Testovaly jsme Président Carré Gourmet a Président Emmental Snack. Ochutnaly jste také? Vložte své hodnocení.

image
otestováno
Počet recenzí
81
jak jste hodnotily
5
76x
4
3x
3
1x
2
1x
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 2. 12. 2014
do 31. 12. 2014

Vyhrálo prvních čtyřicet žen, které se přihlásily po testovací výzvě a osobně si přišly sýry vyzvednout do Pracoven. Testovaly jsme v Pracovnách ŽENY s.r.o. v Praze, Brně, Táboře a Chrudimi.

...

Président Carré Gourmet 200 g je vynikající gurmánský sýr určený pro to pravé potěšení po francouzsku. Opravdu vyniká již díky svému prémiovému zlatému obalu. Je vyroben podle tradiční francouzské receptury.

Špetka čerstvé smetany pohladí Vaše chuťové pohárky a nabídne Vám ten pravý gurmánský zážitek. Co se vína týká, hodí se k němu suchý nebo polosuchý Riesling nebo mladé Rulandské šedé. Z červených vín se k němu hodí spíše lehká vína jako například Pinot Noir.

Président Emmental Snack 200 g jsou již nakrájené kostičky kvalitního a lahodného sýru Emmentál. Je ideální pro posezení s přáteli anebo jako snack kdykoli během celého dne. Oceníte jeho pohodlné servírování bez zbytečného krájení. Exkluzivní výrobek tohoto typu sýra na českém trhu!

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
81
avatar
Lenka
klad v rámci testování jsem ochutnala poprvé , využila jsem rodinné oslavy a sýr nakrájela na talíř s hroznovým vínem ,v blesku byl talíř prázdný :-) tedy rozhodně doporučuji , mě velmi chutnal. Uričtě doporučuji.
avatar
Anna
avatar
Jana
klad Musím říct, že oba tyto výrobky hodnotím desítkou a to velice zaslouženou! Sýry Président Carré Groumet a Président Emmental Snack jsou oba výborné chuti. Emmental Snack je nakrájený na kostičky a tudíž připravený k okamžitému podávání na stůl- výborné pohoštění pro nečekanou návštěvu...
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
Iveta
klad Président Carré Groumet je lahodný smetanový sýr, který se rozplývá na jazyku. Chuťově je naprosto dokonalý. Jeho kůrka je pevnější a obsah je krémovitý. Je zabalen do pevnějšího obalu, takže se dá krájet přímo na něm. Président Emmental Snack je nakrájen na kostičky a je vhodný pro rychlou a bezpracnou přípravu na slavnostní tabuli. Je zabalen do znovuotevíracího sáčku, takže nemusí být spotřebován ihned. Jsem moc ráda, že jsem mohla tyto lahodné sýry ochutnat a určitě si je koupím.
avatar
Markéta
klad Oba druhy sýrů nám velmi chutnaly. Kostičkový sýr má velmi praktické balení, které i po rozbalení uchovalo sýr čerstvý po dobu dalších 4 dnů, než jsme jej všechen snědli. Oba sýry mohu vřele doporučit.
avatar
Hana
klad Sýrové kostky Emmental jsou velmi praktické do salátu i jako jednohubky pro návštěvu. Jelikož ementál není můj neoblíbenější sýr, ocenila jsem jemnou chuť. Sýru Président Carré Gourmet není co vytknout, je také velice jemný a moc chutnal mě i manželovi.
avatar
Zuzana
klad Děkuji za možnost testovat sýry značky Président. Balení jsou dost velké, takže jsme testovali dva večery. U sýru Président Emmental Snack oceňuji formu - nakrájení na kostičky a uzavíratelné balení, víc nám ale pro svoj krémovou chut chutnal Président Carré Groumet. Sýry určitě doporučuji vyzkoušet všem :)
avatar
Adéla
klad Dnes jsem s rodinou testovala sýry a hodnotím desítkou, protože jsou oba opravdu výborné! Président carré gourmet je vynikající, má jemnou chuť a úplně se rozplýval na jazyku. Já jsem si ho dala s kouskem tmavé bagetky a zakápnutý brusinkami, lahůdka veliká, je to můj favorit. Emmental je také moc dobrý, nakrájený na sousta, ideální jako malý snack, jen se po něm zaprášilo :) Určitě se po značce Président v obchodě podívám, jsou to kvalitní a moc dobré sýry.
avatar
Lucie
klad V rámci testování jsem získala sýr President Carré Gourmet a President Emmental Snack.
klad Nakrájené kostičky sýru Emmental je naprosto dokonalý a především chutný typ sýru, který jsem na trhu postrádala. Při nečekané návštěvě je v podstatě hned připravené drobné občerstvení. Chutná skvěle. Tento sýr se po pár dnech ocitl na mém nákupním seznamu a budu jej kupovat i nadále. Sýr Carré Gourmet je také velmi chutný, při jeho krájení jsem ocenila to, že se nelepil. Má zvláštní jemnou chuť. Běžně kupuji plátkové sýry President, nyní budu kupovat i tyto dva testované sýry.
avatar
Dagmar
avatar
Lucie
klad Jako milovnice sýru mohu říci jen úžasné.....Président Carré Gourmet 200, byl vynikající, výtečná smetanová chuť, i manžel, který tyto sýry moc nemusí tak ochutnal a byl moc spokojený...druhý sýr Président Emmental Snack byl také výtečný a hlavně bylo super, že už byl nakrájený na kolečka, takže stačilo jen dát na talíř a konzumovat.
avatar
Marta
klad Président Carré Gourmet 200 tento sýr mne mile překvapil, velmi jemná smetanová chuť. Jestliže chcete udělat dojem na někoho v okolí nabídněte mu tento sýr. Président Emmental Snack 200 g - musím hned na začátku ocenit, že sýr byl již naporcovaný na kostky. stačilo jen servírovat. Opět i zde velmi příjemná a typická chuť Emeentalu. vychutnali jsem si s vínem a skvěle se to doplňovalo .
avatar
Olga
klad Děkuji za možnost ochutnání sýrů Président Carré Groumet a Président Emmental Snack. Prvně zmiňovaný měl u nás premiéru a je opravdu moc dobrý. Snad lepší než sametový hermelín. Druhý je prakticky balený nakrájený na kostičky, což se hodí na jakoukoliv akci. Chutově také výborný. Rozšířila jsem si obzor, které sýry dále kupovat.
avatar
Kateřina Jana
klad President Emmental snack má jemnou lehce nasládlou chuť.Je to příjemný doplněk k výbornému vínu.Oceňuji i jeho praktické balení v znovuuzaviratelném sáčku a i to, že je rovnou připraven k servírování díky tomu, že je již nakrájený na malé kousky.Sýr President Carre Gourmet je krémovité konzistence dobře výzrálý opět s jemnou chuti.Oba dva sýry po ochutnání mohu jen doporučit.
avatar
Věra
klad Děkuji za možnost otestovat sýry Président Carré Groumet a Président Emmental Snack. Sýr Président Carré Gourmet je výborný smetanový sýr, v kombinaci s čerstvou bagetkou ... prostě mňamka. U druhého výrobku bych ráda vyzdvihla jeho uzavíratelné balení. Sýr nakrájený na kostičky je praktický ať už na jednohubky, do salátu nebo zobat jen tak. Nám velice chutnal a ráda oba výrobky doporučuji dál.
avatar
Dominika
klad Sýry jsem si vyzvedla včera a už večer nebyl ani jeden. Celé rodině moc chutnaly. Na Président Emmental Snack 200 g oceňuji, že je již nakrájen na kostky, takže kdyby přišla nečekaná návštěva, stačí jen nasypat do misky a pohoštění k vínu je hotovo. Président Carré Gourmet nám také chutnal, dokonce i mně přes to, že nemám v oblibě sýry typu "hermelin". Takže děkuji moc za možnost vyzkoušení! :)
avatar
Dominika
klad Président Carré Gourmet má jemnou chuť, rozplývá se na jazyku. Président Emmental Snack je už nakrájený na kostičky, takže stačí pouze rozložit na talíř či na jednohubky a je hotovo :) Doporučuji!
avatar
Markéta
klad Dnes, abych nemusela cestovat do Brna, za mě byl manžel v pracovní době vyzvednout sýry. Takže jako první musím pochválit paní či slečnu z ženy s.r.o že se nepolekala, protože tam manžel přišel celý špinavý v montérkách - malíř natěrač, takže celý od barev... Když manžel přišel se sýry domů, hned jsme se na ně celá rodina vrhli a snad do pár sekund byli oba načnuté a na talířku a hned jsme koštovali. Nevím který pochválit dřív, protože tak vynikající sýry a to já i manžel jsme hoodně sýrový, jsme tak dobré nikdy nejedli. Président Carré Gourmet je vynikající smetanový něco jak hermelín, ale nedá se to s ním vůbec srovnat. Opravdu moc dobrý, moc nám všem chutnal a byl o něj velký boj. A pak nastal ještě větší, když jsem na talířek dala druhý sýr Président Emmental Snack. Tak ten mě opravdu nadchl úplně. Výborná chuť a hlavně už pěkně připravený na kostičky a tady musím podotknout, že jak jsem chtěla rodince alespoň pár kousíčku sebrat a ochutnat, tak mě jeden kousek spadl na zem a proběhl doslova boj našich pejsků, podotýkám že mám hoodně vybíravý psi a eidam jim neleze vůbec :-D takže nám opravdu moc chutnal všem celé rodině včetně našich psů. Hlavně jsem ocenila, že byl už nakrájený na kostičky a super je i zavírací balení, které ocení každý, kdo odolá a nesní celý balíček na posezení jako my. [:D] Moc za tuto ochutnávku děkuji a určitě jej začnu kupovat stejně jako můj oblíbený madeland [:D] kdybych ho srovnala s mým nejoblíbenějším madelandem, tak opravdu nevím který by vyhrál, pro mě to jsou už dva nejlepší sýry na světě. Všem doporučuji
avatar
Lenka
klad President ementaler snack ma velmi prakticky tvar, akorat do pusy... navic ho člověk nemusí sníst všechen najednou a nic se mu nestane, balení je velmi praktické. President Carre Gourmet je jemný, má velmi lahodnou a příjemnou chuť. Určitě doporučuji!
avatar
Lenka
klad Président Carré Gourmet je sýr s bílou plísní na povrchu. Jsem zvyklá u těchto sýrů na kulatou podobu, čtvercový tvar se mi líbil. Sýr je vláčný, obsahuje smetanu.
klad Président Emmental Snack je v praktickém znovu uzavíratelném obalu. Nakrájen je na kostičky. Nečekala jsem od něj mnoho, ale příjemně překvapil. Zařadil se plnohodnotně na degustační talíř sýrů, který si rádi děláme :)
avatar
veronika
klad testované sýry Président Carré Gourmet a Président Emmental Snack oba opravdu výtečné chuti. Carré gourmet je jemny ,urcite chutny a Emmental je skvelý i vtom,že je jiz nakrajeny na kostky,takze lze ihned podavat ;-) a takzet znovu uzaviratelne baleni je urcite velike plus (hlavne prakticke), takze oba dva syry doporucuji a urcite bych si je koupila znovu!
avatar
Lenka
klad Président Carré Gourmet je vynikající plísňový sýr. Pochutnala si na něm celá rodina. Úplně se rozplývá na jazyku, ale zároveň není moc měkký. Président Emmental Snack je sýr nakrájený na kostičky, takže stačí vysypat na mističku a sýrové pohoštění k vínu je hotové. Určitě se po nich v obchodě porozhlédnu. Doporučuji.
avatar
Helena
avatar
Hana
klad Oba sýry jsem si "ulila" na sváteční dny, abych se o ně mohla podělit i s dalšími, mně milými lidmi. A dobře jsem udělala, sýry byly opravdu výborné a chutnaly všem, dospělým i dětem. Asi bych jen opakovala pochvalná slova ostatních testujících, tak spíše jen přidám svůj postřeh a zhodnotím Président Carré Groumet z estetického hlediska - opravdu jsem si ho pečlivě prohlédla a zjistila, že nejen výborně chutná, ale i skvěle vypadá - sametový, jemný povrch a lákavý vnitřek, který se mění od povrchu ke středu, paráda. Určitě doporučuji a budu kupovat.
avatar
Ludmila
avatar
Helena
avatar
Jan
avatar
Helena
klad U sýru Carré Gourmet oceňuji krémovou chuť a celkem velké balení. Všichni testující kamarádi kolem se olizovali, mohu tedy jen doporučit.
klad U Emmental snack odpadá krájení, lze rovnou podávat. Kostičky jsou tak akorát velké, a též se na jazyku jen rozplývají ;-)
avatar
Jana
klad Sýry značky Président jsou výborné. Emmental, sýr je již nakrájený na kostičky, dali jsme si ho jen tak jako chuťovky, oceňuji praktický znovu uzavíratelný obal. S druhým sýrem Carré Gourmet pomáhal testovat hlavně manžel, já sýry hermelínového typu nemusím. Na sýru ocenil jeho lahodnou smetanovou chuť. Sýry President chválíme a můžeme doporučit.
avatar
Alena
avatar
Lucie
klad Včera jsem si vyzvedla sýry a byly nadšená,že si mě slečna jménem i nickem pamatovala z testování žehličky a tak hned věděla pro si jdu:o) Sýry jsme samozřejmě hned večer načaly,mě moc chutnal Président Carré Groumet,krásně se rozplýval v ústech a ta chuť byla vynikající,určitě si zase koupíme,Président Emmental Snack už mě tak moc nenadchnul,na mě je tvrdý a trochu tvarohový-já jsem nad ty měkké sýry,ale zase táta si pomlaskával.Oceňuji na něm praktické uzavíratelné balení,zbylo mu i na dnešek pár kostiček.Mohu jen doporučit pro milovníky sýrů,jako jsme my.
avatar
Romana
avatar
Lenka
avatar
Martina
avatar
Jaroslav
avatar
Adela
avatar
Ondrej
avatar
Libuše
klad Měla jsem možnost testovat sýry Président Carré Groumet a Président Emmental Snack. Oba sýry jsou vynikající. Président Carré Groumet byl dobře uzrálý a krásně smetanový. Président Emmental trošku chutnal po oříškách, je super že je nakrájený na kostičky, člověk jen nasype na talířek a jde.
avatar
simona
avatar
Pavlína
klad Président Emmental Snack 200 g - výrazná chuť a vůně tohoto sýra jistě zaujme každého kdo si potrpí na tento typ sýrů. Velmi mne zaujalo, že sýr byl již nakrájen a tak připraven ihned ke konzumaci.
klad Président Carré Gourmet 200 g - tak tenhle sýr mne "posadil na židli " jedním slovem vynikající. Příjemně měkký, smetanový. Tento hermelín si jistě koupím vždy když dostanu chuť na dobrý sýr hermelínového typu.
avatar
Iva
klad Oba dva sýry mne překvapily lahodnou chutí. Dobře se hodí k přípravě studeného občerstvení. S manželem jsme si udělali hezký večer se sklenkou dobrého moravského vína a ochutnávkou sýru. Oba dva jsme si velmi pochutnali.
avatar
Olga
klad Na testování jsem si vyzvedla sýry Président Carré Groumet a Président Emmental Snack a musím říct, že jsou oba moc dobrý. Ten prví typu hermelín byl oproti jiným uvnitř smetanovější, vláčnější a nebyl tuhý. U druhýho sýru typu emmental oceňuji znovuuzavíratelný obal, porce na kostičky - které se skvěle hodí pro návštěvy nebo k vínu. Jeho chuť je jemná a sýr uzrálý akorát. Značka Président opět nezklamala, pochutnali jsme si celá rodina :-)
avatar
Kateřina
klad Oba sýry od značky Président hodnotím jako velmi výborné. Emmental již dopředu nakrájený na kostičky byl výborný, lehce nasládlý, po prvním soustu už nešlo přestat :-) Kladně hodnotím to, že byl rovnou připravený na servírování a skvělé je také znovu uzavíratelné balení, díky kterému sýr neosychá. Caré gourmet byl uvnitř krásně měkký, krémový, smetanový. Jediné "mínus" bylo, že po nakrájení se vnitřek sýru přilepil na talířek (jak byl měkký). Oba sýry hodnotím jako opravdu vynikající!
avatar
Petra
avatar
Lucie
avatar
Renata
avatar
Lucie
klad Jsem velmi ráda, že jsem měla možnost otestovat tyto dva výborné sýry !!! Jeden je lepší než druhý. Président Carré Gourmet 200 g je smetanový lahodný sýr s bílou plísní na povrchu, jeho konzistence je úplně akorát, uvnitř není tvrdý a zároveň se neroztéká na talířku, byl velice lahodný a ještě má překvapivě čtvercový tvar, krásně se "porcoval" a především nám opravdu velice chutnal. Ovšem Président Emmental Snack 200 g mě i zbytek rodiny překvapil mnohem více než předchozí sýr. Chuťově opět výtečný, úplně jiný, než Carré. To, že je nakrájený již na kostičky je úplně nejlepší. Při návštěvě stačí nasypat do mističky, na talířek, přidat párátka může se začít pozobávat ideálně k vínku. Oba sýry hodnotíme 10 body, pokud je to to max. co lze dát. Oba druhy sýrů doporučujeme všem, kdo si rád dá k vínku nebo jen k posezení dobrý sýr.
avatar
Barbora
klad Testovala jsem sýry značky President a můžu jen vynachválit.
klad President Carré Gourmet byl sýr hermelýnového typu, jeho balení je větší a chuť sýra tak plnohodnotná, že nám vydržel déle než hermelín jiné značky. Je velmi lahodný, krásně voní a po jeho ochutnání se už nevrátíte k jeho napodobeninám, opravdu byl skvělý. Doporučuji doplnit ořechy, hroznovým vínem a nebo jen tak samotný zakrojit k dobré náladě:) Président Emmental snack je krásně připravený v malých kostkách rovnou na stůl k dobrému vínu. Obal se dá znovu uzavřít, což jsme ale nevyužili a sýr s nesmírnou chutí doslova sežrali jako kobylky. Chuť sýra byla lehce nasládlá, plná, jemná a výtečná. Oba sýry nás s přítelem velmi kulinářsky potěšely a už jsme se po nich ohlíželi v regálech, mohu jen oba druhy doporučit.
avatar
Petra
klad Président Emmental snack má výbornou chuť a oceňuji praktické uzavíratelné balení, sýr je již naporcovaný na kostky, stačilo jen servírovat. Président Carré Gourmet má jemnou chuť byl dobře uzrálý. Oba sýry hodnotím na výbornou a rozhodně nebudou chybět v naší lednici
avatar
Věra
klad Děkuji že jsem měla možnost ochutnat sýry Président Carré Gourmet a Emmental Snack 200g. Président je jemný a velice chutný,prostě lahůdka! Více jsem čekala od Emmentalu.Je také dobrý,pikantní a s vínem jako stvořený pro návštěvu.
avatar
Klára
avatar
Magdaléna
klad Měla jsem možnost ochutnat oba sýry a oba sýry velmi chutný a když je napsáno emmentál , tak jej poravdu jíte. Musím pochválit balení ,které je znovu uzaviratelné. Také nakrájení na kostičky mi velice vyhovovovalo. Co se druhého sýruz týče, také výborný. Hermelín se krásně táhl a byl krásně zralí. Musím oba sýry hodnotit jako velmi chutné .
avatar
klad Testování sýrů mne moc potěšilo, mám sýry moc ráda a často si kupuji i značku President. President Carre Gourmet je lahodný a má úžasnou konzistenci. Ementál snack je rychlé občerstvení,, které se hodí mít v lednici pro případné návštěvy nebo neplánovaný večírek :-)
avatar
Petra
avatar
klad Président Carré Groumet jsme ochutnávali s kamarády.Je to mňamka!!!
klad Pr.em.snack je ve velice praktickém balení a naše dcery jednoduše a bez dalšího krájení vyrobily jednohubky.V kombinaci s hroz. vínem se ještě více jeho chuť zvýraznila.Oba sýry jsou výborné.
avatar
Monika
avatar
Martina
klad Sýry President kupuji, dokonce mají i sýr Karel IV., kdo by to čekal, francouzský sýr vyrobený snad v Polsku, ale sýry se umístily dobře i v testech, například Camembert, měkký zrající sýr s bílou plísní na povrchu............takže špatná volba to v žádném případě není.
avatar
Pavla
klad tento special Président Carré Gourmet a Président Emmental Snack - ted dostal manzel k narozeninám.všechny syry jsou velmi dobré. chutově jsou jemné .nejradej je jim vecer a k tomu dobré vino určené k pojídaní syru. takze urcite doporucuji zkusit .nejsou ani moc drahe.
avatar
Daniela
klad Président Carré Gourmet a Président Emmental Snack jsou velice chutné sýry, ostatně jako i jiné druhy sýrů od této značky. Président Emmental Snack má navíc skvěle praktické balení a je nakrájený na kostičky, takže je rovnou připravený k výrobě různých chuťovek. Jen do nich zapíchat párátka. Sýry Président rozhodně doporučuji.
avatar
Petra
klad Výborný sýr, kvalita a značka se pozná a žádná levná napodobenina se této chuti nemůže vyrovnat. U Emmentalu Snack oceňuji praktické balení a když nemáte čas, zcela dokonalé občerstvení je ihned připraveno. Oba sýry doporučuji minimálně 15 minut před konzumací ponechat v pokojové teplotě, chuť a vůně se pak skutečně rozvine a požitek je dokonalý.
avatar
Jaroslava
klad výborné, chutné, máme je moc rádi všechny
klad
avatar
Bibika
klad Doma milujeme celá rodina, doporučujeme úplně celá naše rodinka!!!:-*:-*:-*
klad
klad
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Martina
klad Sýry Président kupujeme už dlouho a pravidelně se některý z druhů této značky nachází v naši lednici. Je dostupný ve většině obchodů a dá se pořídit za příznivou cenu. Moc nám chutná, má výraznou chuť i vůni, chutná opravdově a ne jako nějaká nahrážka.
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Petra
klad sýr Président Carré Gourmet vyzkoušel manžel..je na sýry celkem specialista a moc si tento ,,hermelín,, pochvaloval..jemná a přitom vyzrálá chut. já jsem zase otestovala Président Emmental Snack. Byl výborný, jemný a hodně chutný.. a rozhodně doporučuji.
avatar
Anna
klad tyto sýry jsou dobré snad všechny :-) kupuji je pravidelně :-) cena je také dobrá :-) jsou moc fajn i na pomazánky :-) všem doporučuji
avatar
Jaroslava
příloha
klad Vynikající sýry opravdové kvality. Osvědčil se Camembert, který je vhodný i pro teplou kuchyni. Grilovaný v alobalu nemá konkurenta. Je smetanový, jemný, lahodný a prakticky balený. Obalovaný a smažený nevytéká, jeho zrající vrstva je pevná a přesto jemná. Plátkové sýry jsou lahodné a skvělé na svačinky.
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Iva
příloha
klad Président Carré Gourmet a Président Emmental Snack jsou sýry pro gurmány. Sýr krásně voní, má krásnou barvu a v ústech se jen rozplývá. Dá se použít jen tak na mlsání, ale i na velkou oslavu. Na přípravu obložených mís , na párty a narozeninové párty. Ochutnejte a určitě neprohloupíte .
avatar
Věra
klad Président Carré Gourmet a Président Emmental Snack je vynikajícím výrobkem. Je to značka, která je mou oblíbenou! Tyto produkty davam vzdy do balicku pro meho tatinka. Pridavam tam jeste klobasy Krahulik. Myslim, ze oboji je ve spickove kvalite :) a ja jsem moc spokojena a tata taky :)
avatar
Dádinka
klad Sýr je opravdu výborný. Tuhle značku mám ráda a nejen já. Je to kvalitní značka s kvalitními výrobky. Sýr s edá použít na mlsání,nebo i jako rychlé občerstvení pro návštěvu. Rozhodně doporučuji výrobek všem,kteří si potrpí na kvalitní a dobré jídlo.
avatar
Hanka
klad Syry od Prezidenta miluji. Tavene syry velice zboznuji, ruzne druhy napriklad natural, s ementalem, a podobne. Naopak mne nechutí taveny syr Prezident s ementalem. Nahorka chut, ktera mi ne velmi chutnala. Hermelin samotny syr jako takovy nemusim, nechutna mi ta plisen. Paradoxem je, ze miluji hermelinove salaty a pomazanky.
avatar
Zuzka
klad Tento sýr je výborný. Som veľká milovníčka rôznych druhov syra a práve tento som si zamilovala. Má kvalitné syry. Najviac si pochutnám na grilovanom v alobale ale aj iba tak na posedenie. Odporúčam vyskúšať tieto syry všetkými desiatimi. :-D :-D