Otestovaly jsme pichlavou novinku Relax Sirup Kaktus! Jak vybraným testerkám chutnala?

image
otestováno
Počet recenzí
102
jak jste hodnotily
5
48x
4
33x
3
15x
2
2x
1
4x
doporučuje
79 %
Testováno v období
od 26. 4. 2021
do 16. 5. 2021

Nová osvěžující „pichlavá“ příchuť Relax sirup Kaktus!

Pro nadcházející teplé dny jsme připravili oblíbenou příchuť Relax sirup Kaktus. Ochutnejte a vychutnejte svěží kombinaci koncentrovaných šťáv z opunce, limetky a jablka.

Kaktus koktejl

  1. Okraj skleničky (nejlépe na martini) potřeme rozkrojenou limetkou.
  2. Skleničku uchopíme za nožičku a navlhčený okraj skleničky zaboříme do soli.
  3. V šejkru smícháme jednotlivé ingredience s ledem a protřepáme.
  4. Nalijeme do skleničky a podáváme.


Na celou nabídku sirupů Relax se můžete podívat TADY.


Hodnocení
102
avatar
Milada
Měla jsem možnost otestovat tento sirup, mohu říci, že na první pohled mne zaujal obal, velmi vkusně řešený, jinak sirup má méně hustou konzistenci, je velmi svěží, vzhledem k obsahovým složkám, kterými jsou limetková a jablečná šťáva.Ochutnal i syn, potřeboval větší množství sirupu, má rád sladší nápoje.
klad Svěží chuť, konzistence
klad Zvolila bych sytější barvu
příloha
avatar
Petra
Relax Sirup Kaktus, který obsahuje také limetku a jablko je zajímavou novinkou mezi sirupy. Sirup má velmi zajímavou chuť. Nevýhodou sirupu je použití glukózo-fruktozoveho sirupu a šťávy z koncentrátu. Objem lahve 0,7 l a tvar je ideální, ale ocenila bych nižší výšku lahve, např. kvůli umístění do police ve skříni.
klad chuť
klad barva sirupu
klad glukózo-fruktozovy sirup
klad šťávy z koncentrátu
klad výška lahve
avatar
Lucie
Relax Sirup Kaktus mě opravdu překvapil. Běžně šťávy a jiné sladké nápoje nepiju, ale tento sirup je naprosto skvělý. V kombinaci s ledem a citronem se jedná o bezva letní osvěžení pro celou rodinu. Množství v balení je ideální, ale i přesto u nás rychle zmizelo. Těším se, až vyzkoušíme další míchaný drink.
klad chuť
klad složení
klad množství
klad osvěžující
klad barva
klad vůně
klad nic
příloha příloha
avatar
Alice
Relax sirup chutná výborně!! Je osvěžující, chválím super kaktusovou chuť!!! Má krásnou barvu, která je atraktivní i pro děti! Chutnala nám dospělým, ale i dětem! Míchali jsme jí i do jemně perlivé vody a také super!! Má šikovnou lahev, hezky se nalévá a moc hezkou etiketu. Těším se na sirup i v obchodě, určitě se stala oblíbenou příchutí! Doporučuji ochutnat, zvlášť v létě!!:)
klad Osvěžující chuť
klad Hezká etiketa
klad Konzistence
klad Netradiční barva sirupu
klad Výborná šťáva!!!!!!
klad Nic mě nenapadá
příloha
avatar
Hana
Kaktusové příchutě ve mně dosud budily trochu obavy. Novým sirupem s kaktusem jsem byla příjemně překvapená. Relax sirup kaktus (limetka) je výborné osvěžení. Sirup není přespříliš sladký. Doporučuji vyzkoušet v horkých dnech s ledem a troškou máty. VŘELE DOPORUČUJI.
klad chuť
klad svežest
klad barva
klad balení
klad složení
klad nic
příloha
avatar
Adriana
Sirup Relax Kaktus mne sklamal. Jako novinka a taky lákadlo, co se týče obalu, mne oslovil. Tím to ale skončilo. Složení tohoto sirupu je hrozivé. Kromě pitné vody tam je vše špatně. Glukózovo-fruktózový sirup je horší než cukr, ale levnější náhražka. Ovocná šťáva - vše z koncentrátu. 2%z kakt.figy, 1% z limity a 1% z jablek. A pak, aby toho nebylo málo ,tak kvůli barvě,brilantní modř. Další jed. Tohle bych svým dětem určitě nedala a návštěve taky ne. Nedoporučuji.
klad Design obalu
klad Složení
klad Barva
příloha
avatar
Mariana
Sirup KAKTUS překvapil veselým obalem. Nádherně voní a my dospělí a naše děti si ho ihned zamilovali. Akorát mně mrzí nízký obsah přírodní složky obsažen ve složení sirupu. Objem sirupu je dostačující. Lahev perfektně padne do ruky a skvěle se ze zobáčku nalévá. Sirup není tak hustý. Použili jsme ho i do Sodastreamu a je to perfektně osvěžující nápoj na horké slunečné dni. Myslím, že nás tento sirup neomrzí a příště si ho sebou z regálu vezmeme domů.
klad veselý obal
klad dobře padnoucí lahev do ruky
klad skvělá vůně
klad skvělá a zajímavá chuť sirupu
klad zobáček na nalévání
klad nízký podíl ovocné složky
příloha
avatar
Nina
Kombinace kaktus, limetka a jablko mi přijde zajímavá a originální, ale na můj vkus i tak moc sladká. Díky limetce je chuť více osvěžující, ale sirupu jsem si musela nalít celkem málo. Sirup bohužel obsahuje moc cukru, bylo by dobré nahradit aspoň část cukru jiným sladidlem. Do drinku jsem dala dost ledu a díky tomu chutná lépe. Obal sirupu je moc hezký a v obchodě určitě zaujme.
klad Obal
klad Kombinace příchutí
klad Sladký
klad Moc cukru
příloha
avatar
Mgr. Kateřina
Tento sirup na první pohled zaujme veselým, hravým obalem a nevšední příchutí. Design obalu by ale mohl být průhlednější, aby byla vidět barva sirupu, která je zajímavá a naláká ke koupi. Chuť je dobrá, kaktus se neomrzí tak rychle jako jiné chutě, obsah balení vystačí na delší dobu. Konzistence by mohla být hustší, podíl ovocné šťávy vyšší. Ale na běžné pití (třeba na grilovačky) je to v pohodě nápoj pro dospělé i děti.
klad příjemná, nevšední chuť
klad rozumná cena
klad velké balení
klad veselý obal
klad obal by mohl být průhlednější
klad podíl ovocné šťávy by měl být vyšší
příloha
avatar
Tereza
Oproti jiným Relax sirupům má velmi malý podíl ovocné šťávy (pouhé 4%): šťáva z opuncie z koncentrátu (2 %), jablečná šťáva z koncentrátu (1 %), limetková šťáva z koncentrátu (1 %). Nepříjemně překvapí barvivo E133. Sirup není extra hustý, dobře se nalévá přes zobáček uzávěru. Zajímavá barva osloví na letní party, vhodný jako přísada do koktejlů. Chuť osvěžující a nevšední, pro častější pití bych ale volila raději tradiční ovoce, které nebude vypadat tolik chemicky.
klad zajímavá chuť i barva
klad malý podíl ovocné šťávy
klad hustota
příloha
avatar
Lucie
Sirup relax kaktus jsme si koupila ze zvědavosti. Mám ráda originální a netradiční chutě a s tímto sirupem jsem nešlápla vedle. Sirup je hustý a já ho používám i do čaje místo cukru. Krásně oživí chuť čaje. Sirup se hodí ale hlavně na studené nápoje. Potěší hlavně děti, protože má výraznou chuť.
klad chuť
klad vůně
klad hustota
klad nic
avatar
Hana
Sirupy Relax kupujeme pravidelně a moc rádi, jelikož nám moc chutnají, nejsou to takové ty "umělé šťávy". Novinka Relax Sirup kaktus je vynikající! Má zajímavou exotickou chuť, je osvěžující a záleží jen na vás, jakou chuť preferujete, zda výraznější a sladší nebo jemnější, chutná vždy skvěle. U nás doma jsme ho pili nejčastěji s minerálkou. Výborně chutná pokud přidáte čerstvé jahody či maliny :-)
klad chuť
klad složení
klad osvěžující
klad není nic co by se mi nelíbilo
avatar
Alena
Sirup Kaktus mile překvapil celou naši rodinu.Příjemná,nezvyklá chuť,osvěžující i při velkém ředění.Rozhodně sirup Kaktus budeme kupovat dál.Na obalu se člověk dozví vše,co potřebuje.Láhev je přesně do ruky,ani dítě nemělo problém sirup použít.Rozjodně tento výrobek doporučuji.
klad Chuť
klad Konzistence
klad Nic
příloha
avatar
Ildikó
Měla jsem možnost testovat sirup od firmy Relax, příchuť Kaktus limetka, jablko. Obsahuje 42 % ovocný podíl, což je velice dobrý. Má zelenou barvu a příjemnou vůni. Pochutnala jsem si, když to bylo chlazené. Hezký design, velikost flakonu vyhovuje. Určitě bych doporučila.
klad Ovocný podil
klad Barva
klad Vůně
klad Design
klad Velikost flakonu
klad Nic
příloha
avatar
karel
K senzorickému zhodnocení sirupu Relax jsem využil setkání s nejbližší rodinou - my s nejprotřelejšími chuťovými zkušenostmi jsme byli spokojeni, naši "mladí" neměli výhrad k popíjení lahodného moku, nejostřeji se vymezil zástupce nejmladší generace a s přímočarostí svých pěti let ostře odmítl opuncii v jakékoliv podobě, neboť kaktus se nejí a ještě divně voní a není hustý. Stejný názor projevily i Máňa a Mája, neopomíjitelné kočičí členky rodiny, přizvané k degustaci ve svých miskách. Milánka nenadchla ani nádherná ambaláž, praktická láhev vhodně zvoleného obsahu, nepřesvědčila ani přítomnost většího procenta ovocné složky, což oceňujeme my dospělí - jemné jablko i progresivnější limetka jsou v chuti znatelné. Dle mého podařený výrobek, snad se tato novinka inovativního složení brzy objeví v širší nabídce obchodních řetězců.
klad složení výrobku
klad kvalitní komponenty
klad přidané vitamíny
klad pohledně graficky zdařilá ambaláž
klad přiměřená sladkost
klad příliš tekutý
avatar
Magdaléna
Relax Sirup Kaktus má velmi zajímavou osvěžující chut, která není nijak vyrazně sladká a přitom velice osvěžující. Barevný obal je atraktivní, ihned upoutá pozornost, dobže se sirup nalévá, je to netradiční nová přichuť ,kterou můžu doporučit pro každodenní osvěžení
klad chut
klad obal
klad není nic takového
příloha
avatar
Nikola
Design všech sirupů od značky Relax jsou velice povedené. Takže ten mne ani tak nepřekvapil. Samozřejmě už svým “zvláštním” vzezřením je uchvacující a oku lahodící. Chuť je velmi povedená. Už se těším na drink, který s ním vytvořím. Trošku mě překvapila barva, která taková trochu jedová, ale to je zanedbatelné.
klad Design
klad Chuť
klad Barva, která ale není jinak limitující
příloha
avatar
Dana
Nový Sirup Relax Kaktus mě zaujal příchutí a po vyzkoušení určitě nezklamal. Není přeslazený, naopak má v doporučeném poměru osvěžující chuť. Líbí se mi i design obalu a složení je za mě vyhovující stejně jako velikost balení. Ocenila bych ale i ekologičtější láhev, například z recyklovaného plastu nebo skla.
klad Design obalu
klad Chuť
klad Konzistence
klad Složení
klad Materiál obalu
příloha
avatar
Marie
Ráda zkouším, stejně tak i moje rodina, nové nějakým způsobem zvláštní příchutě. Příchuť kaktus mě zajala už jen tím, že je to kaktus. Znám jen jako pichlavou rostlinu. Sirup není příliš řídký, prostě tak akorát. Zaujme už na první pohled krásně zelenou přímo jedovatou barvou. Chuť je mírně nakyslá, doplněná o limetku a jablko. Bude super na léto jako hodně osvěžující pití.
klad barva
klad konzistence
klad chuť
klad obal by mohl být jiný aby vynikla barva
příloha
avatar
Lija
Líbí se mi balení sirupu, že barvy na obalu jsou výrazné a lákavé. Stačí málo sirupu a voda je ochucená, tak akorát. Že se šťáva skládá i z ovoce (jablka a Limetky) a ne jen z kaktusu. Chuť šťávy je přiměřeně sladká a není nijak Kyselá. Šťáva mi moc chutnalo a určitě si ji koupím, až vyhranou šťávu dodělám
klad Balení
klad Chuť
klad Barva
klad Složení sirupu
klad Hustota sirupu
klad Žádná negativa ke šťávě nemám
příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel