Testerky chtějí zhubnout 3-5kg a proto testují keto dietu Prodietix a jejich proměna už začala!

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
10
konec testování
15. 11. 2021

Prodietix mix náhled

Prodietix Dieta "S" na 3 týdny

Dietní programy jsou sestavené na míru každému zákazníkovi. Při výběru hraje roli věk, pohlaví, váha a váš hubnoucí cíl. Jakmile si vyberete keto jídla a sestavíte si svůj jídelníček, proměna může začít! Začněte ještě dnes, příprava jídel je jednoduchá a rychlá, často si vystačíte pouze se shakerem či si můžete vybrat naše snacky.

Dietní program "S" na 3 týdny (63 porcí) je určena především pro ženy a muže s menší tělesnou konstitucí. Lze pomocí ní dosáhnout nižších středních váhových redukcí.

Program má celkovou délku 3 týdny a je rovnoměrně rozložen do tří fází. První fáze nese název „váhová redukce“, uvádí do stavu ketózy a zajistí největší úbytek kilogramů. Druhá a třetí fáze, jenž se jmenují „stabilizace“ a „fixace“, mají funkci postupnému návratu k běžnému jídelníčku a prevence jo-jo efektu.

Zákazník jí 4krát denně proteinové nebo „normální“ jídlo. První fáze obsahuje 4 proteinová jídla na den, druhá fáze 3 jídla a třetí 2 jídla na den. Celkový počet jídel je 63 porcí proteinových jídel. Ve druhé fázi je nahrazeno jedno proteinové jídlo jídlem „normálním“. Ve fázi třetí jsou nahrazena jídla dvě.

Proteinová jídla obsahují pro správné fungování organismu potřebné vitamíny a minerály. Není nutné užívat další suplementy a doplňky stravy. Příprava je nenáročná a rychlá. Neobsahují přídavné příchuti, zákazník si vystačí ve většině případů pouze se shakerem, případně mikrovlnou troubou. Pro správný efekt PRODIETIX diet je nutné dodržení tří podmínek PRODIETIX proteinové diety, tedy správného pitného režimu, konzumace povolené zeleniny a pravidelnost v jídle.

Změňte svůj jídelníček s Prodietix dietou a po zhubnutí se vyhněte jo-jo efektu! Začněte právě teď!Více informací o produktu najdete TADY.