Testovaly jsme Président Carré Gourmet a Président Emmental Snack. Ochutnaly jste také? Vložte své hodnocení.

image
otestováno
Počet recenzí
81
jak jste hodnotily
5
76x
4
3x
3
1x
2
1x
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 2. 12. 2014
do 31. 12. 2014

Vyhrálo prvních čtyřicet žen, které se přihlásily po testovací výzvě a osobně si přišly sýry vyzvednout do Pracoven. Testovaly jsme v Pracovnách ŽENY s.r.o. v Praze, Brně, Táboře a Chrudimi.

...

Président Carré Gourmet 200 g je vynikající gurmánský sýr určený pro to pravé potěšení po francouzsku. Opravdu vyniká již díky svému prémiovému zlatému obalu. Je vyroben podle tradiční francouzské receptury.

Špetka čerstvé smetany pohladí Vaše chuťové pohárky a nabídne Vám ten pravý gurmánský zážitek. Co se vína týká, hodí se k němu suchý nebo polosuchý Riesling nebo mladé Rulandské šedé. Z červených vín se k němu hodí spíše lehká vína jako například Pinot Noir.

Président Emmental Snack 200 g jsou již nakrájené kostičky kvalitního a lahodného sýru Emmentál. Je ideální pro posezení s přáteli anebo jako snack kdykoli během celého dne. Oceníte jeho pohodlné servírování bez zbytečného krájení. Exkluzivní výrobek tohoto typu sýra na českém trhu!

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
81
avatar
Lenka
klad v rámci testování jsem ochutnala poprvé , využila jsem rodinné oslavy a sýr nakrájela na talíř s hroznovým vínem ,v blesku byl talíř prázdný :-) tedy rozhodně doporučuji , mě velmi chutnal. Uričtě doporučuji.
avatar
Anna
avatar
Jana
klad Musím říct, že oba tyto výrobky hodnotím desítkou a to velice zaslouženou! Sýry Président Carré Groumet a Président Emmental Snack jsou oba výborné chuti. Emmental Snack je nakrájený na kostičky a tudíž připravený k okamžitému podávání na stůl- výborné pohoštění pro nečekanou návštěvu...
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
Iveta
klad Président Carré Groumet je lahodný smetanový sýr, který se rozplývá na jazyku. Chuťově je naprosto dokonalý. Jeho kůrka je pevnější a obsah je krémovitý. Je zabalen do pevnějšího obalu, takže se dá krájet přímo na něm. Président Emmental Snack je nakrájen na kostičky a je vhodný pro rychlou a bezpracnou přípravu na slavnostní tabuli. Je zabalen do znovuotevíracího sáčku, takže nemusí být spotřebován ihned. Jsem moc ráda, že jsem mohla tyto lahodné sýry ochutnat a určitě si je koupím.
avatar
Markéta
klad Oba druhy sýrů nám velmi chutnaly. Kostičkový sýr má velmi praktické balení, které i po rozbalení uchovalo sýr čerstvý po dobu dalších 4 dnů, než jsme jej všechen snědli. Oba sýry mohu vřele doporučit.
avatar
Hana
klad Sýrové kostky Emmental jsou velmi praktické do salátu i jako jednohubky pro návštěvu. Jelikož ementál není můj neoblíbenější sýr, ocenila jsem jemnou chuť. Sýru Président Carré Gourmet není co vytknout, je také velice jemný a moc chutnal mě i manželovi.
avatar
Zuzana
klad Děkuji za možnost testovat sýry značky Président. Balení jsou dost velké, takže jsme testovali dva večery. U sýru Président Emmental Snack oceňuji formu - nakrájení na kostičky a uzavíratelné balení, víc nám ale pro svoj krémovou chut chutnal Président Carré Groumet. Sýry určitě doporučuji vyzkoušet všem :)
avatar
Adéla
klad Dnes jsem s rodinou testovala sýry a hodnotím desítkou, protože jsou oba opravdu výborné! Président carré gourmet je vynikající, má jemnou chuť a úplně se rozplýval na jazyku. Já jsem si ho dala s kouskem tmavé bagetky a zakápnutý brusinkami, lahůdka veliká, je to můj favorit. Emmental je také moc dobrý, nakrájený na sousta, ideální jako malý snack, jen se po něm zaprášilo :) Určitě se po značce Président v obchodě podívám, jsou to kvalitní a moc dobré sýry.
avatar
Lucie
klad V rámci testování jsem získala sýr President Carré Gourmet a President Emmental Snack.
klad Nakrájené kostičky sýru Emmental je naprosto dokonalý a především chutný typ sýru, který jsem na trhu postrádala. Při nečekané návštěvě je v podstatě hned připravené drobné občerstvení. Chutná skvěle. Tento sýr se po pár dnech ocitl na mém nákupním seznamu a budu jej kupovat i nadále. Sýr Carré Gourmet je také velmi chutný, při jeho krájení jsem ocenila to, že se nelepil. Má zvláštní jemnou chuť. Běžně kupuji plátkové sýry President, nyní budu kupovat i tyto dva testované sýry.
avatar
Dagmar
avatar
Lucie
klad Jako milovnice sýru mohu říci jen úžasné.....Président Carré Gourmet 200, byl vynikající, výtečná smetanová chuť, i manžel, který tyto sýry moc nemusí tak ochutnal a byl moc spokojený...druhý sýr Président Emmental Snack byl také výtečný a hlavně bylo super, že už byl nakrájený na kolečka, takže stačilo jen dát na talíř a konzumovat.
avatar
Marta
klad Président Carré Gourmet 200 tento sýr mne mile překvapil, velmi jemná smetanová chuť. Jestliže chcete udělat dojem na někoho v okolí nabídněte mu tento sýr. Président Emmental Snack 200 g - musím hned na začátku ocenit, že sýr byl již naporcovaný na kostky. stačilo jen servírovat. Opět i zde velmi příjemná a typická chuť Emeentalu. vychutnali jsem si s vínem a skvěle se to doplňovalo .
avatar
Olga
klad Děkuji za možnost ochutnání sýrů Président Carré Groumet a Président Emmental Snack. Prvně zmiňovaný měl u nás premiéru a je opravdu moc dobrý. Snad lepší než sametový hermelín. Druhý je prakticky balený nakrájený na kostičky, což se hodí na jakoukoliv akci. Chutově také výborný. Rozšířila jsem si obzor, které sýry dále kupovat.
avatar
Kateřina Jana
klad President Emmental snack má jemnou lehce nasládlou chuť.Je to příjemný doplněk k výbornému vínu.Oceňuji i jeho praktické balení v znovuuzaviratelném sáčku a i to, že je rovnou připraven k servírování díky tomu, že je již nakrájený na malé kousky.Sýr President Carre Gourmet je krémovité konzistence dobře výzrálý opět s jemnou chuti.Oba dva sýry po ochutnání mohu jen doporučit.
avatar
Věra
klad Děkuji za možnost otestovat sýry Président Carré Groumet a Président Emmental Snack. Sýr Président Carré Gourmet je výborný smetanový sýr, v kombinaci s čerstvou bagetkou ... prostě mňamka. U druhého výrobku bych ráda vyzdvihla jeho uzavíratelné balení. Sýr nakrájený na kostičky je praktický ať už na jednohubky, do salátu nebo zobat jen tak. Nám velice chutnal a ráda oba výrobky doporučuji dál.
Zobrazit více recenzí