Testovaly jste prací kapsle Lenor 3v1 se svěží vůní bílého leknínu. A jak testování dopadlo? Přečtěte si recenze

image
otestováno
Počet recenzí
285
jak jste hodnotily
5
233x
4
44x
3
5x
2
2x
1
1x
doporučuje
97 %
Testováno v období
od 27. 5. 2018
do 30. 6. 2018

Znáte vůni svítání? Průzračná a čistá jako obzor bez hranic. Nebo nepopsaný list čekající na příběh vašeho dne. Vyzkoušejte kapsle na praní prádla Lenor s osvěžující vůní zářivého leknínu.

Zářivá čistota, skvělý pocit svěžesti, jemná hebkost

Ucítíte svěžest, která rozechvívá všechna vlákna a dává vám pocit, že můžete vše. Vaše mysl je ostrá a čerstvá. Zhluboka se nadechněte – zdolejte všechny překážky, sejděte z oběžné dráhy a vrhněte se do života. Překrásná směs vůní lotosového květu, leknínu, pomněnky a ifejonu se svěžími aromatickými tóny.

Prádlo uvolňuje vůni až 3 týdny. Prádlo bude po vyprání s kapslemi krásně nadýchané, měkké a voňavé.

Nezapomeňte svou recenzi nasdílet i na portál Alza.cz ZDE.

Hodnocení vkládejte nejpozději do 30. června. Děkujeme! *enzo*

Hodnocení
285
avatar
Petra
klad Kapsle lenor jsem dostala jako vzorečky, takže jsem s nimi prala jen 3x. Vyhovovalo mi, že se hodí rovnou mezi prádlo. Rozpustily se krásně a opravdu moc voněly (někomu to může možná i vadit). Vypraly ale hezky. .
avatar
Hana
klad Praktické balení.Kapsle opravdu pěkně vyperou i špinavé prádlo,krásne se rozpustí a prádlo zanechají prijemne svěží.Vůně je cítit i několik dni po vyprání.Navíc je oblečení po vyprání mekoucke.Vyzkoušení těchto kapsli me přesvědčilo k tomu,ze je budu kupovat i nadále.
avatar
Zuzka
klad Krásne vonia aj dlhšiu dobu, praktické balenie. Odporúčam
klad
klad :-D
avatar
Petra
klad Praktické balení.Kapsle opravdu pěkně vyperou i špinavé prádlo,krásne se rozpustí a prádlo zanechají prijemne svěží.Vůně je cítit i několik dni po vyprání.Navíc je oblečení po vyprání mekoucke.Vyzkoušení těchto kapsli me přesvědčilo k tomu,ze je budu kupovat i nadále.
avatar
Eva
klad Prací kapsle Lenor se velmi jednoduše používají, lehce se rozpustí, pěkně prádlo vyperou a prádlo zůstává krásně voňavé. Nemusí se myslet na žádnou aviváž a vonné perličky pro svěží vůni. Toto už všechno je obsaženo v polštářcích :-) Za mně celková spokojenost.
klad Trošku vyšší cena, ale když si člověk uvědomí, že se nemusí dávat aviváž ani vonné perličky, tak to zase až tak moc drahé není.
avatar
Denisa
klad Prací kapsle všeobecně jsou jednoduché na dávkování, prostě hodíte kapsli do bubnu pračky do zadní části a je to, nemusíte ještě dolévat aviváž, protože i tu kapsle obsahuje. Krásně prádlo voní a ještě se mi u této značky nestalo, že by se kapsle nerozpustila úplně. U jiných značek se mi sem tam stalo, že se obal nerozpustil a nalepil se mi na prádlo.
avatar
Adela
klad Provoňte své prádlo svěží vůní bílého leknínu s pracími kapslemi Lenor 3v1, toto motto opravdu sedí. Vůně je ohromná a opravdu je prádlo svěží a měkké dlouhou dobu. Ukládání kapslí je ideální v balení. Cena je vyšší. Kvalita super. .
avatar
Eva
klad moc děkuji za možnost testování kapslí Lenoru,který jsme vyzkoušen a nemohu jen psát chválu,nejen,že krásně prádlo vypere,ale navíc dlouho a svěže voní ještě ve skříni,balení v kapslích mi vyhovuje,cena je vyšší,ale za kvalitu se platí,vyzkoušela i tchyně a již si je kupuje
avatar
Věra
klad Svěží vůně bílého leknínu s pracími kapslemi Lenor 3v1 je pro prádlo balzámem :) Prádlo je krásně provoněné a tuto krásnou vůni uvolňuje postupně během celých třech týdnů. Po vyprání je navíc prádlo krásně měkké a působí opravdu čistě a světe. Kapsle Lenor 3v1 s touto podmanivou vůni mohu vřele doporučit
avatar
Martina
klad Děkuji za možnost testování kapslí Lenor.
klad Tento druh kapslí na praní jsem nikdy neměla ,vždy používám bud prášek nebo gel.
klad Kapsle příjemně voní, snadno se použijí,nemusím odměřovat prášek ,nic se mi nerozsype a prádlo krásně voní i po pár dnech.
klad Takže si kapsle do budoucna určitě budu kupovat.
klad Nic negativního nemám.
avatar
Marie
klad Práci kapsle nejenže nádherně voní, ale úžasně vyperou prádlo, které je tak čisté i krásné voní. Vůbec bych tomu nevěřila, moc děkuji, že jsem to mohla zkusit. Kapsle vřele doporučuji, přání se tak stává ještě rychlejším.
klad
klad
klad Super produkt!
avatar
Lada
klad Kapsle lenor jsem sice měla testovat, ale nemohla jsem si je v daném termínu vyzvednout a tak jsem si je koupila. Vůně se mi líbí, prádlo je dobře vyprané a nemusím odměřovat množství prášku. Za mě spokojenost s produktem, ještě, kdybych si ho mohla vyzvednout v pracovně Olomouc :-)
avatar
Anna
klad Kapsle od Lenoru jsou příjemnou a velice praktickou novinkou. Prádlo pěkně vypraly i provonely - napoprvé mi vune vadila pak už ne. Skvěle je jednoduché a prakticke dávkování. Jen hodit do bubnů . Tim odpada odmerovani a případný bordel. Vše se krásne rozpustilo i při krátkém prani.
avatar
Alena
klad Kapsle jsem nikdy moc nepoužívala,ale tyto mě nadchly. Prádlo bylo po vyprání na dotek velmi jemné a příjemné,to bylo první příjemné překvapení,tím druhým byla jemná,ale ne příliš agresivní vůně. No a tím největším kladem je jednoduchost použití. Takže za sebe rozhodně doporučuji.
avatar
Jiřina
klad Za mě dostávají tyto kapsle 1*. Konečně někdo, kdo sjednotil vůně a prostředky. Kapsle perfektně vyperou, ošetří prádlo jako aviváž a navíc krásně, nevtíravě voní. A jako bonus je snadná manipulace. Navíc mi to ušetřilo práci s vymýváním přihrádek na prášek a aviváž. Konečně jsem našla to co mi bude vyhovovat.
avatar
Veronika
klad Máme u nás velmi tvrdou vodu, ale i v této tvrdé vodě se kapsle dokonale rozpustily. Prádlo bylo krásně vyprané, žádné skvrny a hlavně příjemně svěží a voňavé. Vůně vydržela i po sušení do dalších dnů! Opravdu už není potřeba přidávat žádný další přípravek, protože Lenor 3v1 zvládnou všechno dohromady.
avatar
Lucie
klad Kapsle na praní prádla Lenor bylo snadné při samotném praní použít. Prádlo bylo čisté a opravdu velmi příjemně vonělo - nejednalo se o nějakou agresivní příliš intenzivní vůni. Oceňuji bezpečnostní zavírání nádoby s kapslemi a mohu tento produkt doporučit.
příloha
avatar
Verča
klad Velmi mně potěšilo, že jsem byla vybrána k testování kapslí Lenor 3 v 1. Nejen proto, že velmi ráda používám kapsle, ale též i že často přidávám k praní aviváž Lenor. Prádlo po použití kapslí Lenor příjemně, ne však intezivně vonělo, na dotyk bylo velmi příjemné a jemné. Dokážu říci, že i kvalitně odstranilo bězné skvrny od jídla a nečistoty. Doporučuji, z výše uvedených důvodů proto kapsle Lenor 3 v 1 budu nadále používat k praní našeho prádla.
avatar
Pavla
klad Tablety jsem dosud moc nepoužívala a to pro příliš intenzivní vůni. Tyto Lenor ale doporučuji zcela rozhodně. Jednak prádlo bylo velmi dobře vyprané, ale i velmi jemně nadýchané a co je pro mě velmi důležité bez intenzivní vůně, takže jsem mohla použít svoji oblíbenou vůni. Určitě tyto bubu používat a doporučovat.
avatar
Simona
klad Kapsle Lenor již používá má kolegyně v práci a velmi si je chválí, já vyzkoušela a mohu pouze potvrdit, že skvěle perou a ta vůně, která z čistého prádla vychází je nepopsatelná. Není třeba používat již avivaž, prádlo je hebké a voňavé delší dobu než jsem u běžných prášků zvyklá. Jelikož mám sušičku a aviváž používat nemohu, je to skvělá volba!
Zobrazit více recenzí