RACIO Cornies je ideální svačinka pro celou rodinu! Potvrzeno testováním

image
otestováno
Počet recenzí
237
jak jste hodnotily
5
193x
4
39x
3
4x
2
1x
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 28. 5. 2018
do 25. 6. 2018

Když se skloubí pozitiva kukuřice a pravé belgické čokolády, vznikne pamlsek RACIO Cornies. Tyto tenké a křupavé kukuřičné plátky s pravou čokoládou uspokojí i náročného gurmána. 

 Vaše testování to jen potvrzuje - zdravá svačinka od vás získala hodnocení 94%

Racio Cornies je ideální svačinka pro chvíle pohody s rodinnou, vyvážená dobrota pro vaše děti do školy, nebo k televizi.

S RACIO Cornies  hřešíte s rozumem a zdravě.:-D K původní variantě s hořkou čokoládou  se nyní přidala i čokoláda mléčná. 

Racio je poměrně dobře etablovaná tradiční značka mezi pufovanými chlebíčky, knackebroty a odvozenými produkty.

Díky tomu má velmi dobré postavení, které stále ještě zlepšuje, celkově v oblasti zdravé výživy a obecně zdravého životního stylu.

 Své hodnocení vkládejte nejpozději do 25. 6. 2018.

Hodnocení
237
avatar
Hana
klad Super chlebíčky,moc mi chutnaly,hlavně ty s hořkou čokoládou.Až bude příležitost,určitě si je koupím.Velikost balení je tak akorát Pomáhají mi také hodně v práci na překonání únavy,vždy mě dobijí.,Děkuji za to,že jsem mohla vyzkoušet takovou dobrotu.
avatar
Zuzka
klad Super svačinka do práce, na výlet či len tak. Super chutná a zdravá. Odporúčam
klad
klad
klad :-D
avatar
Hana
klad Super chlebíčky,moc mi chutnaly,hlavně ty s hořkou čokoládou.Až bude příležitost,určitě si je koupím.Velikost balení je tak akorát Pomáhají mi také hodně v práci na překonání únavy,vždy mě dobijí.:-D,Děkuji za to,že jsem mohla vyzkoušet takovou dobrotu.
avatar
Zuzana
klad RACIO Cornies kukuřičné chlebíčky jsem bohužel neochutnala, protože je nemám ráda, ale můj přítel je ochutnal a tvrdil, že byly opravdu vynikající. Prý byly křupavé, velmi jemné a čokoláda chutnala jako čokoláda. Za mě a mého přítele určitě doporučujeme
příloha příloha
avatar
Eva
klad Chlebíčky racio jsem vyzkoušela a byla jsem sama překvapená, když mi chutnaly (více ty s hořkou čokoládou). Až mě bude honit mlsná, koupím si je. Balení mi vyhovuje, jsem schopná ho sníst na posezení k dobré kávičce. Až se bude něco podobného testovat, ráda se přihlásím.
avatar
Marie
klad Racionální chlebíčky jsou nejen velmi chutné, ale jsou prostě moc dobré a já jsem moc ráda, že jsem byla vybrána k testování a díky tomu už teď vím, jak chutná naprosto dokonalá svačinka, měla jsem co dělat, abych chlebíčky nejen rychle vyfotila, ale také ochutnala.
klad To je tak, když mám doma více stravníků.
příloha
avatar
Kateřina
klad Chlebíčky s hořkou i mléčnou čokoládou jsou výborné, čokoláda je v obou případech je velmi jemná a chuť spolu s pufovým chlebíčkem je velmi propojená. Ve srovnání s jinými tyto mi chutnaly prokazatelně nejlíp. Rozhodně doporučuji jako svačinku k nabití energie a příjemné relaxaci.
avatar
Marika
klad RACIO Cornies jsou důkazem, že zdravá strava může být i velmi chutná a když se použijí ty nejlepší ingredience, tak to nemá zkrátka chybu. Přiznávám, že mě úplně nezasytí, ale jako doplněk ke svačině jsou výborné, čokoláda má skvělou chuť a celkově vynikající.
avatar
Iveta
klad Racio Cornies hořké mi posloužily jako vynikající svačina na cestě. Příjemně křupkavé a jemná smetanová chuť mi zlepšila náladu.
klad Racio Cornies mléčné opět výborné na dlouhou cestu, kdy mě přepadla chuť na něco sladké. Pro mne lepší než zákusek.
klad Ideální do kabelky a kdykoli mohu řešit pocit hladu či mlsnou
avatar
Pavel
klad Racio chlebíčky mám všeobecně rad na sladko i slano. TOto je pro mne velmi vhodná svačinka so školy. Typu vezmu a jdu. Velmi dobře chutnali obě příchuťe, ale za mne, milovníka bílé čokolády, doporučím bílou variantu. Velmi děkuji za možnost testovat.
avatar
Marie
klad Racio jsou super. Za mne super svačinka ideál na cesty na ryby či a jen tak na chuť, když nejí moc velké horko. Miluji horkou čokoládu a tak tato varianta mi chutnala nejvíce mě i manželovi opravdu moc chutnala. Děkuji za možnost testování a určitě doporučím i dále
avatar
Anna
klad Od firmy Racio jsou výrobky velmi kvalitní a chuťově výborné a nezklamaly me ani tyto kukuřičné oplatky s čokoládou. Jelikož jsem milovník mléčné čokolády tak mi i s ni chutnaly více, ale ty hořké jsou taky velice dobré. Určíte koupím zas. Jen bych uvítala modernější vzhled balení je poněkud nudný proti tomu co se ukrývá vevnitř.
avatar
Gabriela
klad Racio chlebíčky mám moc ráda, chutnali nám jak s hořkou čokoládou, tak i s mléčnou. Je ideální jako svačinka, pro i jako "zdravé mlsání" do práce i k televizi, klidně sním na posezení. Děti to sice moc nemusí, ale já rozhodně doporučuji a budu nadále kupovat.
avatar
Tereza
klad Racio oplatky mě opravdu mile překvapili hlavně ty v mléčné čokoládě byli opravdu výborné.. Akorád jemné platky polite čokoládou takže vynikla i čokoláda a nebyla cítit jen "oplatka" pochutnala si nanich i dcera která mi druhej balíček zabrala od té doby je kupujem často..
avatar
Jiří
klad Chutnají výborně. Je to rychlá a dle mě zdravá svačinka. Mléčné jsme snědli doma všichni dohromady a hořké jsem si vzal sebou do práce. Jelikož testoval i manželka, tak jsme se shodli, že ty v hořké polevě nám chutnaly více. Mléčné zase dětem, tak jsme se podělili. Už jsme je domů několikrát i my sami.;-)
avatar
Nikola
klad Chlebíčky jsou výbornou svačinou do práce. Jelikož nestíhám doma snídani, tak přijdou vhod ke kávě v práci. Jsou zdravou formou sladkosti a překvapilo mne, že jsou kulaté a ne čtvercové jako ostatní výrobky tohoto druhu. čokoládová poleva je dostatečná.
avatar
Jiří
klad Chlebíčky mají výbornou chuť. Domu kupujeme tyto produkty pravidelně, ale zatím byly jen rýžové. Kukuřičné poprvé a mile potěšily. Jsou křupavé a čokoláda na nich výborná. Jen na sluníčku trochu pracuje a vzhled je pak trochu zvláštní. To ale na chuti nic nemění a děkuji za testování.
avatar
Denisa
klad Jelikož se snažím dbát na svou postavu, vybírám si , co si vezmu jako malý prohřešek. Tyto chlebíčky jsou naprosto ideální a bez výčitek si je ve svém požehnaném stavu dám. Jsou chutné a čokoládová poleva má pěknou vrstvu, takže uspokojí chuť na sladké. Hořká varianta je určitě i méně kalorická ;-) Obě byly ale výborné a moc jsem si pochutnala.
avatar
Jaroslav
klad Chuťově výborné křupavé Racio chlebíčky. Jsou dobrou svačinou na výlet nebo pro děti jako odpolední svačina. Jelikož mám rád hořkou čokoládu, tak jsem si vzal ty s hořkou polevou jako první. Mléčné byly také chuťově dobré. Myslel jsem, že to jíst nebudu. Říkám tomu polystyren, ale překvapilo mne, že to tak chutné ;-) :-D
avatar
Luboš
klad Pracuji v lese a tyto chlebíčky mi jako svačina přišly vhod. Jsou dobré a dodají dostatek energie a zasytí na poměrně dlouhou dobu. Také jsem uvítal praktické balení, které je vhodné na každodenní nošení sebou do práce. Mléčné versus hořké? Vyhrály hořké ;-):-D
Zobrazit více recenzí