychologie, zdraví, příroda, focení, zdravý život. styl, rozhovory se zajímavými lidmi, ekologie, biopotraviny a cestování. Najdou se tam i recepty, reklamy, inzeráty. Časopis se pěkně čte, je přehledný a pěkně barevný. Každá žena si tam najde nějaké téma ke čtení, proto ho všem vřele doporučuji.
příloha
klad články o cestování na Maltě
klad čtení o Semaforu
klad článek o Ajrin
klad článek o kadeřníkovi M.Janečkovi
klad nic
avatar
Hana
Děkuji, že jsem mohla testovat Pravý domácí časopis . Dá se říct, že jsem ho přečetla od A do Z. Hodně mě zaujal článek "Jsme součást širšího celku". S podobnými pocity jsem se setkala letos v létě, když jsem viděla naše lesy. Také se mi líbilo Zahradničení v souladu s přírodou.
klad barevnost časopisu
klad různorodá témata
klad přidala bych pár zdravých receptů
avatar
Hana
I když jsem už přečetla celý Pravý domácí časopis, tak se stále k některým článkům vracím. Třeba článek "Když intimita léčí ženu." Rada poslouchat svoje tělo je určitě dobrá, ale jak se to naučit v dnešní uspěchané době. Příběh Michala Janečka je také zajímavý. Každý by nedokázal opustit zavedený život.
klad zajímavá témata
klad rozhovory se zajímavými lidmi
klad zápory jsem nenašla
avatar
Bohumila
Oceňuji odvahu jít do toho a vydat časopis v papírové podobě a distribuovat ho po celé republice. Očekávala jsem "jiná" témata než jsou v masově vydávaných časopisech a toto očekávání bylo naplněno. Co mne ale možná zarazilo (ač chápu důvody) je množství reklam, které mne hned na začátku čtení natolik rozptýlily, že jsem se příliš nedokázala soustředit na obsah. Fandím autorům textů a přeji hodně energie do dalšího psaní. Já jsem se ale v tomto časopise nakonec moc nenašla. Co mne zaujalo asi ze všeho nejvíce byla ukázková sada na pískování.
příloha
klad tématicky netradiční počtení
klad reklamy hned na začátku časopisu
avatar
Lucie
Pravý domácí časopis, je opravdu skvělý kámoš pro dlouhé zimní večery! Je krásně zpracovaný, plný nápadů a zajímavého počtení. Velice mě nadchly dárečky, které si vlastně člověk musí vytvořit sám a o to větší radost z nich pak má a člověk v těchto chvílích najde čas jen sám pro sebe. Už teď se těším, až si koupím další číslo a s hrnkem dobré kávy si ho vychutnám.
příloha
klad zpracování
klad materiál
klad obsah
klad nic
avatar
Katerina
Hezky zpracovaný a bohatě ilustrovaný časopis mě zaujal svoji pestrostí, zahrnuje spoustu zajímavých typů, rad a inspirací z mnoha různých oblastí, myslím, že každý si v něm najde to své, jak ženy, tak muži. Je přehledně zpracovaný, dobře se v něm čte i jen listuje a prohlíží obrázky. Další číslo si jiště ráda přečtu.
klad design
klad nenašla jsem
avatar
Sarka
Casopis me upoutal jiz prvni strankou, libila se mi jasnost barevneho zpracovani a design celkove, zajimava temata o ekologii a zdravem zivotni stylu a v neposledni rade prilozene vzorecky byly velmi prijemnym prekapenim. Svym zamerenim me casopis moc zaujal, myslim, ze na nasem trhu tento typ periodika chybel.
klad rozmanitost temat, zpracovani
klad nic
avatar
Jana
Na testovaném časopise mne mile překvapilo množství přiložených reklamních vzorků a to, že mi přišel přímo domů, bez potřeby jeho vyzvednutí na pobočce. Jinak mne Pravý domácí časopis ničím výjmečným nepřekvapil ani neurazil, ale vím určitě, že předplatné si nezaplatím. Není to můj šálek kávy.
klad množství reklamních vzorků
klad obsah
klad chybělo mi tvoření
avatar
Naděžda
Zajímavý časopis na krásném kvalitním papíře. Věnuje se tématům, která mě třeba okrajově zajímají, ale pod názvem časopisu bych si představovala něco trochu jiného. Časopis podává zajímavá témata způsobem, který pro mě je těžko uchopitelný. Bohužel mě nenalákal natolik, abych si ho někdy sama koupila. Obsahově může být zajímavý pro některé lidi, ale já to bohužel nejsem. Nezaujal ani mou dospělou dceru, ani mé kamarádky, které za mnou chodí na kafe. Bohužel.
klad Papír a grafika
klad Obsahově nezajímavý
avatar
Jana
Dlouho jsem nad hodnocením časopisu přemýšlela. Určitě lze kladně hodnotit jeho snahu přimět čtenáře k zamyšlení nad životním prostředím, ve kterém žijeme i nad sebou samými a přinášet rady a návody ke změnám a novému chování ke zlepšení. Neumím si však představit, kde na to všechno vzít čas při plném vytížení v zaměstnání i rodině. Myšlenka dobrá, s realizací je to horší. Není to přesně můj šálek kávy, ale věřím a doufám, že si své čtenáře najde zejména mezi mladou generací.
klad jazyk
klad stalistika
klad grafika
klad chaotická inzerce
avatar
Alena
Zajímavé čtení. Jiné, než obvykle. Všechny 3 oblasti jsou mé stránky, takže jsem byla zvědavá. Sice byly v časopise reklamy, ale ne tolik moc jak v jiných časopisech. Líbily se mi dárky, hodně čtení, nebo taky to, že prostě a jednoduše byl na jedné straně obrázek s citátem.
příloha
klad Dárky
klad Některé články
avatar
Marie
Příjemný časopis o skutečných lidech, inspirujících tématech s hodnotnými komentáři, nezahlcený reklamami na zbytečnosti.Čtu ho od začátku do konce i napřeskáčku, pokaždé tam najdu něco nového. Skvělé články, nápady, tipy, zajímavé osobnosti a opravdu hodně motivace.
klad Ano
klad nevím
avatar
Radka
Casopis který se mi dostal do ruky mě zaujal hned obálkou, která byla moc příjemná, jednoduchá a přehledná. Ocenila jsem i grafiku časopisu. Pěkné fotografie. Na druhou stranu mě co se témat týká přišel hodně " rozlítaný". Článků bylo hodně,ale abych pravdu řekla, zaujalo mě jich jenom pár, Většinou jsem se do čtení některých článků nechtěla ani pustit, protože mě to přišlo spoustu textu na jedné straně a drobným písmem.. I když článek by mě dle nadpisu zaujal. Omlouvám se za kritiku, ale časopis bych si asi nekoupila.
klad Fotografie, kresby
klad eko papír
klad Široký rozptyl témat
klad drobné písmo
avatar
Marianna
časopis KMEN.Je skvelé,že vydávaním takýchto skvelých výtlačkov môžu ľudia meniť život k lepšiemu a to nielen svoj,ale aj životy vo svojom okolí.Životné prostredie sa nás neodmysliteľne dotýka a článok o Zdeňke Voštovej je inšpirujúci a plný zaujímavých príspevkov.O Enviromentálnom žiali som priznám sa ešte nepočula,tak riadky ma zaujali.Budúcnosť nás všetkých by naozaj nemala byť nikomu ľahostajná.Záhradničenie v súlade s prírodou ma fakt dostalo-Iva Musilová si dala dosť záležať na článku, plnom inšpirácií, rád, nápadov pri záhradničení.3 písmená,ktoré menia životy-výučba NLP-je naozaj zvláštna, no vraj nie je manipulatívna-tak o tejto skratke som sa včasopise dočítala 1x a to náhodou.Nemám slov na článok,ktorý ma tiež dostal,je to Domáce nebo, peklo-vraj-aké emócie nosím domov a potom rtam s nimi musím bývať! Potešila ma vzorka Bio-pracieho prášku,ktorú s radosťou vyskúšam. Aj vymaľovanka a farebný piesok s obrázkom,ktoré boli k časopisu pribalené.
klad Imunita lieči ženu-ako sa prírodnou cestou uzdraviť z kvasinkových infekcií.
klad Odvrácená strana marketingu-pekný zaujímavý príbeh zo života.
klad Ekologické poľnohospodárstvo a biopotraviny vraj sú správnou cestou k udržateľnosti, recyklovanosti a využívaní obnoviteľných zdrojov.Potešil receptík na jesenné jedlo,ktoré pomôže pri výbere bio potravinami.
klad Zaujímavý je tiež príbeh kaderníka,ktorý totál zmenil svoj život a nožnice vymenil za sekeru.
klad Bezkonkurenčný je tiež článok o Elektrosmogu-mali by sme sa veru zamyslieť...
klad Želám množstvo spokojných čitateľov a kopec krásnych a poučných námetov a myšlienok do ďalších čísel KMEŇA.STE SKRÁTKA SUPER!!!
klad Že som v časopise nenašla žiadnu tajničku,ani sudoku.Ale nie-časopis je skvelý n,nebojte nie je nič,čo by som vám mohla vytknúť.Je vidieť,že ste ho písali s láskou .
avatar
Andrea
Dobrý den. Časopis je zajímavý. Jen bych očekávala trochu více článků v širší skále. Je jiný, než klasické časopisy, ale obsahově mě trochu zklamal. Líbí se mi zpracování, časopis má nádech do starodávna. Docela mě zaujal pohled redaktorů zpět a rubrika s cestováním.
klad vizuální zpracování
klad pro mě menší obsah.
avatar
Emma
Praktický a aktuálny časopis. Páči sa mi obsahom aj grafikou - úprava v "živých" farbách. Veľmi oceňujem prílohy, ktoré sú buď praktické alebo podporujú kreativitu a relax. Som rada, že reklamy sa týkajú témy časopisu. Dobrým "doplnkom" sú aj zľavové kupóny. Možno zvláštne, ale páči sa mi, že časopis je z klasického papiera namiesto lesklého. Vlastný web je dobrý nápad. Časopis celkovo hodnotím pozitívne :) .
příloha
klad Prílohy
klad Zľavové kupóny
klad Veci zo života a praktické rady
klad Krátky cestopis
klad Vlastný web
klad Chýba mi niečo (iné ako web), čo by spájalo čitateľov tohto časopisu (napr. skupina na fb alebo hashtag na ig)
avatar
Radka
pěkný časopis, který nevnucuje z každé stránky nějakou reklamu, příjemné rozhovory se zajímavými lidmi, klidné příjemné čtení pro chvilky plné pohody. Jen jsem čekala víc receptů na zdravá jídla a občas se mi zdála dost zmatená grafika. Je pravda, že na stáncích by mě neoslovil ani při zběžném prolistování, působí amatérsky ale při čtení překvapí.
klad málo reklam
klad zajímavé články
klad čekala jsem víc receptů nebo obecně zajímavých nápadů pro běžný život
klad grafika
klad cena
avatar
Andrea
S Pravým domácím časopisem jsem se několikrát setkala v čekárnách, kde jsem do něho stihla jen nahlédnout, proto jsem přivítala možnost v klidu ho pročíst doma. Časopis má mé sympatie, ale nejsem cílová skupina. Články mě neoslovily a přes velkou snahu jsem se do žádného nedokazala začíst..
klad Recept na dýňovou polévku
klad Ukázková sada pískování
klad Nezaujalo mě zaměření časopisu
avatar
Martina
Pravý domácí časopis, který se zaměřuje na ekologii, zdraví a psychologii me velmi zaujal, zabyva se beznymi tematy zivota coz v beznyhc casopisech nenajdete, ma rozhled a libi se mi i forma casopisu a papir na kterem je tisteny,skoda jen ze neni videt v beznych hypermarketech, nikde jsem ho nenasla
klad celkove super
klad neni k dostani v obchodech
avatar
eva
Z Pravého domácího časopisu jsem měla trošku obavy. Ty pramenily z názvu, připomínalo mi to jednu "pravou" vodu z pet lahve. Nicméně jsem časopis koupila a jsem příjemně překvapená. Zaujal mne papír, který je příjemný na dotek a ráda časopisem listuji. Také barevnost je lichotící oku a výběr článků, je dle mě dokonale sladěn netypický výběr. Časopis není prvoplánovaně jen o nějaké tvorbě nebo bio nebo jen pro maminky na rodičovské dovolené. Vybere si každý. Rozhodně nekončím jedním číslem, časopis si u mě našel své místo.
klad druh papíru, na kterém je časopis tištěný
klad barvy časopisu
klad mile mě překvapil složením článků
klad cena
avatar
Zuzana
Děkuji za možnost testovani. Časopis přišel docela rychle a hrozně mě překvapilo množství dárků k časopisu. Když jsem časopis otevřela působil na mě velice příjemně. Je v nemocnici sousta užitečných informaci,rad a nápadů. Normálně takový druh časopisu nevyhledávám..ale po této zkušenosti uvažuji nad koupí dalšího čísla. Děkuji
klad Vzhled,
klad rady
klad Množství informaci
klad Nic
avatar
Ivana
Úžasný časopis kde se dozvíte vse zajímavé je reciklovatelny a naprosto bombasticky nikdy jsem lepsi časopis neviděla Miluji ho a nikdy za nic nevymenim protože je super s dokonce se líbil i mému synovi který je malý a moc se mu libi barevné obrázky ❤️
klad Luxus
klad Nic
avatar
Olga
Ahoj, přidávám recenzi domácího časopisu. Hezky a příjemně se v něm listuje i čte :) ten papír je příjemný na ruce a jsou tam super rady... Určitě doporučím jak své rodině, tak přátelům a všeobecně mých bližším. Mám dost známých co preferují časopisy, než internet
klad Provedení
klad Barvy
klad Obsah
klad Málo stránek
avatar
Magda
Pravý domácí časopis jsem neznala, tak jsem se těšila, co mě čeká. Jsem mile překvapená vysokou úrovní zpracování a hlavně kvalitní a bezchybnou češtinou (což se v současné době dá považovat za nadstandard). Vzala jsem časopis do práce kolegyním, jedna z nich jej již znala a velmi ji potěšilo, že jsem jí nabídla to zvýhodněné předplatné. Časopis velmi chválím a děkuji za něj!
klad množství příloh
klad ekologie
klad nevidím žádné zápory
avatar
Daniela
Moc sympaticky časopis, který dlouho chyběl na našem trhu. Člověk při čtení začne přemýšlet o životním prostředí a chování člověka k přírodě. V dnešní době je to potřeba. Návod dárek v podobě pracího prášku bylo super. Prášek je výborný. Určitě doporučuji.
klad Super příjemný materiál
klad Pěkná zajímavá témata
klad Nic jsem nenašla.
avatar
Nicole
Tento časopis mě velice překvapil. Je v něm mnoho užitečných rad a tipů nejen z oblasti cestovatelské, ale také z domácnosti, zdraví a osobního stylu. Témata v tomto časopise se četla jedna báseň. Dokonce zde čtenář najde i nějaké zajímavé receptíky a tipy na různé workshopy, přednášky a kosmetiku. Tento časopis si určitě opět pořídím.
klad cestovatelská témata
klad recepty
klad přiložené dárečky
klad info o přednáškách apod.
klad málo stránek :-)
avatar
Lucie
Zajímavé témata, hezké grafické zpracování. Měla jsem ho jako relax, když děti usly a nabyl mě pozitivní energii. Je dobré si odpočinout od každodenních drbů celebrit a vražd. Potěšily i dárečky, mandalu máme zarámovanou. Doporučuji časopis pro všechny kdo se o tyto témata zajímá.
klad Grafika
klad Přehlednost
klad Smysluplnost
klad -
avatar
Anna
Velice oceňuji, že jsou mezi námi tacý kdo jeste dela tak krasnou praci v malem prostredi a davaji do toho nejen vse, ale hlavně srdce! Bylo to skvele pocteni s hodnotnymi informacemi a obdivuhodnými pribehy lidi. Oceňuji i přiložené vzorky, který byly příjemným bonusem.
klad Zpracovani
klad Vzorky
klad Zajmave články
klad Nic
avatar
Hana
Jsem velmi příjemně překvapena Pravým domácím časopisem. Jsou zde články, které člověka nutí k přemýšlení o tom, zda i on sám může přispět k záchraně přírody, ekologii či udržitelnosti zdrojů. Tyto články jsou psány velmi čtivě a hlavně jednoduchým způsobem navádějí k lepšímu žití. Líbí se mi články o zahradničení, módě i psychologii. Každý si zde najde své téma. Časopis jsem přečetla celý a určitě si ho někdy zase pro chvíle pohody koupím. Líbí se mi přírodní papír, fotografie i uspořádání. Je to skvělý časopis pro zdravé fungování a určitě ho doporučuji.
klad moc
klad žádné zápory jsem neobjevila
avatar
Adéla
Časopis jsem četla poprvé a zalibil se mi. Obsahoval zajímavé články, tipy a rady a také malý dáreček uvnitř časopisu. Doporucuji ho všem, kteří si rádi přečtou nevo jiného, než klasický lifestylovy casopis. Škoda ze neni běžně dostupný v obchodech a ve většině stánku
klad Clanky,
klad Radya tipy
klad Obsah a zpracování casopisu
klad Dostupnost
avatar
Jana
Časopis je na první pohled moc pěkný, kvituji, že není vyroben z běleného papíru. Články byly zajímavé, některé více, některé méně. Na to, že je časopis zaměřen i na ekologii, se mi příliš nelíbil článek o pobytu u moře - ekologie je přece i tom, omezit třeba dopravní prostředky a snížit tak uhlíkovou stopu, ne? Zajímaly by mne články o zero waste životu na vesnici a ve městě.
klad papír, ze kterého je časopis vyroben
klad dárečky přiložené k časopisu
klad že byl zabalen v igelitu
avatar
Gabriela
Časopis se mi na první pohled velice líbil, má krásná design. Je to opravdu velice zajímavé čtení, nejen pro mě , ale i pro manžela. Přečetla jsem po večerech snad skoro všechny články, zajímavá témata i zajímavé osobnosti. Uvažuji, že si časopis objednám. Mohu jen vřele doporučit.
klad první dojem
klad témata
klad nic
avatar
Magdaléna
Byla jsem s časopisem velice mile překvapena, protože jsem ho nikdy předtím nečetla. Hned úvodem se mi líbil recept na dýňovku. Celkově obsahuje zajímavá témata , mě osobně zajímalo vše, co se týká psychologie a zdraví člověka. Včetně odkazů na akce, kroužky apod. Dále se mi líbil článek "Zadáno pro Semafor".
klad Když intimita léčí ženu
klad Zadáno pro Semafor
klad 3 písmena, která mění životy
klad Jsme součást širšího celku
klad Není nic, co by se mi nelíbilo. Každý si najde to své.
avatar
Lucie
Časopis mě opravdu nadchl. Jak první jsme s klukama vyzkoušeli vytvořit mandalu. A musím říct, že je to zabavilo a byli z výtvoru nadšený. Pak jsme si vytvořili andělku, a prášek jsem vyzkoušela na záclony. Takže pro každého něco :-) Časopis jsem si přečetla u kafíčka. No prostě taková pohoda pro celou rodinu.
klad Hodně dárečků :-)
klad Líbilo se m vše
avatar
Alena
Děkuji moc za možnost testování časopisu Pravý domácí časopis kmen. Už titulní stránka se odlišuje od ostatních časopisů. Vypadá jako starý školní sešit. V časopise jsou velmi zajímavé články s nepříliš známými lidmi. Velmi se mi líbily články o zahradě. Velkou radost mi udělal vzoreček pracího prášku.
klad Zajímavé články s nepříliš známými lidmi
klad Články o zahradničení
klad Zajímavý obal odlišující se od jiných časopisů
klad Cena může lidi odradit
avatar
Lucie
Casopis je naprosto uzasny. Zatim jsem se nesetkala s takovym pojetim casopisu. Jsem kreativni duse takze ocenuji clanky o tvorivcich. Miluji clanky ze zivota ci o cestovani, zabavne pribehy a toto vse casopis obsahuje. Prvni casopis,ktery jsem precetla kompletne cely.
klad Krasny darek v podobe mandaly, kterou jsme spolecne s dcerkou ,,vyrobily,,
klad Clanky o tvorivcich
klad Nic jsem nenasla
avatar
Alena
Pravý domácí časopis Kmen má dobré grafické uspořádání.Fotografie i malby v časopisu jsou velmi zdařilé. Reklama, bez které žádný časopis nelze vydat je velmi dobře uspořádaná na začátku a konci časopisu takže nijak zvláště neruší na každé stránce. Rozměry časopisu jsou dobré.Líbil se mi článek o Maltě, i když mohl být více rozsáhlejší. Na časopise se mi nelíbí, že jsou články psány většinou formou rozhovorů. Uvítala bych spíše nějaké nějaké rady nebo novinky v oblasti ekologie,psychologie či zdraví(co může člověk využit v praxi)
klad grafika
klad přehlednost
klad časpis mi neposkytl, žádný informační přínos
klad cena
klad nedostupnost časopisu v obchodě
avatar
Marika
Časopis na mňa pôsobí trochu komixovým dojmom. Je tam až priveľa informácií naraz. Článkov je primerane, fotky sú pekné , oceňujem kvalitu papiera , pôsobí ekologicky čo je v dnešnej dobe plusom. Čo týka rôznych tém ,tak sú vyberané ,tak že si tam každý z rodiny nájde niečo čo ho zaujme . Potešili ma pribalené darčeky /vzorky. Ďakujem za možnosť testovať.
klad kvalita papiera
klad rôznorodé témy
klad vzorky
klad vyššia cena
avatar
Veronika
Pravý domácí časopis se mi dostal do rukou poprvé. Obálka vypadá moc pěkně. Vnitřek mě bohužel moc nezaujal. Trochu mě vyděsilo množství textu, ne a ne se odhodlat ho přečíst.. Písmo se mi špatně čte - tento styl a velikost mi dělá trochu problém. Jinak se mi celkový styl/grafika i barevnost časopisu líbí. Orinetace je ale horší. Líbilo by se mi téma Bylinek - co se dá aktuálně nasbírat, příp. Co se zrovna může hodit. A něco malého ke tvoření. Klidně nějaky tip na recyklaci. Reklamní články mi nevadí. Není jich tolik. Nejsou rušivé.. Super jsou bonusé dárečky. Ty vždycky potěší. Byly by fajn ke každému číslu. Motivovalo by mě to ke koupi. Moc děkuji za možnost testovat.
příloha příloha
klad Grafika a barevnost
klad Zahradničení v souladu s přírodou na díly
klad Omalovánky
klad Dárečky
klad Písmo - styl a velikost
klad Horší orientace
avatar
Klára
Předně bych chtěla pochválit originalitu, která se nese od vzniku, zpsobu vydávání přes obal, ilustrace i témata. Je to milé překvapení v mainstreamu všech časopisů s ženskými jmény, v kterých se ztrácím a drahých zahraničních časopisů, které jsou maximálně neosobní a vzdálené. PDČ je velmi milé čtení s duchem a osoním dotekem a pohledem autorů.
klad Originalita
klad Osobní vklad
klad Nenašla jsem vady.
avatar
Petra
časopis mě zaujal svým zpracováním, použitím papíru, barevností. Samotné články mě nezaujaly svým obsahem (osobně nemám ráda takové čtení), ale překvapily mě reklamy na produkty, které jsem i vyhledala a dověděla se něco nového. Určitě u tohoto časopisu nebudu trávit odpoledne.
klad pevný papír
klad barevné zpracování
klad obsah článků
avatar
Nikola
Pravy domaci casopi, me popravde moc nenadchnul. Cekala jsem od nej vice. Do vetsiny clanku jsem se musela nutit abych je precetla. Nerikam ze je to chyba casopisu, spise jen me nesedl a nenasla jsem v nem co by me osobne zajimalo. Urcite bych si ho podruhe nekoupila.
klad Darecky ktere byli k casopisu
klad Obsah casopisu
klad Zpracovani fotografii
klad Neprehledne nektere casti casopisu
avatar
Michaela
Časopis obsahuje zajímavé články a témata, které mě zajímají. Obsahově velmi povedený časopis, zatím jsem žádný podobný nečetla. Reklamy mně moc nevadily, protože se nacházely především na začátku a na konci časopisu a takto mi to vyhovovalo. Většinou se reklamy hodily k zaměření časopisu. Možná formát časopisu by mohl být o něco menší, např. ne tak široký. Myslím, že by to bylo praktičtější.
klad Zajímavý a originální obsah
klad Moc se mi nelíbilo celkové grafické zpracování, působilo to na mě příliš chaoticky a nepřehledně
avatar
Dagmar
Časopis jsem měla v ruce poprvé a můžu jen doporučit. Zajímavé čtení, našla jsem tam rozhovor, článek o zdraví, rodině, přírodě, pohybu i cestování. Za mně 1 s *. Budu uvažovat o jeho předplatném. Po přečtení skončil u mé kamarádky, která si tam také našla svá témata.
klad Formát
klad Papír
klad 0
avatar
Veronika
Časopis je moc hezky zpracovaný. Nechybí v něm ilustrace a důležité rady. Neměla bych problém si jej pravidelně kupovat. Líbí se mi délky článků a zajímavé jsou také recepty. Texty a doplňující ilustrace mi přijdou akorát. Nic přeplácáného. Dárečky k časopisu potěší.
klad Obsah
klad ilustrace
klad Délky textů
klad nic
avatar
Veronika
Testování časopisu bylo velmi příjemné a to nejen proto, že s ním jako překvapení dorazil i dáreček :-) Protože si sama časopisy kupuji jen velmi málo, protože jsou plné reklam, byla jsem mile překvapena, že v tomto časopise jich je minimum, to bych určitě zachovala. Časopis je v příjemných přírodních tonéch, takže netrhá oči a všechny zajímavé články, které obsahuje, se tak velmi dobře čtou. Stylově je mi velmi blízký a tak jsem si početla opravdu ráda. Jen bych možná přidala ještě alespoň jeden zajímavý recept a také bych věnovala kousíček místa rubrice o interiérových květinách. Celkově jsem s časopisem opravdu velmi spokojena.
příloha
klad přehlednost
klad barvy
klad obsah článků
klad úprava
klad orientace
klad minimum reklam
klad zajímavá témata
klad nic
avatar
Petra
Časopis se mi velice líbil, líbil se mi styl jakým byl udělám. Byl z krásného papíru, články byly velmi zajímavé a dárky k časopisu velice mile překvapily. Jediné co mi v časopise chybělo byly křížovky, jinak naprostá spokojenost a určitě doporucuji časopis zakoupit a prolistovat.
klad Vazba
klad Chybí krizovky
avatar
Michaela
Krásné periodikum, které není protkané reklamami, jak dnes již bohužel bývá zvykem. A když už tam nějaká ta reklama je, tak má vždy smysl a koresponduje s tématem. Sem tam se objeví básnička, která potěší na duši, v časopise najdeme i tipy na bydlení a zahradničení v souladu s moderní dobou, přesto takové, co ctí přírodu nebo mají nějaký hlubší podtext, rozhovory se zajímavými lidmi a mě například moc potěšila i omalovánka nebo recept. Hodně mě bavily články o psychologii a sebevnímání. Dáreček - andělku vystřihovánku - už jsem zakomponovala do předvánoční výzdoby. :) Časopis mě zaujal natolik, že asi potřebuji prolistovat ještě pár čísel. :)
příloha příloha
klad Zajímavé články, které nejsou jen plytkým textem
klad Příjemný a kvalitní papír a tisk
klad Klidně bych ocenila ještě víc té přírody a domácích receptů např. z bylinek, ale ještě jsem neviděla další čísla :)
avatar
Petra
Pravý domácí časopis mě oslovil neotřelým způsobem čtení článků. V časopisech, které jsou běžně k dostání jsou tipy, články, návody...a pod. celkově všeobecné, v tomto časopise mě zaujalo hlavně to,že se dá použít i v praxi a jsou zde bezva články rozhovory. Mám ráda věci z praxe a také články o zdravé stravě, na kterou se nyní snažím přejít a s vaším časopisem jsem se více nadchla. Hezké je také grafické zpracování.
klad články o cestování
klad zdraví životní styl v praxi
klad grafika a zpracování
klad ilustrace
klad nic
avatar
Emília
Pravý domáci časopis je to pravé pre mňa. Žiadna zbytočná reklama na komerčné konzumné výrobky, či články o móde a iných povrchných zbytočnostiach. Tieto články odhaľovali dušu a kreativitu osloveného, čitateľ sa dozvedel veľa dôležitého. Praktické darčeky tiež potešili - vzorka ekologického pracieho prášku, piesková mandala i anjelik na vianočný stromček :)
klad kriedový papier
klad darčeky
klad články z duše a o duši
klad nič
avatar
Linda
Časopis je velmi pěkný, zajímavý. Zaujme designem hlavní strany. Člověk se v něm dozví spousty zajímavých věcí a věřím, že každý si v daném časopisu přijde na své. V daném čísle byly také dárečky, které každého potěší, protože je super, když se člověk něco nového a zajímavého dočte, ale pokud může něco i vyzkoušet a omakat si to, tak o to je hned radost z časopisu větší.
klad netradiční vzhled úvodní stránky, který vlastně prodává
klad vzhled a rozložení časopisu
klad dárky k časopisu
klad žádný nedostatek jsem nepostřehla
avatar
Jana
V tomto časopise je spousta nápadů na tvoření a je tam také vložen nějaký materiál, s kterým mohu něco kreativně vytvořit (mandala z písku). Moc se mi obsah líbil. Bylo to všechno takové lidské a ze života.Časopis je z příjemného papíru. Pokud bude možnost, určitě časopis koupím.
klad dárky v časopisu
klad barevný časopis a příjemné stránky z papíru
klad nic
avatar
Adéla
Moc děkuji za možnost testovat Pravý domácí časopis. Nějakou dobu jsem odebírala, takže časopis znám. Byla jsem zvědavá, kam se časopis posunul. Na pravém domácím zbožňuji úžasné titulní stránky, moc se mi líbí tento styl. Jen za mě byla lepší varianta s menší velikostí slova KMEN. Teď to víc vypadá, že se časopis jmenuje Kmen než Pravý domácí. Obsah časopisu se mi líbí, ale už mi připadá mírně moc ekelogický, už bych na ekologii(enviromentalistice)začala ubírat. Hodně ráda mám sekci rozhovory a insiparaci alt. životním stylem (např. život v maringotce, jurtě), alt. zahradničení - vyvýšené záhony atp. Co se týče reklamy, podle mě je její množství únosné, i když už je jí celkem dost, ale nevadí mi protože se mi zdá, že jde o rozumné výrobky a služby. Nepůsobí na mě rušivě. Spíše bych omezila Semafor nebo básničky s obrázky (max. na jednu stránku na číslo). Celkově na mě časopis působí příjemně a pozitivně. Přeji mu mnoho spokojených čtenářů!!!
klad obálka, celkové působení časopisu, pozitivita
klad moc ekologie
avatar
Michaela
Jsem velmi ráda, že se mi Pravý domácí časopis dostal do rukou. Našla jsem v něm spoustu zajímavých článků a .tipů. Je to typ časopisu, který mi svým zaměřením velmi vyhovuje a ráda si v budoucnu koupím další čísla. Byla jsem také nadšená ze vzorečků, které časopis obsahoval. Celkově jej hodnotím velmi kladně a ráda jeho nákup doporučím i svým přátelům.
klad celkové zaměření časopisu
klad nevěděla jsem o něm dříve
avatar
Michaela
Časopis je z velmi kvalitního materiálu. Je tím jiný než ostatní a odlišuje se. Překvapil i krásný úvod. Je z něj cítit přirozenost a jednoduchost. Zaujal mě článek o Zdeňce Voštové o enviromentálním žalu. Myslím, že opravdu časopis změní život k lepšímu :-)
příloha
klad články
klad témata
klad rozhovory
klad materiál časopisu
klad úvodník
klad chybí mi něco jako odskok od tématu zero waste
klad křížovky např.
avatar
Lenka
Pravý domácí časopis Kmen je časopis, který je určen pro všechny, kterým není jedno jakým stylem žijí a jak se chovají k přírodě. Jeho náplní jsou články, rady a typy pro lepší a ekologičtější život. V testovaném čísle byly i přílohy - ukázková sada na pískování, vzorek ekologického prášku na praní a vánoční vystřihovánka.
klad časopis není tuctový
klad ekologické zaměření
klad zajímavé přílohy časopisu
klad hodně reklam v časopise
avatar
Ludmila
Časopis má velmi zajímavý design, moc se mi líbily fotografie vybrané do článkový i celkový vzhled časopisu. Rozhovory byly velmi zajímavé a poutavé. Mně osobně však chybělo nějaké téma s DIY projektem, například na výrobu ekologické domácí kosmetiky, či tvoření s dětmi. A možná by neuškodil ani článek mířený na mladší generace.
klad rozhovory
klad titulní strana
klad celkový vzhled
klad málo témat DIY
avatar
Denisa
Hned na první pohled se mi časopis zalíbil příjemným vzhledem s klidnymi barvami. Hodně zajímavým článkem pro mě byl děti a od elektrosmogu, kde jsem se dozvěděla zajímavé věci, co mohu sama změnit ve svůj prospěch. Časopis má i spoustu krásných ilustrací a inspiraci. Pro mě pohodový časopis k odpolední kávě. I nadále budu kupovat :)
klad Design
klad Obsah časopisu
klad Zpracování jednotlivých článků
klad Vystrihovanka andelka
klad Nic jsem nenasla
avatar
Ivana
Časopis mě hned na první pohled zaujal svoji titulní stranou. Články byly velmi zajímavé, trochu mi ale vadilo, jak jsou v časopise seřazeny, působilo to trochu zmatečně. K časopisu jsem obdržela i krásné dárečky, které by si podle memě zasloužily alespoň malou zmínku v časopise.
klad Témata článků
klad Krásný design
klad Dárečky
klad Seřazení jednotlivých článků v časopise
avatar
Michaela
Časopis mně velmi oslovil, myslím, že něco podobného na českém trhu úplně chybí. Je plný inspirativních a motivujících článků. Doslova vás nakopne k tomu, něco ve svém životě začít dělat a někam se posouvat. Jsou v něm zajímavé rozhovory i inspirativní články. Osloví především tvořivé a kreativní duše, které mají pořád touhu něco vymýšlet, tvořit apod.Co mně velmi mile překvapili, byly také dárečky uvnitř časopisu - 50ti gramový vzorek šetrného pracího prášku, sada na vytvoření mandaly z písku a krásná vystřihovánka.S tímto časopisem se nudit rozhodně nebudete, takže za mně určitě palec nahoru :)
příloha
klad vzhled
klad materiál
klad tloušťka
klad obsah
klad cena
klad přílohy/dárečky
klad množství obsahu
klad není co vytknout
avatar
Anna
Je to zajímavý časopis - úplně jiný než ostatní. Dostal se mi do ruky poprvé a celý jsem ho se zájmem přečetla. Je celý zaměřený na ekologii a líbí se mi, že je podle toho vybraná i reklama, které není zbytečně moc. U komerčních časopisů mám někdy pocit, že je tam víc reklamy než obsahu.
klad nejí tam zbytečně moc reklam
klad hezký papír
klad rozhovory se zajímavými lidmi
klad zajímavá obálka
klad grafické zpracování
avatar
Zdenka
Pravý domácí časopis nabízí hodně článků o alternativním, nebo spíše přirozeném způsobu života. Témata byli moc hezky zpracované. Příjemným bonusem byli i dárečky - vzorky výrobků. Není komerční, neobsahuje moc reklam. Příjemně se čte, ale zaměření je hodně jednostranně.
klad grafika
klad dárky - vzorky
klad témana
klad nic
avatar
Zuzana
Na časopise se mi líbí jeho forma. Obsah časopisu mě až tolik nezaujal, některé články jsou zajímavé, co mi ale vadí jsou jakoby články, ale v podstatě je to reklama. Je to zajímavé řešení reklamy a autorských článků, kde si píšete vlastní reklamu.... na mě to má spíše opačný efekt, kdy článek si sice přečtu, ale když se během čtení (nebo na konci) dovím, že autor článku je zároveň lektor, tak to u mě ztrácí na důvěryhodnosti...
klad použitý papír
klad formát/rozměry časopisu
klad řešení autorských článků
klad řešení reklamy v časopise
avatar
Soňa
Pravý domácí časopis mě opravdu nadchl. Zaujme již netradičním vzhledem- připomíná mi retro styl :-) V časopise najdeme spoustu užitečných informací, např. recepty, tipy na zahradničení, cestování, tipy na nákup či internetové stránky různých zajímavých pochutin, hraček, knížek atd. Rozhovory mě bavily, byly zajímavě napsané a u kávy jsem se ráda začetla až do konce. Časopis mě celkově velmi zaujal a už přemýšlím o ročním předplatném, kde bývá jednou za čtvrt roku i překvapení v podobě zajímavého dárečku.
klad recepty
klad rozhovory
klad vzhled časopisu
klad cestování
klad tipy na nákup, dárky
klad nic
avatar
Iva
Moc se omlouvám za záporné hodnocení, ale bohužel mě tento časopis nezaujal... Od první do poslední strany jsem se pořádně nemohla začíst a témata v časopisu mě nezaujala. Tento časopis není pro mě, ale nechci ho jen hanit dárečky u něj byly moc prima a skvěle se hodily...
klad Dárečky
klad Cena
klad Témata
klad Obsah
avatar
Monika
Pravý domácí časopis je časopis plný rozhovorů, inspirací a jiných zajímavostí. Je bez zbytečných reklamních stran, pro reklamu je tam vyhrazena strana úplně vzadu, sem tam nějaká reklamní strana během listování a čtení nevadí :-) Výborné jsou zde i recepty na jídlo, které je zdravé a chutné. Co potěší, jsou dárky, které k číslu byly - vystřihovánka Andělka, prací prášek, mandala z písku, kterou si u nás zabavila starší dcera a moc ji to bavilo. Pravý domácí časopis má stránky příjemné na dotek, příjemně se čte a opravdu může změnit život, pro lidi smýšlející tímto směrem je návykový :-)
klad inspirace
klad rozhovory
klad materiál - papír
klad dárečky :-)
klad není nic, co se mi nelíbilo :-)
avatar
Evelína
Na časopisu se mi nejvíce líbí témata, která jsou mi velmi blízká. Bezodpadový, urdžitelný, ekologický způsob života. A také to, že je dělaný formou rozhovorů s lidmi, kteří jsou velmi inspirativní. Nacházím v něm praktické rady, ale pohladí i duši. Fb stránky sleduji už pár let. Ale je radost mít v rukou krásně zpracovaný časopis, jeho barevnost a pestrost mě oslovila a i tím se liší od ostatních tiskovin. Jsem nadšená.
klad Barevnost
klad Rozhovory
klad Témata
klad nic
avatar
Hana
Dobrý časopis pro všechny o všem. Najdeme tam různorodá témata pro všechny věkové skupiny lidí takže každý si v časopisu najde to své. Životní příběhy známých i neznámých osobností. Cestovatelské zajímavosti, které zajímají konkrétně mě osobně. Uvítala jsem i nový zdravý recept ze surovin , které mám ráda. Takže za mě můžu časopis všem doporučit.
klad dobré inspirace
klad zážitky z cest Malta
klad inspirace pro ženy i dívky intimita
klad příběh kadeřníka
klad detox důležité téma
klad běh na pomoc druhým
klad recepty na vaření
klad možnost předplatného časopisu
klad věnování jako dárkový poukaz
klad vše ok
avatar
Dana
Pravý domácí časopis se líbí svou formou, grafikou i použitým papírem. Zaujaly mě rozhovory se zajímavými lidmi na různá témata, doplněné vhodnými fotografiemi. Kombinace stránek s fotografiemi a stránek doplněných kresbami v textu i pod textem mi přijde vhodná. Témata zahradničení v souladu s přírodou na pokračování a ekologické zemědělství a biopotraviny jsou pro mě aktuální a zajímavá. Článek "Když žena blázní" mě rozveselil, i když téma veselé není, ale dává mně a možná i některým ostatním informaci o tom, že pokud se něco takového nebo podobného děje nám, nejsme jediné, nejsme divné a možná, že je to i běžné a normální, přestože se tak necítíme. Kdybychom poslouchaly svoje tělo, reagovaly dříve na určité podněty a signály, tak půjdou některé věci a situace lehčeji. Články o přírodě i cestování jsou zajímavé, najde se místo i na kulturu a také reklamu, která má vhodnou formu i umístění a orientuje se stejným směrem jako celý časopis.
klad forma, grafika, témata o přírodě, zahradničení cestování
klad styl, forma napsaných článku
klad zjemnila bych obálku ve 2. 3. třetině - fotgrafii a její popisky
avatar
Drahuše
Děkuji, že jsem se mohla zúčastnit testování "Pravého domácího časopisu". Je tam spousta zajímavého čtení. Možná bych ještě uvítala více rad ohledně zahradničení a pěstování květin, zeleniny a taky i okrasných keřů a stromků. Taktéž by mohlo být více receptů na různá jídla a třeba i něco z cvičení jógy. Jinak dobré počtení.
klad zajímavé čtení
klad nic
avatar
Daniela
V časopise chválím zaměření na různá témata, obsah některých článku je dobrý, jiné jsou "o ničem". Jazyk a stylistika průměrná, grafika dobrá. Příliš inzerce, bez které by zřejmě časopis stál dvakrát tolik. Celkově mě časopis nijak neoslovil a za cenu 68 korun bych si jej nekoupila.
klad viz výše
klad viz výše
avatar
Vlasta
bezva časopis,děkuji za výběr k testování a přečtení časopisu,je poučný a hlavně je lidičky,kterým není,jak bude vypadat za pár let,zajímá se o ekologii,zdravý životní styl,rozhovor se zajímavou osobností,cenné rady,dala jsme přečíst i kolegyním z práce a rozhodně Vám přibudou další nadšené čtenářky,díky moc
klad kvalita
klad nic
avatar
Dominika
Tento časopis mě bohužel nenadchl. Přijde mi lehce chaotický, špatně jsem se v něm orientovala a jednotlivá témata pro mě nebyla moc atraktivní. Uvítala bych rady a recepty na přírodní kosmetiku, domácí drogerii a bylinky. V časopise je na mě moc inzerce, což snižuje důvěryhodnost. Bohužel si další číslo nekoupím.
příloha
klad Pevné listy
klad Chaotický
klad Neatraktivní témata
klad Mnoho inzerce
avatar
Bohumila
Časopis mě překvapil. Trochu jsem měla obavy, že to bude takový bio extrémismus, ale ne. Je to normální časopis zabývající se světem kolem nás. Je čtivý, líbí se mi i papír, na kterém je udělán. Má přírodní nádech. Když jsem četla tento časopis cítila jsem pohodu.
příloha
klad - články
klad grafika
klad nic
avatar
Radomíra
Tak tento časopis je opravdu pravý domácí. Moc mile mě překvapil. Našla jsem tam zajímavé články o zahradě, zdraví, zajímavé rozhovory. A navíc skvěle večer zrelaxovala u malování srdce i vysypávaní mandaly. A povídka, když žena blázní - boží. Maminku taky zaujal, přišla zamnou na kafe a místo toho, aby si semnou povídala, si četla Váš časopis. Skvělá práce!
klad dárek - mandala
klad super papír, ze kterého je časopis
klad Krásné články
klad nic, co bych vytkla
avatar
Veronika
Pravý domácí časopis, už jen podle obálky, lákal k přečtení. Hned po rozbalení mne velmi potěšil průvodní dopis a velkou radost mi také udělali přiložené dárečky. V časopisu si každý přijde na své. Je vidět, že je tvořen lidmi, kteří to dělají s láskou.
příloha
klad Přehlednost
klad Nápaditost
klad Obsah
klad Zpracování
klad Nic mne nenapadá
avatar
Jana
Pravý domácí časopis jsem pročetla naráz, ale pak jsem se k němu skoro měsíc po večerech vracela a pročítala opakovaně. Pokaždé jsem objevila něco zajímavého, co mi předtím uniklo. Velmi se mi líbí jak je graficky zpracovaný. Rozhodně nezůstanu u jednoho vydání. Dárky, které byly k časopisu přiloženy mně mile potěšily. (Andělka, mandala z písku, a vzoreček pracího prášku, který jsem ještě nevyzkoušela)
příloha
klad zajímavé články a rozhovory
klad kreativní nápady a tipy
klad graficky hezky zpracováno
klad nemám co vytknout
avatar
Oldřiška
Pravý domácí časopis je opravdu originální. Jak formou tak i obsahem. Grafika je opravdu nevšední. Taková domácí. Velice mě zaujaly články o ekologii a domacnosti. Rady k výchově dětí byly také zajímavé a užitečné. Po přečtení časopisu cítí takové blaho a štěstí.
klad Je perfektní
klad Grafika
klad Nevšední
klad Stylový
klad Dostupnost
klad malá reklama
klad Hodně čtenářů ani nemusí o časopisu vědět.
avatar
Katerina
Na Pravý domácí časopis jsem se moc těšila.Chválím přehledné členění, nadprůměrné grafické zpracování i pořiložené dárečky. Hlavně ty tvořivé měly u dcerky velký úspěch. Z článků mě nejvíce zaujalo Zahradničení v souladu s přírodou a ten o elektrosmogu. Jinak mé tematické zaměření tohoto čísla moc nezaujalo, protože se hodně točilo kolem Malty, ale ráda se podívám na další číslo na stánku.
klad grafické zpracování
klad kvalitní papír
klad omalovánka pro dospělé
klad líbila by se mi křížovka o nějaké bio/eko ceny
klad chybí mi nějaké zero-waste tipy
avatar
Andrea
Děkuji za výběr pro testování. Jedna se o krásný časopis plný super inspirací. Design časopisu je moc příjemný. Moc děkuji za vzorky, ráda jsem vyzkoušela a byla jsem spokojená. Uvítala bych více článků a inspirací na téma malé děti, protože to je teď mým stredobodem.
klad Design
klad Nic
avatar
martina
Časopis je velmi čtivý a po estetické stránce pěkný.Věnuje se jak různým rozhovorům,tak poučení.Velice mne zaujal rozhovor o Maltě a text Petra Horkého.Zajímavé jsou i odkazy na různé obchody např.Látkovky.cz nebo Ušijte si radost.Takže za mne,super časopis.
klad vše
klad 0
avatar
Petra
Pravý domácí časopis je velice zajímavé čtení s rady a návody na to, jak si život zlepšit ve všech směrech. Součástí časopisu byla mandala, kterou jsem si pomocí metody pískování vytvořila. Hravé a krásné. Součástí byl i ekologický prášek na praní. Jiný způsob myšlení.
klad zajímavé čtení
klad tvorba mandaly
klad jiný způsob myšelení
klad zaměřeno na přírodu
klad velice příjemný papír, ze kterého je časopis
klad -
avatar
Petra
Jedná se o časopis plný inspirace a zajímavých myšlenek. Líbí se mi, že zpracovává nekonvenční témata a jde do hloubky. Velmi mě oslovují rozhovory s různými osobnostmi, protože člověk může ochutnávat něco z jejich pohledů na svět a zjistit tak, že se nemusí žít podle šablony, ale že každý je originál a může vnímat a prožívat svět po svém. Svoboda myšlenek, názorů a pohledů je něco, co je z časopisu cítit. Jeho autoři ctí hodnoty domova, rodiny, přírody, ekologie, lidské tvořivosti a to je úžasné a pro dnešní dobu zaměřenou na konzum, materiální věci, rychlost a povrchnost velmi potřebné. V běžných časopisech mi chybí umělecká hodnota a potrava pro duši. Tady mám pocit, že jde o umělecké dílo s obsahem, který opravdu inspiruje ke šťastnému bytí. Navíc ke zdravému bytí a lásce k naší planetě a přírodě. A to je podle mě nejvíc. Časopis je nádherně graficky zpracovaný, barevně, poutavě, líbí se mi přírodní motivy.
klad Nekonvenční témata.
klad Inspirace ke zdravému žití.
klad Zaměření na ekologii a život v souladu s přírodou.
klad Krásné grafické zpracování.
klad Rozhovory se zajímavými lidmi.
klad Inspirace ke tvoření.
klad Nemám žádné výtky.
avatar
Marcela
Časopis je úplně jiný, než časopisy, které člověk běžně zná . Tento je zaměřen na ekologii, zdravý životní styl, přírodu apod. Přináší zajímavé články a témata, které se člověk jinde nedozví. Papír časpisu je silnější , takže opět něco jiného . Musím říct, že časopis mi líbí pro svojí pestrost témat, množství čánků i pro jeho zpracování.
příloha příloha
klad Témata
klad Zpracování
klad Nic
avatar
Kristina
Časopis je dle mého názoru skutečně unikátní a originální. Co mě zaujalo nejvíce byla skutečnost, že časopis je vlastně o obyčejných lidech, kteří se v životě konečně našli a dělají to co je skutečně baví. V časopise nenajdeme žádnou známou osobnost, "skutečné trendy dnešní doby" či články, které již byli v minulosti napsány v dalších pěti časopisech.
klad Nejvíce se mi líbil článek o pražském kadeřníkovi, který se odstěhoval na venkov.
klad V obecné rovině se mi líbili témata: psychologie, cestování, život s dětmi, věnování se vlatním koníčkům.
klad Vnitřní pohoda, která z časopisu pramenila.
klad Článek intimita léči ženu, dle mého názoru byl článek až moc alternativní a bohužel nic moc jsem si z něj neodnesla, svým způsobem na mě působil prázdně.
klad Některé články na mě působili trošku pesimisticky - enviromentální žal. Určitě by to chtělo víc vykompenzovat pozitivními trendy v této oblasti.
avatar
Petra
Co se týká obsahu článků je to pestrá škála témat.Je psaný srozumitelným jazykem. Obsah článků je různorodý, každý člen rodiny si zde najde "své téma". Graficky je časopis zpracován výborně. Ohledně všech témat v časopise bych uvítala více článků o domácích zvířatech. Reklam je v časopise tak akorát, ale mohlo by být víc na kosmetické produkty. Jinak za mě super čtení.
klad Výběr témat
klad Papír na kterém je časopis vytištěný
avatar
Pavlína
Časopis mě upoutal na první pohled i dotek?Líbí se mi nejen svojí strukturou, ale také po grafické stránce. Ani obsahu není co vytknout. Velmi mě zaujaly omalovánky, které časopis obohacují a dávají mu jiný rozměr než reklamy. Moc mě potěšilo, když jsem spolu s časopisem objevila i dárečky. Celkově na mě působí velmi příjemným dojmem a jeho čtení mě velmi uklidňuje?
klad Grafika
klad Omalovánky
klad Málo reklam
klad Zajímavé čtení
klad Dárečky navíc
klad Pozitivní vliv
klad Žádný bulvár
klad Vyšší cena
avatar
Markéta
Časopis Kmen se mě dostal poprvé do rukou. A musím uznat, že mě oslovil. Velice zajímavé články a příběhy lidí. Ani mě nevadila reklama., protože spousty odkazů v reklamě mě dovedli na zajímavé věci či dárečky. Časopis tohoto typu na trhu chyběl a můžu ho doporučit.
klad Zajímavé příběhy lidí.
klad Nic
avatar
Hana
Titulní strana časopisu mě na první pohled zaujala, bohužel po prolistování můj zájem upadl. Grafické zpracování je na můj vkus "těžké" uvítala bych vzdušnější podobu, formát časopisu je tak zbytečně velký. Na první pohled je zde hodně malých reklam, které působí rušivě. Obsahově je časopis orientován spíš pro lidi, kteří žijí alernativním způsobem života někde na venkově.
příloha
klad titulní stránka
klad grafické zpracování
klad reklamy
klad obsah
avatar
Eva
Zajímavý časopis cílený na ekologii, zdraví. Líbí se mi, že časopis tvoří vydavatelé doma. Má zajímavá obsah, který je doplněn omalovánkami, recepty a návrhy na tvoření. Možná bych do časopisu přidala ještě nějaký recept na víc a obohatila bych ho nějakými jógovými sestavami pro začátečníky či pokročilé což by časopis obohatilo. Také bych asi časopis zmenšila aby se lépe vešel do kabelky a zbytečně se v tašce nemuchlal.
klad dárky v balení
klad tvoření
klad velikost časopisu
avatar
Anastázie
Je to zajímavý a přínosný časopis pro všechny zvídavé ženy. Líbí se mi, že je tam od všeho trochu. Potěšil mě vzoreček prášku, který mě milé překvapil a taky se mi líbila mandala na dotvoření. Myslím, že je fajn ho dostávat každý měsíc jako inspiraci v každodenním životě, na chvíli se zastavit a začíst se.
klad hodně zajímavých tipů na jednom místě, pěkně popsané
klad nic
avatar
Michaela
Časopis je podle mě úplně zbytečný, je to něco bez čeho bych se obešla. Nezaujalo mě z něj prakticky nic a svým způsobem mě děsí, čím se někteří lidé zabývají místo toho aby řešili skutečné problémy. Rozhodně pro něj nejsem ta pravá cílová skupina :-)
klad grafika
klad obsah
avatar
marcela
Těžko se hodnotí - na časopise je vidět, že je tvořený s láskou, někdy amatérsky, což neubírá na poutavosti, jen myslím, že bude titulem velice vyhledávaným mezi skupinou lidí, kteří se později sblíží a budou na stránkách sdílet své prožitky, inspirují se a budou inspirovat jiné vyznavače podobných hodnot. Komunitní v nejlepším slova smyslu. Masově hůře prodejným. Mile působí obálka odkazující na doby dětství, Kmen evokuje doby minulé k titulu přílohy stranického týdeníku Tvorba...Asi je náhoda, že v prodejnách Geco jsem ho nikdy nezahlédla.
klad laskavý, komunitní, inspirativní
klad originální působivá nabídka předplatného
klad vybízí k družnosti
klad rodinné motivující čtení
klad moderní
klad přátelský
klad tvořený s péčí
klad grafická úprava
klad zvolené písmo mnohdy nečitelné
klad evokace názvu kmen k dobám minulým
avatar
Andrea
Měla jsem možnost přečíst daný časopis, ale bohužel moc mně nebavil. Většinou časopis prolistuji , vyberu témata, které mně hned zaujmou a jdu na to, ale u tohohle časopisu jsem se víc musela nutit to číst, než by mně to bavilo a zaujalo. Je mi to líto, ale daný časopis bych si nekoupila.
klad líbí se mi, že daný časopis je takový přírodní, není v něm hafo reklam a modelek, je takový lidský
klad některé téma, které právě toto číslo nabízelo
avatar
Renata
Velice povedený časopis. Komu se lení tomu se zelení. Zahrádku sice nemám, ale třeba to půjde použít i na balkon. Nebo NLP. To je zrovna téma které mě dost oslovuje. V časopise je prostě od každého něco. Je to pro lidi, kteří se chtějí vrátit do souladu s přírodou. Pečovat o své okolí a svou duši. Potěšili mě i dárky Andělka duhovka a moje vlastní MANDALA z písku. To jsem si vždycky chtěla vyzkoušet. Takže super dárky.
klad Rozmanitý časopis
klad Pěkný dárky
klad nemůžu nic vytknout
avatar
Markéta
Časopis se mi moc líbil. Moc mě zaujalo celkové provedení a nadšená jsem byla i s výběrem článků, které mě osobně hodně oslovily. Dárečky, které se vevnitř ukrývaly byly také celkovým zpestřením. Takže rozhodně bych ho doporučila dalším čtenářům či čtenářkám.
klad Celkové provedení i výběr článků.
klad Neshledala jsem nic co by se mi vyloženě nelíbilo.
avatar
Renata
Hned jak mi do schránky dorazil Pravý domácí časopis, tak mi udělal radost, protože mám ráda časopisy, ve kterých je ukrytý malý dárek ve formě nějaké novinky na vyzkoušení. Časopis na první pohled hned zaujme svým formátem a kvalitou papíru. Tento časopis inspiruje člověka se zamyslet sám nad sebou a možnost alespoň chvíli u kávy si odpočnout od hektického života. Myslím si, že tento časopis není pro každého, ale spíše pro určitou skupinu lidí, kteří chtějí na sobě pracovat a pomáhat či být prospěšní ostatním lidem, přírodě i okolí kolem sebe.
klad vzorky na vyzkoušení
klad jiná forma časopisu, něž jaký znám
klad cena
avatar
Beáta
Najviac zo všetkého ma potešil darček k časopisu-prací prášok,ktorý je šetrný k našemu oblečeniu a aj životnému prostrediu,takže mi vôbec nevadilo že prádlo nebolo po opraní voňavé ale bolo čisté a to bolo najdôležitejšie. Samotný časopis bol však tiež veľmi netradične a príjemne spracovaný a obsahoval témy, v ktorých si myslím každá čitateľka nájde niečo,čo ju zaujíma a určite sa dozvie aj veľa nových vecí,info a aj rád.
příloha příloha
klad Témy
klad spracovanie
klad darček
klad Nenašla som nič, čo by mi prekážalo
avatar
Terezka
Velmi zajimavy casak, jeste jsem zadny takovy nevidela. Clanky jsou na me ale moc vazne a poucne, Bohuzel. Ja ocekavam od casopisu spise zabavu, oddych a relax ;) Darovala jsem ho sve sousedce, ta si ho s chuti precetla, nejvide ji zaujal clanek o Malte. Dekuji tez moc za darecky;)
klad zajimave clanky
klad bezva darecky
klad bez bulvaru ;)))
avatar
Lada
Zajímavý časopis s pěknými i netradičními články a pohledy na život. Nejvíc se mi líbil článek "Už jsem blbnul z žen" a Odvrácená strana marketingu :-D Oceňuji, že si autorka splnila sen a vydává s rodinou vlastní časopis o věcech, které je baví. Jen tak dál.
klad nadhled
klad články
klad -
avatar
Jana
Měla jsem možnost testovat Pravý domácí časopis a jsem velmi mile překvapená. Když přišel hrozně mě potěšilo že mohu otestovat rovnou domácí práci prášek, který je úplná pecka. A mohla jsem si i vytvořit krásné mandaly. Při začtení jsem se dozvěděla spoustu rad. Přečetla zajímavé příběhy. Sem tam i zajímavý citát. Jedním slovem tento časopis je bomba. Děkuji za krásné testování.
klad Domácí práci prášek
klad Mandaly
klad Zajímavé články
klad Není nic co by se mělo vytknout.
avatar
Marketa
Pravy domaci casopis jsem mela jiz jednou predplaceny, je super, naprosto se vymyka v nabidce klasickych casopisu. Vsechny clanky jsem se zajmem precetla, lze rici, ze je idnes je mozne napsat clanek originalne a ne cist vse dokola jako jinde. Casopis je vytisten na velmi prijemnem papiru, grafika prehledna a neotrela, inzerce primerena. Casopis ma smysl, diky za varianty predplatneho, popremyslim ;) Tleskam redakci ;)
klad velmi zajimavy obsah
klad netradicnost temat clanku
klad prijemny papir
klad originalita
klad vzorek prasku a obrazek na piskovani jako darek
klad - vubec. ale vubec nic
avatar
Standa
Opravdu zajimavy casopis!! Nejdrive jsem si myslel, ze je to klasicky bulvar pro zeny, ale opravdu prekvapil. Nad clanky se lze i zamyslet, nejsou to jen drby a preudoinformace vyskytujici se vsude na netu a i v tistene podobe. Zajimava je i forma pisma, kvalita papiru, unosna mira reklamy. Jako bunus jsme mohli vyzkouset i setrny praci prasek a dcera si vypiskovala mandalu ;) Opravdu uvazuji, ze si poridim predplatne.
klad velmi zajimave clanky
klad nezamerene na mainstream
klad casopis prekvapil
klad vice clanku i pro muze
avatar
Kateřina
Časopis, který je svým způsobem výjmečný..alespoň pro mainstream, který ho ale asi nečte. Výhodou je, že přináší články o skutečných lidech, kteří něco dělají jinak, resp. po svém. A ukazují, že to tak jde a zároveň čtenářům rozšiřují obzory. Jelikož články píší různí autoři, je znát občasná nesourodost ve stylu psaní. Např. v článku "Jsme součástí širšího celku" se musí čtenář prokousat celým článkem, aby pochopil co je ten enviromentální žal o kterém se tu píše. Naproti tomu autorka článku "3 písmena, která mění životy" hned v úvodu vysvětlí o čem je řeč, aby čtenář netápal (nepřipadal si tolik nevzdělán). Grafika se snaží být také originální-jiná než běžné časopisy, možná by mě osobně víc seděla střídmost či jeden styl v jednom čísle. Inzerce je jako všude jinde,stejně tak PR články (nutné zlo, aby časopis vydělával). Jen pozvánka na festival konaný v září mi v časopisu dodaném v říjnu moc neseděla (ale nenašla jsem datum vydání, třeba vyšel v srpnu a potom je to ok).
klad zajímavá témata
klad rozhovory s lidmy mimo hlavní proud
klad počet stran (tedy úzký na přenášení)
klad reklamy (ale ty jsou všude)
klad místy moc divoká grafika (někdy méně je více)
klad poloviční formát by se lépe vešel do kabelky/batohu pro čtení na cestách
avatar
Radka
Děkuji za možnost vyzkoušení tohoto časopisu, který se zaměřuje na ekologii, zdraví a psychologii. Je plný zajímavých a poučných článků. Líbí se mi jeho zaměření, byla jsem příjemně překvapená i přiloženými dárky ekologickým práškem na praní a vysypávacím obrázkem mandaly.
klad zajímavé a poučné články
klad malé mínus, časopis došel až někdy koncem října a jsou v něm odkazy na akce v září
avatar
Zuzana
Bohužel nejsem ta pravá cílová skupina pro tento časopis. 1,5 hvězdičky dávám víceméně za snahu manželského páru, který časopis tvoří, ale to je asi tak všechno, co mě zaujalo. Vlastně ještě jedna věc, správná gramatika a pravopis, to oceňuji. Jinak ale tak sluníčková a bio, aby mě vydání zaujalo, nejsem. Věřím ale, že si Pravý domácí časopis své čtenáře našel/najde.
příloha
klad Správná čeština, gramatika, pravopis.
klad Časopis je pro mě příliš "sluníčkový".
klad Témata jsou pro mě naprosto "mimo".
klad Pro mě nepříjemné grafické zpracování.
avatar
Vladimíra
Pravý domácí časopis se velmi dobře čte. Jsou v něm různorodá témata, takže každý si něco vybere, písmena jsou dostatečně velká a na světlém podkladě (to oceňuji, mám problém se zrakem) a články jsou přehledně členěny do oddělených odstavců. Líbí se mi jeho barevnost a také možnost vybarvit si obrázky - omalovánky. Zaujal mně i recept na Kroupy ala halušky, už se těším jak ho vyzkouším. Reklam je tak akorát, některé jsou zajímavé. Díky za vložené dárky - nádhernou Andělku Duhovku, vzorek pracího prášku a ukázku na pískování.
klad různorodá témata
klad přehlednost
klad -
avatar
Petra
Časopis je čtivý, plný tipů, inspirace. Líbí se mi i inzerce, ve které se prezentují neokoukané věci, zajímavé produkty, odkazy. Každý si v časopise najde své. Ocenila bych více receptů, lepší kvalitu fotek, a někdy mi přijde, že toho je na stránce trošku moc. Působí to lehce přeplácaně.
klad inspirace
klad tipy na zajímavé produkty, místa
klad rozhovory s odborníky
klad kvalita fotek
klad rozmístění textů, obrázků, fotek
avatar
Aneta
Časopis se mi velmi líbil, už jen vizuálně svou grafikou, matným papírem, vypadal jako nevšední retro vydání, velice mě potěšil jako dárek ekologicky práci prášek a mandala na vysypání. Články byly zajímavé, psychologické, ekologické, i cestovatelský a především o životě lidi, na zamyšlení, žádná klasika, uvnitř mě potěšila i mandala na vymalování, proto chválím.
příloha
klad Design časopisu
klad Zajímavé články
klad Dárky
klad Nic
avatar
Lucie
Pravý domácí časopis Kmen mne na první pohled zaujal svou titulní stranou. Originální. V široké nabídce ho mezi všemi ostatními časopisy najdete určitě hned. Byly přiloženy i dárečky. Kdo by je neměl rád? Obsah je zajímavý a čtivý. Přidala bych tam návody na různé zavařování, ručně vyráběné dárky a podobně.
klad přiložené dárky
klad rozměr časopisu
klad zajímavé reklamy
klad igelitový obal (kvůli přiloženým dárkům)
avatar
Markéta
Pravý domácí časopis mě v první řadě zaujal díky svému vzhledu a díky tomu, že je vyroben z ekologicého recyklovaného papíru, což v dnešní době oceňuji jako velké plus. Poté mě zaujal skladbou svých článku. Témata pro mě byla z velké části zajímavá už jen proto, že jsou to témata, která mě v mém životě baví a která v časopisech, které příležitostě pročítám téměř postrádám. Celkově tento časopis hodnotím jako velmi podařený.
klad Design časopisu, skladba článku a celkový vzhled
klad Neshledala jsem nic co by se mi vyloženě nelíbilo.
avatar
Any
Děkuji za možnost testovat Pravý domácí časopis. Velice se mi líbil obsah článků, které byly zajímavé. Časopis je příjemný ke čtení a líbí se mi i hodně fotek, které obsahuje. Reklamy mne nijak neobtěžují. Byla jsem spokojená a přemýšlím o předplatném.
klad Obsah článků
klad Grafika
klad Různorodost témat
klad Nic
avatar
Marketa
Dobrý den Pravý domácí časopis mě velmi oslovil velkou vše straností byla jsem velmi překvapena co vše je možné dostat na pár stránek moc inspirativních článků i informací krásné jsou i zkušební vzorečky které jsou součástí vyzkoušela jsem vzorek Bomboolik prací prášek a moc mě uspokojil ráda doporučí .
klad tvar a velikost
klad nenalezeno
avatar
Eva
časopis Pravý domácí kmen je inspirativní a přínosný pro člověka,kterého zajímá zdravý životní styl s tím spojený i způsob života ,zajímavý je rozhovor s osobností,každý má jiný náhled na život,ale tímto se můžeme obohatit ,co kdo sdílí a vzít si to o čem si myslíme ,že pomůžeme světu a především sobě sám,díky za testování,ráda si jej koupím opět
klad obsah
klad kvalita
klad témata
klad nic,nemám výhrad
avatar
Veronika
Nikdy jsem dosud s podobným typem časopisu neměla zkušenost a byla jsem mile překvapena :-) zajímavé články např. o cestování, společenská témata plná zamyšlení, nějaké to tvoření a dobré nápady do domácnosti. Příjemná změna oproti časopisům plných velkoformátových reklamních sdělení na každé druhé straně...
klad Zajímavá témata
klad Dobré nápady
klad Materiál časopisu
klad Málo reklam
klad Vyšší cena
avatar
Daniela
K testování jsem dostala Pravý domácí časopis č.9/19. Tento časopis mě velmi zaujal, je plný pravých (skutečných) lidí, kteří žijí skutečné životy. Součástí balení bylo Pískování (ukázková sada) a Šetrný prací prášek, obě věci využijete, nejedná se jako v jiných časopisech o neprodejné zbytečnosti, které kamsi pohodíte. Oproti jiným časopisům mě reklama neotravovala, naopak mě bavila. Moc se mi líbí i název časopisu, je opravdu velmi výstižný.
klad přirozenost časopisu
klad kvalita papíru
klad reklama
klad vzorky
klad články
klad rozhovory
klad možná bych ocenila menší formát
avatar
Jitka
Dekuji moc za vytisk Praveho domaciho casopisu. Musim se priznat, nic takoveho jsem jeste necetla. Jasne, avizovali jste, ze to bude casopis zamerujici se na ekologii, zdraví a psychologii. Takze zadny bulvar, celebrity apod. Clanky jsou opravdu zajimave, treba clanek o Ajrin jsem cetla jako prvni. A je pravda, ze jsem precetla casopis cely, ne jen jako jine, kde staci leckdy jen prolistovat. Dale me velmi potesila andelka, eko prasek na prani od firmy bamoolik a mala sada piskovani. Jeste jednou dekuji, vsem casopis doporucuji ;)
klad velmi zajimava temata clanku,
klad pekne fotky a grafika
klad inzerce - chapu, bez ni to nejde
klad vse ok
avatar
Pavel
Casopis je opravdu pekny, Prekvapily mne zajimave clanky na velmi zajimava temata - cestovani na Malte, rozhovor o eko zalu, s kadernikem, o neuro potencialu, o eko zahradniceni ...S chuti jsem si je precetl a stale se k nim vracim, i k fotografiim, opravdu zajimave napsane a pripravene. Doporucuji vsem.
klad pekne rozhovory
klad vyssi cena
avatar
Jitka
Super casak !!!! Opravdu, venovala mi ho maminka, teda pujcila, ale uz jsem ji ho nevratila. Tusila jsem, ze existuje, ale predcil me ocekavani o 1000%. Casopis se venuje ekologii, zdravi a psychologii, nejde o zadnou drbarnu. To opravdu potesi v dnesni dobe. Clanky, rozhovory a zamysleni jsou originalni, fotky opravdove. Musim rict, ze i inzerce je v souladu s pojetim casopisu. Asi napisi Jeziskovi o predplatne ;) Diky moc ;)
příloha
klad opravdu zajimava temata
klad neotrela grafika a fotos
klad ctivy od prvni do posledni stranky
klad 3 darecky
klad vubec, ale vubec nic
avatar
Gabriela
Pravý domácí časopis je úžasný časopis plný inspirace a zajímavých článků. Jsem z něj naprosto nadšená a doporučuji jej všem, kteří jsou tak trochu jako já, tedy eko, bio, ezo ?. V tomto čísle mne nejvíce zaujaly články o Maltě, kde jsme byli minulý rok na dovolené.
příloha
klad Inspirativní články i reklama
klad Vše se mi líbilo
avatar
Petra
Z tohoto testovani jsem mela opravdu radost. V casopise je uvedeno spousta skvělých triků na zvelebování domácnosti, najdete zde také tipy na to, co dělat ve volném čase a vždy se tu také něco naučíte:). Soucasti je i rozhovor se zajimavou osobnosti. U tohoto casopisu opravdu vidite, ze ho delaji s laskou a vzdy se dozvite neco noveho a zajimaveho. Soucasti byl i maly darek v podobe vzorku produktu.
klad koncepce
klad přehlednost
klad zajimave informace zde uvedené
klad vzorek produktu
klad nic
avatar
Pavli
Pravy domaci casopis stoji urcite za precteni. Najdeme zde vyborne zpracovana temata tykajici se ekologie, zdravi a psychologie. Zajimave je, ze ctiva temata nejsou monotematicka, ale pokryvaji sirsi otazky doplnene pro oci prijemnou grafikou a fotkami. Cely casopis se velmi prijemne cte, diky za moznost testovani. Tipy i inzerce je v pohode, asi to bez ni nejde. Dale me velmi prekvapily vzorky a darecky. Jeste jednou dekuji za rozsireni obzoru.
klad cely napad a zpracovani
klad vzorky
klad -
avatar
Jana
Časopis je plný inspirace, tipů, příběhů . Je psaný jazykem obyčejného člověka, žádné nadnesené řeči, takže to je jako povídání s kamarádkou bez kamarádky . S přidáním špetky humoru a hromady super fotek sese dobře čte . Četla jsem vícekrát, protože se vždy vzbudila dcera, než jsem to dočetla a pokaždé jsem našla něco nového, co mě zaujalo
klad pribalene darecky
klad Odkazy na mnoho dalších zajímavých lidí, stránek i obchodu
klad Fotky, hodně fotek
klad Použity papír
klad Nic
avatar
Martina
Časopis Pravý domácí časopis KMEN mě hlavně zaujal názvem, ale ne moc pozitivně. Pořád jsem přemýšlela, proč má v podnázvu kmen. V trafice bych si ho asi nevybrala. Jinak vypadá časopis netradičně, zajímavě. Je hezky zpracovaný graficky, dobře se v něm orientuje. Líbí se mi myšlenka autorů vydávat „jiný“ časopis, ale musím se přiznat, že u čtení jsem se trošku nudila. Témata mě osobně moc nezaujala a zatím se asi předplatitelkou nestanu. Mile mě překvapily webové stránky časopisu. Ty se mi líbí :-) A dárečky u časopisu samozřejmě potěšily, za to děkuji.
klad netradiční, zajímavý vzhled
klad název
avatar
Štěpánka
Děkuji,že jsem byla vybrána k testovaní produktu. Obsah a témata jednotlivých článků jsou zaměřeny na aktuální otázky jako ekologie,změna životího stylu,cestování což je čtenářsky atraktivní.Jazyk a stylistika je příjemná ke čtení.Žádné konkrétní téma mi v časopise nechybělo.Po grafické stránce se mi libí stylizace,jen některé stránky působí nepřehledně a tím zaniká obsah a je obtížnější orientace (str. 2) a u některých článku bych o trochu větší barevnost podkladu. Jako zajmavý nápad vnímám volně vložené listy s reklamou na časopis. Ostatní inzeráty zapadají do konceptu časopisu a jejich množství není rušivé.
klad Obsah článků
klad Reklamy
klad Dárky
klad Nepřehlednost str.2
avatar
Žaneta
Krasne se cte. Autori jednotlivych clanku na sebe svym vyjadrovanim pekne navazuji tak to nebudi neuceleny dojem. Clanky jsou zajimave, maji hlavu a patu,jsou ze zivota. Soucasti casopisu jsou darecky, ktere potesi kazdou zenu, setrnou k zivotnimu prostredi.Velmi chvalim materiál z nehoz je casopis vyroben.
klad Přehlednost
klad Nápaditost
klad Materiál
klad Dáreček
klad Nic
avatar
Lucie Kollertová
Pravý domácí časopis mě velice příjemně překvapila. Na první pohled mě zaujala kvalita a gramáž papíru, po rychlém přelétnutí obsahu i výběr témat. Najdete zde kreativní nápady, psychologická témata, vaření s ohledem na zdraví, využité suroviny i přírodu... Hodnotím jej jako skvělý časopis pro všechny, kteří přemýšlí o tom, jak žijí. V mém čísle bylo i pár vzorků, dárků k nákupu a i jejich výběr mě velice příjemně překvapil - ekologický prací prášek, pískové relaxační mandaly... Obojí jsem s nadšením vyzkoušela.
klad Výběr zajímavých témat
klad Nic mě nenapadá
avatar
Marie
Pravý domácí časopis potěší zaručeně nejedno oko čtenářky či čtenáře. Mile překvapí přiložené dárky, správně zvolený formát "tak akorát" a především neotřelé články, které je možné číst libovolně bez ohledu na pořadí. Zde si jednoduše každý přijde na své.
klad Formát, vzhled, kvalita papíru
klad Bez rušivých reklam
klad Přiměřená cena
klad Bez negativ
avatar
Kateřina
Typicky časopis pro ty, co mají rádi domácí kreativní činnost, přírodní materiály, přírodu všeobecně. Umím si představit, že velkou část populace právě něco takového potěší. Líbilo se, že v něm najdete i dáreček, který potěší, ale hlavně zabaví. Nicméně já se neradi zrovna k lidem, jež by jej pravidelně odebrali. Děkuji za možnost vyzkoušení.
klad Dárek, který zabavil
klad Asi žádné v rámci daného
avatar
Sára
Časopis Pravý domácí časopis je z velmi kvalitního materiálu, je vážně pěkně graficky zpracován, obsah je opravdu zajímavý. Mě osobně překvapilo množství dárečků, které byli k časopisu přibaleny. Cena je přívětivá. Tento časopis stoprocentně doporučuji.
klad Cena
klad Celkový bsah
klad Zpracování
klad Žádné
avatar
Adéla
Pravý domácí časopis mně zaujal obsahem, který byl pestrý. Časopis se zabývá hodně častým tématem a to je BIO, VEGANSTVÍ, VEGETAIÁNSTVÍ, RECYKLACE atd.....Což byla jedna z věcí, která se mi líbila. Zajímavé rozhovory. Akorát mně připadalo, že časopis měl málo stránek. Ale jinak se mi moc líbil.
klad VĚTŠINA
klad MÁLO STRANEK
avatar
Jana
Casopis byl.zajimavy, najde si sve ctenare... nejvic me asi zaujal papir, ktery mysli na prirodu, zadny voskovany a na dptek prijemny. Temata zajimava, ale pro me spise na jedno precteni... Volali bych vice temat o prirode, domacim tvorbe nebo zajimavych zenach, ktere zacaly podnikat apod.
klad Neco noveho, urcite si najde sve ctenare
klad Bohuzel jsem nenasla nic co by me vylozene nadchlo,asi bych si ho v obchode nekoupila
avatar
Silvie
Dostal se mi do rukou, pro mě nový, Pravý domácí časopis. Okamžitě mě zaujal vzhled časopisu. Po otevření i stránky, které nejsou lesklé, jak to v běžných časopisech bývá... Články z obdrženého čísla mě zaujaly. Dozvěděla jsem se dost nových věcí... Ocenila bych články nebo třeba rubriku zaměřenou na recyklaci věcí z domácnosti. Nebo také rady a tipy... Určitě nahlednu i do dalších čísel časopisu!
klad Design
klad Témata článků
klad Dárečky
klad Velký formát. Nevlezl se mi pěkně do kabelky
avatar
Zdeňka Emma
Pravý domácí časopis zaujme už svým vzhledem. Po rozbalení mě potěšily dárečky (vystřihovánka, vzorek pracího prášku, písková mandala). Co se týče článků - některé se mi opravdu hodně líbily (zajímavé informace, užitečné rady), jiné mě už tolik nezaujaly. Oceňuji, že časopis není plný reklam, jak v dnešní době bývá u spousty časopisů zvykem. Časopis mi také přijde celkem drahý - 68,-/číslo. Celkově mě bohužel časopis nezaujal natolik, abych si koupila nějaké další číslo nebo si objednala předplatné, jsem si ale jistá, že své věrné čtenáře si najde. :)
klad vzhled
klad dárečky
klad užitečné rady
klad zajímavé informace
klad málo reklam
klad některé články
klad cena
avatar
Karolína
Pravý domácí časopis je velmi milým společníkem na každý den, našla jsem velmi zajímavé články. Líbí se mi ekologický a pragmaticky směr. Články navadí na přijetí sebe sama a obecně o přemýšlení o životě. Příjemnou cestou představuje nové směry například v ekologii nebo v přírodní medicíně. Líbí se mi, že není na křídovém lesklem papíře.
klad Recy papir
klad Přiměřené množství článků
klad Minimum reklam
klad Ekologické zaměření
klad Nenapadá mě
avatar
Soňa
Časopis je zpracováním úplně luxusní, stránky jsou super, hlavně to, že se nelesknou. Bohužel mne ale nezaujal vůbec jeho obsah.? Nepřečetla jsem snad ani jeden článek do konce. Nejspíš zaměřeno na trošku jinou skupinu žen, než jsem já. Pro ženy, které tato témata zajímají nejspíš top.
klad Celkové zpracování
klad Obsah
avatar
Šárka
Pravý domácí časopis mne svým obsahem příjemně překvapil. Na několika stránkách se dozvíte tipy z ekologie, novinky z oblasti udržitelnosti. Nechybí ani rozhovory se zajímavými osobnostmi. Velmi příjemnou tečkou je i dárek v podobě eko prášku který jsem již měla možnost vyzkoušet a musím uznat, že má krásný bělící účinek na košile.
klad obsah
klad zajímavé rozhovory
klad novinky ze světa udržitelnosti
klad drobné dárky na vyzkoušení
klad bení běžne dostupný na stáncích
klad menší písmo, takže si musím vzít brýle
avatar
Jana
Časopis Pravý domácí časopis byl velice zajímavý, hezky zpracovaný. Líbil se mi hlavně rozhovor s paní Zdeňkou Voštovou a její cestování na koloběžce :-). Zajímavé bylo také popřemýšlet (tak jako paní Voštová) nad množstvím věci, které máme doma a množstvím odpadu, které vyprodukujeme. Také mě velice potěšili dárečky, které byli u časopisu: vzorek prášku na praní, andělka z papíru a písková mandala.
klad poutavý obal časopisu
klad zajímavé články
klad dárečky k časopisu
klad nic
avatar
Michaela
Nemuzu si vubec stezovat,casopis je plny temat,ktere se nas vsech dotyka at uz nyni, ci se udee tykat v blizke budoucnosti. Konecne nekoho zajima i neco jineho,nez jen ciste vydelek. Zdenko mela jste skvely napad a ja doufam,ze nebudou vsichni slepi a hlusi,jako doposud. Snad se budoucnost zmeni diky nam vsem!!!!
příloha
klad Pro lepsi budoucnost
klad Zdenka Vostova,skvela zena
klad Odvaha Zdenk,otevrit oci
klad Konecne casopis,co chce pro nas a nasi budoucnost
klad Lepsi mentalita
klad Zpusob podani
klad Podani jako na vyucovaci hodine
avatar
Ludmila
Časopis se mi dostal do ruky poprvé a potěšilo mě spoustu zajímavého čtení i pěkné dárečky.Vlastě z něj byla nadšená celá rodina-hlavně maminka,které se moc líbil článek o zahradničení,syna pro změnu zaujal balíček ukázkové sady -pískování.Moc se nám tento časopis líbil.
klad dárky
klad málo stránek