Testovaly jste prací kapsle Lenor 3v1 se svěží vůní bílého leknínu. A jak testování dopadlo? Přečtěte si recenze

image
otestováno
Počet recenzí
285
jak jste hodnotily
5
233x
4
44x
3
5x
2
2x
1
1x
doporučuje
97 %
Testováno v období
od 27. 5. 2018
do 30. 6. 2018

Znáte vůni svítání? Průzračná a čistá jako obzor bez hranic. Nebo nepopsaný list čekající na příběh vašeho dne. Vyzkoušejte kapsle na praní prádla Lenor s osvěžující vůní zářivého leknínu.

Zářivá čistota, skvělý pocit svěžesti, jemná hebkost

Ucítíte svěžest, která rozechvívá všechna vlákna a dává vám pocit, že můžete vše. Vaše mysl je ostrá a čerstvá. Zhluboka se nadechněte – zdolejte všechny překážky, sejděte z oběžné dráhy a vrhněte se do života. Překrásná směs vůní lotosového květu, leknínu, pomněnky a ifejonu se svěžími aromatickými tóny.

Prádlo uvolňuje vůni až 3 týdny. Prádlo bude po vyprání s kapslemi krásně nadýchané, měkké a voňavé.

Nezapomeňte svou recenzi nasdílet i na portál Alza.cz ZDE.

Hodnocení vkládejte nejpozději do 30. června. Děkujeme! *enzo*

Hodnocení
285
avatar
Majka
klad Odporučam všetkym ženam ktore chcú mať prádlo čiste a zaroveň aj krásne voňavé.
klad Skvelá edícia!!!!
klad Nádherná jemná vôňa ktorú cítit ešte dlho po vypraní. Kapsule sú výborne rozpustné a nezanechavajú na oblečení biele flaky.
klad *heart**heart*:-**heart**heart**heart**heart**heart**heart**heart**heart**heart**heart**heart**heart**heart**heart*
avatar
Renata
klad Naprosta spokojenost. Nadherna vune,ktera vydrzi opravdu dlouho. Pradlo ke po vyprani krasne hebke a ciste. Neni treba dale prilevat do pracky avivaz. Uz nepouzivam zadne jine praci prostredly nez tyto kapsle. Mohu s cistym svedomim 100% doporucit :)
avatar
Šárka
příloha
klad Kapsle Lenor jsem koupila náhodně, protože mojí značku neměli a navíc byly v akci,tak jsem vyzkoušela.
klad Prádlo vypere dokonce i hodně špinavé od dcerky, která se vyválí venku snad ve všem *smile*
klad Cenově jsou výhodné,tedy pokud jsou zrovna v akci.
klad Na vyprání fajn,ale s použitím aviváže, vůně není tak intenzivní a raději zůstanu u své značky, která je cenově stejná, plní stejný účel a lépe voní
klad Bohužel vůně není tak intenzivní jak jsem si myslela po otevření krabičky se linula nádherná vůně,ale po vyprání jsem byla zklamaná :;(
klad Navíc krabička má"bezpečnostní" zavírání, které opravdu bezpečnostní není, jelikož mi to 2,5 léta dcerka bez problémů otevřela.
avatar
Petra
příloha
klad Ke kapslím jsem byla zprvu docela skeptická, protože jsem zvyklá na prášek a vyjímečně jsem použila prací gel. V kapsle jsem nevkládala moc velkou důvěru, ale příjemně mě překvapily. Prádlo je jemné a voňavé, dobře vyprané, praktické je i balení s kapslemi.
avatar
Jana
klad Již jsem si kapsle v Karlíně vyzvedla a musím říci, že mě tedy mile překvapily a to hlavně vůní, která je opravdu intenzivní. Váhala jsem zda na celý buben prádla použít jen opravdu jednu kapsli, ale po vyprání musím říci, že jsem tedy byla velice spokojená - prádlo čistounké a k tomu krásně voňavé. Navíc oceňuji praktičknost kapsle, prášek se vám nechtíc vysype, gel vylije. Za mě tedy Lenoru palec nahoru a ráda budu nakupovat.
avatar
Zdenka
klad Kapsle používám docela často, kupuji si ty od Arielu. Jsou pro mě velice praktické. Musím říci, že ty od Lenoru jsou také moc fajn, mají zase jinou, takou nevšední vůni, která opravdu dlouho vydrží. Navíc i krásně vyperou a stačí opravdu jen 1 tableta i na větší množství prádla. Za mě moc děkuji, že vím, že nyní mohu i měnit a sáhnout v drogerii i po těchto tabletách.
avatar
Nikola
klad Kapsle mě velice překvapili, jak svou vůní už po otevření krabičky mě ovanula velice krásná vůně, tak i tím, že jsem do pračky zrovna dávala přítelova pracovní trička, která jsou ve většině případů špinavá, a vytáhla je naprosto čistá. To se mi už dlouho nestalo. Dnes jsme přišla z práce a celý byt neuvěřitelně voněl od prádla. Už jsme vyzkoušela i to, jak bude vůně na prádle držet po celém dni nošení a s ohledem na vedro které je, tričko je stále cítit Lenorem. Za mě 1*
avatar
Kristýna
klad Kapsle nádherně voní, celkově mám ráda kapsle na praní - možná poslední dobou je používám častěji i než prací prášek. Použití tablet je velmi jednoduché a vůně čistého prádla je úžasná. Kapsle Lenor tedy rozhodně doporučuji všem ostatním dalším ženám.
klad Cena je vyšší oproti pracím práškům..takže se to docela prodraží. Ale jako stojí to za to.
avatar
Alena
klad Prací gelové kapsle od Lenoru mě mile překvapily. Prádlo vyperou dokonale a taky pak moc pěkně voní, žádná přehnaná vůně, a to i po několika dnech. Už jsem ani nemusela přidávat žádnou aviváž. Balení je malé a praktické, takže za mě rozhodně super volba.
avatar
Kája
klad na praní s pracími kapslemi Lenor 3v1 jsem se vyloženě těšila. A opravdu,vůní i čistotou jsem byla nadšená. Praní s kapslemi Lenor 3v1 mohu všem doporučit. Zklamání vůbec nehrozí :-D. Prádlo je měkké a dobře se žehlí a skládá. Vůně vydrží dlouho svěží.
avatar
Lída
příloha
klad Jsem mile překvapena novinkou od Lenoru. Moc hezky voní v duchu tradičních aviváží, navíc i dobře vypere. Kapsle čas od času kupuji od jiných značek pracích prostředků, tak rozhodně vítám. Hodnotím pozitivně a jsem s vypraným prádlem moc spokojená. Děkuji za testování!
avatar
hela
klad Neodolala jsem a hned jak jsem získala kapsle k testování, roztřídila jsem prádlo a dala se do praní. Hned nevyzkoušet vůní bílého leknínu s pracími kapslemi Lenor 3v1 by byl hřích *wine*. Byla jsem mile překvapena nejen příjemnou vůní, ale i měkkostí a prací silou. Všem pradlenkám doporučuji.
avatar
Jita
klad byla jsem zvědavá,zda prádlo opravdu bude mít Překrásnou směs vůní lotosového květu, leknínu, pomněnky a ifejonu se svěžími aromatickými tóny. A opravdu,po vyprání a vyndání z pračky na mne vůně krásně dýchla a vydržela i krásně provoněná šatní skříňka po uložení prádla.
avatar
zdenka
klad hned po obdržení kapslí jsem vyzkoušela prádlo je vonavé příjemné mile jsem překvapena za mě supér :-):-):-):-):-):-):-):-) hlavně je čisté dobře se žehlí i cena vyhovuje , dobře zpracovaný desing , vypadá od pohledu velice zajímavě *psss**psss*
avatar
Michal
klad hned po obdržení kapslí jsem vyzkoušela prádlo je vonavé příjemné mile jsem překvapena za mě supér hlavně je čisté dobře se žehlí i cena vyhovuje , dobře zpracovaný desing , vypadá od pohledu velice zajímavě :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)*psss**psss*
avatar
Jana
příloha
klad Jsem teď vyzkoušela poprvé kapsle Lenor 3 v 1.Pradlo je voňavé a krásné čisté a měkké na dotek.Mohu jen doporučit.Hlavne se nemusí přidávat aviváž.Hodite jednu kapsli dáte špinavé prádlo a zapnete pračku.Jak jednoduché.Pradlo krásně provoní celý váš byt
avatar
Zdena
klad Kapsle Lenor jsem použila poprvé. Výhodou je jednoduché použití. Nikde kolem pračky není rozsypaný prací prášek ani nehrozí opatlaná lahev a pračka jako se to děje u pracích gelů. Navíc krásně voní, takže jako bonus je příjemně provoněný by během praní.
avatar
Jana
klad Používám běžně prací gel, ale musím říci, že tyto tablety mě přesvědčily o tom, že jde prát i daleko jednodušeji a praktičtěji. Tableta se vám nikde nevysype ani nevylije, stačí opravdu hodit do bubnu a prádlo je krásně čisté. A co tedy musím pochválit je velice originální a příjemná vůně, která tedy i opravdu dlouho vydrží. Za mě Lenoru palec nahoru!
avatar
Jitka
příloha
klad Na pracích kapslích Lenor 3v1 mě jako první překvapila neskutečná vůně při praní a následně po vyndání prádla, provoněla celý byt. Prádlo měkké a voňavé. Žádné kousky kapsle na prádle nezůstaly, kapsle se dobře při praní rozpustí. Ze mne doporučuji.
avatar
Katka
příloha
klad Kapsle Lenor jsou praktické, vhodí se do pračky, potom prádlo a už se pere :-) Prádlo bylo vyprané dobře a krásně voní. Kapsle se zcela rozpustila. Pěkné, malé balení.
klad Pod značkou Lenor bych čekala ještě intenzivnější vůni, je ale stejná jako u mých oblíbených kapslí na praní.
Zobrazit více recenzí